Berenburg De echte berenbura herkent men aait het et liet met de raese Alpen. Bent 1150 jaar of ouder? Dan krijgt u dit tijdschrift geheel gratis. Surprise-prijzen Kom keukens kijken bij Débé geslaagd winkelen begint op de advertentie pagina's van de PZC bij de Nederlandse WolSederatïe NEDER LANDSE débé meubelen nvpc Nederlandse 50 Plus Club PROVINCIALE ZEEUWSE COURAN DONDERDAG 25 NOVEMBER 1976 De grootste meubeltoonzaal van zuid-nederland is alweer uitgebreid sieren. Neem er eens een dag voor om al die zitkamers, eethoeken. Nu met een aantrekkelijke afdeling curctne keukens van uitzonderlijke kasten, slaapkamers, keukens en nog veel meer te bewonderen, klasse. (J kunt kiezen uit verschillende stijlen en prijzen, zoals dat ook Ook wat mooi vindt zit erbij. Wij zijn geopend op werkdagen van geldt voor al die andere meubels die onze uitgestrekte toonzalen 9 tot 6. Op zaterdag van 9 tot 5. r Smyrna knooppakket Kompleet pakket met voorbeschilderd stramien en knoopgaren. uitgevoerd in een prachtige geschenkverpakking. Normaal24,95 "jgjVf&i Surprise-prijs Mïm-sckellekoord Handwerkpakket inklusief splijtzijde en ornamenten in verschillende motieven. Surprise-prijs Zeer dekoratie! Spi&mewiel blank of donkerbruin gebeitst, met groot spingat en 3 spoelen. Normaal 295 - ^p^fAa Surprise-prijs JÈ& J Ons adres: Teteringsedijk 89 bis, f r Breda, Postbus 3145. telefoon 076- Kj- 134552. Levering via uw woninginrichter. Volop parkeergelegenheid. Vetwol om zelf fe spinnen Uitgezochte witte wol Informeer ernaar Naast ons eigen assortiment vindt u óók een uitgebreide kollektie Scheepjeswol breigarens Deze aanbiedingen zijn geldig tot en met 6.12,76 Goes. Papegaaistraat 13. 01100-15390 iedereen leest de krant altijd en overal KADO Wij verzorgen uw gehele hypotheek. Als financiële deskundigen - die zelf geen belang hebben bij aan- en/of verkoop van woningen - verstrekken wij u een juiste offerte van uw werkelijke maandlasten. Rente kan evt. 30 jaar vast! ONZE GOEDKOPE LUCHTBRUG NAAR INDONESIË! De S.O.C. Reizen en Prijzenfolders 1977 liggen weer voor u klaar!!! Retour Jakarta vanaf 1595,- per C.S.A.-af Brussel Per Singapore Airlines, af Schiphol 1795,-. Speciale groepsreizen voor ex-K.L.-ers en K.N.I.L. tegen extra laag tarief. Bel voor in formatie: Henk Mathey-reisleider S.O.C. Stichting Overzeese Contacten, tel.: 01180-27980, Middelburg. Marcus de la Palmastraat 6. Langevieleweg hoek Ruyterstraat te Middelburg. Tel. 01180-28035 (5 I.). hijspr-) "Het Leven Begint bij 50" wordt uitgege- ven door de Nederlandse 50 Plus Club. Het staat boordevol artikelen en informatie over onderwerpen die voor mensen van 50 jaar en ouder van belang zijn. Voor u dus. Artikelen over gezondheid, tuinieren, belastingen, jjj§Pj8||ll wetgeving voor bejaarden, en nog veel meer! U krijgt dit tijdschrift gratis, zon- der enige verplichting, wanneer u on- derstaande bon instuurt. NVPC betekent: zeer veel besparingen Vindt u ook dat alles te duur is vandaag de dag. Huishoudelijke artikelen, kleding, vakanties, boeken en platen, meubelen, verzekeringen... en al die andere dingen die u graag wilt aanschaffen. Als lid van de NVPC kunt u zich op al deze artikelen veel, heel veel besparen, omdat wij met vooraanstaande producenten en leveranciers speciale afspraken hebben gemaakt, zodat onze leden grote kortingen krijgen. NVPC betekent: echte vrienden De NVPC brengt mensen zoals u bijeen. Mensen van rijpere leeftijd die zich over hun toekomst willen bezinnen. Binnen de club vindt een voortdurende uitwisseling plaats van ideeën, informatie en ervaring. De NVPC is een waardevol baken voor één van de be langrijkste groepen uit onze samenleving... de mensen die de 50 zijn gepasseerd. Het Friese landschap wordt gekenmerkt door een wonderschone platheid.Wat, blikskaters, doet die door robuuste bergen omgeven jodeler dan op het etiket van Friese berenburg? Een speling van het lot, beste lezer, want wat wil het geval. In dezelfde dagen dat Fedde Sonnema zijn naam voor eeuwig aan zijn beroemde berenburg wilde verbinden, kwam er een drukker in zijn slijterij. Met een boek vol mooie plaatjes en een mond vol 3^' mooie praatjes. Want zo ging dat in die tijd. ,,Bij een kruidendrank moetje de Alpen laten zien, dat staat interessant", verkondigde de drukker, daar zijn etikettenboek juist vol dergelijke plaatjes zat. En toen Fedde al die vrolijke, verre taferelen zag, itn, - kreeg bij een zwak moment. Misschien wel het enige in zijn leven. Even zag bij zijn roem gaan tot ver over de grenzen. En nam het etiket. Van die dag af beeft ook Friesland z'n Alpen. Omdat het etiket met de jodeler tot op heden prijkt op de echte Sonnema Berenburg. De berenburg zoals Fedde Sonnema die in 1860 voor het eerst te Dockum maakte. En waarvan bet geheim, de smaak en bet etiket zo zorgvuldig bewaard bleven. 1^, |i Boordevol artikelen - over gezondheidszorgfinanciën, belastingen, reizen, ontspanning, voor u, als u onderstaande bon a s. Geheel gratis ons ops muit. Iedereen van 50jaar en ouder kan lid worden Of u nog werkt of al gepensioneerd bent, wan neer uw 50e verjaardag achter u ligt, kunt u lid wor den van de NVPC en gebruikmaken van de vele voor delen die het lidmaatschap u te bieden heeft. Vul on derstaande bon in en stuur hem aan ons op. Dan krijgt u alle informatie over de club, over de vele besparin gen, over de speciale diensten en verzekeringen... en over nog veel meer. Natuurlijk is de documentatie ge heel gratis en verplicht u tot niets. I Keizersgracht 562, Amsterdam /wilisik bon voor gratis nvpc documentatie" .Zenden aan: Nederlandse 50 Plus Club, Antwoordnummer 8509, Amsterdam.) Stuur mij" gratis en zonder enige verplichting een nummer van "Het Leven Beginr bij 50" en uw uitvoerige documentatie over de besparingen cn andere voordelen, die ver bonden zijn aan het lidmaatschap van de NVPC. Naam (Met blokUtten invullen s.v.p.) Straat Sonnema Berenburg. Naar het aloude recept van Fedde Sonnema, Dockum1860.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8