Ringdijkverzwaring Schouwen voor stormseizoen voltooien Gemeente Kapelle kan kiezen uit 2 modellen 6 FAMILIE BERICHTEN V WOENSDAG 8 DECEMBER 1976 Geboren: KOERT JAN Vlisongen, 6 december 1976 Koudekerkseweg 148. FRANS STURM en ALY VAN DER LEEST Hiermede geven wij kennis van ons voorgenomen huwe lijk, dat, zo de Here wil. zal worden gesloten op 16 de cember 1976 om 15.00 uur in het stadhuis te Veere. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden in de dienst des Woords op zondag 19 december in de gereformeerde kerk te Vrouwenpolder om 14.30 uur. In deze dienst hoopt voor te gaan de weleerwaarde heer ds. E. Woudt. U kunt-ons feliciteren op 16 december van 19.30 uur tol 21.00 uur in restaurant'Kamperduin' in Kamperland. Vrouwenpolder, Schoolstraat 32. Rotterdam, Ackersdijkstraat 17b. Getrouwd J. DE GRAAF en M. A. LOKERSE Serviceflat 'De Schakel'. Weidezicht 51 Goes, 7 december 1976. Toekomstig adres: Weidezicht 51. Heden werd zeer plotseling door de Heer uit ons midden weggenomen, mijn lieve man, onze on vergetelijke vader, behuwdvader. broer, zwager, schoonzoon, oom en neef CORNELIS JOHAN D1ELEMAN op de leeftijd van 59 jaar. Zaamslag: E. M. M. Dieleman- van den Bergh Temeuzen: K G. Dieleman N. J M. Dieleman-de Moor Zaamslag: Ria en Mare De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 10 december a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Zaamslag na voorafgaande rouwdienst in 'De Poort'. Terneuzensestraat 4a. welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot. condoleren in 'De Poort.' na af loop van de begrafenis. Geen bezoek aan huis. In stilheid en vertrouwen is van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa. broer, zwager en oom MAARTEN VERMAAT op de leeftijd van 65 jaar J Vennaat-Maas Adrie T. A. A. Kuijpers-Vermaat H. Kuijpers Jutta en verdere familie De teraardebestelling zal plaatsvinden heden woensdag8 december a s. op de Zuiderbegraaf plaats. Sbnge 50 te Rotterdam-Zuid om 12.15 Geen bloemen. Na een korte ziekte heeft de Heere onverwachts van ons weggenomen onze geliefde broer en oom ADRIAAN ANTHONIE DAANE in de ouderdom van 80 jaar J T. M. Daane M. Daane R. Daane Neven en nichten. Yerseke. 7 december 1976. Burenpolderweg 4 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 de cember op de algemene begraafplaats te Yer seke om 10.30 uur vanuit het verenigingsge bouw. Molenlaan 1. Heden overleed plotseling, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder HELENA HENDRIKA VAN STEL geboren Leendertse in de ouderdom van 82 jaar Wemeldinge: Wemeldïnge: Wemeldinge: Wemeldinge. W. van Stel C. J. Westveer-van Stel C. Westveer M. H. van Stel H. M. van Stel- van de Guchte H M van Stel P. M. van Stel- Verschuure G. Blok-van Stel M. C. Blok J. W van Stel C. J van Stel- Nieuwenhuijze Klein- en achterkleinkinderen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamei van het ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes Bezoekuur dagelijks van 15-15.30 uur De begrafenis zal D V plaatsvinden op zaterdag 11 december a.s. om 12 uur op de algemene be graafplaats te Wemeldinge. Vertrek hervormd kerkelijk centrum om 11.45 Op 2 december 1976 is onverwachts overleden, mijn lieve man. onze zwager, oom en neef. de heer PIETER ABRAHAM VERMEULEN op de leeftijd van 72 jaar- Oostburg S C. Vermeulen de Hullu Oostburg. 7 december 1976. 't Schuttebochtlaan 33. De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgehad te Rotterdam. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer P. A. VERMEULEN oud-hoofd O.L.S te Cadzand en oud-voorzitter en oprichter van de neutraal-bijzondere kleuter school te Cadzand. Zijn liefde voor het kind en grote werkkracht blijven voor ons een dankbare herinnering. Oudercommissie en personeel van de O.L.S. bestuur en personeel van de kleuterschool en bestuur van de vereniging voor openbaar onderwijs te Cadzand. 7 december 1976 Zacht en kalm is in zijn Heer en Heiland ontsla pen onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader JAN PHILIPPUS VAN DE PLASSE weduwnaar van F. K. F.kelaar in dé ouderdom van 83 jaar. „De Heer is mijn Herder." C. Kosten-van de Plasse J. Kosten S. van de Plasse T van dc Plasse-de Wee J. van de Plasse J van de Plasse-Bom D. van de Plasse M. van de Plasse-Bustraan H. van de Plasse Klein- en achterkleinkinderen. Vader ligt, opgebaard in de rouwkamer van bet ziekenhuis 'Sint-Joanna' te Goes. Bezoekuur rouwkamer van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 de cember op de algemene begraafplaats te Yer seke om 14.00 uur vanuit het verenigingsge bouw. Molenlaan 1. Heden behaagde het de Heerc. lot onze diepe droefheid, nog vnj onverwachts uil ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader PIETER DE WOLF op de leeftijd van ruim 83 jaar. Allen die hem gekend hebben, zullen beseffen wat. wij in hem verliezen. 's-Gravenpolder: Aagtekerke: s-Gravenpolder: Goes; 's-Gravenpolder: Kruiningen: Yerseke: 's-Gravenpolder: K J de Wolf-Looisc w. v. d. Woestijne-de Wolf C. v d. Woestijne Jac. de Wolf F. de Wolf w. de Wolf-Verschuure K. Sturm-de Wolf C. Sturm P. Blok-de Wolf C. J. Blok P. de Wolf A. de Wolf-Remijn L. de Wolf T F. de Wolf-van Damme J. de Wolf L. de Wolf-Louwerse Klein- en achterkleinkinderen. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenpolder D.V. op vrij dag 10 december a.s. om 15.00 uur. voorafgegaan door een rouwdienst in het kerkgebouw der ge- ref. gemeente te 's-Gravenpolder. aanvang 13.30 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de vergaderzaal lingang Nazareth) Geen bloemen Op Zijn tijd overleed onze heve vader, behuwd vader en opa AREND STR1KWERDA weduwnaar van Elizabeth Johanna Adriaanse op de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: A. Stnkwerda M. Strikwerda-Geerse Alblasserdam: N. Amsing-Strikwerda C. Amsing Elsa Papendrecht: E. Strikwerda Middelburg. 6 december 1976 Seissingel 6, huize 'Ter Veste' Correspondentie-adres: Nieuwe Vlissingseweg 16. Middelburg. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Rouwbezoek dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 10 de cember 1976 om plm. 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie en belangstellenden in de zaal van huize Ter Veste' die aanvangt om 13.15 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. J van E.vk. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoléance- ruimte van de aula op de begraafplaats en voor de aanvang van de dienst in de zaal van huize 'Ter Veste'. Heden overleed, na een kort en geduldig gedra gen lijden, mijn lieve vrouw SARA PIETERNELLA AKKERDAAS echtgenote van W. P. Beije op de leeftijd van 7 's Heer-Abtskerke. 6 december 1976 Kloetingseweg 7 Dc overledene ligt opgebaard in dc rouwkamer van het ziekenhuis Sint-Joanna Bezoekuur dageli jks van 16 00 tot 16 30 uur De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 9 december a s. des namiddagsom 14.00 uurop de begraafplaals Ie Kloctinge. vanuit het vereni gingsgebouw in de Jachthuisstraat. Gelegenheid tol condoleren na dc begrafenis in voornoemd gebouw Voor ons geheel onverwacht heeft dc Heerc tol Zich genomen onze zorgzame moeder, groot- cn overgrootmoeder WILHELM IN A VAN DIXHOORN weduwe van Marinus de Zwart in dc gezegende ouderdom van 90 jaar Hulst. C M F de Bokx dc Zwart J G de Bokx Biervliet E W. de Jonge-rie Zwart J de Jonge St -Calherinc: iFrankrijki L M. de Zwart N de Zwart-de Put ter Vogelwaarde J de Zwart C de Zwart-Dieleman Klein- en achterkleinkinderen Hulst. 7 december 1976. 'De Blaauwe Hoeve' Correspondentie-adres de heer J. G. de Bokx, Zandstraat 21. Hulst. De teraardebestelling, waarbij u wordt uitgeno digd. zal plaatshebben op zaterdag 11 december a.s om 15.00 uurop de Algemene Begraafplaats te Kloosterzande. Vooraf wordt een dienst gehouden in de kapel van 'De Blaauwe Hoeve' die aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tol condoleren in 'De Blaauwe Hoeve' na de teraardebestelling. Wegens sterfgeval is ons bedrijf VRIJDAG 10 DECEMBER de gehele dag gesloten. Timmerfabriek K. Dieleman, Zaamslag. Ge». 392 ..Blijf mij nabij" Heden is van ons heengegaan, na een langdurige ziekte, zacht en kalm. onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder MARIA KODDE sinds 16 april 1954 weduwe van Johannes Koppcjan in dp gezegende ouderdom van ruim 87 jaar. Zoutclande J. Minderhoud-Koppejan L. L. Minderhoud Veere. G. Koppejan A Koppejan-de Kam Klein- en achterkleinkinderen Veere. 7 december 1976. Bejaardenhuis 'Nieuw Sandenburgh' Correspondentie-adres: Wilhbrordusplein 28. Zoutelandc De teraardebestelling zal D V. plaatshebben vrijdag 10 december a.s. om 12.00 uur op de be graafplaals I e Zoulelande Vertrek van 'De Wegwijzer' te Zoutelande om 11 45 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw 'De Wegwijzer' Heden overleed plotseling onze lieve vader, groot- en overgrootvader WILLEM VALENTIJN SCHILLEMAN weduwnaar van Maria Nae.ve op de leeft ijd van 92 jaar Groede: F. Cornelis-Schilleman J. Cornells Vlissingen: J, Schilleman Goes: M Gossije-Schilleman H Gossijc Klein- en achterkleinkinderen. Vlissingen, 7 december 1976. Bejaardencentrum 'Ter Reede' Correspondentie-adres. Torenweg 4. Groede. De crematie zal plaatshebben zaterdag 11 de cember 1976 om 11.00 uur in het crematorium Rotterdam. Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. In plaats van kaarten De vele hartelijke bewijzen van medeleven, ons betoond na het plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, moe der en oma vormen een dankbare herinnering. J den Hairier Kinderen en kleinkinderen Hoofdplaat.. Dijkeputten 8. Uw aanwezigheid, uw ge lukwens. uw bloemen, uw geschenk, maakten 22 no vember 1976 voor ons tot een onvergetelijke dag. wij danken u. mede namens onze kinderen, zeer harte lijk hiervoor. W. Wisse J. C. Wisse-de Vos West-Souburg, december 1976. Voorstraat 2. J. P. ARossël tandprotheticus Kunstgebitten, reparatie. Spoedig klaar Hobeinstraat 52. Vlissingen Tel. afspraken 01184-14533 Voor de vele bewijzen van medeleven ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en groot vader JACOB IZAAK DUBOIS betuigen wij onze harte lijke dank. Mevr. A. Dubois- Varekamp kinderen en kleinkin derer Voor alle kado's, bloemen en kaarten die wij na de ge boorte van onze zoon Rei- nier mochten ontvangen zeggen wij u hartelijk dank Kees en Joke Bayens Dameskapsalon 'Fleur' Oosterscheldcstr. 2. Mid delburg. Dankbetuiging door uitstedigheid eerst lieden geplaatst Hiermede wil ik alle familieleden van wijlen de heer C. BOLLE officieren en makkers van het Leger des Heils. de buren en verdere vrienden, hartelijk dank zeggen voor alle vriendelijkheid en hulp aan mij bewezen tijdens de ziekte en na het overlijden van de heer C. BOLLE Tevens wil ik u allen groeten bij mijn vertrek uit Goes naar Den Haag. Mej. E. J, W. Franken Goes, december 1976 Vogelzangseweg 18. De zeer vele bewijzen van deelneming en medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en be- huwdmoeder MARIA ANNA JANSEN hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij willen u langs deze weg hiervoor onze hartelijke en oprechte dank betuigen. Voor uw deelneming ons betoond, na het overlijden van onze lieve moeder en oma ELIZABETH ALLEWIJN weduwe van Jacobus van Kogelenbcrg betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: F. J. van Kogelenberg DIJKGRAAF A. M. GELUK TIJDENS HOORZITTING: BEWONERS BURGHSLUIS ONGERUST OVER VERBREDING HAVENWEG RENESSE - Met Waterschap Schouwen-Duivcland hield dinsdag middag in liet dorpshuis te Renesse een voorlichtingsbijeenkomst over de voorgenomen dijkverzwaring van dc Ringdijk, die loopt van de Sehelphoek tot de Burgh- en Westlandpoldcr. Het eerste gedeelte van dc bijeenkomst was bestemd voor vertegenwoordigers van gemeentebestuur en waterschap en hel tweede gedeelte was voor belangstel lenden en belanghebbenden. De voor lichting werd behalve door het water schap ook gegeven door vertegen woordigers van hel bouwbureau in Goes, dat speciaal werd ingesteld om de dijkverzwaringen langs het hele Oostcrschcldegebied voor te bereiden. „Deze dijkverzwaringen aldus dijk graaf A. M. Geluk, „zijn een integrerend onderdeel van de totale waterkering Oosterschelde Want ook in de toe komst zullen we de zwaarte en breedte van deze dijken zeker nodig hebben, wanneer het enkele etmalen lang hoog water blijft in de Oosterschelde' Hij wees er in dat verband op. dat met name dc glooiingen van de dijken niet op liet langdurig geweld van hoog water bere kend zijn Die zijn in het verleden on derhouden met hel oog op hel. peil van 1 meter boven NAP en de gelijdcst romin gen Het is dc bedoeling, dat rond janua ri/februari volgend jaar de dijkverzwa ringen in Weslerschouwen worden aan besteed waarna dan in bet voorjaar met het werk kan worden begonnen. „We hopen dan voor het stormseizoen klaar te zijn", aldus de heer Geluk Namens het dijkbureau m Goes lichtte mg. M C. Geldog de verschillende on derdelen van het plan toe Langs de Koudekerkse Inlaag is gekozen vooreen binnendijkse verzwaring De huidige weg zal worden gehandhaafd. Tot aan Burghsluis zal de dijk ongeveer 1 meter worden verhoogd Daarvoor zal een ge deelte van de inlaag moeten worden ge bruikt. Waar nodig zullen de sloten wor den hersteld Hei gebied rond de Plompe toren vormt een bijzonder probleem Wanneer de dijk daar ook binnendijks wordt ver hoogd betekent dal. dal de toren onge veer 3 meter onder het zand zal verdwij nen Door middel van een insparing in het binnenland blijft echter de oor spronkelijke toestand gehandhaafd De dijk wordt aan de binnenzijde verdedigd met natuursteen en verder zal alles in tact worden gelaten. Alleen de opritten van de Koudekerkse Inlaag naar de dijk toe zullen worden vervangen door een nieuwe opril ten oosten van de Plompe toren, die door het bochtige tracé wordt aangepast aan bet, landschap Bij Burghsluis wordt bet dwarsprofiel verhoogd mei 30,40 ol 60 centimeter De bebouwing hoeft niet te worden aange past. Er wordt alleen een smalle strook van 3 tol, 4 meter afgehaald rond het havenplateau. Parallel hieraan lopen de plannen van het. waterschap om. waar de verbieding bij Burghsluis ophoudt, deze weg door een verbieding van de Nieuwe Havenweg door te trekken tot aan dc Westcrweg. Dit kan gebeuren, aldus dijkgraaf Ge luk. zonder schade aan eigendommen ol bebouwing. De Oude Havenweg moet worden be kleed. iets omgelegd en er zullen ook een parkeerplaats en trappen voor het pu bliek worden gemaakt. Langs de Inlaag Burghsluis wordt de bestaande dijk recht getrokken. Ook daar wordt de dijk aan de buitenkant om de bebouwing te sparen. Hierna wordt de dijk weer zo spoedig mogelijk aan de binnenzijde verzwaard totaan de Westbout. De Westboutweg wordt om gelegd en tot de oorspronkebj ke breedte teruggebracht. De parkeerplaats wordt gehandhaafd in de huidige vorm en grootte Het gedeelte van de Westerschouwense inlaag tot aan de damaanzet zal door de Deltadienst worden verzorgd. De des tijds in verband met de dammenaanleg gemaakte dijk is nu overbodig en zal worden afgegraven ten behoeve van de verzwaring van de voorste dijk. Het betoog van de heer Geldof riep nogal wat vragen op. De heer Geldol deelde op vragen onder meer mee. dat hel lozingsconlructiepunt voor de riole ring al op de gewenste hoogte is ge bracht. dat dc steigers in de haven waarschijnlijk op rijkskosten sullen worden aangepast aan de nieuwe dijk- hoogteen dat er voorde ingrepen in bet natuurgebied wel een aanlegvergun- ning van b. en w. en gs nodig is. maar geen bestemmingsplanwijziging. Er waren wel bezwaren voor wat betreft de landbouw Bezworen Bij monde van de heer W P. de Vneze werd een groot aantal bezwaren van landbouw- en natuurbeschermingsajde naar voren gebracht. Hij sprak als voor zitter van landbouwveremging C etc in Burgh Haamstede, als hoofdingelande van het waterschap en als bestuurslid van Stad en Lande Hij wees er op. dat met name de land bouw altijd voor een afsluiting van de Oosterschelde is geweest, en dat nu de bewoners achter de dijken de nadelen en klappen van de peilerdam moeten opvangen en onherstelbare schade van het landschap moeten gedogen. Hij verweet het waterschap een te grote be zorgdheid voor de kosten van een bui tendijkse verzwaring, terwijl er enkele kilometers verderop aan de monding van de Oosterschelde voor miljoenen Nederlandse guldens in het water zijrt verdwenen Verder maakte hij het wa terschap ondenneer het verwijt dat het aanzien van het haventje van Burgbs- luisonhelstelbaarwordt beschadigd ten behoeve van 30 centimeter dijkverho ging. Hij was verder van mening dat er uil het bestek weinig soepelheid en ge voel voor het bestaande, onder andere de vogelbroedkolomën en de Plompe Toren, sprak en pleitte voor de bouw van een hogere en bredere muur op de Koudekerksedijk. Ook vond hij dat er meer buitendijken moeten worden verzwaard. Daarmee vatte hij ook de problemen samen van de belangstellenden en belanghebben den. die hierna aan het woord wamen. De heer Geluk wees onder meer op de verantwoording van het waterschap dat de dijken een rampkar.s van 1 op 500 moet geven, op de onmogelijkheid de zwakke plekken te laten bestaan, op de ondeugdelijkheid van muren en op het feit, dat het waterschap ook wat kosten betreft verantwoord dient te werken. De heer H. P. Everwijn. burgemeester van Westerschouwen. zei de verantwoor ding te willen leggen, waar hij ligt, na melijk bij het waterschap. Hij zei het niet juist te vinden, wanneer raad of b. en w. 'nu' tegen de plannen zouden zijn. De heer Geluk wees er verder nog op. dat wanneer de algemene vergadering en andere instanties het plan af zouden wijzen het niet door zal gaan. Hij gaf hierbij wel in overweging, dat iedereen, die vertraging in de plannen brengt of pleit voor afstel, verantwoording moet dragen Sehouwen-Duiveland is nu niet veilig, zei hij. Tijdens de hoorzitting hierna bleek dat vooral de bewoners van Burghsluis zich nogal ongerust maken over de ver breding van de Nieuwe Havenweg tot 5 meter. Zij zijn bang. dat door de snel heid en het vele verkeer hun huizen zul len instorten. Dijkgraaf Geluk zou wil len. dal wanneer de dijkverzwaringen klaar zijn, het waterschap nog eens met de bewoners van Burghsluis rond de tafel gaat zitten om over deze plannen te gaan praten. IN DISCUSSIENOTA STRUCTUURPLAN 'GROEIMODEL' EN 'BEVRIEZINGS- MODEL' KAPELLE - In een discussienota, die moet dienen als een eerste aanzet voor de totstandkoming van een structuur plan voor de gemeente Kapelle, heeft het adviesbureau 'Stad en Landschap' (adviesbureau voor ruimtelijke orde ning) het gemeentebestuur twee mo dellen vooreen te voeren ruimtelijk be leid voorgelegd. De gemeente kan kie zen tussen een 'bevriezingsmodel' en een 'groeimodel'. Dc keuzemogelijkhe den zijn in die discussienota zeer glo baal uitgewerkt. De gemeente Kapelle kan kiezen tus sen: model A. een ruimtelijk beleid, dat grote waarde hecht aan het zowel land schappelijk als het natuurwetenschap pelijk waardevolle grondgebied van de gemeente Kapelle. De ruilverkaveling Kapelle-Wemeldinge zou dan gezien moeten worden als de laatste grote in greep in de ruimtelijke structuur van de gemente. De bebouwing zou beperkt moeten worden tot de bestaande be bouwingsconcentraties Kapelle. Bieze- linge en in mindere mate Wemeldinge en Schore. Als de gemeente Kapelle dit model kiest, moet er gestreerd worden naar een bevolkingsontwikkeling, die zich geleidelijk aan richt op stabilisatie en afronding van de bevolkingsomvang van de kernen. Er moet een woning bouwbeleid gevoerd worden, dat zich meer gaat richten op de woningbouw voor de eigen bevolking. De recreatie moet langs de Oosterschelde geconcen- teerd worden. Model B. Een ruimtelijk beleid, dat ge richt is op de stimulering in de uitbrei ding van het wonen in Kapelle. In dit geval zijn het met name de kernen Ka pelle en Biezelmge die voor uitbreiding in aanmerking komen. Bekeken moet worden of in de kern Kapelle de werkge- legenheidsfunctie gestimuleerd kan worden. Ook bij dit model spreekt de stedebouwkundige zich uit voor een concentratie van de recreatie langs de Oosterschelde De kern Wemeldinge zou in dit verband ontwikkeld moeten owrden tot een recreatief centrum. Het recreatieve wonen in deze kern moet dan tot een bepaalde grens gestimu leerd worden. Ds. Jebbink neemt afscheid van Kapelle KAPELLE - Donderdagavond, om half acht, neemt de hervormde gemeente te Kapelle afscheid van het predikants echtpaar ds. Jebhink-Paap. Hiervoor' houdt men in het dienstencentrum 'De Vroone' een ontspanningsavond. In het tweede deel van de avond, vanaf half 10 bestaat er gelegenheid voor met-gemeenteleden om persoonlijk af scheid te nemen van de scheldende pre dikant die zondagmiddag om 17.00 uur afscheid neemt, van zijn gemeente in een dienst in de hervormde kerk. Ds. Jebbink. die vorige week 65 jaar is geworden wordt emeritaat verleend en gaat m Goes wonen. Oud-papieractie BIEZELINGE - In de maand november heeft hel tamboers- en trompetterkorps 'Jonge Kracht.' uit, Biezelinge ruim 7.000 kg papieren vodden opgehaald, meteen waarde van 280,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20