E GETROUWD „Leuk voor André behoorlijke acteurs naast zich te hebben" m ALLARD v. d. SCHEER: LR Hitparade televisie JULIANA EN BERNHARD Charles Aznavour, een van de grote belastingontduikers Het Sinterklaaskadoo! Alom verkrijgbaar PANDA EN DE OVERMEESTERING EVEN PUZZELEN ra VRIJDAG 3 DECEMBER 1976 AMSTERDAM - Het is nu al raak. Na enkele afleveringen op het scherm van de slapstick-serie Hotel de Botel steken de mensen op straat hun duim tegen hem op. Of ze zeggen: „Jij was weer knap zenuwachtig gisteravond. Geno ten hoor!". Dan grinnikt hij en stapt door, glunderende ogen achter de don- keromrande brilleglazen onder de rui ten pet. Het hoort er allemaal bij. AI- lard van der Scheer gaat er niet voor uit de weg. Hoewel... „Het wordt erger hoor. Daar ben ik op voorbereid. Als er eerst maar vijf van de veertien aflever ingen zijn uitgezonden". De ober zet een glas druivesap voor hem neer. „Nee", zegt hy bijna nors. „ik heb bouillon gevraagd" Er valt even een stilte; een stilte vol krakend nadenken. Dan het antwoord; „Dat is toch druive sap?". Een scènetje dat zo in een show van André van Duin zou passen. Maar ditis de werkelijkheid En de acteur Van der Scheer ivan Driekoningenavond, lADVERTENTIEi NANA IN HOLLAND De songs van Nana Mouskouri's hartverwarmende "IV-uitzending STEVE MILLER BAND Fly like an eagle SETH GAAIKEMA Dat typisch Hollands vingertje! LEO SAYER Endless flight SESAMSTRAAT (NIEUW!) Originele versie van de W Alle vijf ook op musicassette Uniek cadeau: T KOFFERTJE VAN WIM KAN 2 LP's met boek in speciaal koffertje samen voor 49,50 phonogram Een Midzomemachtsdroom. Een aag uit het leven van verdomde Lowietje. en de Mussert-Show van enkele jaren gele den) is verre van de potsenmaker op de koldertoer. ..Toen ze me vroegen voor Hotel de Bo tel. heb ik niet meteen ja gezegd Ik heb duidelijk mijn voorwaarden gesteld. Ik wens niet de aangever van witzen te zijn. Dit zenuwachtige, pillenslikkende mannetje, de broer van André. is een ty petje. Het lijkt niks. maar het is heus niet zo makkelijk om het te spelen. Alles is exact getimed. Als je iets te laat bent. dondert, de hele boel m elkaar. Je moet erbij zijn met je kop' „Inderdaad zijn er mensen die tegen me zeggenhoe kun je je zo verlagen om met die flauwekul mee te doen. Dan zeg ik: André van Duin is op zijn terrein een man van hoog niveau. Hij is plezierig om mee te werken. Je vindt het leuk of je vindt het vreselijk. Een tussenweg be staat niet. Het is puur entertainment en heeft geen enkele pretentie Een man als André heeft het in zijn broekzak zitten. Het is zijn show Dat moetje beseffen" Voor die jongen is het leuk om een paar behoorlijke acteurs naast zich te heb ben. Dat geeft het verhaaltje toch wat niveau. De meningen lopen uiteen van „enig" tot „niks aan". Als je met zoiets meedoet, weet je dat. Vooral de menin gen van de pers waren weer heel slecht-. Dat vind ik een beetje onbegrijpelijk. Ik weet niet wat voor tendens dat is. dat de mensen niet meer mogen lachen. Toen wij de proefuiteending zagen, was ieder een laaiend enthousiast. Iedereen vond het enig. Ik denk dat er een heleboel mensen niet voor uit durven komen dat ze het leuk vinden". „Je merkt dat ook in een zaal die slecht gevuld is. Ze durven dan nauwelijks te lachen. De mensen generen zich. Ze kij ken naar hun buurman, of die lacht. Bij een volle zaal is dat helemaal geen punt. Dan lacht iedereen spontaan. Daarom liggen de mensen bij de shows van André ook altijd dubbel. Die zalen zijn stampvol". Pers „Wij spelen met Globe op het ogenblik Tracteren. Een spits blijspel. Er kan erg gelachen worden. Krijg je de zaai mee, dan is het een leuke avond Maar dat verschilt van avond tot avond en van stad tot stad. Schouwburgdirecteuren vonden het een enig stuk. en die bestel den het De pers boort het stuk de grond inen wat gebeurt er? Twintig mensen in .de zaal. Dat is triest. Vooral als je zelf weet dat het echt goed is. en het zit ge beiteld ..Bij de première zag ik iemand van de pers in de zaal zitten schateren, en bij het slotapplaus zat hij enthousiast met geheven handen te applaudisseren. Dan denk je- dat zit snor. Morgen een mooi stuk in de krant Maar nee hoor. een zuur verhaal, vol met bedenkingen" Onder het praten door lepelt de acteur van zijn groentesoep, die toch gebracht is. „Ofzo rizaal nou vol is of bijna leeg. je moet toch het stuk spelen zoals het is. Je kunt het niet aanpassen aan een pu bliek dat lachen wil of niet. Weet je wat we wél doen? Dat hebben we bijvoor beeld onlangs in Lochem ervaren. Je laat bepaalde grove woorden eruit, ol die vervang je door een milder woord" „Vroeger werd er met gevloekt op het toneel. Nu is dat schering en inslag. In de loop der jaren wen je daar aan. Als hel functioneel is. vind ik het ook helemaal niet erg. Maar je moet niet vloeken om het vloeken. Het is precies als met uit kleden op toneel. Datisook niet erg. Het hoort erbij. Maar als het is om een ef- fectje te behalen, nee, dan bedank ik". Hoekje Het benauwt de acteur allerminst dat hij door zijn regelmatige verschijning naast André van Duin voor het grote publiek in een hoekje wordt geduwd. „Ik heb te lang toneel gespeeld en te veel rollen gedaan dan dat regisseurs zeggen: die man kan niks anders. Zo'n serie heeft veertien delen. Als die voor bij zijn, heb je er geen last meer van. Natuurlijk is het vervelend als je nage roepen wordt. Ik heb dat met Piet Ro mer meegemaakt. Zodra die op het to neel verscheen, werd er Stiefbeen ge roepen. Dat is natuurlijk afschuwelijk. Maar dat zie ik in dat typetje naast André niet". „Op zichzelf is het enig om aan die serie mee te werken. Vooraf wordt er al ont zettend veel gelachen. Dan draag ie nog niet de kleding die je bij de opname aan NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie TELEAC Engels voor beginners (herh. 11 NOS De bereboot 18.55 Journaal KRO 19.05 Bij ons in Groet/gevarieerd programma 19.55 Sissi. keizerin en moeder NOS 21.35 Journaal KRO 21.50 Interview met de Minister-President 22.00 Het spel en de knikkers mversport gesproken) 22.30 Hotel op stelten 23.00 Algemene Loterij Nederland IKON 23.05 De nieuwe ketters (deel 2) NOS 23 45-23.50 Journaal NOS 23.30-23.35 Journaal TELEAC 10.00 Focus on English, (herh. 11). 10.30 Nascholing huisartsen, (herh. 3), 11.00-11 30 Wetenschap in beweging il) - hweh. NOS 15.30 Journaal NCRV 15.32 Oog-Roos-Bolleboos, kijk mee in de kijkdoos 16.05 Lappenkat 16.20 Tom de Graafs Tombola 16.50-17.20 Het raadsel van het Silvercrona-kasteel 14.00- 17.00- 18.00 18 15 1845 19.10 19.40 19.45 20.15 2040 22.20 2315 15.30 Schooltelevisie. 18.00 Schooltelevisie. Mumfie Open school. Culturele agenda- Documentaire. Mededelingen en weerman. Journaal. De Flintstones. In de greep van Broadway. Tienerklanken. Journaal. NOS 18.45 TV-informatie voor Spanjaarden 18.55 Journaal TROS 19.05 De vrouw van zes miljoen NOS 20.00 Journaal TROS 20.25 Hotel de Botel. komische serie 20.55 DeJordaches 21.40 Wordt u al geholpen?, tv-serie 22.10 Aktua TV 23.05 TROS Sport 17.45 Kleuterprogramma. 17.50 Kleuterprogramma. 18.15 Kunstmagazine: 18.45 La lune Papa, 19.00 Regionaal ma gazine: 19.13 Weerbericht; 19.15 Journaal: 19.35 Contes de campagne; 20.25 Informatief programma: 21 45 Journaal: 21.55 Reportage: 22.55 Journaal. FRANKRIJK-RIJSSEL 12 15 Réponse a tout. 12.33 Midi première. 12.57 Journaal 13.35-13.50 Regionale televisie. 17.30 La grande cocotte, culinaire rubriek. 18.05 Op het goede uur. 18.35 Kinder programma. 19.03 Anne jour après jour. 19.20 Reg act 19.43 Voor de vrouw. 19 47 Vertel eens. 20.00 Journaal 20 30 La femme de paille. spel van Cathérine Arley Daar- Bij ons in... NED. 1. 19.05 uur Vanavond -vrijdag- zendt KRO- televisie Bij ons in .Groet uit een gevarieerd programma gepresen teerd door Pierre van Ostade vanuit De Bokkesprong in Groet (Noord Holland) Aan dit programma wordt meegewerkt door: Rita Hovink. Tail Tot tie The Blue Diamonds. Cees Veerman Gerard Cox. Mieke Tel- kamp. Willy Alberti. De Kermisklan ten. Het Edelweis Duo The George Baker Selection. Ook Joop en de West-Friese Dansgroep Sissi NED. l: 19.55 uur Verder brengt KRO-televiisie Sissi keizerin en moedeihet laatste deel uit de beroemde filmtnologie over Elisabeth van Beieren. Tijdens een verblijf in Hongarije openbaren zich bij de nog steeds jonge en lieftallige keizerin Sissi de eerste tekenen van een zich snel uit breidende lingziekte. Ondanks het verzet van haar man keizer Frans Jo seph wordt Sissi geïsoleerd en moet ze ver van men en kind in een ander klimaat haar gezondheid trachten te herwinnen Geholpen dooi de toe wijding van haar moeder herstelt Sissi wonderbaarlijk. Samen met Frans Joseph brengt ze dan een sta- tlebezoek aan Italië De opvallend koele en beledigende ontvangst daar wordt net niet tot een débcle door Sissi's uitzonderlijke chaime. Naast Romv Schneider als Sissi spelen Karheinz Böhm als Frans Joseph en Magda Schneider als Hertogin Lu- dovika. Hotel op stelten ned. i. 22.30 uur Vanavond de vijfde aflevering van de BBC-comedv-serie 'Hotel op stelten'. Aan het begin van deze aflevering schijnt een langgekoesterde wens van hoteleigenaar Basil Fawlty in vervulling te gaan als er een avond voor fijnproevers wordt georgani seerd in zijn hotel. Maar wat te doen als de chef dronken in de keuken ligt' Naast John Cleese als Basil spelen in deze aflevering Prunella Scales als zijn vrouw Sybil Connie Booth als de kunststudente-serveerster Polly en Andrew Sachs als de Spaanse kelner Manuel. rouw van zes miljoen ned. 2.19.05 uur Bionische Jaime Sommers is nog steeds werkzaam als onderwijzeres Op een dag krijgt zij in haar klaslo kaal bezoek van Susan Victor, een trainster van dieren Samen met één van Jaime s leerlingen heeft Susan de leeuw Neil uit een circus gered en getraind. De tamme Neil trekt in de klas uiteraard veel aandacht. Neil loopt gewoonlijk vrij rond op Susan s terrein en de plaatselijke boeren hebben hierover al geklaagd Op Susan's verzoek komt Jaime een weekend oppassen op haar ranch, samen met haar leerlingetje Katie. Tijdens di t weedend komt boer Char les Keys langs, die ervan overtuigd is. dat Neil verantwoordelijk is voor het doden van zijn vee In de hoofdrol van Jaime Sommers is natuurlijk weer Lindsy Wagner te zien Haar leerling Katie wordt ge speeld door Alicia Fleer. De rol van trainster Susan Victor is in handen van actrice Tippi Hedren Zij werd destijds bekend door haar rol in de Hitchcock-film The Birds Hotel de Botel NED. 2. 20.25 uur De vijfde aflevering van de serie Ho tel de Botel. waarin André van Duin Allard van der Scheer. Ronnie Bier man en Corrie van Gorp zeer onrus tige momenten beleven. Nadat Koos Overwater (André van Duin) in het hotel van zijn broer Bob (Allard van der Scheer) voor een overmaat aan ongelukken en ver- waningen heeft gezorgd lijkt de rust te zullen weerkeren Koos besluit namelijk het hotel vaarwel te zeggen. Hij ziet nu zelf ook wel in. dat hij een wat vreemde vogel is en dat pech misschien wel voortkomt uit zijn on handigheid. Of er nu ook inderdaad sprake zal zijn van een normaal hotel-leven blijft echter de vraag. Naast de vaste rolbezetting zijn er twee gastacteurs Paul van Goicum als psychiater Keeman en Bert van der Linden als de bedrijfsleider De productie van Hotel de Botel is in handen van Joop van den Ende de regie wordt verzorgd door Guus Ver- straete jr. Wordt u al geholpen NED 2 2140 ÜÜR Tenslotte weer een aflevering van Wordt u al geholpen?, de TROS-serie over warenhuisperikelen. Van avond komen de voorbereidingen voor Mrs. Slocombc's verjaardag aan de orde. Zijzelf doet haar uiter ste best iedereen op de hoogte tc brengen van de naderende feestdag, maar laat daarbij uiteraard niet we ten. hoe oud ze nu precies moet wor den. Iss Brahms komt middels een aantal ingewikkelde berekeningen, waarbij ook de kat van Mrs. Slo- combe nog een rol speelt, tot de con clusie. dat het de vijftigste verjaar dag moet zijn. Het voltallige perso neel slaat de handen ineen en doet zijn best er een leuke dag van te ma ken. Er komt een speciale taart, er wordt een feestje gepland en men gaat op zoek naar een geschikt cadeau. Hoe komt het dan, dat de hele organisa tie alsnog in duigen valt? Op gsjanuari 1977 viert heel ons volk, samen met de koninklijke familie,het 40-jarig huwelijksfeest van De geschiedenis van hun veertig bewogen huwelijksjaren kunt u in woord en beeld méé- beleven in "Geschiedenis van een huwelijk*.' Dit vorstelijke boek, met meer dan 150 toto's die alle hoogtepunten vereeuwigen, is overal verkrijgbaar voor slechts 795 "Geschiedenis van een huwelijk is een zeer bijzondere uitgave van Libelle. hebt. De attributen ontbreken nog. Als André dan in de keuken met meel staat te stoeien en er is geen meel. dan geeft dat op zich al een komisch effect. Maar bij de opnamen - we nemen er drie tege lijk op - zitten er enkele honderden mensen in de zaal. Dan gebeurt het voor het eerst helemaal echt. Dan krijg ik een wolk meel over me heen. of kom ik onder de inkt te zitten. Dan ligt het publiek dubbel. Die lach. die je bij de uitzending hoort, is echt en niet ingeblikt. Na afloop van de opname moeten de kleren naar de stomerij" ..Maar je benter wel druk mee. Zo'n serie doe je naast je gewone werk. Dat is de reden waarom ik de boot altijd heb af gehouden. Ik heb niet meer de leeftijd om roofbouw te gaan plegen op mezelf. Mijn werkgever gaat altijd voor. Je hebt acteurs die van de ene tv-opname naar de andere hollen. Dat zou ik niet kun nen". Televisie is natuurlijk een belangrijk medium. Het verspreidt ook je bekend heid. Iedereen is er toch een beetje aan verslaafd. Maar toneel blijft levend werk. Als een tv-opname klaar is, is het gebeurd. Dan kun je er niks meer aan veranderen. Zie je het later terug, dan denk je: dat had beter gekund. Je bent nooit tevreden over jezelf. Maar er is niets meer aan te doen. Daar komt geen enkele acteur onderuit. Als het op to neel beter had gekund, dan heb je volop de kans om het de volgende keer beter te doen". „Aan de andere kant: tv gaat voorbij, toneel blijft. Als een tv-stuk sleclit wordt beoordeeld, doet het geen schade. Maar als een toneelstuk, waar je metz'n allen hard aan hebt gewerkt en waarvan je in alle oprechtheid meent dat het goed is, slecht wordt ontvangen, kan het erg vervelend zijn. Ik zal niet zeggen dat de kritiek altijd ongelijk heeft, maar daardoor kan de produktie erg veel schade toegebracht worden, of die nu terecht is of niet. Een première is voor mij als een soort vreemde droom. Je voelt dat je duizend kansen mist. Je denkt dat je het op de generale beter deed". „Is de première voorbij, dan valt de stress weg. Tenzij je door de kritiek wordt neergesabeld. Dan blijft het aan je kleven. Dat is mij in het verleden ook wel gebeurd. Als je eruit wordt gepikt en in je eentje wordt weggeschreven, dan is dat verdomd vervelend. Dan kom je to taal alleen te staan. Je moet dan opge vijzeld worden door je collega's. Als je denkt dat de rol je ligt. is het dubbel zo erg". Ouwe heer „Ik zit 28 jaar in het vak. Een jaar Haagse Comedie, zestien jaar Neder landse Comedie. negen jaar Centrum en nu bij Globe. Ik heb nog een vleugje van de tijd meegemaakt dat een regis seur je zonder enige inspraak op een rol zette. Die had je maar te spelen. Een jonge vent, zo van de toneelschool, moest dan een ouwe heer spelen. Je keek wel uit om tegen te sputteren. Dat is gelukkig allemaal voorbij. Je speelt nu rollen die bij je leeftijd passen". „Soms neemt een regisseur grote risi co's. Walter Kous is zo'n man. Wij heb ben bijvoorbeeld een stuk gespeeld, waarin we allemaal homoseksuelen wa ren. Jongens onder Elkaar. Dat was een gewaagde onderneming Walter heeft het onderste uit de kan gehaald. Ris kant was het ook omdat de Haagse Comedie m diezelfde tijd met hetzelfde stuk kwam Je kon vooruit zien dat de mensen zouden gaan vergelijken Wij hadden met Walter een totaal andere opvatting dan de Haagse Comedie. Het waren twee heel verschillende stukken geworden Bij ons heeft het stuk fantas tisch gelopen" „Ik ben geen man van zulke grote risi co's. Ik zou bijvoorbeeld niet zeggen nou doe ik een jaartje niks. Ik leef wel op radiootjes en tv'tjes. Dat is een hache lijke onderneming Maar zo'n risico als met Hotel de Botel neem ik zonder meer Zo groot is dat risico nou ook weer niet. Je staat naast een man die op zijn gebied van wereldformaat is" PARIJS - Charles Aznavour is buiten gewoon boos op een rechter in Versail les. omdat die meent dat de zanger met de belastingen heeft geknoeid. De rech ter heeft een bevel tot voorgeleiding uitgevaardigd en dit betekent dat Charles Aznavour door dc politie en de gendarmerie onder de arm gegrepen kan worden en met of zonder zin naar Versailles kan worden getranspor teerd. De succesvolle en rijke zanger woont echter in Crans-sur-Sierrie, en dat ligt in Zwitserland. Aznavour wordt de laatste vier jaar al door ,de belastingen achter zijn broek gezeten. Men beschuldigt hem er van niet minder dan vijf miljoen Franse franken van Frankrijk naar Zwitserland te hebben gesmokkeld. Bovendien zou hij enige jaren geleden het leeuwendeel van zijn inkomen voor de belastingen verborgen hebben gehouden. Kort en goed: de inspecteur wil drie miljoen francs van Aznavour. En vanuit Crans- sur-Sierre antwoordt Aznavour: „Je ziet maar datje ze krijgt". ADVERTENTIE Een boek, 2 langspeelplaten, een krant santen in een koffertje slechts t'49,50 (na 1 januari 1977 f59,50) De Bezige Bij VRIJDAG 12.00 (St Hans van Willigenburg. (12.26 Medelingen. 12.30 Nws.) 14.00 (S> Anne van Egmond. 15.30 Nws 116 .00 (S) Jac ques van Kollenburg. 17.00 (Si In de hutsgeklutste kinderwinkel. 17.30 Nws 17.32 (S> Echo-magazine PP: 18 19 Uit zending van de CPN KRO 18.30 Nws. 18.41 Marktberichten 18.44 Sprong in het heelal 19.30 (S) Edwin praten en zingen. 20.00 iS) In antwoord op uw schiljven2100 S) Sir 5 onej azz21 15 iS) Dr Grol en de internationale lol. 21.45 (Si Jazz 298. 22.25 Overweging. 22 30 Nws 22 40 (S) Goal. 23.55 Nws ZATERDAG VARA" 7.00 Nws. 7.02 (S) Z O. (7.30 Nws. 7 41-7 53 Dingen van de dag 8 30 Nws 8.36-8.45 Gym. voor de huisvrouw.) 10.30 Nws 10 33 (S) Z.I. Het geval Aznavour staat natuurlijk niet alleen en de Fransen winden er zich daarom zo over op. omdat ze weten dat ze veelal in hetzelfde bootje zitten als hirn geliefde zanger, al is het dan niet om zulke enorme bedragen. Volgens voor zichtige schattingen werd er alleen al vorig jaar in dit land voor 65 tot 100 mil jard francs aan belastingen ontdoken. Dat zou gaan om 25 tot 35 procent van het totaal aan belastingen dat de Fran sen in welke vorm dan ook aan de staat schuldig zijn. Een ander beroemd geval dat de laatste dagen de krantenpagina's vult is dat van de impressario en ontdekker van zangeres Mireille Matthieu („de opvolg ster van Edith Piafdie een gevoelige veer zal moeten laten. En dat van de invloedrijke makelaar en grondspecu- lant in Nice, die na de ontdekking van vergaande belastingfraude op het punt staat zo kaal geplukt te worden als een kip. Panda was aan de ene kant erg opge lucht. dat zijn neef niet meer in de ge vangenis zat Maar aan de andere kant vroeg hij zich zorgelijk af, wie die A. de Glibber was. die een borgsom had be taald. ..Zou dat een kennis van Pam zijn'5'' dacht hij. „Dat kan ik me bijna niet. voorstellen, want die agent had geen hoge dunk van hem". Op dat moment werd hij staande ge houden door rechercheur Snappers die hem achterop kwam. „Ik hoop niet, dat je familie op het slechte pad gaat", sprak deze waarschuwend. „Ik zeg het maar even, zodat je niet onder een slechte invloed raakt". HILVERSUM-2 VRIJDAG 12.30 Toerismo. OVERHEIDSVOOR LICHTING 12 49 Uitzending voor de landbouw. 13.00 Nws NCRV: 13.11 Hier en nu. NOS: 13.30 Vonken onder de as. Nederlandse volksverhalen en volksge bruiken. 13 45 Onder de Groene Linde. Oude liedjes en balladen. 14.00 Omroe porkest en sopraan. 15.00 Zoeklicht op Nederland. Regionale zaken nader be keken <16.00 Nws.) 16 30 Kijk op buiten land. VPRO: 17 00 Welingelichte krin gen. Rechtstreeks debatprogramma. 17 45 Uitzending van Symbiose. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Embar go. waarin het Simplistisch Verbond. NOS: 20.00 Nws. 20.05 (S) Europees con certpodium. Klassieke orkestmuz. (20.55 Een kleintje cultuur). 22.15 NOS- cultuur. De droom van Amerika V. 23.00 (S) Met het oog op morgen, met om: 23.05 Actualiteitenoverzicht radio en tv. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan. 23.55 Nws. ZATERDAG TROS: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym. 7.20 Rustig bijkomen. 8.00 Nws. 8.11 Aktua-ochtendeditie. 8.45 Interview en gesprek. (9.35-9.40 Waterstanden). 10.00 De tien-om kindershow). 10.30 Aktua- sportcafé. (11.30 Nws.). 11.30 Hartje Gorcum. HILVERSUM-3 VRIJDAG 12.03 (S) Nederlandstalige top tien en quizwijs. NCRV: 13.30 (S) Popcontact. Nationale hitparade en de top 30. 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maal. VERONICA: 19.02 (S) Veronica op drie. de Nederlandse top-40. VPRO: 20.02 (S) VPRO-Vrijdag-op-drie. 23.02 Radio Vrij België. 0.02 (S) Amigos de Musica. AVRO: 1.02 (S) Radio Pandora. 2.02 (S) 'n Nachtie AVRO. ZATERDAG NCRV: 7.02 (S) Popstation, g 03 (s> Happy Sound. 8.54 Meditatie. 9.03 (S) In. 10.03 (S) Muziek bij de koffie. H1LVERSUM-4 VRIJDAG 12.00 (S) Van het Nederlandse concert podium. EO' 13 00 (S) Klankspiegel. 14.00 Nws. 14.02 (S) Klankbord. 14.20 (S) Sefer Thillim. 14.45 (S) Woord der waar heid. VPRO: 15.00 (S) Muziek op vier. ZATERDAG AVRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Reveille. 9.00 Nws. 9.02 (S) Kamermuziek. 9 40 AVRO-thema 10.00 Klassieke muziek. 10.37 (S) Radio Symfonie Orkest van Frankfort met het NCRV-Vocaal En semble. BBS n r LI '0 r 6™ 7™ r 9 P iT L u 3 ir 1 i5~ r (ir 17 1 76" J lilBriUH ■ririil CS ts 1 ■rirJilHDrirililU Mr., i5' LH n Egi 3* _J u SS "H ill W L mm „Natuurlijk gaan we niet op het slechte pad!" riep Panda beledigd. „Pam isheel eerlijk! Hij heeft alleen wat ongelukjes gemaakt en een beetje vernield". Hij stapte boos weg - maar zijn woede zakte snel. Want hij wist eigenlijk niet zeker of hij wel geloofde in wat hij had gezegd. Horizontaal: 1 betaalplaats; 5 zeerover; 9' plaatsin N-Holland: 11 pampahaas; 13 stukje hardgebakken spek; 15 op de manier van; 16 lichaamsdeel; 18 huis dier: 19 munt; 20 vlaktemaat. 21 Frans lidwoord; 22 watervogel; 23 hemelli chaam. 24 gouverneur-generaal: 25 een weinig; 27 en anderen: 29 vreemde munt; 31 Engels telwoord; 32 jongens naam; 33 wapen. 35 pl. op WestrSamoa. 36 elger 39 juffrouw (Ind): 40 ziekte Verticaal: 1 afkomst: 2 vrouw van Ab- ram: 3 groente; 4 rivier in Turkije; 5 vo gel: 6 vaartuig; 7 vracht; 8 interest; 10 deel v. d huis; 12 levendig; 14 zetlijn voor de palingvangst: 16 schelvis; 17 ge baar; 24 sprookjesfiguur: 26 uniek: 28 plaats in Ethiopië: 30 geestdrift: 32 vluchtheuvel; 34 inhoudsmaat; 35 wete ring: 37 bergplaats; 38 lengtemaat Uitslag vorige puzzel: GE VAL'ÜBE ZEM R i bs>!A G|E7N1R>;A !AH$a 1 R^NQ&aA! M'E R'G®i5®(R.A.A,T, éWe f IorjlG „S£(REE £;tteMk E P>f}z A> LABEjLjhlKieiPlElR! O R*

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 16