Luizenplaag teistert Belgische Diploma's uitgereikt aan brandweer Hontenisse enkele snoeiers voor dagdiensten ILEDEL THEATER - OOSTBURG I TM WAY ÜFTÜS DONDERDAG 11 NOVEMBER 1976 Wissel Zeeuws-Vlaanderen Een vergrote opname van de plaaggeest: de neef in volle glorie ZELFS PREMIER HOUDT ZICH ERMEE BEZIG OOK PSYCHISCHE PROBLEMEN DOOR ONGEDIERTE GENT - De luizen zijn in België tot in het kabinet van de eerste minister ge raakt, althans als gespreksstof. Nadat hij door meerdere dokteren, vooral huisartsen, op het probleem van de lui zenepidemie gewezen werd, heeft pre mier Tindemans overleg aanbevolen tussen de ministeries van Nationale Opvoeding en Volksgezondheid om georganiseerd het haarbewonend on gedierte te bestrijden. België beleeft momenteel een luizenepidemie en die term wordt gebruikt door de gezond heidsdiensten zelf, die er dagelijks mee gekonfronteerd worden. Van hen komt ook de overtuiging dat luizen nooit weg geweest zijn sinds het bestrijden van enorme haarden voor, tijdens en na beide wereldoorlogen. De besmetting van 't haar door hoofd luizen wordt verwerkt door de pediculus capitis, een insektvan 1 a 3 mm lang. De eieren ervan, die meestal populair 'ne ten' genoemd worden, vindt men op hel haar waaraan ze door 'n kleverige stol worden gehecht. Na een zestal dagen komt de jonge luis uit hel ei en kan zich na achttien dagen reeds voortplanten en nieuwe neten verspreiden. De luis verwekt een steek die erg jeukend is en die krabletsels veroorzaakt. Luizen die zelf makkelijk van persoon verspringen zijn potentiële overdragers van onder meer tyfus. De besmetting die vooral op school ge beurt of er althans geconstateerd wordt kan zelden in de kiem worden ge smoord. Nochtans zijn er in de verschil lende onderwijsnetten voorzorgs- en/OF BESTRIJDINGSMAATREGE LEN GENOMEN. Een bijzonder pro bleem hierbij is van psychologische aard. Mevrouw Sèstigh, die haar dagen in het onderwijs als kinderverzorgster momenteel slijt als jaagster op onge dierte verklaart het als volgt: „De kin deren zelf zijn al beschaamd als bij hen luizen ontdekt worden, vanwege een mogelijke sociale repressie bij hun klas genoten. Ze zijn ondermeer bang aan gewezen te worden als de haard van de plaag. Ook ouders hebben een enorm schaamtegevoel tegenover ongedierte in het speciale geval, en onreinheid van hun kinderen in het algemeen. Vaak is er verzet tegen de kosteloze behande ling op school, één keer zelfs met ge weld. Ik zou u ook een bloemlezing van brieven kunnen tonen waarin veront waardigde ouders dreigen hun kinderen naar een andere school te laten brengen indien dit zo doorgaat." Is het inderdaad geen delikate zaak zo wel voor ouders als voor kinderen? Mevrouw Sestigh: „Dat is het inderdaad en wij proberen dan ook ze zo delikaat mogelijk aan te pakken. Bij het begin van het schooljaar is er een algemeen onderazoek op school, waarbij de kinde ren individueel voor de dokter passeren. Er wordt extra op het haar gelet, maar dat valt heus niet op in de veelheid van onderzoekjes. Later op het j aar ga ik nog eens extra in dan ik de kinderen voor mij wandelen. Wanneer ik een hoofd met luizen ontdek vraag ik gewoon aan de onderwijzer de naam van het kind en dan zal is er voor zorgen het individueel op te vangen. De behandeling die het kind dan krijgt gebeurt vooral voordat we de ouders daarvan op de hoogte stellen. Wel krijgt het kind een briefje mee naar huis. waarin we melden dat we met de behan deling zijn begonnen." Het oiliciele for mulier dat aan de niets vermoedende ouders moet duidelijk maken dat hun fund ter hoogt van het hoofd 'onderver huur pleegt' is eveneens met de nodige voorzichtigheid opgesteld. Vooral bevat het duidelijk onderlijnd het woordje persoonlijk iets lager prijkt het nog meer geruststellende: medische ge heim. Verder wordt er een appèl gedaan op de samenwerking van de ouders met de gezondheidsdienst 'voor de gezond heid van uw kind, familie; schol en be volking." Baanbrekend werk op het vlak van de bestrijding bij ongedierte verrichtte de Gentse arts Bottequin, geneesheer directeur van de Schoolgezondheïds- dienst voor Medisch Schooltoezicht opgericht door het schepenambt voor onderwijs van de stad Gent. Bottequin: „Toen iok hier meer dan tien jaar geleden in dienst kwam meende ik met al mijn jeugdige enthousiasme iets te kunnen doen tegen de latente aanwe zigheid van luizen bij schoolkinderen. Vanuit goed ingelichte bron vernam ik dat de andere onderwijsnetten evenzeer met het probleem te kampen hadden, maar vooral was de vrees om dal naar buiten te laten komen, zeker met tijdens de eerste maand van het schooljaar, want dan mogen de ouders kun kinde ren nog van school laten veranderen. Ik kwam ech ter al gauw tot de vaststelling dat het probleem met alleen op school moest worden aangepakt, maar ruimer in de huiskring, omdat ook daar een bron van besmetting zou kunnen optre den Wanneer ik dan plannen bekend maakte om deaanpak op grotere schaal te verrichten stuitten die op argumen ten van vrijheid." Bij het stadsbestuur diende dr. Botte quin in 1968 een voorstel in om ouder een kans te geven zich kosteloos en op een didkrete wijze te laten ontluizen. Uit een verslag van die campagne, geda teerd 26 juni 1969 blijkt. Er werden 33. families bezocht door bevoegde perso nen. Ondanks onze inspanningen heb ben 10 families geweigerd zich te laten ontluizen. 23 families lieten zich onder zoeken en waren akkoord okm zich te laten ontluizèn. Bij twaalf van deze fa- milies werden er geen luizen of neten ge vond en Bij 11 families gingen wij over tot de ontluizing van ouders en van fa milie. Geneesheer-directeur Bottequin trok daar toen volgende besluiten uit: ..Wij kunnen hieruit besluiten dat wij zeker nuttig werk hebben verricht, maar dat we toch niet tot ons uiteindelijk doel komen: volkomen uitroeing van de bronnen van parasieten. Indien wij wer kelijk alle bronnen willen uitroeien diende de inspanning niet alleen bij de ouders van besmette kinderen van het Stedelijk Onderwijs te geschieden. Wij betreuren het ten zeerste dat de andere onxerwijssectoren dezelfde inspanning niet hebben gedaan." Noch het Rijksonderwijs, noch hel vrij (bijzonder) onderwijs hadden inder daad ouders aangeraden naar de koste loze ontluizingsdiensl voor volwasse nen tegaan.Toeh is er geweten dat rond die periode in het vrij onderwijs bij voorbeeld met DDT ongedierte werd bestreden. Maar de plaag, /.ij het op kleine schaal, bleef woekeren. De komst van buitenlandse kinderen, vooral van Noordafrikaanse en Turkse gastarbeiders, verergerde de zaak niet zoals enkelen willen doen geloven. In tegendeel, schooldirecties die met der gelijke kinderen in de klas zitten, ver klaarden dat ongedierte bij hen niet voorkomt, mede door het feit dat ze hun haar regelmatig met henna moeten wassen van de ouders. Bij het begin van dit schooljaar stuurde het Ministerie van Volksgezondheid is een brief naar de geneesheren waarin hen werd duidelijk gemaakt dat het aantal gevallen van pediculosis capitis de laatste jaren in belangrijhke mate is gestegen, maar fdat dit fenomeen ook in de ons omringende landen werd genor- teerd. Het Ministerie interpreteerde de uitbreiding voorzichtig als volgt: „De tijdens oudere en recente onderzoekin gen vastgestelde sterk positieve korre- latie tussen de lengte van de haren en het voorkomen van pediculosis capitis had voor gevolg dat voor enkele jaren meisjes en vrouwen meer last hadden van hoofdluizen dan jongens en man nen. Het hoeft ons dan ook niet te ver wonderen dat, gezien de huidige haar mode een toename kon worden econsta- teerd en dat ook de jongens en mannen in dezelfde mate worden geïnfecteerd als meisje en vrouwen De geneesheren krijgen in hetzelfde pakket een besachrijving van het luizig ongedierte en de middelen om het te verdelgen Als beste bestrijdingsmiddel wordt dan nationaal witte kerozeen aanbevolen, maar daar zit een nieuw probleem Een apotheker bij wie we om 100 ml witte kerozeen gingen, ver klaarde ons onomwonden dat we dat noch bij haar noch bij haar collega's in destad zouden aantreffen, wanter is een opslagvergunning voor nodig, van wege de brandbaarheid, en dat kan maanden duren. Het efficiëntste product, dat slechts éénmaal hoeft te worden ge bruikt en je dan luizenvrij achterlaat, zou dan wel bij gevelschilders te verkrij gen zijn. Dat stond niet in de ministe riële omzendbrief. Voorlopig zit men in Belgié dus met de handen in het haar blijven zitten Sportieve wedloop naar prinsschap der Betekoppen SAS VAN GENT - Ook dit jaar is bij de carnavalsstiehting 'De Bctekoppen' in Sas van Gent weer een sportieve wed loop aan de gang naar het prinsschap 1976-1977. De keuze is in het komende weekeinde van nog meer belang dan in andere jaren omdat, zo laat de stichting welen, 'De Betekoppen volgend jaar hun 22-jarig bestaan vieren'. Drie kandidaten blijken zich te hebben gemeld om prins der Betekoppen te worden. Dat is allereerst de heer W. Gelderland, een man met grote verdien sten voor carnaval in Sas van Gent. Hij is al vele jaren lid van de Raad van Elfen bij het hossende publiek erg populair geworden Plissie Goor. omdat hij altijd rekeningen uitschrijft op bierviltjes die prompt kwijtraken. Prins Frans dé Eer ste. die vong jaar de scepter zwaaide, is uiteraard ook een belangrijk kandidaat "omdat hij vorig jaar De Betekoppen heeft geleid naar een carnaval dat zijn weerga niet kende." Tenslotte heeft ex-prins Ben Schelstraete van de jeugd raad zich opgeworpen als een ernstig te nemen deelnemer aan de wedloop. ..Hij heeft het voordeel van zijn jeugd, want hij beschikt over een tomeloze energie die niet kapot te krijgen is", schrijven De Betekoppen. Het prinsenbal wordt zaterdag 13 no vember gehouden in de Vlaanderenhal. BIJEENKOMST IN RAADSZAAL HONTENISSE - In de raadzaal van Hontenisse kregen dinsdag de voor verschillende examens geslaagde brandweerlieden uil Vogelwaarde en Kloosterzande hun diploma's. Ilun ju bilerende collega's werden ti jdens deze bijeenkomst gehuldigd. Een en ander gebeurde in aanwezigheid van onder anderen, burgemeester mr M. Somers. de wethouders P. Everaert en \V. Lam bert. gemeentesecretaris B. de Schep per. de secretaris van de gemeentelijke brandweer J. de Vijlder. de regionaal brandweercommandant A. Vesseur uit Terncuzcn en de heer J. van den Elshout van gemeentewerken. Burgemeester mr M. Somers opende de bijeenkomst en wees op de geünifor meerde brandweerlieden van Vogel waarde er aan toevoegend, dat nu de gemeente Hontenisse ruimer in zijn geld gaat zitten, volgend jaar ook het korps Kloosterzande in uniform zal ver schijnen Hij wenste de brandweeerlie- den die geslaagd waren, geluk met het behaalde diploma en de jubilarissen met hun onderscheidingen. De lieer J. Bogaert werd bevorderd tot hoofd brandwacht, omdat hij de cursus van instructeur met succes gevolgd heeft en nu automatisch het instructeursdi ploma ten deel valt. De burgemeester wees op het nut van de brandweer en de inzet, die de manschappen altijd tonen De heer J F. Menu. brandweercom mandant van de gemeente Hontenisse. wenste de gemeente Hontenisse geluk met. het beschikken over twee korpsen met zoveel gediplomeerde mensen. Bij zondere woorden van dank richtte hij tot de heer J Bogaert. die in de eerste opleidingscursus die hij gaf alle kandidaten zag slagen Ook de regionaal brandweer commandant. de heer A. Vesseur uit Terneuzen, feliciteerde geslaagden enju- bilarissen Hij wees erop. dat zeer bin nenkort Zeeuwsch-Vlaanderen een ei gen meldkamer zal hebben en de brandweer van Hontenisse een eigen mobilofoon, wat de communicatie zeer ten goede zal komen. Na het officiële ge deelte begaf het gezelschap zich naar hotel Van Leuven te Kloosterzande. waar nog werd getoast op het succes van de geslaagden en de hulde van de jubilarissen. Het bronzen brandweerkruis voor 12.5- jarig brandweerman ontvingen: P. J. Burggrave, Kloosterzande, M P. Lucas- se, Kloosterzande. L. L, Kint, Klooster zande. P. J. Maas, Walsoorden. B. D. Ne ve. Kloosterzande, A. Duerinck. Vogel waarde. J J. de Waal. Kloosterzande. H. J. M. Jonkheijm. Vogelwaarde. G. P. E Serrereus. Vogelwaarde. Het verzil verde brandweerkruus voor 25 jaar brandweerman ontvingen J F. Menu. Spel 'School zonder grenzen' in 'De Meerpaal' TERNEUZEN - Zo'n 75 ouders hebben maan dagavond in de openbare lagere school 'De Meerpaal' te Terneuzen meegedaan aan het spel school zonder grenzen'. De bedoeling van het spel was om op ludieke manier kennis le maken met de met hodes waarvan de kinde- renopschool gebruik maken. Degenen die het beste resultaat behaalden ontvingen aan het eind.van de avond een oorkonde. Kaarting SLUISKIL - Aan een kaarting in café Atlanta te Sluiskil namen 63 kaarters deel. De uitslag was als volgt. 1- Rammeloo 5-47. 2 P Dubbeldam 5-32. 3 J. Dubbel dam 4-26,4 J. v. d. Velde 4-24.5 J. v. Aerde 4-23,6J,deBeule4-22.7F Bareman4-21,8 Helm 4-20. 9 J. Buijze 4-17, 10 R. Poppe 3-22 v ri. Voorde3-21 12B.deKoe.k3-18. SLUISKIL - Aan een kaartmg ten bate van de zeehengelclub Sluiskil namen 74 kaarters deeL In café Dallinga Sluiskil. De uitslag was als volgt: 1 W. Talboom 5-28. 2 P. Rammeloo 4-31, 3 J. de De.vne 4-27. 4 G. Burggraaf 4-25, 5 R. Leeraerd 4-25. 6 mevr. Kruyssen 4-28. 7 H. Schelf- hout4-21,8 J. de Rijk 4-19.9 G. Waut,ers 4-18 10 B Bos 4-16. Kloosterzande. L. A. Kindt, Vogelwaar de. De .twee kruisgespen met oorkonde voor 30 jaar brandweerschap ontvingen: A. J. E. Jonkheijm. Vogelwaarde en J. Baart, Kloosterzande. Ook werden op deze avond de diploma's uitgereikt aan lien, die geslaagd zijn bij de laatste brandweerexamens. Het brandwacht diploma 2de klas ontvmg P. P. Jonk heijm. Vogelwaarde- Het brandwacht diploma 1ste klas was voor: W. A L As- selam. Kloosterzande. E. J. M. Collet. Hengstdijk. G J. van Dijk. Klooster zande. E A. Duerinck. Vogelwaarde. G. J. van Goethem, Vogelwaarde. C P J. Jonkheijm, Vogelwaarde. R. E M. Jonkheijm. Jonkheijm. Vogelwaarde, J. A. van Meelen, Kloosterzande. J. L. F. Neve. Kloosterzande. T F. Neve. Kloos terzande. P. J de Poorter. Vogelwaarde. G. L N Scheerders. Walsoorden. Het diploma pompbediende ontviingen: J J Lambert, Vogelwaarde. R. Segers. Kloosterzande Het diploma hoofd brandwacht was voor; J. A. M Bogaert. Kloosterzande. Gezellige avond plattelandsvrouwen ZUIDZANDE - Zuidzande. Nieuwvliet en Cadzand. van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen hield dinsda gavond een gezellige avond, bestemd voor leden van de eigen afdeling en voor leden van de afdelingen Sluis, Groede en West Zeeuwsch-Vlaanderen. Tijdens de avond trad de dans- en showgroep UW uit Middelburg op. De 125 aanwe zigen zongen de bekende liedjes mee en genoten van de uitgevoerde danken. Mevrouw De Kramer, voorzitster afde ling Zuidzande, Nieuwvliet en Cadzand. sprak een welkomswoord en een woord van dank tijdens de bijeenkomst die werd gehouden in 'De Zwaan' te Zuid zande. Jaarvergadering PvdA-Axel AXEL - De afdeling Axel van de PvdA houdt dinsdag 16 november de jaar lijkse algemene ledenvergadering in het cultureel centrum 'De Halle'. Deze jaarvergadering begint om acht uur 's avonds. Aan de orde komt onder meer de samenwerking met de andere afdeling van de PvdA in Zeeuwsch- Vllaanderen. Voorts worden de jaarver slagen van secretaris, penningmeester, kascommissie, ombudsteam, rode vrouwen en raadsfractie behandeld Bij de bestuursverkiezing zijn voorzitter H Langendoen en secretans A. C Ma- riman herkiesbaar. Voor de functie van penningmeester heeft het bestuur van deafdelingdeheer H. Jongepier kandidaat gesteld. Ook wordt de discussie over het begin selprogramma van de PvdA, waar al eerder over is gepraat, voortgezet. 'De Zonnebloem' Axel winkelde in Sinl-Niklaas AXEL - Dinsdagmorgen maakte 'De Zonnebloem', afdeling Axel. een ge slaagd uitstapje naar het geheel over dekte en verwarmde winkelcentrum Waasland in St-N'iklaas. De veertig gehandicapten en vijftien metedewerksters van 'De Zonnebloem', vertrokken 's morgens half negen wer den bij aankomst in het winkelcentrum ontvangen met kofffe. Aan alle deelnemers werd een grammo foonplaatje uitgereikt. In het winkel centrum waren voldoende rolstoelen aanwezig voor degenen die slecht ter been waren, zodat ieder in de gelegen heid was naar hartelust inkopen te doen. Dit uitstapje is in de plaats geko men van de voorheen regionaal georga niseerde koopmorgen in Breda Het Axelse voorbeeld om hier van af te stap pen wordt in de komende weken ge volgd door de afdelingen Terneuzen en Sas van Gent. Marktcommissie Axel vergadert AXEL - De marktcommissie van de gemeente Axel houdt dinsdag 16 no vember. aanvang 19.30 uur, een verga dering in het gemeentehuis. Op de agenda staat onder meer de behande ling van een aantal nieuwe aanvragen voor de zaterdagmarkt te Axel. Ook komt de toewijzing van nieuwe stand plaatsen aan de orde. Biljarten HULST - In zaal De Stadsherberg" te Hulst won de Hulster biljartclub 'Stadsherberg' met 11-9 van de Steense biljartclub 'De Steense Toepers'. De uit slagen luiden. A Zanlack-J. Lansman 0-2, E. Blonunaert-G. Swinne 1-1, R. de Bruyn-J. de Block 0-2, EI. van Eijck-J. van Boven 0-2, J. Damen-W. van Remor- tel 2-0, P. d'EIondt-G. Poppe 2-0. j. Keijzer-B. Jansen 2-0, K Wauters-A Thijs 0-2. L. van Helsland-A. van Damme 2-0 en A. Sturm-G. Pieters 2-0. ZANDBERG - In zaal 'Van Oosteronv te Zandberg verloor de Zandbergse bil jartclub 'Zandberg' met 8-12 van de Hulster biljartclub 'De Lustige Toe pers' De uitslagen luiden. F. de Smit-R, Verhagen 2-0, J. van Hoye-J. Verschuren 1-1. A. de Rijck-W Dobbelaer 1-1. G. de Bakker-W Bracke 0-2. J de MaatJ. Geeraert 1-1. P. de Bakker-R. Geeraert 0-2. P. Weemaes-J. d'Hondt 1-1. P. Slorbbe-F. Freijser 0-2, C. Koole-A Crombeen 1-1, W de Roeck-M. Roels 1-1. Bolling AARDENBURG - De boldersclub 'de Ware Vrienden' hield zijn 9de clubbol- ling in café 'De Vreeze'. Er namen 69 bolders aan deze wedstrijd deel. De uit- slag was: 1 R. de Vriend - H van Hoeke- A. Marclé. 2 Th van Deijnse - A Dhooge Ed. Minnaert, 3 G. Galle - Sonja de Vreeze - W. Gijzeis, 4 mevr. Deij - J. van Hof - E. de Vreeze. 5 M. Verwulst - J. Goethals - R. Bracke. Voor de vele bewijzen van medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw en mijn zorgzame moeder ADRIANA HERREBOUT betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uit aller naam. Jac. Bolleman Jan Hoek, Lovenpolder B84 november 1976. Op 11-11-1976 wenst carna valsstiehting 'De Betekoppen' uit Sas van Gent alle camavaBs- vierders een Bollig en leutig car navalsseizoen 1976-1977 toe. N.V. H. DESSEAUX Tapijtfabrieken te Oss, St. -Jansteen, Waas-Munster en Dendermonde vraagt voor haar afdeling spoeling te St.-Jansteen: Aantrekkelijk loon en goede overige voor zieningen o.a. - bedrijfskleding; - winstdeling; - afstandvergoeding. Dagelijks te melden afd. Personeel, tussen 08.00- 7 7.0 uur, Gentsevaart 21, Kapel le brug - Sint-Jansteen, tel. 01140-3052. Wegens opheffing kruidenierswinkel te koop: 18 meter wandstelling 5 meter verrijdbare gondola 2 meter toonbankkoeling 1 snelweger, tot 5 kg Alles 5 jaar oud. Inl. tel. 01178-1544. i gemeente OOSTBURG Burgemeester en wethouders van Oost burg wijzen belangstellenden erop, dat in gevolge de gebruiksverordening erven en tuinen en andere vanaf de openbare weg zichtbare plaatsen niet gebruikt mogen worden om caravans te stallen. Burgemeester en wethouders van Oostburg, A. Schipper, burgemeester P. J. I. Verhage, secretaris Radio Visser Oostburg Vrijdag 12 no vember wegens huwelijk gesloten! Te koop: roime, mooie woning met gasverwarmmg, geïn stalleerde douche met vaste wastafel. In centrum van Sas van Gent. Stevenstraat 18 tel. 2163 I Donderdag 11 nov. 8 J uur, vrijdag 12 nov. 8 B uur: zaterdag 13 nov. 1 9.15 uur: zondag 14 I nov. 4.30 uur; maan- dag 15 nov. 8 uur; i dinsdag 15 nov. 8 uur, brengen wij een dei- meest geprolongeerde films met- tal van lief tallige schoonheden Zaterdag 13 nov. uur zondag 14 nov. 21 en 8 uur. brengen wij g een der beroemdste j films van James Bond J SEftPJ CMERY als geheim agent 937 in IAN FLEMINS'S De zeer pikante (ver boden) avonturen van Lissy in de wereld der liefde. Een kostelijke film die u al grinni kend zult ondergaan. Strikt boven 18 jaar. De beste Bondfilm ooit gemaakt, met Sean Connery, Gert Frobe, Honor Black- man. James Bond. 007 in strijd met zijn sluw ste tegenstander in een kostelijke avontu renfilm voor iedereen. Alle leeft. Verwacht vanaf donderdag 18 nov. 8 uu weldige verfilming van Jack Nicholson in 'ONE FLEW OVER THE CUCKOO'SNEST' de ge LUXORTHEATER-TERNEUZEN Vrijdag 12 nov. 8 uur; zaterdag 13 nov. 9.15 uur; zondag 14 nov. 4.30 en 8 uur. dinsdag 6 nov. 8 uur; woensdag 17 nov. 8 uur. prolongeren wij voor de 2e week de meestbesproken film van de laatste jaren «SACK EKctmsew (WE FLEW eVEKTHE Donderdag 11 nov. 8 uur en nachtvoorstelling op vrijdag 12 nov. 22.30 uur geven wij twee speciale voorstellingen met een schoonheid van een film: Zaterdag 13 nov. 7 uur; zondag 14 nov. 2 uur: maandag 15 nov. 8 uur, brengen wij op velerlei verzoek nog eenmaal ELLEN BUFSTYN KRIS KRISTOFFERSON /1UCE DOESN7 UVE HERE ANYMORE Ook deze met een gou den Oscar bekroonde Elke bezoeker is en- fllm werd maanden tliousiast over deze bril- achtereen geprolon- jante film, die humor geerd. Het boeiende paart aan machtig rea- verhaal van een klein lisme. De beste film van gezin, waarin velen 1976. zichzelf zullen kennen. Tel. 01150-2041.18 jaar. 14 jaar. mmm. [DE TERUGKEER VAN DE DRAAK) WONG iN-SIK CHUCK NORRIS Bruce Lee, de koning der karate, in zijn laat ste en spannendste film. Alle leeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 34