De goedkoopste kopieermachine ter wereld. Kost f295, Handtekeningenactie om linden bij fs-Gravenpolder te sparen Marktbewoners weigeren aan plannen gemeente mee te betalen SCHIETINGEN BON VRIJDAG 10 december 1976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL OLft OVERHANDIGD AAN BURGEMEESTER VAN WAES OP PRESENTATIE-AVOND NATGURBESCHERMINGSWACHT 's-GRAVENPOLER - Burgemeester G. H. E. M. van Waes van Borsele heeft donderdagavond de handtekeningen ontvangen, die de natuurbescher- mingswacht Noord- en Zuid-Beveland bijeen heeft gebracht in een actie om twee linden aan de Polderweg bij 's- Gravenpolder te sparen. In het kader van deze ruilverkaveling zouden deze linden moeten verdwijnen. De natuur- beschermingswacht heeft bij haar ac tie onder de bevoling van 's- Gravenpolder 600 formuliertjes ver spreid, waarvan er 432 voorzien van in de meeste gevallen meer dan één hand tekening terug kwamen. „De twee linden, die nu zouden moeten verdwijnen, vormen één van de meest elementaire elementen in hetlandschap bij 's-Gravenpolderstelde de secreta ris van de natuurbeschermingswacht. Chiel Jacobusse. „De zorg. die wij heb ben over het verdwijnen, wordt kenne lijk door veel mensen gedeeld, immers 72 procent van de verspreide handteke ningenformuliertjes is teruggekomen. Het merendeel van de mensen wil de bomen dus behouden zien". Jacobusse betoogde verder nog dat aankoop van de bomen door de overheid de beste op lossing zou zijn voor het behoud ervan. Nadat de heer J. Jansen van de natuur beschermingswacht de handtekenin gen aan de heer Van Waes had overhan digd, verklaarde de burgemeester zich niet te kunnen voorstellen dat er geen oplossing gevonden zou kunnen worden om de linden te sparen en toch de belan gen. die de boeren bij de ruilverkaveling hebben, niet te schaden. De heer Van Waes vertelde veel waardering te heb ben voor de manier waarop de nog maar kort bestaande vereniging natuurbe schermingswacht Zuid- en Noord- Beveland zich opstelt. „De benadering, die bijvoorbeeld bleek uit het rapport over de Koedijk, spreekt mij erg aan. Hier werd eens niet gezegd kijk eens wat die rot maatschappij met zo'n mooi stuk natuur wil gaan doen, maar er werd geredeneerd in de geest van: we hebben hier een prachtig gebied en wat zijn de mogelijkheden om aantasting ervan zo veel mogelijk te voorkomen. Dat rap port was naar mijn gevoel met grote liefde voor de natuur en met veel ndes- kundigheid samengesteld". De heer Van Waes zei het erg in de na tuurbeschermingswacht te waarderen Derek Sarjeant en Hazel King in soos De Klamp Ovezande OVEZ ANDE - Vanavond, vrijdag wordt er in de soos 'De Klamp' te Ovezande een folkconcert gehouden, Tijdens dit concert treedt het Engelse folk-duo Derek Sarjeant en Hazel King op. Hun optreden begint om 22.00 uur en duurt tot 24.00 uur. Het duo treedt al acht jaar samen op en maakte in die periode 4 lp's Derek en Hazel spelen gitaar, concerti na. panfluit en harmonica Het paar speelt hoofdzakelijk traditionele folk- songd. Hun concert vanavond is het enige Zeeuwse optreden dit jaar. dat ze ook rekening wil nouden met be langen van anderen. In dat verband wees hij erop dat de aanleg van de rondweg om 's-Gravenpolder door het gebied van de Koedijk noodzakelijk is om het verkeer buiten de kom van het dorp te houden. De heer Van Waes vroeg de leden van de natuurbeschermings wacht gegevens aan te dragen, die de gemeente kan gebruiken bij de ge- Organisten op excursie WOLPHAARTSDIJK - Het district Zeeland van de Nederlandse Organis tenvereniging en de kring Zeeland van de Gereformeerde Organistenvereni ging maken zaterdag 18 december een excursie naar het orgel vande gerefor meerde kerk van Wolphaartsdijk. De excursie begint omstreeks twee uur. Na het behandelen van enkele huishoude lijke zaken bespeelt de heer Katsman het orgel. De heer Ph. Veldmans houdt daarna een inleiding over 'Retoriek als basis tot en verantwoorde interpreta tie'. Collecten STAVENISSE - De collecten te Staven- isse in de Nederlands hervormde kerk brachten de volgende bedragen op: 14 november extra collecte voor de kerk voogdij ƒ427.17: gewone collecte ƒ313.61: 21 november extra collecte voor het verwarmingsfonds 448,35; gewone.collecte 375,-. De oogstcol- lecte bevatte op dankdag voor de dia- konie 1601,80. De extra collecte op die dag voor het kerkedak 4209.75. Als ex tra gaven was er een bedrag van 395,-. Voorts hield de jeugdvereniging 'Mara- natha' in het dorpshuis te Stavenisse een verkoping van goederen die door gemeenteleden voor deze verkoping wa ren geschonken. De opbrengst was ƒ4075,-, bestemd voor het fonds herstel van het kerkedak. STANDEN VAN ZAALVOETBAL COMPETITIE GOES - De standen in de twee poules van de competitie zaalvoetbal in Goes luiden als volgt: POULE A SSV Lewedorp Goes PV AKF Cortgene Schelde Int. Arendskerke Luctor Inter Scaldis 6 0 0 6 POULE B WMZ Scheldestr Bos Boys Gem. Goes Inter Viola PTT FC Bevelanden NS Combinatie Keur. Dienst Col.pl. Boys sprekken. die ze nog met provinciale waterstaat en de plaatselijke commissie van de ruilverkaveling zal hebben over de rondweg. De handelingen werden overhandigd aan het begin van een open avond, die de natuurbeschermingswacht in 's- Gravenpolder hield om zichzelf te pre senteren en om leden en donateurs in te kunnen schrijven. Voor dit laatste gaf burgemeester Van Waes het goede voorbeeld door zich meteen al als lid aan te melden. Voorzitter N Tramper zette in zijn openingswoord in het kort uileen wat de aanleiding is geweest om de na tuurbeschermingswacht op te richten, en wat de activiteiten tot nu toe zijn ge weest. Over dat laatste was een aantal stands ingericht. Voor de pauze vertoonde de heer G J Slob. medewerker van Staatsbosbe heer. een serie dia's met als onderwerp 'Natuur en landschap van de Bevelan den'. Na de pauze konden vragen worden ge steld over de activiteiten van de na tuurbeschermingswacht en de natuur zelf aan een forum. Op de fotode heer J. Jansen overhan digt burgemeester G H. E. N. van Waes de handtekeningendie in 's- Gravenpolder zijn verzameld om de lui den aan de Polderweg te sparen. Oratoriumvereniging 'Middelharnis' houdt kerstconcert MIDDELHARNIS - Dc christelijke ora torium vereniging 'Middelharnis' houdt zaterdag het jaarlijkse kerstcon cert. Het koor wordt begeleid door het Dordrechts Kamerorkest en de solisten zijn Kitty Donker fsopraan), Friede van Engelenburg (alt) en Harry Geraerts (tenor) Het geheel staat onder leiding van Jan van Dijk. Op het programma staan het Magnifi cat van F. Durante, de cantate 'Manchet die Tore Weit' van G. P. Teleman en het derde deel van het 'Weinachts- Oratorium' van J. S. Bach. Het concert is in de Grote Kerk te Middelharnis en begint om 20.00 uur T afeltenniscom petitie 'Mass' Stavenisse De uitslagen van de gespeelde wedstrij den in de tafeltenniscompetitie van de tafeltennisclub 'Smash '66' uit Sint- Annaland luiden als volgt: W. van Ou denaarde - C. Goedegebuure: 22-24 12- 21, J van de Repe - C. Boot 21-3 21-7, T, van 't Hof -1. van de Repe 6-21 2-21, H van der Klooster - J Fase 21-18 21-15. R. BRuijzeel - P. Scherpenisse 10-21 13-21. S. Westdorp - A. Rijnberg 21-5 21-5. A. van 't Hof - K. Wetdorp6-21 6-21. T. Fase A. de Wilde 15-21 19-21. A. Menheere - K. Westdorp 21-6 21-5. J. Kodde - D. Bruijn- zeel 7-21 8-21. A. Fase - D den Engels man 21 -10 21-6, C. van 't Hof - T. Heijboer 21-18 23-21. M. van der Klooster -1. Fase 21-16 21-15, H. Polderman - E. van Beek 8-21 21-16 14-21. 'C et C' hield vergadering BURGH - De Coöperatieve landbouw- vereniging 'C. et C' te Burgh Haamstede vergaderde, in het bijzijn van een 20-tal leden, dinsdagavond in café-restaurant 'Zeelust' te Westerschouwen. Voorafge gaan door een palingmaaltijd hield de voorzitter, de heer W. P. de Vneze een overzicht over het seizoen 1976 dat vol gens hem een aangenaam en goed boe- e voorzitter vertelde dat in 1976 voor de veehouders een extra duur jaar was door de droogte, terwijl in de akkerbouw de aardappels en uiten uitschieters wa ren. Structureel komt de landbouw er steeds slechter voor te staan omdat de hoge landbouwgrond-prijzen het onmo gelijk maken om uit te breiden. Het voorjaarswerk vlotte goed en op 8- en 9 mei wees de thermometer al 29 graden C. Alle hitterecords werden gebroken waardoor de oogst zeer vroeg begon. Over de dijkverzwaring te Burghsluis vroeg de voorzitter zich af of de 30 cm verhoging alsaatr zulke rigoreuze in grepen moet hebben. Verder deelde hij mee het benoemen tot ere-lid der ZLM van de heer M. W. Dale bout. Hij wenste de pas benoemde ZLM-voorzitter. A. J. G. Doeleman, veel enthousiasme en sterkte toe. In de vraagpuntencommissie werden be noemd de heren T. Beije, G. de Geus en H. van de Zande. Ir. W. Wilten van het' MNationaa! Instituut voor Brouwgerst hield een lezing over: actualiteiten be treffende de teelt en verwerking van brouwgerst! BRIEF AAN COLLEGE VAN B. EN W. GEMEENTE VRAAGT F 34.000— VOOR VERBETERING VAN MARKT GOES - Het overgrote deel van de ge bruikers en eigenaren van gebouwen aan de Grote Markt in Goes (midden standers, horecamensen en instellin gen) gaat voorlopig niet in op het ver zoek van het Goese gemeentebestuur, een financiële bijdrage te geven in de kosten van de verbetering van het marktplein. De gemeente heeft de ge- eigenaren om een totaal- ii ruim 34.000 gulden ge in brief, die het college van 'ethouders vandaag itvangen, wijzen zij het toch te betalen). Een andere mogelijk heid is, dat de plannen opnieuw wor den uitgesteld." De plannen met de Grote Markt kosten ruim 400.000 gulden. Het rijk heeft de gemeente Goes inmiddels een bijdrage van 135.000 gulden toegezegd. B. en w. van Goes vinden dat echter niet. genoeg. Het college zal proberen om een rijks subsidie van 50 procent van de kosten binnen te slepen. De plannen met dé Grote Markt zullen vanavond (vrijdag) tijdens een openbare hoorzitting be-l sproken worden, ikers en bijdrage va vraagd. In ei burgemeester e ,'rijdag-zi verzoek voorlopig van de hand. In die brief benadrukken de 'Marktbe woners'. dat zij kunnen instemmen met de plannen om de Grote Markt een stuk aantrekkelijker te maken. Ze zeggen zich daarvoor te willen inzetten, „mits het uitgevoerde plan geen nadelige in vloed zal hebben op de zakelijke omzet- ten van de aan de Grote Markt geves tigde bedrijven of instellingen." De 'Marktbewoners' schrijven echter, dat zij geen verband zien tussen de plannen met het marktplein en de hen gevraagde bijdrage. De middenstanders van bijvoorbeeld de Lange Kerkstraat hebben destijds wel in de beurs getast voor de aanleg van een promenade. De 'Marktbewoners' vinden echter dat een vergelijking in die richting mank gaat. Volgens de briet aan het college zijn de plannen met de Grote Markt in het 'algemeen belang'. Ze schrijven: „Wij zijn eerder geneigd te wijzen op de onlangs gereconstrueerde Frans den Hollanderlaan, waar geen bijdrage van de bewoners en gebruikers werd gevraagd." In de brief wordt erop geattendeerd, dat dit standpunt door meer dan tachtig procent van de eigenaren en gebruikers van de panden aan de Grote Markt wordt gedeeld. De brief besluit met: „Wij concluderen dus. dat er naar onze me ning vooralsnog geen termen aanwezig zijn om een financiële bedrage te leveren aan een door het gemeentebestuur van Goes ten bate van het algemeen belang ontwikkeld project." Uitstel In een reactie op het standpunt van de 'Marktbewoners' verklaarde een woordvoerder van de gemeente Goes donderdag, dat de gemeente de ge vraagde bijdrage hard nodig heeft om de plannen te kunnen realiseren. „Als ze niet willen meebetalen zijn er ver schillende mogelijkheden. Eén van de mogelijkheden is het invoeren van een baatbelasting (de Marktbewoners worden dan min of meer gedwongen KWADENDAMME - Bij de heer W. Hui- ge. gaf de handboogvereniging A D - L.M. een schieting op de liggende wip pen. Hiervoor had de heer W. Huige een fraaie beker beschikbaar gesteld. Aan deze schieting werd door 42 schutters deelgenomen, De uitslag is: Hoofdvogel C. D. Raas van Vooruitgang uit Kwa- dendamme; 1ste zijvogel F, Peeters van Vooruitgang uit Kwadendamme; 2e zij vogel Alb. Hoondert van Spes-Nostra uit Ovezande. Deze werden beide bij lo ting toegekend: 1 ste onderkal B. Looy van Victoria uit Kwadendamme; 2e on derkal B. Looy voornooemd, bij loting; lste klep H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande, 2e klep P. Oostdijk van Willem-Teil uit Ovezande; 3e klep R. de Meester van St. Andries uit Wemeldin- ge: Meeste kleine vogels C. Bek van A. D. L. M. uit Kwadendamme, vier stuks; De vliegende vogelprijs was voor R. Verdonk van Vios uit 's Heerenhoek. Uitslag van de tweede wip: lste hoofd vogel P. Oostdijk van Willem-Teil uit Ovezande. 2e hoofdvogel L. de Jonge uit Kwadendamme, bij loting. 3e zijvogel O. Steenaert van Vooruitgang uit Kwa dendamme. bij loting; 4e zij vogel D. Geys van A. D L. M. uit Kwadendam me; lste kalA. de Jonge-Rijk van Willem-Teil uit Ovezande, 2e kal C. Bek van A.D.L.M. uit Kwadendamme; 3e kal A. A. Geense van Zorgvliet uit Elle- woutsdijk, bij loting; 4e kal A. Geys van A.D.L.M uit Kwadendamme, bij loting, meeste punten met de beker, B. Looy van Victona uit Kwadendamme, deze had vier punten. OUDELANDE - Bij de heer J. F de Rijke in café 'Centrum' uit Ellewouts- dijk een schieting op de liggende wip pen. hieraan werd door 42 schutters deelgenomen. Dit was een schieting met extra prijzen, waarvoor dus niet inge legd werd. Uitslag van de eerste wip: Hoofdvogel N. Schouwenaar van Ju liana uit Oudelande; lste zijvogel H. v. Stee van Diana uit Yerske: 2ezijvogel P. Steketee van Diana uit Yerseke. lste bovenkal C de Bruine van St. Andries uit Wemeldinge. 2e bovenkal B. Ver- meule van Zeelandia uit Ovezande, le onderkal Sjacco de Bruine van St. And ries uit Wemeldinge; 2e onderkal me vrouw Steenaert van Vooruitgang uit Kwadendamme, Beide laatsten werden bij loting toegekend; lste klep P. de Jonge van Vooruitgang uit Kwaden damme, 2e klep P. Oostdijk van Willem-Teil uit Ovezande, 3e kiep C. Lous van Edele-Handboog uit Oude lande. Mèeste kleine vogels C. v. Weele van Juliana uit Oudelande zeven stuks. Uitslag van de tweede wip: lste hoofd- vogel C D. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme. 2e hoofdvogel P. de Jonge van dezelfde vereniging; lste zij-l vogel P. de Jonge voornoemd, 2e zijvo gel J. Rijk van Eensgezindheid uit 's Heerenhoek; 3e zijvogel P. Verheykej van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk; 4e zij vogel C Baas van Juliana uit Oudelan-j de. bij loting; lste kal mevr. v. Loo vaiJ Doel naar Hoger uit Wolphaarsdijk, 2e kal C. Voet van Vrije Schutters uit 's Heerenhoek. 3e kal P. Steketee van' Diana uit Yerseke, 4e kal J. Goetheer van Juliana uit Oudelande, bij loting. Meeste kleine vogels A. Martens van Vios uit 's Heerenhoek en C. Baas van' Juliana uit Oudelande. elk vijf vogels.l De vliegende vogelprijzen waren vooij A.A. Martens en J. v.d. Dries beiden vanj Vios uit "s Heerenhoek. KWADENDAMME - De handboogver eniging A.D.L.M gaf bij gelegenheid van het40-jarigjubileum van haar lid de heer D. Geys een avondschieting op de liggende wippen. De beide verenigingen die in 's Landswelvaren bij de heer W Huige hun clublokaal hebben waren hierbij aanwezig alsmede het bondsbes- tuur met nog enkele genodigden. Voor zitter W. de Jonge van A.D.L.M. bood de heer Geys een tinnen wandbord aan namens het bondsbestuur bood voorzit ter A. Martens de jubilaris een viertal pijlen aan. Voorzitter Raas van Voor uitgang overhandigde namens zijn ver enigingeen luxe bogen en pijlentas Ook de heer De Meester uit Wemeldinge kwam met een geschenk, terwijl de heer Huige een goede fles drank aan de jubi laris schonk. Allen richten een kort woord van felicitatie tot de heer Geys, waarna de schieting een aanvang nam. De uitslag hiervan is: hoofdvogel C.D. Raas van Vooruitgang uit Kwaden damme, lste zijvogel C. Mooyman van Vooruitgang uit Kwadendamme. 2e zij vogel L de Jonge van A.D.L.M. uit Kwadendamme. lste bovenkal mej. J. Rentmeester van A.D.L M. uit Kwa dendamme, 2e bovenkal C. Mooyman van Vooruitgang. 1ste onderkal mevr. Steenaert- van Vooruitgang. 2e onderkal C Bek van A.D.L.M.; lste klep P de Jonge van Vooruitgang, 2e klep C D Raas van Vooruitgang, 3e klep J. de1 Koeyer van Diana uit Yerseke. Deze j schoot ook de meeste kleine vogeü vijf stuks. Tenslotte dankte de hew GHeys alle 30 aanwezigen voor de ge schenken en de vriendschap hem deze avond gebracht. 7 4 2 1 10 27-12 7 4 12 9 22-17 7 3 2 2 8 20-22 6 3 1 2 7 20-25 7 3 1 3 7 24-19 6 1 5 0 7 17-15 7 3 1 3 7 23-23 6 1 3 2 5 18-23 0 9-25 8 5 2 1 11 33-19 7 5 0 2 10 21-10 7 5 0 2 10 23-17 6 4 1 1 9 24-12 7 4 1 2 9 19-15 7 2 3 2 7 18-22 7 2 14 5 12-15 8 2 1 5 5 23-30 8 2 0 6 4 15-40 7 0 2 5 2 10-24 Speciaal voor al die mensen die het knap lastig beginnen te vinden dat ze vooreik kopietje de deur uit moeten. Voor de zo-nu- en-dan-kopieerder. Zelf kopiëren, 't Is heel simpel. Met zo simpel als bellen. Maar uw 3M-dealer bijvoorbeeld. üw dealer: Volkerie - Zierikzee Havenplein 5, tel 01110-2439 Boek- en kantoorboekhandel kantoorinstallaties Cl mag 'm ook schrijven: Ik ben geïnteresseerd in zo'n 3M-kopieermachine. Stuur me snel informatie! Maam-. Adres.. Woonplaats GEMEENTE ZIERIKZEE De burgemeester van Zierikzee brengt ter openbare kennis, dat vanaf 13 de cember 1976 gedurende een maand voor een ieder ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, ter inzage ligt het bij raadsbesluit van 29 november 1976, nummer 6, vastgestelde bestemmings plan 'Woonwagencentrum' met de daarbij behorende voorschriften en toe lichting. Gedurende genoemde termijn kunnen bij gedeputeerde staten van Zeeland tegen dit bestemmingsplan bezwaren worden ingebracht door degenen die zich tijdig met hun bezwaren tot de ge meenteraad hebben gewend. Zierikzee, 6 december 1976. De burgemeester voornoemd, Th. H. de Meester Snackbar 'DE SMIDSE' 's-Gravenpolder Vanaf vrijdag 10 dec. mogen wij weer BIER TAPPEN Hedenavond Bieravond 85 cent per glas Uitslag trekking loterij vande vogelver. 'Ons Genoegen' te Zierikzee 1e: 598 2e: 922 3e: 146 4e 5 5e 225 6e: 96 7e: 1310 8e: 1239 9e: 1139 10e: 632 11e: 2240 12e: 1000 13e: 563 14e: 1590 15e: 932 16e: 1761 17e: 2232 18e: 579 19e: 671 20e: 861 21e: 2138 22e: 945 23e: 1175 24e: 2163 25e: -376 26e: 217 27e: 1293 28e: 1178 29e: 1813 30e: 1159 De radio aan de deur is op lof nr.: 176 gevallen. GEMEENTE ZIERIKZEE De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn op 29 november 1976 gehouden vergadering heeft beslo ten te verklaren, dat een bestemmings plan wordt voorbereid voor een ge deelte van het gebied 'Binnenstad- Zuidwest'. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt vanaf 10 december 1976 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Zierikzee, 6 december 1976 De burgemeester voornoemd, Th. H. de Meester. Het Tapïjtencentrum is niet meer weg te denken in Goes. Ook deze week gran dioze aanbiedingen in tapijt. Wat u ook koopt het is alles met vijf jaar garantie, gratis gelegd of 10 gulden per mtr. zelflegkorting. Wij leveren rechtstreeks af fabriek en wij voeren een enorme collectie in meer dan 100 kleuren, soorten en kwaliteiten. Het is werkelijk de moeite om een kijkje bij ons te nemen als u van plan bent om uw vloeren te vernieuwen. Wij brengen tapijten van 29,- maar ook van 500,- per mtr. Deze week nog voor de laatste ronde een pracht van een nylontapijt voor de ongelooflijke prijs van 29,95 per mtr., zelfgelegd. Een pracht van een tapijt voor de slaapkamer zelf gelegd voor 39,- per mtr. Voor de kamer een nylontapijt, antistatisch en pietvrij geen 159,- maar nu voor 129,- per mtr. en gratis gelegd. De Carlton, een juweel in uw kamer nu voor 89,- per mtr. gratis gelegd. Maar ook in de wollen tapijten gaan wij voor niemand achteruit, een K.V.T. tapijt op - 400 breed nog enkele kamers in twee kleuren geen 378,- maar nu 198,- en gratis gelegd. Een pracht van een berber in twee kleuren nu voor 189,- per mtr. gratis gelegd. De Elite, iets aparts, een mooi gedessineerd tapijt op 400 breed nu voor 189,- en gratis gelegd, in drie kleuren. Een hoogpooltapijt van de Veneta in zuiver wol nu 199,- per mtr. en gratis gelegd. De velours tapijten in pracht kleuren vanaf 69,-, alle kleuren te leveren paars, zwart, oranje, en noemt u maar op, wij hebben ze voor u. In tegels hebben wij nog enkele voorradig in Heugalux nu voor 7,90 en de Heugaflor nu voor 8,90 per stuk. Tel uit uw winst. Maar ook de biezentegels nu 0,99, de zware biezentegel nu voor 1,89, de maistegel nu voor 1,98, de palmbladtegel 2,50 per stuk. Een tapijttegel geschikt voor zwaar loop verkeer nu 3,90 op 40/40. Nog enkele coupons in voorraad voor halve prijzen vanaf 25,- per stuk. En zo kunnen wij doorgaan, maar alles adverteren gaat niet, maar wij brengen u Veneta, Heuga, Silvester, Interfloor, enz. Doe als zovelen en breng een bezoek aan het Tapijtcentrum, waar u van harte welkom bent en graag tot ziens in het winkeltje in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22