Primlfief Espanoi in Kuip geen partij voor Feyenoord rtij deMelkn^ QUEENS PARK OVERBLUFT K0LN PZC/s COMBINATIE JOPSE KAMPIOEN B-KLASSE MAC DE ZEEUWEN Br w 11SF 15 BRIDGE: DAMES BRAAK- KREDIET 1E IN HOOFDKLAS KAISERSLAUTERN WAS STERKERE TEGENSTANDER... HET MOET SOMBER GESTELD ZIJN MET SPAANS TOPSPEL Magere yoghurt hele liter tijdelijk piek Indoorstrijd boogschieten De Haas weg bij Braakman De Fouw gewestelijk kampioen Souburgse damclub is koploper DONDERDAG 25 NOVEMBER 1976 M m - JÊ sport Links haalt Nico Jansen tussen de Espanolverdedigers Verdugo (1) en OrLiz Aquino uit, rechts ziet doelman Fernandez de in zijn doel gesprongen bal verslagen na. MIDDELBURG - Met een score van 62.50 procent zijn de dames Braak- Kredïet in de hoofdklas van de dis- trictscompelitie bridge voor dames drie plaatsen opgeklommen op de rang lijst. Zij staan nu ais eerste genoteerd. De dames Dronlcers-Parent en Kooman-de Vlieger delen nu de tweede en derde plaats. In de eerste klas blij ven de dames Puïs-Fonteijne en Aker boom aan de leiding met respectieve lijk 233.11 en 230.07 procent. Uitslag hoofdklas: 1 dms Braak-Krediet 105, 2. Aerssens-Suurbier 92. 3. Eekman-Woltering 90, 4. Kooman-de Vlieger 85, 5. Crena Uiterwijk-Kroeders 84, 6 Rogiers-Weststrate 83, 7 Dronkers-Parent74,8 PotMorsheim61 Gemiddelde 84. Eerste klas N-Z-lijn: 1 dms. Puls- Fonteijne 258. 2 Blokpoel-Boucherie 247. 3 Kloosterman-Wullems 228, 4 Leupen-Zandee 220. 5 Meijers- Moermond 216,6 v. d. Heuvel-Ooyevaar en Bakker-Pieters 212, 8 Korteweg-vv. d. Rest 183, 9 Ballintijn-de Weert 178. Gemiddelde 216. O-W-lijn: 1 dms Korte weg - de Rijcke 255,2 Akerboom - de Vries247,3 Mulder Jutte 240, 4 Bastiaanse - Meijer 230, 5 uur. Bennis - Brouwer 227, 6 Visser - Vries 217,7 Lindenbergh - Broer 196,8 Sinke- Hostee 166, 9 Doggen - Plijter 156. Ge middelde 5 Stand na 4 ronden in procenten: Hoofd klas: 1 dms. Braak-Krediet 217.86, 2 Dronkers - Parent vs en Kooman - De Vlieger? ,?.88,4 Pot- Morsheim 202.38,5 Crena Uiterwljk - Kroeders 191.67, Aerssens - Suurbier 188.70, 7 Geijsen - Hage 182.53 vs, 8 Rogiers - Weststrate 180.35. Eerste klas: 1 dms Puis - Fonteijne 233.11,2 Akerboom-De Schipper230.07, 3 Mulder - Jutte 216.02, 4 Meijers - Moermond 215 16. 5 Blokpoel - Bouche- rie 212.77, 6 Bastiaanse - Meijer 210.61,7 Dingemanse - De Rijcke 208.56,8 Visser- Vries 205.00, 9 Kloosterman - Meerman 203.21.10 Leupen - Zandee 202.91 vs. 11 v. d. Heuvel - Ooyevaar 201.48,12 Bennis Brouwer 190.79, 13 Lindenberg - Broer 189.91 vs, 14 Sinke - Hostee 185.81, 15 Korteweg - v. d. Rest 183.84 vs, 16 Bak ker - De Graaf 173.18, 17 Ballintijn - De Weert 165.54,18 Doggen - Püjter 163.23. De vijfde ronde wort gehouden op maandag 13 december 1976 in de Mid delburgse Schouwburg. Aanvang 13.30 iDoor Joop van den Berg) B ARCELON A - Als dit Espanoi in staat is om Real Madrid met 4-1 te verslaan, hoe zwak is Real Madrid momenteel dan wel? Dat was een van de vragen die zich gisteravond opdrong na de 0- 1-zege van Feyenoord op Espanoi in Barcelona. Deze Spaanse formatie presenteerde zich als een schamele ploeg zonder al te veel technische en tactische kwaliteiten, een formatie die het vooral van fysiek geweld moet hebben. Na de kleine, maar kost bare 0-1-zege van Feyenoord gisteravond in Barcelona, is het dan ook vrijwel zeker dat de Rotterdammers de kwartfinales van het UEFA-cuptoernooi zullen halen. Het moet somber gesteld zijn met het Spaanse topvoetbal als dit Espanoi in staat is om in de top van de nationale competitie mee te draaien. Weliswaar kwam Feyenoord na een beheerst gespeelde eerste helft na rust onder druk te staan maar kennelijk lieten de Rotterdammers zich in die periode toch nog nerveus maken door het furieuze publick van Espanoi dat tot op een meter van de zijlijn zit. Ongetwijfeld zal Feyenoord voor eigen publiek de buit over 14 dagen zonder al te veel moeite definitief binnenslepen. Kaiserslautern, dat in Rotterdam al met 5-0 afgedroogd werd, was in ieder geval een sterkere tegenstander dan dit primitief voetballende Espanoi. Inderdaad kan in het Europese cupvoet bal de beste stuurman bij tijd en wijle langs de kant staan. Want terwijl in de turbulente krachtme ting tussen Espanoi en Feyenoord de befaamde top-arbiter Rudi Glöckner uit Oost-Duitsland door de scheidsrech- terscommissie van de UEFA een bijrol letje mocht vervullen als grensrechter,' kon zijn landgenoot Adolf Prpkop de .grimmige veldslag maar ternauwer nood in de hand houden. Reeds tijdens 'de wereldkampioenschappen in Mexico in 1970 maakte Glöckner furore maar nu figureerde hij langs de zijlijn. Moeiteloos kon Adolf Prokop twee weken geleden Ide interland tussen België en Noord- Ierland in de hand houden, maar aan dit Europa-cupgevecht in Barcelona waarin het fysieke geweld vaak meedo genloos werd toegepast, had hij een veel zwaardere klus. Hoewel ook Feyenoord dat geweld niet schuwde, gingen toch vooral de Spanjaarden zich te buiten aan grove overtredingen. Slechte verliezer Espanoi toonde zich zonder meer een slechte verliezer. In het gevecht van man tegen man moesten de Rotter dammers bij herhaling met een flitsend reactievermogen bikkelharde charges en trapbewegingen van de Spanjaar den ontwijken. Vooral aanvoerder De- felipe, speciaal belast met de bewaking van Nico Jansen, kon kennelijk de ach terstand die de Spaanse formatie al in de 12e minuut opliep, nauwelijks ver kroppen. Heftig misbruik maakte hij over een bloedneus, die hij toevallig had opgelopen, en waardoor zijn shirt rood besmeurd werd. Voortdurend was hij uit op revanche en vlak voor rust schopte hij Nico Jansen zo keihard on deruit, dat het verbazingwekkend was dat scheidsrechter Prokop de gele kaart niet trok. Ongetwijfeld realiseerde Prokop zich in de rust dat hij harder moest optreden tegen het provocerend geweld want met alleen maar een regen van vrije trappen was deze rommelige, vaak chaotische slijtageslag niet in de hand te houden. In dit strijdtoneel was de gele kaart die Fernandez Amado enkele minuten na rüst te zien kreeg, dan ook vanzelfspre kend. Amado had Nico Jansen in een halve heupzwaai genomen. Maar ook Feyenoord bleef het geel niet bespaard. Op het momept dat de Brazi liaanse neger Jeremiaz een overtreding had gemaakt en Feyenoord dus terecht een vrije trap mocht nemen, atta queerde Verdugo centrale verdediger Wim Rijsbergen die de bal wilde op pakken. Rijsbergen duwde terug en kreeg prompt de gele kaart te zien, een weinig overtuigende strafmaatregel van Prokop. In zijn begeerte om te sco ren liep Jan van Deinsen na 34 minuten in de tweede helft even onbeholpen als keihard in op doelman Fernandez. Toen arbiter Prokop de Nederlander tenslotte had bevrijd uit een kluwen van Spaanse spelers liet hij Van Dein sen terecht ook het geel zien. Allerminst fraai Door het niets ontziende spel, vaak van beide kanten, en door de chaos die de wedstrijd meestal beheerste, was deze krachtmeting wel spectaculair maar al lerminst fraai te noemen. Voor rust had een koelbloedig spelend Feyenoord niet al te veel moeite methet teleurstellende Espanoi dat niet in staat bleek geva rieerde aanvalspatronen op de grasmat te leggen, maar dat vooral succes zocht met lange trappen naar de spitsen Je remiaz in wie Feyenoord-trainer Boskov volslagen ten onrechte een tweede Eu- sebio heeft menen te herkennenen naar de linkervleugelaanvaller Maranon die zich ontpopte als de gevaarlijkste speler van de Spaans ploeg. In de eerste helft liepen dan ook bijna alle aanvallen over deze razendsnelle Maranon die boven- ADVERTENTIE! Geldig t/m zaterdag 27november dien in staat bleek loepzuivere voorzet ten af te leveren. Maar zo koelbloedig en beheerst als de Rotterdammers voor rust de Spaanse furie aan banden wisten te leggen, zo nerveus opereerden ze vaak in de tweede helft. Het temperamentvolle Espanoiopgezweept door het vaak hys terische publiek, zocht in die periode voortdurend de aanval en vaak wan kelde de Rotterdamse ploeg langs de rand van de afgrond. Typerend is dan ook dat de Spanjaarden in die tweede helft acht corners mochten nemen tegen Feyenoord niet een. Voor rust was de cornerverhouding al 4-1 in het voordeel van Espanoi. Miraculeus ontsnapte het doel van Feyenoord in die tweede helft dan ook enkele malen aan een doorbo ring en de objectieve waarnemer moest tenslotte wel tot de conclusie komen da t de Spanjaarden in die tweede helft wel een gelijkspel verdiend hadden. Ook tweede helft Evenals in de wedstrijd tegen Real Madrid, zondag jl, ontwikkelde Espa noi ook nu in de tweede helft het groot ste gevaar. Er was echter een opmerke lijk verschil met die krachtmeting tegen de ploeg.uit Madrid: toen scoorde Espanoi na de rust drie maal (uitslag 4-1), maar tegen Feyenoord kon geen enkele kans verzilverd worden. Na het deerniswekkende aanvalsspel van Es panoi in de eerste helft tegen Feye noord was het verbazingwekkend dat de Spanjaarden na rust wel zoveel uit gespeelde kansen kregen, want die uit gespeelde kansen waren er voor rust nauwelijks geweest. Alleen in de beginfase lieten de Rotter dammers zich even overrompelen toen GOES - Voor de tweede achtereenvol gende maal hielden de Zeeuwse boog schutters (doelsehutters) hun Fita- indoorwedstrijd. Deze wedstrijd is nog maar sinds enkele jaren opgenomen in de officiële wedstrijdkalender van de Nederlandse liandboogbond en omvat 2 wedstrijden van 60 pijlen elk op de 25 meter baan. Het nieuwe van deze wed strijden is, dat ze geschoten moeten worden onder internationaal regle ment waarvan de belangrijkste bepa ling is, dat de pijlen in series van 3 ge schoten moeten worden waarbij de schutter voor elke serie 2,5 minuut Krijgt. 'i Het aantal deelnemers aan deze interes sante wedstrijden is (nog) wat beperkt. De prestaties waren echter van goed ni veau. De strijd om de eerste plaats ging al spoedig tussen de twee topschutters van ShSebastiaan Yerseke: Bob Gle- rum en Leen de Koeijer. Hoewel Glerum na een halve wedstrijd met 5 punten voor stond, moest hij in de tweede helft toch zijn meerdere erkennen in de Koeijer. die zelfs met een magistrale se rie van 277 een nieuw 30 pijlenrecord vestigde. De totale uitslag is: 1 L. de Koeijer 1083; 2 B. Glerum 1074; 3 P. dë Koeijer 1060; 4 S. Leijnse 1034; 5 J. van Keulen 1010; 6 J. de Koeijer 1008; 7 H. van Stee 965; 8 A. Duinkerke 954; 9 E., Engels 901; 10 P. de Jonge 879: 11 J. C.' van Antwerpen 871; 12 A. Parent859:13 P. Rietveld 845; 14 C. D. Raas 830: 15 mevr. Glerum 728; 16 W. Stroo 685; 17 C. J van Antwerpen 487. Maranon op links als een pijl door de Feyenoord-defensie sneed, maar doel man Eddie Treytel wierp zich precies op tijd voor de voeten van spits Fernandez die de voorzet van Maranon bijna be reikte. En terwijl Espanoi daarna steeds rommeliger ging spelen, bracht Feye noord meer lijn in het spel. En al in de tiende minuut was de Rotterdamse ploeg zeer dicht bij een treffer toen Kreuz na een combinatie tussen Theo de Jong en Wim Jansen alleen voor de boomlange doelman Fernadez opdook, maar hoog over het doel knalde. Onverwacht Volslagen onverwacht sloeg Nico Jan sen reeds in de tiende minuut doeltref fend toe. Later zou hij lachend vertellen: ..Het was niet het mooiste doelpunt dat ik tot nu toe in mijn loopbaan heb ge scoord. maar wel een belangrijke tref fer". Dc bonkige Rotterdamse spits ving in die 12e minuut in het centrum een verdwaalde bal op. rommelde langs wat Spanjaarden en knalde onmiddellijk op doel. Maar ongetwijfeld zou hij geen succes hebben gehad als centrale ver dediger Defilipe het schot niet van rich ting had veranderd. 0-1. Espanoi reageerde wel geprikkeld, maar was niet in staat om ook maar een moment werkelijk gevaarlijk te wor den. Feyenoord beheerste in die pe riode het spel zelfs zo duidelijk dat zelfs vrije verdediger Michel van de Korput mee in de aanval kon gaan en na een pass van Theo de Jong zeer diclit bijeen doelpunt was. Weliswaar kwam even later Osorio alleen voor Treytel. maar meer dan een schijnkans was het niet want scheidsrechter Prokop had wel degelijk gezien dat de Spanjaard de bal met de arm had meegenomen. Hoewel Espanoi na rust veel offensiever opereerde had Feyenoord al snel een schitterende kans om nog verder weg te lopen. Vreijsen bereikte Nico Jansen die in vrijstaande positie de bal precies in handen van doelman Fernandez gleed. Een regen van kansen kreeg Espanoi niettemin. Toen verdediger Harrie Vos even verslapte en de snelle Armado liet gaan, dook deze Spanjaard alleen voor Eddie Treytel die met een in reflex uit gestoken been redde. Treytel bewees daarmee weer eens dat hij geen enkele hinder meer had van de blessure die zijn linkerkuit in de dagen voor de wedstrijd plaagde. Integendeel, Treytel speelde een schitterende wedstrijd Maar de kansen voor Espanoi bleven komen: BIERVLIET - De Terneuzenaar Cor de Haas heeft zijn trainingsactiviteiten bij dc zwemclub 'De Braakman' met onmiddellijke ingang gestaakt. De Haas is 11 jaar lang trainer geweest bij 'De Braakman', een zwemclub die hij zelfheeft opgericht. Cor de Haas is opgestapt omdat hij zich volgens zijn zeggen ..niet meer kon ver enigen met beplaade activiteiten van enkele bestuursleden „Ik zeg daar verder niets over, want ik hang met graag de vuile was buiten", vervolgt Cor de Haas. ..Maar ik heb wel een moeilijke beslissing achter de rug. De zwemclub 'De Braakman' heb ik ja renlang alleen gerund en het valt beslist niet mee om dan zomaar ineens uit te stappen." Aquino schoot na een corner rakelings over: Jeremiaz kopte tegen de lat: Cuesta kogelde alleen voor Treytel ge komen net naast en uit een vrije trap joeg Maranon de bal zo bikkelhard langs de muur dat het een wonder mocht he ten dat Treytel zijn vuist nog onder de bal kreeg. Toch had Feyenoord met een nog rian tere voorsprong naar Rotterdam kun nen afreizen toen Jan van Deinsen een droomkans kreeg maar tegen de paal kogelde. Het maakte in feite maar weinig uit, want na deze 1-0 behoeft Feyenoord zich met de thuiswedstrijd voor de boeg nauwelijks zorgen te ma ken. Een plaats bij de laatste acht in dit UEFA-cuptoernooi lijkt zeker. BAYERN WON DE EERSTE WEDSTRIJD MÜNCHEN - Bayern München, de Westduitse bekerhouder van het Euro pese toernooi voor landskampioenen, heeft in het olympisch stadion in Mün chen de eerste wedstrijd om de wereld beker tegen de Zuidamerikaanse be kerhouder Belo Horizonte uit Brazilië met 2-0 gewonnen. Gerd Müller en Jupp Kapellmann scoorden voor de West duitsers in respectievelijk de 80e en 83e minuut. Er waren 18.000 toeschouwers. r ADVERTENTIE)' Vlïssingen - Goes - Bergen op Zoom Roosendaal - Waalwijk Oss MIDDELBURG-De combinatie P. Jop- se-K. Jopse uit Kruiningen is kampioen geworden in de B-klasse van de motor en autoclub De Zeeuwen. Deze équipe behaalde de rotzege in de laatste beslis sende clubrit. Vóór de start van deze rit waren er nog vijf combinaties die in aanmerking konden komen voor de clubtitel van dit sef équipe Van Mieuwenhuyzen. Na de offi ciële huldiging der kampioenen bleven de Zeeuwenleden nog geruime tijd fees telijk bfjeen in het Vlissingse clubge bouw. De uitslag van de laatste kampioensrit; De laatste oriëntatierit van de club competitie had een lengte van 36 kilo meter en was uitgestippeld door de heer J. Hamelink uit Middelburg. Start en fi nish waren bij café-restaurant Westduin te Koudekerke. Omdat de clubcompeti tie voor de A-klasse al beëindigd was, gold deze rit uitsluitend voor de deel nemers aan de B-comprtitie. s Avonds werden op de jaarlijkse fees tavond van de MAC De Zeeuwen de kampioensbekers uitgereikt aan de nieuwe clubkampioenen. Voorzitter Ad Deegens reikte de wisselbekers uit in het clubgebouw van de sportvereniging Olympus te Vlissingen. Clubkampioen in de A-klasse werd dit jaar de Middel burgse équipe Tuinman-Tuinman. Op deze avond werden ook de kam pioensbekers uitgereikt aan de provin ciale kampioenen: bij de clubteams aan het A-team van De Zeeuwen en bij de équipes aan de Zeeuwse kampioens combinatie Van Nieuwenhuyzen-Van Nieuwenhuyzen uit Kruiningen. De be kers werden uitgereikt door de heer A. de Pree, vice-voorzitter van de KNMV afdeling Zeeland. De heer De Pree feliciteerde tevens de Zeeuwse kam pioenen met het behaalde resultaat in de onlangs gehouden landelijke compe titie: een vierde plaats voor het Zeeu wenteam en een derde plaats voor de BERGEN OP ZOOM - In de Formosa- bar in Bergen op Zoom is de Colijn- plaatse biljarter D. F. de Fouw, secreta ris van het district Walcheren - De Be- velanden van de KNBB, gewestelijk kampioen geworden van Brabant - Zee land in de vijfde klas fibre. Het betekent, dat de Noordbevelander mag meedoen aan de strijd om de natio nale titel. Hij is overigens niet de enige Zeeuw, want ook de Kloetinger Onder- dijk, die vierde werd. plaatste zich daarmee voor de strijd om het Neder lands kampioenschap Eindstand: 1P. Jopse-K. Jopse 147 strafpunten; 2 F. Moens-M. Coppens 190; 3 J. de Wijze- mej. A. Nagelkerke 218:4 de heer en me vrouw W. Constant 272; 5 de heer en me vrouw Van Buuren 283; 6 de heer en me vrouw T. Miedema 292:7 de heer en me vrouw C. Dingemanse 306: 8 de heer en mevrouw P. Hangoor 337; 9 de heer en mevrouw P. Wijkhuis 343: 10 de heer A. Schutz 350. Eindstand clubcompetitie B-klasse: 1P. Jopse (kampioen) 147 punten: 2 F. Moens 145: 3 W. Constant 144: 4 J. de Wijze 143; 5 M. v. d. Zande 139. 1. D. J. de Fouw 2. T. Snoeren 3. L. v. Puyvelden 4. H. Onderdijk 5. L. v. d. Maas 6. H. Koekoek 7. N. Broeders 8. J. v. Sundert 9 N. v. Sprundel 10, Th. Kortsmit 11 W. Schipper 12. B. de Rijke 12 1.58 8 10 1,68 9 8 1.59 9 8 1,36 13' DEN HAAG (ANP)- De opvallendste verrichting uit de derde ronde van het toernooi om de UEFA-beker werd verricht door het Londense Queens Park Rangers, dat zich door een 3-0 zege op FC Köln reeds zeker kan wanen van een plaats in de kwartfinales. Reeds bij rust was een 2-0 score bereikt doordat de Londenaren zeer agressief van start gingen en de Duitse vertegenwoordiger volkomen werd overbluft. Opvallend was uüfc de nederlaag die AC Milaan leed in Bilbao tegen Atletico Bilbao: 4-1. Carlos en Dani met elk twee treffers waren de dominerende figuren in dit treffen, dat 35.000 toeschouwers trok. Bijzonderr pover was de overwinning op Sehalke '04. de tweede Duitse vertegenwoordiger in dit be kertoernooi. Vier minuten voortijd moesten de Duitsers de witte vlag hijsen toen Lafont van grote afstand raak schoot. Maar of deze treffer voldoende zal blijken voor de Belgen om de laatste acht te halen valt te betwijfelen. Dat is niet het geval voor Barcelona, dat tegen Oesters gemakkelijk naar een 0-3 zege liep, waann Neeskens met twee doelpunten een groot aandeel had Clares scoorde het derde doelpunt. De grootste zege kwam op naam van FC Magdenburg, dat het Hongaarse Videoton Szekerfshervar met 5-0 oprolde, zodat de tweede wedstrijd geen problemen meer voor de Oostduitsers zal opleveren. Tyll scoorde twee doelpunten van het quintet. Het Griekse AEK, de ploeg van de voormalige Nederlandse bondscoach Fadrhonc, greep een 2-0 winst ten nadele van Rode Ster Belgrado, wat in de praktijk neerkomt op dc volgende ronde. Juventus tenslotte bleef met 3-0 het Russische Tsjachtor Donetz de baas. waardoor ook voor de Italianen net bereiken van de laatste acht voor het grijpen ligt. in totaal werden de acht wedstrijden in deze ronde bijgewoond door 241.000 toeschouwers, een gemiddelde van 30.125 kijkers. Het grootste contingent was aanwezig bij de wedstrijd Juventus tegen Tsjachtor Donetz (50.000). terwijl Oesters Vaxjoe tegen Barcelona met slechts 18.000 liefhebbers de rij- sloot. In drie wedstrijden werd door een of meer spelers tweemaal gescoord: Carlos en Dani voor Atletico Bilbao, Neeskens voor Barcelona en Tyll voor FC Magdenburg. De 241,000 toeschouwers zagen 23 doelpunten VLISSINGEN - Na een zeer Kieme overwinning op Tholen blijft Souburg leider in de hoofdklas van de Zeeuwse daincompetitie. De gastheren boden hevige tegenstand en na een zeer span nend wedstrijdverloop kwam Souburg maar net met de hakken over de sloot 3-11. Met zeven punten staan de Sou burgers nu aan de leiding met in hun kielzog Goes II zes punten dat St. Lau rens versloeg. Aagtekerke behaalde het eerste resultaat in deze competitie door te zegevieren met 13-7 over het bezoe kende D.O.S. uit Bergen op Zoom. Tholen I - Souburg 9-11.1. P. Nieuwenhuyzen P C. Allaart 0-2, 2. A. lindenberg - P. v. Splunter 0-2,3. P. v d. Velde - L. v. Soelen 2-0, 4. J. A. v. Akkeren - M. Bronke2-0,5. C. Droog- ers - L. v.d. Zande 1-1. 6. J. Lindhout - L. v. Daelen 1-1.7. S. Schot - J. v. Eenennaam l-l 8. W. A. Boogerd - P. Fllius 0-2,9. A. v. Akkeren K. Kal jouw 0-2,10. C. v. Dïjke - F v. Dixhoom 2-0. Goes II - St, Laurens 113-7.1. C. Rijk - P. v. Keulen 2-0,2. L. Anderson - Lw. Davidse 2-0, 3. C. vBiemen - Ln. Davidse 0-2,4. C. de Klerk L Flipse 2-0.5. C. J. Hollestelle - P. Walraven 1-1.6. M. v. Riet - R. Willemse 2-0,7. C. W. v. Damme - L. Adriaanse 1-1, 8, W. Krijger - J. Kesselaar 0-2,9.0. Scherp - J. Moens 1-1,10. M. Quakkelaar - J. Sipma 2-0. Aagtekerke - D.O.S. 13-7.1. J. J. Engelvaart- H. Verdoolaege 1-1,2. P. Bosselaar-J. Gajad- har 1-1, 3. F. Blaas - J. v. Beeck 2-0, 4. J. Maranus - E. Verdoolaege 2-0,5. A Willemse - F. Kievit 2-0,6. S. Blaas - P. Dalsum 0-2,7. M. Provoost - H. Brouwer 2-0,8. P. Bosselaar - A. A v.d. Mark 0-2, 9. J. Houmes - C. Suurland 2-0,10. S. de Visser - J. Caljouw 1-1. Standenlijst: Souburg 4 3 10 7 Goes H 4 3 0 1 6 's-Gravenpolder I 3 2 0 1 4 D.O.S. 4 2 0 2 4 St. Laurens I 3 1113 Aagtekerke 2 10 12 Vlissingen 2 0 0 2 0 Tholen I 4 0 O 4 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 15