169.- V Omron, de calculators van klasse voor echte Vroom Dreesmann-prijzen. Reken maar uit hoeveel dat scheelt! ~l 45.- Naturel wol voor. pure mannenmode 75.- 75.- 50.- VROOMS DREESMANN Kunt u met wat dubbeltjes bij de tijd blijven? 16 Fhü'vihüiALc ctcuV» DONDERDAG 18 NOVEMBER 1376 GEMEENTE MIDDENSCHOUWEH Bestemmingsplan 'Buitengebied' De burgemeester van de gemeente Middenschou- wen maakt bekend, dat met ingang van 22 novem ber 1976 gedurende een maand voor iedereen ter gemeentesecretarie ter in zage ligt het door de ge meenteraad op 9 november 1976 vastgestelde be stemmingsplan 'Buiten gebied' met bijbehorende toelichting en voorschrif ten. Gedurende genoemde ter mijn van een maand kun nen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeente raad hebben gewend, be zwaren indienen bij het col lege van gedeputeerde sta ten van Zeeland. Aangezien bij de vaststel ling een wijziging is aange bracht in het ontwerp- bestemmingsplan zoals dit eerder ter visie heeft gele gen. t.w. in de plankaart en de bij het plan behorende voorschriften komt gelijke bevoegdheid toe aan ieder een die bezwaren tegen deze wijzigingen heeft. Deze wijzigingen betreffen: a. bestemming van het perceel kadastraal be kend gemeente Mid- denschouwen. sectie F. nummer 367 tot 'Kam peerterrein'; b. de bestemming van het gebied ten noorden van de Weversinlaag en het graslandcomplex ten zuiden van de Langen- dijk tot 'agrarisch ge bied. klasse A', in ver band waarmede artikel 23 van de voorschriften wordt gewijzigd als volgt: „Het is verboden, binnen het op de kaart met een grijze kleur aangegeven gebied, zonder of in afwijking van een vergunning van burgemeester en wet houders - die slechts mag worden verleend indien geen blijvende onevenredige schade wordt gebracht aan de natuurwetenschappelij ke waarde van deze ge bieden - en uitsluitend na verkregen verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde staten de volgende andere wer ken en/of werkzaamhe den, geen normale onderhoudswerkzaamhe den zijnde, uit te voeren: 1. het ontginnen, bo- demverlagen of af graven: 2. egaliseren en opho gen: 3. het dempen van slo ten: 4. het omzetten van grasland in bouw land". De burgemeester voornoemd, E. Baerends halfvrijstaande woning met voor- en achtertuin, met garage en stenen schuur. Inl. Lindestraat 46, Oudelande. tel. 01104-232 ALS ETEN AüVERTHNTtS IHDe KRANT-STDNt>5M IKON SINTHEKIA^ Wja/moisBLuveH jvew/ PE BEZORGER. Spiritisten vereniging Zee land geeft hedenavond helderziende waarnemingen door de heer B. Dobbelaar, aanvang 8 uur. Ontmoe tingscentrum Dauwendae- le, Middelburg, entree ƒ3,50. UJL Aktuele mode voor grote moten: slonkmokende streepjes, oporte mouwinzetten en modieuze belijning. Omron calculators zijn electronische kwaliteitsprodukten van topklasse. De laatste technische ontwikkelingen zijn er in verwerkt. Als partner van de Intercontinentale groep van warenhuizen brengt Vroom Dreesmann deze calculators exclusief voor Nederland. Ondanks de lage prijzen voor zulke kwaliteit krijgt u toch een vol jaar schriftelijke garantie! Omron 8P (niet afgebeeld) 8 grote groene cijfers 4 basis-berekeningen procenttoets worteltoets automatische konstante faktor bij vermenigvuldigen en delen werkt op 2 1,5 Volts wegwerp batterijen Omron 8 PM Als Omron 8 P, maar bovendien met: volledig geheugen vaste of schuivende decimaal teken-verwisseltoets Vendomatic lichtnetvoedingsapparaat voor 8P en 8 PM 15.- Omron 10 SR wetenschappelijke calculator 10 grote cijfers, 8 mantisa en 2 exponent Volledig geheugen machtsverheffen, worteltrekken, reciproken, pi-toets trigonometrische, hyperbolische en logarhitmische funkties met inversies register uitwisseltoets, graden/ radialen exponentiële en normale schrijf wijze werkt op 3 1,5 Volt wegwerp- batterijen Met oplaadbare batterijen, oplaadapparaat 139.- Omron 12 S uitgebreide wetenschappelijke calculator 12 grote cijfers, 10 mantisa en 2 exponent inbreng in omgekeerde Poolse notatie 9 geheugens machtsverheffen, vierkantswortel, reciproken, pi-toets trigonometrische, hyperbolische en logarhitmische funkties met inversies register uitwissel toets, 360° 400° radialen statistische berekeningen, delta percentage omzet toetsen polaire/rechthoekige coördinaten, cm/inch, c°/f0 enz. werkt op 3 1,5 Volt wegwerp batterijen Met oplaadbare batterijen en oplaadapparaat 199.- I* De mooiste stofjes op hun voordeligst in de sM'liiiiTlinjsiKirak Fijne ruiten in wol De stoffen- afdeling van uw warenhuis heeft een biezondere kollektie wollen stoffen vol fraaie ruiten in camelbruin/zwart, die .onderling uiterst modieus te kombineren zijn. Voor winterwarme japonnen, rokken, mantel- kostuums, overgooiers en nog veel meer. 150 Cm breed, per meter slechts Hint voor de Sint Polaroid, de camera's die direkl-klaar plezier blijven geven, in kleur en zwarl/wii. Ze v/aren nog nooit zo voordelig als nu in uw warenhuis! De nieuwe'serie Polaroid EE camera's (EE betekeftt electric eye oftewel elektrisch oog) bieden nu nog meer mogelijkheden voor direkt-klaar fotograferen dankzij dat elektrische oog dat automatisch de beschikbare hoeveelheid licht meet, en het resultaat daarvan automatisch doorseint aan de elektronische sluiter, zodat u altijd de juiste belichting krijgt zonder dat u er iets voor hoeft te doen. De EE-serie omvat 5 typen, in uw-warenhuis stuk voor stuk voordeliger dan ooit: Kompleet met draag tas, film en 2 flits- blokjes in geschenk- verpakking Polaroid EE22.I voor direkt-klaar zwart-wit foto's in luttele sekonden 89.- Polaroid EE33, vierkant formaat direkt-klaar kleurenfoto's in een minuuf 119.- Niet verkrijgbaar in Vlissingen. Polaroid EE44, voor goedkopere vierkant formaat direkt-klaar foto's in kleur of zwart-wit Polaroid EE55, voor direkt-klaar kleuren foto's in groot of vierkant formaat met de nieuwe i.a Polacolor 2 film 140." Polaroid EE66, geschikt voor vijf verschillende Polaroid direkt-klaar films; maakt kleuren foto's in een minuut zwart-wit foto's in sekonden 159.- Mannen die de mode een warm hart toedragen kunnen kiezen uit 3 modieuze mogelijkheden in 100%wol. Puur natuur, sportief ogend en nog aardig geprijsd ook! Maten 48 t/m 54 Vest dat zowel hoog gesloten als open te dragen is. Met nylon j rits, 2 zakken en fantasiesteek op vóór- en achterpand i «R. i <K1 Vest met nylon rits, in naturel Overpullover in sportieve lijn met houten sluiting Hits voor de Sint Vijf geweldige verzamelcassettes, elk met 20 hits in originele uitvoering, die normaal dan ook 21.90 kosten. Speciaal voor snelle Sinterklazen perstuk 1 Hit machine, met o.m. K.C. and the Sunshine Band, Mud, Harpo, Billy Swan, Albert Hammond en Elton John! 2 20 Number 1 hits, 3 20 Top speed hits, o.m. Abba, met o.m. Abba, Demis Roussos, Procol Harum, Barry Ryan, Bee Gees, Cliff Richard, en Billy Swan! Rubettes, Hollies, Albert Hammond, Status Quo en Nazareth! 4 Hit explosion, met o.m. Mud, Albert Hammond, Sweet, Brother hood of Man, Maxine Nightingale, Penny Mc. Lean en Billy Joe Spears! 5 Black music, met o.m. Gloria Gaynor, Curtis Mayfield, Hues Corporation, James Brown, Isaac Hayes, Joe Simon en Jimi Hendrix! (Zo lang de voorraad stre wij voor u: geef een kadobon van uw warenhuis als u niet met lege handen wilt komen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 16