3,25 2e HYPOTHEEK HODIG? zonder notaris-, taxatie- of andere kosten? zooo,- 9THfDj Amro Continu Crediet: opnemen en aflossen naar behoefte, fgj EXCLUSIEF IN ZEELAND BIJ DE De tovertoeter van Bert SESAMSTRAAT 24 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 24 NOVEMBER 197c Vraag rustig overaj offerte Maar in uw belang vooral ook bij ons. U zult verbaasd an als u de werkelijkheid vergelijkt met wat in de krant wordt aangeboden. Wij garanderen de juistheid van onderstaande tabel. Op DEZE basis ontvangt u onze offerte. En bedenk dat leningen met een looptijd v.-jr, 120 maanden en langer altijd en overal 2e hypotheken zijn. Overal, behalve bij ons betaalt u bijkomende kosten (notaris, taxatie, verzekeringen e.d.). Snel. in 4 dagen geregeld, voor elk doel, en onder strikte geheimhouding. Leeftijd en beroep doen niet terzake Netto In handen Terugbetaling por maand lallee inbegrepen) looptijd looptijd looptijd 5.000,- 6.000,- 8.000,- ƒ10.000,- ƒ126,50 15.000,- 190,— 20.000,- 253,— 25.000,- ƒ316,50 40.000,- 506,— Zo ziet smaak eruit Lia Hagoort van Amro Bank Zoetermeer, in interview over Continu Crediet. „Lenen is rekenen? Kunt u een voorbeeld geven, mevrouw Hagoort? Dat praat zuat makkelijker. Nou, een bankstel bijvoorbeeld van zeg maar vierduizend gulden. Daar kan je een Persoonlijke Lening voor nemen, maar liever een CC, het Continu Crediet dus. Hoe dat zo? Stel dat je een jaar naar dat bankstel gekeken hebt en tot de ontdekking komt dat je ook aan een nieuw wandmeubel toe bentIn principe kan je dan met een f; CC weer opnemen wat je hebt afgelost. Van diezelfde lening. En wat natuurlijk altijd kan, is dat je de kredietlimiet verhoogt. Bedoelt u datje dan géén nieuwe lening, géén nieuw contract hoeft af te sluiten? De naam zegt het al: een Continu Crediet sluit je één keer af en daar kan je voortdurend van blijven opnemen. Je hebt dus altijd geld achter de hand. O.K. Maar is hetgeen dure manier van lenen? Ach, lenen is rekenen natuurlijk. Maar een CC is eigenlijk één van de voordeligste manieren van lenen. Je lost minimaal, 't kan méér, 3% per maand af. In dat bedrag zit de rente, die je natuurlijk af mag trekken van de belasting, opgesloten. Rente die varieert van 1,05 tot 1,60% per maand. En dat is weer afhankelijk van de hoogte van je kredietbedrag. Even kijken. Dan zal ik het nog even voorrekenen: „...De rente wordt berekend over het uitstaande bedrag. Elke keer als je aflost wordt de rente dus lager. (Ga naar de Amro Bank voor méér informatie.) de krant helpt u op weg Een boekje met vertelsels, spelletjes en Faadsels voor kinderen tot 8 jaar van Sesamstraat. Het populaire tv-programma dat door deskundigen en ouders zeer goed beoordeeld wordt en door kinderen enthousiast bekeken wordt Zeer lage prijs slechts De Sesamstraatboekjes zijn afhankelijk van de tv-serie te gebruiken. De doelstelling - kinderen spelenderwijs allerlei eenvoudige begrippen bijbrengen en hen leren zich goed uit te drukken - is voor tv-serie en boekenreeks gelijk. Deze boekjes zijn dus in de eerste plaats leerboekjes. Ze zijn uitermate geschikt het kind te stimuleren zich in woord en beeld uit te drukken. Maar enige hulp zal het daarbij zeker moeten hebben. Verstandige ouders zullen hun kind dan ook een handje helpen. Een bijzonder leuk cadeau voor sinter klaas en de feestdagen. In Zeeland exclusief verkrijgbaar bij de PZC- agenten, wederverkopers, kantoren iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiD

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 24