TIEN EDELSMEDEN IN KUNSTCENTRUM Jubilerend Theater van de Lach: lauw V angrail, nieuwe avonturen Boehmer: talent, of prutser? FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 15 NOVEMBER 1976 Bijzondere tentoonstelling in Middelburg zaterdag geopend MIDDELBURG - In hel Zeeuws Kun stenaarscentrum 111 Middelburg is za terdag een bijzondere tentoonstelling geopend. Tien jonge edelsmeden tonen in een grote verscheidenheid de vele mogelijkheden van deze - vaak nog miskende - vorm van beeldende kunst. Het is de eerste keer dat in Zeeland via een expositie op een dergelijke schaal ruimte wordt gegeven aan de edels meedkunst. Het Zeeuws Kunstenaars centrum bracht vorig jaar eerder een tentoonstelling van edelsmeden maar deze was aanzienlijk bescheidener van opzet De exposanten van nu zijn afkomstig uit het gehele land. Het zijn Lydie van Be- mmel (Berckel). Matjan Gilijamse (Am sterdam) Cees Mulder (Middelburg) Bruno Ninaber van Eyben (Boxteli. Frans van Nieuwenborg/Martjjn Weg man (Leiden). Albert Olthof (Amster dam). Ant Postma (Amsterdam) Ad- riaan Geerten van Strien (Zeist). Toon Verbeek (Zutphen) en Janke Yff (Be rgen). Vanuit hun verschillende achtergrond - de opleidingen lopen uiteen van de vak school voor goud- en zilversmeden in Schoonhoven tot de academie voor in dustriële vormgeving in Eindhoven - tonen de tien sterk verschillende werk stukken. Zo is er werk te zien dat duide lijk voortkomt uit de traditie en am bachtelijkheid van de edelsmeedkunst er zijn ontwerpers van wie de sieraden aansluiten op stromingen in de beel dende kunst, anderen leggen zich toe op de mogelijkheid hun ontwerp in een kleine oplage te vervaardigen zoals in de grafische kunst. De grote verscheidenheid wordt nog versterkt door de grote variatie in mate- 'Vranje' geeft aantal optredens VLISSINGEN - Zaterdag 27 november verzorgt het volksdanstheater 'Vranje' van de volksdansgroep 'Vlissingen' een aantal slraatoptredens. Met orgelbege leiding zullen Nederlandse dansen worden gebracht in originele Wal- cherse klederdracht. Om ongeveer half twee verschijnt de groep bij de Miro. waar ongeveer een half uur wordt opgetreden. Vanal onge veer half drie worden enkele optredens verzorgd ln de Vlisslngse binnenstad. Tijdens de optredens zal worden gecol lecteerd voor de viering van het20-jang bestaan van de Vlissingse dansgroep in 1977 Dit jubileum zal worden gehouden on der het motto: 'Tweintig jaar voeten werk'. In het kader van deze jubileum viering wil de volksdansgroep o.a. twee semiprofsseionele danstheaters (uit Roemenië en Joegoslavië) naar Vlissin gen halen riaalgebruïk. Edelsmeedkunst is allang geen zaak meer van goud en zilver al leen. Er wordt naast de traditionele edelmetalen als goud en zilver gewerkt met hout. ivoor, staal, messing, alumi nium en perspex. De expositie werd zaterdagmiddag geopend door de heer A. M van Dijk. directielid van de vakschool voor goud en zilversmeden in Schoonhoven. De organisator van de tentoonstelling Cees Mulder uit Middelburg is een oud- leerling van deze school. K. De heer Van Dijk noemde de tentoon stelling een'belangrijk initiatief, die een grote belangstelling waard is. Hij be nadrukte dat de edelsmeedkunst niet meer allen het omgaan met goud en zil ver betekent, maar met alle mogelijke materialen werkt Plezieriger ..De edelsmid verdiept zich in het ma teriaal en geeft er een nieuwe dimensie aan. Hij geeft het een plaats waar het binnen ons bereik komt en waar het iets voor ons betekent. Dat kan mee helpen deze wereld een beetje plezieri ger te maken", aldus de heer Van Dijk in zijn openingswoord. Buiten de tien edelsmeden exposeert in het Zeeuwse Kunstenaarscentrum tege lijk ook de Middelburger Han van den Broeke Hij toont in de achterzaal teke ningen en aquarellen waarin de natuur een belangrijke plaats inneemt. De beide tentoonstellingen in het Zeeuws Kunstenaarscentrum lopen tot en met 9 december. WILLEM BREUK ER ZUIDLANDTHEATER TERNEUZEN Theater van de Lach 'Inpakken en Wegwezen Wa, WISSENKERKE, DORPSHUIS (NUT) Cabaret Vangrail in 'Nieuwe Avonturen' met Annette Nijder. Cees Rutgers. Guus Ponstoen. Rei na Boelens en Ad de Bont Techniek. Lei Mous. Produktie. John de Crane. !Noord Beveland krijgt - in het alge meen - maar een zeer bescheiden aan deel in het culturele jaarprogramma van deze provincie. Dat aandeel wordt- - - ook al in het algemeen - uitstekend 'op gevangen'. Vooral de jaarlijkse Nutsa- vonden in het dorpshuis van Wissen- kerke houden zich. voor wat pro gramma én publieke belangstelling be treft. al jarenlang aan de kwalificatie 'redelijk tot goed'. Het was zaterdagavond, gelet- op het programma, zeker niet anders. Het pu bliek bleek wat minder talrijk en men kan zich afvragen ol dat inderdaad de schuld is van die zaterdagavond ol dat wellicht de nog niet erg bekende klank van heteabaret 'Vangrail' op zijn minst mede-schuldig is Hoe dat ook zij. Van grail bevestigde die zaterdagavond de oude stelregel dat de afwezigen altijd ongelijk hebben met enige - plezierige - nadruk. Het is een in alle opzichten jonge caba retgroep die door de geheel eigen klankkleur naar alle waarschijnlijkheid minder moeite zal hebben met de weg naar een wat grotere bekendheid dan het tegenwoordig zo dicht bevolkte 'ca- baretlabyrinth' doet vennoden Die eigen 'sound' bewijst onder meer dat er Vangrail alles - althans hard wer ken - aan gelegen is om een zo gaal mo gelijke produktie op de planken te brengen. Er is zeer veel aan muziek en stemver houdingen gedaan zodat hecht en vlot ensemblewerk gepresenteerd kan wor den Jammer dat men met het toneel beeld en de bewegmg wat meer moeite heeft, zodat er nogal eens onoverzichte lijk samengedromd wordt rond een pia no alles en iedereen schiet ol schuift de hoek in. een wat al te middelpuntvlie dend bewegingspatroon Wat brengt Vangrail? Heel aardige lied jes tussen poëtisch en (bijna) hard. weinig show en wat dialoogjes die he laas nogal aan de slappe kant zijn. Sterke kant is ongetwijfeld het chanson dat in bijna alle gevallen op zich heel eenvoudige zaken toevoegt aan de din gen van alle dag en de gebeurienissti. "om ons heen'. Dat chanson is gelukkig in de ruimst denkbare mate vertegen woordigd zodat het de moeite waard is aandacht te vragen voor Vangrail met zijn aandachtvragende liedjes. Tektsl en muziek (Cees Rutgers en Guus Pon- sioem gaan daarin zeer nauw samen. Al en toe komt er een klem juweel uit voort, zoals 'Een dagje Zandvoord en zeker 'Hazewindje' op tekst van Frans Baby- Ion. Kort en goed. een fris en bijna gaaf pro gramma van een groep met een eigen, best boeiend geluid dat de nare ver wachtingen die het slap en pretentieus gestelde programmablaadje opriep, verre en verre te boven ging Volgend programma van het Noord- Bevelands Nut: Rients Gratama. at zou die mensen toch bewegen... Twee uur lang kijken en aandachtig luisteren naar een lauw. voortkabbe lend blijspel, een stuk zonder inhoud en dan aan het slot van de avond toch zo'n donderend applaus Ja. zelfs een staande ovatie,. Het theaterpubliek is ondoorgrondelijk, dat is zaterdagavond in het volle Zuidlandtheater in Temeu- zen weer eens bewezen. Het had een ouwerwetse zaterdagavond uit moeten worden waarschijnlijk. Een blijspel, met John Lanting. die lolbroek, waarom we al zo vaak dubbel hebben gelegen wannéér één van de tv-zuilen weer eens een vrolijk stuk met hem in één van die hoofdrollen uitzond. Een avond vol jolijt, met ruimte voor een gulle lach en af en toe zelfs tranen in de ogen. En na afloop nog even gierend na kaarten in een of andere bar maar he laas Het Theater van de Lach van John Lan ting viert het eerste lustrum met het blijspel 'Inpakken en wegwezen' in een JOHN LANTING vertaling van J van der Heiden. Het verhaal van twee vrouwspersonen, die 'oplichtend over de aardbol reizen en direct al het slachtoffer worden van een concurrent,'oplichter De drie sluiten een verbond dat in bed bezegeld wordt. De beide wouwen worden jaloers op el kaar en besluiten de man zonder kleren (en in bad) achter te laten in een hotel. Daarvan krijgen ze spijt. Hij bracht toch wel avontuur en vaart in hun leven.. En ziedaar de mannelijke oplichter treft hen weer en de praktijken worden eend rachtig voortgezet. Dat is het,, meer niet, John Lanting is de oplichter. Marjan Berk en Carry Tefsen werken met hem samen. Drie 'blijspelmensen' van de eerste orde dus nog aangevuld met Ferd Hugas (als regelmatig terug kerend zakenman), die zo langzamer hand toch ook het stempeltje 'vakman' op het onderste deel yan de rug verdiend heeft. 'Inpakken en Wegwezen' komt slechts moeizaam op gang. Het suddert wat voort, eigenlijk Na de pauze is er die opleving in het hotel in Istanboel. waar de dames na elkaar ten onwetend van elkaar uiteraard,, dat geeft nog veel traditioneel heen en weer geren op het toneel) met oplichter Lanting het bed induiken. Tussendoor staat de uitge sproken tekst (met name Ferd Hugas was bij tijd en wijle trouwens onver staanbaar) bol van de dubbelzinnighe den Onderbroekenlol. heeft een voor aanstaand theaterdirecteur dat eens genoemd. John Lanting zou die term (in de imitatie van een Zwitserse bankier die hij neerzette) zeker vertaald hebben als "unterbruchenfrohlichkeit Een blijspel zonder begin en zonder ein de. Kijk wanneer een tv-show van Johnny Kraaykamp de mist in gaat. wordt achteraf altijd weer verontschul digend opgemerkt dat zoiets ligt aan het ontbreken van goeie tekstschrijvers in Nederland. Maar als nu ook vertaalde stukken ('Inpakken en Wegwezen' heet in het Engels Birds on the Wing al geen waarborg meer zijn voor een avondje degelijke lol. waar blijven we dan En dan toch nog die staande ovatie. Uit beleefdheid misschien, voor namen als Ferd Hugas Marjan Berk. Carry Tefsen en John Lanting (overigens is zijn hoge stem op den duur erg vermoeiend: KVP-politicus Frans Andriesen heeft, daai - met succes iets aan laten doen.,) Of was het applaus mogelijk bedoeld voor de prima kledij waarin de acteurs en actrices rondwandelden Nee. met. Inpakken en Wegwezen' maakt het Theater van de Lach van Lanting dan wel het eerste lustrum vol. maar reden om feest te vieren is er eigen lijk helemaal niet. Op naar het tweede lustrum dus maar,, W.B. 'Jeugd en Muziek De tribunes van het Kuiperspoort- theater waren zaterdag praktisch ge heel bezet met een naar verhouding groot aantal jongeren Men is geneigd zich. af te vragen voor wie zij kwamen zaterdagavond: ai voor Boehmet: bi voor Breuker of ci voor de gezelligheid. Ik houd het voor b en c want met alle respect voor Kom ad Boehmer zijn composities waren als geheel niet of praktisch niet te volgen Zoals gewoonlijk had het programma weer niet die volgorde, die stond aange geven Zodoende startte de pianist Stanley Hoogland met Boehmer's 'Po tential'. De componist schreef over dit pianostuk het volgende: de oorspronke lijke vorm van dit stuk was een zoge naamde open vorm waarbij de vertol ker uit de reeks gegevens één versie maakt Later heb ik zelf drie versies uit gewerkt en laten publiceren, zodat nu het stuk gewoon' gespeeld kan worden. Stanley Hoogland is een uitstekend en conscensieuspianist.maarde vertolking van bovengenoemd werk stak niet uit boven het uitvoeren van het noten beeld. Met lezen alleen is men er nog niet en zulke muziek vereist een bepaalde instelling Ik geloof, dat de pianist zich beter bij zijn 'eigen' repertoire kan hou den. dan zich in dit soort materies te stortfen. Datzelfde geldtook voor 'Zeitlaufte' van Boehmer. waarvoor zich zes blazers van het Rotterdams Philharmonisch Orkest en twee pianisten hadden ingezet. De componist gaf leiding aan het geheel, door de grote lijnen aan te geven, want ingewikkeld is het voor de uitvoerenden wel. waarbij de grote luisterschare wanneer ze het zich zouden hebben af gevraagd. niet. geweten hebben of de di verse inzetten nu voor. op of na de eerste tel moesten komen, zonder dat hier nu van het principe 'rommel maar raak' werd uitgegaan. De componist, die dit stuk reeds in 1963 in Parijs als premife liet starten gaf er zaterdagavond ipas) zijn eerste uitvoering in Nederland van. Dat geeft de volgende vragen ter over denking: a> is dit werk onspeelbaar (antwoord: blijkbaar niet) b) wil men het niet spelen? Het meest aanvaardbare was Boeh mer's 'Adem', een fluitsolo. opgedragen aan de fluitist Rien de Reede. Het mo tief. waaruit het stuk was opgebouwd berustte op de tonen D-E-Re id> E-E-D-E De fluitist zijn naam was daar ook uitermate geschikt voor Rien de Reede heeft zijn cadeau uitermate se cuur 'uitgepakt' en het in de verpakking gegeven thema duidelijk cachet gege ven. Dit werk ien de vertolking) kwamen bij de bezoekers duidelijk beter over. dan de gegevens daarvoor. Na de pauze het Willem Breuker Collectief. Deze groep is in dit theater zeker geen onbe kende Geraffineerd spel- en samenspel met vele solistische trekjes, zorgden izoals gewoonlijk) voor een opwindend muziekspektakel, waarbij de trommel vliezen wel eens geweld aangedaan werden, maar waar de muziek in ieder geval met 'hart en ziel' wordt weergege- A. L Miranda Kwartet gaf vlot verlopend koffieconcert VLISSINGEN - Voor een goed gevuld Vlissings Vestzaktheater verzorgde zondagmorgen het Miranda Kwartet - met medewerking van de pianiste Henny van Tongeren - een vlot en bijna speels verlopend koffieconcert. Het voor het merendeel oudere gehoor luis terde voor de pauze naar twee fanta sieën van Henry Purcell en het strijk kwartet in Es K.V. 171 van Wolfgang Amadeus Mozart. Na de pauze werd het Miranda-Kwartet aangevuld met de technisch en muzikaal zeer begaafde pianiste Henny van Tongeren. Het programma werd in deze kwintet formatie besloten met het pianokwintet in Es op. 44 van Robert Schumann. Het publiek betuigde na afloop van haar haar enthousiasme met een hartelijk applaus. Het Miranda-Kwartet is in 1973 opge richt. Het wordt gevormd door de violis ten Lex Korff de Gidts en Piet van der Peijl. de altviolist Jan van Munster en de violoncelliste Hanny de Jong. De vier musici volgden hun muzikale opleiding aan het Brabants conservatorium in Tilburg. Enige en algemene kennisgeving Met droeiheid geven wij kennis van net overlij den van mijn lieve dochter, onze zusteren tante ELLY CASTENMILLER echtgenote van A. Jooren op de leeftijd van 42 jaar. Middelburg: J. C. M. Castenmiller- Guinée Vlissingen: K. J. J. Kunst-Castenmiller M. W Kunst en kinderen 's-Hertogenbosch: V. de Bruin-Castenmiller en kinderen Zutphen: M. E. Tromp-Castenmiller R. Tromp en kinderen Middelburg P J F. Castenmiller C F. H. M Castenmiller- van den Maagdenberg en kind Eindhoven. 14 november 1976. De plechtige uitvaart zal plaatsvinden m het mortuarium, Amundsenlaan 2. Eindhoven te 13.30 uur. woensdag 17 november a s. Na een kortstondig lijden is, gesterkt door de Sacramenten der Zieken, heden van ons heen gegaan onze lieve zoon. broer, zwager en oom JOHANNES PETRUS VERGOUWE op de leeftijd van bijna 43 jaar. Middelburg: W P. Vergouwe J. Vergouwe-Steketee Vlissingen: J. Schot-Vergouwe P. Schot Middelburg: W. P, Vergouwe E. C. Vergouwe-Barendregt M. M. Vergouwe A Vergouwe-Beekman Nichten en neven Jan ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis. Noord poortplein. Bezoek van 17.30-18.30 uur. In de viering van de H. Eucharistie, welke ge houden wordt in de Parochiekerk van de H. H. Petrus en Paulus te Middelburg op dinsdag. 16 november a s, om 10.30 uur. zullen we hem dankbaar gedenken. Daarna zuilen we nem ter ruste leggen in net graf op de algemene begraafplaats te Middelburg. Aankomst aldaar - 11.45 uur. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis Tot onze diepe droeiheid is geheel onverwachts van ons 'heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en oudoom JACOB SCHROEVERS op de leertijd van 44 jaar. Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: Vlissingen: Vlissingen: K Scnroeveis A. P. Scnroevers-Vogelaar M. Quite-Schroevevs G. Schroevers-Kats P Schroevers J. Schroevers-Waitel M. Schroevers B Schroevers-Nieuweniiuize L. Schroevers J. Schroevers C L. Schroevers-Jonckman A. Schroevers M. J. Boeckhout Neven en nichten Vlissingen. 13 november 1976 Anjelierenlaan 20 De overledene is oDeebaard in de rouwkamer van het Bethesda/St.-Josephziekenhuis. ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19 30 De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 16 november 1976 om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Vertrek Anjelierenlaan 20 om 13.15 uur. B. EVERSDIJK Zijn inspirerende optreden en zijn nauwgezette plichtsbetrachting zullen bij ons in dankbare herinnering worden bewaard. Goes. 13 november 1976 Namens de Stichting voor voort gezet onderwijs te Goes, directie, personeel en leerlingen van de scholengemeenschap voor H.N.O. 'De Vakschool'. A. v. d. Leeden, voorzitter Heden ging van ons heen, mijn geliefde, zorg zame man, onze lieve vader. zoon. broer, zwager en oom KORNELIS FREDERIK MOENS op de leeftijd van 50 jaar. C. Moens-Boer Erik en Edelgard Ronald S A. Moens-de Baare en verdere familie Vlissingen. 14 november 1976 Spuistraat 15. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda/SU-Josephziekenhuis, ingang: Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 13.30-19.30 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 17 no vember 1976 om 9.45 uur in het crematorium Rotterdag. Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Diep bedroefd, maar dankbaar voorwathij voor ons is geweest, stellen wij u er van in kennis, dat op de leeftijd van 59 jaar. na een geduldig gedra gen lijden, van onze zijde is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en schoon vader ANTHONIE PIJPELINK echtgenoot van Jannetje Moerman Temeuzen: J. Pijpelink-Moerman Soest: M. C. Heijboer-Pijpelink I. M. P. Heijboer Temeuzen: Corrie en Frans Temeuzen, 13 november 1976 Manjkestraat 21. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 17 november a.s. om 14.45 uur op de Zuider- begraafplaats, na voorafgaande rouwdienst vanuit de Opstandingskerk. Bellamystraat. aanvangende om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van 'Ter Schorre'. Bezoek dagelijks van 19.00- 20.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa PETRUS JOHANNIS SCHARDUS op de leeftijd van 64 jaar. Yerseke. 13 november 1976 Magnolialaan 12. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 17 november op de algemene begraafplaats te Yer seke om 14.00 uur vanuit het verenigingsgebouw Molenlaan 1. MARTIN U'S VAN DE SCHRAAP Ruim 50 jaar, tot aan z'n pensionering toe, is hij aan ons bedrijf verbonden geweest. In die vele jaren, voornamelijk als chauffeur werkzaam, heeft hij zijn beste krachten met een grote mate van nauwgezetheid aan ons bedrijf gegeven. Zijn vrouw en kinderen wensen wij in deze droe vige omstandigheden veel sterkte toe. Directie en personeel Koninklijk KweekbednjfenZaadhandelD.J. van der Have B.V., Kapelle. 12 november 1976. Enige en algemene kennisgeving In net gelovig vertrouwen dat God zorg droeg voorzfjn leven en sterven en dat Hij overde dood heen over hem en ons allen zal blijven waken, stierf JACOBUS VAN DE WAART weduwnaar van Maria Johanna Looij op de leeftijd van 71 jaar. Namens de familie Van de Waart-Looij De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Joanna te Goes. Bezoek tijd van 16.00-16.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatshebben op woens dag 17 november a.s. in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes om 1100 uur. waarna de begraienisop het r.-k. kerkhof aldaar. Enige en algemene kennisgeving Tot onze diepe droefheid is geheel onverwachts van ons heengegaan, mijn innig geliefde, zorg zame vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma HENDRIKA CATHARENA DESPINOIS- PRIESTER op de leeftijd van 72 jaar. L. R. Despinois A. W. Lichtenberg-Despinois J G. Lichtenberg Rona. Jolanda J. N. Despinois M. L. Despinois-Hanssen Luciel, Natalie De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Van Dishoeckstraat 10. Bezoekheden. maandag, van 17.30-18.00 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben dinsdag 16 november 1976 om 10.45 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlissin gen, gevolgd door de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis ELIZABETH ALLEWIJN weduwe van Jacobus van Kogelenberg op de leeftijd van bijna 32 jaar. Vlissingen: F. J. van Kogelenberg w p. van Kogelenberg- Pietersen Frans-Jan Martin L. C. Oreel-van Kogelenberg W. Oreel Vlissingen, 14 november 1976 'Ter Reede', kamer 162. Correspondentie-adres: Gerbrandystraat 88. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda/SL-Josephziekenhuis. ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 18.30-19:30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 17 november a.s. om 11.15 uur in het bejaarden centrum 'Ter Reede', waarna aansluitend de teraardebestellingzal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang mochten hebben is heden van ons heengegaan onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgroot vader CORNELIS BOLLE in de ouderdom van 101 jaar. Goes: C. Snoodijk-Bolle Goes: J. Bolle-Boudens Kloetinge: C. Bolle B. Bolle-Hendrikse Rotterdam: P. Bolle S. Bolle-v. d. Linde Goes: H. Boudens E. Boudens-Broekate en achterkleinkinderen Goes, 13 november 1976 Vogelzangsweg 18. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van ziekenhuis Bergzicht. Bezoektijd van 15.00-15.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 17 november 14.00 uur vanuitde zaal van het Leger des Heils. Vooraf wordt om 13.00 uur een rouwdienst ge houden waarbij u beleefd wordt uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de legerzaal. Bevorderd tot heerlijkheid broeder CORNELIS BOLLE ruim 101 jaar. E. J. W. Franken Sr. Majoor Goes. 13 november 1976 Vogelzangsweg 18. GEVESTIGD: H. J. J. HOUG tandarts Dam 7, Goes, tel. 16876 Behandeling na teler, afspraak tussen 10 en 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4