Zwart is mooi. Kijk maar naar de nieuwe Kadett J en CifyJ. Huur'n kleuren-TV vanaf f 15,80 per week (inclusief service) en geniet van de boeiende kleuren zonder gebonden te zijn. GEMEENTE SIHT-PHILIPSLAND ft- 'n onze showroom: Het Opel Superstar Festival is bij ons in volle gang.Vier het mee, Met koffie ben je bezig...Want de momenten dat je samen koffie drinkt, zijn nu eenmaal 'n beetje dierbaar. Daarom geef je koffie wat extra aandacht. En kies je je koffie met zorg. Geurige, vertrouwde Roodmerk. Van Douwe Egberts. Douwe Egberts koffie... lekkere koffie, Slimme Sinten gëyen dit jaar liever één góed cadeau, dan 10 dure grapjes. Daarom geven zij déze Singer Mérritt zigzag naaimachine niet vrije arm. Dóór één druk op de knop maakt u van deze vrije arm, een vlakke arm machine en omgekeerd. Exclusief liggend doorzichtig spoel klosje voor de naald. 3 Naaldstanden geven een gemakke lijke oplossing voor vele steek- soorten, het maken van knoops gaten en aanzetten van knopen. Ingebouwde motor en volledig gesloten hoofdplaat. Drukknop voor snel "terugtransport' gecombineerd met regelschijf voor steeklengte Lichtgewicht aluminium uitvoering Gewicht ±8 kg. Er is overigens al een elektrische Singer zig-zag machine voor 399, Westwal 25, Goes, tel. 01100 - 162 10 Vert H. Büehner - tel. 01 100 - 2 89 43 Vert. J. de Jonge - tel. 01 195 - 2 51 PROVINCIALE ZEEUWSE CÜURANf DONDERDAG 11 NOVEMBER 1976 Korte Kerkstraat 9. Goes, telefoon 01100-15410 De burgemeester van Sint-Philipsland maakt bekend dat de raad der ge meente in zijn openbare vergadering van 22 oktober 1976 heeft vastgesteld het bestemmingsplan Anna Jacoba- polder, gedeelte 'Steintjeskreek'. Bedoeld bestemmingsplan, met de daarbij behorende bescheiden, ligt met ingang van 15 november 1976 gedu rende een maand voor een ieder ter in zage in het gemeentehuis. Zij die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp-plan tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende de hierboven vermelde termijn bezwaren tegen het plan indienen bij het college van gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg. Bij de vaststelling zijn geen wijzigingen aangebracht in het ontwerp-plan, zoals dat ter inzage heeft gelegen. Sint-Philipsland, 11 november 1976. KRUISVERENIGING PLATTELAND WALCHEREN Hetbestuur van de Kruisvereniging Platte land Walcheren nodigt alle leden uit tot het bijwonen van de welke zal worden gehouden op woensdag 17 no vember 1976 des avonds om 7.30 uur in het Ver enigingsgebouw, Schotsehoek 8 te Gapinge. AGENDA 1. Opening 2. Notulen 3. Verkiezing 4. Begroting 1977 5. Activiteiten contactcommissies in ver houding tot de basiseenheid 6. Rondvraag 7. Sluiting Hetbestuur, B. Goedbloed, voorzitter W. K. v. Nieuwenhuyzen, secreta ris/penningmeester de nieuwe Opel Kadett J en Kadett City J. anten op de sukses- HgS#- volle Kadett en Kadett City. Met brutale strepen op de flanken. Met stoere zwarte bumpers, zwarte „sprint" grille, zwarte deurgrepen en grote sport - spiegel in datzelfde matte zwart. Kom de Kadett J en de Kadett City J maar bekijken. Ze staan klaar voor een proefrit, j-M.^ VACUUM Nieuwe Singer naaimachines met Singer service alieen verkrijgbaar bij de echte Singerwinkei. Middelburg: Segeerstraat 9a, tel. 12165. Vlissingen: St. Jacobstraat 12, tel.13832. Oostburg: Brouwerijstraat 59, tel. 2064. Zierikzee: Verre Nieuwstraat 7, tel. 2750. Terneuzen: Noordstraat 30, tel. 2661Goes: Wijngaardstraat 47, tel. 5172. Service tot in lengte van jaren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11