de amro bank in Singapore Zeven museumconcerten J. en M. in het Goese streekmuseum Onderwijsexperimeeteerplaïi in Souburg verloopt positief Slagboom en Peeters: een scherp oog op grote hoogten Veel belangstelling voor grote keuring koudbloedpaarden Goes INDIJKING VAN LANDBOUWKAVEN COLIJNSPLAAT NU 'IN PROCEDURE' GEOFFREY MADGE VRIJDAG IN MIDDELBURG FILMHUIZEN ERG ACTIEF VLISSINGEN - Jeugd en Muziek Zee land houdt de komende maanden in Goes zogenaamde museumconcerten, die iedere keer een kort gedeelte van de zaterdagmiddag vullen. Eeerste van de zeven geplande concerten in het Goese museum aan de Singelstraat zaterdag <4 december), aanvang 15.00 uur. De serie wordt dan geopend met een op treden van de Italiaanse celliste Frances-Marie Uitti. die niet alleen klassiek «Suite no. 1 van J S. Bach), maar ook modern werk (van M Feld- man Bunraku en T. Mayuzumi Igghuri ten gehoren brengt. De door Jeugd en Muziek georganiseerde museumconcer ten krijgen een zogenaamd informeel karakter Medewerkenden zijn jonge musici, die klassiek-modeme pro gramma's voor het voetlicht brengen. Deze musici vallen in de crm-subsidie regeling '-odium jonge kunstenaars'. Al leen Uitti valt daarbuiten, voor wier op treden Jeugd en Muziek dus de 'volle mep' moet betalen. J M-manager A. van 't Veer deelde woensdag tijdens een persconferentie mee, dat het de bedoeling isdatelke drie weken - vanaf a s. zaterdag - een derge lijk concert wordt gehouden. Elk con cert op zich duurt hooguit anderhall uur. De andere concerten zijn gepland op: zaterdag 8 januari: Rijnmond Slagwer kenensemble. zaterdag 29 januari: Far- kus Blaaswkmtet; zaterdag 19 februari: Belgisch Klarinettenkwartet; zaterdag 12 maart: Dieks Waardenburg, harp. Dik Visser, fluit; zaterdag 9 april: Mu- ramatsu fluitkwartet; zaterdag 7 mei: Ferenc Hutyra, fluit. Leen de Broekert, clavecimbeL Opmerkelijk ook uit het december 'feestpakket' van J. en M. is het optre den van pianist Geoffrey Madge, die in Zeeland geen verdere introductie meer nodig heeft. Hij presenteert vrijdag (3 december) in het Middelburgse Kuiper- spoorttheater een informatief pro gramma van Russische muziek rondom 1920. Werk van een groep - progressieve - componisten, dat tijdens het staats bestel van ene Lenin volledig werd ver waarloosd. Geoffrey Madge ontdekte de muziek van Mossolow, Roslawets en Lourié en brengt die ten gehore - vanaf 20.30 uur - met medewerking van Uitti, cello, en Janneke van der Meer, viool. Filmhuizen Ook in de maand december is J. en M. volop in de weer met de zogenaamde filmhuizen. 'Die Atlantikschwimmer' van Herbert Achtembusch wordt van avond, donderdag nog in het Middel burgse Kuïperspoorttheater gedraaid (21.30 uur) en vrijdagavond in hetzelfde theater, vanaf 23.00 uur. Verder ver meldt het filmprogramma: 'La Paloma' van Daniél Schmid, 8 december in de Zwaan te Souburg (20.30 uur), 9 en 10 december in het Kuïperspoorttheater <21.30 respectievelijk 23.00). 'Ici et Ail- leurs' van Jean Luc Godard draait woensdag de 15e in de Zwaan Souburg (20.30), donderdag de 16e en vrijdag de 17e in het Kuiperspoorttheater (21.30 respectievelijk 23.00). 'Wildwechsel' van Fassbinder draait woensdag 22 decem ber in De Zwaan te Souburg (20.30) en donderdag de 23e in het Kuiperspoort theater (21.30). Totslot: 'Hetland van de grote belofte' van Andrzej Wajda is op woensdag 29 december in De Zwaan te zien (20 30) en donderdag 30 december in het Kuiperspoorttheater (21.30). Tus sendoor. op vnjdag de tiende en vrijdag 17 december worden in het Kuiper spoorttheater films gedraaid, die meer het experimentele en de film als beel dend medium behandelen. Beide keren is de aanvang 20.30 uur Op zaterdag 11 december treedt in Den Dullaert te Hulst Jeugdtheater Tom bola II (Tom de Graaf en zijn Tomputer) op. Theater en muziekshow Hauser Or- Axel-Combuta op 15 november voor rechtbank MIDDELBURG - Het burgerlijk rechtsgeding tussen de gemeente Axel en de vastgoedmaatschappij Combuta uit Amsterdam, staat woensdag 15 de cember op de rol van de arrondisse mentsrechtbank te Middelburg. Woensdag werd de zaak voor de vierde achtereenvolgende maal aangehouden op verzoek van de advocaat van de ge meente AxeL De advocaat van de ge meente moet zijn conclusies geven op de dagvaarding, zo die namens Combuta bij de Middelburgse rechtbank is gede poneerd. Zoals al eerder gemeld eist de vast goedmaatschappij in totaal een bedrag van zo'n twee miljoen gulden van AxeL Combuta is de mening toegedaan dat de gemeente Axel onjuist heeft gehandeld in de verkoopprocedure van een stuk bouwgrond aan het Kennedyplein te Axel. Beroep i ngs berich ten NED. HERV. KERK Beroepen te Veenendaal. zevende pre dikantsplaats: dr. J. Broekhuis, te Schoonhoven; beroepen te Voorburg; G. Messie. te Zwolle Benoemd tot geestelijk verzorger van de stichting Eikendonk te Waalwijk: D. Stolk.hulppredikerteBabyloniënbroek. die deze benoeming heeft aangeno- Aangenomen naar Stavenisse: W. J. Gorissen, kandidaat te Gouda. GEREF. KERKEN VRIJG. Beroepen te Urk: J. B. van Mechelen, aldaar. Aangenomen naar EnschedeNoord, voor de missionaire diensl op Inan- Jaya: J. P. D Groen, kandidaat te Gro ningen. die bedankte voor New West minister (voor de missionaire dienst op Brazilië) en voor Groningen-Noord (voor de missionaire diensl op Irian- Jaya) Bedankt voor Monster H. Mostert, te Hoogeveen. kater treedt in dezelTde plaats (zelfde theateri op zondag 19 december op. Dit optreden komt in de plaats voor de be kende popgroep Focus, welk optreden is komen te vervallen vanwege een bud getverlaging van de provincie. Het jeugdtheater Pssstt imet Piccolo en de Ultiemaniemani verzorgt een optreden in het Viissingse Open Hof op donder dag 30 december (14.30 uur). Een soort improvisatieconcert staat op zondag 12 december te wachten in het Viissingse Vestzaktheater (11.30). waar aan meewerken Maarten van Regteren Altena, contrabas. Tristan Honzinger. violoncel, Derek Bailey, gitaar. Han Be- nnink, viool, banjo en andere instru menten. Jeugd en Muziek opent 1977 met het traditioneel nieuwsjaarsconcert (1 ja nuari. 's middags om drie uur) in het Viissingse Vestzaktheater met mede werking van Leo Cuypers, piano, die nog wat muzikanten meebreng L Francis-Marie Uitti speelt céllowerken. i ADVERTENTIE) Klopt. Dank zij onze belangen in de European Asian Bank aldaar. Adres: 50, Collyer Quay. Nadere informatie: Amro kantoren of telefoon: 020-283684. INTEGRA TIE K. O.-L. O. GESTART A ANfiïTW F7TTM nnAD praktijkmedewerksters en volledig nYri T1^,^vrijstellen van beide schoolleiders. In MINISTERIE (Van onze onderwijsmedewerkster) SOUBURG - „Het verloop van de werkzaamheden gedurende het eerste experimenteerjaar rechtvaardigt een positief eindoordeel. De opgezette planning kon in grote lijnen worden gevolgd. Met betrekking tot enkele vemieuwingsdoelen konden soms gro tere vorderingen worden gemaakt dan was voorzien." Dit is de conclusie die vermeld wordt in het verslag over het eerste experimen teerjaar van het integratieproject kleuter- en lager onderwijs aan de CrnPitPn openbare kleuterschool de Spring- 's roept 1975 kon met de uitvoering van het ex perimenteerplan worden begonnen. Het verslag vermeldt, dat bij de aan melding voor het landelijk experiment het aantal leerlingen van de lagere school 218 bedroèg. Op de kleuter school waren toen 72 leerlingen. Dit aantal lagere schoolleerlingen groeide in het voorbereidingsjaar tot 256. Na de stichting van een tweede scholencom binatie in Souburg-Noord daalde dit aantal tot 245 (lo). Het aantal kleuter schoolleerlingen bedroeg 66. Het aan tal leerkrachten bedroeg 9 (loten 3 (ko). plank en de openbare lagere school H. KL. van Duijvenvoorde te Oost- Souburg. Zoals bekend maakt de Souburgse combinatieschool deel uit van het lan delijke project integratie kleuter- en la ger onderwijs om in de toekomst de overgang van het kleuter- naar het lager onderwijs door integratie geheel te doen verdwijnen. Het verslag geeft de voorge schiedenis uitgebreid weer Toen in 1971 het nieuwe schoolgebouw werd geopend, waarin een kleuter- en lagere school waren ondergebracht, ging de scholencombinatie deel uitmaken van het kernproject dat het Regionaal Pe dagogisch Centrum Zeeland had opge zet ten dienste van de integratie kleuter en lager onderwijs in deze provincie. In 1974 werd de school door het ministerie van onderwijs aangewezen als experi- menteerschool. Gedurende het voorbe reidingsjaar kwam het accent te liggen op 'de opbouw van een goed functione rend team. de opbouw van een zelfde pedagogisch klimaat binnen de ver schillende klassen en het zodanig in richten van het onderwijs, dat een con tinue ontwikkeling van de leerlingen mogelijk wordt." Als faciliteiten daarbij werden gevraagd en verleend een projectleider, twee oostsluis te Terneuzen gestremd TERNEUZEN - In verband met bag- gerwerkzaamheden is de Oostsluis (binnenvaartsluis) tc Terneuzen ge stremd op woensdag 8 december, tus sen 06.00 uur en 18.00 uur. Gedurende deze periode zal de binnenscheepvaart door de West-sluis zeevaartsluis wor den geschut. De scheepvaart dient die dag met enige vertraging rekening te houden De dienstvaartuigen 'Olhene' en Blide' van de rijkswaterstaat zullen de vaart begeleiden. Zeeuwse successen op nationaal accordeonconcours GOESE - Een 16-tal leerlingen van do cent Ger Blom van de Zeeuwse muziek school heeft met succes deelgenomen aan het concours om de nationale titel voor accordeonspel te Waalwijk. In totaal namen hieraan 48 accordeon isten deel. In de 'ere-afdeling nationaal' werd Elly Crucq uit Middelburg tweede met 77 punten In de derde afdeling werden de gezus ters Mirjam en Anita Menheere uit Goes winnaressen van de eerste pnjs met 81 punten. Bianca Menheere uit Goes werd winna res in de vierde afdeling met 78 punten. Volgens het verslag worden de activitei ten in eerste instantie georganiseerd vanuit homogene leeftijdsgroepen. De individualisering vindt vooral plaats binnen de thuisgroep. Ten aanzien van de ruimte wordt ge zegd. dat ook het handenarbeidlokaal als leslokaal moest worden ingericht, terwijl een houten noodlokaal moest worden geplaatst op 200 meter afstand van de school. ..Bij de opstelling en uit werking van het werkplan stuitten we op het probleem dat onvoldoende ruimte te vinden was om het ontwikke lingsmateriaal overzichtelijk op te stel len. Voorzieningen aan het gebouw konden om financiële redenen niet wor den gerealiseerd. Dit heeft ertoe geleid, dat de opzet van de functionele vorming niet kon worden uitgevoerd, zoals wij ons die hadden voorgesteld," aldus het verslag. Uitvoerig wordt in het verslag ingegaan op de veranderingsdoelen onderver deeld in vemieuwingsdoelen op het ge bied van de onderlinge betrekkingen en de onderwijskundige vernieuwingsdoe- Per 'vak' wordt een uiteenzetting gege ven ovwr de werkwijze in de geïnte greerde school. De projectleider en de praktijkmede werksters van de Souburgse school hebben ook een taak binnen het regio nale integratieproject van het RPCZ. zo vermeldt het verslag. ..Zodoende komen tijdens de projectbesprekingen de erva ringen die binnen het experiment zijn opgedaan regelmatig aan de orde en hebben deze soms een zekere invloed op de beslissingen die genomen worden met betrekking tot regionale zaken. Ook het omgekeerde komt weieens voor zij het in veel mindere mate." In verband met de onderlinge betrek kingen wordt gezegd, dat door de teambesprekingen een duidelijke ver andering in de sfeer binnen de verschil lende klassen ontstaat. De bereidheid bij de leerkrachten om het functione ren binnen de klas ter discussie te stel len leidde tot een beter begrip tussen de teamleden. „Juist met het oog hierop, is het jam mer dat het organiseren van een schoolleiderstraining tot nu toe is mis lukt," aldus het verslag over het eerste experimenteerjaar van de Souburgse combinatieschool. VOORSTEL TOT PROEF MET MINIPROVINCIE WESTBRABANT BREDA - Binnen het stadsgewest Breda zijn stemmen opgegaan de mi nister van binnenlandse zaken te vra gen West-Brabant aan te wijzen tot eer ste miniprovincie. Als de gewestraad er op 17 december mee instemt zal het dagelijks bestuur de minister daar schriftelijk om verzoeken. Zoals be kend is de minister van plan nog voor Kerstmis de tweede kamer het wet sontwerp reorganisatie binnenlands bestuur toe te zenden. Naar verluidt bestaat de mogelijkheid, dat daarbij een overgangsmaatregel komt. waar door enkele gebieden in ons land proefprovincies-nicuwe stijl worden. Het voorstel binnen het stadsgewest stoelt op drie voor West-Brabant be langrijke omstandigheden. Er is het probleem van de ruimtelijke ordening, waarvoor één beleid gewenst is Nu kent West-Brabant twee gewestelijke orga nisaties. die maar sporadisch overleg hebben en ieder een eigen beleid voor staan. De overloop uit de randstad, zoals aangekondigd in de tweede nota ruimtelijke ordening, is een ander ar gument. De bestuurlijke verdeldheid in het-Westbrabantse is de derde reden. Over de plannen binnen hel Bredase stadsgewest is geen overleg gevoerd met het streekgewest Westelijk Noord-Brabant, waarin Bergen op Zoom en Roosendaal de be langrijkste gemeenten zijn. De gemeenten Etten-Leur en Ooster hout, die zich altijd hebben verzet tegen de tweedeling van West-Brabant en geen deel hebben willen uitmaken van het stadsgewest Breda, hebben zich in hun eerste reactie enthousiast getoond over het voorstel uit het stadsgewest. Bedrijvigheid havens Terneuzen en Vlissingen toegenomen (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG - De bedrijvigheid in de havens van Vlissingen en Terneuzen is in de periode van januari tot september dit jaar toegenomen in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar. Dit blijkt uil cijfers van het Centraal Bu reau voor de Statistiek van de laad- en losactiviteiten in de beide Zeeuwse havens. In de haven van Vlissingen werd 1.496.000 ton goederen geladen, waar van 1.140.000 ton in tankschepen. De cij fers over dezelfde periode vorig jaar lui den respectevelijk 962.000 ton en 694.00C ton. Gelost werd 3.092.000 ton. waarvan 1.564.000 ton uit tankschepen. Vorig jaar was dat achtereenvolgens 3.018.000 ton en 1.129.000 ton. In de haven van Terneuzen werd 1.404.000 ton goederen geladen, waar van 862.000 ton in tankschepen. De cij fers over dezelfde periode vorig jaar lui den respectievelijk 1.241.000 ton en 721.000 ton. Gelost werd 3.092.000 ton waarvan 1.564.000 ton uit tankschepen Vorig jaar was dat 3.018.000 ton en 1.129.000 ton. NIEUW VLIEGTUIG IN BEDRIJF GENOMEN LUCHTFOTOGRAFIE Dat. was in 1972, toen een Cessna-150 (het kleinste type) werd gekocht. Een MET KWALITEIT VLISSINGEN - „Proberen kwaliteit te leveren." Dat is het doel van de heer T. Slagboom, een van de wein ige Zeeuwen die sinds jaren het maar schaars voorkomende beroep van luchtfotografie uitoefent. Hij doet dit op grote hoogten en met een scherp oog. Sinds kort heeft de heer Slagboom een splinternieuw vliegtuigje in be drijf genomen, dat vrijdag door zijn zoons Ad en Teco uit het Engelse Leeds binnen drie kwartier naar Zee land werd gevlogen. Met twee Lin- hofcamera's achterin de Cessna-180 kan zeer nauwkeunge luchtfoto grafie worden geleverd. De drie man sterke 'Slagboom- formatie' vertelde woensdag, dat dit type vliegtuig tot nu toe het enige is dat in Nederland rondvliegt: alleen in Amerika is er tot nu toe veel mee gevlogen. Problemen heeft men al leen nog om de Cessna ingeschreven te krijgen bij de rijksluchtvaart dienst. Die moeten het nog keuren en opmeten, vandaar dat de nieuwe aanwinst voorlopig nog de Engelse registratie (G-BDSI) voert. jaar later al ruilde men die in voor een Cessna-172 en nu dan heeft men de beschikking over een ruim, comfor tabel 4 persoons (met enig schikwerk kunnen er 6 mee) toestel. De maxi mum kruissnelheid is 250 km per urn en het kan 6 uur achtereen op 250 liter brandstof in de lucht blijven. De zescilinder motor levert 230 pk en het vliegtuigje kan tot een hoogte van 20.000 voet komen (ongeveer 7 km). Groter doordat de foto- Eigenlijk apparatuur in de loop van de jaren steeds groter is geworden, werd ook steeds een ruimer vliegtuig geno men. Met name op het gebied van de cartofotografie heeft de familie Slag boom alle aandacht op zich geves tigd. „Een bezigheid apart," aldus de heer Slagboom. „Er zijn grenzeloze mogelijkheden mee." Slagboom en Peeters is vooral bekend geworden om de posters, die van meer dan een object zijn gemaakt. Werk in op dracht levert men, vooral voor wa terstaat, gemeenten (voor planning en bouw- en woningtoezicht), bedrij ven en kranten. Zo'n 23 jaar geleden werkte de heer Slagboom nog als fotograaf bij de Tudens etn korte rondvlocht boven PZC. Maar vrij snel daarna begon hij voor zichzelf en het was in feite een scheepsramp in het Land van Saef- tinghe. die hem naam bezorgde op het gebied van de luchtfotografie. Zijn werk sloeg aan en alras ging de heer Slagboom verder, eerst met ge huurde vliegtuigen (meest vanui Antwerpen), later toen zijn zoons in bedrijf kwamen werd overgegaan tot de aanschaf van een eerste eigen toe stel. een gedeelte van Walcheren wees de heer Slagboom er op, dat verschei dene delen van steden niet mogen worden gefotografeerd vanwege mi litaire objecten. „Lange tijd was Vlissingen niet te fotograferen om dat het Arsenaal een militair object NAJAARSKEURING SUCCESVOL GOES - Bij de gebouwen van de han- delsraad van de Cebeco in Goes is een grote najaarskeuring van koudbloed paarden gehouden. De organisatoren van de keuring waren na afloop zeer enthousaist. Het weer werkte mee, er was een grote deelname en de kenners waren bijzonder te spreken over de kwaliteit. De uitslagen waren; hengstveulens: kleine maat: 1 Castor van de Buck en de Werd te Oostkapelle Alphen (N- B); 2 Joyeer v. d. Linge idem: 3 Iwan v. Steen zwaan van Ansteendok, Nleuwerkerk: 4 Jo vial v. d. Linge idem. Grote maat- 1 Sander van de Buck en de Werd; 2 Rob van Ritthem. P. Maas te Ril- them; 3 Felix van Rosper van Ansteendijk. Merrieveulens geborep '76: kleine maat: 1 Ma ria van de Goede Polder, combinatie De Buck en De Werd; 2 AN Sas van J. A. Dees, Sas van Gent: 3 Nisna te West-Souburg: 4 Emma Wielemaker te Koudekerke; 5 Olga S. de Visser Nieuw- en Sint Joosland. van Jde Visser oostkapelle: 2 Jennie van Hoogelande van J. Dishoek van D. Maris te Grijpskerke: 3 Paula van Weizicht van P C. Dieleman te Ritthem: 4 Margriet van Haansberg van A N. Steendijk: 5 Alga v Middelmaat: 1 Barbra van Schokkersweg van Nieuwe Erve van G. Sturm te Oost-Souburg, stal Bruijmans: 2 Vera v. d. Nieuwe Erve van Grote maat: 1 Nicolien van Rozallen van F. Sturm, Oost-Souburg; 3 Dinny van gebr. combinatie De Buck en De Werd; 2 Prada van De Kever te Westdorpe; 4 Frida van Welzinge, Bleijendaal van C. v. d. Stouten, Kerkwerve; 3 S de Visser te Nieuw- en Sint Joosland. 5 wilma van Waarde, M. J. Mol te Waarde; 4 Marja van 't Hof de ankbare van K de Visser. Flora Vluchtenburg van gebrs. Ovaa tc Oostkapelle- 6 Valda, van Bande, stal De Oost-Souburg. Zande, Heinkenszand/Kapelle. 30 maanders:: kleine maat: 1 Bianca van Grote maat- 1 Nny van stal Brooijmans: 2 gebrs Geldof te Oostkapelle. 2 Srina van Honka van Steenzwaan van A. N STeendijk Hoogland van Al. Serrasens te Ossenlsse; 3 3 Emma van Gamin van J. de Visser te Karin vi i 5 4 Veronique v d. Heirweg v; West-Souburg; 4 Evelien Rijgersbosoh Sabine van stal De Zande 18 maanders kleine maat. 1 Klaartje uit De Middelmaat- Linde van C. Oele le Kloetinge. 2 Mina van Carla van J van Sluljs te Zoutelande: 3 Ilva v. d. Linge van P Maas te Ritthem; 4 Bianca Welzinge van G. Sturm te Oost-Souburg: Middelmaat. 1 Carolien ;an paf; dit plan vanwege de ontsluiting van het havengebied 'verreweg de voorkeur verdient'. Het contact tussen het dorp en de havenbebouwing blijft gehand haafd. Als de oude haven gedempt is. ontstaat een plateau, dat de gemeente in de toekomst een nadere bestemming kan geven. Het waterschap Noord-Beveland regelt van de bestaande dijk varieert van 6.5 meter tot 4,80 meter boven NAP. Deze hoogte moet op 7,5 meter komen, om de norm te kunnen doorstaan van een storm, die één keer in de vijfhonderd invloed daarvan moet een theoretisch Coquette n de la Bonne Mai- son v. De Buck en De Werd; 2 Grada R. Steen- zwaam van A. N. Steendijk; 3 Mama v. Wel zinge, S. de Visser v.n. Grote maat: 1 Kinda te Zande, van J. Maris te gebrs. Geldof te Grijpskerke: 2 Flentje van Bleijendaal van M. J. Mol te Waarde: 3 Gitta van Reinershoek van C Maurice te Wolfaartsdijk; 4 Favorite van Ces van M. J. Kloet te Zierikzee 3.5 jarige merries: middel maat-1 Brigitte van Reïicersbosch, stal Brooijmans; 2 Vanda van Zinderen idem. Grote maat: 1 Kathy v. St-Pietes van Otal te Zande; 2 Margo v. Overbrug van B. de Maak- er. Wolfaartsdijk. Merries 4.5 tlm 8,5 Jaar. kleine maat; 1 Bea v. Jan Maris v.n.; 2 Lida v. Kijkhoek van S, M. v. d. Velde, Zonnemaire: 3 Jozina Idem; 4 Margo Welzinge van S. de Visser; 5 Corrie van Vra- cene van P. Maas. Middel maat: 1 Elvira v. d. Linge van De Buck en De Werd; 2 Jenny v. Kerkzicht van J. Maris; 3 Bella de Neffe van stal te Zande; 4 Carols d'oranje van G. Sturm; 5 Sonja van 't Hoekske van stal Te Zande. Grote maat: 1 Romesse van 't Ooievaarsnest idem; 2 Mini van Noordhoute Idem; 3 Nellie J van Mdeijzicht van P. C. Dieleman. 9,5 jaar en ouder: middel groot: 1 Jennie v. d. Sluijs; 2 Retie v. Ruimershoek; 3 Clairona ten l Holt, allen van B. de Maaker. 4 Connie van I Cromstrfien van A. M. v. d. Velde: 5 Barona van Berlita van Brooijmans. Grote maat: 1 EWmmy v. Brooijmans; 2 Rosa- j lie van gebrs. Geldof; 3 Irena van Steenovens van S. de Visser. 4 Tanja v. d. Hoek van C. v. d. Houten. Stal groepen Jong: combinatie De Buck en De Werd; 2 stal Te Zande. Stalgroepen gemengde leeftijd: 1 A N. Steen- dij. Iden ouderen: 1 Brooijmans; 2 Marls; 3 De Maaker. 4 stal Te Zande; 5 idem: 6 St. M. v. d. I Velde: 7 Simon de Visser Hengsten met minstens 5 afstammelingen: 1 A Alexander van Aardenhof van André de Buck te Oostkapelle; lb Felix uit de Linde van A. N. Steendijk. Middel maat afst.: 1 Rosalie van gebrs Geld of: 2 Bella de Neffe van Te Zande. 3 Irena van Steenovens. 4 Margo van Welzinge. beide van S. de Visser Stalgroepen: 1 stel Te Zande, 2 Simon de Vis- I Getoond de oud-kampioenen- Margriet van Malland van Brooijmans; Nellie van Doofo i van Te Zande. Kampioenschap 1976: Elvira van de Linge van De Buck en De Werd; reserve: Jennie v, d. de Sluis van De Maaker; 3e opstal Bea v Maris. Erekampioenen 1976: Margriet van Malland, nans; beste veulen: Army van BrooiJ- kampioen 10 mnd: Nicolien van Roz- I stuk, dat buiten de invloed ligt noordelijke havendam van de Vissen, haven, die uit 1961 dateert. Binnen de Brooijmans: beste veulen: Army van Brooil- de indijkingswerken. De kruinhoogte jaar opsteekt. Het gaat daarbij om hel bereikt. stalgroep: Brooijmans.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4