Frauderende Eindhovense röntgenologen ontslagen Westerterp: „Rijnakkoord eerste stap in strijd tegen vervuiling NORIT Verdwenen Groninger leidde fantasieleven NA VEROORDELING TOT 9 MAANDEN Bedrijfschap Horeca nam geen besluiten Egypte wil hervatting gesprek Genève Zweden toch over op kernenergie Kabinet praat s-r~' 17 december over uc-project Personeel ontevreden over werkomstandigheden DSM Vragen over uitwijzing vluchtelingen Z.-Afrika TUSSEN ROTTERDAM EN RIJNMOND ONENIGHEID Conducteur bij val uit trein omgekomen WATERLEIDINGBEDRIJVEN NOG NIET TEVREDEN 99 Koude Sinterklaas ZATERDAG 4 DECEMBER 1976 EINDHOVEN - De twee röntgenologen K. en Van Z. uit Valkens- waard. die onlangs door de rechtbank in Den Bosch schuldig zijn bevonden aan malversaties, zijn door hun werkgever, het St. Joseph-ziekenhuis in Eindhoven, op staande voet ontslagen ..Het is een van de moeilijkste momenten geweest in mijn carrière zei dr. Hirdes. geneesheer-directeur van het ziekenhuis, hierover. De röntgenologen hebben al aangekondigd het ontslag te zullen aan vechten. De röntgenologen werden verdacht van fraudering tot een bedrag van 6.5 ton. Door onjuiste coderingen bij hun rekeningen aan het ziekenfonds te ge bruiken vielen hun declaraties aan zienlijk te hoog uit. De rechtbank kon fraude tot een bedrag van 117.000 gul den aantonen en veroordeelde de beide specialisten tot een gevangenisstraf van negen maanden, waarvan zes maanden voorwaardelijk. De röntge nologen zullen waarschijnlijk tegen dit vonnis in hoger beroep gaan. De verschillende getuigenissen voor de rechtbank, gevoegd bij eigen waarne mingen. is voor de directie van het St. DEN HAAG (ANP) - Het bestuur van het bedrijfschap Horeca, dat vrijdag middag voor zijn 67-ste openbare ver gadering bijeen was gekomen in Sche- veningen, heeft - omdat het quorum niet aanwezig was - geen besluiten kunnen nemen en derhalve niet verga- d erd over de agend a, die onder meer de begroting, de heflings-verordening en dc verordening sal arissen voor het per soneel over de komende jaar inhield. Ooi-zaak was. dat de werknemersleden van het bestuur niet waren komen op dagen. omdat de vakbonden met de werkgeversorganisaties in de clinch lig gen over de zestig gulden-uitkering. NEW YORK (RTR) - Eg.vpte heeft don derdag bij het begin van het debat over het :\lidden-Oostcii in de algemene ver gadering van de VN gevraagd om her opening van de conferentie in Geneve over het Midden-Oosten. Wanneer te lang gedraald wordt „zullen de Arabie ren hun grondgebied gaan heroveren", aldus afgevaardigde Achmed Esinat Abdel Meguid. De Palestijnse bevrijdingsorganisatie moet er volgens hem voliedig aan kun nen deelnemen. De conferentie van Ge nève is sinds de openingsvergadering in december 1973 niet meer bijeen geweest. Het voornaamste obstakel voor hervat ting was de deelneming van de PLO. waar de Arabieren op staan en waar Is raël afwijzend tegenover staat. Egypte. Syrië. Jordanië en de Pales tijnse bevrijdingsorganisatie (PLO) hebben donderdag een gedetailleerd en gezamenlijk plan gepresenteerd voor de hervatting van het proces vooreen poli tieke regeling van het conflict in het Midden-Oosten De speciale politieke commissie van de algemene vergadering heeft donderdat vier resoluties aanvaard waarin ..de Is raëlische praktijken in de bezette ge bieden worden veroordeeld vorige week uitspraak deed Voor de di rectie staat het vast dat K en Van Z onjuiste coderingen hebben toegepast en laten toepassen. Geneesheer- directeur di Hirdes betreurt het diep dat de medische ethiek en de reputatie van het St. Joseph-ziekenhuis door de gang van zaken ernstig hebben Geleden Nog dit weekeinde zal worden gepro beerd in de vacatures te voorzien. Vol gens dr. Hirdes zal het moeilijk worden de schadeclaims van de ziekenfondsen en particuliere ziektekostenverzeke raars goed op te vangen. Een van zijn voorstellen in het komende overleg zal zijn de dagverpleegprijs voor 1977 te verlagen met een nader te bepalen be drag. De boekhoudkundige reserve die voor dit doel is gekweekt, is ongeveer 1,2 miljoen gulden. Joseph-ziekenhuis aanleiding geweest de röntgenologen te ontslaan. Dat be sluit is al genomen voor de rechtbank STOCKHOLM UPI) - De Zweedse rege ring heeft vrijdag een 'voorwaarden- wetsontwerp' ingediend dat het groene licht geeft voor het bevorderen van de ontwikkeling van kernenergieproduk- tie in Zweden. Het wetsontwerp betekent een volle dige ommekeer van het tegen de kerne nergie gekante standpunt dat de leider van de centrumpartij, Thorbjoern Faelldin, innam voordat hij de eerste niet-socialistische premier sinds 44 jaar van het land werd. Het keurt het werken van vijf elektri sche kerncentrales die er al zijn goed. alsmede een zesde die binnenkort in be drijf komt. plus het reeds vergevorderde werk aan nog eens vier kerncentrales Wat er met drie andere fabrieken die in 1985 in bedrijf zouden komen gaat ge beuren blijft onzeker De regering stelt zich garant voor lenin gen voor de centrales in aanbouw, maar heeft de verantwoordelijkheid voor het de resultaten als representatief voor het oplossen van de moeilijkheden met het geheel worden beschouwd radio-actieve afval ironisch genoeg Veertien, respectievelijk dertien pro- overgedragen aan de staatsraad voor cent van de deelnemers klaagt over energie, die ofwel algeheel ofwel meer- hoofdpijn en huidirritatie: 35 procent is derheidsbelang heeft in de vier fabric- van oordeel dat de bedrijfsleiding on- ken. voldoende wijst op de gevaren die ver- 'Van onze parlementaire redachei DEN HAAG - De beslissende discussie in het kabinet over de uitbreiding van het ultracentrifugeproject in Almelo iüCN) is uitgesteld lot 17 december. Minister-president Den L'yl zei vrijdag na afloop van het wekelijkse kabinet- beraad dat de regering dan alle aanvul lende technische informatie over hel project, dat de produktie van verrijkt uranium voor kerncentrales ten doel heeft, hoopt te hebben. Het kabinet heeft vrijdag slechts heel even over hel UCN-project gesproken. Besloten is drie onafhankelijke deskun digen om hun advies te vragen Dat zijn ir. Oele. burgemeester van Delft en toe komstig voorzitter van de Energïeraad. de heer Landscroon van de Landelijke Stuurgroep Energievoorziening en de heer Levering, directeur van de Delftse apparatenfabriek Enraf Nonius Den Uvl wilde overigens nog niet zeggen dat op" 17 december ook de definitieve beslissing zal vallen. NVV: HELFT ONGERUST OVER VEILIGHEID GELEEN' (ANPl - Volgens 31 proeent van de deelnemers aan een door de be- drijfsledengroep van de industriebond NVV gehouden enquête over de veilig heid bij DSM zijn werkplaatsen, kanto ren, fabrieken en laboratoria van DSM niet geschikt om er acht uur per dag in te verblijven. De meeste klachten betreffen het lawaai (31 procent i. de tocht (28). de koude (20i. stank en hi tie lieder 17 en slechte venti latie 15). Deze en andere resultaten van de en quête zijn vrijdag door 'NVV-nieuws DSM gepubliceerd. Volgens dit blad heeft twintig procent van de NVV-leden de enquête deelgenomen en kunnen ADVERTENTIE t betrouw VERSTEKELINGEN TERUGGESTUURD AMSTERDAM (ANP) - De Anti-Apartheidsbeweging Ne derland heeft vrijdag bii het mi nisterie van justitie in Den Haag opheldering gevraagd over de uitwijzing - eind oktober van drie zwarte Zuidaffikaanse vrouwen, die als verstekelingen aan boord van een Frans vrachtschip in Rotterdam wa ren aangekomen bonden zijn aan het gebruik van be paalde chemische stoffen: twintig pro cent zegt dat er geen afzuiginstallaties aanwezig zijn. waar die noodzakelijk zijn in verband met het afvoeren van stofdampen en 28 procent klaagt over te weinig was- en douchegelegenheden. Wat eventuele rampen betreft zegt een kwart van de deelnemers niet snel naar buiten te kunnen bij brand of explosie. 22 procent weet niet waarheen te vluch ten en 17 procent kan het alarmsignaal niet goed horen Meer dan de helft van de ondervraagden maakt zich ongerust over de veiligheid en de gezondheid op het werk en 23 procent is van oordeel dat de voorgeschreven veiligheidshelmen niet worden gedragen. Tenslotte wijt 21 procent het hoge ziek teverzuim aan onveilige en ongezonde werksituaties en 72 procent zegt het meestal eens te zijn met de standpunten van de industriebond NVV over de vei ligheid Geklaagd wordt algemeen over een gebrek aan voorlichting. Een enquête over het werkoverleg toont aan dat 40 procent van oordeel is dat bazen niet serieus rekening houden niet de mening van een ondergeschikte, dat in 3 van de 4 gevallen de bazen de beslissingen zelf nemen en dat bij over leg meer aandacht wordt geschonken aan zaken betrekking tot het werk en de organisatie dan aan kwesties die de mensen zelf aangaan. ANKARA - Het officiële dodental van de aardbeving van vorige week in Turkije was vrijdag gestegen tol 5.291. Het aantal gewonden be draagt bijna vijfduizend. Men neemt als nagenoeg vaststaand aan dat deze aantallen nog zullen stijgen met het ontvangen van meer gege vens uit het getroffen gebied. De internationale luchtbrug met hulpgoederen naar het vliegveld van de provinciehoofdstad Van is vrijdag hervat nadat zij de vorige dag moest worden stopgezet in verband met zware sneeuwval Op de foto: een van de geredden, de twaalfjarige Mercan Celik. Zij lag zes dagen onder het puin voor ze werd gered. Over overdracht taken ROTTERDAM - B. en W. van Rotter- gebied, de stadssanering enz te kunnen dam willen voorlopig geen gemeente- bekostigen. Een opdeling van de stad in lijke taken meer overdragen aan het deelgemeenten zou de inkomsten ern- gewest Rijnmond. Men stelt dit aan de stig in gevaar brengen en een grote ver gemeenteraad voor omdat Rijnmond brokkeling teweeg brengen. Verder heeft geweigerd aan Rotterdam de ga- komt een niini-provmcie, ook^aljDestaat rantie te geven dat De Rotterdamse vreemdelingenpolitie die vooraf getipt zou zijn door het Zuid- afrikaanse ministerie van binnenlandse zaken, heeft de vrouwen volgens de AABN geen kans gegeven politiek asiel aan te vragen. De drie vrouwen (twee van 18iaar en éên van 28 jaar) zijn afkomstig uit Guguletu. de zwarte wijk bij Kaapstad, waar hetde laatste maanden onrustig is. Volgens het Africa National Congress, de zwarte bevrijdingsbewegiing in Zuid-Afrika waren de vrouvyen op vlucht voor. de ZiiidafHkaanse politie vanwege hun deelname aan opstanden in Guguletu. Een woordvoerder van justitie ontken de. dat de Zyidafrikaanse autoriteiten al voor de aankomst van de vrouwen in Rotterdam contact hadden met Neder landse autoriteiten. Dankzij persbe richten was de Nederlandse overheid op de hoogte van de komst van de drie vrouwen, aldus justitie Het communistische tweede kamer-lid J. Wolff heeft vrijdag schriftelijke vra gen over deze zaak ingediend bij staat secretaris Zeevalking van justitie. Woifi wil weten of bij de uitwijzing 'voldoende gewicht is gegeven aan de praktische voorspelbare gevolgen, die de uitwijzing voor de betrokken vrouwen zullen heb ben- namelijk vei volging en berechting 'door het apartheidsbewind in Zuid- Athka. DORDRECHT (ANP)-Conducteur M.J, L. Plipphi van de Nederlandse Spoor wegen uit Alkmaar (35) is vrijdagmor gen omstreeks tien uur tijdens zijn werk uil de trein gevallen en om het leven gekomen. Volgens een woord voerder van de XS lijkt het er alleszins op dat hier sprake is van een ongeval. Nader onderzoek moet echter nog dui delijk maken of er een misdrijf in het spel is. Het ongeluk moet zijn gebeurd tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Het gaat om één van de twee conducteurs van de trein Amsterdam - Brussel. Bij de laat ste stop van de trein in Dordrecht is hel slachtoffer nog gezien door zijn collega In Roosendaal kwam zijn vermissing aan het licht. Later is het stoffelijk over schot langs de spoorbaan gevonden. UITSTEL EXECUTIE GARY GILMORE WASHINGTON IRTR) - Het lioogge. rechtshof in Washinton heeft de execu tie van Gary Gilmore, vastgesteld op maandag a.s.. uitgesteld. Het willigde daarmee het verzoek in van de moeder van de veroordeelde. Het hoogge rechtshof van l'lali had kort tevoren hel verzoek van de moeder afgewezen. Rijnmond de status van mini-provincie krijgt-zal meewerken aan het behoud van de huidige gemeente Rotterdam- Rotterdam PvdA-programcollege i en Rijnmond (programcollege van PvdA en PPR) waren al enige tijd met elkaar in overleg met ais doel tot een voorstel te komen waarin men alvast samen de instelling van Rijnmond als nieuwe provincie bepleit. De provincie Zuid- Holland was het hiermee eens. Maar tij dens dit overleg bleek dat Rijnmond het voortbestaan van de stad Rotterdam als bestuurlijk geheel niet wilde garan deren. Volgens Rotterdam is dat nodig om de grote gemeentelijke taken op cultuur die uit het huidige Rijnmond, bestuur lijk te ver van de Rotterdammers af te staan om specifieke gemeentelijke ta ken over te nemen, aldus burgemeester André van der Louw. De laatste tijd was al gebleken dat er meningsverschillen bestonden over de vraag "welke taken er zouden moeten worden overgedragen Rotterdam zegt nu te willen wachten totdat bekend is welke vorm precies de voorstellen van minister De Gaay Fortman over de provinciale herinde ling zullen gaan krijgen. Het dagelijks bestuur van Rijnmond betreurt deze gang van zaken. Men wil zich nader op de situatie beraden. Van Londen directeur-generaal volksgezondheid DEN HAAG (ANP) - Tot directeur- generaal voor de volksgezondheid is benoemd de zenuwarts J. van Londen (46). Dit heeft premier Den Uyl vrijdag tijdens zijn wekelijkse persconferentie meegedeeld. SPOORLOOS NA DOOD VROUW GRONINGEN (ANP) - De 30-jarige Hendrik Jan R. uit Groningen, sinds vorige week vrijdag spoorloos, blijkt een fantasieteven te hebben geleid. Eveneens vo rige week vrijdag werd zijn vrouw dood in hun flat in Groningen aantroffen, om het leven gebracht met een zwaar en stomp voorwerp. Die dag zou de man. had hij familie en vrienden verteld, een grote dag vieren. Na zeven jaar studie medicijnen zou hem de artsenbul worden uitgereikt Familie en vrienden togen die vrijdagmorgen naar de universiteit om bij deze tot 1976 hoofd van de afdeling geeste plechtigheid aanwezig le zijn. maar noch R noch zijn vrouw kwamen opdagen, lijke volksgezondheid van de GG en GD terwijl men ook bij de universiteit van niets wist. in Den Haag Ongerust geworden ging het gezelschap naar de woning van Hendrik Jan R. en zijn vrouw, waar men het levenloze lichaam van de vrouw trof. De man blijkt een hele fantasiewereld te hebben opgebouwd rondom zijn opleiding, eerst op het gymna sium en later aan de de universiteit en dat jarenlang te hebben volgehouden In werkelijkheid heeft hij alleen een LTS-diploma Zijn vrouw verdiende voor beiden de kost. De auto van de man is vorige week vrijdag aangetroffen bij het van Starkenborgh- kanaal in Groningen. Van Londen w:as van 1965 tot 1968 hoofd van de afdeling sociale psychiatrie van de GG en GD in Rotterdam en v a 1968 ADVERTENTIE i de veymestdagh voor boeken! I st, jacobsstraat 20-22 - telefoon 12186 - vlissingen Enkele buien Wisselend bewolkt met plaatselijk en kele buien, sommige met hagel of sneeuw. Overwegend matige weste lijke wind. Maxima omstreeks 4 gra den. Vooruitzichten voor zondag en maan dag. opgesteld door het KNMI WEINIG VERADERING Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor zondag Aantal uren zon: 0 tot 3: min. temp.: omstreeks 1 graad: max temp., omstreeks 5 graden Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 procent. Kans op een geheel droog et maal: 40 procent ZON EN MAAN 5 december Zon op 8 31 onder 16.30 Maan op 16.03 onder 06.57 ZON EN MAAN 6 december Zon op 8.32 onder 16.30 Maan op 16.43 onder 07 53 Van onze correspondent BONN - ..We zijn dankbaar dat nu na jarenlang onderhandelen maatregelen worden getroffen tegen dc vervuiling van hel Rijnwater, maar tevreden zijn we niet. Ik hoop dat dit een eerste stap is op de weg naar verbetering van de kwaliteit van het Rijnwater". Aldus minister Westerterp 'verkeer en waterstaati op een persconferentie in Bonn waar vrijdag drie internationale verdragen tegen de vervuiling van de belangrijkste Europese rivier zijn on dertekend. Ministers uit alle Rijnoever- staten (Bondsrepubliek Duitsland Frankrijk. Luxemburg, Zwitserland en Nederland) hebben hun handtekening gezet onder het zou takkoord i beperking van de zoutbelasting), het chemiever- drag (beperking van de chemische ver vuiling van de Kijn> en een aanvuiiende overeenkomst bij het verdrag van Bern uit 1963. Dooi dezê overeenkomst wordt de Europese Gemeenschap partij bij dit akkoord, waardoor zij kan deelnemen aan het werk van de internationale commissie ter bescherming van de Rijn. Het zoutakkoord bepaalt dat in 1980 een hoeveelheid van 60 kilo chloorionen pei seconde aan de Rijn moet worden ont trokken De afgelopen jaren voert de Rijn gemiddeld per seconde zo n 360 Op de foto hanteert minister Vorrink van milieuhygiëne de pen terwijl minis ter Westerterp van verkeer en water staat toekijkt. kilo aan chloorionen mee. De bestrij ding van de zoutlast kan het meest doelmatig door de Franse kalimijnen worden aangepakt, omdat hier het af valzout in vaste vorm vrijkomt door in damping bij de produktie van kalimest stoffen. Via de zogenoemde injectieme thode is het mogelijk dat uit diepe grondlagen longeveei 2000 meter diep) zoet water wordt onttrokken, waarin het afvalzout wordt opgelost. Daarna den teruggeperst. Hierdoor vindt ab sorptie van het zout in het poreuze ge steente plaats Meebetalen i Van onze weerkundige medewerken Tijdens dit Sinterklaasweekcinde blijft ons land dicht bij het centrum van een omvangrijk lagedrukgebied liggen getuige de nog steeds lage barometer stand rond 735 vim luchtdruk Dit lagedi ukgebied bevindt zich ook in de hogere luchtlagen boven de Noordzee en omgeving Voornamelijk in de kust gebieden kunnen er evenals vrijdag enkele buien met hagel of sneeuw bin nendrijven. In het binnenland is de buienkans wat kleiner De lucht is vrij koud. overdag 3a4 graden en in de nacht tijdens opklaringen rond hetvriespunt tot lichte vorst. Hierdoor is er in de nacht-en ochtenduren kans op gladde wegen. Stormweer komt wel voor boven de Golf van Biskaje, een zuiderstorm boven Rusland blaast zachte lucht tot bij de noordkaap. Dit iets koudere weertype zal bij ons ook na zondag geen perioden met vorst inleiden. Het is waarschijnlijker dat begin volgende week nieuwe depressies mei regen invloed gaan krijgen. In de eerste fase zal 20 kilo per seconde onder de grond worden gebracht. De kosten hiervan worden geschat op 132 miljoen Franse francs. Voor de uitvoer ing is Frankrijk verantwoordelijk, maar de andere Rijnoeverstaten beta len mee. Hoewel Nederland niet ver antwoordelijk is voor zelfs maar een deel van de kunstmatige zoutlast (Frankrijk voor 54. Duitsland voor 44 en Zwitseiland oor 2 procent), betaalt ons land wel het grootste deel. name lijk 34 procent. Dit komt neer op bijna 24 miljoen gulden. Minister Westerterp zei dat hij ook hiermee niet gelukkig was. ..Maar" zo voegde hij daaraan toe ..als Nederland had geweigerd dit bedrag te betalen, dan waren de verdragen nu niet onder tekend' De waterleidingbedrijven van de Rij noeverstaten zijn van mening dat het zoutakkoord op korte termijn verbeterd moet worden. In eerste instantie gaat het om een terugdringen van de totale zoutbelasting met niet meer dan ge middeld 6 procent. Zelfs als het einddoel inderdaad in 1980 is bereikt, blijft nog altijd een hoeveelheid van 82 procent van de huidige zoutvrachi. over' daar is seen woord over gesproken In tegenstelling tot het zoutverdrag. is het chemieverdrag nogal vaag. De prin cipes en de grote lijnen zijn aangegeven, maar men moet op zijn minst constate ren dat nog zeer veel internationaal overleg nodig is voor de concretisering daarvan. Minister Irene Vorrink van volksge zondheid en milieu gelooft echter dat de opzet niet vaag is. dat ..alles erin zit Zij beschouwt dit verdrag als ..een geweldig succes, als een uitkomst van heel harde internationale politiek" ..Dan is het re sultaat natuurlijk nooit optimaalal dus de minister Onvoldoende Basis van het chemieverdrag zijn twee lijsten van gevaarlijke chemische stof fen. Een zwarte lijst van de allergevaar lijkste stoffen, waarvan de Rijnoever staten vinden dat ze in principe niet in net water mogen komen. En een grijze lijst van wat minder gevaarlijke chemi caliën, waarvan een bepaalde hoeveel heid in het Rijnwater voorlopig nog toe laatbaar wordt geacht. Voor elke lozing van afvalwater waarin stoffen van de zwarte lijst (DDT, kankerverwekkende stoffen, kwik en cadmium o.a.) voorko men. zal op grond van het verdrag een vergunning nodig zijn. De lozingen van de stoffen van de grijze lijst o.a. lood en andere zware metalen, smaakbeder- vende stoffen, fosfateni zullen sterk worden beperkt, aldus het verdrag. De Rijnoeverstaten moeten nu eerst al lerlei gegevens gaan verzamelen: kwa liteitsnormen dienen te worden vast gesteld en ook de termijnen waarbin nen aan de normen moet worden vol daan. dienen internationaal te worden geregeld. Minister Vorrink hoopt dat al deze gegevens binnen twee en een half a drie jaar binnen zijn. Inmiddels hebben de Westduitse waterleidingbedrijven verklaard het ehemie-akkoord vol strekt onvoldoende te vinden. Directie: F. van de Velde, K. Scherphuis en W F. de Pagter. Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60. tel. (011841 15144. Middelburg: Markt 51. tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2. tel (011001 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22. tel. (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 20.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling: (01186)1584. -s Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14799. Voor klachten bezorging op zater dag: de plaatselijke kantoren var» 9.00-11.30 uur Expeditie: (01183)63533. Overt, adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond var» 20.00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen- per kwartaal 37,75; franco per post 42.-; per maand 12,75: losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie f 11.55: ingezonden mededelingen 2'hx tarief. Voor brieven bureau van dit blad 2.50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00. Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3