administrateur I© Cost accountant: funktie met toekomst voor afgestudeerden (mnLofvrl.) ekonomie of HEAO. bejaardenhelpster 17 SCHELDE INTERNATIONAL O.V. CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VGOR ECONOMISCH BEROEPSONDERWIJS IN ZEELAND een bejaardenhelpster PERSONEEL 1 Een medewerker met ervaring 2 Een aanknmend assistent 3 Een medewerkster DipEoma M.B.A. en leidinggevende capaciteiten? Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) Woningstichting Borsele vraagt onderhoudsman de rijksoverheid vraagt districtsbureauhouder KRUISWERK ADJUNKT-LEIDSTER-DOCENTE Den Dekker sanitair-installaties BV ervaren loodgieters voorman timmerlieden aankomende timmerlieden metselaars aankomende metselaars A VRIJDAG 24 DECEMBER 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Ventevogel Financiële Service Groep is een samenwerking van adviseur in assurantiën, onroerend goed, fi nancieringen .en beleggingen, en werkzaam onder zowel particulieren als bedrijven in Midden-Zeeland In verband met de groei van ons cliëntenbestand willen wij t.b.v. Ven tevogel en Zoon Assurantiën NVA- assurantieadviseurs, ons team ver sterken met: a. een assurantie-adviseur welke in staat is leiding te geven aan de commerciële activiteiten in binnen- en buitendienst Onze voorkeur gaat uit naar iemand die goed in teamverband kan werken en de capaciteiten bezit om de di rectie, ook bij langdurige afwezig heid, te vervangen. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling. b. een (junior) assurantie-adviseur die na een inwerkperiode in staat is zelfstandig activiteiten te ont plooien op commercieel terrein. Onze voorkeur gaat uit naar ie mand die goed in teamverband kan werken. Ervaring in een soort gelijke functie strekt tot aanbeve ling. Kandidaten die niet over deze ervaring beschikken wordt via een aanstelling als junior assurantie adviseur de gelegenheid gegeven zich tot zelfstandig adviseur te ontwikkelen. Voor nadere inlichtingen over deze aantrekkelijke functie en de vooruitzichten die wij kunnen bie den, kunt u telefonisch contact op nemen met de heer J. B. Ventevo gel, tel. 01184-19192. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door: Ventevogel Financiële Groep t.a.v. de heer J. B. Ventevogel, Badhuisstraat 95 te Vlissingen, onder vermelding van: code A voor assurantie-adviseur code B voor (junior) assurantie adviseur GEVRAAGD voor onze werken in ZEELAND KRAANMACHINIST van plm. 25 j aar op een NCK 304. •Ook zij die het willen leren komen in aanmerking Contact opnemen met De Regt Heipalen B.V., Sassenheim. Voor afspraken telefonisch tussen 10 en 12 uur 's morgens 02522-19024. Fabriek van Gymnastiekwerktuigen en Sportin- stallaties Turfkade 9 - GOES Op onze expeditie-afdeling kunnen enige MEDEWERKERS worden geplaatst. Enige ervaring in inpak- en expeditiewerkzaam heden en het bezit van rijbewijzen worden op prijs gesteld. Voor onze BEKLEDINGSAFDELING wordt een MEDEWERKER gevraagd. Ervaring in touwbewerken, splitsen en eventueel leerbewerken worden op prijs gesteld. Zo nodig kunnen wij ook in eigen bedrijf de oplei ding verzorgen. Voor verdere gegevens kunt u zich wenden tot onze bedrijfsleider, de heer Prins, Ossenhoofd- straat 21, Goes, tel. 01100-14330». Na 18.00 uur' 01100-14043. Ventevogel Financiële Service Groep is een samenwerking van advi seurs in assurantiën, onroerend goed, financieringen en beleggin gen, en werkzaam onder zowel particulieren als bedrijven in Midden-Zeeland financieel adviseur Onze gedachten gaan uit naar ie mand die ervaring heeft in het ad viseren over vraagstukken ver band houdende met woningfinan ciering, praktijkvestigingskredie- ten en beleggingsadviezen aan particuliere cliënten, opgedaan bij bijv. een adviesbureau, bank of le vensverzekeringsmaatschappij. Dit werk dient in teamverband met collega-adviseurs in assurantiën en onroerend goed te worden ver richt. Voor kandidaten die wel bekend heid met dit terrein hebben, maar niet de gevraagde ervaring, kan de mogelijkheid worden geopend om, na een aanstelling als junior adviseur, zich te ontwikkelen tot zelfstandig adviseur Voor nadere inlichtingen over deze aantrekkelijke functie en de vooruitzichten die wij kunnen bie den, kunt u telefonisch contact op nemen met het heer J. B. Ventevo gel, tel. 01184-19192. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door Ventevogel Financiële Service Groep t.a.v. de heer J. B. Ventevogel, Badhuisstraat 95 te Vlissingen, onder vermelding van code D. Rijnstraat 14, Middelburg teL 01180-13983 Afdelingen voor: lager en middelbaar economisch en administratief onderwijs lager en middelbaar detailhandelsonder- wijs Gevraagd: per 1 januari 1977: voor de afdelingen L.D.S. en L.E.A.O. LERAAR(ES) handelsvakken voor 16 lessen per week. Vereist: akte handelskennis l.o., S.P.D.-I II of vergevorderde studie daar voor. Inlichtingen: bij de directeur, de heer P. Geel hoed. Van Kleffenslaan 3 te Mid delburg, tel. 01180-13983 (school) of 13719 (huis). Sollicitaties richten aan de secretaris van de stichting Chr. Detaïlhandéls- vakonderwijs voor Zeeland, de heer J. Bimmel, Seisstraat 37 te Middelburg Ventevogel Financiële Service Groep is een samenwerking van advi seurs in assurantiën, onroerend goed, financieringen en beleggin gen, en werkzaam onder zowel particulieren als bedrijven in Midden-Zeeland. Ten behoeve van één onzer cliën ten zoeken wij i v.m. opvolging van de huidige functionaris, die volgend jaar met pensioen gaat, hoofd van de financiële administratie Gedacht wordt aan iemand op SPD-niveau ofvergelijkbare studie op bedrijfseconomisch terrein, die in staat is leiding te geven aan en kele medewerkers. Enige kennis van fiscale zaken (waarover een extern belastingconsulent advi seert), alsmede belangstelling voor computerverwerking van administraties, wordt op prijs ge steld. Leeftijd 30 tot 45 jaar Voor nadere inlichtingen over deze aantrekkelijke functie en de vooruitzichten die wij kunnen bie den, kunt u telefonisch contact op nemen met de heer J. B. Ventevo gel, tel. 01184-19192 Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door Ventevogel Financiële Service Groep t.a.v. de heer J. B. Ventevogel, Badhuisstraat 95 te Vlissingen, onder vermelding van code H. Het bejaardentehuis 'De Vliedberg' te Rilland vraagt zo spoedig moge lijk Sollicitaties in te dienen binnen een week bij de beheerscommissie van de stichting, pa/a: Markt 2, Kruiningen. Telefonische inlichtingen kunt u verkrij gen op nummer 01130-1910, toestel 22. Het Administratie- en Adviesbu reau van de CBTB West- Nederland te Goes, Naerebout- straat 20, heeft plaats voor: Het zal tot zijn taak behoren het samenstel len van jaarrekeningen voor de aangeslo ten cliënten en tevens de verzorging van belastingaangiften. Opleidingsniveau: havo en PD, c.q. meao; mba of daarvoor studerend is wenselijk. met studiezin, die wil worden opgeleid voor het werk, genoemd onder 1. voor licht administratief werk, die t.z.t. te vens opgeleid zal worden voor ponstypiste. Vooropleiding: mavo. Sollicitaties gaarne aan bovenstaand adres vóór 31 december a.s. Voor telefonische inlichtingen belle men: 01100-15448 (de heer Koole). stel dat er geen krant was aan wist U niet dat er zo'n goeie baan vrij was Op korte termijn zoeken wij ter versterking van de administratieve en economische dienst van ons ziekenhuis (ruim 100 bedden) contact met een bekwame kracht. Als opleiding verwachten wij tenminste diploma M.B.A., bij voorkeur gevorderde studie S.P.D., met daarnaast ruime administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan in een zieken- of verpleeghuis. Als zult u namelijk de econoom bij diens afwezigheid n kunnen vervangen, terwijl daarnaast de directe leiding van de administratie aan u wordt toevertrouwd. Belangstelling? Nadere inlichtingen over deze verantwoordelijke en zelfstandige functie worden graag verstrekt onder no. 01877-15 55, toestel 58. Wij vragen een positief- christelijke levensovertuiging en een leeftijd tussen 25 en 40 jaar, waarbij ervaring in een vergelijkbare positie een belangrijk punt is. Bij het zoeken van huisvesting zal gaarne alle medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties met voldoende gegevens voor een eerste beoordeling - te richten aan de directie van het ziekenhuis. Stationsweg 22, Dirksland. JPROT. CHR. STICHTING TOT VERZORGING VAN BEJAARDEN TE GOES vraagt voor haar Bejaardentehuis ,,Randwijck" te Goes (75 bewoners) per medio februari 1977 een: Kandidaten met het betreffende diploma genieten de voorkeur. Min. leeftijd 18 jaar. Arbeidsvoorwaarden volgens de landelijke C.A.O. Voor nadere inlichtingen en voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt U de heer Jenik bellen, tel. 01100-15807 (onder kantoor uren). te Heinkenszand voor het onderhoud van haar woningbezit een Hij moet zelfstandig allevoorkomendeonderhoudswerken kunnen uitvoeren. Bezit van rijbewijs B/E is vereist. Salaris overeenkomstig de cao;, woningcorporaties. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het bestuur van de Woningstichting Borsele, Mr. Dr. Mes!aan 1, Heinkenszand. Per bus, boot of trein laat de PZC uw reisgenoot zijn Ventevogel Financiële Service Groep is een samenwerking van advi seurs in assurantiën, onroerend goed, financieringen en beleggin gen, en werkzaam onder zowel particulieren als bedrijven in Midden-Zeeland. Op verzoek van een onzer cliënten zoeken wij i.v.m. voorgenomen beëindiging van het bedrijf we gens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd, contact met gegadigden voor de over name van een klein maar goed renderend aannemingsbedrijf b en u gevestigd op Walcheren Bij de overname behoeven de gebou wen niet te worden gekocht Bege leiding bij de overname en/of de periode daarna door ons is moge lijk. Uiteraard zullen cijfers, op ver trouwelijke basis, aan serieuze ge gadigden verstrekt kunnen wor- Schriftelijke reacties zien wij gaarne tegemoet onder vermel ding van de code K. Ventevogel Financiële Service Groep Badhuisstraat 95 te Vlissingen, tel. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Stichting tot Uitvoering van Land- bouwmaatregelén 1974 Taak: verstrekken van adviezen aan en verzorgen van aanvragen van agrariërs m.b.t. landbouw- maatregelen. alsmede beoordelen van de aanvragen Uitvoeren van onderzoeken, tellingen steekproeven, enquêtes e.d. in het district. Verstrekken van informatie en agrarische ge gevens aan overheidsinstanties. Eventueel onder buitengewone omstandigheden (grote calamiteiten, oorlogsgevaar) uitvoeren van maatregelen op het gebied van de landbouw en voedselvoorziening. Vereist: diploma Hogere Landbouw School. Standplaats: Goes. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3014,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-6544/0111 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Provinciale Stichting Het Zeeuwse Kruis Stichting Centrum voor Kraamzorg op Walche ren gevestigd te Middelburg vraagt zo spoedig mogelijk: De staf van het Kraamcentrum bestaat totaal uit: 1 leidster-docente en 4 adjunkt-leidster- docenten. Opleiding: diploma A en de kraamspecialisatie of zo mogelijk de opleiding Maatschappelijke Ge zondheidszorg. Rijbewijs B.E. vereist. Het werkgebied van het Centrum omvat geheel Walcheren. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de rechtspositieregeling voor perso neel in dienst van kruisorganisaties Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur. Postbus 79 te Goies. Nadere informaties zijn te verkrijgen bij de leidster-docente, zzr H. C. A. Rijk. tel.: 01180- 13295 of de Provinciaal Verpleegkundige van de Kraamzorg in Zeeland, zr. K. Eversdijk, teL 01100-15892. vraagt voor woningbouwprojecten te Vlissingen Sollicitaties na 19.00 uur de heer D. Huegen, Paauwenburgweg 107, Vlissingen, tel. 01184- 13553. fa., s. kodde zn. Wij hebben plaats voor: Fa. S. Kodde en Zonen Kade 23, Veere, 01181-555 's avonds 01181-362 de krant altijd en overal, iedereen leest de U weet nog weimg van Dow? Dat komt doordat wij hoofdzakelijk halffabrikaten maken. Maar dat neemt niet weg dat de Dow Chemical Company één der grootste chemische concerns ter wereld is. En ons Terneuzense produktiecentrum het grootste buiten de Verenigde Staten. Bij Dow heeft de cost accountant een belangrijke funktie, die met grote mate van zelfstandigheid vervuld wordt in nauwe samenwerking met de leiding van de desbetreffende fabriek en/of afdeling. Hij of zij is verantwoordelijk voor o.a.: - het opstellen van jaarbudgets, - het maandelijks rapporteren van bedrijfsresultaten, - het bewaken van de budgets en het signaleren van trends, - het maken van maandelijkse prognoses betreffende kostenontwikkelingen (grondstoffen, produktie enz.), - het vastleggen van voorraden op de balans. Jonge ekonomen en HEAO-(st)ers, bij voorkeur afgestudeerd in de bedrijfsekonomische richting, worden voor deze funktie door Dow'on the job' verder opgeleid. Daar het rapporteren in het Engels gebeurt, verwachten wij een vlotte beheersing van die taal. U ziet het: een funktie met interessante perspektieven. Indien u geïnteresseerd bent, wordt u verzocht uw sollicitatie schriftelijk of telefonisch te richten aan onze afdeling Personeelzaken, Postbus 48, Terneuzen, t.a.v. de heer J. Robinson. Telefoon: 01150-89 20, toestel 3065. DOW CHEMICAL (NEDERLAND) BV Dcnv Chemical NederlandB.V. u een dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische concerns ter wereld. Temeuzen, Dow's grootste produktie- ccnlrum buiten Amerika, telt thans 20 fabrieken er ruim 2000 medewerkers. Dcrw's grootste op- en overslagbedrijf is gevestigd in de Botlek. In Rotterdam bevinden zich het verkoopkantoor, ingenieursbureau en inkoopkantoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 17