EEN FEEST IN UITBUNDIG VOILE! Kremibom Vlissinger beboet met 120, voor foutieve inhaalmanoeuvre 4 3675 4275 44.75 65, DONDERDAG 9 DECEMBER 1976 WISSEL BEVELAN WISSEL SCHOUWEN KANTONGERECHT MIDDELBURG „IK HAD VOORAF RICHTING AANGEGEVEN" MIDDELBURG - De Middelburgse kantonrechter mr. A. Veenhoven ver oordeelde woensdagmorgen de auto bestuurder C. P. uit Vlissingen tot een geldboete van 120,- omdat hij op 3 juli in het donker de veiligheid van heL verkker op rijksweg 58 onder Goes in gevaar zou hebben gebracht. Hij ging toen met zijn auto naar links om een voor hem met een snelheid van 80 km rijdende auto in te halen terwijl hij zelf werd ingehaald door een andere auto. Er volgde toen een botsing waarna de hem inhalende auto de mid denberm op reed, over de beveiliging wipte en ondersteboven op de andere rijbaan tot stilstand kwam. De be stuurder daarvan liep bij dit ongeval een gebroken sleutelbeen op. Volgens P. was de andere auto nog ver achter hem toen hij ging inhalen. „Ik had vooraf richting aangegeven", ver telde hij. De officier van justitie mr. J. Kolkman veronderstelde dat P. mis schien eerst wel heeft gekeken naar de achter hem komende auto voor hij ging inhalen maar daarna niet goed meer heeft opgelet zodat hij die auto niet meer heeft opgemerkt. Hij weet het on geluk een onvoorzichtigheid van P. en eiste tegen hem een boete van 150.-. De kantonrechter las een een gedeelte voor van de verklaring van de bestuur der van de eerste auto die in zijn spiegel had gezien dat de twee auto's hem tege lijk wilde inhalen. Tegen W. J. M. uit Yerseke eiste de offi- 'De Bruse trekker' hield tentoonstelling BRUINISSE - De postduivenvereni ging 'De Bruse Trekker' hield een grote duivententoonstelling. Er werden 208 duiyen ter keuring aangeboden, door deelnemers afkomstig uit geheel Zuidwest-Nederland. Bijzonderheid was dat tevens de voorkeuring werd ge houden voor de Olympiade. Voor deze jaarlijkse tentoonstelling die deze keer in Blackpool (Engeland) is komen al leen Europa's beste vliegers en mooiste duiven in aanmerking. De voorkeurin gen zijn daarom uiterst streng. Deel nemende duiven moeten in de voorse- lekties minstens 2000 prijskilometers op hun naam hebben staan en vanwege hun uiterlijk nog eens 92.5 punt weten te behalen. Geen der ter keuring aage- boden duiven op de Bruinisser ten toonstelling bleek aan deze beide voorwaarden te kunnen voldoen. Op de in Apeldoorn te houden eindselektie voor de Olympiade zal deze regio dus niet vertegenwoordigd zijn. Keurmees ter was de heer G. A. M. Koks uil Goes. De uitslagen: klasse I. oude doffers 1 w K. Schot, 92 102: 2 A. v. Dalen 92:3 C. v. Ewijk 92. klasse II: Oude duiven: 1 A van Dalen 92,5: 2 J. W. Steketee 92: 3 J. W. Steketee 92. klasse III. Jaarling Dof fers: 1J.J M. Steketee 92. 2 C. v. Ewijk 92; 3 J. v. d. Welle 92; klasse IV. Jaarling duiven: 1 A. v. Dalen; 92.5. 2 J. J M Steketee 92; 3 W. K. Schot 92. Klasse jonge doffers 1; A van Dalen 92:2 comb. B. P. 92; 3 W. K. Schot, 92; klasse VI. Jonge duiven: 1 A. v. Dalen 92; 2 comb. Noordhoek-Hoek; 3 A. van Dalen 92; klasse 7 Olympiade doffers: 1 A. A. Douw 91,5; 2 J. en L. Broeders 91.5: 3 A. v. Dalen, 91 Klasse 8. Olympiade dui ven: 1 W. Blom, 2 comb. v. d Maas, 3 W Blom. Uitslagen en standen bedrijfsvolleybal te Zierikzee ZIERIKZEE - In het kader van de be- drijfsvollcybalcompetitie te Zierikzee is een aantal wedstrijden gespeeld. De uitslagen en dc standen hiervan luiden als volgt: poule A: Mazda Legemaate-P.T.T. 3-0; Cluzona 1-Mevo 13-0: s.v. Kwiek 1-Big S 3-0; Tuincentrum Noordgouwe-P J.Z. Jakobsen 1 0-3; Zeelandia 1-Mevo 2 1-3. Stand poule A: Mazda Legemaate 9 7 2 0 16 25- 8 s.v.Kwiek 1 10 6 3 1 15 24-11 Mevo 2 9 7 0 2 14 22- 8 Cluzona 1 9 6 1 2 13 22- 9 Rabo-b. Zierikz. 9 5 1 3 11 18-12 P.T.T. 10 5 0 5 10 16-19 BigS 9 4 1 4 9 15-16 P.J.Z.Jakobsen 1 9 3 l 5 7 13-18 Mevol 9 2 0 7 4 12-21 Zeelandia 1 9 1 1 7 3 7-23 Tuincentr. Noord g._ 10 0 0 10 0 1-30 poule B: Blakkee-Cuzona 2 1-3; Brandweer Kerkwerve-Brogum 2-2, Rabo-bank Schouwen-Luctor 2-2. Stand poule B: cier een boete van 100,- omdat hij bij Kapelle met zijn auto van de weg is ge raakt en tegen een boom gebotst waar bij een naast hem zittende man letsel opliep en zijn auto totaal werd vermeld Tijdens het verhoor bleek dat M. onder het rijden het rechterportierraampje omhoog wilde klappen, dit op verzoek van de man naast hem, aan wie dat niet lukte. Tijdens deze behandeling kon M. zijn auto niet meer onder controle houden zodat die van de wegraakte. De kanton rechter legde hem een boete op van 75.- wegens het in gevaar brengen van de veiligheid van het verkeer. Stopverbod nO.l RTM. Mevo 3 Rabob. Schouwen Brogum Brandw.Kerkw. Neptunus Luctor Zeelandia 2 Cluzona 2 Flakkee Tegen de niet verschenen mevrouw J. M. R. eiste de officier de gebruikelijke boete van J' 25,- omdat zij in haar woonplaats Middelburg haar auto heeft geparkeerd op een plaats waar een stopverbod van kracht is. Haar man vertelde dat ze erg invalide is en een ontheffing heeft van de parkeer verboden. Zowel de officier als de kan tonrechter wezen hem er op dat deze ontheffing niet geldt voor een stopver bod wat duidelijk op de ontheffing is vermeld en wat zij dus had kunnen we ten. De kantonrechter veroordeelde mevrouw bij verstek tot een geheel voorwaardelijke boete van 50,- met een proeftijd van een jaar. De autobestuurder L. W. K. uit Vlissin gen zou op een kruispunt vlak voor zijn woning geen voorrang hebben gegeven aan een andere auto zodat er een bot sing ontstond waarbij de echtgenote van de andere bestuurder die naasthaar man zat, letsel aan een voet opliep. K. vetelde dat het toen slecht weer was en het kruispunt onoverzichtelijk. „Ik ben eerst gestopt en toen ik niets zag, door gereden." Ook zei hij later met de vrouw naar een dokteren het ziekenhuis te zijn gereden voor onderzoek, iets wat, de offi cier zeer in hem prees waarom hij een boete eiste van 50,- waarmee de kan tonrechter akkoord ging. De auto van K. liep bij de botsing een schade op van ƒ450.-. Ook M. de N. uit Vlissingen zou in Sou burg een andere auto geen voorrang hebben gegeven zodat een botsing volgde waarbij zijn auto - alleen WA verzekerd - schade opliep. „Als de ander even een signaal had gegeven was er niets gebuerd". zei hij. Hij voegde er aan toe dat eén ruit van zijn auto beslagen was. De officier dacht dat dit we) een rol kan hebben gespeeld bij de botsing. Hij noemde het echter geen excuus en eiste een boete van 100.- die de kantonrech ter terugbracht tot 80.-. C. K. uit Vlissingen heeft in zijn woon plaats eveneens geen voorrang gegeven aan een andere auto zodat een botsing het gevolg was. Hij vertelde achter een kraan te zijn opgereden die moest stop pen voor een fietser. Een andere auto bestuurder stopte omdat hij het zag maar een automobiliste reed deze auto voorbij zodat ze op zijn auto inreed. Zij dacht dat de voor haar rijdende be stuurder aarzelde op het kruispunt. De officier achtte verzachtende omstan digheden aanwezig en eiste 50.- boete. De kantonrechter toonde ook begrip voor de situatie en legde de gevraagde boete geheel voorwaardelijk op met een proeftijd van een jaar. „Uw-schuld is wel heel klein." stelde hij. De niet verschenen Middelburger D. C v. d H. weid vertegenwoordigd doorzijn vrouw. Hij had tijdens de braderie in zijn woonplaats een bekeuring opgelopen omdat er bij zijn woning een tijdelijk parkeerverbod was ingesteld waar zijn auto, als altijd, stond geparkeerd. Twee dagen na de instelling van dat verbod stond zijn auto er nog. Mevrouw ver telde dat beiden niet buiten waren ge- weesten de veranderde situatie hun met bekend was en zij ook niets hadden ge merkt. Zowel de officier als de kanton rechter achtten het niet aannemelijk dat zij niets hadden gemerkt Eis en boete waren 15.-. Collecte Mevrouw Nooteboom nam afscheid van gemeente Bruinisse BRUINISSE - Op liet gemeentehuis van Bruinisse werd in kleine kring af scheid genomen van mevr. M. Noteboom-Noofdhoek. ambtenaar van de gemeente Bruinisse. Aanwezig wa ren hel voltallige gemeentepersoneel (binnendienst), het personeel van de Technische Dienstkring Bruinisse- Middenschouwen en het college van n. en \v. van Bruinisse, alsmede mevrouw Hekman. Burgemeester T. C Hekman dankte mevrouw Nooteboom voor haar inzet, waarvan zij bij de behartiging van de belangen van de gemeente Bruinisse blijk had gegeven. Zijn waardering en die van de gemeente werd uitgedrukl in een cadeau, naast de gravure van Jits Bakker van het gezicht, op Bruinisse. Gemeentesecretaris B. de Groot, onder wiens leiding 'Marja' ruim 5 jaar had gewerkt, herinnerde aan haar komsl op het gemeentehuis. Bij de eerste ken nismaking moest zij nog eindexamen mavo doen. Eenmaal aangesteld ont popte ze zich als een allround ambtena- resse.'aan wie veel kon worden toever trouwd Ook namens de collega's waren er een drietal kado's. Na het officiële ge deelte werd de film van het 500-jang be slaan van Bruinisse vertoond PvdA-Zierikzee eens met verkiezingsprogram ZIERIKZEE - De afdeling Zierikzee van de Partij van de Arbeid heeft tijdens een vergadering woensdagavond in het Huis van Nassau besloten om het ver kiezingsprogramma en de daarop inge diende amandementen. die tijdens het landelijke Pvda-congres besproken zul len worden, aan te nemen en goed te keuren. Verder besloot de afdeling om voor de gemeenteraadsverkiezingen van 1978 een programma-commissie samen te stellen voor d eopstelling van het PvdA-partij programma. Het is de bedoeling, dat in de toekomst in sub groepen aan de verschillende onder werpen van dit programma zal worden gewekt. Tenslotte besloot de vergader ing om mee te doen aan de landelijke spaarpottenactie. die in het kader aan de landelijke spaarpottenactie. die in het kader van de kopiende verkiezingen wordt gehouden. Alle leden zullen een spaarpot pgcmodelleerd naar het hoofd van de eerste minister, thuis krijgen om hun bijdrage voor de komende verkie zingsstrijd in te deponeren SINT-ANNALAND - Een bejaarde in woonster van Rotterdam heeft voor hel orgelfonds van de Nederlands her vormde kerk te Sintc; Annaland een be drag van 280.- verzameld. Dit was de opbrengst van de verkoop van een aantal, door haar zelf vervaar digde. pannelappen. OUD-VOSSEMEER - De oogstcol- lecte in de gereformeerde kerk te Oud-Vossemeer, inclusief de nagiften, heeft 2.050.- opgebracht. BELANGENGROEP 'OOST BRU' ZEER GEWENST BRUINISSE - Een inw oner van dc wijk 'Oost' in Bruinisse - een zogenaamde oude wijk-heeft het initiatief genomen voor een opinie-onderzoek naar de wensen een klachten van de bewoners van 'Oost-Bru'. Hierbij is gebleken dat een belangengroep of vereniging zeer gewenst is. In een binnenkort, te houden vergader ing wil men komen tot. het samenstellen van een voorlopig bestuur. De betref fende personen krijgen hierover nog na der bericht, omtrent plaats en tijd van de bijeenkomst. De initiatiefnemer heeft aan zo'n 30 personen hun mening gevraagd, waarvan 25 mensen positief reageerden. Gezien deze reacties mag worden verwacht dat in de binnenkort te houden vergadering een gemeen schapsvereniging zal worden opgericht. Tentoonstelling 'De Nachtegaal' BRUINISSE - De Oost-Duivelandsc Vogelvereniging 'De Nachtegaal' houdt vrijdag en zaterdag de jaarlijkse vogel tentoonstelling in het verenigingsge bouw in de Deeslraat. Vrijdagavond 7 uur wordt de expositie geopend door burgemeester T. C. Hekman. In de zaal zullen verschillende attracties, waaron der het Rad van Avontuur, zijn opge steld en er wordt een verloting gehou den. De tentoonstelling is geopend vrij dagavond van 7 tol 10 uur en zaterdag van 2 uur 's middags tot 10 uur 's avonds Confessionele vereniging bijeen in Zierikzee ZIERIKZEE - Woensdag hield dc Con fessionele Vereniging binnen de her vormde kerk een bijeenkomst in het n-h verenigingsgebouw te Zierikzee. De vergadering werd geopend door ds. R. P. Ytsma uit Middelburg met het le zen uit Efezen 3. Het onderwerp van deze discussiebijeenkomst was: 'Wezen en opdracht van de gemeente' Ds. J. P van Roon uitZeist, voormalig predikant te Zierikzee. wijzigde het onderwerp enigszins en ging meer in op: 'Het wezen en de opdracht van de kerk in deze en alle tijden'. De spreker verdeelde zijn verhandeling in drie onderdelen: verkiezing, verbond en verband. Zijn conclusie vatte hij sa men in de opdracht van de kerk: ver kondiging van het evangelie tot zalig making van het verlorene. Na de pauze volgde hierover een discussie. Sint op bezoek bij bejaardensoos BRUINISSE - De soos van de aglemene bejaardenbond. onder leiding van me vrouw P IJzelenberg-Olree. hield de Sint-Nicolaasmiddag. Na de gebruike lijke opening sprak de presidente een hartelijk welkom tot de vele aanwezi gen. in het bijzonder tot mevrouw Hek man. Er werden spelletjes gedaan, waarbij prijzen te winnen waren en de presidente las een gedicht voor. Deze middag waren er ook cadeaus die alle maal erg in de smaak vielen. Een col lecte bracht 190.61 op. De presidente, mevrouw IJzelenberg en de secretaresse-organisle. mevrouw Ver spoor werden deze middag extra be dacht om de waardering te onderstre pen voor het vele werk dat zij voor de soos doen. Oosterland beëindigde winkelactie 1976 OOSTERLAND - Maandag was in tie grote zaal van het cafetaria 'Neffcn d'EuIe' te Oosterland de slotfase van dc winkelactie 1-976, die door de midden standsvereniging 'Oosterland' op touw is gezet. Eenentwintig winkeliers namen dit jaar aan de aktie deel. Nadat op 20 en 26 no vember en op 2 december telkens een voorverloting was. met als hoofdprijzen een radio, een horloge en een fototoe stel, was er'maandagavond een defini tieve verloting met 33 prijzen, waarvan de eerste een levend varken, de tweede een rijwiel en de derde een grill was. Wethouder A. L. Bakker van Duiveland verrichtte de trekking in het bijzijn van het bestuur van de middenstandsver- enlging. Als eerste-prijswinnaar kwam uit de bus Karei van der Werf, Kerk straat te Oosterland Korfbalwedstrijden SINT-MAARTENSDIJK - Dc korfbal club Emergo 2 uil Sint-Maartensdijk speelde een wedstrijd tegen Kieviten 2 uit Zevenbergen. Na een gelijk op gaande eerste helft won het team van Kieviten in een succesvolle tweede helft met 2-0. Verrder speelde Emergo A- tegen BKC A 1 Hier bleek Emergo de sterkste en won met 2-6 BKC 6 speelde tegen •Emergo 2 Deze wedstrijd won BKC 6 met 7 8. Schoolraad van Reimerswaal kwam bijeen HANSWEERT - De scholraad van de gemeente Reimerswaal is woensdag avond in de openbare basisschool De Eendracht te Hansweert in vergadering bijeen geweest. Hierna volgde de bekenmaking van de nieuwe leden van de schoolraad, die met ingang van 1 januari in functie zullen treden. Het budget basisonderwijs gaf aan, dat de gemeente voor 1977 per leer ling een bedrag van 65,- beschikbaart stelt voor leermiddelen en ƒ516.- per school voor de bibliotheek, In eerste in stantie waren deze bedragen respectie velijk 53.- en 430.-. Op de vraag of de schoolraad van de gemeente Reimers waal voldoende fuctioneert. kon beves tigend worden geantwoord. De renovatie van de openbare basis school te Kruiningen zal op korte ter mijn ter hand worden genomen, deelde C. Slabbekoorn mede. Er wordt naar ge streefd, dat de dienst gemeentewerken een periodiek toezicht zal gaan uitoefe nen op de toestand waarin de scholen zich bevinden en zonodig tijdig repara tie of onderhoudsbeurten uit zal voeren. Hierna sloot de voorzitter de vergader ing. Bouwkeet in Tholen vermoedelijk - in brand gestoken THOLEN - In plan Dalenpolder bij Tholen is woensdagavond een bouw keet van aannemingsbedrijf gebr. Suurland bv te Scherpenisse gedeelte lijk uitgebrand De schade aan de in boedel, waaronder gereedschap en een tekenblad. bedraagt enige duizenden guldens. Brandstichting wordt niet uitgesloten. Volgens een der eigenaren, de lieer W. C. Suurland, wijzen een ge broken ruit en resten petroleum op de vloer hierop. De brand werd rond 21.00 uur door een over de rijksweg rijdende automobilist gsignaleerd die direct de politie waar schuwde. De politie waarschuwde op haar beurt de brandweer die zo snel ter plaatse was dat een gedeelte van de houten keet kon worden behouden. De eigenaren zijn tegen brand verzekerd. Biljartwedstrijden OUD-VOSSEMEER - De biljartvereni-i ging 'De Poedelaars' te Oud-Vossemeer! speelde enkele wedstrijden. De uitsla-I gen waren: J. Heyboer- J. van Gorsel 0-2, Abr. van: Poortvliet - Jae. Plandsoen 2-0, L. Klip- pel - J. Konings 0-2, J. Kouwen - M. van Poortvliet 2-0. P. Timmermans - W. Be velander 2-0, „Krijt op tijd" speelde de elfde competieieronde. Hoogste serie Sjaak Schetters: 22 caramboles. Beste gemiddelde: Sjaak Schetters 5.36. De uitslagen waren als volgt: H. Vaders-A Douw 0-2, J. Rijstenbil - Henk van; Daalen 0-2, M. Goudswaard - H. Zeeman; 2-0, A. Douw - J. Kruf 2-0, Han van) Daalen-I. Berkey 2-0, A. Aamoudse-J. OPotappel 2-0, Th. van der Logt - J. Hommel M. Zmn 0-2, T. Schot - M. Voormeulen 0-2, A. Hommel F. Zn - R. Mosch 2-0, K Wessels-F. Hommel Abr. Zn. 2-0. A. Goudszwaard - J. Rijstenbil 2-0, Henk van Daalen - W. de Leeuw 2-0, S. Schetters - A Verhees 2-0. D. Polder man - A. van Daalen 2-0, 'Krijt op Tijd' speelde ook de twaalfde; competitieronde. Hoogste serie F. Hommel Abr. zn. 18 caramboles. Beste; gemiddelde: F. Hommel Abr. Zn. 3.73.; De uitslagen: J. Kruf- M. Goudszwaard 0-2,1. Berkey - A. Douw 2-0. J. Potappel - Han an Daalen 0-2. Jos Hommel - A. Aamoutse 2-0. M. Voormeulen - Th. van der Logt 0-2, R. Mosch - T. Schot 0-2, F. Hommel' Abr. Zn. - A Hommel F. Zn. 2-0, G. Mijnheere - H. Wessels 0-2, W. de Leeuw - A. Goudszwaard 2-0. H. Vaders - S. Schetters 2-0. H. Zeeman - D. Polder man 2-0. 'Nooit Gedacht', speelde de kwart- fi nale van de beker, waarin zich een ver-i rassing voor deed daar de bekerwinnaar! van vorig jaar. Wim Heyboer, werd ver-j slagen door Rien Goedegebure, die in 16 beurten uitmaakte. Pleister op de wonde was de hoogste serie voor Wim Heyboer met 16 en het beste gemiid- delde met 3.50. De uitslagen: M. Goede- gebuure-W. Heyboer 2-0. Joh. van Meer MJan de Klerck 0-2. M. Hendrikse-Joo: de Klerck 2-0. A. Goedegebuure- W. Sa- parow 2-0, Competitie B teuam: Joh van Meer - M. Hendrikse 2-0, P. vaji Treyen- F. Zwegers 2-0, Jan de Klerck- D. Hendrikse 0-2, 'De Treffers' Kortste partij G. Haver-; mans 16 beurten. Hoogste serie: Frans Hommel M. Zn. 16 caramboles. Beste gemiddelde: Henk Hommel 2.38. DE UITSLAGEN: G. Havermans - P. d? Leeuw 2-0. P. Vis- T. Goosens 0-2. B. der Hollander - F. Hommel M. zn 2-0, Si Etiënne - H. Hommel 2-0. P. Vis - G Havermans 0-2. L. van Wezel-J. de Reu: niet gespeeld. Vrije gift SINT-ANNALAND - Dc oogstcol- lccte van de Nederlandse I kerk te Sïnt-Annaland is door een tal nagiften gestegen tot een bedrajj van 12.958,27. Dit bedrag wordt als volgt verdeeld] 11.024.63 voor de kerkvoogdij er 1.933.-.59 voor de diaconie. 1 1 17 26- 7 0 1 16 24- 7 1 2 11 18-11 2 3 10 19-15 2 3 10 18-14 4 3 10 19-19 0 5 8 14-16 4 3 8 14-17 3 3 7 12-17 0 9 2 5-28 9 0 18 1 8-26 poule C: Reisbureau van Oeveren 1-De Trim eters 3-0; P.J.Z.Jakobsen 2-Onderdak 0-3, Rode Kruis Ziekenhuis 1-Reisbureau van Oe veren 2-2: Rode Kruis Ziekenhuis 2-S.V. Kwiek 2 0-3. Stand poule C: Reisb.Van Oeveren 1 10 8 2 0 18 28-10 Onderdak 9 7 1 1 15 24- 7 Rode Kr. Ziekenh. 1 9 4 5 0 13 22-11 Mevo 4 9 4 3 2 11 20-13 Willibrorduscscli. 10 5 1 4 11 20-15. Reisb. van Oeveren 2 9 5 1 3 11 18-14 s.vKwiek 2 9 3 2 4 8 15-16 L- en O. 2 9 3 0 6 6 10-20 R. K. Ziekenhuis 2 9 2 0 7 4 9-22 P.J.Z. Jakobsen 2 9 1 1 7 3 8-23 DeTrimsters 10 1 0 9 2 4-27 Programma voor vrijdag: 20.15 uur. Mazda Legemaate-Zeelandia 1; Flakkee-Mevo 3; P.J.Z. Jakobsen 2-Rode Kruis Ziekenhuis 2. 21.00 uur: Cluzona 1-.J.Z. Jakobsen 1; Zeelandia 2-Neptunus; Rabobank. Schouwen-R T M. 21.45 uur: Mevo l-Mevo2; Big S- Rabo-bank Zierikzee: Luctor-Brogum: Mevo 4-s.v. Kwiek 2. Katoenen avondjurk met voile. Zwart met lila of rood dessin. Mt 36-42. RW- Voile bloese. Diverse kleurkombinaties. Plissé midi-rok. Crêpe. Zwart of bruin. Mt 36-44. Voile overslagbloese. Diverse kleurkombinaties. Mt 36-42, Lange plissé-rok. Crêpe. Zwart of bruin. Mt 36-44. Lange Kerkstraat, Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 30