Maak bin met iets blijvends. Geef iets van Philips. dec. PHILIPS Philips zorgt graag voor haar. Uit de handige keuken van Philips. Elke nieuwe Philishave staat voor snel, glad en diep uitscheren. Bij de koffiezetters van Philips is aan alles gedacht. Een Philips strijker scheelt haarde helft van het weik. 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 17 DECEMBER 19/6 Dit is nu een complete hairstylina-set. Voor snel drogen met 800 W vermogen \'oor style:» en modelleren Met 4 warmtestanden. En maar liefst 7 hulpstukken. Zoals bijvoorbeeld de spray unit voor lastige lokjes. HP 4122 f 96. Wat zal het zijn dit jaar? Iets helemaal privé voor haar waarmee ze zichzelf goed en heel persoonlijk kan verzorgen. Zoals met die 7-delige hairstyling-set. Of met zo'n fijne, kleine, compacte Ladyshave. Een handige haarkruller om nog gauw even het laatste krulletje te zetten. Of een complete beautyset wellicht? Bij Philips vindt ze keus genoeg. Aan u de koop. Een stille haardroogkap. Om elk kapsel snel en gelijkmatig te drogen. De warmte is in 7 standen te regelen En door z'n inschuifbare rand bergt u makkelijk weg Hl'4618 f70,50. Philips nieuwste Ladyshave maakt met z'n twee-dubbele tondeuses de makkelijkst manier van onthi prettiger. Neemt lange en korte haartjes in dén beweging mee. Snel en zonder irritatie. In elegante cassette. HP 2111 Zet 'm op tafel of hou 'm in de hand. Deze nieuwe lichtgewicht handdrogcr met 1200 W vermogen. Daarmee krijgt-ie zelfs kletsnat haar supersnel droog. Kies uit 4 warmtestanden gekoppeld aan 2luchtsnelheden. Compleet met voorzetstuk, modelleerborstel en tafelstandaard, HP4125 f85.-. 162.95. Doordat deze écn-minuutje-haarkruller met stoom werkt, krijgt-ie elk weerbarstig kapsel snel in de krul. HP4171 f47.50. In deze nieuwe beaut' 11 hulpstukjes rond een Nu kunt u zelf manicuren, crème en lotion op brengei ininasserèn. In de cassette zit ook nog een spiegel. HP 3»! 22 f 131 U denkt dit jaar aan een nuttig cadeau. Om haar het leven in de keuken lekker makkelijk te maken. Iets waarvan ze nog jaren plezier zal hebben. Dan heeft Philips een boel keus. Van een simpele, maar o zo slimme gasaansteker tot .aan een keuken machine aangedreven door een 5-snelheden- mixer toe. En u weet het toch: wat u in deze advertentie misschien niet ziet, vindt u zeker bij de Philips- winkelier. Ook bij deze kol bezetter is iian alles gedacht Dus met Philips ingebouwde ontkalkiiigskamcr cn ideale warmhoud stand Voor 2 tot 5 kopjes koffie. In 'donkerbruin en gebroken wit. HD 5140 I" 74,50. HR2201 f58,50. Philips heeft het ronde koppen scheersysteem uitgevonden. Philips blijft het perfectioneren. De nieuwe Philishave 90 Super 12 bewijst het. Met zijn 3 x 12 mesjes, zijn nieuwe slanke vorm en schuine scheervlak. Met z'n instelbare scheerdiepte. Een doordacht scheerapparaat, die nieuwe Philishave. Een veelgevraagd, goed geslaagd cadeau in deze dagen. Nog zo'n snel. glad en diep scherende Philishave 90-Super 12. Met het3x 12 mesjes systeem en 90 scheer- sleuven.Ookbijdit model is de tondeuse uit- en inklapbaar. HP 1126 f140.-. Voorsnel. glad en diep uitscheren moet je bij Philishave zijn. Met 3 verende scheerkoppen. Elk met 90 scheersleuven en 12 supersnelle mesjes. Vandaar zijn naam: Philishave 90-Super 12. De scheerdiepte is instelbaar. Geschikt dus voor ieder type baard. Met tondeuse HP 1121 f159,- Graag geziene gasten schenk je natuurlijk ook een heerlijk kopje koffie. Moeiteloos gezet met die nieuwe Philips koffiezetter. Dat is nu zo'n cadeau waarvan je meteen al plezier hebt. Aan alles is gedacht. Aan de ideale warmhoudstand van 83° om uw koffie langer lekker te houden. En aan een unieke ingebouwde ontkalkingskamer waardoor het apparaat slechts één keer per jaar ont- kalkt behoeft te worden. Dat geldt voor alle Philips koffiezetters. Van groot tot klein. Goed voor 2-12 koppen^^s*~ lekkere koffie. Zoals elke koffiezetter van Philips met de unieke ingebouwde ontkalkingskamer en ideale warm houdstand. Donkerbruin en gebroken wit. HD 5142 f 123,50. Zonder snoer kom je nog eens ergens. Dat geldt zeker voor deze batterijshaver. Ideaal voor op vakantie ofindeauto Natuurlijk met Philishave's 90-Super scheerhoofden. In fijn reisetui. HP 1207 f69,50. Met Philips kom je met iets goeds voordelig: dag. Philips nieuwste lichtgewicht stoomstrijker. De juiste temperatuur voor elke stof vindt u achterop de strijker. En stelt u in met de tóesschijf. Het „tuimeltop- snoer" zit nooit in de weg, In zwart met groen. HD 1211 f' 95,-. Zelfs met hei zwaarste deeg heeft deze keukenmachine niet dc minste moeite. Hij kneedt.mengt.roert en klopt echt alles. Compleet met standaard.aangedreven kom. garden, kneedhaken en spatel. HK1187 f 135,-. Slijp zelf ineen wip messen, en scharen met deze messenslijper. HM 3600 f39.95. Dezeallesslijper is ideaal voor keuken cn doe-hct-zclver Hij krijgt alles scherp, messen en scharen, beitels en schroevedraaiers ook. HR2503 f 49,50. Frituurpan. Makkelijk zelf patat of loempia's maken. Olietemperatuur is continu regelbaar. Geen bak- luchtjes meer dank zij speciaal anti-geur deksel. Beveiligd tegen oververhitting. IID 4241 1176,50. Een krachtige 3-snelheden-mixer. Een ideale keuken hulp. Metgarden en kneedhaken. En ophangbeugel. HR1170 f72,50. Deze electrische rcpelecrwekker heeft een fijn helder geluid Met 12 uur- weksysteem en secondenwi jzer I n oranje of wit of zw art HR5284 f42,50. gasaansteker 't altijd doet. En zondersnoer ofbatterijen! In oranje of wit. HL 3881 f 19,95 Deze lichtgewicht snelstrijker heeft een handig „tuimeltop-snoer. een temperatuur-kiesschijf en een indicatie-lampje. HD 1120 f49,50. Een Philips strijker is lichtgewicht, heeft een temperatuurkiesschijf en een „tuimeltopsnoer." Gemakkelijk voor zowel linies- als rechtshandig strijken. En, wat gaat u geven? Een snel-of een stoomstrijker? Batterij wekker met 12-uurs weksysteem en zeer speciale wektoon. Werkt op 1,5V batterij. HR5370 f60,-. Keukenklok op batterijen. Kan tegen kookvocht en vettigheid. Handig met secondenwijzer. In oranje of wit. HR 5470 f47,50 Alle genoemde prijzen zijn bruto adviesprijzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20