Ik drink melk» bestaat n Uook? Daalderop maakt sinterklaas-avond een stuk Chauffeur voor Goes en omgeving PZC DE KRANT VAN ZEELAND SPECIALE AANBIEDING MODEHUIS RITA Elke week Libelle thuis? i Tiel.td. 03440-5244. inlernalio-mullerftwi groep Daalderop artikelen zijn bij de góede huishoudelijke-en elektrb'zaken te vérkrijgen. geeft op haar geheel nieuwe collectie Geen gehaast bij een gezellig etentje. Het Daalderor rechaud houdt alles warm. 't Snoer heeft u na opwarming niet meer nod Ook ideaal voor laatkomers Toast geeft ontbijt en lunch iets feestelijks. De automatische brood rooster van Daalderop roostert brood in alle kleuren bruin. f70,70 en als kerstcadeau een mooie sjaal GRATIS f70,95 Kom vlug voor de keuze eruit is! Lange Vorststraat 72 - Goes Daalderop coffeemaker, voor jaaaaren lekkere koffie. Kokend water waar u maar wilt. Razendsnel kokend water, waar een stopkontakt is. Met de Daalderop water koker. Met of zonder thermostaat. Roestvrijstaal3 Typen. «maf f82.25 AARDAPPEL- en UIEN- KOELLOODSEN Niet te koud, niet te warm, vindt baby. Daarom een Daalderop babyfleswarmer De lekkerste thee, die lang warm blijft in de dubbelwandige thee potten van Daalderop. In 5- en 10-koppen uitvoering. Vanaf f5470 Volgens het Stevalsysteem kompleet 165,- per m2 voor u gebouwd. Goedkeuring Wageningen. Schrijf of bel vrijblijvend Postbus 338, tel. 013-320650. KOSTELOOS Uit een exploot van de mij toegevoegd-kandidaatr deurwaarder Robert Duym te Middelburg d d. 29 no- vemhpr 1976 uitgebracht ten verzoeke van Niesje van der Zand, wonende te Sas van Gent, doch verblij vende te Enschede, procu reur mr H. J. W. Tichelman blijkt dat haar echtgenoot Hendrik Alouisius de Graaff, zonder bekende woon- of verblijfplaats is gedagvaard ter terechtzit ting der arrondissements rechtbank te Middelburg van 9 februari 1977, om al daar te horen uitspreken de echtscheiding in der partijen huwelijk, gesloten te Hilversum op 9 septem ber 1970, zijnde het adres der rechtbank Hofplein 8, Middelburg. Middelburg, 30 november 1976. M. L. van Dijke. gerechtsdeurwaarder, Wagenaarstraat 6, Middelburg. KOSTELOOS Uit een exploot van de mij toegevoegd-kandidaat- deurwaarder Robert Duym te Middelburg d.d. 29 no vember 1976 uitgebracht ten verzoeke van Geer- truida Elizabeth de Waal, wonende te Temeuzen, procureur mr. H. J. Q. Ti chelman. blijkt dat haar echtgenoot Jan Willem Buit. zonder bekende woon- of verblijfplaats, is gedagvaard ter terechtzit ting der arrondissements rechtbank te Middelburg van 9 februari 1977. om al daar te horen uitspreken de echtscheiding in der partijen huwelijk, gesloten te Werkendam op 2 maart 1956, zijnde het adres der rechtbank: Hofplein 8. Middelburg. Middelburg. 30 november 1976. "Hij kwant bij ons en toen Sinterklaas, 1700jaar :akte sijn baard af!" geleden bisschop van Myra inTurkije! pardon: Hein, 21-jarige eigenaar van een glorieus pretpark. Feestelijk slot van het Smulboek In de allerlaatste aflevering van dat razendlekkere Libelle-kookboek staat alles om van december een echte feestmaand te maken: hapjes, drankjes, dipjes, slaatjes, koekjes, spiesjes,taanjes... maar liefst twaalf bladzijden vol! Sonja Barend en Kees Brusse Sonja mocht kiezen met wie ze in Libelle wilde praten: Kees Brusse, haar panelgenoot uit "Wie van de drie?". Met z'n tweetjes BÉÉare zorgen zij voor een leuk en openhartig 'i dubbel interview. mm v- Aart Staartjes, tv.-acteur. Melkmoet. Melk doetje goed. Welles! Diezelfde kinderen willen toch dol graag een kadootje van de Goed heiligman. Want al geloof je niet in hem - je viert wel zijn verjaardag. Een echt, oeroud Hollands feest, met een M L. van Dijke. gerechtsdeurwaarder. Moeders voor Moeders vraagt geen gewone Moeders voor Moeders is een organisatie, die tot doel heeft de urine in te zamelen van vrouwen in de eerste maanden van haar zwangerschap, om via die weg Organon in staat te stellen een preparaat te vervaardigen dat in bepaaldegevallen onvruchtbaarheid kan verhelpen. Moeders voor Moeders heeft haar vertakkingen door geheel Nederland waar een honderdtal chauffeurs dagelijks op de weg zijn. Voor het ophalen van deze belangrijke grondstof bij de deelneemsters vragen wij een representatieve, discrete chauffeur. Een taktvolle vertrouwensman die eventuele berichtgevingen van de deelneemsters door geeft aan Moeders voor Moeders. Niet zomaar een chauffeur dus. Maar iemand die het geen probleem vindt dat zijn werkzaamheden zich uitstrekken over zes dagen per week. Hij komt te rijden op een bestelwagen tot 1100 kg. Uiteraard is een rijbewijs BE noodzakelijk. Zijn leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar, en hij is getrouwd. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich'vervoegen op vrijdag 3 december van 1S.00 tof 19.00 uur in Hotel Terminus ïn Goes tegenover het station. Ja, ik word abonnee. Als welkomstgeschenk krijg ik het "Creatief Handwerkboek" gratis. Naam: Adres: Plaats: Stuur mij elke week Libelle: per post. via de bladcnman. via dc bladenman. Ik betaal per Ik betaal hem Ik betaal per acceptgiro f 15,60 f 1,20 per week of acceptgiro, f 15,60 per kwartaal. f 15,60 per per kwartaal, kwartaal. (aankruisen wat wordt gewenst) Deze bon in een open envelop zonder postzegel ff sturen naar Libelle, Antwoordnummer 364,Haarlem. 4^-92 f/ Hei staat allemaal 6 n deze Libelle. Overal te koop voor maar {1,45

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11