bedienden, aank. bedienden leerSing-caissières RAAD THOLEN AKKOORD MET UITBREIDING GEMEENTEHUIS PRIJS-SLAG caissières de böête loos Tijdens extra raadsvergadering The Snoopy Bunch won van BT '200' team I lezers schrijven IMPORTANTE VEILING Houtland aanbiedingen Nu 36,00 Nu 0,95 Nu 4,50 Nu 1,00 Nu 1995,- Tot ziens in de bööte loos ZATERDAG 11 DECEMBER 1976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN Kosten bestekklaar maken 350.000 THOLEN - De gemeenteraad van Tho- len is donderdagavond akkoord gegaan met de plannen om het gemeentehuis is Sint-Maartensdijk te verbouwen en uit te breiden. Na ruim drie uur praten en een schorsing van twintig minuten ging de raad tijdens een extra raads vergadering in zee met een voorstel van het college 350.000 gulden beschikbaar te stellen, om het architectenbureau Dingemans, De Vries en Heemskerk de plannen besteksklaar te kunnen laten maken. Alleen de drie PvdA- raadsleden <J. de Bres, P. van Schetsen en N. A. J. van der Linden) stemden tegen het voorstel. De PvdA-raadsleden vinden de kosten, die aan de verbouwing en uitbreiding van het gemeentehuis verbonden zijn (zes miljoen gulden) onaanvaardbaar. De PvdA-fractie pleitte er bij monde van de heren Van Schetsen en Ds. Eres voor. het voorstel aan te houden. De PvdA meende, dat het college eerst nog maar eens met de deskundigen rond de tafel moet gaan zitten, om te bekijken op welke punten er bezuinigd kan worden. De overige raadsfracties voelden daar echter niets voor. Alle woordvoerders hadden weliswaar moeite met de kos ten. Maar ze nemen genoegen met de toezegging van het college van b. en w. dat bij de uitwerking van de plannen zeer terdege bekeken zal worden, op welke onderdelen besparingen mogelijk zijn. PvdA-fractievoorzitter P. van Schetsen kwam gisteravond met een hele serie kritischekanttekeningenbijhetvoorstell van b. en w. Hij herinnerde er aan, dat de raad het vorig jaar besloot en de be stuurszetel, van de gemeente Tholen in de kern Sint-Maartensdijk onder te brengen. Een van de meest doorslagge vende argumenten was toen. zo zei de heer Van Schetsen, dat een keuze van SintrMaartensdijk uit financieel oog punt het aantrekkelijkst was. De raads leden gingen er destijds van uit. dat een aanpassing van het gemeentehuis in die kem 1.5 tot 2 miljoen gulden zou gaan kosten. „Als we toen hadden geweten, dat er 6 tot 7 miljoen gemoeid zou zijn. was er misschien een heel andere dis cussie ontstaan. Het voorstel, dat nu op tafel ligt. is duidelijk iets anders, dan waarvan we toen droomden. Voor dit bedrag kunnen we in elke kem een nieuw gebouw zetten," aldus de heer Van Schetsen. De heer Van Schetsen en zijn fractiegenoot De Bres hielden een vurig pleidooi om het voorstel aan te houden Dat was vergeefs, zo bleek later. Het WD-raadslid M. van Damme kon een heel eind met de redenering van de heer Van Schetsen meegaan. „Het be drag valt ons zwaar op de maag. Als wij dit destijds geweten hadden, was dat mogelijk van invloed geweest op onze keuze van de plaats, waar de bestuurs zetel ondergebracht moet worden." Hij vond het echter onjuist om de klok weer terug te draaien. Ook voelde hij niets voor de suggestie van de PvdA het voor stel aan te houden. Tijd is geld, zo rede neerde de WD-fractie. SGP-fractiewoordvoerder Th. Aar- noutse betoogde - evenals de fracties van de PvdA en VVD dat trouwens had den gedaan - dat de huidige huisvestng van het gemeentelijke apparaat vol strekt onvoldoende is. De SGP-er vond de financiële consequenties van de bouwplannen? Weliswaar groot, maar niet onoverkomelijk. Hij attendeerde onder meer op de gunstige financiële positie van de gemeente. „Als we ooit het gemeentehuis kunnen uitbreiden, dan is het nu wel." CHU-raadslid J. Versluijs meende, dat een verbetering van de huisvesting van het gemeentelijk apparaat niet alleen de ambtenaren maar ook de bevolking ten goede komt. „Het betekent, dat er een meer efflciente dienstverlening aan de burgers bereikt wordt." Mevrouw J. M. Deurloo-van Broekhoven (kvp) sprak van een 'fabelachtige hoog bedrag'. Zij ging er echter vanuit, dat de financiële positie van de gemeente Tholen dusda nig is, dat de uitvoering van de plannen niet ten koste heeft te gaan van andere urgente zaken. Mevrouw Deurloo wees erop. dat de noodzaak om het gemeen tehuis uit te breiden een direct gevolg is van de gemeentelijke herindeling op het eiland Tholen Daarom, zo vond hij. zal geprobeerd moeten worden om van het ministerie van binnenlandse zaken een flinke bijdrage in de kosten los te krij gen. Het AR-raadslid W. C van Kempen had ook z'n bedenkingen tegen de hoge kos ten. „Maar laten we het maar in een keer goed doen. Wè moeten voorkomen, dat we over een jaar of vier weer moeten gaan breken, hakken en bijbouwen." Het raadslid informeerde verder bij het college, of er al een bestemming is ge vonden voor het gemeentehuis in de kem Tholen en voor de voormalige 'Gouden Leeuw' te Sint-Maartensdijk waar de diensten sociale zaken en finan ciën ondergebracht zijn. Keus BOWLING GOES GOES-In de Goese bowlingcompetitie werd het jonge B.T. '200' team, met 7 pins verschil verslagen door lijstaan voerder The Snoopy Bunch. Vooral door toedoen van de 16-jarige Paul Roodhart, die de laatste weken in uitstekende vorm verkeert, kwam B.T. '200' op een serie van 2161 pins uit. Maar door een recordserie van Chris Mijns- bergen (585 pins) kwam The Snoopy Bunch hier nog net boven. Alle teams behaalden maandag een hoge serie, wat natuurlijk voor de on derste teams niet zo gunstig was. Want was de 1970-serie van The Moonlight Bowlers enkele weken terug goed voor 6 punten; deze week leverde het echter maar 1 punt op. Ook The Ten Pins en The Kangeroes werden hiervan de dupe. Bij The Kange roes zal door het emigreren van Mary en Ben Stelnhart een spelerswisseling plaatsvinden. De jeugdige André Reyerse zal één van deze plaatsen in nemen. Dat hij een goed gewaardeerde kracht zal zijn, liet hij maandag door een serie van 445 pins al direct zien. In het algemene klassement wisselden B. T. '200' en The Ten Pins van plaats. Dit ten gunste van B. T. '200'. In het individuele klassement bij de he ren zijn weer enkele veranderingen te noteren. Door een nieuwe recordserie van 585 pins (201 - 180 - 204) steeg Chris Mijnsbergen gem. 4 pins en bezet nu de 6e plaats. Ook Paul Roodhart (504 pins) steeg 1 plaats. Dit ten koste van zijn teamge noot Erwin Groen. Paul staat nu op een gem. van 144. Verder lukte het Teun Reynhout door een serie van 439 pins eindelijk om van de laatste plaats af te komen. Hij steeg 2 plaatsen en gaf de rode lantaarn over aan teamgenoot Gijs Roodhart. Plattelandsvrouwen Goes organiseren kerstmiddag GOES - Maandag 20 december organi seert de afdeling Goes en omstreken van de Nederlandse bond van plattelands vrouwen een kerstmiddag. De bijeen komst wordt in 'De Prins van Oranje' gehouden en begint om twee uur. De heer M. Allewijn uit Middelburg zal er voordrachten houden. Verder verleent een zangkoor onder leiding van me vrouw Schipper-Roose uit Goes mede werking. Filmavond 'Solidair met Solidaridad' in christelijk lyceum GOES - Dinsdag houdt het informatie-, centrum voor ontwikkelingssamen werking te Goes een filmavond onder het motto 'Solidair met Solidaridad'. Deze avond wordt gehouden in de aula van het Christelijk Lyceum voor Zee land aan de Bergweg te Goes en begint om 20.00 uur. Tijdens deze avond wordt de film 'Soli daridad' vertoond waarin informatie wordt gegeven over het werk van de ge lijknamige. interkerkelijke organisatie in Zuid-Amerika. Tevens zal de heer A. Verschure uit. Breda, die enige jaren in dit werelddeel werkzaam was. één en ander toelichten- Het informatiecentrum, gevestigd in de voormalige rk-pastorie aan de Singel straat. heeft haar steun toegezegd aan deze organisatie die als doel heeft zowel morele- als materiële steun te verlenen aan dat gedeelte van de Zuid- Amerikaanse bevolking dat in moeilijke omstandigheden verkeert. Zij doet dit door haar medewerking te verlenen aan onder meer het vormingswerk, de vak bonden. de kerken en de nog op te rich ten coörperaties in dit continent. De avond is voor iedereen toegankelijk. Bij de dames waren weinig veranderin gen. Lotta Boutens en Ineke Spuy be houden de bovenste plaatsen. Jaqueline Stols herstelde zich keurig van vorige week en steeg gem. 2 pins, terwijl ook Trudie v. d. Bergh gem. 1 pin hoger kwam. Verschuivingen in het klassement de den zich echter niet voor. De uitslagen waren: 1 The Snoopy Bunch 2168 pins. 2 B. T. '200' 26161 pins, 3 Hartenteam 2053 pins, 4 Krijger Tours 2051 pins, 5 The Ten Pins 2030 pins, 6 The Kangeroos 2022 pins, 7 Trouble United 1994 pins. 8 The Londoner 1987 piuns, 9 The Moonlight Bowlers 1970 De stand bij de heren Is. 1 Peter Aertssen gem. 168. 2 Gerhard Soldat gem. 165, 3 Hans Booij gem. 160, 4 Aad v. d. Voort gem. 159, 5 Dave Easthope gem 158. De stand is nu. 1 The Snoopy Bunch 87 pun- ten, 2 Hartenteam 81 punten, 3 The Londoner 75 punten, 4Trouble United 63'punten, 5 Krij ger Tours 55 punten. 6 B. T '200' 51 punten, 7 The Ten Pins 50 punten, 8 The Kangeroos 41 punten. 9 The Moonlight Bowlers 30 punten. De stand bij de dames is- 1 Lotta Boutens gem. 147. 2 Ineke Spuy gem. 144, 3 Jaqueline Stols gem. 142. 4 Mary Steinhart gem. 140, 5 Trudie v. d Bergh gem 138 Burgemeester J. E. van Boei jen zette in zijn beantwoording uiteen, dat de keus op Sint-Maartensdijk als bestuurszetel niet alleen uit financiële overwegingen is genomen. Hij beklemtoonde, dat ook de centrale ligging van Sint- Maartensdijk een zwaarwegende fac tor is geweest. Hij gaf toe, dat het col lege 'ook wel even heeft geknipperd' tegen de bedragen, die met de verbete ring en uitbreiding van het gemeente huis zijn gemoeid. „Ik kan de reactie van de raad heel goed begrijpen." De heer Van Boeijen noemde een goede huisvesting van het gemeentelijk ap paraat 'een primaire gemeenschaps voorziening, waaraan ons veel gelegen moet zijn." De werkwijze van ons gemeentelijke apparaat is momenteel door de huidige huisvesting niet dat, wat wij en de bur ger ervan verwachten mogen." Op kri tiek vanuit de raad, dat het plan op en kele punten te ruim van opzet is, be toogde de raadsvoorzitter dat. de ver eniging van Nederlandse gemeenten zich onder meer positief over het schets- plan heeft uitgelaten. De heer Van Boeijen achtte het echter niet uitgeslo ten. dat de kosten met zo'n 400.000 tot 450.000 gulden teruggedrongen kunnen worden. Burgemeester Van Boeijen ge loofde niet, dat een subsidieverzoek bij het ministerie van binnenlandse zaken veel kans zal maken. In antwoord op de vragen van raadslid Van Kempen zei hij dat het gemeentehuis in de kern Tholen onderdak zal blijven bieden aan de wel- zijnsstichting. Voor de rest van het ge bouw is nog geen bestemming gevon den. Datzelfde geldt voor de 'Gouden Leeuw'. Burgemeester Van Boeijen twij felde er echter niet aan, dat het niet veel moeite zal kosten om er een nuttige functie voor te vinden. i flater van Waltmans Het tweede kamerlid de heer Van Ros- sum iseën der weinigen geweest die het op het Haagse Binnenhof heeft opge nomen voor de erkenning van het Zuidafrikaanse thuisland Transkei. Zulke kamerleden zijn anno 1976 op de vingers van twee handen te tellen want de meeste afgevaardigden aldaar zijn dermate kuddedieren geworden dat het bij hen niet eens meer in de ge dachte komt of ze misschien ook anders over deze dingen moeten gaan oorde len. Daarvoor is men al te zeer afge stompt. Het was het linkse kamerlid Waltmans dat de euvele moed - lees brutaliteit - had om de heer Van Rossum 'in de rede te vallen' en de opmerking te maken dat Transkei nog absoluut niet vrij is maar geheel afhankelijk is van wat Zuid- Afrika dit land komt te gebieden of te verbieden Hij vergeleek de toestanden daarginds dooreen voorbeeld aan te ha len uit de 2e wereldoorlog. Stel dat Hit- Ier toen tot ons had gezegd: jullie, Ne derlanders zijn zelfstandig, maar ik maak uit of ik de grondwet al of niet wijzig! Welnu, volgens Waltmans was het nu zo gesteld met Transkei: Zuid- Afrika trekt daar aan de touwtjes en de Transkeien hebben niets te zeggen. De heer Van Rossum heeft toen de heer Waltmans toegevoegd dat hij de nieuwe grondwet van Transkei niet bij zich had en dus het gezegde van Waltmans wilde laten voor wat het was. Ondertussen heeft de volijverige hoofd redacteur van het Ned. Dagblad de heer De Vries de nieuwe grondwet van Transkei opgevraagd en las toen wel heel andere dingen dan de heer Walt mans beweerde: „Er staat letterlijk: De republiek van Zuid-Afrika oefent géén gezag meer uit over genoemd gebied. Daar kan Waltmans het voorlopig wel mee doen! Intussen zijn we bar nieuws gierig geworden of hij al of niet de heer Van Rossum zijn excuses zal aanbieden. Maar ja tegen Zuid-Afrika is alles geoor loofd. Maar nauwkeurige informatie, ho maar. Het boetekleed ontsiert de mens niet, geachte heer Waltmans. Al is de leugen nog zo snel. L. Janse 's-Gravenpolder. Zuid-Afrika Naar aanleiding van het schrijven van de heer Janse in de PZC van 6 december graag de volgende reactie. De heer Janse stelt de vraag aan zijn lezers waar zij eind 1976 liever wonen in Angola of Transkei. Mijn antwoord is dan: Angelo. Liever ontbering in vrijheid, dan de be trekkelijke voorspoed van de zoge naamde thuislanden onder de voogdij van een racistisch en facistisch land als Zuid-Afrika. Nu weet ik dat de heer Jan- se dit anders beziet dan ondergete kende Het is dan misschien ook wel eens interessant om de heer Janse en kele uitspraken en feiten voor te leggen wat de thuislandenpolitiek van het Vorster-regime betreft. De blanke heer sers van Zuid-Afrika zijn altijd opval lend openhartig geweest over het doel van de rassenscheiding in hun land. In 1922 schreef een regeringscommissie: een Afrikaan dient alleen toegang te krijgen tot de stedelijke gebieden - die in essentie de schepping van de blanke man zijn - als hij bereid is de behoefte van de blanke man te dienen. Sinds 1922 is er in de bedoeling van de blanke heer ser mets verandert. Premier Vorster zei het in 1968 duidelijk: De kem van de zaak is deze: we hebben de zwarte nodig omdat ze voor ons werken. Maar het feit dat ze voor ons werkén. kan hun nooit aanspraken geven op politieke rechten. Nu noch in de toekomst. Het maaktgeen verschil of ze hier permanent zijn. of niet. Deze uitspraken zeggen ieder wel denkend mens genoeg over de racisti sche politiek van Zuid-Afrika. Omdat apartheid langzaamaan een scheld woord is geworden, bedachten zij de kreet gescheiden ontwikkeling. Die zou moeten leiden tot een keten van onaf hankelijke zwarte staten, aan alle kan ten door blank gebied omgeven en poli tiek, economisch en militair aan de blanke genade overgeleverd. We zien dat slechts 13 pet van het Zuid afrikaanse land voor de thuislanden is gereserveerd, terwijl 75 procent van de bevolking zwart is. Bovendien zijn het dan ook nog de armste en minst ont wikkelde gebieden van hat rijke Zuid- Afrika. De bedoeling van de heersende kliek in Zuid-Afrika is dan ook duidelijk. Zij willen er eenvoudig voor zorgen dat in het grootste gedeelte van het land geen zwarte bewoners meer zijn. Door alle zwarten de nationaliteit van een of ander bantoestan te geven, worden de zwarte Afrikanen een vreemdeling in ei gen land. Vreemdelingen die dus geen enkel recht meer hebben. Alleen als de blanke hem nodig heeft om te werken, mag hij zijn gebied uit komen. Deze ontwikkeling doet mij sterk denken aan de geschiedenis van de indianen in de V.S. De zwarte werknemer in Zuid- Afrika wordt dan bovendien wat beta ling en andere rechten betreft, nog ver achter gezet bij de blanke. De nu vol gende lijst toont dit duidelijk aan. In Zuid-Afrika wonen 3,8 miljoen blanken, die regeren over 17.7 miljoen niet- blanken. De blanken nemen qua levens standaard de derde plaats in op de we reldranglijst Zestig procent van de zwarte bevolking leeft onder het offi ciële bestaansminimum, de rest juist erboven. Er sterven 40 met-blan ken per dag aan tbc. 60-70 pro cent van de zwarte schoolgaande kinde ren is duidelijk ondervoed. 10 procent van deze kinderen moet als gevolg van deze ondervoeding meteen in een ziekenhuis opgenomen worden. De kin dersterfte is in he t eerste le vensj aar voor zwarten 200 per duizend, voor blanken 27 per duizend. Een blanke verdient voor hetzelfde werk 5 tot 10 maal zoveel als een Afrikaan. 56 procent van de zwarte kinderen sterft voor hun 5e le vensjaar. 2,5 van de blanke kinderen. Ik geloof niet dat men hier nog iets aan toe moet voegen. Wat de schijnonafhanke lijkheid van Transkei betreft, wordt dui delijk aangetoond dat zij even racis tisch is als Z-Frika. Gemengde huwe lijken e.d. zijn ook in Transkei verboden. Als presentje heeft de zetbaaspresident van Transkei, Mantanzima ten eigen bate geld van hotels en winkels gekre gen. Wat nu Angola betreft, weet een ieder van ons. dat de MPLA de grootste meerderheid van het Angoleze volk ver tegenwoordigt. De twee andere bevrij dingsbewegingen kwamen dan ook pas op het laatst mee doen aan de bevrij dingsoorlog, om op deze manier de be langen van hun zetbazen, Zuid-Afrika en nog enkele westelij ke 1 anden, veilig te stellen. Wat de hulp van Cuba betreft, vraag ik u is het zo vreemd dat een meerd erheidsregering, in deze de MPLA, om hulp vraagt aan een broedervolk, wat zelf zich vrijgevochten heeft van onderdrukking en uitbuiting. Als de heer Janse over democratie praat be doelt hij waarschijnlijk niet dat de meerheid van een volk zijn eigen rege ring kiest, of dit nu links of rechts is. Of ziet de heer Janse liever de zogenaamde democratieën waar de minderheid over de meerderheid regeert Waar vooral Zuid-Afrika een duidelijk voorbeeld van is. Nee, dan woon ik toch liever in An gola! H. M. Boers, Rijnstraat 71A Hanswee rt Zangavond in kerk gereformeerde gemeente KRABBENDIJKE - Zatrdag, wordt een zangavond gehouden in het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke. Aan deze avond wordt muzikale medewerking verleend door het plaatselijk gemengd koor 'Sursum Corda' o.l.v. R. J. Rijkse, het kinderkoor 'Jong Sursum Corda' o.l.v.A. Dekker, het Chr. gemengd koor 'Crescendo' te Tholen en het mannenkoor 'Rehoboth' te Tholen. Beide koren o.l.v. C. Burger. De zangavond begint om half acht. 'Philatelica'-Goes vierde vijftig jarig bestaan GOES - De Goese afdeling van de in ternationale postzegelvereniging 'Phi- latelica' vierde donderdagavond in de Prins van Oranje te Goes haar vijftigja rig bestaan. Na de receptie opende de voorzitter, de heer C. J. Bal, de feestelijke avond met een toespraak, waarin voornamelijk de geschiedenis van de postzegelvereni ging de revue passeerde. Hierbij merkte hij op dat het Amicitiagebouw, dat re gelmatig gebruikt wordt door de ver eniging met z'n 400 leden toch eigenlijk te klein is. De heer Bal werd hierna ge huldigd vanwege het feit dat hij nu 5 jaar voorzitter van de afdeling is. Er waren verder felicitaties van de zus terverenigingen uit Vlissingen, Middel burg, Zierikzee en Goeree Overflakkee, Vv Kwadendamme houdt bingo-avond KWADENDAMME - Zaterdag houdt de voetbalvereniging Kwadendamme de jaarlijkse bingo-avond. Dat gebeurt in het clublokaal 's Landswelvaren te Kwadendamme. De aanvang is 20.00 uur. Deelnemers kunnen onder meer hazen en fazanten winnen. Jeugddienst GOES - Zondag houdt de Goese jeugd- kerk een speciale dienst. Dat gebeurt in het kader van de komende Solidaridad-aktie. Voorganger in deze dienst is wika D. E. Hieusch. De aan vang van de dienst is 10 uur in het G.J.U.-gebouw aan de Beestenmarkt. Rex Reason in 'De Veste' Goes GOES - Zaterdag komt de uit Holly wood afkomstig Rex Reason naar 'de Veste' in Goes. Hij zingt de traditionele Mississippi blues en begeleidt zichzelf op de akoestische slide gitaar en mondharmonika. Hij volgt ook andere tradities en wordt geïnspireerd door Bob Dylan, Chuck Berry en Hank Williams. Hij beschikt over een voortreffelijke blues stem en beheerst zijn instrument op een manier die sterl aan Leo Kottka doet denken. Rex Reason wordt naar Goes gehaald door de Delta Blues Club in samenwer king met de stichting Sociaal Cultureel Werk (SKW) Deze bluesavond te Goes begint om 20.30 uur. Per bus, boot of trein laat de PZC uw reisgenoot zijn alfiC. HERMflUS PRIJS-SLAG In onze consumentenmarkten werken wij met actieve jonge mensen, die de bedrijfsleiders ter zijde staan bij het ontvangen en afhelpen van de. groeiende, klantenstroom. De werk sfeer is prettig, en de werkzaamheden afwisse- lend en interessant. Door de toenemende drukte willen wij een aantal winkelteams uit breiden. Belangstellenden voor zo'n werk kring kunnen bijvoorbeeld in ons filiaal te NiEUWERKERK geplaatst worden als: (in ons snelgroeiend bedrijf zijn goede voor uitzichten duidelijk aanwezig). Onze arbeidsvoorwaarden zijn royaal en up- to-date. Belangstellenden kunnen een af spraak maken bij onze bedrijfsleider te: NIEUWERKERK adres DELTASTRAAT 16 Of rechtstreeks bij de afd. personeelszaken te GILZE adres GROTE AALSTRAAT 2, telefoon 01615-2056 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.00 uur. T.o.v. notaris G. F. Giele te Goes, zal het vei lingbedrijf "Minna'. Geddinemoor 34. Nieuw Vennep d.d. 15 december 1976 in Wijkc. 'De Hoogte'. Populierenstraat29 te Goes publiek a contant onder de hamer brengen: een partij Perzische en oosterse tapijten, plm. 400 stuks in alle maten. Verder brons, tin. koper, meubelen, klokken, aardewerk, porselein, hang-, wand- en tafel olielampen, delftsblauw, delftspolychroom, tabak- en apothekerspotten, dekenkisten, rankenkasten, secretaires, wandkastjes, dag- oberts. vitrine- en zilverkasten, tafels, stoe len. speculaasplanken, weegschalen, koets- lantaams. schaakspellen, ketels, kristal, vijzels, haardstellen, bouten, doofpotten, blokkenbakken, verzilverde serviezen, zilver, goud, juwelen, en wat verder ter tafel zal wor den gebracht Bij de Perzische tapijten zal een kwaliteits- en garantiecertificaat worden afgegeven. Eventueel zal een taxatierapport worden verstrekt. Gelegenheid tot het inbrengen van goederen op de dag van de veiling tussen 13.00 uur en 14.00 uur. Veilingkosten alleen na resultaat Gelegenheid tot het geven van koopop drachten. welke gratis worden uitgevoerd. Bank/girobetalingen worden als contante betaling geaccepteerd. De goederen zijn te bezichtigen op de dag van de veiling tussen 15.00 uur en 20.00 uur. Aanvang van veiling 20.00 uur. MAKELAAR P. Kostenbroek Bemiddeling bij aan- en ver koop Taxaties - Beheer Bouwkundige ad viezen Poststraat 53 ZIERIKZEE Molendreef 5 Zonnemaire 01112-472. Z\BZO. IKHEB 304S kRANTBW SE2jDj2G.il weer IE&B WEER vvAr ee in te WÊK£=LD-n= KOOP IS JAC. HERMANS In onze consumentenmarkten werken wij met actieve jonge men sen, die de bedrijfsleiders ter zijde staan bij het ontvangen en afhel pen van de, groeiende, klantenstroom. De werksfeer is prettig, en de werkzaamheden afwisselend en interessant. Door de toenemende drukte willen wij een aantal winkelteams uitbreiden. Belangstellen den voor zo'n werkkring kunnen bijvoorbeeld in ons filiaal te GOES geplaatst worden als: s Wij bieden, naast de basisvoorwaarden, aantrekkelijke extra's zoals een gratificatie-regeling en waarderingstoeslagen boven het wette lijk loon. Belangstellenden kunnen een afspraak maken bij onze bedrijfsleider te: GOES adres GANZEPOORTSTRAAT 12-14 Of rechtstreeks bij de afd. personeelszaken te GILZE adres GROTE AALSTRAAT 2, telefoon 01615-2056 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.00 uur. DOE-HET-ZELF ZAAK Molenstraat 18 Nieuwerkerk Telefoon 01114-2134 Wij danken allen die ons felicitaties en geschenken hebben aange boden bij de opening van onze doe-het-zelf zaak 'De Bööte lóós. Het was voor mijn vrouw en mij een onvergetelijke dag. U kunt steeds uw voordeel doen met onze hout/and- prijzen!!! Regenpakken Normaal 54,00 Vuren deeltje 14 x 65 mm normaal 1,60 Hollandse klei Broden van 10 kg Lero verven Ter kennismaking, 100 cc lakverf, normaal 2,60 Latex muurverf 5,95 BOVA Keukens Enige keukendealer voor Zeeland. Ter kennismaking: eiken fineer keuken 2,60 m. lang met gaskookplaat, wa- semkap en r.v.s. blad. Normaal 2495,- Kijk verder in onze showroom voor keukens en tegels. Voordelige prij- Bouwpakketten Diverse modellen en prijzen Matchbox auto's Komt en zie zelf ons assortiment Wij zijn open: elke dag van 8.00-12.00 van 13.00- 17.30vrijdag tot 21.00 uur; zaterdag tot 16.00 uur. Ook voor het zagen van hout en platen. Voor keukens desgewenst 's avonds op afspraak. Ook uw adres voor al uw verbouw en nieuwbouw

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 40