Vakbond Antwerpen te dreigt in staken Waterschapsconcentratie moet begin tachtiger jaren feit zijn Hasj-handelaar uit Hulst weer vrij LABORATORIUMSCHOOL WIL ONDERHOUD MET STAATSSECRETARIS Huurders Terneuzen zien af van acties LEREN KLEH LAGER PERSONEEL WIL EERDER OP MAXIMUM SALARIS KOMEN Wedgwood geen bewijzen tegen sjef f. Wij zijn gesloten vrijdag 19 november almanak Telegram over noodsituatie Toestemming uitbreiding blijft uit J#**"* woningbouwvereniging verbetert cv-systeem Dode en vijf gewonden bij botsing op Hellegatsplein commissaris der koningin dr. c. boertien: 'n Gratis gezellig uitstapje in Middelburg Uiver Interieur Interieurdekor 'n gratis gezellig uitstapje in Goes Uiver Interieur Interieurdekor ZATERDAG 13 NOVEMBER 1976 I ADVERTENTIE» MINISTER WIL NIET AAN EISEN TEGEMOETKOMEN ANTWERPEN (BI- De kans is groot dat donderdag en vrijdag 15.000 lagere per soneelsleden van de gemeente Antwer pen in staking gaan. Het betreft hier personeel van de gemeente dat onte vreden is omdat de minister van bin nenlandse zaken, Michel, weigert om de werkmensen van de Antwerpse ge meentedienst het maximum salaris na 23 jaar dienst beschikbaar te stellen. In alle overige gemeenten van België bereiken lagere gemeentepersoneelsle den hun salaristop na 23 jaar werkver band. Alleen in Antwerpen staat hier voor een periode van 30 jaar. De drie vakbonden die de staking hebben uit- heroepen (de christelijke, socialistische en liberale bondi hebben in 1973 al geëist dat het lagere personeel van de gemeente Antwerpen dezelfde rechten krijgt als mensen die voor andere ge meenten werken. NS voerde remproef uit in kader van De minister van binnenlandse zaken wil dit niet toestaan. De slechte economi sche en financiële toestand van het land staat een inwilliging van de eis van de drie vakbonden in de weg. zo heeft de minister gesteld. Als de bewindsman niet voor de eisen van de vakbonden overstag gaat betekent dat, dat aan- Engelsman gepakt: zes kilo hasj aan boord coaster ZIERIKZEE - De rijkspolitie van de groep Zierikzee heeft deze week aan boord van de Engelse kustvaarder 'Ca- dense' in de Nieuwe Haven de Engelse opvarende C. B. (28) aangehouden. Aan boord werd hij een visitatie door de douanerecherchedienst van de 'Alba tros' zes kilogram Hasjish gevonden. De verdachte werd voor verder onder zoek ingesloten op het politiebureau te Zierikzee. Hij is voorgeleid voor de offi cier van justitie in Middelburg en voor de rechter-commissaris. In samenwer king met de rijkspolitie te water stelt de politie in Zierikzee nu een nader onder zoek in naar de herkomst van de hasjish. staande donderdag en vrijdag 48 uur zal worden gestaakt. Een gevolg van deze staking zal zijn dat de havens van Ant werpen voor het scheepvaartverkeer niet ge gebruiken zullen zijn. Als de sta king niet het gewenst resultaat afwerpt, zullen later nog prikacties worden ge houden. Minister Michel heeft op aandrang van het Belgische parlement een compro mis ontworpen. Hij was bereid om het lagere personeel van Antwerpen na 25 jaar het maximum salaris te laten uit betalen. Die regeling zou echter pas volgend jaar worden opgebouwd en volledig functioneren in ID80. Als voorwaarde stelde de minister echter, dat het personeel van de gemeente Antwerpen tot 1980 vrijwillig zal af zien van loonsverbetering en verbete ring van de secundaire arbeidsvoor waarden. De vakbonden hebben duide lijk gesteld nits voor het voorstel van de minister te voelen. De vakbonden hebben de staking afge roepen tegen het beleid van de ge meente Antwerpen zelf, De gemeente heeft duidelijk laten blijken zelf achter de actie te staan. Als de minister niet voor de eisen van de drie bonden bezwijkt, zal onder meer de haven van Antwerpen volgende week 48 uur stilliggen Zet dit eens heel overmoedig op uw verlanglijstje. ar MOERMAN Walstr. 94 - Vlissinger Het gebouw van de laboratoriumschool te Goes. GOES - De Nederlandse Spoorwegen heeft vrijdag met een treinstel tussen Roosendaal en Kruiningen remproe ven uitgevoerd in het kader van het in terne onderzoek dat het bedrijf instelt naar de oorzaak van het treinongeluk bij Goes twee weken geleden. Dat onderzoek is nog steeds niet afge rond. Verwacht wordt dat het nog wel een week kan duren voordat het zo vei is. Als het onderzoek achter de rug is zal de ditectie van de NS zich erover buigen en besluiten of de conclusies ervan ge publiceerd kunnen worden. Het hele onderzoek zal in de openbaarheid ko men als de spoorwegongevallenraad be sluit een verder onderzoek in te stellen naar de oorzaak van de treinramp. De zittingen van die raad zijn openbaar. Damessociëteit Groot Goes vierde lustrum GOES - De leden van de damessociëteit 'Grrot Goes' vierden het eerste lustrum. Voor de leden van 'het eerste uur' waren er bloemen. De bestuurleden brachten een. door één van hen gemaakt, dlied J\|l6UVV OnuCrKOIÏlCIl ten gehore. De avond werd, onder het genot van di verse hapjes en drankjes, verder door gebracht met sketches en muziek. I ADVERTENTIE j RESTO - VROUWENPOLDER tel. (01189) J'.IOO, b.g.g. 1965 Reserveringen diners - partijen - koffietafels a la carte _vlees- en visspecialiteit wegens vakantie van maandag 8 november t/m IN SEPTEMBER AANGEHOUDEN MET De Hulstenaar werd in de nacht van 2500 KG HAS I donderdag 23 op vrijdag 24 september aangehouden bij de Haringvlietbrug. In ROTTERDAM - De 35-jarige Hulste- de vrachtwagen die hij bestuurde, naast naar Sjef F., die eind september werd hem zat Ferry F. uit Amsterdam, bleek aangehouden bij 'de grootste hasj- een lading van 2500 kilogram hasj te zit- vangst aller tijden'in Nederland, zoals ten. Tegelijkertijd werd een inval ge- de politie het toen uitdrukte, is vanal daan in een boerderij in Hellevoetsluis. het begin van deze maand weer op vrije vanwaar de vrachtwagen vertrokken voeten. Bij de rechtbank in Rotterdam was. Daar werd nog eens een ton hasj wordt hiervoor een korte verklaring gevonden. gegeven: „Er valt tegen F. en andere Bij de Rotterdamse rechtbank is men er aangehoudenen niets te bewijzen. De niet in geslaagd om F. en de andere aan gehoudenen overtreding van de opiumwet ten laste te leggen. Reden waarom de rechter-commissaris - na overleg met de officier van justitie - heeft besloten de zes bij deze zaak be trokken personen op vrije voeten te stel len. Dat gebeurde op 2 november. F. wordt beschouwd als een van de grootsten in ons land in de internatio nale handel in verdovende middelen. Luitenant D. Schooneveld van de dis trictsrecherche van de rijkspolitie in Zeeland, die de leiding had bij de aan houding eind september, verklaarde na de aanhouding van F. een belangrijke sleutelfiguur te hebben gepakt. „Voor lopig zijn we met hem tevreden", zo drukte de luitenant zich toen uit. ZEEUWSE Rust In die Middelburgse buurt in de om geving van één der bolwerken huizen nogal wat mensen, die een onregel matig en jachtig bestaan leiden als gevolg van de maatschappelijke verplichtingen, die zij zijn aange gaan. 't Zijn allemaal mensen, die met zeergrote regelmaat in aanmer king komen voor onregelmatigheids toeslag. 't Was voor hen dan ook een erg aan gename buurt - want rustig, zodat ze na hun nachtelijke activiteiten om deze wereld vooruit te helpen des ochtends iany van een ongestoorde slaap konden genieten Maar 't is mis hoor. de laatste tijd. Eerst verrees er ter linker zijde van hun panden een scholencomplex, dat zo omvangrijk was. dal er sinds kort een kraan van tientallen meiers lengte aan te pas moet komen om het allemaal nog te kunnen omvamen. ian de overzijde van het bolwerk bolwerk begon men recentelijk met de sloop van een in onbruik geraakt bedrijfspand, welk gebeuren wordt opgeluisterd door hijsapparatuur sen grote klomp ijzer tegen de te verwijderen bouwval slaat. En dat klinkt dóór. hoor, 's morgens vroeg - want bouwvakkers zijn nog altijd matineuze lieden. Gistermorgen rond half acht had één van de mannen hoog in de kraan iets nodig van één zijner collega's op de begane grond. „Hé. Kees", riep-ie naar beneden, waarop een van de omwonenden met die naam honderd meter verderop ontsteld in zijn bed overeind school. De buurt luistert nu met instemming naar zijn verhalen over de vorige gemeente waar hij heeft gewoond en waar het bij politieverordening ver boden was om des morgens voor ne genen kléédjes buiten te kloppen SJC in Oostburg OOSTBURG - De Streekjeugdcentrale voor YVest-Zeeuwsch-Vlaancleren, die al zo'n vijftien jaar achtereen onderdak vond in het vormingscentrum 'Hede- nesse' bij Cadzand, trekt nog deze maand in een eigen onderkomen. De stichting heeft twee verdiepingen ge huurd in een pand aan de markt in Oostburg. Van daaruit zullen straks de twee (mo gelijk in de toekomst drie) beroeps krachtens van de stichting gaan opere ren. In het gebouw aan de markt krijgt ook de administrateur ruimte toebe deeld. Met de ingebruikname van de el- gen ruimten in Oostburg gaat een lang gekoesterde wens van het bestuur van de Streekjeugdcentrale in vervulling. Men is zeker tee j aar bezig geweest over een loskoppeling van het. vormingscen trum. maar aanvankelijk ontbraken de financiën om een eigen onderkomen te bekostigen. De drie West-Zeeuws- Vlaamse gemeenten hebben nu toe stemming verleend voor de uitgave van een bedrag voor een eigen huisvesting. De stichting huurt het gebouw vanaf 15 november. Na enkele verbouwings werkzaamheden worden de twee ver diepingen eind november in gebruik ge nomen. De ingang van het SJC-pand is gevestigd aan het Kerkolein Afscheid SJC van F. Bergwerff CADZAND - De Stichting Streek- heugdcentrale West-Zeeusch- Vlaanderen heeft vrijdagavond in het vormingscentrum 'Hedenesse' afscheid genomen van jeugdwerker Fred Be rgwerff. Bergwerff vertrekt na vij jaar Zeeuwsch-Vlaanderen om te gaan wer ken als provinciaal jeugdwerkadvi seur van de hervormde kerk in Zee land. Hij volgt in die functie Wika D. E. Hiensch op. Bergwerff blijft wel, als adviseur, verbonden aan het vor mingscentrum. Een kleine dertig kennissen woonden vrijdagavond de afscheidsbijeenkomst in het vormingscentrum bij. Op verzoek van de vertrekkende jeugdwerkleider werd een groot deel van de avond gevuld met een discussie over het jeugdwerk in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Na een discussie met medewerking van een fo rum volgde het officiële afscheid van Bkergwerff en de Kennismaking met zijn opvolgster, mejuffrouw Gerry Kuyven- hoven. Namens het stichtingsbestuur van de streekjeugdcentrale werd gesproken door twee vertegenwoordigers: DE HE REN A. Nieuwenhuize (als vertegen woordiger van de gereformeerde kerk in het bestuur) en W. van Dongen (namens de katholieke kerk). Beide sprekers noemden het vertrek van Fred Bergwerff 'jammer'. Men toonde zich gelukkig met het feit dat Bergwerff toch als adviseur aan de Streekjeugdcentrale verbonden blijft. Beide heren overhandigden de heer Be rgwerff een zeefdruk. Namens de hervormde gemeente in Schoondijke bood W. Gijsels de ver trekkende jeugdleider een set bekers aan. Tenslotte sprak Fred Bergwerff een kort dankwoord Man Terneuzen sloeg kinderen TERNEUZEN - Vrijdagmiddag heeft mevrouw R. uit Terneuzen bij de ge meentepolitie van Terneuzen melding gemaakt van liet feit dat haar 8-jarig zoontje bij Prins Willem Alexander- school in Terneuzen was geslagen door een man. Volgens de melding zou de zelfde man, zonder aanwijsbare redenl ook nog een meisje een klap in het ge zicht hebben gegeven. De man, die lot nu toe niet is aangehouden, had een mager postuur, zwart krullend haar en een zwarte baard. Hij droeg verschil lende gouden ringen. De Terneuzense politie stelt een onderzoek in. Zes kilo hasj bij opvarende Engelse kustvaarder gevonden ZIERIKZEE - Tijdens een controle op de Engelse kustvaarder 'Cadense' in de haven van Zierikzee werd in het bezit van de Engelsman C. B. (38) uit Briten zes kilo hasj aangetroffen. C. B. werd door de rijkspolitie, groep Zierikzee, in arrest gesteld en vrijdag in Middelburg bij de officier van justite te Middelburg voorgeleid. De rijkspolitie Zierikzee heeft in samenwerking met de rijkspolitie te water en de douane de zaak in onderzoek. Electrische deken verbrand KLOOSTERZANDE - Donderdaga vond is bij mevrouw CCVan G. te Groenendijk een lectrische deken door brand verloren gegaan. Ook het bed werd beschadigd. De brand ontstond in de electrische deken. De brandweer van Kloosterzande was spedig ter plaatse en wist. door het weg nemen van het al smeulende bed, erger te voorkomen. Er deden zich geen per soonlijke ongevallen voor. GOES - Het bestuur van de stichting laboratoriumschool Zeeland in Goes heeft vrijdag per telegram aan staats secretaris drs. K. de Jong van onder wijs om een dringend onderhoud ge vraagd. Het bestuur wil met de staats secretaris op korte termijn de noodsi- l ADVERTENTIE/ filiatie Dorpsbelangen eng Toerisme gem. Oostburg UITNODIGING iKom ook vrijdagavond, 191 nov., 20.00 uur, naar ons feest g op camping Zonneweelde te» Nieuwvliet. We hebben een koud buffet a 10,- p.p. en 5 5 een goede band ter verhoging van de gezelligheid. Geef je zo spoedig mogelijk J op. J ■Bel naar 01171-1327 of" ■01180-27639, 01171-1213," 01170-3214. ledereen welkom! H tuatie waarin de school dreigt te verke ren, bespreken. De noodsituatie dreigt te ontstaan door het uitblijven van toe stemming van de minister van onder wijs voor uitbreiding van de in maart 1975 in gebruik genomen school. Aan de school volgden momenteel 329 studenten een opleiding (middelbare- en hogere beroepsopleiding). Ze zijn af komstig uit de hele provincie Zeelnd en enkelen uit West-Noord-Brabant. De verwachting is dat er omstreeks augus tus 1977 zo'n 340 leerlingen zullen zijn. Het huidige schoolgebouw in Goes is wat ruimtelijke voorzieningen betreft afgestemd op ongeveer 150 leerlingen (eerste fase). De bedoeling was om in la tere jaren een tweede en derde fase neer te zetten. De toevloed van leerlingen heeft echter voor moeilijkheden gezorgd. Op ver schillende plaatsen in Goes zijn nood voorzieningen ingericht, waarin met name de theorielessen worden verzorgd. Het bestuur van de laboratoriumschool heeft inmiddels begin 1976 een uitbrei dingsplan ingediend, waarvan de kos ten begroot zijn op ongeveer 1,2 miljoen gulden. De uitbreiding is-omdater al op gerekend is - in betrekkelijk korte tijd te verwezenlijken. In het telegram aan staatssecretaris De Jong, ondertekend door voorzitter M. Loeve en secretaris A. P. Knuijt - wordt herinnerd aan de bouwaanvraag van november 1975 en een 'brandbrief die het schoolbestuur op 27 oktober 1976 aan de staatssecretaris verzond. Voorts wordt erop gewezen dat de huidige ken van onze grote zorgen over geremd ontwikkelingen', aldus voorzitter en Cretans in telegramstijl. Hetuitblijven van toestemming voort uitbreidingsplannen is volgens het bf stuur van de laboratoriumschool - zoai al eerder gemeld vooral te wijten aa: een trage gang van zaken bij de rijksgr bouwendienst, die de plannen moe; beoordelen. Daardoor was er nog gees 'groen licht' gegeven, toen de nieuw, bouwplannen voor scholen half '76 den afgeremd. De bouw van de tweerii en derde fase voorziet in zeven theorie lokalen, twee laboratoriums en een an: fitheatersgewijze ingerichte collegezaal! Voor een en ander is een nieuwe vleuge. aan de oostzijde van het gebouw aan d; Rommerswaelestraat te Goes nodig. Feestavond Mytylschool 'Zonneveld' DOMBURG - De jaarlijkse algemene avond voor ouders van leerlingen van de mytylschool 'Zonneveld' stond dil maal in het teken van het 30-jarig be staan van de school, verbonden aan hel zeehospitium. Het hoofd der school, de heer J. J. Latu- heru, schetste in zijn welkomstwoord de evolutie van een sanatoriumschool met twee leerkrachten in 1946. tot een grote een 'brandbrief die moderne school met 11 groepen in 1976. Daarna werd door de leerlingen in vlot tempo een aantal hoogtepunten ui de ..geschiedenis van de school uitgebeift, ruifri'eëlijkë vóbrzderiingen 'de' nöocfsi- zoals het recente bezoek van de konin- IADVERTENTIE VOOR DAMES EN HEREN kort en lang NIEUWE NAJAARSKLEU REN EN MODELLEN vanaf 265,- Lange Zelke 7 TERNEUZEN - Een aantal bewoners van flats in de Terneuzense componisten- wijk ziet af van verdere actiestegen de woningbouwvereniging Terneuzen, nu die heeft aangekondigd de centrale verwarming in hun huizen te willen verbeteren. De stookkosten zakken daardoor van 98,- tot 74,- per maand. De flatbewoners, voor het merendeel lid van de 'Bond van Huurders en Woningzoe kenden'. organiseerde begin dit jaar een korte bezetting van de hall van het wo- ningbouwkantoor.'uit protest tegen de slecht functionerende verwarming. Een aantal van hen weigerde de stookkosten te betalen. De woningbouwvereniging daagde daarop één van de huurders, mejuffrouw Addie Ley ten, voor de kantonrech ter. Die stelde de vereniging in het gelijk. Mejuffrouw Ley ten heeft na een enquête onder de buurtbewoners, besloten om zich 'onder protest' bij de gerechtelijke uitspraak neer te leggen. Zij en de andere huur ders zullen de achterstallige bedragen alsnog voldoen. Overigens beschouwt de 'Bond van Huurders en Woningzoekenden' haar actie als geslaagd, Inzet was namelijk een verbetering van het verwarmingssysteem en een verlaging van de stookkosten. „Beide doelen zijn bereikt." aldus mejuffrouw Ley- ten. „Al is het wel schandalig dat het langs deze weg moest gaan." De bouwvereniging heeft de fiats inmiddels voorzien van tochtstrips. Verder wor den er thermopaneglas en ontluchtingspotten aangebracht, de ketels omgebouwd voor gas en de mantelkisten geïsoleerd. tuatie zeer nabij brengen. 'Dringen aan op spoedige toestemming voor h et bouwen van de tweede en derde fase. Verzoeken om audiëntie voor uitspre- WILLEMSTAD-Bij een verkeersonge luk op het Hellegatsplein, vrijdaga vond omstreeks zeven uur, is een zes tigjarige vrouw om het leven gekomen en werden vijfpersonen zwaargewond. Van de vijf gewonden zijn er twee kin deren en voor het leven van één van hen wordt gevreesd. Het dodelijk gewonde slachtoffer is me vrouw Gortzak-Treur uit Rijsenhout (N.-H.). Zij zat in de auto van haar doch ter, mevrouw Van R. uit Oltgensplaat. waarin ook de twee kinderen zaten. De aanrijding ontstond toen mevrouw Van R. richting veranderde en linksaf sloeg om waarschijnlijk de parallelweg naar Oltgensplaat op te rijden. Daarbij liet zij de doorgang van een tegemoet komende auto, bestuurd door de 46- jarige W. V. uit Oud-Beijerland niet vrij. Deze auto, waann ook de zoon van V. zat boorde zich in de flank van de wagen van mevrouw Van R. De schade was groot gin. De programmapunten werden door leerlingen van de derde klas mavo door middel van teksten, muziek en dia's in een historisch perspectief gezet. De voorzitter van de oudercommissie, de heer C. Kaland, bedankte in zijn slotwoord alle medewerkenden voor deze geslaagde avond. A. Sponselee uit Vogelwaarde kandidaat hoofdadministrateur werkvoorzieningsschap TERNEUZEN - Het algemeen bestuur van het sociaal werkvoorzienings schap Zeeuwsch-Vlaanderen vergadert volgende week vrijdag over de benoe- ming van een hoofdadministrateur. Kandidaat voor deze functie is de heer A. Sponselee uit Vogelwaarde, momen taal cliaf van de afdeling financiën en comptabele van Hontenisse. De benoeming zou moetin ingaan op 1 1 maart volgend jaar. De vergadering wordt gehouden in het I Terneuzense stadhuis en begint om 16.30 uur. Maandag 13 december komt I het algemeen bestuur van het werk voorzieningsschap opnieuw bijeen. Ditmaal om de begroting voor '77 vastte stellen. (ADVERTENTIE) INSTALLATIE VAN STUDIECOMMISSIES MIDDELBURG-Hetstreven is erop gericht in het begin van de tachtiger jaren een nieuwe con centratie van Zeeuwse water schappen te doen plaatsvinden. Dat zei de commissaris van de koningin in Zeeland, dr. C. Boertien, vrijdagmiddag in een korte toespraak die hij hield ter installatie van de twee studie commissies, die zullen nagaan op welke manier verdere con centratie van de waterschappen moeten worden uitgewerkt. De studiecommissies - één voor Zeeiwsch-Vlaanderen en één voor Midden- en Noord-Zeeland staan onder voorzitterschap van gedeputeerde mr. J. F. G. Schlingemann. In de commis sies hebben zitting de dijkgra ven van de betrokken gebieden en vertegenwoordigers van de provinciale waterstaat en van de griffie. De lieer Boertien wees er in zijn instal latierede op dat zowel door het rijk als door de provincie is aangedrongen op concentratie van de waterschappen en dat de waterschappen zelf een studie wensten. Over de taak van de twee stu diecommissies zei de commissaris van de koningin, dat de vraag moet worden beantwoord welk aantal waterschap pen in de toekomst moet blijven be staan. De commissies zullen in een tus senrapport een antwoord geven op die vraag. Daarna zal - als het provinciaal bestuur een beslissing heeft genomen - nadere uitwerking van het vraagstuk plaatsvinden. de uitwerking moeilijker zal zijn, omdat dan veel mensen persoonlijk bij de zaak betrokken zullen zijn. Dijkgraaf A. M. Geluk van het water schap Schouwen-Duiveland, die na- De heer Boertien herinnerde aan de be- mens de waterschappen sprak herin langrijke waterschaps concentraties in Zeeland in 1959 en in 1965 en hij stelde dal. de studie op voortgaande concen tratie voor Zeeland een uitermate be langrijke aangelegenheid is. De heer Schlingemann zei in een korte toespraak: „De taken van de water schappen worden langzamerhand zo gecompliceerd en de lasten zijn zo sterk gestegen, dat het goed is na te gaan of een betere en efficiëntere werkwijze kan worden bereikt, Wij zullen ons met en thousiasme aan onze taak zetten. Ik verwacht dat we binnen een overzichte lijke tijd met een rapport kunnen ko men". De heer Schlingemann meende dat het bepalen hoeveel waterschappen moeten overblijven op zichzelf niet zo veel moeilijkheden zal geven, maar dat nerde eraan, dat in Midden- en Noord- Zeeland in 1959 een overgang plaats vond van 133 naar 4 waterschappen. In heel Zeeland zijn nu nog negen water schappen. Hij merkte op dat daarvoor belangrijke initiatieven zijn genomen en hij zei: „We hopen in de voetsporen van onze voorgangers voort te gaan. Een duidelijke uitspraak over het hoe en hoever van concentratie is er nu niet. We stellen het op prijs dat het in itiatief is genomen tot instelling van de studiecommissies die zich over die vraagstukken zullen buigen". De heer Geluk wees erop dat concentratie van waterschappen tijd vergt en hij herin nerde er in dat verband aan, dat aan de concentratie van 1959 6 jaar van over leg en studie voorafging. in alle rust alle verdiepingen van onze oude trapgevel bekijken en ge nieten van de mooiste meubelen die - in ons land vervaardigd worden. U I wordt verwacht bij BOOGAARD Korte Delft 4, Middelburg, tel. 13194 van liere boogaard Korte Delft2a, Middelburg, tel. 13194 ook in Goes vindt u onze klassieke meubelen, gelijkvloers, maar daarom niet minder mooi en boeiend. Ook daar bent u heel erg welkom. BOOGAARD Lange Kerkstraat 20, Goes, tel. 16309

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2