A A XI onsvak Miele af wasautomaat: perfakte afwaslechniek in een epgeiuimde keuken. Miele er is geen betere makelaardij i zeeland b.v.j twee operatie-verpleegkundigen een plaatwerker en leerling-plaatwerker AUTOMOBIELBEDRIJF DIJKWEL B.V. een jeugdwerkleiiler(ster) voor district Zeeland. AUTOVERKOPER SLAVENBURG'S BANK GASTVROUW 2e secretaresse-typiste Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 11 DECEMBER 1976 dir. a. kooman makelaar-taxateur O.g. kantoor: lange delft 42, middelburg tel. (01180)27777, of 01100-20644 TE KOOP MIDDELBURG Veersesingcl: hoekwoning in zeer goede^ staat met cv, garage en tuin. Direct te s vaarden. 2. Turfkaai: klein, fraai monumentenpand, restauratie in uitvoering, overname in huidige staat met overname subsidies. 3. Eigenhaardstraat: kleine wohing vlak bij centrum, in goede staat. Spoedig ontruimd te aanvaarden. 4. Maasstraat: een in prima staat zijnde ruime woning met flinke tuin op het zuiden en ach teruitgang. 4 slaapkamers enz. Direct ont ruimd te aanvaarden 5. Pr. Beatrixstraat: eengezinswoning in rus tige woonstraat. met tuin en achteruitgang. In overleg te aanvaarden. 6. St.-Jansgang: in centrum van Middelburg, k groot woonhuis in prima staat, billijke koop- TE KOOP KOUDEKERKE: 7. Vrijstaande woning aan de Middelburgse- straat20 met 165 m2 grond (tuin op het zuiden), kleine woning, beneden verbouwd, ook ge schikt. als vakantiewoning Vraagprijs ƒ50.000.-, k.k. Direct te aanvaarden. GRIJPSKERKE: 8. Wolfstraat 14: hoekwoning met tuin op het zuiden, met o.a. royale woonkamer met half open keuken. 3 sl aapkamers, badkamer met 2e toilet en grote zolderruimte. NIEUW- EN SINT JOOSLAND: 9. Vakantiewoning: met 388 m2 eigen grond, landelijk gelegen. Spoedig ontruimd te aan- vaarden. Vraagprijs 45.000,-, k.k. TE KOOP VLISSINGEN: 10. Halfvrijstaande woning in Paauwenburg^ aan plantsoentje, met cv. fraaie groenbe- schutte zonnige tuin. tot. opp. 247 m2, bouw garage mogelijk. Indeling woonhuis o.a. woonkamer ruim 30 m2, royale keuken, schuur. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Te aanvaarden in overleg. 11. Royale middenstandswoning in Paau- wenburg met cv. garage en zonnige tuin. Het woonhuis bevat o.a. woonkamer met balken- plafond, luxe keuken. 5 slaapkamersbadka mer met douche-cabine, 2e tollet. Te aanvaar den in overleg. 12. Rochussenstraat 9: een keurige eengezins woning met flinke zonnige tuin, woonhuis met o.a. kamer en suite en 4 slaapkamers. 13. Hendrikstraat 20: groot woonhuis met tuin, alsmede naastgelegen perceel bouw- jrond, tot. opp. 275 m2. Direct te aanvaarden^ TE KOOP OOST-SOUBURG: 14. Amstelstraat: fraaie drive-in woning met cv en garage aan groen plantsoentje. Vrij uit zicht. Te aanvaarden vooijaar 1977. NIEUWBOUW: 15. Royale halfvrijstaande woonhuizen te Waarde en Rilland, met garage, cv. 4 slaapka mers etc. Vraag vrijblijvend informatie over deze in het voorjaar 1977 te bouwen woningen. Wilt u uw woning verkopen? HMaak eens een afspraak met J ons. kGEEN ZAKEN, GEEN KOSTEND AUTOMOBIELBEDRIJF DIJKWEL B.V. CITROËNAGENT ^vraagt met spoed voor onze autoplaatwerkerij Sollicitaties te richten aan AU Veerseweg 104- Middelburg - Tel.'01180-29955 t.a.v. de heer A. C. Dijkwel Wij zijn op zoek Zijn of haar taak zal voornamelijk bestaan uit: - het ontwikkelen van activiteiten voor en door werkende jongeren - het behartigen van belangen van werkende jongeren - de organisatie en de begeleiding van vormings- en scholingsconferenties - het vertegenwoordigen van werkende Jeugd- CNV bij diverse instanties. De standplaats voor deze jeugdwerkleider(ster) wordt nog nader bepaald. Geschiktheid staat bij bovengenoemde functie voorop, maar er wordt ook gekeken naar oplei ding en ervaring. Inventiviteit, alsmede redactio nele en organisatorische vaardigheid zijn ge wenst. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding, ervaring en godsdienst graag: binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het secretariaat van Werkende Jeugd-CNV. (met vermelding van sollicitatie), postbus 2475, te Utrecht. Ter uitbreiding van onze huidige verkoopstaf en wegens toename van onze autoverkoop zoeken wij op korte termijn een: Voor de man met ruime ervaring en bewezen kwaliteiten in de autoverkoop zal het prettig wer ken zijn. Middelburg, Zusterstraat 34 Telefoon 01180-12972 Off. Forddealer Wij maken er geen punt van: waar het bij ons om draait, is geld. Daar hebber wij verstand van. Het is onze taak u als kliënt of als toekomstige kliént vakkundig terzijde te staan bij het oplossen van uw finan ciële problemen, welke dan ook Er staat een team van specialisten klaar om uw rekening minutieus te bewaken. Zij helpen u met kennis door ervaring de voor u meest geschikte belegging te vinden. Zij zorgen desgewenst voor een in uw situatie meest passende hypotheek. Zij adviseren u in assu rantiezaken. Vanzelfsprekend staat uw belang bij al onze handelingen centraal, even vanzelfsprekend mag u het vinden dat alles m een vertrouwelijke, persoonlijke sfeer wordt afgehandeld. U heeft nog geen rekening bij ons Wordt het dan niet hoog tijd van onze vakkennis te profiteren Hulst Terneuzen Houtmarkt 6 Kersstraaf 13 34 56 5851 Sluis Middelburg Lange Wolstr. 10 Londensekaai 27 1740 29951 TER VALCKE is een gecombineerd verpleeghuis voor 100 psychisch gestoorde b jaarden en 110 somatisch zieken. Ter ondersteuning van het maat schappelijk werk zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van Voor deze functie gaan onze gedach ten uit naar een representatief me dewerkster, bij voorbeeld in de leef tijd van 35 tot 45 jaar. Kandidaten dienen begrip op te kunnen brengen voor de speciale leefomstandighe den van de patiënten. Aan deze func tie zijn onregelmatige diensten ver bonden. Tot haar taak zal behoren: - het verstrekken van informatie be treffende procedures rond de op name en ontslag van patiënten: - het vervullen van o.a. representa tieve werkzaamheden bij de op name van nieuwe bewoners; - het regelen van bijzondere ge beurtenissen (verjaardagen etc.) Inlichtingen over deze functie kunt u krijgen bij de maatschappelijk werk ster, mevrouw E. Rooker-Smits, en wel van maandag tot en met donder dag tussen 10.45-11.30 uur, telefoon (01100) 27140. Schriftelijke sollicitaties kunt u, voor zien van een recente pasfoto, zenden aan het hoofd personeelszaken van De Kamer van Koophandel en fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland te Middelburg zoekt ter vervulling van een vacature op korte termijn een Haar taak zal alle normaal voorkomende secreta ressewerkzaamheden omvatten t.b.v. de staf van het kamersecretariaat. Zij zal nauw betrokken zijn bij het brede terrein van de belangenbeharti ging van het bedrijfsleven. Gevraagd wordt representatief optreden, goede contactueleeigenschappen.middelbareschoolop- leiding, goede vaardigheid in typen, steno Neder lands en verzorging van een archief. Deze werkzaamheden zullen worden verricht in overleg met de reeds aamvezige secretaresse. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, 1416 tot 1809,- per maand. Vakantietoeslag 7.8 pro cent. Premie AOW/AWW is voor rekening van de Kamer. Vergoeding van eventuele verhuiskosten. Belangstellenden kunnen schriftelijk sollicitaties richten aan de secretaris, Seisdam 28 te Middel burg. Nu de ingebruikneming van onze twee nieuwe operatiekamers een feit is, willen wij ook graag het team van deze afdeling uitbreiden en zoeken wij contact met Ons ziekenhuis is niet groot (ruim 100 bedden) en het Belangstelling? aantal operaties staat daarmee in verhouding. Toch willen wij de bezetting van de afdeling optimaal maken, ook i.v.m. wacht- en weekenddiensten. Wij zoeken medewerk(st)ers met een positief protestants-christelijke levensovertuiging, die zich "thuis" zullen voelen in ons ziekenhuis. Belt u dan eens met zr. N. van Dommele, verpleeg kundig directrice, tel. (01877) 1555. Zij kan u alle gewenste inlichtingen geven over het werk, de rang v, aanstelling, promotiemogelijkheden, enz. Maar ook over recreatiemogelijkheden, (plezierige) huisvesting, enz. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de directie, Stationsweg 22, Dirksland. 55 km van Rotterdam via Hellegatsplein; goede busverbindingen, ook met Zeeland en Brabant Wat wil dat zeggen? Die perfekte afwastechniek vindt u terug in bijvoorbeeld de drie roterende sproeiers, die elke dag uw servies behoedzaam en smetteloos schoonspoelen, het voortreffelijke droogresultaat en niet te vergeten de diverse met zorg samengestelde afwasprogramma's. Eén keer per dag. Een afwasautomaat heeft een tweeledige funktie. Overdag is het een opbergkast voor het gebruikte servies en pas 's avonds na de warme maaltijd, of nog later zo u wenst, gaat uw Miele geruisloos aan het werk. Eén keer per dag en precies zoals u dat wilt. Een volgeladen machine, inklusief het eetservies of alleen gemakkelijk te reinigen kopjes, schotels en glaswerk? Voor elke situatie is er een uitgekiend afwasproces geprogrammeerd. Zo wordt er niet „gemorst" met water en energie. En wat wel zo prettig is uw keuken is de gehele dag aan kant. Materiaal en konstruktie. Ook aan de konstruktie van de afwasautomaat heeft Miele extra zorg besteed. De allerbeste materialen zijn erin verwerkt. De spoelruimte, binnenzijde van de deur, sproeiers en geleide- steunen, alles van door en door roestvrij-edelstaal. De ommanteling is volgens het unieke Miele-procédé glanzend geëmailleerd. Tussen mantel en spoelruimte bevindt zich een speciale warmte- en geluids-isolatie, waardoor onnodig warmte-verlies wordt vermeden en een praktisch geruisloze werking wordt verkregen. De Miele afwasautomaat is, zowel geschikt voor vrije opstelling, als voor inbouw. Bij inbouw is frontkleur-aanpassing mogelijk. KEMA-keur. Elektrische veiligheid is een eerste vereiste. Ook de afwasautomaten van Miele hebben de bijzonder zware proeven in het KEMA-keuringsinstituut met glans doorstaan. Het resultaat: [T7ëmT| Is het dan vreemd, dat we blijven zeggen: |f\EUR|

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22