emballage beheerder C Raad Oostburg over voortbestaan lagere school in Nieuwvliet PRIJS-SLAG Speelruimten schieten schromelijk tekort De Kledingbokser MEDEWERKSTER servicemonteur K.S.C. b.v. archiefmedewerker SHOWROOM KEUKENS ZATERDAG 11 DECEMBER 1976 Nissel Zeeuws-Vlaanderen 'TOEKOMST SCHOOL ZEKER STELLEN VOOR KOMENDE DRIE JAAR' STOK WIL 1900 M2 GROND KOPEN IN GHISTELKERKE OOSTBURG - De Oostburgse gemeen teraad moet zich, tijdens de raadsver gadering van donderdag 16 december uitspreken over het voortbestaan van de openbare lagere school in Nieuw vliet. Het gaat daarbij overigens om een formele beslissing, die in de lager onderwijswet is voorgeschreven. Bo vendien hebben de verschillende raadsfracties zich, onlangs tijdens de begrotingsbehandeling, al uitgespro ken voor het voortbestaan van de schooL Uit de berekening van het gemiddeld aantal leerlingen op de verschillende scholen in de gemeente, in 1976, blijkt dat Nieuwvliet en Waterlandkerkje res pectievelijk een gemiddelde van 15 en 40 een derde halen. Dat is te weinig aange zien uitgegaan wordt van een gemid deld aantal van 50 leerlingen. In verband daarmee moet de raad nu, ingevolge artikel 19 van de onderwijs wet. de instandhouding van de school in Nieuwvliet voerderen. Voor de school in Waterkandkerje is een dergelijke beslis sing niet nodig omdat deze school al eerder ontheffing kreeg. B. en w. schrijven in hun voorstel aan de raad onder meer: „Mede gelet op de noodzakelijkheid van een openbare la gere school in Nieuwvliet ten behoeve van de aldaar wonende kinderen en voorts in overweging nemende dat het ontbreken van een lagere school niet bevorderlijk is voor de leefbaarheid ach ten wij het verantwoord u voor te stellen de instandhouding van de school te vorderen" Wanneer gedeputeerde sta ten met het raadsbesluit akkoord gaan, houdt dat in dat openbaar lager onder wijs in Nieuwvliet in elk geval verzekerd is voor de jaren 1977, '78 en '79. De raad bespreekt het voorstel tijdens de raad van 16 december. De vergader ing begint 's avonds om half acht Ook aan de orde komt dan een voorstel om 2340 vierkante meter bouwgrond te verkopen aan de Stichting Rooms- Katholiek Centraal Schoolbestuur in de gemeente Oostburg. De grond is gele gen aan de verlengde Molenstraat in IJ- zendijke, waar momenteel een nieuw schoolgebouw wordt neergezet. B. en w. hebben geen bezwaar tegen deze trans actie. De verkoopprijs: 48,75 per vier kante meter. Bouwbank Stok BV in Temeuzen heeft de gemeente Oostburg verzocht onge veer 1900 vierkante meter grond te mo gen kopen in het bestemmingsplan Ghlstelkerke in Breskens voor de bouw van tien woningen en tien garages. De grond voor de bouw van de woningen moet, volgens b. en w. 68,09 per vier kante meter opbrengen, terwijl voor de garages per kavel 1575,30 neergeteld dient te worden. In hetzelfde plan wil Bouwbank Stok overigens ook drie bungalows neerzet- BARENDREGT: „Plannen bewoners Markt Oostburg zijn positief' OOSTBURG - Wethouder J. Barend- regt van Oostburg staat positief tegen over de plannen van Marktbewoners van de kern Oostburg om de Markt wat sfeervoller te maken. Dat bleek don derdagmiddag tijdens een gesprek tus sen een vertegenwoordiging van die Marktbewoners enerzijds en de heer Barendregt en directeur gemeente werken M. Dooms van Oostburg ander zijds. Bij het gesprek was ook architect C. Spierenburg uit Waterlandkerkje aanwezig. Hij maakte een plan voor de Marktbewoners. Volgens de heer P. Robijn, voorzitter B. EN W. SAS: SPEELVOORZIENINGEN DRASTISCH AANPAKKEN Zeeuwse muziekschool Flip de Fleurquin in Gildehuis Sluiskil Oosthuri? pppft SLUISKIL-Zondagzal in Sluiskil Fillp V^USlUUlg gCCll de Fleurquin optreden. Deze Gentse U prcf|i ifvn£H*in a zanger en gitarist brengt bijna uitslui- IVC1 aiuiltuci Ulg tea Stok wil daartoe 2100 vierkante me- van de werkgroep die de aanzet gaf tot ter aankopen. De verkoopprijs bedraagt de verfraaiingsplannen van de Markt, in dit geval 69,74 per vierkante meter. was ^et S^sprek alleen maar positief Tenslotte behandelt de gemeenteraad had niet verwacht dat de gemeente het voorstel om alle zuiveringstechni- 31 zoveel aandacht aan het plan had be- sche werken in de gemeente Oostburg steed. Het lijkt er op dat we eind 1977 perl januari 1975 over te dragen aan het w.el eens een heel eind met de uitwer- waterschap 'Het Vrije van Sluis'. Het ^ng van de plannen gevorderd zouden waterschap moet (contant) een bedrag kunnen zijn," aldus de heer Robijn. De van 311.922,99 op tafel te leggen, ter- h?er Robijn meent dat de gemeente, wijl het waterschap van de gemeente ontgaande van het plan van de Marktr 'n drietal geldleningen tot een to- bewoners zelf, een nieuw plan op tafel taaibedrag van 5.432.743,40. B. en w.: heeft gebracht Dit plan komt echter in „Deze aan het waterschap te verstrek- Srote lijnen overeen met de plannen van ken geldleningen zijn in het algemeen de Marktbewoners zelf en wijkt in feite gebaseerd op de voor de betreffende ^een daar af waar de gemeente meer werken door de gemeente gesloten geld- aandacht besteedde aan verkeerspro- leningen. Tengevolge van een uitge- blematiek. stelde betaling moet het waterschap Markt behoud de parkeerfunctie, voorts rente te beralen, terwijl ook de maar bet geheel wordt gewoon sfeervol- exploitatiekosten over 1975 en 1976 nog 'er- ^an gemeentezijde was men de me- verrekend zullen worden. ^ng toegedaan dat een dergelijke ver- andering echt niet overbodig is," aldus de heer Robijn. Want de financiële pro blemen betreft zei de heer Robijn dat de bewoners zelf zeker hun steentje bij zul len dragen waar het gaat om uitgaven ten behoeve van sfeerverbetering. Voor de bestrating wil men het werk aanmel den als zogenaamd E-object. SAS VAN GENT - De Heemkundige Om iedere marktbewoner de gelegen- KringuitSasvanGenthieldeenfilm-en heid te geven om mee te praten bij het dia-avond in de foyer van het cultureel tot stand komen van definitieve plan centrum 'De Speye' te Sas van Gent °en wordt er op 24 januari een bijeen- Nadat de voorzitter dokter F. Puylaert komst gehouden in 'De Eenhoorn' te de vele aanwezigen welkom had gehe-' Oostburg. Vanaf half acht zijn dan on- ten, toonde Ludwig de Caluwé uit Sas der meer vertegenwoordigers van ge- van Gent de film over het natuurgebied meentezijde aanwezig om nadere toe- 'Canisvliet'. Bij deze film werd commen- lichting te geven, taar gegeven door de beheerder van dit natuurgebied Johan van dr Steen. Na de filmvoorstelling vetoonde de heer P. M. Gilhuys uit Axel, een serie dia's van ver schillende kastelen en bouwwerken uit België, vele oude boerderijen, kerken en verschillende oude huizen met monu mentale waarde. Heemkundige Kring vergaderde SAS VAN GENT - B. en w. van Sas van Gent zijn van mening dat de speelter reinen in de gemeente aan een drasti sche verbetering en uitbreiding toe zijn. In een voorstel aan de gemeente raad schrijft het college onder meen „De op dit moment als speelterrein in gerichte ruimten schieten schromelijk tekort. Het materiaal is niet up to date, gevaarlijken merendeels versleten". B. en w. leggen de raad dan ook wat plan nen voor. Eén argument van b. en w. om iets te doen aan de 'speelterreinensituatie': Het verbeteren van de leefbaarheid, in dit geval in het bijzonder ten behoeve kleuter- van de jongsten in onze samenleving staat centraal". Het college meldt de raad dat de Cen trale Dienst een plan met kostenraming heeft opgesteld voor de aanleg van een speelterrein in het bestemmingsplan 'St Albert', tussen de Europalaan en de Baljuwstraat De kosten bedragen ƒ22.000,-. Verder hebben b. en w. de Centrale Dienst opdracht gegeven plannen te ontwerpen voor de annleg van speelterreinen aan de Kennedy- straat, aan de Paul Krügerdreef en in Westdorpe, Philippine en Zandstraat B en w. vragen de raad nu in elk ge val al toestemming te verlenen voor de aanleg van een terrein in het plan 'St Albert'. De raad bespreekt één en ander tijdens de vergadering van woensdag 15 de cember (aanvang half acht 's avonds). De raad gaat zich dan ook bezighouden met de vaststelling van de wijze van vervoer voor leerlingen die scholen voor buitengewoon lager onderwijs bezoe ken. Die taak is de raden sinds kort toe bedeeld. Naar de mening van b. en w. moet rekening worden gehouden met het feit dat de aard en de ernst van de lichamelijke of geestelijke handicap van de leerling verschillend kan zijn. B. en w. stellen de raad verder voor over te gaan tot de instelling van een ge meentelijk grondbedrijf. En tenslotte moet de raad, als vervolg op de behan deling van de begroting voor '77, ook een aantal belastingmaatregelen vaststel- wakije. Het optreden in het Gildehuis 1 en. De raad moet onder meereen keuze doen uit twee door b. en w. aangedragen begint om half dxre. nuari 1977 vertrekt hij voor een één maand lang toemee door Tsjechoslo- OOSTbURG - Woensdag geeft de afde ling Oostburg van de Zeeuwse Muziek school de jaarlijkse kerstuitvoering, alternatieven: KfininioPIlPndjlf* 'T^P Vrede' Dat gebeurt in de Nederlands her- Het laten voortbestaan van het riool- HAIIipiueiieiIUdg UC v I cuc vormde kerk van Cadzand recht, naast de onroerend goedbelas- SAS VAN GENT duiVenniiJ 'De Ann tlng (volgens b. en w. heeft dat to gevolg Vrede' in Sas van Gent houdt zondae avond werken mee. AMY-2- dat bijvoorbeeld inwoners, die niet aan- 19 december voor de 31e maal de kam-' ónderen die kerstliederen zingen, blok- gesloten zijn op een rioleringstelsel, in pioenendag te Sas van Gent in zaal Re- dlt geval ook niet moeten betalen voor Eeda. op deze dag zullen de beide een voorziening, waarvan zijzelf geen Zeeuwse en Belgische kampioenen profijt hebben). aanwezig zijn. De zaal is geopend van 's Onderbrengen van het rioolrecht in de morgens 10.00 uur tot 's middags 18.00 onroerend goedbelasting. uur Qm ongeveer 15.00 uur zal een Tenslotte bespreektde raad het rapport vijftigtal bonnen en duiven verkocht lager onderwijs in Phiüppi- worden. fluitgroepen met orff-instrumenten en een gitaar-duo. De heer Schokking zal een kerstverhaal vertellen, Jos Verpoor ten begeleidt de kerst- en samenzang en mevrouw Henckes leidt de groepen. De algehele leiding heeft de heer F B. van Raad. De uitvoering begint om 19.30 uur en duurt ruim een uur. Bridgen LAMSWAARDE - De bridgeclub 'Lamswaarde' hield in het gemeen schapsgebouw 'De Luifel' haar competi tie bridgewedstrijden. De uitslag van de howell zes met vijf paren luidde: 1 me vrouw Van Waterschoot met de heer De Schrijver 26 pnt; 2 de dames Goossen en Kint 24 pnt., 3 de heren Van Damme en Van der Poel 23 pnt., 4 het echtpaar Jan- sen 14 pnt., en 5 mejuffrouw A. Staal met de heer G. Joossem, 13 pnt. Illegalen •Dinsdag 30 november in de krant een met grote vette kopletters voorzien ar tikel waarin ene dame, genaamd Truus Menger, een oud-verzetsstrijdster zegt desnoods Menten zelf maar te gaan op sporen. Die zich noemende verzetsstrij- Utopia Naar aanleiding van het stukje in de PZC van dinsdag 30 nov. jl. over 'Uto pia', wil ik hier iets aan toevoegen nl. dit: Dat 30% van de leden zich terugtrekt is helemaal niet te verwonderen als het be leid bij de volwassenen net zo slecht is als bij de junioren. Kinderen van 7 jaar die 2 maanden in de vereniging zitten moeten er uit omdat ze z.g. geen presta ties genoeg leveren. Als het een kwestie van prestaties is waarom kunnen ze dat niet zeggen na 2 wedstrijden. En trouwens wat weet een kind van 7 Jaarover handbal. Eerst moetenze maar eens goed aan de kinderen de spelregels leren, en als er iemand is die extra aan dacht nodig heeft moet die ook gegeven worden, want nu is het zo. iemand die het hardst sport nodig heeft wordt uit gestoten terwijl ze toch een vol jaar hebben om zo'n kind op te leiden voor ze in competitieverband mee mag doen, en als een kind echt wil. kan ze het toch geleerd worden Zoek een trainensteri met meer ervaring en u zal zien dat er meer uit een kind te halen is als u wel denkt L. Dobbeleir Chopin laan 11, Temeuzen Oeververbinding Het gezegde 'van uitstel komt afstel' is hopelijk niet van toepassing op de oe ververbinding. Sinds de tijd dat Zeeuwsch-Vlaanderen niet meer bij België behoorde, en de spoorlijn Meche- Ien - Temeuzen werd opgegeven, is Zeeuwsch-Vlaanderen geïsoleerd ge bied Rijd men met de bus vanaf Temeuzen dan komt het voor, dat als de bus stopt, men de boot in Breskens ziet vertrek ken. En dat terwijl de Westerschelde als het ware een verlengstuk van de weg is. Rijdt men met de bus richting Kruinin- gen dan ziet men bij aankomst aldaar, de trein richting Vlissingen voorbijrij den. NS vindt het blijkbaar niet nodig, reizigers vanuit Zeeuwsch-Vlaanderen een goede verbinding te garanderen, terwijl de spoorlijn toch eindigt in Vlis singen. Regeren is vooruitzien. Maar daar ont breekt nog wel het een en ander aan. In West-Zeeuwsch-Vlaanderen had men een verzoek gericht naar Den Haag, men kreeg ten antwoord, wendt u maar tot uw eigen regering. Door de radio werd gesproken overSint-Anna ter Muiden in België. Men mag in Den Haag en Hilver sum wel eens beter de kaart van Neder land bestuderen. Mw. A. M. W. Maljers- Almekinders Temeuzen ders worden hoe langer hoe onsympa thieker in hun opstelling tot de rest van de goede Nederlanders en oud-strijders •van zee-, land- en luchtmacht en niet te vergeten de mensen van de koopvaardij. Denken die lieden dat Nederland be vrijd is geworden, alleen door hun daden en moorden? En hoeveel van de zich tot martelaren makende en als achtergrond dienende mensen, wanneer het hun po litieke vriendjes te pas komt om hen te laten opdraven, kunnen met de hand op het hart zweren dat ze alleen maar de goede zaak dienden. De machtsstrijd voor na de oorlog, begon en was ook een reden om in 'het verzette gaan'. Natuur lijk de werkelijke verzetsstrijders niet te na gesproken. Integendeel, ik heb daar altijd grote bewondering voor gehad, maar helaas de meesten daarvan zijn dood. Maar de rest, zo lijkt het dan, wil nü. na meer dan dertig jaar sinds de oorlog over is, op de stoel van de justitie gaan zitten. Waar halen die lieden het lef van daan? Grote groepen van hun eigen ver zetsmensen, of waren het misschien po litieke vijanden!?) hebben eerst meege werkt om vele delicten in de doofpot te stoppen. En nu stellen ze zich geen haar beter op dan degenen die ze willen von nissen, vroeger deden. Ik ben geen jo denhater. integendeel, maarhet valt wel op. dat velen van die huilende wolven op de publieke tribunes zonen en dochters van het oude volk zijn. Oog om oog, tand om tand. staat in de Bijbel. Maar dat past niet in onze huidige samenleving. Het is beter, nu na ruim dertig jaar, veel met de mantel der liefde te bedekken, en zijn er fouten gemaakt, deze door de daarvoor aangewezen verantwoorde lijke mensen te laten opsporen en be straffen. Ik geloof, waarde huilende moedwillige verzets- en oorlogs martelaren, dat ik uit naam van al mijn gevallen, vermiste en invalide kamera den van zee-, lucht- en landmacht, inclu sief de mannen van koopvaardij en vis serij zeg: "Stel je niet zo aan, doe ge woon. dan doen jullie al gek genoeg". Denk nou maar niet-, dat wij niets heb ben om over te huilen, al was hei alleen maar de ondankbaarheid van het land. waarvoor wij alles inzetten. 'Qua patet orbis', zoals het trotse devies van het korps mariniers luidt. Waar ter wereld ook, lieten wij de vlag wapperen en voegden daaraan lauweren toe. Duizen den keerden niet terug, en velen die wél terugkeerden, invalide, soms meer dan 70 procent, najaren van scheiding, von den óók geen gezin noch huis terug. Maar wij voelen ons geen martelaren, noch lijden wij aan oorlogs- of kamp syndroom, een ziekte uitgevonden door een linke jongen, die er geld in zag, och nee, wij hebben alleen maar gedaan wat •onze plicht, belofte of eed ons voor schreef en voor de rest Soedah. Af trap. C. W. van der Ven. oud-strijder, 7 1/2 jaar weg, overal mee gedaan, 60 procent invalide en vond ook zijn gezin niet'meer'tenig). Hoek, Jasmijnlaan 25, tel. 01154-1646. JAC, HIRMANS l-V. Voor de inname van het leeggoed in ons filiaal te SAS VAN GENT, zoeken wij op korte termijn: Deze functie houdt in: Het verzorgen van de emballage en het bedienen van de emballage-kassa, met daarnaast - waar nodig - voorko mende winkelwerkzaamheden. 40-urige werkweek. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker, die werkzaam is geweest in de winkelbranche. Leeftijd vanaf 50 jaar. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitaties zen den naar: JAC. HERMANS PRUS-SLAG B.V. Postbus 44, Gilze t.a.v. afdeling personeelszaken. zoekt op korte termijn voor het filiaal Bierkaaistraat 30, HULST een voor het verander-atelier, die tevens behulpzaam kan zijn in de verkoop. Voor sollicitatie of nadere in lichtingen kunt u bellen naar 01140-3154, (de heer J. Bos- land), op zaterdag 01140-3243, of schrijven naar: De Kledingbokser Bierkaaistraat 30 HULST. x Zaterdag 18 december 1976. hopen onze ouders en ■y. grootouders M- P. DE GROFF S en L DE GROFF-HEMKLSOET hun 45-Jarige bruiloft te gedenken. ::j: Gelegenheidtotfehciterenvan 18.00tot20.00uurin Hotel de la Bourse", Westkade 67. Sas van Gent. Willy en Nel, Lia en Eddy en kleinkinderen Sas van Gent, Vredcstraat 25. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, zeggen wij allen hartelijk dank, voorde gelukwen sen, bloemen en geschenken, die wij bij de her denking van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen op 25 november 1976. P.-de Jonge H. M. de Jonge-Dieleman INSTALLATIEBEDRIJF ALBERT EGGERMONT B.V. Van de Maelstedeweg 58 - HULST tel. 01140-2478 MET SPOED GEVRAAGD: EEN ERVAREN BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKER Leeftijd tussen 20-25 jaar. Praktijkdiploma boekhouden is vereist. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovengenoemd adres. Gevraagd: KRAANMACHINIST voor bediening dragline en hy draulische kraan B.V. Metaalhandel J. CRACAU ZN. Ambachtstraat 4 Temeuzen tel.: 01150-2974 Gevraagd: ruime ervaring in de centrale verwarmingsbranche en enige kennis van houtbewer king worden zeer op prijs ge steld i.v.m. het monteren van complete aanbouwkeukens. Kom eens praten Directie A. A. Verlinde, Brouwerijstraat 31, Oost burg. Tel. 01170-3518. De dienst openbare werken van de gemeente Ter- neuzen vraagt voorde afdeling administratie een die zal worden belast met de dossiervorming, postbehandeling en voortgangscontrole. Vereisten voor deze functie: - mavo/havo; - archiefverzorging I; - ruime ervaring met soortgelijke werkzaamhe den. Bezit van of studie voor het diploma gemeen teadministratie I strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding en erva ring plaatsvinden in de rang van adjunct commies (max. salaris ƒ2.102,-), of adjunct commies A (max. salaris 2.336,-) met uitloopmo- gelij kheden tot de rang van commies (max. salaris ƒ2.582,-). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een woning is op korte termijn beschikbaar, ter wijl een tegemoetkoming wordt verleend in de verhuiskosten. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan bur gemeester en wethouders van Temeuzen onder vermelding van nr. 465 op de enveloppe. gemeente 7 De burgemeester van Temeuzen brengt ter open bare kennis, dat op donderdag 16 december 1976 te 14.00 uur in het stadhuis van Temeuzen een openbare vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden. Zonodig zal deze vergadering worden voortgezet op vrijdag 17 december 1976 om 14.00 uur. Temeuzen, 13 december 1976. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen. In plaats van kaarten Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoont bij het overlijden van onze geliefde vader, be huwd- en grootvader, de heer GEERAARD PLEIJTE betuigen wij onze oprechte dank. Fam. J. de Kok-Pleijte Breskens, december 1976. De receptie van JAN WERY die plaats zal vinden op 13 december 1976 in hotel Het^vapen van Breskens' is wegens familie omstandigheden uitge steld tot 7 januari 1977. de krant helpt u op weg KLEUREN- tv 66 cm f 2000.- 78.- per maand (36 p.l.) »SW TOL Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 1 DE HDDP TEKNEVZEN Handelaar in on producent wan bouw materialen Binnenkort gaan wij de nieuwe kollektie 1977 opstel len. Daarom hebben wij ruimte nodig in onze bouw- voorlichting. Aanbiedingen in: SIE MATIC BRUYNZEEL ALNQ met kortingen van 30 tot 50% (maatvoering eventueel aan te pas sen) DE HD9P bv TEBNEDZEN Tel. 01150-7940 - Kerkhof laan 73 STICHTING STREEKCENTRUM AXEL Uitslag verloting Sint-Nicolaasactie 1976 Op maandag 6 december 1976 vond ten overstaan van notaris: de Graaf te Axel de trekking plaats. De uitslag is als volgt: le Prijs - Siemens kleuren tv lotnummer 213580 2e Prijs-Geluidsfilmcamera lotnummer 039373 je r-tijs- vliegreis Franse Rivièra 2-pers. 1 week lotnummer 204606 4e Prijs - Vliegreis Rome 2-pers. 5 dagen lotnummer 244785 5e Prijs - Vliegreis Costa Brava 2-pers. 1 week lotnummer 238839 6e Prijs - Vliegreis Ibiza 2-pers. 1 week lotnummer 567278 7e Prijs - Vliegreis Parijs 2-pers. 4 dagen lotnummer 212188 8e Prijs-Fiets 9e Prijs-Fiets 10e Prijs - Fiets 11e Prijs-Fiets 12e Prijs-Fiets 13e Prijs - Fiets 14e Prijs-Fiets 15e Prijs-Fiets 16e Prijs - Fiets 17e Prijs-Fiets 18e Prijs-Fiets 19e Prijs-Fiets 20e Prijs-Fiets 21e Prijs-Fiets 22e Prijs - Fiets 23e Prijs-Fiets 24e Prijs - Fiets 25e Prijs-Fiets 26e Prijs-Fiets 27e Prijs - Fiets lotnummer 099344 lotnummer 355949 lotnummer 055057 lotnummer 261193 lotnummer 129524 lotnummer 763829 lotnummer 239424 lotnummer 018391 lotnummer 093712 lotnummer 154815 lotnummer 238394 lotnummer 369338 lotnummer 014608 lotnummer 815767 lotnummer 170058 lotnummer 381106 lotnummer 211790 lotnummer 208839 lotnummer 851495 lotnummer 361855 PRIJSWINNAARS kunnen zich melden op het admini stratiekantoor Calandstraat 21, Axel. Uitslag verloting Jaarmarkt Axel - 1976 lepr. 1555,2e pr. 1081,3e pr. 1229,4e pr. 1437,5e pr. 2521,6e pr. 1861,7e pr. 1801,8e pr. 1648,9e pr. 1660, 10e 1137, llepr. 1168,12e pr. 1289,13e pr. 1511,14e pr. 1275,15e pr. 1896,16e pr. 2868,17e pr. 2279,18e pr. 1455,19e pr. 2175, 20e pr. 1181. Afhalen prijzen tot 18 december as. bij R, Blan- kert, Weststraat 48 te AxeL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 42