faoort-ziet -schrijft_ Greet over Freek Guido over Hugo Moeder over Dries Flinke geldboetes voor nieuwe aardappelziekte FREEK, ANDRES, HUGO Boete van 350 gulden voor Zeeuwse vissers Afijn, afijn... BRINK Luchtverwarminq m Overtreding vangstbeperking ZATERDAG 27 NOVEMBER 1976 onder redactie van Jacques Cats Greet de Jonge (25) lijkt volgens me dedelingen van haar echtgenoot qua uiterlijk en - als ze in een goed gezel schap verkeert en het naar haar zin heeft - ook in haar doen en laten soms helemaal op broer Freek van Neer- lands Hoop. Ook een stukje Zeelands hoop, maar dat is niet veel. „De Zeeuwen pronken er wel mee", zegt Greet, „maar Freek heeft maar drie jaar in Zeeland gewoond. Hij liet er anders wel zijn sporen achter. Mede scholieren van toen weten het nog te vertellen: Freek hoefde maar naar de veters van zijn schoenen te kijken of ze lagen al krom van het lachen. Pa de Jonge, godsdienstleraar aan het Goese lyceum zag de cabareteske aspiraties van zoon Freek in die jonge jaren niet zo zitten. Hij kon het dan ook helemaal niet pruimen toen Freek, die in Amsterdam Nederlands was gaan studeren, op een dag thuis kwam met de mededeling dat hij liever aan cabaret wilde gaan doen. Freek moest maar eerst afstuderen, vond Pa. zijn eigen zin. Pa de Jonge heeft de doorbraak van zijn zoon naar het suc ces niet meer kunnen meebeleven. Apetrots was Greet de Jonge, toen ze merkte dat haar broer furore maakte. Ze volgde al zijn programma's zorgde er ook voor dat ze alle platen van Neer- lands Hoop in bezit kreeg. Voor haar, zeker de laatste jaren, geen verdienste, want ze kan putten uit eigen voorraad. Greet namelijk aan de Here straat in Middelburg een grammo foonplatenzaak, gespecialiseerd in pop muziek, maar met ruimte voor ca- bareteske zaken. ..De teksten van Freek zijn erg sterk", zegt Greet promotend. ..Hoe hij be paalde onderwerpen aanpakt. Daar moet je bij na denken. Daar moet je naar kijken. Daar moetje om lachen. Na zo'n avond zijn Bram en Freek zeil bekaf. Maar het publiek ook. Ik merk als ik dan een tweede keer ga dat ik nog allerlei dingen heb gemist Zo vlug gaat het allemaal."Over de televisie programma's rond Bram en Freek is Greet met zo bijster te spreken. ..Het is echt een stel dat een zaal nodig heeft om op in te kunnen spelen. Een zaal met vooral veel jonge mensen. Want het oudere publiek accepteert het meestal met zo erg wat ze brengen. Die kunnen er met goed bij. Dat merk ik ook wel eens aan moeder, die in de zestig is. Die zegt soms, als ze naar Freek op de tv zit te kijken, hè. get jongen, moetje dat nou doen wanneer Freek het heeft over een banaan, die voor op de fruischaal ligt. Dat hoeft voor haar gewoon niet." Zo'n druk baasje als Freek is wanneer hij op de planken staat, zo rustig is ie in de huiselijke kring. Greet vertelt: „Als we allemaal bij elkaar zyn zit ie mees tal in een hoekje. Dan is ie gewoon lid van het gezin en niet Freek de Jonge, die zonodig lollig moet zijn en op de voorgrond moet treden." Als Greet een voorstelling van Neer- lands Hoop bijwoont herkent ze in be paalde teksten vaak allerlei huiselijke situaties van vroeger. „Zoals die jon gen uit Appelscha, die thuis komt", geeft als voorbeeld, „dat is Freek ten voeten uit. Freek kon vroeger erg moeilijk zelfstandig en alleen zijn. Als het aan de Middelburgse beel dende kunstenaar Guido Metsers zou liggen zou hij het wel weten. Hij zou het met binnenvaartschipper Touw, vader van Stille-Kracht-actrice Pleuni Touw, schoonvader van zijn broer Hugo op een akkoordje gooien, dat die zijn schip na zijn aanstaande pensionering aan de Zeeuwse Cultu rele gemeenschap zou afstaan. Zodat het een varend cultureel centrum kan worden. Guido. enthousiast: „Je verwisselt de dakluiken met licht doorlatend mate riaal en je hebt eenmagnifieke exposi- tieruimte. Weg is het probleem van de reizende exposities van nu. Met werk stukken vrachtwagen in, vrachtwagen uit. En aan het eind van de tournee krijg je dan het spul gekreukeld terug. Nee, die boot van Pleun's Pa, dat is het v/el. En dan broer Hugo als toneeladvi- seur in Zeeland. Guido ziet het al he lemaal zitten. Pert slot van rekening zit broer Hugo nog meer aan Zeeland vastgebvakken dan hij zelf. En Guido vertelt dat 'Huugske', zoals hij zijn jongere broer thuis altijd noemde, m Zeeuws-Vlaanderen op school ging. teiwijl hij zelf elders op kostschool ging. ..Hugo heeft zelfs nog een keer verke ring gehad met de dochter van een vis ser uit Breskens. Als hij emu zou ko men zouden ze hem nog in mekaar slaan", weet Guido. Sinds kort zien de broers Metsers el kaar met ;meer als- rivalen,- Op het ogenblik heerst er meer een sfeer van ouwe maten. Maar dat is wel eens an ders geweest. „De buitenwacht heeft ons altijd tegen elkaar uit gespeeld. Daar ging je ook naar handelen. Toen ik destijds met schilderen begon en prijzen won, zei Hugo wel eens: ik sneeuw je nog wel eens onder. En dan zei ik: dan moetje van ver komen". „Wij hebben eens samen op een kamer gezeten in Antwerpen. Ik zat op de academie. Hugo ging naar het conser vatorium. Is ik een café aan puin sloeg, sloeg hij er twee aan puin, want Hugo moest Guido overtreffen. Maar dat is nu voorbij. Wij zijn gewoon heel anders bezig. De ene met de kwast, de andere met z'n snuffel. Er zijn mensen die denken dat ik jaloers ben op het. suk- ses van Hugo. Natuurlijk ben ik dat. Freek de Jonge, de helft van Neerlands Hoop, de jongen met de dikke bril, we kennen hem allemaal. Van de buis, de schouwburg, de grammofoonplaat. Hugo Metsers, Thijs Glo rieus in de successerie 'Een mens van goede wil', bekend ook omdat hij zeer mannelijke dingen deed in de film Blue Movie. Andres de zaliger die hitladder op- en afgaat, eerst met Sandra nu met ene Rosie. Bekende namen voor u en mij. Vandaag kunt u kennis maken met enkele Middelburgse ingezetenen. Fami lieleden van deze nationale beroemdheden. Hoe kijken zij tegen broer Hugo, zoon Andres en broer Freek aan. Hieronder vindt u het antwoord. Vooral in de tijd dat hij hij studeerde Dan stond hij soms midden in de week weer voor ons neus." Ook voor andere scènes uit het Neer lands Hoop repertoir vond Freek in spiratie in zijn eigen omgeving. „Neem nou die kwestie van het ongeval met die brommer", zegt Greet. „Dat heeft Freek ook werkelijk zo meegemaakt. In Goes. Voor het eerst had ie niet ge doubleerd. Enomdatzijnrapportgoed was kreeg-ie een brommer. 's-Morgens om tien uur had-ie 'm en 's middags om vier uur lag hij met een schedelbasis fractuur in het ziekenhuis. Hij was tegen een betonmortel wagen van PIT beton opgereden. En dan heb je dat hondje Wiskey. Onze hond thuis heette ook Wiskey. Verder aten wij vroeger thuis altijd op zater dag broodschotel. Met dat gegeven heeft Freek ook wat gedaan Neerlands Hoop staat bekend om de rauwe kreten Recht voor zijn raap wordt gepraat over ziekte, handicap de doodBram en Freek draaien er niet omheen. Erg cru. vinden vooral veel oudere mensen. Ze moesten het zelf maar eens meemaken, zeggen ande ren. Greet vertelt: „Freek heeft een zoontje verloren. In het boekenbalprogramma 'Ingenaaid en gebonden' zingt hij daarover. „Ik heb een kind verwekt. Ik heb het niet lang gekend." Greet: „Wanneer je als familielid in de zaal zit en zo'n lied hoort vang je zoiets veel sterker op. Op zo'n moment zit ik ook echt met een brok in de keel. Maar Freek gooit het er keihard uit. Hij ver werkt het op die 1 maar op een bepaalde manier. Ik be nijd hem omdat hij kan werken voor een breed publiek. Als beeldende kun stenaar werk ik voor de staat en voor een élitepubliek". „Hugo en ik hebben veel gemeen", zegt Guido Metsers. We zijn graag lui en we houden van een borrel. En we hebben allebei een vrouw nodig die ons op tijd de straat op schopt en die ons wijst op ons vak. Wat dat betreft heeft Hugo het met Pleun best getrof fen. Een goed wijffie. Zij vult Hugo prima aan. Veel in zijn vak heeft hij aan haai- te danken. Hij komt nu veel beter uit de verf'. „Hugo is nu van plan om een film over Zeeuws-Vlaanderen te gaan maken", onthult Guido. Hij geeft me het tele foonnummer van zijn broer, die me er meer over kan vertellen. Het is een ge heim telefoonnummer Guido meldt „Dat hebben ze gedaan omdat er als maar van die hijgers opbelden. Weetje wat Hugo en Pleun op ht laatst gingen doen als er wéér zo iemand belde? Ze hijgden terug". Mevrouw Van der Linde uit de Lelie straat in Middelburg heeft weinig contact met haar zoon Dries, beter bekend als Andress. Van het duo dus. En dat verdriet haar zeer. Maar zegt ze, zoekend naar een verklaring, ik kan het hem niet kwalijk nemen. Hij heeft het ook zo druk. In de bakkers winkel in de straat had mevrouw Van der Linde het gehoord. Andress, Dries dus, zou vandaag zaterdag komen op treden in de concertzaal. Oh, ik weet van niks, had ze heel eerlijk gerea geerd. Want Andress komt, de wein ige keren dat hij komt, plotseling. Onaangekondigd. Om te zeggen dat hij in de buurt moet optreden. En dat hij het zo druk heeft. Mevrouw Van der Linde vertelt: „Die enkele keren dat ik Dries dan hier in iddelburg zie komt ie vertellen dat ie bijvoorbeeld net een nieuwe Merce des heeft gekocht van vijftigduizend gulden. Want Dries doet graag dik. Maar wat schiet ik daar mee op. „We groeien van elkaar af', stelt de moeder van Andress even later met spijt in haar stem vast. „Ik ben nog nooit bij hem thuis geweest. In zijn bungalow in Baarlo. Zijn nieuwe partner Rosie? Heb ik nog nooit ont moet. Zo gaat dat met de dingen in het le ven. Zo'n jongen leeft door merk je dan. Maar als moeder zit je toch maat te piekeren en te mijmeren". „Die Sandra vond ik anders veel net ter", deelt mevrouw Van der Linde mee. „Een schat van een meid. Stelt zich ook niet zo aan als die ander. Die draait maar om Dries heen. Dat moet toch niet leuk zijn voor zijn vrouw? 't Is trouwens geen manier zoals Dries Sanra destijds aan de dijk heeft ge zet". Mevrouw Van de Linde bezit slechts een grammofoonplaat van haar mu zikale zoon. Dries is op dit punt niet erg vrijgevig. „Dat zit er bij hem niet in", zegt moeder. „En er om vragen doe ik niet. Ik houd deeeraan mezelf'. Eigenlijk is mevrouw Van de Linde helemaal niet zo trots op haar popu laire zoon. „Mijn andere kinderen zijn schatten. Maar Dries laat zich nauwe lijks zien. En als hij het dan te druk heeft om te komen kan hij me toch wel een keertje tussendoor bellen? „Nee", zegt mevrouw en ze wijst op twee kef fertjes die op schoot heeft, „ik heb meer hartelijkheid van mijn hond jes". De Nederlander die ooit nog eens aan koningin Elizabeth van Engeland wordt voorgesteld, spreke hare majes teit aan als 'ma'am', er daarbij op let tend, dat de uitspraak moet rijmen op jam. Ma'am uit te spreken als 'maahm' kan absoluut niet meer, het is met koningin Victoria en haar ministers verdwenen. Het advies wordt verstrekt in een nieuwe uitgave van 'Correct Form' hoe het moet) van Debrett's, naast Burke een van de uitgevers van het Brise adelsboek. Gebracht in tegenwoordigheid van de koningin, aldus 'Correct Form', begint men met haar aan tesprekenals 'your majesty', daarna opgemeld 'ma m' ge bruikende. Maar in 's hemelsnaam: het heb nooit over 'you'. Het moet zijn: 'heejl uwe majesteit genoten van...', en nooit, maar dan ook nooit: 'hebt u ge noten van...'. Beschouwt de konitigin het gesprek als geëindigd, dan zakken de vrouwen sierlijk door de knieën en nijgen nijgen de mannen het hoofd. Zij'moeten er daarbij op letten dat de buiging uit sluitend vanuit de nek geschiedt en niet ontaardt in buigingen met het ge hele bovenlichaam zoals Errol Flynn - een Amerikaan - het deed in films waarin hij de cssex van de eerste Eli zabeth (Bette Davis) was. Onder de andere nuttige adviezen die 'correct form' pleegt te verstrekken is hoe men een adelijllijke weduwe moet aanspreken wier man is gestorven voordat hij de hem toekomende tit,el had geërfd. EERSTE LANDBOUWERS VEROORDEELD (ADVERTENTIE) VAN 500 EN 1.000 GELDEN MIDDELBURG - De economische poli tierechter in Middelburg heeft vrij dagmiddag twee Zeeuwse vissers voor overtreding van de vangstbeperking op tong en schol in december van het vorig jaar veroordeeld tot een geld boete van 350 gulden. De eis van de offi cier van justitie was 500 gulden. De boete werd opgelegd via verbeurd verklaring van 350 gulden uit de op brengst van de verboden vangsten die bij de overtreding vorig jaar direct in beslag waren genomen De opbrengsten van beide partijen lagen overigens ho ger. Dat meerdere deel krijgen de vissers terug. J. M. uit Amemuiden stond terecht voor de aanvoer van 282 kilo tong met de Arm. 17 bij de vismijn in Vlissingen op 12 december 1975. A W. G. uit Breskens stond terecht voor aanvoer van 151 kilo tong met de Br. 4 bij de vismijn in Bres kens op 16 december. Beide zaken wa ren de laatste van een groter aantal. De anderen werden al eerder behandeld. De overtredingen gebeurden in een pe riode dat er veel onduidelijkheid be stond over de vangstbeperking voor tong en schol. In feite gold een van gstverbod. maar in visserijkringen heer ste de gedachte dat bijvangsten tot 200 kilo toegestaan waren. In het geval van J. M. bracht diens zoon op 12 december282 kilo tong aan wal. M. voerde op de zitting aan dat er onduide lijkheid was over de juiste hoeveelheid die aangevoerd mocht worden. Hij wees er op dat de regeling binnen enkele we ken zes tot zeven keer veranderd was. In het geval van A. W. G. voerde diens Br. 4 op 16 december 151 kilo tong aan. Dit was de vangst van één dag omdat het schip door schade aan de krukas vroegtijdig terug moest, keren. G. voerde op de zitting aan dat hij van de regeling wist maar zijn bemanning niet. 'Het was een chaotische toestand', ver klaarde hij. Officier van justitie mr. W. G. C. Mijns- sen eiste in beide zaken 500 gulden boe te. Hij wees daarbij op de landelijke richtlijnen. De schippers was een schik king van 500 tot 1.000 gulden aangebo den. Mr. Mijnssen betoogde dat dit he lemaal 'niet zo gek hoog was' en voor de schippers 'niet ongunstig' uitviel. Sportaccommodaties Terneuzen straks 7 procent duurder TERNEUZEN - B. en w. van Terneuzen willen detarieven voorhetgebruik van de sportaccommodaties met gemid deld 7 procent optrekken. De verhoging gaat volgend jaar in. Om dat het college wil voorkomen dat ver enigingen. die gebruik maken van over dekte sportgelegenheden, duurder uit zijn dan andere clubs, gaan hun prijzen met iets minder dan 7 procent naar bo ven. Het voorstel wordt donderdagavond behandeld door de financiële commis sie Daar komen verder voorstellen aan de orde om met ingang van 1 januari '78 de onroerend goedbelasting in te voeren. Op dat moment vervallen straat- en riool-, grond en personele belasting met de respectieve opcenten. De commissie buigt zich donderdag over de verorde ning. B. en w. willen tenslotte een aantal be lastingen en vergoedingen voor dien sten optrekken met 7 procent. De com- missievergadermg begint om 19.30 uur. Politierechter mr. J. van 't Hof wees beide schippers er op dat in feite niets gevangen mocht worden, maar had be grip voor het verweer van de grote on duidelijkheid die er bestond. Daarop kwam hij tot de boete van 350 gulden. Schipper A. T. uit Breskens werd ver oordeeld tot een voorwaardelijke boete van 350 gulden. Met zijn vissersboot, de Br. 7 weigerde hij op 24 maart op de Noordzee inspectie van de visserijcon trole. Signalen en oproepen vanaf het inspectievaartuig negeerde hij. Vertoon Op de zitting speelde T. met veel ver toon afwisselend onschuld en veront waardiging. Hij verklaarde dat het schip minstens 2 mijl van hem af lag en vond het allemaal maar 'flauwekul' 'Ik heb niets gedaan', verklaarde hij thea traal. De officier eiste een geldboete van 500 gulden. Mr. Mijnssen vond dat de 'me thode van barst maar', zoals hij de hou ding van T kwalificeerde, onaanvaard baar was. De politierechter bepaalde de boete geheel voorwaardelijk. Mr. Van 't Hof dacht hiermee herhaling te voor komen. 'Dan blijft de straf als een zw aard van Damocles boven uw hoogd hangen', zei hij totT. Deze had namelijk al aangekondigd bij herhaling van een dergelijke controle precies hetzelfde te doen. Sint brengt bezoek aan Heikant HEIKANT - Zondag brengt de sint een bezoek aan Heikant. Begeleid door de fanfare 'Muziekvereniging Heikant' houdt hij eerst een rondrit door Hei kant, Om ongeveer half drie komt hij aan bij het gemeenschapshuis 't Heike', waar de sint de jeugd gaat tracteren. iTHMIIHH Hu, Installateur- Uw installateur: MAASAIR B.V.-THOLEN Ampèrestraat 1, Postbus 24, Telefoon (01660)21 50 Drie auto's bij botsing beschadigd BURGH - Bij een botsing op de Meel dijk te Burgh zijn donderdagacond om streeks half zeven drie auto's flink be schadigd. Dit gebeurde toen een vijftal auto's ach ter elkaar op de Meeldijk reed. Uit de tegenovergestelde richting kwam me vrouw De B-O uit Haamstede die de eerste drie auto's passeerde maar tegen de vierde en de vijfde reed. De auto's waren respectievelijk eigendom van A A. H van D. uit Breda en J. H de V. uit Middelburg. Waterschapsbond nam alvast afscheid van dijkgraaf Dees HULST - De Zeeuwse Waterschaps bond heeft vrijdagochtend, tijdens de algemene ledenvergadering in 'Den Dullaert' in Hulst alvast afscheid ge nomen van dijkgraaf D. J. Dees van het waterschap ,De Brede Watering van Zuid-Beveland. De heer Dees vertrekt op 31 december (in verband met zijn pensionering) uit de waterschapswereld. Voorzitter A. M. Geluk roemde de heer Dees om zijn inzet voor de walerschaps- zaak. Hij overhandigde hem, namens de Zeeuwse Waterschapsbond, een boe kenbom De opvolger van dijkgraaf. Dees, de heer G J. de Jager werd met algemene stemmen in het bestuur van de waterschapsbond gekozen. Herkozen (bij acclamatie) werden ver der de zittende bestuursleden Geluk, J. Francke en P. van Hoeve. Terneuzense huurders Katspolder willen geen huurverhoging TERNEUZEN - Bewoners van de 328 flats van het makelaarskantoor Rouw in de Terneuzense Katspolder hebben zich tot staatssecretaris Van Dam van volkshuisvesting gewend met de vraag een per 1 december aangekondigde huurverhoging ongedaan te maken. Ze willen verder weten of het optrekken van de huren met 8 procent in overeen stemming is met de wet. De huurders, die zich inmiddels hebben verenigd in een bewonerscommisssie. wijzen de staatssecretaris op het feit, dat een huurverhoging voor het betref fende complex pas een jaar nadat de huizen volledig bewoond zijn mag in gaan. Voor de huizen in de Katspolder zou deze 'gemiddelde bewoningsdatunv nog niet zijn bereikt, omdat er nog steeds 100 leeg staan. Deze flats zijn nog nooit bewoond ge weest. zodat ook de gemiddelde bewo- ningsdatum niet kon worden vastges teld. De bewoners noemen de aangekon digde huurverhoging in een rondschrij ven een onwelkome sinterklaassurprise. Ze wijzen de mening van de makel aar af, dat dehuren opgetrokken moeten wor den omdat de Katspolderflats anders concurrerend zouden werken ten op zichte van andere fiats in Terneuzen. Film in Second Home MIDDELBURG -Vanavond (zaterdag) draait in de jongerensoos 'second Ho me' te Middelburg de film 'Gimme Shelter' van The Rolling Stones. De aanvang van de film is 20.00 uur. De film is alleen toegankelijk voor jongeren van 15 jaar en ouder. MIDDELBURG - De economische poli tierechter ïn Middelburg heeft vrijdag de eerste vonnissen geveld in zaken tegen Zeeuwse landbouwers bij wie de nieuwe aardappelziekte phoma is aan getroffen. De eerste veroordeelden kre gen flinke boetes van 500 en 1000 gul den. Phoma is een schimmelziekte met een gevaarlijk karakter voor de teelt van aardappelen. Volgens een controleur van de algemene inspectiedienst is één besmette knol al aanleiding om een hele partij af te keuren. Voorde consumptie leveren deze aardappels overigens geen gevaar op. Landbouwer A. J. de N. uit Veere stond als eerste in Zeeland voor dit feit te recht. Hij had eigen pootaardappelen niet laten controleren op de eventuele aanwezigheid van de aardappelziekte. Bij controle van de inspectiedienst bleek de oogst door phoma aangetast. De als getuige aanwezige controleur van de algemene inspectiedienst, de heer J. de Koning, zette uiteen dat een perceel waarin aardappels met phoma geteeld zijn nog jaren besmet kan zijn. Politie rechter mr. J. van 't Hof hield daarop landbouwer De N. dit grote gevaar voor. De betrokkene bleek zich inmiddels van de gevaren van de aardappelziekte op de hoogte te hebben gesteld. Deson danks eiste officier van justitie mr. W. G. C. Mijnssen een geldboete van 1.000 gulden. Voor hem woog daarbij vooral het gevaarlijke karakter van de ziekte. "Het is in zekere zin nog gevaarlijker dan aardappelmoeheid", aldus de offi- Poliüerecnter mr. Van "t Hol wilde reke ning houden met het feit dat De N. zich naderhand geïnformeerd had en zich nu ook van de gevaren bewust toonde. Tegen deze achtergrond beperkte hij de boete tot 500 gulden. Besmet Landbouwer G. D. K. uit Sint Maar tensdijk kreeg bij verstek voor dit zelfde feit een geldboete van 1.000 gul den. De politierechter vonniste hier conform de eis. Aanleiding hiervoor was de grotere areaal dat besmet was en het feit dat K. niet op de zitting ver scheen. De firma W. en Co uit Sint Annaland werd bij verstek veroordeeld tot een geldboete van 2.000 gulden, waarvan 1.000 voorwaardelijk. Deze boete werd opgelegd omdat het bedrijf een grote partij aardappelen, waarvan een groot deel was aangetast, voor consumptie had verkocht.De Vlissmgse groeteman M. P. B. kreeg een boete van 75 gulden voor het voeren van onjuiste reclame. Hij had een mindere soort mandarijnen voor zijn winkels aangeprezen als 'Cle- mentimes'. De betrokkene schoof de schuld op spelende kinderen die de bordjes van de verschillende kisten verwisseld zouden hebben. Dit verweer vond geen genade in de ogen van de po litierechter. Streekziekenhuis hield feestavond GOES - Vrijdagavond werd in de Prins van Oranje dc jaarlijkse feestavond van het Streekziekenhuis'De Bevel&n- den' gehouden. Deze avond werd geor ganiseerd door de personeelsvereni ging 'De Boemeranr'. Aan net begin van de avond werden de jubilarissen gehuldigd die vanaf de ope ning van het Streekxiekenhuis, nu twaalf en een half jaar geleden, daar werkzaam waren. Het grootste gedeelte van de avond werd gevuld door de cabaretgroep Sito en Marijke Hoving met hun programma 'Oh'. Een daverend applaus van een goed gevulde Prins van Oranje sloot het optreden at Tot slot was er een groot bal met mede werking van de Olau-Line band

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11