ADDO 1976 Plannen voor stichting woonwagenwerk in Midden- en Nrd.-Zeeland Bij'Tapijt-Center Jan Timmerman' kennen ie A&ivice. Huize Randwijck in Goes herdacht het 20-jarig bestaan LET OP Boekhandel Hoekman „CNV wil niet in isolement gezet worden" Terneuzense jongen (16) vermist Burgemeester De Meester ontving kinderpostzegels Addo schrijfmachines rekenmachines dicteer-apparatuur WOENSDAG 17 NOVEMBER 1976 msE DOEL: WELZIJN VAN DE WOONWAGENBEWONERS BEVORDEREN INITIATIEFGROEP GAAT PLANNEN VERDER UITWERKEN GOES - Er komt een stichting woon wagenwerk voor Midden- en Noord- Zeeland. Het doel van die stichting: bevordering van het welzijn van de woonwagenbewoners. Het ligt in de bedoeling, dat de Stichting een op bouwwerker aantrekt, die zich volle dig gaat wijden aan het welzijnswerk voor de woonwagenbewoners. Dinsda gavond werd in 'De Korenbeurs' in Goes de eerste stap gezet op de weg. die zal moeten leiden tot een stichting woonwagenwerk voor Midden- en Noord-Zeeland. Dat gebeurde tijdens een vergadering, die was belegd door de coördinatie commissie van het woonwagenschap Midden- en Noord-Zeeland. Er werd tij dens die vergadering een initiatiefgroep in het leven geroepen, die op zich op haar beurt gaat bezig houden met de vorming van werkgroepen in de diverse gemeenten waar woonwagenkampen zijn. Dit zal uiteindelijk moeten resulte ren in de totstandkoming van de stich ting. Het beleid van de de overheid is erop gericht het welzijn van de woonwagen bewoners te bevorderen. Dat is het doel van de woonwagenwet 1968. De over heid kan dit echter niet alleen. Van het ■particulier initiatief wordt verwacht, dat men daaraan een bijdrage levert. Tot op heden ontbreekt het in Zeeland (met uitzondering van Zeeuwsch- Vlaanderen; daar is een stichting woonwagenwerk) aan een georgani seerd initiatief. Nu wordt er dan aan ge werkt om manco op te vullen. Zeeuwsch-Vlaanderen Er is overwogen om de stichting woonwagenwerk voor Zeeuwsch- Vlaanderen uit te bouwen tot een stich ting voor heel Zeeland. De Zeeuws- Vlaamse stichting zou dan een tweede beroepskracht mogen aanstellen. Dat idee stuitte echter in Zceuwsch- Vlaanderen op weerstand. Het bestuur van de Zeeuws-Vlaamse stichting wees de suggestie van het ministerie van de hand. De stichting draait nog niet zo lang. heeft handenvol werk en heeft er weinig behoefte aan om op dit moment haar vleugels verder uit te slaan. Tijdens de informatiebijeenkomst, die dinsdagavond werd bezocht door zo n vijfentwintig mensen, die zich by het woonwagenwerk betrokken voelen, ver strekte de heer P. de Vries, adjunct directeur van het landelijk katholiek woonwagenwerk, algemene informatie over de woonwagenbewoners in Neder- Raad van state behandelde beroep Hollestelle Goes GOES - De raad van state heeft dins dagmiddag het beroepschrift behan deld, dat de technische handelsonder neming Hollestelle BV in Goes bij de kroon heeft ingediend tegen het voor nemen van de gemeente Goes het gas- flessendepot aan de Westhavendijk te sluiten. Het depot zou niet voldoen aan de eisen van de hinderwet. De vertegenwoordiger van Hollestelle gaf dinsdagmiddag toe. dat het depot niet aan de hinderweteisen voldoet. Het bedrijf heeft de vereiste aanpassingen .niet kunnen realiseren, omdat men in tern bezig was met het zoeken naar de meest verantwoorde oplossing. Holles telle BV is inmiddels echter al bezig met de bouw van een heel nieuwe opsla gruimte, die eveneens aan de Westha vendijk komt. Het standpunt van de gemeente Goes werd gistermiddag ver dedigd door de heer W. J. van As van de afdeling algemene zaken. Hij zette uit een. dat de gemeente Goes op formele gronden weinig anders kon doen, dan te eisen dat het depot wordt gesloten. Het gasflessendepot levert overigens geen direct gevaar op voor de omgeving. land. De heren D. M. Hollaert en Van der Heyden gaven een overzicht van de ac tiviteiten van de stichting woonwagen werk Zeeuwsch-Vlaanderen. Secretaris en coördinator L. Menheere van het woonwagenschap Midden- en Noord- Zeeland "gaf de stand van zaken weer met betrekking tot de aanleg van de zes nieuwe woonwagencentra in Midden- en Noord-Zeeland. De plaats van het nieuwe kamp in Vlissingen 20 stand plaatsen) is vastgesteld. Het komt achter het bestaande kamp te liggen. In december zal de procedure om de aanleg van het nieuwe kamp te komen van start gaan. Hoewel een aantal voor zieningen op het bestaande kamp drin gend aan verbetering toe' is, noemde de heer Menheere het Vlissingse kamp een van de beste in de regio. Hij verwachtte dat binnen zeer korte tijd begonnen zal kunnen worden met de aanleg van een nieuw woonwagenkamp :10 standplaat sen) aan de Nieuwlandsedijk in Middel burg. Bedrijfsleven voelt voor gezamenlijke bedrijfsgeneeskundige dienst in Goes GOES - De gemeente Goes wil samen met het regionale bedrijfsleven een werkgroep in het leven roepen, die de mogelijkheden voor de oprichting van een gezamenlijke bedrijfsgeneeskun dige dienst verder moet onderzoeken. Een flink aantal bedrijven (in totaal met degemeente mee tweeduizend man personeel) heeft de gemeente laten we ten in beginsel wel te voelen voor zo'n bedrijfsgeneeskundige dienst. Verbe tering en uitbreiding van de medische en sociaal-maatschappelijke begelei ding van het personeel is de bedoeling van zo'n dienst. Een bedrijfsgenees kundige dienst kan rendabel opgezet worden bij 3000 man personeel. Het aantal bedrijven dat inmiddels heeft laten weten in principe wel mee te wil len doen, kan waarschijnlijk nog wel met enkele bedrijvc-n elders op Zuid- Beveland worden uitgebreid. Tevens wordt de mogelijkheid onderzocht om de stichting bedrijfsgeneeskundige dienst bouwnijverheid er bij te betrek ken. Dan zouden er in één klap 2150 per soneelsleden van Bevelandse aanne mers en dergelijke bijkomen. Als vervolg op de peiling naar de be langstelling van het bedrijfsleven voor de oplichting van een bedrijfsgenees kundige dienst werd er dinsdagmiddag tijdens de maandelijkse bijeenkomst van vertegenwoordigers van de ge meentelijke overheid en het plaatselijk bedrijfsleven in Goes nader op inge gaan. De bedrijfsartsen dr. J. Stumphius en J. W. G. Gispen van 'De Schelde' in Vlis singen waren naar Goes gekomen om wat te vertellen over de bedoeling en de opzet van een bedrijfsgeneeskundige dienst. Volgens de heer Stumphius wordt de behoefte bij het bedrijfsleven om zich op vrijwillige basis aan te sluiten bij een bedrijfsgeneeskundige dienst steeds groter. Bij de geneeskundige dienst van 'De Schelde' zijn momenteel onder an dere de Vitnte. de PZEM. Pechiney, het provinciaal bestuur, het waterschap, de kamer van koophandel en de De Ruy- terschool aangesloten. Naar rato van de verleende diensten worden de deelnemers in de kosten aan geslagen. „Als iemand bij zijn aanstel ling wordt gekeurd, dan is het van groot belang dat de keuringsarts weet wat de functie inhoudt, die de man of de vrouw die gekeurd wordt, gaat innemen", al dus de heer Stumphius. „Daarom is kennis van werk en werkomstandighe den bij de arts noodzakelijk". Desgevraagd stelde de heer Stumphius dat een bedrijfsgeneeskundige dienst eventueel best in een ziekenhuis geves tigd kan worden, maar hij achtte het wel verstandig dat beide organi sa torisch los van elkaar staan. Er zal echter nog een bezwaar van de provinciale planologische commissie overwonnen moeten worden. De teke ning voor het kamp in Goes (19 stand plaatsen) zijn zo goed als klaar. Volgens de heer Menheere zal het ook in Goes niet al te lang meer duren, voordat met de aanleg van het nieuwe woonWagen- centrum gestart kan worden. Lijdensweg In Zierikzee ligt het heel wat moeilijker. Het bestaande kamp aan 'De Val' moet binnenkort weg in verband met de dijk verzwaring. Het nieuwe kamp (10 standplaatsen) is gepland aan de Kler- kweg. Maar daar zijn al bezwaren tegen ingediend. De heer Menheere voorspel de. dat het in Zierikzee 'een lijdensweg' zal worden. Omdat het kamp aan 'De Val' nog voor de gereedkoming van een nieuw centrum ontruimd zal moeten worden, moet naar een noodoplossing worden uitgekeken. Maar ook dat levert problemen op. omdat in Zierikzee bijna geen grond beschikbaar zou zijn. De si tuatie op het kamp aan 'De Val' noemde de heer Menheere 'TREURIG'. In Bruinisse (5 standplaatsen) zijn pro blemen met de grondverwerving. Het kamp is geprojecteerd in de Stoofpol- der. Het nieuwe woonwagencentrum in Tholen (5 standplaatsen) is klaar. Ja, want een tapijt is pas mooi, als je er blij mee bent. Blij omdat het snel geleverd wordt. Goed gelegd wordt. Prima van kwaliteit is en vakkundig wordt geadvi seerd. Neem nou dat Intertest tapijt Damascus f216 p.m. kamerbreed 100% zuiver scheerwol. Maalstede 4, Kapelle - Biezelinge, telefoon 01102-1488 Kynologenclub 'Zeeland' houdt bijeenkomst KAPELLE - Vrijdag houdt de kynolo genclub 'Zeeland' in 'De Vroone' te Ka pelle een bijeenkomst. Tijdens deze bij eenkomst, die om 20.00 uur begint, zal de heer P. Driesprong een lezing houden qver 'De opleiding van de hond'. De heer Driesprong is instructeur van politie- en jachthonden. Na de pauze is er gelegen heid tot het stellen van vragen. V rouwenvereniging 'Martha' viert 30-jarig bestaan OOSTERLAND - Morgenavond - don derdag - viert de hervormde vrouwen vereniging 'Martha' te Oosterland haai 30-jarige bestaan. Zij doet dit met een feestmaaltijd voor de leden in cafetan 'Neffen d'eüle'. Hierna wordt de avond öpi gezellige wijze metelkaardoorgebracht. WOLPHAARTSDIJF - „Het CNV wil door een bundeling van krachten, ver anderingen aanbrengen. Om deze reden heeft liet CNV niet voor het isoiement gekozen. Het CNV heeft een duidelijke eigen visie, een eigen uitgangspunt. Het CNV heeft niet voor het isolement gekozen, maar sommigen willen graag, dat dit mede dank zij de medewerking van vele kaderleden en leden, nog steeds niet is gelukt". Dit zei districisbestuurder S. Jorritsma van de industriebond CNV dinsdaga vond tijdens een vergadering van geza- melijke CN V-bonden in het dorpshuis in Wolphaartsdijk. De heer Jorritsma hield daar een inleiding over 'wat is en wil het CNV'. Volgens de heer Jorritsma streeft het CNV naar een goede samen leving met alle overlegpartners. ..Het CNV is van mening, dat door goed over leg veel te bereiken is. Juist om deze reden heeft het CNV dan ook gemeend, niet uit de adviescommissies bedrijfsle ven havenschap te moeten stappen. Ook het CNV wil volledige informatie en pleit voor de meest grote openheid. Dat doel zul je met bereiken door het overleg te verbreken, maar juist via overleg en samenwerking. Het is jammer, dat het voor sommigen moeilijk aanvaardbaar is, dat anderen een eigen mening naar voren brengen. Je wordt dan al vlug op de knie van een werkgever geplaatst", aldus de heer Jorritsma. ZLM HOUDT ALGEMENE VERGADERING MIDDELBURG - De Zuidelijke Land- bouwmaatschappij houdt maandag (i december de algemene vergadering. Dat gebeurt in de 'Prins van Oranje' te Goes. Na het openingswoord door de voorzitter, de ir. D. Luteijn komen de notulen van dealgemne vergadering op 1 december 1975 aan de orde. Na mededelingen en ingekomen stuk ken volgt liet verslag van de financiële commissie en wordt gesproken over de begroting en de contribu tievaststel- ling voor 1977. De veehouderijcommissie van de ZLM heeft de heer C. de Visser uit Meliskerke voorgedragen als lid van het hoofdbes tuur. dit ter opvulling van de vacature die in het bestuur is ontstaan na het overlijden van de heer P. Lous. Tweede kandidaat en plaatsvervanger is de heer D. Hannewijk uit Heinkenszand. De tuinbouwcommissie van de ZLM heeft in de vacature van de heer R. den En gelse in het hoofdbestuur de heer P. A. Hoogenboom uit Helenaveen voorge dragen. Tweede kandidaat/plaatsvervanger is de heer G P Sterrenberg uit Sprang- Capelle. Door de plattelands jongeren zuid wordt ter benoeming tot lid van het hoofdbestuur de heer L. van Gastel voorgedragen, dit ter opvulling van de vacature van de heer Iz. Haartsen. Tweede kandidaat en plaatsvervanger is de heer Js Akkermans uit De Heen. Na de bestuursverkiezing, een benoe ming door het hoofdbestuur van leden tot lid van verdienste van de ZLM en de pauze, volgt een inleiding door professor dr. ir. C. v. d. Berg. Professor Van d. Berg, die directeur is van het Instituut voor cultuurtechniek en waterhuishouding praat over het on derwerp: „Zoetwatervoorziening in Zuid-West-Nederland.' Na de inleiding zal een discussiegroep bestaande, uit de lieren, professor Van de Berg, A. M. Ge luk, voorzitter van de Zeeuwse water- schapsbond, ir. P. v. d. Burgh, directeur van de algemene technische dienst van het waterschap WestrBrabant en dr. S. Parma, stafmedewerker aan het Delta Instituut te Yerseke naar aanleiding van ingekomen vragen nader van ge dachten wisselen. Aan het slot van de vergadering zal af scheid worden genomen van ir. Luteijn als algemeen voorzitter van de ZLM. De vergadering begint om half twee. Zeeuwse managers kregen lezing over 'Altman-methode' MIDDELBURG - „Ik geef geen recept weer, maar een stuk denken." Dat zei drs. D. van der Lelie, organisatie adviseur te Groningen, dinsdagmiddag voor de leden van de Nederlandse ver eniging voor management regio Zee land tijdens een bijeenkomst in de kan tine van De Vïtrite Fabriek te Middel burg. De heer Van der Lelie sprak er over 'De Z-waarde ais continuf stio; ex terne en iritene invloeden op de overle vingskans." Dit sterk specialistische onderwerp be handelde de Altmanmethode, volgens welke vanuit de balans en de verlies- en winstrekening van de onderneming de Z-waarde - ook wel de continuiteïtsra- tion genoemd - kan worden berekend De methode, zo maakte drs. Van der Le lie duidelijk, wordt onder meer toege past door banken bij de bepaling van de kredietwaardigheid van een onderne ming. De heer Van der Lelie, die zei dat aan deze Z-waarde geen absolute waarde moet worden toegekend, hield de aanwezigen verder voor, dat tezamen met de ratio's van de financiële onaf hankelijkheid en de liquiditeitsmarge de Z-waarde een reeel beeld geeft van de situatie waann de onderneming finan cieel verkeert. Hij onderscheidde fasen als 'gevarenzone', "neutraal' en 'goede continuïteit', om die aan de hand van voorbeelden uit te werken. Vijf ratio's onderscheidde de inleider bij de Altman-methode (een 'techniek' van de gelijknamige Amerikaanse 'onder zoeker' i. werkkapitaalratio. reserves, rentabiliteitsratio. omzetsnelheid van het geïnvesteerde vermogen en eigen vermogen ten opzichte van vreemd vermogen. Drs. Van der Lelie, die zei dat in- en externe invloeden een belangrijke rol kunnen spelen, bracht naar voren 'dat de Altman-methode met moet wor den gezien als het enige middel om te zien in hoeverre een bedrijf gezond is. Men moet voorzichtigheid betrachten bij het trekken van conclusies", aldus de inleider, die aanhaalde dal het slechts een snelle manier is om een indicatie te hebben. TERNEUZEN - In Terneuzen wordt sinds maandagmiddag lialf drie de 16- jarige Wim Riemens vermist. De jon geman liep thuis weg. Hij is 1.75 meter lang, heeft een normaal postuur en dik donkerblond haar. Wim Riemens draagt een bruin shirt, een groen legeijack, een ribfluwelen blauwe broek en waarschijnlijk groene rubberlaarzen. Hij is niet in het bezit van identiteitspapieren of geld. Wie in lichtingen kan verstrekken wordt con tact op te nemen met de gemeentepoli tie van Terneuzen (01150-4151). of met de politie in zijn of haar woon- of ver blijfplaats. INFOAVONDEN VAN GEMEENTE GOES BLIJVEN GOES - De informatie-avonden van de gemeente Goes iu de dorpen en woon wijken blijven in de toekomst gehand haafd. Dit werd dinsdagavond besloten tijdens een bijeenkomst van het college van burgemeester en wethouders met vertegenwoordigers uit dorpen en wij ken. Wel zullen de bijeenkomsten een wat gewijzigde opzet krijgen. In de toekomst zal namelijk met de betref fende dorps- of wijkvereniging tevoren contact opgenomen worden over de programma-punten die men aan de orde gesteld wil zien. Het is de bedoeling daler dan in overleg met de betrokken vereniging een soort agenda voor de informatie-avond wordt opgesteld. Burgemeester mr. F. G. A. Huber merkte nog op dat het eigenlijk zo zou moeten zijn dat he t college van b. en w. de gast is van de dorps- of wijkver eniging waar men op bezoek gaat. Tijdens de vergadering werd door de vertegenwoordigers (alleen de kern 's- Heer Arendskerke was niet aanwezig) een mening gegeven over de huidige gang van zaken rond de informatie bijeenkomsten. Vanuit de dorpskernen werd algemeen het verlangen geuit om door te gaan. In eerste aanleg had een vertegenwoordiger vanuit de Goese Polder wat bezwaren tegen de opzet, terwijl er vanuit deze wijk ook voor werd gepleit om verschillende bijeenkomsten in de Goese Polder te houden. Ook de leden van het college van b. en w. gaven hun visie op het nut van de informatiea- vonnden. Vanuit de dorpsvereniging Wolphaartsdijk kwam het idee om de inwoners van de kernen meer informatie te geven over de plannen die voor een begrotingsjaar in de kern op stapel staan. ZIERIKZEE - Dinsdagmorgen heen burgemeester Th. II. de Meester van Zierikzee de eerste kinderpostzegels in ontvangst genomen. Dit gebeurde in het postkantoor aan de Poststraat. De postzegels werden hem overhandigd door mevrouw Th. Jumelet- Bevelander namens de Unie van Vrou welijke Vrijwilligers (UW) afdeling Zierikzee. Het is dit jaar voor de vijftigste keer dat de kinderpostzegels worden verkocht. In de hal van het- postkantoor is een kraampje ingericht waar men naast de postzegels ook kaarten kan kopen. Le denvan de UW zorgen voorde verkoop. Het kraampje is in de periode van 16 tot en met 26 november geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Van 6 tot en met 24 decem ber eveneens van 9.00 tot 12.00 uur en bovendien van 13.30 tot 16.30 uur. Foto: de heer De Meester neemt de post zegels in ontvangst. IN 1977 SAMEN MET 2 ANDERE TEHUIZEN VIER BEWONERS AL 20 JAAR IN TEHUIS GOES - Bewoners en bestuur van het hervormd rusthuis 'Randwijck' in Goes hebben dinsdag het twintigjarig bestaan van het huis herdacht. Dal ge beurde door middel van een gezamen lijke feestelijke maaltijd en het uitrei ken van een herinneringstegel. Voor zitter C. Post van de 'stichting her vormd rusthuis te Goes en Kloetinge'. wees er in een toespraak op dat Rand wijck per 1 januari 1977 fuseert met twee andere tehuizen in de gemeente Goes: reden waarom het bestuur beslo ten had aan het twintig-jarig bestaan extra aandacht te schenken. De heer Post besteedde uitvoerig aan dacht aan de geschiedenis van huize Randwijck, die in 1953 een aanvang nam door de oprichting van een stich ting door dc hervormde kerkbesturen van Goes en Kloetinge. In november 1955 werd de eerste steen gelegd voor het hoofdgebouw, waarna op 16 novem ber 1956 de officiële opening volgde. Vijf jaar later, in november 1961. werd al een aanzienlijke uitbreiding van het ge bouw in gebruik genomen. Vier van de huidige 73 bewoners wonen al vanaf de opening in Randwijck: de dames M. J. de Pree. M. Roozemond. R. M. Remijn en J. Griep. Zij werden door de heer Post in de bloemen gezet. Hij vertelde dat smds de oprichting van het bejaardentehuis zich in totaal 194 men sen als bewoner hebben aangemeld. Momenteel werken er 31 personeelsle den. waarvan 10 part-time-krachlen. Voorzitter Post sprak waarderende woorden aan het adres van directrice H. G. W. Bourquien en hoofd civiele dienst J. Jenik, vanwege hun aandeel in de herdenking. „Er is een fijne en intieme sfeer. Men is echt bewoner van het huis en beslist geen nummer. Dat is een zeer belangrijke zaak", aldus de heer Post. De voorzitter van Randwijck stond uit voerig stil bij de financiële ontwikkelin gen tussen 1956 en 1976 Hij vertelde dat het aannemersbedrijf Breas uit Goes het hoofdgebouw indertijd neerzette voor een bedrag van 269.800. Ter ver- geiijkingnoemde de heer Post de kosten van het nieuwe bejaardentehuis in Ka pelle: rond 7 miljoen gulden. Ook de pensionprijzen stegen in twintig jaar meer dan aanzienlijk. Een eenpersoon skamer kostte in 1956 tussen de 28 en 61 per maand (met 10 voor voeding). Momeotèel moet een bedrag tussen 1239 en 2305 per maand betaald wor den. waardoor de stichting financieel rond kan komen. De heer Post herin nerde ook nog aan de wijze waarop Randwijck aan de naam gekomen is: in 1956 lag het aan de rand van Goes-oost. „Eigenlijk is dat nu nog zo", meende de heer Post. Tijdens de bijeenkomst van bewoners en bestuur werd nog het woord gevoerd door een vertegenwoor diger van de bewonerscommissie, ter wijl ds. J. J. Hietkamp de gezamenlijke maaltijd besloot. Kruisverenigingen Bevelanden koos nieuw bestuur GOES - De kruisvereniging Noord- Beveland en Zuid-Bcveland West hield dinsdagavond een ledenvergadering in de 'Prins van Oranje' te Goes. De vice-voorzïtster. mevrouw L. C. Ha ver. deelde in haar openingswoord mee. dat er door de gemeente toezeg gingen waren gedaan om de subsidie te verhogen tot 609c van de contributie. Hierna werd overgegaan tot de be- stuursverlcieang. Het bestuur ziet er nu als volgt uit: mevrouw L. C. Haver-v. Staveren uit Kattendijke, de heer M. Meesen uit Kortgene en de heer J. Haaij uit Hoedekenskerke werden respectie velijk als vice-voorzitter. penningmees ter en lid van het dagelijks bestuur ge kozen. Verder werden in het bestuur be noemd: de heer B. J. Hasken uit Kam perland. ds.. w. A. Vrijlandt uit Borsse- le. de heer R. Fennema uit Nisse. de heer J. M. Maat uit Ellewoutsdijk en de heer M. Breas uit Kats. Voor de begroting van 1977 vroeg de penningmeester om een contributie verhoging wegens de stijgende kosten van gebouwen, onderhoud, energie en salarissen. Verder was er de huldiging van de heer I. Tamme, die al 36 jaar actief lid is van verschillende kruisverenigingen in Wis- sekerke en Kamperland. Rallyrit motor- en automobielclub van Sint-Philipsland SINT-PHILIPSLAND - Vrijdag 26 no vember houdt de motor- en automo bielclub Sint Philïpsland haar laatste rallyrit van 1976. Het is een korte avondrit van 17 kilometer. De start is om 19.30 uur in de Voorstraat. Men kan vanaf 19.00 uur in hotel 'De Druiventros' Inschrijven Finish is bij het dorpshuis 'De Wimpel'. Na afloop van de rit is er een gezellige avond waar van het muzikale gedeelte wordt ver zorgd door 'The Scotelli's' uit Bergen op Zoom. De avond wordt georganiseerd in samenwerking met de voetbalvereni ging NOAD '67 en de dansvereni- ging Quick Step. ALSErqebs A£>VERTENTLÖ IN De KRANT" -STDN£>5N KON SIN7EKlOA*5 V'a.-muisBLuvgNy DE BEZORGER. schrijfkomfort bezoek a.s. donderdag 18 en vrijdag 19 november onze show van: in restaurant 'De Opril', Opril Grote Markt 8 te Goes. Openingstijden: donderdag van 2.00 uur tot 21.00 uur, vrijdag van 2.00 uur tot 22.00 uur. Westsingel 28 30, Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 25