c on toch een op2&)ter tri ij n rrente dat9 Amro's Spaar Plus Extra. Direct opneembaar. En zolang dat niet hoeft: 71% rente. 0T) steigerbouwers isolatieplaatwerkers montage- isolatieplaatwerkers Meer rente met „Spaar Plus" Nóg meer rente met „Amro's Spaar Plus Extra" Wanneer voordeel? Rekent u maar mee: Als u het geld zéker eerder nodig hebt? Niet altijd, maar vaak wél. Dierenboek voor nieuwe spaarders. 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 17 NOVEMBER 1976 De plaatselijke commissie voor de ruil verkaveling Noord-Beveland biedt bij inschrijving te koop aan: een dubbelwandig houten directiegebouw staande aan de Julianastraat te Kort- gene. Het gebouw bevat 5 vertrekken en heeft een grondoppervlak van plm. 112 m2 Tot de te verkopen inventaris behoren 3 oliestookkachels plus tank van 200 1, de vloerbedekking en een tegelplateau groot plm. 200 m2. Het gebouw en het tegelplateau dienen binnen 4 weken nadat de koop is geslo ten geheel te zijn verwijderd. Het gebouw is te bezichtigen op woens dag 24 november 1976 des voormiddags van 11.00 tot 12.30 uur. Prijsaanbiedingen worden ingewacht uiterlijk 5 december 1976 door de secre taris van de plaatselijke commissie voor de ruilverkaveling Noord-Beveland, Westsingel 58 te Goes. De hoofdingenieur-directeur van de rijkswa terstaat in de directie Zeeland te Middel burg maakt bekend, dat bij zijn beschikking d.d. 12 november 1976, nr. 8533 aan de be- heersmaatschappij Pieters B.V. te Middel burg vergunning is verleend tot het lozen van afvalwater op het Kanaal door Walche ren en op de daarmee in open verbinding staande gemeentelijke insteekhaven, af komstig van een fabriek voor betonnen bouwmaterialen, gelegen op het Groot In dustrieterrein te Middelburg. Deze beschikking ligt vanaf 18 november 1976 gedurende 30 dagen voor een ieder ter inzage ten kantore van de hoofdingenieur directeur voornoemd, Koorkerkhof 7 te Middelburg, alwaar ook inlichtingen zijn te verkrijgen. Tegen de beschikking staat beroep open bij de kroon (beroepschrift te adresseren aan: Raad van State.Binnenhof lJDen Haag) tot aan het einde van de termijn van ter inzage legging. De hoofdingenieur-directeur voornoemd, ir. O. Boom. RHEINHOLD MAHLA NEDERLAND B.V. warmte-, koude- en geluidsiso latie, vraagt Voor nadere informatie kunt u overdag bellen 01150-4976, (de heer F. Schelinski). Te koop bij inschrijving pand Dorpsstraat 91 te Krabbendijke met plm. 450 m2 grond. Inlichtingen en inschrijfbilj et- ten zijn verkrijgbaar Kantoor der geestelijke goederen postbus 208 te Eindhoven tel. 040-116112 en M. Stevense, H. A. Fonteinestraat 11 te Krabbendijke, tel. 01134-1811. Bezichtiging zaterdag 27 november 1976 van 9.00 tot 11.00 uur. stel dat er geen krant was gemeente 71 Openbare commissievergadering De burgemeester van Temeuzen brengt ter open bare kennis, dat op donderdag 18 november 1976 te 19.30 uur in het stadhuis van Temeuzen (kamer 4.06) een openbare vergadering zal worden ge houden van de commissie voor openbare werken, volkshuisvesting en ruimtelijke ordening. De agenda en voorzover van toepassing de daarop betrekking hebbende concept-raadsvoorstellen zijn voor de aanvang en tijdens de vergadering voor een ieder ter plaatse verkrijgbaar. Temeuzen, 16 november 1976. De burgemeester van Temeuzen, C. Ockeloen. Ja dat kan. Wie wil er niet zoveel mogelijk rente op zijn spaargeld? Maar wie kan z'n geld nou met 'n lange opzegtermijn wegzetten om die hoge rente te krijgen, je weet toch niet wanneer je 't opeens nodig hebt? Dus wat gebeurt er: je krijgt een gewone rente, maar hoe langer je geld erop staat hoe meer spijt je ervan krijgt. Meer rente (65%) dan 't gewone spaar boekje (momenteel 4|%) maar zonder opzeg termijn. Zolang je niet aan dat geld komt, profiteer je ervan. Alleen als je wat opneemt, vraagt de bank wat terug: 1 van het bedrag dat je opneemt. En wat op de Spaar Plus Rekening blijft staan, blijft goed voor de hogere rente. Dus: hoe trouwer je spaart, hoe meer rente. Nu is er een uitbreiding van het spaar- assortiment van de Amro Bank. Een spaarrekening (of-boekje) met nóg meer rente (momenteel 7J%) en toch de vrijheid om er geld af te halen wanneer je wilt. „Amro's Spaar Plus Extra" is de naam. Méér rente dus, maar ook wat meer kosten als je geld opneemt: 2% over elk opname bedrag. Wanneer zit je met Amro's Spaar Plus Extra nu gunstig? Globaal kan je stellen dat het nulpunt op 4 maanden ligt. Als u al uw geld er na 4 maanden weer afhaalt, hebt u geen rente verdiend. Als u al uw geld er na 8 maanden zou afhalen, houdt u net zoveel rente over als op een gewone spaarrekening. Blijft uw geld langer dan 8 maanden staan, dan is deze rekening voordeliger. U spaart f 1000,- op deze nieuwe reke ning. Na 8 maanden levert dat f 48,32 rente op (bij 7|%). Als u die f 1000,- dan opneemt, kost dat f 20,-. U bent er dus f 28,32 op vooruit gegaan en dat is net zoveel als wanneer u f 1000,- op een gewone spaarrekening a 4J% rente had gezet. Maar meestal zult u niet alles' opnemen en dan gaat de rest door met die veel hogere rente. En dus verdient u op den duur méér. In sommige gevallen bent u beter uit met een gewone spaarrekening. Bijvoorbeeld als u uw totale spaarbedrag binnen 8 maanden moet opnemen. En dat benadrukt nogmaals dat dit systeem vooral geschikt is voor wie: - het spaarbedrag niet al te snel nodig denkt te hebben, - meer rente wil dan de gewone 4|%, - het spaargeld direct opneembaar wil houden. Het zal u duidelijk zijn: kiezen voor Amro's Spaar Plus Extra vraagt enige overweging. Niet altijd is het voordelig, maar ^Ivaak wel. De mensen van de „d\eri0tj^%Amro Bank zullen u graag helpen de juiste keus te doen. Bij de Amro Banken kunt u V deze maand een prachtig nieuw dierenboek* voor f 10,- krijgen |j als u een spaarrekening opent. „Van dier tot dier" heet 't. Een 120 pagina's dik lees- en kijkboek vol ^kleurenfoto's over een uniek onderwerp: de „talen" in het dierenrijk, boeiend uitgelegd door Prof. Dr. Anthonie Stolk. En bovendien krijgt elke nieuwe spaarrekening f 7,50 van de Amro Bank. Deze openingspremie is 1 maand niet opvraagbaar. De actie loopt tot 4 december. Zolang de voorraad strekt. Opnamekosten 2%. Rentewijzigingen voorbehouden. E awiftWK»' - r I-, -|

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26