fsöj&i J) 79: FAMILIE BERICHTEN onze Eta,afle: Woninginrichting PELGROM j Ja, ik word abonnee. 1 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 23 DECEMBER 1976 Voor de vele hartelijke ge-- lukwensen. bloemen, ca deaus en kaarten, die ik op mijn 80e verjaardag moch t ontvangen, betuig ik mijn i hartelijke dank. ook na mens mijn man. kinderen klein- en achterkleinkinde ren. Mevr. C. v. d. Endt-Jans^ Yerseke, dec. 1976 Wilhelminastraat 23. Hierbij zeggen wij iedereen héél hartelijk dank voor alle felicitaties, post. ca deaus en bloemen, voor de reuze fijne dag ons bewezen op 10 dee. Het was gewel dig! Sjaan en Cor Willeboordse Wij danken allen hartelijk voor de bloemen, geluk wensen en geschenken ontvangen bij ons 40-jang huwelijksfeest. Fam. de Pagter Westkapelle. december 1976 'd Arke 6. Voor de vele felicitaties, bloemen en geschenken, ont vangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest, zeggen wij u allen hartelijk dank. E. de Dreu J. M. de Dreu-Sampon Goes, december 1976. Voor de vele bewijzen van medeleven ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa MARINUS POLDERDIJK betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam: J. Polderdijk- Verdonk Lewedorp, december 1976 Parallelweg 1. Voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van onze ge liefde zwager en oom WILLEM V. D. PLASSE weduwnaar van Maria Wiskerke Nieuwdorp, december 1976 Hertenweg 18. Voor de vele blijken van deelneming na het overlijden van onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: J. Maas-Kempe Rusthuis 'De Molenhof' Molenstraat 3. Zaamslag. J. P. A. Rossël tandprotheticus afwezig tot 27 december Hobeinstraat 52 - Vlissin- gen DE2-EF KRANT GEEF N ik AAN Ml'ssHOLiANÖ Want het is bE ^Mooiste biEitc NeBj V Dankbetuiging Voor de blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve echtgenote en onze lieve moeder PLOON DE Schrijver-Boeding betuigen wij, mede namens wederzijdse familie, onze oprechte dank. Jan de Schrijver Jos en Edwin Terhole, december 1976. Hulsterweg 116. In plaats van kaarten Hiermee betuigen wij onze hartelijke dank voor uw medeleven, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader MICHIEL JANSEN Onze speciale dank aan directie en personeel van Scheldeoord voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: A. Jansen Temeuzen, Stationsweg 5. SLUITINGSTIJD In verband met het naderende kerstfeest zullen alle gemeentelijke kantoren, dien sten en bedrijven op vrijdag 24 december a.s. om 15.30 uur gesloten zijn Het gemeentebestuur en de gemeentelijke medewerkers(sters) wensen iedereen pret tige dagen. 'Een massief eiken Kabinet Een meesterwerk voor een prijs die rede lijk is te noemen. Lange Viele 42-52 M'burg 01180 - 13478 Gesloten vanaf 27 december t/m 31 december 1976 Zand- en grinthandel Van Ouwerkerk BV Punt 11, Middelburg Wij wensen onze relaties prettige kerstda gen toe en een voorspoedig nieuwjaar GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders van Veere vragen ten minste 1 ha. landbouwgrond te koop aan op Walcheren. Gebruik door huidige eigenaar of pachter kan worden voortgezet. Aanbiedingen te richten aan burge meester en wethouders van Veere, Kerkstraat 7 te Veere. Elektro-Technisch Installatie Bureau C. Dieleman loenst zijn relaties, vrienden en beken den prettige kerstdagen en een voor spoedig 1977. Het bestuur van de Tourclub Hulst wenst leden en donateurs prettige kerstdagen een voorspoedig 1977 de krant altijd en overal, iedereen leest de Mevr. M. van Weele-Walhout Molen Kaaiweg 18 Borssele Deelt u mede, dat in verband met het plot seling overlijden van mijn man, C. van Weele, op 21 juni van dit jaar, het veevoe der handelsbedrijf per 1 januari 1977 over gaat op naam van M. van Weele te Krab- bendijke. Hierbij wil ik ook dank zeggen aan klanten en toeleveringsbedrijven, voor het geno ten vertrouwen, en de hoop uitspreken dat u het zelfde vertrouwen wilt stellen in Ri- nus. Rinus van Weele, Dorpsstraat 73, Krabbendijke. Hierbij wil ik mede namens mijn vrouw G. van Weele-van Damme meedelen, dat ik vanaf 1 januari 1977 het veevoeder han delsbedrijfvan mijn moeder over neem. Wij hopen op de zelfde eerlijke en prettige wijze voort te kunnen gaan, zoals vader en moeder altijd het voorbeeld hebben gege ven. Carcoat met uitritsbare acryl bontvoering, die draagt U het hele jaar Polyester/cotton, schouderpassen en ingezette mouw. Kleuren licht- en donker-, beige. Maten 46-56. alleen deze week: VAN 129.- V00F jpMII :n en mgezeue voor vader en zoon VLISSINGEN Lange Zelke Kerstmis. Geen andere dag in het jaar brengt de mensen zó nader tot elkaar. Een blij feest van licht en warmte; een feest dat Libelle u deze week van vele goede kanten laat zien en meebeleven. Veelzijdig Kerstfeest Kerstmis voor majoor Bosshardt en premier Den Uyl Ook zij roeren Kerstmis even aan in het boeiende gesprek dat zij deze week in Libelle met elkaar heb ben. Voor hem is het een tijd van bezinning, voor haar een ti j d van topdrukte. Maak zélf een witte Kerst Met een klein beetje moeite maakt u een overheerlijke, sfeervolle witte koffietafel. En wat is er passender dan witte feestmode? Kijk in Libelle, en zie: wit geeft kleur aan uw Kerst- interieur! Kerstmis? Kerstkwis! Weet u wie "Stille Nacht" schreef? Weet u de oor sprong van kerst boom en kerststal? Zo staan er een heleboel aardige Kerst vraagjes in Libelle..,met« de antwoorden erbij. "Dit wordt mijn mooiste Kerst!" Dat zei een jonge vrouw die half verlamd thuiskwam na twee jaar ziekenhuis. In Libelle vertelt zij het aan grijpende verhaal van de periode tussen haar ongeluk en de blijde terugkeer in haar gezin. Maria, moeder van het Kerstkind Een schuchter meisje van vijftien werd de beroemdste moeder aller tijden. "Ik geloof niet in Kerstmis!" Een ontroerend, lief strip verhaal van vijf bladzijden over een ongelovig jongetje dat een héle vreemde trein reis maakt. En aan het eind daarvan... Kerstmis in Sri Lanka De kinderen van het wees huis Nayakakanda hadden de dag van hun leven toen Libelle's Scheherazade een echt Nederlands Kerst feest met hen kwam vieren. Mét een kerstboom en kadootjes, midden in de tropen. Kerstmis '76 Dat is de titel van een kleine verzameling gedichtjes, ideetjes, dingetjes en foto's met die heel speciale Kerst sfeer. Een handvol vrede, vreugde en vriendelijkheid, in Libelle. p—-t Ais welkomstgeschenk krijg ik het "Creatief Handwerkboek" gratis. Stuur mij elke week Libelle: D via de bladenman. D via de bladcnman. Ik betaal per acceptgiro, f 15,60 per post. Ik betaal per Ik betaal hem acceptgiro f 15,60 f 1,20 per week of per kwartaal. f 15,60 per kwartaal, (aankruisen wat wordt gewenst) Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar Libelle, Antwoordnummer 364,Haarlem. 52- 92

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 9