Terneuzen kan verschil tot Rood Wit verkleinen extïfi Mini-school van Nieuwvliet mag weer drie jaar voort Clement van den Bulck klarinetsolist bij nationaal jeugdorkest Boekje maakt Zeeuws- Vlamingen wandel-wijs in eigen gebied WOENSDAG 22 DECEMBER IN TERNEUZEN Taxidriver in Hulst en Terneuzen AXEL DICHT BIJ FA TALE STREEP ZEEUWSCH-VLAANDEREN VRIJDAG 17 DECEMBER 1976 IN TOTAAL NU ZESTIEN LEERLINGEN VERHOGING TOESLAG STADSUITLEG HULST WORDT 4,- HULST - Met acht tegen zes stemmen heeft de Hulster gemeenteraad woens dagavond besloten de toeslag voor stadsuitleg te verhogen van drie naar vier gulden per m2. Hiermee werd een voorstel van b.en w.. om tot vijf gulden te verhogen, genegeerd. Mevrouw F. Z Z M. van Gemert-Koch ivrouwenlijsli kwam met het voorstel om de toeslag reserve stadsuitleg maar met éen gulden te verhogen. De heer G A. van de Voorde Hijst Stoltei steundd steunde haar voorstel. Bij stemming bleek de verhouding acht tegen zes voor het voorstel van mevrouw Van Gemerl te zijn De raad ging wel akkord met een verhoging van de grondprijzen met zes procent met ingang van 1 januari van het volgend jaar Overigens vroeg mevrouw Van Gemert later bij de behandeling van de struc tuurstudie Hulst, of het niet mogelijk was om een voetgangerstunnel aan te leggen onder de rijksweg die Sint- Jansteen en Hulst scheidt. Dan kan wel. zo zei burgemeestér P J. G Molthoff. maar dan moet er wel geld zijn. Die zou den we kunnen halen uit de pot voor de reserve stadsuitleg, maar of daar genoeg in zal zitten nadat de raad maar een ver hoging met een gulden heeft goedge keurd is de vraag, zei de heewr Molthoff LEERLINGEN TEVREDEN MET HUN SCHOOL NIEUWVLIET - „Naar een grote school gaan? Dat zou raar zijn in het begin", meent Rob van de Velde, leerling van de vijfde klas van de openbare lagere school in Nieuwvliet. Rob iseén van de winige leerlingen die de school in die plaats rijk is. In totaal zijn er maar zes tien leerlingen die de gehele schoolbe volking moeten vormen. Zeven daar van bevolken samen de vijfde en zesde klas. Eén meester hebben ze maar op de school, meester Boonstra. Van de eerste tof de zesde klas zitten alle leerlingen op de Johan Willem Friso school bij hem. „Dat is niks erg", vinden de vijfde en zesde klassers Frederik Houdersfein, Jack.v van den Ameele, Soucil Jaharia, Rob van de Velde, Jack Luteijn en Karin Seijnesael. De zevende leerling van die tweeklassen, Vincent van Eek. is er niet. Hij is ziek thuis en dat merk je direct aan die open plaats in die kleine groep De oudste schooljeugd van de Nieuwvliet.se school voelt er niks voor om evénlueel eens naar een lagere school ineen ander dorp te gaan „Nee hoor. dat is helemaal niet leuk. Je zou maar bijeengepakt zit ten in zo'n grote school", meent Soucil Jaharia. ..Maar het zou wel wennen", denkt Jack Luteijn. De leerlingen van meester Boonstra willen duidelijk niet van 'hun school' af. Het zit er ook niet in dat dat op korte termijn gebeurt, maar het leerlingenaantal is dermate laag dat de Oostburgse gemeenteraad om de driejaar moet beslissen of de school 111 Nieuwvliet door mag gaan. Niemand twijfelt er aan dat gedeputeerde staten van Zeeland er mee in zullen stemmen Deze week nam de Oostburgse gemeen teraad die dne-jaarlijkse beslissing weer. Voor de heer J. Boonstra is het 'ja' ol 'nee' voor of tegen een éënmansschool een moeilijke zaak. ..Er zijn duidelijk aspecten die pleiten voor hel instand houden van de kleine scholen. Aan de FILMS TERNEUZEN-In het 'Luxortheater' in Terneuzen en 'De Koning van Enge land' te Hulst draait dit weekeinde de film 'Taxidriver', het verhaal van die onbekende, die ervan droomt iemand te zijn. Of zoals sommige filmrecensen ten zeggen: „Een eenzame, vergeten, wanhopig op zoek naar z'n bestaan". De beroemde filmacteur Robert Denirn in een hoofdrol. De film is op het film festival in Cannes bekroond met de Gouden Palm en dat zegt meer dan ge noeg In Terneuzen ook (en dat op de late vrij dagavond! de film 'Het porno-instituut' Een film, die in deze koude dagen voor kerst heel wat harten zal verwarmen 'Terneuzen' komttenslotte met.'Deslag bij Anzio' met Robert Mitchem en Ro bert Ryan Een waagstuk uit de tweede wereldoorlog, of voor kenners gewoon de landing bij Anzio Het 'Ledel Theater" m Oostburg draait 'Killer force", een film die vooral aan hangers van de kaalhoofdige misdadi- gersbestrijding moet aanspreken, aan gezien de tv-helö Kojak er een hoofdrol in vertolkt De best beveiligde kluis van de wereld wordt gekraakt en 'Lollypop Kojak krijgt de taak die kraak op te los sen.., in Oostburg draait verder 'Wat meisjes lekker vinden'. Tenslotte in Oostburg ook een overzicht van jarenlange Walt Disney- geschiedenis. 'Tekenfilm parade '76 is de titel van de film en dal zegt genoeg. 'De Koning van Engeland' in Hulst, komt met de'Missouri Breaks', een film die deze week een aparte vermelding verdient in verband met de ac teurs .Jack Nicholson, die goede sier maakte met 'One flew over the cuckoo's nest' nu in een film samen met Marlon Brando. De eerlijkheid gebiedt te zeg gen dat met name de laatste acteur de rol vertolkte met het oog aan de finan ciën die eraan verbonden waren In Hulst verder de eerder aangehaalde 'Taxi driver", de dijenkletser 'Slipjes uit en tenslotte de sterke Oosterse film 'Flatfoot Hongkong' andere kant begrijp ik best., dat een kleine school relatief gezien erg duur is. Je kan er wel enorm individueel met de kinderen werken", aldus de heer Boon stra. die wat Nieuwvliet betreft mee kan delen dat de gehele dorpsbevolking lot het uiterste zal vechten als de school ooitmetsluitmgwordtbedreigd Van de zijde van het toeziend gezag op de lagere school zegt de heer Boonstra ovengens al vernomen te hebben dat overeen jaar of acht dc siuitingspenkelen rond de enige school die het dorpje rijk is de kop op zullen steken Zelf is de heer Boon stra aan het. solliciteren „Niet in ver band met een mogelijke sluiting, maar omdat ik grotere kinderen heb die straks willen studeren. En dan zitje hier in een enorme uithoek", zo zegt hij. Hij woont niet. in Nieuwvliet. omdat er geen geschikt huis voor zijn gezin vrij is „Na delig is dat. Je zou beter kunnen werken als je wel in dat plaatsje woonde, waar je hoofd van de school bent", meent hij. Tevreden Sluitmgsproblemen zitten er voor de huidige bevolking van de school in Nieuwvliet dus nog met. in. Ze zijn maar wat tevreden met hun school en hun meester. „We doen altijd zoveel leuks" zegt Jacky van den Ameele. Geen van ailen wil een dagelijkse busrit naar een lagere school ui een andere kern „Dan hebben we ruzie ui de bus", denkt Rob van de Velde, denkend aan de weke lijkse ritten per bus naar het zwembad "De Veerhoek" in Oostburg Alleen Karin Seijnesael zit m een moei lijke positie. Zij is het enige meisje in de vijfde en zesde klas en dat is wel eens moeilijk bij het spelen „Maar we doen bijvoorbeeld bij gym ook vaak dingen die ik wel erg leuk vind Alleen paaltjes- voetbal vind ik niet leuk", aldus Karin Frederik Houderstein wil maar in Nieuwvliet op school blijven. „We vechten wel eens lekker met de mees ter", verklapt hij. Hij vindt het wel jammer dat hij nog nooit heeft gewon nen. Misschien dat hij daanom geen af- Vijfde en zesde klassers nan de Johan Willem Frisoschool. stand wil doen van die kleine school. Met zijn drie lokalen voor 16 kinde ren. En zijn ene onderwijzer voor 16 kinderen. Met schooltiuntjes waar de sla en de kolen grpien. „Nee het zou maar raar zijn op een andere grotere school", houdt Rob vol. Prognostiek CLINGE - In café De Landbouw' te Clinge namen 294 personen deel aan de prognostiekwedstrijd. Er waren 42 win naars. De extra prijzen waren voor me vrouw Bracke en C. de Sonvil. In café C. Weemaes te Clinge namen 107 personen deel aan de prognostiekwed strijd. De uitslag luidt: 1 P Acke. 2 Hub. Weemaes: 3 J. van de Walle: 4 Fr de Moor; 5 FI L°ambrechts. Alb. Luyckx. 7 J Acke. S J de Wit. 9 mevrouw Blommaèrt-Seghers: 10 C. Weemaes. De extra prijzen waren voor mevrouw Willaert-de Burger. L. de Koster, R. de Vilder. J Jansen en A van Geertruy. In café-restaurant 'Troubadour' te Clinge namen 47 personen deel aan de prognostiekwedstrijd Winnaars waren: w van Brink. R van Gaever. F Brug- geman. L. Seghers, R de Wit. R van Mullem en mevrouw Van Geejtruy Feestavond van bejaardenbond HEIKANT - Onder leiding van de heer R. van Acker lueld de 'Algemene Be jaardenbond' afdeling Heikant in het gemeenschapscentrum 't Heike" te Heikant de jaarlijkse feestavond Voor zitter Van Acker kon een h inderdtal aanwezigen begroeten. De secretaresse van de afdeling, mevrouw M. Stevens, overhandigde daarna aan de aanwezi gen een surprise. Het feest ging verder met muziek en dans, afgewisseld met een tombola TEKNEUZEN - Woensdag 'L'l december concerteert in het Terneu- zense Zuidlandtheater het Nationaal Jeugdorkest onder leiding van Roelof van Driesten. Eén van desolisten is deTerneuzense klarinettist Clement van den Bulck, te horen in het klarinetconcert van Krommer. Van den Bulck werd in 1952 m de Schel- destad geboren en begon zijn klarinetr studie in 1960 bij Mare Breydels.één van dedocen ten aan deTerneuzense Muziek school In 1969 behaalde hii de Prijs van Uitmuntendheid Daarna studeeide hij aanhet Brabants Conservatorium in Til burg bij achtereenvolgens Josd'Hont en Walter Boeykens. In 1974 had hij zijn einddiplomaorkestspelenzijnonderwijs b op zak. twee jaar later zijn solistendi ploma mét onderscheiding. Momenteel bereidt hij zich voor op de Prix d'Excel- lence. De jonge muzikanten die hem woensdag omringen zijn leden van het Nationaal Jeugdorkest van Jeugd en Muziek, dat werd opgerichtin 1957. Het bestaat voor de helft uit vakleerlingen van conserva toria. voor de andere uit scholieren, uni versitaire studenten en werkende jonge ren. Aangezien het onmogelijk is om ie dere week te repeteren, worden die repe- tiues gehouden tijdens weekends en va ker i lies. een periode dié ook wordt ben ut voor het geven van concerten. In totaal kom t hel orkest zes tot acht keer per j aar bijeen. Om met deze werkwijze resultaat te boe ken ten dat dóet deze groep muzikanten i moetiederlidbijtoetredmgtothetorkest al een behoorlijk spelpeil op zijn of haar instrument hebben bereikt en dienen de orkestpartijen thuis goed te worden in gestudeerd. Tijdens de repetitiesmoeten dingenten leden zich volledig inzetten om van dit in alle opzichten 'gemengde' gezelschap een muzikale gemeenschap te maken. HetN a tionaal Jeugdorkestheeft.de afge lopen jaren mm of meer de lunctie van 'doorgangshuis'gekregen voorjongeren. die de eerste ervaringen in het ensem- blespel al elders opdeden. Programma In Zeeland is het orkest dit jaar te horen in Middelburg (dinsdag 21 december i en Terneuzen. Het programma bestaat uit werken van Strauss" iHoomconcerti. Krommen KlarinetconcertienSchubert (Unvollendetei Hoomsolist. is Jakob Slagterl in 1958 ge boren in het Fnese Dokkum. Sinds vier jaar krijgt hij les van de eerste hoornist van het Friese Orkest. Oldnch Milek. Hij is leerling van de Muziekpedagogische Academie i tweede jaan in Leeuwarden en trad al op 14-j arige op met het Fries en later het Noordelijk Philharmonisch Or kest. In september 1974 nam hij deel aan het Internationaal Concours Concer tino Praga' in Praag, waar hem de derde prijs werd toegekend. Naar aanleiamg hiervan kreeg hij een uitnodiging van de Tsjechische Radio om in dit land een aantal concerten te gevenHij speelde er ondermeer het eerste hoomconcert van Richard Strauss. Jakob Slagter is eerste hoornist van het Regionaal Jeugdorkest van Jeugd en Muziek. Goede solisten zijn niet genoeg om een orkest tot topprestaties op te zwepen. Dat hangt voor een flink deel af van de dirigent In Terneuzen isdatRoelofvan Driesten. in 1944 in Rotterdam geborenAl op vijf jarige leeftijd begon zijn muzikale op voeding met pianolessen van zijn moe der. kort daama uitgebreid met vioolon- derwijs aan de stedelijke muziekschooL Naast zijn middelbare schoolopleiding volgde hij vanaf zijn dertiende jaar de vioolstudie aan het Rotterdamse Con servatorium. in de klas van Jessey Wulff. In 1964 behaalde hij zijn solisten diploma met onderscheiding. Een rijks- beurs stelde hem in staat om twee jaar naar Wenen te gaan. waar hij studeerde bij de bekende viool-pedagoog Ricardo Odnoposoff. Sinds 1967 is Roelof van Driesten verbonden aan het Rotterdams Philharmonisch Orkest, eerst als tweede concertmeester, vanaf 1971 als aanvoer der van de tweede violen. Vijfjaar terug begon hij overigens ook zijn direcGestu- diebijEdodeWaarlenlaterwerktehijbij Ferdinand Leitner. Na enkelemalenmet succes het Rotterdams Philharmonisch te hebben gedirigeerd werd hij op 1 sep tember van dit jaar benoemd tot assistent-dirigent van dit orkest. Tritsen KLOOSTERZANDE - Aan de tritswed- strijd bij Jac de Wael te Kloosterzande deden 98 personen mee De uitslag luidt: 1 B van Goethem 2 Jos Pardon. 3 G. Burm. 4 J. Verschuren en 5 R. van Goe them. BILJARTEN HULST - In zaal 't Centnim te Hulst verloor de Hulster biljartclub 't Cen trum met 9-11 van de Hulster biljartclub 'Stadsherberg'. De uitslagenluiden- W. van de Bundei - J Baert 1-1. J. Schelf hout-E Blommaert 1-1 Th deKeijzer- J. Keïjser 0-2. G Eéckhoud - B de Bruin 2-0. J. van den Ende - L Blommaert 1-1, P. Cerpentier - P d' Hondt 0-2. E. Boone - A Sturm 1-1. N. Nagtzaam - K Wauters 1-1. C. Nagtzaam - Th. de Wit 1-1. Th Schauwaert - M Prael 1-1. HULST - In zaal S. Blommaert won de Hulster biljartclub 'KOT' met 12-8 van de Westdorpse biljartclub 't Raedhuys'. De uitslagen luiden F Stroband - R. van Daelen 2-0. E. Rovers - F. van den Abeele 0-2, J Matthijssen - W, Aude- naerde 0-2. A. Picavel - F Wolfelaer 2-0, J de Burger - M. van der Goes 2-0, M. Picavet - W Allonsius 0-2. R. Blommaert. R. Audenaerd 2-0. W. Koemans - J. van der Goes 1-1 G. de Feber - C Vermeer sen 2-0 en F. Timmerman - R. van Acker 1-1 SINT-JANSTEEN - In zaal 'De Kroon' te SintrJansteen verloor de Steense bil- ïartclub 'De Steense toep' met 8-18 van de Stekense biljartclub 'De Gouden Keu' De uitslagen luiden A van Dors- selaer - E d'Hollander0-2. K de Schrij ver - R Andriessen 0-2. B Janssen - R. Robijn0-2. P Lansman - A SuyO-2 J de Block - A. van Hamme 1-1. J Lammens - R van Peer 2-0. R van Gaever - P Kalo 1-1. A. van Damme - E Nobels 1-1. w. van Remortel - B de Plukker 1-1. J van Boven - W. Janssen 1-1. G. Swinne - E Kollsaer 0-2. W Ivens - F van Goethem 0-2 en J. van Boven - F de Smet 1-1 'WANDELEN IN OOST ZEEUWSCH-VLAANDEREN' TERNEUZEN - Veel Oost-Zeeuws- Vlamingcn schijnen niet te weten waar ze, in hun eigen woongebied, eens een rusiigelange wandeling kunnen maken. HelpasbijDuerinck Krachten in Kloos terzande verschenen boekje 'Wandelen in Oost-Zceuwscb-\ laandern' vult die leemte in hun kennis op. G. Sponselee. 11. vander llocv enen G. Wijne trokken erop ui tnaardefraaiste plekjes in het gebied, die zij wel moeiteloos wisten te vinden. Ze noteerden de bijzonderheden en hiel- dendaar25vonr wandel aars aantrekke lijke routes aan over. Uit de algemene inleiding blijkt dat de schrijvers weinig pretenties koesteren. Ze wijzen slechts op fraaie hoekjes in het landschap, op mooie boerderijen, op oude symbolen in hekken of ramen en andere kleine' zaken. Vooral op het biologisch-landschappelijke vlak zijn ze zeer ingewijd in wat Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen te bieden heeft en dat blijkt danook ui tderoutebeschrij vingen. Leidt een wandeling langs een natuurgebied dan zal een aanduiding van de vogels, die daar voorkomen, niet ontbreken in het boek Summiere historische gegevens zijn ook opgenomen, zoals de data van inpoldering van de polders" waardoor de routes zijn uitgestippeld Dat dan voor zover kenners niet twisten over die data. Om het de adspirant-wandelaars wat gemakkelijker te maken, bevat 'Wande len in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen' ook kaartjes van de beschreven routes. Bij alle wandelingen kan verder gebruik worden gemaakt van kaarten van de to pografische dienst. Foto's van opmerke lijke pun ten langs de routes completeren het geheel dat bijna 10 gulden kost. Jan Jansen BRESKENS - De biljartclub ABC uil t Vissershuis te Breskens speelde tegen de biljartvereniging uit café Atlanta. De uitslag luidt: iDc Plakkers-ABCi. L de Kiakei-L Stijaei t 2-0. L Quaars- D Geervliet. 0-2: C Quaars-A. v d. Broecke 0-2: J. Harkema-A Mollet. 0-2: E. v. d. Plasse-H. van Maai'en 0-2: J. Bremmer-J. Willemsen 2-0; K Eenijn-C. van Opdorp 2-0; A. Benningshof-C. Erasmus 2-0; H. Fenijn-A. Riteco 0-2. ABC behaalde een kleine overwinning en kreeg daardoor een bekei in haar be zit. TERNEUZEN - Het niet spelen van Terneuzen afgelopen zondag heeft in feite niet zulke erg nare gevolgen ge had. Rood Wit liep weliswaar uil tol een voorsprong van 4 punten, maar de wedstrijd achterstand stelt Terneuzen in staat tot een minimaal verschil te naderen. De positie van Axel is zondag heel wat zorgwekkender geworden. Door die vierde opeenvolgende nederlaag zijn Axel en VHssingen gevaarlijk dicht bij de fatale streep gekomen. Het gekke is trouwens dat RAC na een ontstellend zwak begin punten aan het halen is. En daardoor ontstaat er toch even lichte paniek in de achterhoede van 2b. Terneuzen zal zondag in Rijen zelf kunnen ervaren hoeveel sterker RAC opeens is gaan spelen. Er zijn na de 7-0 nederlaag tegen Berkdijk wat ou dere spelers terug van stal gehaald en daar blijkt RAC erg veel succes mee te hebben. In ieder gaval zijn er in de laatste 3 wed strijden 4 punten gehaald. Terneuzen zal in dit duel uiteraard Jan de Block nog moeten missen. Frans van der Peyl wacht nog steeds een schrosing voor de waarschuwing tegen Axel en die zou ook deze week binnen kunnen zijn Deson danks gaat Temeuzen met winstgeach- ten naar Rijen. Een overwinning zou immers betekenen dat de rood-zwarten opeens weer tot de favorieten gaan be horen. Voor Axel wordt het tegen Cluzona zaak om het flink gedeukte vertrouwen wat op te vijzelen. Cluzona lijkt daar een in teressante tegenstander voor Enkele missatappen van Rood Wit hadden tot gevolg dat Cluzona langszij kon komen. Tot ieders verbazing heeft dus ook deze Brabant-se formatie zich aangediend voor een toppositie evenals trouwens Berkdijk. Het valt met geen mogelijk heid te voorspellen wie er dit jaar in 2B kampioen gaat worden Want als Axel zondag wint van Cluzona komt ook de formatie van Rudie Steel weer helemaal bij. Derde klas Steen en Koewacht hebben door de puntenverdeling van afgelopen zondag een tamelijk veilige positie in de mid denmoot ingenomen ,Er zit voor ons niets meer in want daar zijn we aanval lend te zwak voor", zei Levien Dieleman zondag Ruud Lutyn - hij was er zelf in Koewacht niet bij vanwege een ingreep aan de blindedarm - denkt daar waar schijnlijk ondanks een schitterende start ook zo over. Het meesterschap van Zierikzee is duidelijk in deze klas en be halve Goes zal er dit jaar niemand an ders aanspraken mogen maken op de titel. het puntentotaal van Steen kan zondag met twee eenheden worden aangevuld door winst op het zwakke Jong Ambon. Koewacht moet bij Odio minstens een Kerstviering KVO Graauw GRAAUW - De KVO (Katholieke Vrouwen Organisatie i afdeling Graauwi, houdt dinsdag 21 december haar traditionele Kerstviering. Hetfeest begint om 19 00 uur meteen Eucharis tieviering, waarbij pastoor A. Ruyloft voorgaat. Daama komen wordt in het gemeenschapshuls een gourmetpartij gehouden punt weghalen In de vierde klas blijft Biervliet de middenmoot volgen door een overwinning op Noormannen. Clinge kan voor de verrassing zorgen tegen Zeelandia. De punten zijn trou wens nog hard nodig voor de formatie van Koch. Prognoses zondagvoetbal afdeling: le klas: SDO - Graauw (1>; Com. Boys - Schoondijke (3i: resle klas. Walcheren 2 Axel 3 (2>; Corn. Boys 2 - Breskens 2 (2); HW 3-Clinge 2(li. 2e klas A. Breskens 3 - Philippine 2(1); IJzendijke 1 - Aardenburg '2 (1); Schoon dijke 2 - Biervliet 2 (3); Hoofdplaat 2 - Oostburg 1 (2); Oostburg 2 - Hansw. Boys 1 (3); 3e klas A Vogelwaarde 4 - Steen 3 (2): Axel 5 - Hulsterloo 2 (3): 3e klas B: Vogelwaarde 3 - Koewacht 2(1): Sluiskil 2 - Com. Boys 3 (2): Ria W 2 - Philippine 3 111: 3e klas C: Breskens 4 - IJzendijke 3(1): Biervliet. 3 - Sluiskil 3 (li: Schoondijke 3 - Hoofdplaat 3 <3>; Aardenburg 3 - Groede 2 (3). Kerstconcert in St.-Anna ter Muiden ST ANNA TER MUIDEN - Het Zeeuws-Vlaamse Kamerkoor geeft zon- dae het traditionele kerstconcert in de hervormde kerk in St. Anna ter Muiden. Naast het koor verlenen het Middel burgs Blokfluitkwartet, de sopraan Hannie van Lare en de alt Addy Scheele him medewerking. Het concert begint om 20 uur. Op het programma staan on der meer werken van Regnart, Pez en Praetorius. Daarnaast wordt een drie tal liederen uit het Liedboek voor de kerken vertolkt. Het concert wordt be sloten met een samenzang van 'Gloria in excelsio Deo'. Het Zeeuws-Vlaamse Kamerkoor staat onder leiding van Coï Schijve en Ton van Lare. SchietingssE OSSENISSE - Aaan de schieting in het parochiehuis te Ossemsse deden 36 schutters mee De uitslag luidt: hogevo- gel F van Kruyssen, Kloosterzande; eerste zij vogel J van Leuven. Rapen burg. tweede zijvogel: F. van Kruyssen, Kloosterzande. extra vogel: F. van Kruyssen. Kloosterzande. grootste aan tal (3 stuks c P. van Gassen, Klooster zande. AGENDA SCHIETINGEN Zaterdag 18 december: Kloosterzande: Groene Molen Hulst: W Blommaert. Lamswaarde: P. Claessens. Koewacht: Oude Molen. Zondag 19 december: Kloosterzande: Groene Molen. Hulst: S. Blommaert. Hengstdijk. P. van Dijk. Koewacht: J. de Kind-Ceelaert, Maandag 20 december: Hulst: W. Blommaert. Dinsdag 21 december: Koewacht: J. de Guchteneire (bejaarden). Donderdag 23 december: Koewacht: De Oude Molen (bejaarden).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 51