Met King de natuur in. Sent en Vlissingen Bestelbon Cijfers bedrijfsschool 'De Schelde9 ver boven landelijk gemiddelde Geslaagden bedrijfsschool 'De Schelde' Vlissingen Huldiging KABO-jubilarissen Vlissingen Uv 20 november komt srzr\t m ZATERDAG 13 NOVEMBER 1976 DIRECTEUR C. HARTOG BIJ DIPLOMA-UITREIKING DIPLOMA'S VOOR 104 GESLAAGDEN BEMETEL-EXAMENS VLISSINGEN - Het aantal geslaagde leerlingen van de bedrijfsschool van 'De Schelde' in Vlissinge ligt vér boven het landelijk percentage van gediplo meerden voor de Bemetel-examens. Bij de diploma-uitreiking aan leerlingen van de 'Schelde'-school berekende 'Schelde-directeur' drs. C. Hartog vrij dagavond in het Scheldekwartier, dat het landelijke percentage voor het vakdiploma A 67 is terwijl bij de Schelde 93 procent van de leerlingen slaagde. Voor het uitgebreide examen geldt een landelijk percentage ge slaagden van 76. terwijl De Schelde 77 procent geslaagden afleverde. Bij de vervolgcursus machinaal verspannen slaagde landelijk 45 procent van de cursisten, bij de K.M.S. was dat 94 pro cent. In totaal werden vrijdagavond tijdens de drukbezochte bijeenkomst aan 104 cursisten diploma's uitgereikt. Voor het volledig examen voor het prak tijkdiploma van de stichting Bemetel slaagden 40 van de 43 leerlingen, van de 35 kandidaten aan het uitgebreide Bemetel-examen slaagden er 27. van de negen via het centrum vakopleiding volwassen omgeschoolden slaagden er aan de bedrijfsschool vervolgens nog zeven. Eén entwintig van de 22 cursisten die via het leerlingenstelsel verder stu deerden haalden het diploma en voorts slaagden alle acht deelnemers aan de cursus kraanbesturen. In zijn toespraak tot de geslaagde per soneelsleden wees Schelde-directeur C. Hartog erop, dat het bij een gedegen va kopleiding behalve om de instructie en het materiaal ook gaat om de persoon lijkheidsvorming, 'die zich vaak in posi tieve zin bjj de leerlingen tijdens de op leiding in en om de bedrijfsschool kan ontwikkelen en die zid straks in het be drijf beslist nodig zullen hebben'. Daar bij bracht hij naar voren, dat het streven binnen het bedrijf erop gericht is om het kwaliteitsniveau en -besef nog meer aandacht te geven in de scheepsbouw, maar ook in de apparten-, ketel- en ma chinebouw worden hoge eisen gesteld met betrekking tot de kwaliteit van onze produkten, mede in verband met het behoud van onze concurrentieposi- door de samenwerking met de bedrijfs school en de afdeling van de fabriek een scholingscursus bank- en plaatwerken, 'die vooral ook door de zeer positieve instelling van de betrokken vaklieden een groot succes is geworden'. Behalve Schelde-directeur Hartog wer den de geslaagden ook gefeliciteerd door het hoofd van de Scheldebedriifs- school. de heer J. Roelse. Hij onder streepte nog eens het belang om zo vroeg mogelijk te werken met de nieuw ste hulpmiddelen, om zo een nieuw soort vakmanschap te verzekeren. 'Tegen die achtergrond is het ook nood zaak om de outilage in de bedrijfsschool kritisch te blijven bekijken en alert te zijn op nieuwe ontwikkelingen', zo stelde hij. In zijn toespraak maakte de heer Roelse gewag van zijn zorgen over de ontwikkeling van het theorie-examen ip de Bemetal-opleiding. Volgend jaar zal daarbij van andere richtlijnen dan tot nu toe worden uitgegaan. In plaats van twee aparte delen - met twee di ploma's - worden de exacte vakken geïntegreerd en 'aangepast in moei lijkheidsgraad' gegeven. Volgens de heer Roelse kan dat er toe leiden, dat de aanlsuiting tussen het uitgebreid Bemetal-diploma en het voortgezette onderwijs wordt verbroken, omdat het gaat om een aanpassing van het niveau haar beneden. Hij bepleitte een oplos sing, waarin de ruimere kennis blij vend kan worden geëxamineerd. Streekschool Directeur A. Buijs van de streekschool Zeeland - voor beroepsbegeleidend on derwijs - sprak eveneens een gelukwens tot de geslaagde cursisten en gaf de be zoekers een indruk van de ontwikkelin gen van de streekschool in de vier jaar van haar bestaan. Hij noemde daarbij onder meer de 'voortdurende zorg' rond de te verwachten aantallen leerlingen, die afhankelijk zijn van de conjunctuur en de structuur in verschillende bedrijf stakken: dat maakt het lastig een goed personeelsbeleid te voeren Voorts noemde de heer Buijs als punt van zorg de mogelijkheid, die lts-ers hebben om na vier jaar nog een jaar 'bij te pakken' en zich te verdiepen in de eerder gekozen vakrichting of hun ken nis te verbreden naar een ander vakge bied. In dat jaar wordt naar zijn mening geen stap gezet in het proces naar de beroepsvorming. Wie na dat vijfde jaar probeert in het bedrijfsleven een ver dere opleiding te krijgen ondervindt concurrentie van zijn jaargenoten, maar ook van de groep, die net de vier jaar lts heeft voltooid Naar de mening van de heer Buijs moet het volgen van volledig dagonderwijs wel perspectief bieden en moet minister Van Kemenade op dit punt niet halfslachtig te zijn. De heer Buijs stond stil bij het 'pakket' van de streekschool, ook in zake de voortgezette opleidingen. In dit opzicht noemde hij de opleiding machinale ver- spanning. Het zou naar de mening van de heer Buijs 'een goede zaak' zijn als ook de voortgezette opleiding onder houdsmonteur - nu nog verbonden aan de lts Vlissingen 'binnenkort overgehe veld zou worden naar de streekschool'. Het bestuur van de streekschool wil daarover 'in alle gemoedelijkheid spre ken met de ltts. Namens de stichting Bemetel sprak de heer J. v.d. Poel een gelukwens tot de geslaagden. VLISSINGEN - Aan de bedrijfsschool van 'De Schelde' slaagden voor het praktijkdiploma 'A' van de stichting 'Bemetel': Argon-arc lassen: C. Come- lisse, L. L. v. d. Guchte; J. A. de Leeuw; Booglassen: J. H. Groenouwe: J. Koppe- Ue. Allemaal zaten, die als wij als bedrtjt i™; c PaMiaslna; Draaien: c. de Hnniur T? W Srapcwtic A Snniut.- bij willen blijven, naast vakmanschap een goede instelling en een groot aan passingsvermogen eisen van de mensen die daar direct of indirect mee te maken krijgen'. Hij vond. dat behalve interesse voor vak en collegialiteit ook de vrijet ijdsbesteding een rol speelt, 'opdat een evenwichtige opleidings- en werksitua tie kan ontstaan'. Drs. Hartog attendeerde in dit verband mede op de ontwikkelingen van het laatste jaar in de scheepsbouw rond de houtverwerking. Als gevolg van de ver minderde houtverwerking en de ver werking van aluminium en lichtmetaal-produkten als vervangers kon een vrij grote groep scheepsbe- schieters niet meer in hun eigen vak werken. Hij was er verheugd over, dat van Vakopleiding voor Volwassenen en Stichting 'Bemetel': Konstr. bankwer- ken: P. v. Boven; R. Grootjans; N. Hart; L. Kieboom; F. Loppies; A. Ravenstein; Plaat- en konstr. werken; H. Schörgers. Geslaagden voor 'Kleinoffsetdrukken' van de Vereniging Beroepsopleingen Grafische Industrie: H. J. M. Vermeu- Overzicht van de geslaagde leerlingen voor het 'Uitgebreid examen' van de Stichting "Bemetel": C. Comelisse: L.L. v. d. Guschte; J. A. de Leeuw; J. H. Groenouwe; J. Koppejan; M. C. de Nooyer; R. W. Spiessens; J. Moerman; C. W. Janse; J. J. Meerman: L. D. Paauwe; Nooyer; R. W. Spiessens; A. Spruyt; Frezen- J. Moerman; Bank- en plaatr werken (lichtmetaal): H. Bloks; C. W. Janse; L. D. Paauwe: A. B. de Paauw; Konst. bankwerken: C. Besters: M. H. v. Boven; J. Breure: M. Meerman; J. A. Meeuse; H. W. G. Oosthoek; J. H. v. d. Sande: C. Schout: P. M. S. Schroevers; A. J. A. Toumois; S. Z. Usmany; Pijpen- bewerken: H. J. v. d. Dries; A. J. Faes; R. A. B. de Paauw; M. H. v. Boven; A. Oosterveen: R. G. E. v. Osselaar; Boven; J. Breure: J. W..G. Oosthoek; J. Plaatr en konstr. werken: J. A. Spies- H. v. d. Sande; A. J. Faes; R A. Ooster- sens; R. T. Willemse; H. v. d. Linden; veen; R. G. E. v. Osselaar: H. v. d. Lin- Metaalbewerken in de scheppsbouw: B. den; J. A. Spiessens; B. v. Belzen; H. C. v. Belzen; H. C. Bos; H. M. Koningstem; Bos: H. M. Koningstem; L. de Putter: J C. J. Mallekoote, L. de Putter: Hand- de Quelery; vormen: J. I. Belois; W. S. de Looff: M. Overzicht van de geslaagde leerlingen Sturm; van de vervolgkursussen van de Stich- Overzicht van de geslaagde volwasse- ting 'Bemetel': P. A. Aerts: J. A. Goud; nen in samenwerking met het Centrum P. W. Kallemeijn: J. Keydeniers; H. J. Schipper; W. Schipper; Machinaal ver spanen: J. Blaas; J. Dieleman; J. Fritz; Stichting Opbouw niet eens met beslotenheid zwembadcommissie GOES - Het bestuur van de stichting Opbouw West Zuid-Beveland heeft in een brief aan het gemeentebestuur van Borsele zijn verbazing erover uilge sproken dat de zwembadcommissie, die h. en w. hebben ingesteld, besloten is. Dcv commissie is ingesteld om de mogelijkheden van de bouw van een tweede zwembad in de gemeente te on derzoeken. Het verbaast het bestuur van de stich ting dat een commissie, die op aandrin gen en met medewerking van de bevol king werd opgericht, volledig besloten is en waarbij de dame en de twee heren, die de bevolking vertegenwoordigen, zwijgplicht werd opgelegd. Namens het bestuur stelt voorzitter Ph. J. M Ponte nagel dit te betreuren en hij verzoekt de Borselse gemeenteraad voor dergelijke commissies de noodzaak tot openbaar heid te erkennen. Verder schrijft de voorzitter van de stichting Opbouw de samenstelling van de commissie enigs zins te kunnen onderschrijven, maar dat het bestuur een ruimere vertegenwoor diging van de bevolking - de zwemver eniging LEE - wenselijk acht. Het schrijven van deze brief is besloten op de vorige bestuursvergadering. Toen stond op de agenda dat het bestuurslid mevrouw Kloek, die namens de stich ting zitting in de zwembadcommissie heeft, mededelingen zou doen over de werkzaamhedden van de commissie. Zij kon dit echter niet doen, omdat de commissie besloten is. Wethouder P. L. Peeters legde de vergadering nog uit dat adviescommissies in Borsele steeds be sloten zijn en dat de leden ervan een zwijgplicht hebben. Het bestuur van de stichtmg Opbouw komt dinsdagavond opnieuw bijeen. Op de agenda staan onder meer de behan deling van de begroting voor volgend jaar en de bespreking van een boekje dat de stichting gaat uitgeven om wat meer bekendheid Ce geven aan haar ac tiviteiten. De vergadering begint om acht uur in het kantoor van de stichting in Baarland. Bij oliebollenactie 17.000 bollen verkocht voor Rode Kruis KAPELLE-BIEZELINGE - De afdeling Zuid-Beveland Midden van het Neder landse Rode Kruis hield een oliebolle- naktie in Kapelle Biezelinge, Schore en Wemeldinge. Ongeveer 150 medewer kers stelden kracht of auto beschikbaar om de bollen huis aan huis te verkopen. Ook de bedrijven werden bezcrtfct. Re sultaat 17.000 bollen met een bruto- opbrengst van 4136,79. Kerkdienst NIEUW- EN SINT JOOSLAND - In de Nederlands hervormde kerk te Nieuw en Sint Joosland is zondag een dienst waarin voorgaat ds. Kraay. De dienst is in verband met dankdag en begint om 9.30 uur. In Ritthem is eveneens een dienst in verband met dankdag. Ook hier gaat ds Kraay voor. Deze dienst begint echter om 11 00 uur. VAF BEREIDT INTOCHT VOOR Kosten; J. Meijer; F. Molenwijk; P. Ri- mens; J. Schutte; G. Swart; H. de Troye; g\ 1 jt- Waterschoot; K. Wielemaker; m 'Kraanbesturen: W. T. M. Boogaard; M. T 7"» A. Boufrahi; J. Jobse; H. Kesteloo; M. STOET GROTER DAN OOIT VLISSINGEN - Sint-Nicolaas zal op za terdagmiddag 20 november voet aan wal zetten in Vlissingen. De 'Stichting Vlissings Actiefonds' is de goed heiligman zoals altijd - gaarne behulp zaam bij de organisatie van zijn eigen intocht in de Zeeuwse Scheldestad. De aint zal met zijn goede oude stoomboot rechtstreeks uit Spanje embarkeren zaterdag 20 november om ongeveer 14.00 uur aan de kade van de Koop manshaven. Dat is aan de Koopmanshaven, waar hij zal worden verwelkomd door de gast- vrouw van Vlissingen, mevrouw Ineke de Kam-Dieleman, die hem naar de burgemeester van Vlissingen, drs. Th. J. Westerhout en enkele bestuursleden van het VAF vergezeld. De sint wordt namens de gehele Vlissingse bevolking welkom geheten door drs Th. J. Wes terhout. waarna hij zich met de op de Koopmanshaven en Beursplein opge stelde kinderen enige tijd zal onderhou- dea Inmiddels vertrekt de kop van de stoet reeds vanaf het Beursplein waar de sint en zwarte Pieten op ongeveer de helft van de stoet zullen invoegen, waarna de rest van deoptoochtziehzal aansluiten De route van de optocht is als volgt: Beursplein, Nieuwendijk. Walstraat. Betje Wolffplein, Aagje Dekenstraat, Scheldestraat. Paul Krugerstraat. Badhuisstraat. Coosje Buskenstraat, Spuistraat. Bellamypark naar de plaats van ontbinding van de stoet op het Beursplein. De sinten zijn gevolg vertoeven daarna enige tijd in hotel Maldegem. Van daar uit brengt Sint-Nicolaas met enkele van zijn trouwste Pieten een bezoek aan de kinder- en theuma-afdeling van het Betsesda/St-Josephziekenhuis om ver volgens een bezoek aan de Surinaamse bewoners van het voormalig St- Josephziekenhuis in de Van Dishoeck- straat te brengen Sint wordt dit jaar direct nadat hij voet aan wal heeft gezet al begroet door de burgemeester Voorheen moest de goed-heilig man eerst een stuk te voet afleggen naar het Beursgebouw, waar de Vlissingse vroede vaderen h em op wachtten. Maar dat gebeurt nu direct bij de landingspolaat „Des te sneller kan de grote kinder vriend zich met de Vlissingse kinderen gaan onderhouden, want daar komt hij tenslotte voor", zei VAF-voorzitter G van Geelkerken vrijdagavond tijdens de aankomst van sint gewijde persconfe rentie. De heer Van Geelkerken - kenne lijk goed geïnformeerd - zei ook dat zo wel sint als de burgemeester hun toe spraken dit jaar zo kort mogelijk zouden houden om daarna zich zo snel mogelijk in direct contazct met het volk van Vlis singen te kunnen begeven. Keurtroep Een ware keurtroep uit het Vlissingse sportieve en culturele leven zal de be jaarde Spaanse bisschop op zijn tocht door de Zeeuwse Scheldestad begelei den. Dat zijn dit jaar de sportvereniging Ma rathon, de sportvereniging Walcheren, de voetbalvereniging GPC, de christe lijke gymnastiekvereniging Oranje Nassau, de gymnastiekvereniging VTV en scoutinggroepen. Voorts de wandel- sportvereniging De Vrolijke Tippelaars, de wandelsportveremgmg Willen Is Kunnen, de brass- en drumband Caeci- lia, de koninklijke harmonie Ons Ge noegen. de drumband Vlijt en Volhar ding, het jachthoorn- en trompetter korps Oranje Nassau, de drumband VTV. het mimmajorettenpeloton VTV en het majorettenpeloton Oranje Nas sau. Ook de winkeliersvereniging Scheldestraat en de winkeliersvereni ging Walstrat, alsmede de paarden sportvereniging de -Scheldestad zijn van de partij. Lange stoet De muziekkorpsen zullen uiteraard voor de nodige oudspaanse hymnen en Nederlandse traditionele sinterklaas liederen zorgen. De sport- en rui terver enigingen vormen een escorte, een au toriteit van het niveau van sint waar dig. „Het wordt een langere stoet dan voor heen", vertelde VAF-voorzitter Van Geelkerken Vooral de sportverenigin gen zorgen dit jaar voor een grotere deelname". De Vereniging Winkelcen trum Vlissingen komt ditmaal met een carnavalesk optreden, verzorgd dooi acht jongelui, terwijl de winkeliersver eniging Scheldestraat via een speciale 'sinasappelwagen' er voor zorgt dat de Vlissingers zullen worden bestrooid met sinaasappels en andere geschenkjes. En ook de jeugdige deelnemertjes aan de stoet, die sint zal begeleiden wacht een aandenken in de vorm van een rozet Asl het aan het VAF ligt, zal Sint Nicolaas zaterdag 20 november in Vlis singen weer een ouderwets en hartelijk ■welkom' worden toebereid. Bijna on nodig te vermelden dat EHBO en politie paraat zullen ziir. om ongelukken te Jeugddienst VLISSINGEN - De katholieke bond voor overheidspersoneel (KABO) hul digde vrijdagavond in hotel 'Maldgem', te Vlissingen een tiental jubilarissen. Dit gebeurde tijdens een feestelijke contact-bijeenkomst voor de leden van de KABO. De avond had tevens tot doel Vrouwenbeweging bijeen MELISKERKE - De gereformeerde vrouwenvereniging te Meliskerke hield de maandelijkse vergadering in het jeugdgebouw van de gereformeerde kerk te Meliskerke. Na de opening van de presidente me vrouw J Wisse-Franke, hield mevrouw Adriaanse-Dekker een inleiding met als titel: 'het eigendom een gave en een roe ping een gevaar'. Hierna werd de lezing door de aanwezigen besproken. Tenslotte deelde men mee dat de vol gende vergadering op 23 november is. 'De Banier' komt 19 november bijeen MIDDELBURG - Door omstandighe den kan ds. ds. J, W. Verwey van H. I. Ambacht voor vrijdag 19 november toe gezegde lezing voor de staatkundig ge reformeerd studievereniging 'De Ba nier' niet houden. In zijnplaats hoopt de heer A. van der Toorn uit Middelburg een inleiding te houden over het onder werp 'Onderwijs in beweging'. De ver gadering wordt vrijdagavond 19 no vember a.s. gehouden in de zuiderkerk te Middelburg en begint om half acht. de leden kennis te laten maken met het bestuur en met elkaar. In zijn openingswoord heette de waar nemend voorzitter, de heer P. H. van de Ven, de ongeveer 70 aanwezige welkom, in het. bijzonder de secretaris van de bond. de heer A. van er Sluijs. de verte genwoordigers van het NKV en de ge nodigden. De heer Van der Sluis vertelde de aan wezigen enkele punten die binnenkort op de vergadering van de bondsraad ter sprake komen. Hij noemde onder meer de positie van de KABO binnen de FNV, en de opstelling van de KABO jegens samenwerking met andere instanties zoals de NCBO en de ARKA. Na enkele hapjes ging men over tot het huldigen van de jubilar issen. De die 40 jaar lid van de KABO zijn kregen een gouden insigne, degenen die 25 jaar lid mijn kregen een zilveren insigne. Verder kreeg iedere jubilaris een fles Franse cognac en de dames een door Engelse bonbons De heren E. van Maele. pen ningmeester. Ch. J. M. Martens en J. P. C. Ebert vierden tot 40-jarig jubileum. Mevrouw A. Verhaare en de heren Fr. C. A. Borremans, H. Beimaert, A. H. Boon, C. L. Schoof, M. P. Timmermans en C. M. de Vries vierden het 25-jarig jubileum. Op de foto: een beeld van de receptie. Eigen clubgebouw voor tafeltennisvereniging MIDDELBURG - Vrijdag 19 november opent de tafeltennisvereniging 'Sint Laurens' een eigen clubgebouw in een voormalige schuur achter de brand weergarage aan de Van Citterstraat te Sint Laurens. Het gebouwtje, dat de vereniging van de gemeente huurt, is in de laatste twee jaar door de leden omgetoverd in een prachtig clubhuis. De 'officiële' opening, die de voorzitter, de heer Theo van Veen zal verrichten, is om 20.00 uur. AV' 56 houdt scholierenwedstrijd GOES - De Goese atletiekvereniging AV'56 houdt zaterdag 11 december een scholierenwedstrijd voor scholieren van 8 tot en met 13 jaar. Op het pro-, gramma staan verschillende hard loopwedstrijden in afstand variërend van 500 meter tot 7000 meter. Verder is er voor de jongens en meisjes van 14 jaar en ouder een prestatieloop. De hardloopwedstrijden beginnen om 13.00 uur in het park in Goes-Zuid aan de Van Hertumweg. De prestatieloop begint om 15.15 uur. Philatelisten bijeen VLISSINGEN - De philatelistenver- eniging 'Philatelica' uit Vlissingen houdt donderdag de maandelijkse ver gadering in de kantine van het stad huis. De vergadering begint om 20.00 uur. Op de agenda staan onder meer een postze- gelkwis en een grote Sinterklaasverlo* ting. GOESE VESTIGING VAN 'HIJ' GING VRIJDAG OPEN GOES - Goes heeft er weer een heren modezaak bij. Vrijdagmorgen gingen in de Lange Kerkstraat de deuren van het slot van het nieuwe filiaal van 'Hij'. Het is het zevenenzestigste filiaal van dit concern en de eerste vestiging in Zee land. 'Hij' is gevestigd in het voormalige pand van 'Stroom BV'. De opening ge beurde zonder enig officieel vertoon Plattelandsvrouwen Goes waren bijeen GOES - Een dezer dagen hield de afde ling Goes cvan de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen de maande lijkse bijeenkomst in 'De Prins van Oranje'. De heer Cornet hield een inleiding over muziek. De volgende bijeenkomst (een kerstmiddag) wordt maandag 20 de cember gehouden, eveneens in 'De Prins van Oranie'. Colllecte ZOUTELANDE - De collecte voor de Stichting Christelijke Blindenhulp heeft in Zoutelande 280.05 opge bracht. voorkomen bij de inticht v i sint. DOMBURG - In de gereformeerde kerk te Domburg is zondag een jeugddienst Het thema van de dienst is 'Durf je vrij te zijn'. Voorganger is ds. Fox uit Grijpskerke. De dienst begint om 19.00 uur. BURGELIJKE STAND VEEREGeboren: Krijn F. Bustraan; Abraham M. Pouwer; Dennis M. Lens; Abraham C. Maljaars; Christiaan M. P. Hollebrandse. Ondertrouwd: D. J. Louws en W. J. Ab- rahamse; G. W. Hoeben en C. M. G. Reekmans. Getrouwd: J. Boon en N. de Kroo; C. J. van der Does en L. Wattel; G. W. Hoeben en C. M. G. Reekmans; J. Hout en C. J. Hofman; J. W. Maljers en M. W. Kasan- der: W van der Vliet en S. F. T. Dirven; P. Louwerse en C. M. Koole; S. Goed- bloed en C. J. J. F. de Vos; C. J Schouw en J. W Jacobse; P. I Baas en J. M. Ruck: A F m de Voogd en M. J Bran- denhorst; C. Roose en C. M de Buck. Overleden: P. M. Bijleveld 74 j en J. J. Sturm 68 J. I ADVERTENTIE) 120 pagina's, 147 kleurenfoto's. 40 jaar na het verschijnen van de beroemde King Atlas, brengt King nu een boek dat u met meer kennis van de natuur wil laten genieten. Bladert u even mee: Alle bomen in het bos. Een wandeling in het waterland, met zijn knotwilgen en rietpluimen. De boeiende flora en fauna van duinen en Waddengebied. De natuur vlakbij, dus wat in en om het huis groeit en bloeit. De grote en kleine waterbewoners. Zoveel om kennis mee te maken - op vele kleurrijke pagina's. Hoe krijgt u het prachtige en leer zame King Natuurboek in uw bezit? Eenvoudig genoeg: door betaling van f 12,95 - u kunt daarvoor een betaal cheque of giro-overschrijving gebruiken - plus precies zeven King- kopjes, die u ons via onderstaande bestelbon opstuurt. Het sparen van de King-kopjes is gemakkelijk (op elke rol staat er een). I Natuurzuivere 4 pepermunt Zend mij binnen 3 weken het King Natuurboek a f 12,95. (in blokletters s.v.p.) Y.Ti:.*.!- Knip de King-fcopjes Hel bedrag van f I 2,95 belaal ik: Q per bijgesloten ingevulde en ondertekende Postgiro-overschrijving, t.n v.Tonnema B.V-Sneek, nr. 816115. per bijgesloten ingevulde en ondertekende Groene Betaalcheque of Eurocheque. Hokje Jat van toepassing is zwart maken. Deze beslelbor kopjes, in een gesloten als brief gefrankeeide envelop samen met ingevulde cheque of Postgiro-over schrijving, opsturen aan. Kingfabrieken Tonnema B.V., Postbus 201Sneek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8