TAPIJTCENTRUM ZEELANDbv Tegenstrijdige uitspraken bij kantongerecht te Zierikzee Honden van 'illegale jagers' in Bommenede in beslag genomen Kantonrechter Zierikzee spreekt klandestiene vuilstorter' vrij... ^Magqolia NIEUW: Gebr* Clement generaal- kampioen in rayon E P.S. bij aankoop van tapijt ter waarde van min. 300.- een ronde stroma! gratis. VRIJDAG 12 NOVEMBER 1976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN. INZAKE ONZEKER GEDRAG OP DEUNGSDIJK/ZWAARDWEG EIS: F 100,- BOETE ZIERIKZEE - P. J. L. uil Bergen op Zoom wildé op een avond vanaf de Zwaardwcg de Dclingsdijk op rijden, stopte een paar keer. trok weer oip en maakte B.V. B. d. V. uil Middenschou- wen, die op de Delingsdijk reed zo on zeker over zijn bedoelingen, dat deze op zijn rem ging staan, liet stuur naar links gooid, begon daardoor te slingeren, waardoor een verkecrgcleider omver werd gereden. L. en B. d. V.stoi\den donderdagmorgen allebei, met getuigen, voor de kanton rechter in Zierikzee. P. J. L. hield vol tijdig voor de haaientanden gestopt te zijn. B. d. V. bleef beweren, datL. duide lijk optrok om de Delintgsdijk op te rij den. Alles bij elkaar vond olïiciervan justitie, mr. T. Lebret, de manier Van de De lingsdijk oprijden nogal dubieus. De kruising Zwaardweg Delingsdijk is be rucht, zei hij en de verhoging van de De lingsdijk ten opzichte van de zijwegen zal L. ook wel parten hebben gespeeld. Maar wanneer je eenmaal gestopt hebt en dan weeroptrekt, jaagje een ander de stuipen op het lijf. Je zaait paniek en veroorzaakt dan noodmanoeuvres. Hij wees er op. dat de nieuwe jurisprudentie zo is. dat wanneer een voorrangsweg op een dusdanige manier wordt benaderd, dat men paniek veroorzaakt, niet meer gesproken kan worden van het geven van vrije doorgang. Hij vond het gedrag van L. dan ook flink verwijtbaar en eiste ƒ100,-. De kantonrechter vond de be wijsvoering niet overtuigend en sprak verdachte vrij. Project voor fotografie in Goes GOES - Een projectgroep fotografie in Goes begint binnenkort met een fotografie-project voor jongeren van 14 tot IS jaar. Het doel van het project (dal uitgaat van de stichting sociaal- cultureel werk) is: de deelnemers leren omgaan met fotografie in de breedst mogelijke zin (leren fotograferen, ont wikkelen. afdrukken, vergroten en dergelijke). Het project start volgende week zater dag om 09.30 uur in het Honk' aan de Keizersdijk te Goes. Naast het leren fo tograferen staat op het programma ook het maken van een fotoreportage over een bepaald onderwerp (bijvoorbeeld het Goese Sas), waarbij de reportage uiteindelijk vopr het publiek tentoon gesteld wordt. Over veertien dagen zal de kantonrech ter schriftelijk uitspraak doen in dezaak tegen A G. uit Zonnemaire. In zijn plaats verscheen donderdagmiddag A. W. de R. uit Stellendam voor de kanton rechter. G. had gereden met een vrachtwagen met daar achter een be- tonsilo zonder remvoorzieningen. De vraag was of hij daarmee een over treding had begaan. Al sinds 1968 laat het bedrijf, aldus De R.. silo's vervoeren. De verkeerspolitie uit Middelburg is daar over geraadpleegd en men was daarvan mening, dalgezien hetgewichl van deze silo's en de aanhanger geen remvoering nodig is. De R. stond dan ook op het. standpunt dat het vervoer op een legale manier geschiedde. De offi cier kwam tot de conclusie, dat derge lijke aanhangers maar 6 kilometer per uur mogen rijden. G. reed op een weg. waar de mimmumsnelheid 40 kilometer bedraagt en bleek dus in overtredine De officier eiste daarom 40.- Kanton rechter mr. A. Veenhoven besloot de zaak eerst nog eens te zullen onderzoe ken. Een boete van 75.- kreeg A. de Z. uit \s- Gravendeel Hij was met een auto waarachter een aanhanger met een vis sersboot linksaf geslagen, terwijl L O. uil Hengelo op zijn motorfiets hem aan het inhalen was. Het gevolg was, dat O. eerst op de aanhanger en later in het ziekenhuis belandde, terwijl zijn vrouw als duopassagiére verwondingen opliep De Z. hield staande, dat hij op tijd rich ting had aangegeven. O hield vol. dat De Z. dat niet had gedaan en dal hij hem had willen inhalen, omdat hij niet zeker was van heigedrag van De Z die plotse ling afremde. De rechter vond, dat DeZ. zelfs niet had mogen afslaan ook al had hij richting aangegeven, wanjneer hij werd ingehaald Hij vonniste 75.- con form de eis van de officier. 'Het Spui' Kort gene hield hoorzitting KORTGENE - De speeltuinvereniging 'Het Spui' te Koitgene heeft op donder dag 11 november een hoorzitting ge houden in de 'Korenbeurs' te Kortgene teneinde aan de weet te komen welke ideeën er onder de bevolking van Kort gene leven om de speeltuin die letter lijk aan de grond zit weer nieuw leven „IK BEWERKTE GEWOON M'N GROND' „VRIJSPRAAK IS GEEN VRIJBRIEF" ZIERIKZEE - J. J. G. uit Rruinis.e had een vracht grond op zijn terrein gestort en bovendien lag er daar al heel wal afval en droog huisvuil opgestapeld. Hij stond donderdagmiddag voor de Zierïkzeese kantonrecehter omdat hij verdacht werd van klandestiene vuil verwerking. G. was het daar helemaal niet mee eens. ..Ik weet niet wat ik hier kom doen", zei hij ..ik heb gewoon mijn grond bewerkt en ik kan het ook niet helpen, wanneer anderen daar rotzooi neer-smijten. Officier van justitie mr. T Lebret vond het toch niet acceptabel, dat in zulke hoeveelheden vuil wordt neer gegooid. ..Het klandestien vuilstorten moet met kracht worden geweerd" vond hij en hij eistedanook 150.- Kantonrechter mr. A Veenhoven twijfelde er aan of hier sprake is van een overtreding van de hinderwet. Daarom sprak hij G vrij. ..Maar dat be tekent niet dat u nu een vrijbrief hebt zei hij A. v. d. w. in Zierik7.ee had zijn tractor geparkeerd maar vergeten de motor uit te zetten en de sleutel uit het contact te halen. Zijn driejarig zoontje was op de tractor geklommen, had hel ding in be weging gezet en ondei andere een schuur in elkaai gereden In totaal was de schade 13.000 - De officier ..Als ik die ravage zie. denk ik goddank dat het bij die schade is gebleven Hij eiste 75.- of drie dagen. De kantonrechter maakte er ƒ30 - of twee dagen van. De echtgenote van P. J V uit Ooster- land was op een mistige_ morgen tegen een geparkeerd staande auto aangere den. was uitgestapt en had naar de eige naar geïnformeerd. Toen de zaak gere geld moest, worden, bleek, dat de familie V. vergeten was de verzekeringspremie te betalen De officier tilde zwaar aan dat onverzekerd rijden en eiste 250 - boete en een voorwaardelijke ontzeg ging van de rijbevoegheid van drie maanden met. een proeftijd van twee jaar De kantonrechter rekening hou dend met de omstandigheden en liet het bij 200.-. MevrouwM. H A. G. uit P.enesse had op haar veijaardag haast gehad en haar wagen verkeerd geparkeerd in Zierikzee niet wetende, dat er een parkeerterrein vlak in de buurt was. De officier vroeg f 25 -. De kantonrechter wilde rekening houden met haar verjaardag en maakte er 15.- van. spreekt mannen ook aan Vanzelfsprekend zal een man een goed gekozen zilveren sieraad ook blij ontvangen. Geefideetjes in vele prijsnuanceringen, ook in zilver voor mannen. L. KERKSTRAAT 30 y uw tuincentrum |m.a. de ruyterlaan, goes tel. 01100-15640 originele handgemaakte VOGELHUISJES NIEUWE VOORRAAD BOMEN EN HEESTERS Rode split voor tuinpadver harding. BLOEMBOLLEN Grote sortering opgemaakte droogbloemen VIJVERS in div. maten en model len. TIP: Het is nu tijd voor de herfstbe- mesting van uw tuin. het enige tuinc iirum in het hartje van goes - -1 ir.t n 1 Liedereen leest de krant altijd en overal. KANTONGERECHT ZIERIKZEE: in f lila: Vooi deze hoorzitting, waarvan de heei H. Sinke gesprksleider was bestond zeer weinig belangstelling. De heer L. Kal- lewaard begon met een ovei zicht te ge ven hoe de speeltuin is ontstaan en hoe men in deze impasse is gekomen. Hier voor noemde hij drie oorzaken ..Ten eerste gebrek aan belangstelling bij de leden ten tweede levensgevaarlijke toe stellen en ten derde te weinig toezicht. Om dat het toezicht financieel niel haalbaar was is de midget-golfbaan naar camping 'De Paardekreek' ver plaatst waar wel toezicht is. Voor men nu een definitieve bestemming aan het ideaal gelegen terrein zou geven zal een enquete worden gehouden onder de jeugd van basis en MAVO-seholen. Het hoofd van de openbare basisschool, de heerN VV Dingemanse heeft zich bereid verklaard deze enquete met de jeugd te zullen begeleiden. Tenslotte wil men meer jeugdige personen verantwoor ding laten dragen door hen in het be stuur op te nemen Vrouwengroep Kruiningen vierde jaarfeest KRUININGEN - In de foyer van 'Ons Dorpshuis' te Kruiningen hield de her vormde vrouwengroep uit Kruiningen liet jaarfeest. Deze feestelijke bijeen komst werd met een welkomstwoord geopend door de presidente, mevrouw N. Mcycr-Duindani. Vervolgens gingen de leden aantafel om een broodmaal tijd te gebruiken. Hierna volgde een gezellige avond waarop mevrouw Krombeen mét een 4-tal leden enkele vaderlandse liedjes ten gehore bracht Mevrouw H J. Bossenbroek-Verseel" las een drietal stukjes voor uit 'Impressie van een sim pele ziel', 'Herdenking in de aula' en 'Ik doe er zo lang mee'. Na een consumptie vertelde mevrouw Krombeen over een dag uitliet leven van een bode', de bele venissen van een vrachtrijder. Tussen door was er nog een zaal verloting en een Amerikaanse verloting, waarvoor dooi de leden vele prijzen beschikbaar waren gesteld De avond werd besloten door de presidente met een dankwoord en ge bed. Ontspanningsmiddag Wemeldinge bejaarden begint om half twee WEMELDINGE - In de PZC van don derdag 11 november 1976 is gemeld dat de Haagse toneelvereniging 'Zeelandïa zaterdagmiddag aanstaande in liet dorpshuis te Wemeldinge een ontspan- ningsmiddagtverzorgt. In hel bericht is het tijdstip van aanvang verkeerd ge meld De middag begint namelijk al om half twee en niet. zoals gebruikelijk, om twee uur. Duiven tentoonstelling KRABBENDIJKE - De postduiven- houdersvereniging 'De Luchtbode' te Krabbendijkc houdt vrijdag en zater dag een grote duivenlcntoonstelling in het cultureel centrum aan de Noord- weg. Voor deze tentoonstelling zijn bijna 40(1 duiven ingeschreven. Vrijdagavond vanaf hall acht en zater dagmiddag vanaf drie uur is de tentoon stelling voor het publiek geopend. Als speciale attractie is er vrijdagavond om negen uur gelegenheid om mosselen te eten. Verder zijn er prachtige prijzen te winnen met liet rad van avontuur en wordt er een Amerikaanse verloting ge houden metals hoofdprijs een fiets. „MET HAZEWIND HONDEN KUN JE NIET IN DE POLDER KOMEN" ZIERIKZEE - „Je kuilt met hazewind honden niet in de polder komen, ook niet op de wegen. Wie dat doet is zijn hond en zijn auto kwijt", dal zei officier van justitie mr T. Lebret. donderdag middag tijdens de zitting van hel Zie- rikzzese kantongerecht. De laatste zaak van een lange zitting, diende tegen J. C. van L. uit Dcurne. m. W. S. uil Helmond en J. W. W. uit Geldrop, die met een zogenaamde 'lange honden' waren ge signaleerd in de Nieuwe Bommenede- polder in Brouwershaven. De houden werden in beslag genomen, de drie mannen verbaliseert! verdacht v an ja gen. ..Het is duidelijk, dat Helmond en om geving is leeggestroopt en dat de ver dachten daarom hierheen kwamen. Maar wij moeten daar niets van 'heb ben'aldus de officier, die twee weken hechtenis en verbeurdverklaring van de honden eiste. Al een jaar lang komen er klachten, dat er in Brouwershaven gestroopt wordt, vertelde getuige S. C H. van de veldpoli tie in Maasbracht. Dat was ook de re den, dat de veldpolitie patrouilleerde op zoek naar overtreders van de jachtwet. Hoewel de verbalisanten niet gezien hadden, dat de honden achter wild aan zaten. waren voor hem de plannen van het drietal overduidelijk De verdachten waren hel daar niet mee eens. S. legde uit, dat hij zijn hond voor zijn plezier bij' zich had en W. vond bet onrechtvaardig, dat hij' twee weken van vrouw en kinde ren vandaan zou moeten, omdat hij niks gejaagd had „Een bepaalde familie oe fent terreur uit en daar moeten wij voor boeten. Van L. vroeg zich ook af of het feit wel bewezen was en wilde bovendien graag de hond terug hebben, die hij stiekem van een oom 'geleend' had. Kantonrechter mr A Veenhoven von niste uiteindelijk 300 of tien dagen. waarvan de Helft voorwaardelijk en een proeftijd van twee jaar met verbeurd verklaring van de honden Fr. R P. en J V. P. uit Uden zijn kattapult kwijt en kregen bovendien ieder 30 boete om dat zij in Westerschouwen met de kat tapult hadden gejaagd. „Het is niet lraai, wanneer je als toerist het jacht veld van anderen komt uitdunnen", vond de officier Hii wilde er rekening mee houden, dat ANÏB heeft in Goes nieuwe afdeling GOES - In Goes is donderdagavond een nieuw afdelingsbestuur van de alge mene Nederlandse invalidenbond (ANIBt gekozen. Het is het tweede be stuur volgens een nieuwe opzet van de ANIB in Zeeland tot stand is gekomen (Middelburg was eerste). Tegelijkertijd met de verkiezing van het nieuwe be stuur. werd de bestaande contactgroep van de bond in Goes en omstreken, op geheven. Een en ander gebeurde tijdens een redelijke bezochte vergadering in de Landbouw te Goes. Als voorzitter van het nieuwe bestuur werd gekozen de heer J Lauwers uit Goes. Secretaris werd de heer J. van Putten te Kloetinge en het penning meesterschap werd toebedeeld aan de heerC P. Engelaar uit Rilland-Bath. Op voorstel van het bestuur van de con tactgroep werd tevens een bode be noemd. de heer J. J van Eekelen. Als opdracht, kreeg het nieuw gekozen be stuur mee: de onderlinge contacten van de inval "ien verbeteren en nieuwe leden winnen voor de afdeling. Aan het einde van de bijeenkomst, werd nog het woord gevoerd dooi de heer S. Paauwe uit Yer- seke. Voorzitter van de huidige afdeling Zeeland van de ANIB. Hij herinnderde aan de nieuwe plannen van de bond die resulteren in nieuwe afdelingen en een nieuw districtsbestuur. De heer Paauwe wenste de afdeling en het kersverse be stuur veel sterkte toe bij de uitvoering van het werk. DU i VEN R UBRIEK Jeugddienst' HEINKENSZAND - In de gerefor meerde kerk te Heinkénszand wordt zondag een jeugddienst gehouden. Het thema van deze dienst is 'Bidden- Waarom? Hoe? lVat?' De dienst oe dienst is voorbereid dooi de gereformeerd-hervormde jeugdclub uit Heinkenszand. die ook tijdens de bijeenkomst meewerkt. Verderzingt het onlangs vanuit de jeugdclub opgerichte koor Voorganger is ds. P. Schelling uit Heinkenszand. CN V-bonden vergaderen WOLPHAARTSDIJK - De industrie bond CNV', de hout- en bouwbond CNV en de voedingsbond CNV houden dins dagavond in het dorpshuis te Wolp- haartsdijk een gecombineerde leden vergadering. Distnctsbestuurder S. Jorritsma houdt een inleiding over het onderwerp 'Wat is en wil het CNV De bijeenkomst begint om 20.00 uur. REIN MOL KAMPIOEN AFDELING MIDFOND BIERVLIET - Het rayon E van de afde ling Zeeland van de zaterdagvliegerij is één van desterksten van de afdeling, want liet omvat de plaatsen Yerseke. Krabbendijkc en Rilland Bath. Vooral de eerste twee behoren bij de drie sterkste verenigingen van de afdeling. Moest vorig jaar alle Zeeuwse liefheb bers in Rein Mol uit Yerseke hun meer dere erkennen, dit jaar bracht hij het tot afdelingskampioen op de Midfond en ook in zijn rayon won hij deze titel. In het generaal kampioenschap kwam hij 'maar' op de 2de plaats, want het waren de gebroeders Clement uit Krabbcndijke, die 78S3 punten behaal den voor M. Mol Yerseke7571 punten en mevrouw Minnaard uil Yerseke 7299 pnt. De uitslagen van de verschillende kam pioenschappen luiden: Vitesse hokkampioen: 1. C. van Oosten Krabbendijke. 2. E. Minnaard Mz Yer seke, 3. mevrouw Minnaard Yerseke. Midfondhok: 1. M. Mol Yerseke. 2. Jac Minnaard, Krabbendijke, 3. Gebr. Cle ment Krabbendijke. Fond hok: 1. D. Nijsscn Yerseke. 2. gebr. Clement Krab bendijke. 3. J. de Jonge Krabbendijke. Jonge duiven hok. 1. G. Neels Krabben dijke. 2. C. de Rooy Yerseke. 3. J de Jonge Krabbendijke. Navluchten hok: 1 gebr. Clement Krabbendijke, 2. E Minnaard jr. Yerseke. Vitesse duifkam pioen: 1 en 2. mevrouw Minnaard Yer seke. 3. Gebr Clement Krabbendijke. Midfondduilkampioenschap: 1 en 2. Jac Minnaard Krabbendijke. 3 M. Mol Yer seke. Fondduifkampioenschap: 1. C. van Oosten Krabbendijke. 2. C. de Rooy Yerseke. 3 J. de Jonge Krabbendijke. Jonge duiven kampioenschap: 1. me vrouw Minnaard Krabbendijke. 2. C. de Rooy Yerseke. 3. E. Minnaard jr. Yerse ke. Navluchten duifkampioenschap: 1 en 3. gebr. Clement Krabbendijke. 2 E Minnaard jr. Yerseke Generaal: 1 Gebr Clement Krabbendijke. 2. M. Mol Yerseke. 3. mevrouw Minnaard Yerseke. Eén tl u if je een van de verdachte scholier en de an dere militair is en eiste ƒ50 met ver beurdverklaring. J. D. uit Haamstede was een eindje gaan wandelen in de duinen en was op zijn pad een nest mei zilvermeeuweieren tegen gekomen. De overbevolking onder deze vogels in ge- dachten bad hij die eieren in zijn zak gestoken. Hij werd betrapt en kreeg een schikkingsvoorstel van 150.-. D. vond dal wel erg veel. omdat het de eerste keer was. dat hij eieren had geraapt. De officier wilde toch laten we ten, dat dit niet geslikt wordt en eist? 150. De kantonrechter maakte er too van. waarvan de helft voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Van Stolbergschool houdt ouderavond SINT-MAARTENSDIJK - Dinsdaga vond is in gebouw 'Calvi.jn' de jaar lijkse ouderavond van de Juliana van Stolbergschool le Sint-Maartensdijk. Na de pauze speelde de heren G. Dijk- graaf, conrector van de Lodesteynscho-- lengemeenschap in Amersfoort, over T)e nieuwste ontwikkeling op onder wijsgebied' vormen een uitdaging voor het christelijk onderwijs'. De aanvang is 19.30 uur. 'Veronica' speelde tegen Tobec 2 SINT-MAARTENSDIJK - De heren v de volleybalclub Veronica te Sint- Maartensdijk een wedstrijd tegen To bec II. Ih de eerste set. werd tamelijk zwak spel verbond. De setstand werd 15-13 voor - Veronica. In de 2e set kwam Veronica sterker naar voren zodat de eindstand 15-7 werd in het voordeel van Veronica Jeugddienst ii de krachtverhoudin gen dit jaar zo dicht bij elkaar, dat de twee eerste generaalkampioenen slechts een puntenverschil hebben van drie punten. De afdelingskampioen P. van Belzen uit Kortgene won het voor zijn elub- inaat L. de Fouw met respectievelijk 8586 punten tegen S583 punten. Dat is over het gehele seizoen bekeken een verschil van één keer een duifje dat niet te vlot binnenkwam. Vitesse hok kampioen: 1. L. de Fouw. 2. P van Belzen. 3. W. C. Versluys. Midfond hok: 1. L. de Fouw Kortgene. 2. S. M. Branderhorst. 3. W. C. Versluys. Fond- hok. 1. P. van Belzen. 2. W. C. Versluys. 3 L. de Fouw. Jonge duivenhok: 1. S. M Branderhorst, 2. L. de Fouw. 3. P. van Belzen. Navluchtenhok: 1. S. Brander- horst. 2. J van Belzen, 3. P. van Belzen. Vitesse fuifkampioen: 1. W. Versluys, 2 L de Fouw. 3. M. C. Clement, Midfond- duii: 1. L de Fouw. 2. S. M. Brander horst, 3. L de Fouw. Fondduilkam- pioen: 1. P. van Belzen. 2. W. Versluys. 3. P van Belzen. Jnge duiven duif: 1 en 2 en 3. S. M. Branderhorst. Navluchten duif: 1. M. van Belzen, 2. J. van Belzen en 3. P van Belzen. (van een familiestrijd ge sproken!. Opvallend dat het allen liefhebbers van Kortgene zijn, die zich in dit rayon onderscheiden hebben. In rayon A: Schouwen en Duiveland waren de kampioenen: Vitesse hok: 1. F. Mays. 2. VV. Schot. 3. J. de Hengst, allen Zierikzee. Midfond hok: 1. Comb. v.d. Maas Zierikzee. 2, B. de Ruyter Nieuwerkerk, 3. F. Mays. Zierik zee. Fondhok: 1. W. Schot. Zierikzee. 2. Comb. v.d. Maas. idem 3 Duivend- Schults Bruinisse. Jonge duiven hok: 1. Jac Snijders, 2. W Schot, 3. Duivend Schults Navluchten hok: 1 C. Krijgei Nieüwerkerken. 2. W. Heijboer Zierik zee. 3. B. de Ruyter Nieuwerkerk. Vi tesse fuifkampioenschap; 1. J. de Hengst. 2 en 3. F Mays, allen Zierikzee Midfond duif: 1. J. Venvijs. 2. F. Mays beiden Zierikzee. 3. J. Jumelet Bruinis se. Fondduif: 1. H. van Noorden Nieu werkerk, 2. comb v.d. Maas. 3. VV. Schol beiden Zierikzee. Jonge duiven duif: 1 J Snijder Zierikzee. Navluchten duif: 1. C Krijger. Nieuwerkerk. 2 en 3. G. J Bak ker Zierikzee Gcneraalkampioen 1976 1 Comb. v.d. Maas. 2. W. Schot. 3. F Mays. KORTGENE - Zondag 14 november is! er een jeugddienst in de Nederlands hervormde kerk te Kortgene. Voorgai ger is ds. J. L. Lcestemaker uil Wissel kerke. In deze dienst staat de dankstond voot het gewas centraal. Het ondenverp i! "Ik ben het brood deslevens" Verder ver leent de jeugddienstgroep medewer king. Muzikale medewerking wordt verder verleend door het jeugdorkest 'Vlijt en Volharding' uit Oost>Souburg onder leiding van Rinus Kramer. De dienst begint om kwart over 10. EMM geeft concert in Kortgene KORTGENE - Maandag geeft de U nïnklijke muziekvereniging EMM le Kortgene een concert in het pensioen- tehuis Noord-Bevcland te Kortgene. Begonnen wordt met de jeugdgroep uit EMM onder leiding van Rinus Kramei. verv olgens met het voltallige orkest onder leiding van Foort Smit De aan vang is 19.30 uur. Kruisvereniging houdt ledenvergadering GOES - De kruisvereniging Noord- Bevcland en Zuid-Bevel and West houdt dinsdag een algemene ledenver gadering in 'De Prins van Oranje' te Goes. Op de agenda staan onder meer de be paling van het algemeen beleid van de vereniging, de vaststelling van de be groting over 1977 en een bestuursver kiezing. De vergadering begint om 19.30 Basisschool Nieuwerkerk hield ouderavond NIEUWERKERK - De openbare basis school van Nieuwerkerk hield de jaar lijkse ouderavond in 'Ons Dorpshuis' tc Nieuwerkerk. Na de opening door de voorzitter van de oudercommissie, dc heer J. A. Licvense werden de notulen en het jaarverslag voorgelezen. Bij de bestuursverkiezing was de secre taris, de heer P. J. van Felius, niet her kiesbaar. In zijn plaats werd gekozen de heer D A. Haak. Mevrouw Slootmaker, penningmeesteresse. werd herkozen. In de pauze weid de nieuwe brandblusap- paraluur bêkeken en gedemonstreerd. Tenslotte besprak men het onderwerp 'Iioe betrekken we de ouders bij de school'. Tijdens de vergadering kwam naar voren-dat de naam ouderavond wordt veranderd in werkavond. Zoekt u tapijt, dan is dat het juiste adres waar u tapijten kan kopen tegen absolute bodemprijzen. Wij leveren alle tapijten met vijf jaar garantie en gratis leggen of zelf leggen bespaart u vele guldens. Doe als zovelen reeds deden en brengt u een bezoek aan het Tapijtcentrum daar zult u geen spijt van hebben. Wij kunnen u met onze jaren ervaring tot in puntjes vertellen wat voor u geschikt is, op het gebied van tapijten. Want wij brengen u deze week aanbiedingen die er mogen zijn leest u maar. Een pracht van een wollen tapijt op 400 breed van 378,- nu voor 198,- per meter. Die voorraad is beperkt, dus haast u. Een wollen berber hoogpool van de Veneta op 400 breed met zware foamrug dus ondertapijt overbodig nu nog voor de oude prijs van 189,- per meter. De bouclé-berber bij ons geen 229,-.... maar nu voor 189,- per meter en dan nog gratis gelegdEen gedessineerde wollen tapijt echt iets aparts maar voor een betaalbare prijs van 189,- en gratis gelegd.... En zo kunnen wij doorgaan maar wij leveren u de K.V.T., de Interfloor, de Veneta in alle soorten en kwaliteiten van 100,- tot en met 478,- per meter. Zoekt u een nylontapijt wat ertegen kan, wij hebben ze pas binnen in vier mooie kleuren, pletvrij en antïstatïsch, dat is een tapijt dat ertegen kan. Normaal 159,- maar ter kennismaking nu voor 129,- per meter en gratis gelegd. Een pracht van een tapijt is toch wel de Carlton op 400 breed nu voor 89,- per meter en gratis gelegd. Voor de slaapkamers de mooie Velours in vijf geslaagde kleuren, nu voor 69,- per meter en gratis gelegd. Maar ook voor de doe-het-zelf hebben wij een tapijt in de prijs van 30,- en 39,- per meter. Keukentapijt op 200 breed nu voor 49,- per meter en gratis gelegd. De afd. tegels de Heuga Lux-tegel nu voor 7,90, de Flor nu voor 8,90 per stuk. Een tapijttegel op 40-40 nu voor 3,98 per stuk. De echte biezentegel vanaf ƒ0,98, 1,79, 2,50 per stuk de strotegel 0,59. Deurmatten in alle kleuren en maten ook afgepast, wij snijden ze voor u op maat. U ziet wel er is nogal wat te koop, alles adverteren gaat niet, want dat is te duur, daarom nodigen wij u bij dezen uit een bezoek te brengen aan het Tapijtcentrum teeianu d.v. waar u van narce wemum uen en yroay iui iiena Wijngaardstraat Goes tel. 01100-ï

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 34