Baarland wordt mogelijk beschermd dorpsgezicht PZC/ Don Maris en de overleving Goese opbouwraadpakt de sanering van jeugdwerk aan 'Kortdagband'Zierikzee waagt sprong naar regionale roem Bij Tapijt-Center Jan Timmerman' geen ge/naak. WOENSDAG 10 NOVEMBER 1976 WISSEL fELANDEN SCHOUWEN BURGEMEESTER VAN WAES OP CONTACTBIJEENKOMST: Sportvereniging M iddenstandsvereniging streek 'Duiveland' houdt 'Oosterbuur houdt gvmnastiek-uitvoering lede"ver8aderins nntTFPt ,»vn itnn B EN W BORSELE ZETTEN VAART ACHTER RENOVATIE BAARLAND - Het college van l>. en \v. van Borsele speelt met de gedachte om Baarland tot 'beschermd dorpsgezicht' te verklaren. „Vooral het dorpsplein van Baarland zou. zo is mijn persoon lijke mening, daarvoor in aanmerking komen", zei burgemeester G. H. E. M. van Waes dinsdagavond in het vereni gingsgebouw van Baarland tijdens een contactbijeenkomst van het college met de inwoners van het dorp. Burgemeester Van Waes kondigde gis teravond verder aan, dat het gemeente bestuur op korte termijn vaart wil gaan zetten achter de renovatie en rehabilita tie van de dorpskernen. Alle inwoners van de gemeente Borsele zullen uit voerig voorgelicht worden over de mo gelijkheden en de regelingen, die er op dit terrein zijn. Over een week of twee zal huis-aan-hauis een extra nummer van het gemeentelijke voorlichtingsblad 'De Westender' worden verspreid Daarin zullen alle mogelijkheden en re gelingen uit de doeken worden gedaan. Op de gemeentesecretarie van Borsele zal een ambtenaar helemaal vrij ge- Mej. Hoene neemt afscheid van rk lagere school te Kwadendamme KWADENDAMME - Vrijdagavond neemt inej. Hoene afscheid als onder wijzeres aan de r.k. lagere school in Kwadendamme. Juffrouw Hoene is 4(i jaar onderwijzeres in Kwadendamme geweest. Haar afscheid houdt verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. Om zeven uur vrijdagavond begint in de parochiekerk te Kwadendamme een eucharistieviering. Na afloop daarvan (om acht uur) begint een receptie, waarop iedereen persoknlijk afscheid kan nemen van mej Hoene. Tijdens die receptie zullen ook verschillende spre kers aan bod komen en de kinderen van de school zorgen voor wat afwisseling met muziek en spelletjes. Zware schade bij eenzijdig ongeval op Grevelingendani ZIERIKZEE - Bij een eenzijdig onge val. maandagavond omstreeks half tien op de Grevelingendam is een be stelauto, bestuurd door W. K. uit Noordwijk zwaar beschadigd. Het ongeluk gebeurde, toen de wagen van K. ter hoogte van het restaurant 'De Grevelingen'slipte K verloor de macht over het stuur en de bestelauto beland de. gekanteld, op de middenberm van de weg Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor Vrouwenzendings- thuisfront houdt verkoopmiddag WEMELD1NGE - Vrijdagmiddag wordt in het gebouw van de vrij evan gelische zondagsschool te Wemeldinge een verkoopmiddag gehouden door het Vrouwenzendingsthuisfront van de ge reformeerde kerk te Wemeldinge. Naast de verkoop en verloting van zell- gemaakte handwerken en hobbyartike len is er ook een rommeltalel, een spe ciale stand voor de kinderen en is er ge bak te koop en veel huishoudelijke arti kelen. De verkoopmiddag begint om 2 uur en zal die dag duren zolang er voor raad is. De opbrengst is geheel bestemd voor het zendingswerk Damuitslagen DSVF SINT-PHILIPSLAND - Dammers sco ren 2 uit 2. De eerste wedstrijd die DSVF in het kader van de Zeeuwse Dambond moest spelen was tegen het sterke Mid- delhamis op 18 oktober. Hoewel verlies was ingecalculeerd, viel de nederlaag van 15-5 toch tegen. De uitslag kwam als volgt tot stand: K. Vis -J.v.d Velde 2-0. H. Groenendijk - J Joppe 2-0, J. Smal- heer - J. den Braber 2-0. J. Lodder - A. ■Verwijsjr. 1-1, M. van Lente - L- ten Hove 2-0, A^ Knape - L. v. d Velde 2-0. C Pol der - M. Fonteijne 1-1. J Polder - P. Reijngoudt 2-0, B. Roetman - J. Suur- land 0-2, n.o.g. - n.o.g. 1-1. De thuiswedstrijd tegen Zierikzee op 2 november leverde een winst op van 12-8: J. v. d. Velde - M. de Wild 2-0. J. Poppe - C. L. Boot 1-1. J. den Braber - J. Huigens 0-2, A. Verwijs jr. - M. v. d. Wielen 1-1, L. v. d Velde - A. Samn 0-2, M. Fonteijne - J. de Wild 2-0, J. Suurland - C. M. v d. Velde 2-0, W. ten Hove - C. J. Kostense 2-0. n.o.g. - n.o.g. 1-1. n.o.g. - n.o.g, 1-1. De uitwedstrijd tegen Tholen H is uitge steld tot 26 november. In de afgelopen weken werden voor de huishoudelijke competities de volgende wedstrijden gespeeld A. Senioren- J. Poppe- J. v. d. Velde 1-1.L. tenHove-L. v. d. Velde 0-2. P. Reijngoudt - J den Braber 0-2, J. Suurland - A. Verwijs jr. 0-2, J. v. d. Velde - L. v d. Velde 2-0. B-senioren: J. Noorthoek - P. v, d. Est 2-0. Junioren: R. Vermaas - A Noorthoek 0-2, M. Wallet - J. Breeman 0-2, J. Fr. Wallet - A. Blok 2-0. A. Noorthoek - M. Wallet2-0. A. Kosten - J. Breeman 2-0. R. Vermaas - A. Blok 2-0, J. Fr. Wallet - M. Blok 1-1. Beker: J. Poppe - P v d. Est 2-0. maakt worden, om zich met de renova tie en rehabilitatie bezig te kunnen houden Burgemeester Van Waes ver wachtte. dat er veel animo voor zal zijn. .Wij hebben ons er nogal voor inge spannen. We verwachten er nogal wat van", zei hij. De contactbijeenkomst werd door zo n vfjentwintig Baarlanders bezocht Eén van de discussiepunten vormde het uit blijven van de bouw van een aantal wo ningwetwoningen op het dorp. Een aan tal bezoekers van de bijeenkomst be treurde dat zeer. Burgemeester Van Waes reageerde op die opmerkingen ..De vraag vanuit Baarland om dit soort woningen is zeer gering Er ligt op het ogenblik geen enkele aanvraag En dan zouden we wel een aantal woningwet woningen kunnen bouwen, maar we Bestuur museum Goes vergadert GOES - De gemeenschappelijke rege ling hel museum voor Zuid- en Noord- Beveland vergadert donderdag om 15.80 uur in het stadhuis te Goes. Het bestuur behandelt de begrotingen voor 1976 en 1977 en de jaarrekening 1975. Op de agenda staan verder het aangaan van overeenkomsten met de vereniging vrienden van het museum, de instructie de directeur en mededelingen. De moeten toch wel aanwijzingen hebben dat er belangstelling vooi bestaat En die aanwijzingen ontbreken". Vanuit de zaal werd ook bij het college van b en w aangedrongen stappen te ondernemen om te komen tot restauratie van de kerk Deze kerk is echter eigendom van de Nederlands hervormde gemeente. Burgemeester Van Waes vertelde, dat het kerkbestuur niet voldoende finan ciële middelen heeft. Als het kerkbes tuur zou besluiten tot restauratie, komt van van de overheid een subsidie van negentig procent los. Ook al zou het kerkbestuur voldoende geld bij elkaar kunnen krijgen, dan nog zal het een hele tijd duren, voordat de kerk gerestau reerd zou kunnen worden Het project zou bij erm op een wachtlijst terecht komen, en burgemeester Van Waes ver wachtte dat hel dan nog wel een jaar of zes zal duren voordat de kerk van Baar land aan de beurt is. OOSTERLAND - Vrijdag 12 november houdt de sportvereniging 'Duiveland' haar jaarlijkse gymnastiek-uilvoering inhetgemeentclijkspnrtgebouwaan de DokterSchutterstraatteOosterland.De aanvang is half acht. Na de opmars van de gymnasten en de opening door de voorzitter, de heer Jac van der Maas. zal men een, uit 16 punten beslaand, filmprogramma voorhet voet- licht brengen, zoals ritmische oefenin gen. minitrampolinespringen. even- wichtsbal, baloefening en licdjesspel. Dezeoefeningen worden uitgevoerd door alle leden van de sportvereniging. Zendingskrans te Costerland houdt verkoopmiddag OOSTERLAND - De leden van de zen- dingskrans 'Dorkas' houden vrijdag de jaarlijkse verkoopdag. Dit gebeurt in lokalen van de voormalige basisschool aan de Groene Poort te Oosterland. De verkoping is geopend van 14.30 uur tol 17 00 uur en van 19 00 uur tot 21.00 uur De opbrengst komt ten goede aan het werk van de Mbuma-zending, OOSTERLAND - Donderdagavond houdt de Middenstandsvereniging 'Oosterland' een ledenvergadering in cafetaria 'Ncffen d'Eule' te Oosterland onder voorzitterschap van de lieer,I. 1'. Boogcrt. Men bespreekt de komende activiteiten van de Winkelactie 1976. die binnenkort Theo Thijssenschool houdt ouderavond ZIERIKZEE - De oudercommissie van de Theo Thijssenschool te Zierikzee houdt op maandag 15 november een ouderavond in hotel 'Van Oppen' te Zierikzee. Op de agenda staan onder meer een le zing door de heer R. Soesman, leraar aan de RSG over 'De aansluiting van lager onderwijs en voortgezet onder wijs', en een bestuursverkiezing Bij de bestuursverkiezing zijn de heren T. C. J Simmers. J. J. Hoogstraate en C. Boot De heren Simmers en Boot zijn beiden herkiesbaar De ouderavond be gint om 20.00 uur vergadering is openbaar. Vogelvrienden in Goes bespraken tentoonstelling GOES - De Goese vogelhoudersvereni- ging 'De Vogelvrienden' heeft de laatste vergadering van het jaar gehouden in café Nationaal in Goes. Het meest be sproken onderwerp op de agenda was. zoals te verwachten was, de binnenkort te houden vogeltentoonstelling. Het draaiboek voor deze tentoonstelling werd nog eens doorgenomen om er zeker van te zijn dat. alles naar wens zal verlo pen. PROJECTGROEP MOET ADVIES MAKEN OP BASIS VAN RAPPORT OVER HERVERKAVELING GOES- Een zogenaamde 'projectgroep' moet op korte termijn aan de raad voor het opbouwwerk van degemeenle Goes advies uitbrengen over de wijze waarop het jeugdwerk in de gemeente opnieuw opgezet moet worden. Tijdens een vergadering van de raad - dinsdag, stadhuis Goes - werd besloten de pro jectgroep in te stellen. Uitgangspunt voor de werkzaamheden van de groep zal zijn het rapport dat een werkgroep onlangs uitbracht over de herverkave ling van het professionele jeugdwerk in Goes. Voorzitter J H. Roose van de raad (te vens wethouder voor samenlevmgsop- bouwi noemde als opdracht voor de pro jectgroep: advies uitbrengen over een mogelijke organisatievorm en bestuur lijke samenstelling van een nieuwe overkoepelende instelling voor het- jeugdwerk en tevens het geven van een eerste omschrijving van taken en taak verdeling van de drie beroepskrachten die momenteel nog in de dienst zijn van de stichting sociaal-cultureel werk (skwi. De heer Roose maakte duidelijk dat hij de plannen van enkele particuliere in stellingen om zelf in een eigen werk groep de sanering vanhet jeugdwerk te gaan bekijken, los ziet staan van de werkzaamheden van de projectgroep van de raad voor het opbouwwerk. De VRIJDAG IN CONCERTZAAL ZIERIKZEE „WIJ ZIJN ER ONS TERDEGE VAN BEWUST-SHOW" ZIERIKZEE - Vrijdag zal de Zierik- zeese 'Kortdagband' een sprong naar regionale roem wagen in de concertzaal in Zierikzee met de 'We zijn er ons terdege van bewust'- show Dat is. in het kort. het streven van de groep: bekendheid in de regio. Ze wil geen radio- en tv-optredens en alles daaromheen, maar op een goede manier vermaak brengen. „Bij dat alles streeft de Kort dagband ernaar om origineel te zijn. Om bovn de massa uit te steken met een eigen geluid. Van bewust engagement is daarbij geen sprake. Het zit er wel in Met. schokeffecten worden bepaalde problemen de zaal ingegooid. Maar het is aan het publiek die er uit te halen. Ze zeifin te vullen. Bij dat alles is de muziek echter essentieel. De Kortdagband brengt een theate rachtig. circusachtig elelemt vanuit de muziek vinden de leden van de Kortdagband. Het is allemaal zo gegroeid nadat Kees Schot en Lou van der Werve in Zierikzee besloten om een band sa men te stellen. Kees bij de Vaate. Gijs van den Ende. Leen de Waal en Martijn Mulder kwamen er bij en vo rig jaar september begon de groep Eigen nummers van Gijs en Kees. va riaties en improvisaties op be staande nummers. Lou van der Wer ve: „Wanneer je tien keer hetzelfde nummer hebt gespeeld, gaat dat ver velen Door overleg met elkaar ko men we dan tot iets nieuw". De band werd 'Kortdagband' genoemd omdat het huis van Lou en Kees in de Ze vengetijstraat 'huize Koitdag' heet. En dat was dan vanwege hel kalme tempo 'het is kortdag' waarin ze het voormalige boerderijtje verbouwden tot wat het nu is een van alle gemak ken voorziene repetitieruimte Na een paar optredens kwam het showelement vanzelf erin. Lou- „De mensen zeiden nooit: we vinden jullie goed. Altijd: Wat waren jullie leuk! Dat kwam eigenlijk omdat we altijd grif onze fouten toegaven. Dan had den we iets ingestudeerd, wat dan fi naai de mist inging. Een record aan tal miskleunen vonden ze dan nog het leukst e Vein radar on telefoon Groot was het succes dan ook van dc eerste georganiseerde show: „De anti-popgroepshow'. Sindsdien voert de groep, die intussen de zaken laat behartigen door Rob Verwoerd en Hans Mazce van theaterbureau 'Zowiezo'. als motto in de provincie en de directe omgeving daarvan: 'bekend van radar en telefoon'. „We vinden regionale roem leuk. maar verder moet het niet gaan. We zijn amateurs, geen professionals al zouden we dat misschien wel willen worden. We zijn jongens die door de week gezellig hun boterhammetje verdienen en die er in hun vrije tijd van houden om flitsende muziek te maken". Wat die muziek dan be helst? „We spelen alles. Liefst zo ge varieerd mogelijk van Tsjaikowski tol de Beatles en dan voor een zo gevarieerd mogelijk publiek". Het merendeel van de eigen num mers wordt geschreven door leider Kees Schot en door Gijs van den En- de. met inbreng van de hele groep. Ieder heeft z'n eigen specialiteit. De modeshow met medewerking van de dumpzaak Koevoets vormt één van de hoogtepunten Geen show om mooie kleren te laten zien. Alleen om mensen te laten lachen en de dump mode voorziet in die behoefte. In de nieuwe show zal de Kortdagband voor de pauze een reis door 'Muziek land' maken. Een beeld geven van de historie van de muziekontwikkeling die dan als eindpunt het geluid van de Kortdagband zal hebben Na de pauze worden voornamelijk eigen nummers gespeeld. Bij dat alles heb ben ze de beschikking over appara- tuut die geschikt is voor alle doelein den: voor een optreden tijdens een familiefeestje tot het benodigde vo lume voor een sporthal. Ze hebben die apparatuur zelf uitgezocht en samengesteld Daarbij was weer de eerste eis. we hebben spullen nodig die de gezelligheid verhogen. Daar naast. omdat het oog ook wat wil. wordt nogal met, lichfeffectenge- werkt. In de Zevengetijstraat wordt in Huize Kortdag intussen hard ge werkt. Leider Kees Schot wil het on derste uit de kan. Hij laat steeds op nieuw beginnen en laat. tijdens de re petities niets aan het toeval over. Dat toeval mag een kans krijgen tijdens het optreden voor het publiek „We zijn er ons terdege van bewust.' heet de show ..Dat. zijn we ook", zegt Lou. „Ons bewust van vanalles". Tegen de muur boven de schoorsteen hangt een briefje .We zijn er ons ter dege van bewust dat het hiel een troep is. Willen julie er echter niet een nog grotere janboel van maken". Bewustwording in eigen kring? Straks in het groot in de concertzaal, die vrijdagavond vanaf acht uur open is. Terlouw wil behoud van Vissershaven in Vlissingen DNE HAAG - Volgens Tcrlouw, frac tievoorzitter van D'66, moet uit histori sche en culturele overwegingen de vis sershaven in Vlissingen behouden blij ven, evenals de Koopmanshaven. In schriftelijke vragen aan de ministers van verkeer, van volkshuisvesting en van erm wijst, hij er op. dat de vissersha ven reeds op de monumentenlijst voor komt en beide havens deel uilmaken van het beschermd stadsgezicht. Het kamerlid vraagt de ministers zich te stellen achter de door het gemeentebes tuur van Vlissingen gekozen oplossing in dit probleem Inde vragen wordt er op gewezen dat dc vissershaven zou moe ten verdwijnen in het kader van de uit voering van de Deltawerken. lieer J. P G. van Ooijen onderstreepte die zienswijze Voorzitter Roose benad rukte dal de raad voor het opbouwwerk zichzelf moet respecteren door met een initiatief (voorbereid door de project groep) naar het gemeentebestuur te gaan Hij wees er nog eens op datr er vanuit de stichting sociaal-cultureel werk bij voortduring niet meegewerkt is aan de noodzakelijke sanering van het jeugdwerk. De heer Roose herinnerde aan het blijvend ontbreken van een goede beleidsvisie en aan het steeds op voeren van activiteiten die al door an dere instellingen bedreven worden. „Het eindeloos geduld van het gemeen tebestuur raakt uitgeput", aldus de heer Roose. De leden van de projectgroep zullen voorgedragen worden uit de secties wij ken/kernen en jeugdwelzijn en uit de raad voor het opbouwwerk zelf (de leden die op persoonlijke titel zitting hebben) Ook kan de stichting buurtwerk Goes- Zuid een afgevaardige sturen, terwijl dc gemeente een adviseur zal aanwijzen. In totaal zal de projectgroep komen te be staan uit 7 leden plus 1 adviseur. „Dat kan een werkzaam geheel zijn", meende de heer Roose. „Wanneer begonnen wordt met 22 man rond de tafel, dan duurt het allemaal veel te lang en dat kunnen we niet hebben. We zitten al in tijdnood". De wethouder zei met klem daf er snel gewerkt moet worden. Voor zitter Roose sprak zijn waardering uit voor het werk van de kleine werkgroep die in korte tijd een rapport over de her verkaveling van het jeugdwerk op tafel heeft gebracht. Hij meende dat de uit gangspunten in hel rapport van de werkgroep tot nu toe niet aangetast zijn. met uitzondering van de positie van de stichting buurtwerk Goes-Zuid. De heer Roose gaf een kort overzicht van die uitgangspunten: een beroepskracht die het jeugdwerk in de kernen begeleidt als een stuk dienstverlening een beroepskracht die een sociaal- cultureel centrum voor jongeren vanaf 16 jaar begeleidt, waarbij dc accommo datie in de voormalige kleuterschool de Duiventil kan worden gebruikt een beroepskracht voor Goes- centrum. de Goese Polder en de wijken oost en west. inschakeling van deze kracht voor Goes-zuid komt pas aan de orde als die wijk daar zelf om vraagt Mevrouw J. M. Prevoo-van den Heuvel prees eveneens de werkzaamheden van de werkgroep. Zij constateerde dat de belangrijkheid van hetvrijwilligerswerk in het rapport voldoende onderkend is. Mevrouw Prévoo vond een eigen sociaal-cultureel centrum voor jongeren erg belangrijk, waarbij zij ook hef werk- lozenproject ingebracht zag. De heer Van Ooijen stelde dat dc raad voor het opbouwwerk bij de uitwerking van het rapport van de werkgroep een centrale palaats in moet nemen. Als zodanig zag hij - en andere leden van de raad- het instellen van de projectgroep als een goede zaak. Tussen de heer J. Roovers en enkele le den van de raad ontstond een woorden wisseling over de vraag of dc heer Roov ers wel of niet namens de raad voor het opbouwwerk aan het werk van de kleine werkgroep herverkaveling jeugdwerk had deelgenomen. Van verschillende kanten werd gezegd dat er veel verwar ring over heerste. Voorzitter Roose kapte de discussie door erop te wijzen dat de heer Roovers namens de raad lid was van de werpgroep. Ln het museum voor Zuid- en Noord Beveland aan de Goese Singelstraat exposeert Don Maris deze maand een aantal van zijn crayontekeningen in kleur en zwart-vvit. Hel werk van Maris heeft sterk surrea listische kenmerken- onder, boven en achter de als werkelijkheid ervaren we reld van alledag beweegt en is een an dere wereld. Een verschuiving van waarden en grootheden levert 'signalen' uit die wereld op die. door Mans ge plaatst in een voor ieder bevattelijk ka der, frapperen, fascineren en vervolgens tot nadenken stemmen Ik geloof dat Don Maris daar ook op uit is Zijn manier van beelden ontloopt immers de gemakkelijke vrijblijvend heid zover mogelijk en stelt problemen. Zo zet Maris de mens bijna afgescheiden en geïsoleerd in een wereld die op ver schillende manieren, maar altijd dwin gend en dreigend, beheerst wordt door buitenmenselijke factoren? tekenen van machinale en de doorvretende naver- schijnslen van een industrialisatie De mensen van Maris staan alleen. Het individu staat in de ruimte, op het breukvlak, voor of achter de kloof, maar die mens als individu lijkt me een teke nend pars pro toto voor de mensheid als geheel die zich af kan vragen waar 'we' eigenlijk staan zo met z'n allen. D„ ie mens, het innerlijk ervan, is een wezenskenmerk van het werk van Don Maris. Om het zo t reffend mogelijk dui delijk te maken brengt hij een soort 'nieuwe symboliek' in zijn overheersend surrealistisch uitingspatroon. De essen tie van de mens treedt op in de vorm van bollen in velerlei stadia en - in ruimtelijk opzicht - positief. Men siet er geboorte en dood in. voortzetting en cirkelgang: een niette vangen, niet te voorkomen en dus niet weg te werken cirkelgang. Wellicht wijst dit alles de weg naar de kansen op overleving via een bezinning op wat de mens wezenlijk in stand houdt. Dit eigenlijk toch sterk ruimtlijk gebeu ren speelt zich bij Maris af op het platte vlak van het tekenpapier in een speling van licht en donker, spanning en bewe ging en met een in tensiteit die het kader van het platte vlak doorbreekt. Men kan er tot het eind van deze maand kennis van nemen in het museum te Goes en dat dagelijks behalve op zon- en maandagen. O, VOO verdeelt district Zeeland in rayons THOLEN - De vicc-voorzittcr van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs heeft op de onlangs in Goes gehouden ra.vonvergadering meegedeeld dat men heeft besloten om het district Zeeland i te verdelen in rayons. Tholen, Scher- penisse, Sint Maartensdijk en Sint Phi- lipsland vormen samen eén rayon. Het ligt in de bedoeling dat dat laatste rayon zelfstandig gaat functioneren. Hij vertelde dit in zijn openingsrede in café 'de Kroon' te Tolen. De vergadering in -Tholen had tot doel om onder meer eervaringen uitte wisselen en na te gaan of er zaken zijn die de verschillende rayons samen kunnen aanpakken. Ook bracht, de vertegenwoordiger uit Sint Philipsland het ruimteprobleem van de lagere school naar voren Men sprak de hoop dat het college van b. en w snel i medewerking zal verlenen aan de tot standkoming van een nieuw te bouwen school. Men beslootom in het voorjaaropmeuw een rayonvergadering Le houden waarop men de plannen bespreekt voor gezamenlijk aktiviteiten voor alle openbare scholen van het eiland Tholen en Sint Philipsland. Bejaardensoos Renesse bestaat 20 jaar RENESSE - De bejaardensoos te Re- nesse viert dinsdag het feit dat dezesoos 20 jaarbeslaat. Ditgebeurt meteen feest dat om half drie begint. De dames van het UW uitZienkzce ver zorgen een programma van een uur. Be halve de trouwe soosleden zijn alle be jaarden ui tRenesse vanharte welkomop deze feestelijke bijeenkomst in het dorpshuis. Gratis leggen is goed leggen, bij Tapijtcenter Jan Timmerman. En kwaliteit is kwaliteit. Nou ja, en de prijs. Dat wil nog wel eens meevallen Neem nou dat prachtige Intertest tapijt Jamara fAA7 p.m. kamerbreed. i" 100% polyester Maalstede 4, Kapelle - Biezelinge, telefoon 01102-1488

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26