Bekentenis jeugdige verdachte in moordzaak-Jacobs bleek vals Olau Line wil aantal personeelsleden ontslaan Raad advies ruimtelijke ordening wil intensivering grensoverleg vOleKKer DREGGEN NAAR VERMIST ECHTPAAR LEVERT NIETS OP Minister Gruijters bereid te zoeken naar fondsen bij behoud 'stadsgezicht' Wedgwood almanak Marleenmaakte foute manoeuvre VRIJDAG 3 DECEMBER 1976 ARIE J. LOSTE DODELIJKE SCHOTEN NIET JONGEN NE OPGENOMEN IN PLEEGGEZIN VLISSINGEN - De 17-jarige Arie J. heeft zijn vader niet doodgeschoten. De bekentenis, die de jongens eerder heeft afge legd, is vals. Een reconstructie van het misdrijf in het Vlis- singse café 'De Sport' aan de Hercules Segherslaan woens dagavond en het daarop vol gende verhoor donderdagmor gen hebben uitgewezen, dat de jongen de dodelijke schoten niet kan hebben gelost. Don derdagmiddag tussen 1 en 2 uur kwam hij op zijn eerdere beken tenis terug. Arie J. zei tot een bekentenis te zijn gekomen om zijn moeder vrij te krijgen. Zoals bekend zijn vorige week dinsdag avond vier personenarresteerd in verband met de moord op de Vlissingse reserve-schipper Comelis Adrianus Jacobs (44): zijn echtgenote. Riet J.-S. (38), haar minnaar en vroegere bar keeper van 'De Sport' Driekus S. (27), haar oudste zoon Jan J. (18) en de ex- kellner van 'De Sport' Frans van de K. (47). De Vlissingse politie zag gister geen aanleiding meer de 17-jarige Arie nog langer vast te houden. In overleg met de raad van de kinderbescherming is een goed onderkomen voor hem gezocht, waar de jongen na de emotionele weken sinds de verdwijning van zijn vader (6 november) wat op zijn verhaal kan ko men. Nog dezelfde dag is hij in een pleeggezin ondergebracht. Woensdag nog belegde de Vlissingse gemeentepolitie een persconferentie, waarop Ariè J. - zij liet met enige reser vesvan de kant van politiecommissaris J. van Marion en officier van justitie mr. A. P. Besier-werd genoemd als degene, die de drie dodelijke schoten zou heb ben gelost. De dag tevoren had Arie in deze zin een bekentenis afgelegd. Naar hij zei, zou hij de drie schoten hebben gelost in opdracht van zijn moeder. Waarom heeft de Vlissingse politie Commissaris J. van Marion van de ge meentepolitie te Vlissingen. IADVERTENTIEl Zet dit eens heel overmoedig op uw verlanglijstje. MOERMAN Walstr. 94 - Vlissingen ZEEUWSE Verhaten Als u het nu goed vindt, dat wij van daag In dit hoekje nog één keer Sint-Nicolaas ten tonele voeren, be loven wij u, dat we u met deze belab berde bejaarde een jaar lang met las tig zullen vallen Daar gaat ie dan In het Zeeuw.t-Vlaamse deed de vriend van kinderen en middenstan ders zaterdag zijn Intrede Daar de regen neerplensde. trok de jeugd zich in afwachting van de komst van heer Nicolaas terug in het verenigings gebouw. En ivat gebeurde daar? „In afwachting van de sint en zijn ge. volg werd voor de wachtende kinde ren dan Indianenfilm gedraaid" meldt het verslag over het gebeuren. Nu weten wij eigenlijk hoe die India nenverhalen over de heilige Nicolaas in de wereld komen. woensdagmiddag de persconlerentic belegd? Zou het met verstandiger zijn geweest de bekentenis van Arie nog eens goed door te lichten, alvorens er mee naar 'buiten' te komen? Commissaris Van Marion: ..Aanvanke lijk wilden wij de persconferentie pas donderdag geven. We wilden het resul taat van de reconstructie afwachten, In Crediteuren akkoord met voortzetting Zeeuwse Offshore MIDDELBURG - De crediteuren van liet in Vlissingen-Oost gevestigde Zeeuwse Offshore Combinatie (ZOC) zijn akkoord gegaan met voortzetting van het bedrijf in andere handen. Zoals gemeld wil een bedrijf uit Rotterdam de B.V. Houdstermaatschappij voor heen H. Troost - het in financiële moei lijkheden verkerende bedrijf voortzet ten. De crediteuren stemden donderdag ln de raadkamer van de rechtbank in Mid delburg in meerderheid voor het gede poneerde akkoord, waarin de bewind voerders van de ZOC voortzetting van het bedrijf in andere handen hadden voorgesteld Deze beslissing moet ech ter nog door de rechtbank bevestigd worden. De zogenaamde homologatie van het akkoord door de rechtbank gebeurt op 15 december Deze bevestiging is nodig óm het akkoord rechtskracht te geven. Overigens kunnen crediteuren die niet met het akkoord eens zijn op 15 decem ber nog bezwaar aantekenen. In de praktijk komt dat echter praktisch nooit voor. Wanneer de rechtbank op 15 december het akkoord tot voortzetting van de ZOC in andere handen bevestigd is de surseillance van betaling, die nu nog voor het staalconstructiebedrijf geldt, beëindigd. Het akkoord regelt dat de crediteuren afstand doen van hun eisen tegen voiledige vergoeding van schul den beneden de 1.000 gulden en 15 pro cents vergoeding van schulden boven de 1.000 gulden. de loop van woensdagochtend kregen we echter zoveel telefoontjes van pers mensen. die vragen stelden over wat zij noemden de arrestatie van een vijlde verdachte, dat wij besloten de perscon ferentie een dag eerder te houden.. Toen aan liet begin van de persconferentie bleek, dat. de kranten, die juist op infor matie over de 'vijlde arrestatie' hadden aangedrongen, niet aanwezig waren, hebben we nog even overwogen een em bargo in te stellen. Daar hebben we evenwel vanaf gezien" Onder embargo wordt verstaan een mo gelijkheid om aan de verstrekking van nieuws een publicatietijdstip te verbin dingen. Desgevraagd verklaarde de lieer Van Marion, dat de bekentenis van Arie J wel degelijk op zijn waarde is getoetst. ..We hadden wel enige reserves. We heb ben daarvan ook blijk gegeven tijdens de persconferentie. De kranten hebben dat ook vermeld. Het feit blijft echter, dat de verklaring van de jongen op dat moment een aantal essentiële punten sluitend was", aldus de heer Van Ma rion. Volgens de Vlissingse politiecommis saris heeft Arie J. stom toevallig, naar achteraf is gebleken' op een aantal harde vragen het goede antwoord ge geven. In de verhoren van de vier eer der gearresteerde verdachten - de heer Van Marion spreekt van daders, omdat aan hun gezamenlijke schuld niet valt te tornen - was steeds naar voren ge komen, dat Arie J. nergens van op de hoogte was. Achteraf is geconstateerd, dat de jongen een aantal feiten uit ge sprekken heeft afgeleid.; anderzijds heeft zijn moeder Riet J.-S. tijdens hun verblijf in Goes - dat was nadat het stoffelijk overschot van de vermoorde Jacobs was gevonden-de jongen opeen aantal punten ingelicht. In de wat de heer Van Marion noemt beperkte reconstructie van woensdaga vond -Arie J. was daarbij nietaanwezig - is het verhaal van de jongen al min of meer op losse schroeven komen te staan. In een nader verhoor, donder dagmorgen, toen 'even werd doorge douwd' trok de jongen zijn aanvanke lijke bekentenis in. Als motief voor zijn handelwijze gaf hij op. dat het zijn be doeling was geweest zijn moeder uit de gevangenis te krijgen. Dat neemt overigens niet weg. dat Arie J vier weken voor de gewelddadige dood van zijn vader op aandrang van zijn moeder wel met hel pistool in de hand zou hebben gestaan om zijn vader in zijn slaap te doden. De jongen deinsde er op het laatste moment voor terug de trekker over te halen. Commissaris Van Marion ..Ditverhaal kloptvan begin tot eind". De Vlissngse politiecommissaris vindt, dat de zaak-Jacobs politioneel- technisch rond is Van Marion; ..Het maakt technisch niet uit wie de moord heelt gepleegd Wie wat heeft gedaan ligt in het midden. Je hoeft niet persé degene te kunnen aanwijzen, die de- trekker overhaalde, om tot strafvervol ging over te gaan. De wet voorziet daar in. Je bent al dader door het feit mee te plegen". In het geval-Jacobs staat het volgens de heer Van Marion vast. dat er vier daders zijn: het vorige week dins dagavond gearresteerde kwartet. Niettemin noemt de commissaris het wat onbevredigend (nog) niet degene onder het viertal te kunnen aanwijzen, die de drie dodelijke schoten heeft ge lost. Het onderzoek van de Vlissingse politie zet zich dan ook nog voort in deze richting. (ADVERTENTIE, Vandaag is uw gulden weer een daalder waard op de markt in Vlissingen en de sint komt ook met lekkers voor de kinderen! VERVOERSBOND NVV: ONTSLAG VOOR ELF MAN DIRECTIE: ONTSLAGEN DOOR OPHEFFING VAN PORTIERSDIENST VLISSINGEN - De Olau Line in Vlissingen wil een aantal werk nemers ontslaan. De ontslagen zouden volgens de Vervoers- bond NW elf mensen betreffen als gevolg van een reorganisa tie. Olau-directeur H. J. A. op zijn Deens op lossen: de mensen na één maand de straat opzetten'." (Zoals bekens is de Olau Line oorspron kelijk een Deense maatschappij meteen Nederlandse vestiging en het hoofd kan toor in Kopenhagen). De vakbondsbestuurder deelde mee dat zijn bond bij de Olau-directie een ge sprek heeft aangevraagd om over de ontslagen reorganisatieplannen melde directie van mening te wisselen: „Voor zover ons bekend gaat het om reorgani satie Maar het. is een vreemde zaak dat hierbij de vakorganisatie niet wordt be trokken. te meer daar zeker 75 pet. van het personeel bij Olau is georgani seerd." ren worden gemaakt bij de vleet." Vak bondsbestuurder Niehol: „Het geheel doet eigenaardig aan na al die berich ten. die een gunstige positie van Olau suggereerden. Wij menen overigens dat dit bedrijf best een goede toekomst kan hebben. Maar het moet zich wel aan de Nederlandse spelregels houden". ADVERTENTIEi Lobbe zei dondersavond laat volgens vakbondsbestuurder Niehot i het bij de aan te zeggen ontslagen dat inderdaad een aantal men sen zal moeten worden ontsla gen. maar wilde op de medede lingen van distrietsbestuurder E. Niehot van de Vervoersbond geen commentaar geven. De heer Niehot meende dat de ontsla gen vooral bij de portiersdienst en de administratie zullen vallen.de directie van de Olau Line deelde mee dat inder daad de portiersdienst zal worden op geheven, maar dat 'er bij de admini stratie niemand uitgaat." Verderzei de heer Lobbe nog dat zal worden getracht de portiers die voor ontslag in aanmer king komen binnen het bedrijf een an dere functie te vinden. De heer Lobbe: „Verdere mededelingen wii ik over deze zaak niet doen. omdat ik dat vervelend vind tegenover de men sen om wie het gaat- Bovendien ben ik juist terug uit Engeland, zodat ik de zaak eerst nog eens wil doornemen." Districtsbestuurder Niehot van de Vervoersbond NVV bevestigde desge vraagd dat er bij de Olau-liju een reor ganisatie is aangekondigd. Hierover heeft de bond reeds met de betrokken personeelsleden vergaderd. De heer Niehot: „Men wil het bij Olau 'Structuur van verstedelijkings- nota in grote lijnen juist' DEN HAAG (ANP) - De betreffende commissie uit de raad van advies voor de ruimtelijke ordening vindt door de vestedelijkingsnota en de structuur- schels voor de verstedelijking gewen ste stedelijke structuur in grote lijnen juist, maar heeft niet het idee. dat dit beeld ooit volledig kan worden bereikt. Daarvoor wijkt liet teveel af van de werkelijkheid en de voortdurende kracht van de zelfstandige ontwikke lingen. die deze werkelijkheid totstand hebben gebracht- De commissie zegt dit in een ontwerp advies. dat na goedkeuring door de raad naar de regering zal worden gestuurd. Het advies zegt verder dal het voorge nomen spreidingsbeleid slechts in be perkte mate een bijdrage levert tot de vermindering van de regionale achter standen en ongelijkheden op sociaal- economisch gebied. Bij de stadsver nieuwing wil de commissie meer aan dacht voor de noodzaak tot vrij ingrij pendesaneringen en reconstructies dan ln de nota wordt aangegeven. 11 werknemers gaan: vier portiers en de overigens voornamelijk uit de administratieve sector, in welke laat ste sector volgens hem 'het knelpunt' zou zitten. De vakbondsbestuurder vervolgde: „Het is voor ons vakbondsmensen erg moeilijk bij Olau binnen te komen. Men wentelt alles af op de Deense directeur. Maar wij hebben hier in Nederland met de Nederlandse directie te maken. Die is verantwoordelijk voor het beleid. En als wij gaan praten, dan gaat het niet alleen om ontslagen. Bij deze snelgegroeide scheepvaartmaatschappij is naar onze mening niets gedaan aan personeels zorg en personeelsbeleid. Daar gaan wij zwaar aan hangen." De vakbondsbestuurder vond de ont slagaanvrage des te verwonderlijker omdat er volgens hem bij Olau 'overu- leuke cadeau's in bloemen, planten, bo men, heesters, tuingereed schap, bloembakken, enz. bij besteding van 5,- of meer ontvangt u een waar debon van minstens 1,— maar u maakt ook kans op een hoger bedrag, tot 10,- I toe! /^ÖfMoJen a ramcenlrum Langevielesingel 34, Middeiourg Tel.: (01180) 25253 Woensdag werd de hele dag gezocht naar het stoffelijk overschot van net echtpaar. Lichten wrak begint maandag of dinsdag TERNEUZEN/SAS VAN GENT - Don derdag is de zoekactie naar het Belgi sche schippersechtpaar Van de Velde- Henderick op het Kanaal van Gent naar Terneuzen voortgezet. Het echt paar kwam woensdagavond omstreeks zes uur om het leven toen hun motor- spits 'Marleen' (350 ton) werd overva ren door het binnenvaartschip 'Le Ha vre' (1500 ton). Binnen enkele seconden na de aanvaring verdween de Belgi sche spits onder water. De zoekactie van de rijkspolitie te water (er werd de hele dag gedregd) leverde donderdag nog niets op. De rijkspolitie heeft aan de hand van getuigenverkla ringen nu in grote lijnen kunnen vastr stellen wat er woensdagavond op het kanaal tussen Sluiskil en Sas van Gent is gebeurd. Een woordvoerder van de politie: „De 'Marleen' is overgelopen van de goede wal en richting bakboord het vaarwater overgegaan. Wat nou precies de oorzaak van die manoeuvre is geweest, is ons nog niet duidelijk." De spits 'Marleen' was. geladen met zand, vanuitTerneuzen op weg naar Gent. Ter hoogte van kilometerpaal 38/40 maakte 't schip de fatale manoeuvre. Daardooi kon de richting Terneuzen varende (eveneens uit Belgie afkomstige) 'Le Havre' de spits niet meer ontwijken. De 'Marleen' werd overvaren ter hoogte van de stuurhut. Volgens ooggetuigen wisten zowel schipper Jozef van de Velde (29), als zijn echtgenote Mauncette van de Velde- Hendenck (28) nog aan dek te komen. De vrouw gooide de scheepshond in de armen van de schipper van de 'Le Ha vre'. Daarna wilden schipper Van de Velde en zijn vrouw ook op de ongeladen 'Le Havre' overspringen, maar daarin slaagden zij niet meer. Binnen enkele seconden verdween de spits onder wa ter, het echtpaar met zich meesleurend, zowel de man als de vrouw konden niet zwemmen. Hinder. De 'Marleen' kwam, zeven meter diep, terecht op een talud. Het schip levert nauwelijks hinder op voor het scheep vaartverkeer op het kanaal. Wel is de plaats waar de spits ligt gemarkeerd. Woensdagavond hebben leden van de DOW-duikersvereniging uit Terneuzen bij het schip gezocht naar het stoffelijk overschot van het echtpaar Van de Vel de. maar ook deze pogingen leverden mets op. Het Vlissingse bergingsbedrijf Van den Akker BV begint maandag of dinsdag met het lichten van het wrak. Deskun digen van hel bergingsbedrijf hebben donderdag de situatie ter plaatse beke ken. De 'Le Havre'uit Gent ligt momenteel in de nieuwe massagoedhaven in Terneuzen. TOEZEGGING AAN VLISSINGSE BURGEMEESTER kwestie van een blijvend zeegezicht op nieuw met de minister van verkeer en waterstaat worden opgenomen. Daarbij tekende drs. Westerhout aan, dat dit ook geldt voor de elementen Oranje- bolwerk en muur van Altena bij de dijk- Hij attendeerde erop, dat het gesprek GRUIJTERS BEPLEIT BESLUIT BEGIN VOLGEND JAAR VLISSINGEN - Minister Gruijters var ruimtelijke ordening zal er bij zijn i lega Westerterp van verkeer en water staat op aandringen bij de beslissing over de (Delta)werken voor de Vissers- en Koopmanshaven in Vlissingen de belangen van het beschermd stadsge- met minister Gruijters in feite een soort zicht ter plaatse goed in het oog te hou- 'vervolg' wasophetbezoek, datdezeeen den. In een gesprek met burgemeester paar maanden geleden aan de Vlis- drs. Th. J. Weslcrhout heeft de be- singse bouievardwerken heeft gebracht windsman van ruimtelijke ordening tijdens zijn gesprek met gs van Zeeland donderdag toegezegd, dat hij bereid is over de versledelijkingsnota. te zoeken of er fondsen zijn waarmee In relatie van zijn kant de door de raad van Vlis- tot de motie, waarin vorige week de singen voorgestane oplossing kan wor- Vlissingse raad aandrong op een snelle den gesteund. beslissing over een een koppeling van de Daarbij onderstreepte de ministerin het vlsfrs'- Koopmanshaven en gesprek met drs Westerbout - aldus Oraojekwartier. zei de Vlissingse bur- verklaarde de burgemeester na afloop - semeester. dat naar de mening van drs. wel. dat de eerste verantwoordelijkheid Gruijters begin volgend jaar een beslis- voor deze zaak bij het ministerie van sing zou moeten worden genomen De verkeer en waterstaat ligt. Mede van- bewindsman dacht daarbij aan januari wege het belang dat de ministers van offebruari. Ookdatzalhtjonderdeaan- ruimtelijke ordening en c.r.m. aan de dacht van minister Weaterterp brengen, aanwijzing van deze omgeving tot be schermd stadsgezicht hechten zal de CONCEPT ADVIES INZAKE VERSTEDEL1JKINGSNOTA MEER GEGEVENS GEVRAAGD OVER GROEI ZEEUWSE BEVOLKING i Van onze Haagse redacteur i DEN HAAG-De Raad an Advies voor de Ruimtelijke Ordening vindt een in tensivering van het grensoverschrij dend overleg op allerlei gebied nood zakelijk. Volgens de raad moeten ver sterkte pogingen worden ondernomen om tot een onderlinge afstemming te komen van ruimtelijke en andere plan nen die aan weerszijden van de grens worden uitgebroed. Het orgaan vindt de problematiek van de grensgebieden een zeer bijzondere en het wordt dan ook betreurd, dat er in de Versledelij kingsnota van de regering weinig aan dacht aan is geschonken. Volgens de raad van advies hebben de bewoners van de grensgebieden wat de werkgelegenheid betreft bijvoorbeeld te maken met de concurrentie van andere, vaak gunstiger vestigingsvooi waar deen die in het buitenland worden ge steld. Verder bestaan er relaties, of zou den er volgens de raad relaties moeten kunnen bestaan op het gebied van re gionale voorzieningen. De raad schrijft dit in zijn concept advies over de verstedelijkingsnota Het rughoudendheid die in de verstedelij kingsnota graag wat meer aandacht van de streek Bergen op Zoom- Roosendaal als groeistad. Voor de pe riode wordt de groei van dit gebied tus- dereen ter discussie zijn gesteld. Het sen 1980 en 1990 gesteld op ongeveer om wei p bestaat uiteen giote reeks kri tische kanttekeningen bij toestanden en ontwikkelingen voor de toekomst, die dc regering heeft aangegeven in be leidsvoornemens in de nota. die voor ie- stuk geeft behalve de grote landelijke lijnen ook punten aan die betrekking hebben op het zuidwesten van het land. Zo wordt kritiek geleverd op het ont breken van een afweging van de inrich tingsproblemen in het westen van Noord-Brabannt tegen die van de Randstad, Het gemis doet zich volgens de raad vooral voelen waar in de nota sprake is van de verhuisstroom vanuit de Randstad naar - onder meer - Noord-Brabant, De raad spreekt zich uit voor het streven naar vermindering van deze stroom en zegt dat Noord-Brabant zelf al een relatief omvangrijk woning bouwprogramma heeft af te werken voor de opvang van de eigen woningbe hoefte. Een vergelijking tussen de bouwmogelijkheden in de Randstad en de provincie Noord-Brabant zou vol gens de raad kunnen leiden tot een ver dere beperking van de drruk op deze provincie en tot de overtuiging, dat in het zuiden van de Randstad verder moet worden gezocht naar bouwmoge lijkheden. In dit verband worden de zo genaamde Drechtsteden genoemd. De Raad van Advies onderschrijft de te- 10.000 woningen. De Raad van Advies bepleit een nadere studie tussen pro vincie. betrokken gemeenten en het Rijk naar de meest, gewenste ontwikke ling van dit gebied. Gesuggereerd wordt, dat een aanduiding als groeistad wellicht achterwege kan blijven als alle aspecten bij het onderzoek worden be trokken. Het adviescollege had in de verstedelij- kingsnoota graag wat meer aandacht besteed willen hebben aan Midden- Brabant en Zeeland, die niet direct zijn aangewezen als sterk groeiende gebie den. maar die toch een niet te onder schatten eigen rol spelen. De raad zegt voorts veel waarde te hechten aan de inbreng en de activiteiten van de pro vincies bij het inrichtingsbeleïd in hun gebied. Zeeh tt venind ustri e De raad zou ook graag enige toelichting hebben op de stellingname in de nota ten aanzien van de ontwikkeling van de zeehavenindustrie in Zeeland en de be volkingsgroei die hierbij is gedacht Men heeft de indruk, dat een afronding van het Sloegebied en een voortgezette ontwikkeling van de kanaalzone in Zeeuwsch-Vlaanderen een wat ster kere bevolkingsgroei veronderstelt dan in de nota wordt aangenomen: „Voor Zeeland lijkt de voorgestane Goed spaarresultaat bij Zeeuwse Nutsspaarbank MIDDELBURG - In november is er on danks de extra opnamen voor Sint- Nicolaas aankopen redelijk gespaard bij de kantoren van de Zeeuwse Nuts spaarbank. Dit blijkt uit een persbe richt dat de bank donderdag uitbracht. Volgens ht persbericht werd er in de maand november 32.7 miljoen gulden ingelegd. Vorig jaar in dezelfde maand was dat 25,9 miljoen. Er werd in november 23,9 miljoen terug betaald. waardoor aldus de Nutsspaar bank, een spaaroverschot kon worden geboekt van 0.8 miljoen gulden. Vorig „voor z.eeiana iijki ae voorgestane werkgelegenheidsontwikkeling tegen- 2 0 mllJoen; °v« de »2an- r\on ioniiüri Int. en met nnvemher he- strijdig met de voorziene bevolkings groei", zo wordt geconcludeeerd. Ook over de tweede nationale luchtha ven en met name over de mogelijke ves tigingsplaatsen die daarbij in het ge ding zijn, had de raad graag wat meer in de verstedelijkingsnota aangetroffen. Bij de opsomming van opmerkingen die tijdens de inspraakbijeenkomsten over de versledelijkingsnota zijn gemaakt, wordt in het stuk de tegenspraak aan gegeven tussen de burgers en de ge meentebesturen van Bergen op Zoom en Roosendaal. De eerste categorie heeft, nogal wat bezwaren naar voren gebracht tegen een sterke ontwikkeling van dit gebied, terwijl de gemeentebes turen zich voorstander toonden. Aange tekend wordt verder, dat in het westen van Noord-Brabant overigens ook de gedachte leeft dat de idee van groeiste den een gevaar betekent voor de ont wikkelingsmogelijkheden van kleine kernen. Op woensdag 8 december komt het concept-advies van de Raad van Advies aan de orde tijdens een vergade ring ln het SER-gebouw in Den Haag. den januari tot en met november be droeg het overschot 23.9 miljoen, tegen over vorig jaar 21.6 miljoen. (ADVERTENTIE) IWi Een stijlvolle en tijdloze collectie tafelgerei in edelstaal. pleet en zilver. Ter kennismaking: 10 introductiekorting. Ga het bewonderen bij:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2