Shell helpt de autokosten drukken. gH letterlijk alles voor uw huis en tuin KKer Alleen Shell benzine bevat A.S.D. Waarom? Een tast bewees het. Kan uw auto ook zuiniger rijden? llraau de feiten one re; A.S.D. over GEMEENTE REIMERSWAAL 9t is ggéén prijs het beslissende doelpunt staat in de PZC Bloemen en tnincentrnm Dekker heeft GROTE SINT-NICOLAAS AKTIE aioeni men tuincentrum 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 26 NOVEMBER 1976 A.S.D. in Shell benzine geeft een besparing van gemiddeld 3%.HB Er wordt in Nederland meer benzine verbruikt dan strikt noodzakelijk is. Van veel auto's wordt het benzineverbruik ongunstig beïnvloed door vuilafzetting in het inlaatgedeelte van de motor. Daar is iets aan te doen. A.S.D., een al Amsterdam werd ontwikkeld. A.S.D. is een zogenaamde „reinigingsdope" die ervoor zorgt, dat het inlaatsysteem van uw motor vrij blijft van vuilafzetting. Die vuilafzetting zou er namelijk oorzaak van kunnen zijn, dat uw auto meer benzine enige jaren bestaande toevoeging aan Shell gaat verbruiken dan nodig is. A.S.D. voor- benzine, voorkomt deze vuilafzetting. En komt die vuilafzetting, beter dan alle zorgt derhalve ook voor een lager benzine- vroeger gebruikelijke dopes. En dat De invloed van ASÏX op het benzineverbruik Proef mc. 2(gdxtiiWeautOi verbruik. In een recente test met 21 willekeurig ge kozen auto's bleek de brand- stofbesparende werking van A.S.D. in Shell benzine ge middeld 3% te bedragen. Een uitgebreid rapport over deze test hebben wij voor iedereen klaar liggen. In deze advertentie vindt u de belangrijkste informatie uit dat rapport. A.S.D. betekent Amsterdam Super Detergent. Zo genoemd, omdat A.S.D. in het Koninklijke/Shell Laboratorium te A.S.D.) werd nauwkeurig gemeten, waarna verklaart de grote benzine- besparende werking van A.S.D. Het is een patent van Shell en zit derhalve uit sluitend in de Shell benzine, zowel in Super als in Normaal. De besparende werking van A.S.D. werd begin dit - --jaar nog eens zeer overtuigend aangetoond. Met 21 willekeurig gekozen, gebruikte auto's werd een wetenschappelijk verant woorde test gedaan. De auto's hadden nog nimmer op benzine met een krachtig rei nigingsmiddel als A.S.D. gelopen. Het benzineverbruik van benzine zonder 6500 km op Shell benzine mèt A.S.D. werd gereden. Een tweede, even nauw keurige meting, toonde aan, dat een bespa ring op het brandstofverbruik van gemid deld 3% was gerealiseerd. A.S.D. werd enige jaren geleden voor het eerst aan Shell benzine toegevoegd. Regelmatige Shell klanten profiteren al die tijd al van de besparende werking van A.S.D. Automobilisten, die tot nu toe benzine van andere merken of merkloze benzine tankten, kunnen dat ook. Regelmatig Shell tanken is voldoende, ook voor oudere auto's. Bij elk Shell tankstation ligt een uitge breid rapport van de test klaar. U kunt dat zo meenemen. U kunt het rapport, waarin alle feiten over A.S.D. duidelijk vermeld zijn, ook even aanvragen. Per brief, door een ongefrankeerde envelop met naam en adres te sturen aan Shell Nederland Verkoopmij B.V, Zo ziet uw motor met inlaatsysteem er schematisch uit. Bij de pijlen kan vuilafzetting ontstaan met het gevolg, dat de sterkte van het benzine-luchtmengsel wordt verstoord. Daardoor treedt vermogensverlies op. Shell benzine met A.S.D. voorkomt vuilafzetting en dus vermogensverlies. Antwoordnummer 175, Rotterdam. Of per telefoon. Bel even 010-696112 en u krijgt de afdeling Klantenservice van Shell. Die noteert graag uw aanvraag voor het rapport en geeft u ook alle andere informatie over A.S.D. in Shell benzine. De wnd. burgemeester der gemeente Reimerswaal maakt bekend: 1. dat. ter voldoening aan de artikelen 63 en 10 der onteigeningswet, een commissie uit gedeputeerde staten der provincie Zeeland, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige, het hoofd van het gemeentebestuur en een lid van het bestuur van het wa terschap 'De brede watering van Zuid-Beveland', in het gemeentehuis te Kruiningen zitting zal houden op donderdag 16 december 1976, des morgens 10 uur, teneinde de bezwa ren van belanghebbenden aan te ho ren tegen het plan van het werk en de voorgenomen onteigening ten name van het waterschap 'De brede wate ring van Zuid-Beveland' voor het verhogen en verzwaren van de zee dijk langs de Westerschelde van de Reigersbergschepolder tussen dp 43 en dp 45 35 m. en van de calami- teuze Zimmermanpolder tussen dp 0 en dp 44 35 m. en het graven van een polderwaterafvoerkanaal in de Zimmermanpolder, een en ander met bijkomende werken, in de gemeente Reimerswaal en nodigt belangheb benden uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen. 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste en laatste lid van artikel 12 der ontei geningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der gemeente Reimerswaal, afdeling algemene zaken, Markt 2 te Kruinin gen. van 2 decembér 1976 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht. Kruiningen, 26 november 1976. De wnd. burgemeester van Reimerswaal, C. Slabbekoorn Wij geven 3240,- weg aan St.-Nicolaas bonnen. Tot en met 5 december kiunnen 1800 klanten hiervan profiteren. Bij besteding van een bedrag van 5,- of meer ontvangt u zo'n waardebon van minstens 1u heeft echter ook kans op een hoger bedrag, tot 10,- toe. Bonnen zijn inleverbaar tot 31 dec. 1976 Hydro- kultuur Een leuk assortiment kamer planten op water, met voedingstablet en waterniveau- metertje. 5 DECEMBER TIPS Modern bloemstukje Prachtige plant voor kamer of tuin artistieke bloembak 'n goed stuk gereedschap of een bloemencheque of een tuinplantenbon Voor de aanleg van uw tuin: Compost, tuinturf, turfmolm, tegels en alle andere benodigdheden. Ook hekwerken, per gola's, kasjes enz. door voortgaande omzetstijging ook dit jaar weer een forse prijsverlaging Uw bloemen als cadeau naar waar ook ter wereld via Fleurop. Plant nu uw bollen! Wij hebben een groot assortimen bloembollen in kleurechte verpakking Bloemen- en tuincentrum Dekker is: de gehele week geopend van 8.30-17.30 ui voorzien van een ruim parkeerterrein aanwezig op alle Zeeuwse markten Enkele voorbeelden: 50 Krokus 7/8 25 Tulpen 10/11 3,50 3,50 Langevielesingei 34 - Middelburg Tel. (01180) 25253

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22