de amro bank in porte alegre Avanti-Massee won in eerste klas voor eerste keer Equipe Tuinman won voor derde maal de Nacht van Scheldegouwen Verrassende handbaizege Walcheren II op Marathon HUISVROUWENWEDSTRIJD IN GOES HOOGTEPUNT ZEBRA-PROGRAMMA PZC/sport11 Vliegreis voor Mol Rammekensloop OLYMPIADE: NEDERLAND GELIJK MET AMERIKA Genna Sosonko grootmeester Elke week vallen zo'n 20.000 Lotto-spelers in de prijzen. Voor 7 kwartjes kunt u zondag 22 óók uw slag slaan. Rooy won het. Zeeuwse duo erg snel met twee keer 6-15. Samen met Coen Valckenier in het her- endubbel tegen A. van Wijk en H. van Horkvelt zorgde marinier Danny Mol ook nog voor een derde winstpunt voor Avanti/Massee I. De Middelburgers wonnen met 1-15 en 15-17 nadat ze-in de tweede game nog met 14-8 achterston den.- Een knappe prestatie. Coen Valckenier had het te moeilijk tegen Al-speler De Rooy. Het werd twee keer 15-6 voor de gastheer. Ad Proos had moeite met het speltype van zijn tegen stander Van Wijk. Het speltype lag hem duidelijk niet en dat bleek ook wel uit de cijfers; 15-3 en 15-0. Nico Smolders moest in een gelijkopgaande partij tegen Henk van Horkvelt het onderspit delven. Het werd tenslotte 15-0, 12-15, 15-12. Nel Ririhena draaide soepel in de partij tegen Sylvia na een wal stroef begin. Het werd 8-11 en 4-11. Nel Rimihena wist overigens ook drie partijen in winst om te zetten. De al eerder geme moreerde overwinning samen met Danny Mol en bovendien nog het da- mesdubbel samen metCiska Duden. De twee dames speelden goed tegen Fre- derikse en Van Balgooy. Na 12-15 in de eerste game maakten de Zeeuwse speelsters bet via 3-15 in de tweede game af. Ciska Duden won in een partij met een heel vreemd scoreverloop in drie games van Van Balgooy. Na 3-11,11-1 (hen 5-11 was de uitslag tenslotte in het voordeel van de Middelburgse Ciska,Duden en Coen Valkenier moesten de winst in de mixed laten gaan Van Balgooy en De Rooy (15-7 en 15-11). Een tactisch goede WINGENE - De Zeeuwse A-junioratleet Jan de Bart van AV'56 Goes heeft in het Belgische Wingene tijdens een sterk be zette 'cross der jongeren' een uitste kende vijfde plaats bereikt. In deze cross over omstreeks 5 kilometer met een deelnemersveld van 300 junioren werd de Belgische junior De Meulenae- re. die in de Boulevardloop van Mara thon Vlissingen 3e werd achter Jan de Bart. die toen 2e werd. ditmaal slechts 85e. OOSTBURG - Massee uit Goes - sponsor van de badmintonclub Avanti/Massee uit Middelburg - is bereid om Danny Mol. speler van het eerste team, een vliegreis aan te bie den. Danny Mol vervult momenteel zijn dienstplicht in het Nederlandse le ger. Daarvoor is hij gelegerd in Schotland. Dat betekent dat Mol er zaterdag aanstaande niet bij zou kunnen zijn in de sleutelwedstnjd voor Avanti/Massee tegen Leiden. Volgens Coen Valckenier (aanvoer der van het eerste team) bestaat de kans dat de sponsor het bedrag be schikbaar stelt dat nodig is om Mol naar Nederland te vliegen zodat hij zaterdag mee kan doen, zodat de kans op behoudt van het eerste klas- serschap van de ploeg (ze slaat er niet" zo best voor) vergroot wordt. Scheldegouwenvoorsitter De Pree reikt de cup uit aan de winnaars van de Naclit van Scheldegouwen. de equipe Tuinman. GOES -1;- de le klas dames van de afde- lingscompeti'ie bandbal is de 5-4 overwinning van Walcheren II op stad genoot Marathon bijzonder verras send. Delta Sport kreeg in Middelburg een koude douche en moest met een 15-6 nederlaag huiswaarts keren. Sluiskil was niet opgewassen tegen Olympus en verloor met 6-3. Dat het damesteam van Marathon dit seizoen bijzonder verzwakt is door het vertrek van twee.speelsters kwam weer eens duidelijk in de wedstrijd tegen Walcheren II, dat- ook at geen sterke in druk maakte. De Walcheren-dames ble ken over iets meer schotkracht te be schikken dan Marathon, dat te ver de bal wilde brengen. Walcheren won dankzij meer breedtespel en enkele goede tweede-lijn schutsters. In de sporthal te Middelburg kwam Delta Sport veel te kort tegen een tech nisch sterker EMM II, dat zeer goed een aantal uitgespeelde kansen benutte. Delta Sport, dat aanvallend slechts zel den aan de cirkel kwam. zocht het in afstandsschoten maar die waren weer te zwak om de EMM defensie in moeilijk heden te brengen. De Middelburgse re serves wonnen dan ook met gemak (15-6). Sluiskildames moest thuis de meerdere erkennen in een sterk spelend Olympus II, dat vooral de meerdere was in de aanval Sluiskil kampt met een groot tekort aan conditie en dit is zonder meer doorslaggevend geweest tegen Olym pus II. dat weliswaar niet veel scoort maar de bal bijzonder goed in de ploeg weet te houden en pas aan scoren denkt als er een redelijke kans van slagen is. Sluiskil moest zich in de slotfase be perkten lot, statisch handbal hetgeen voor Olympus mogelijkheden bood om de wedstrijd volledig naar zich toe te trekken. Eindstand (6-3). In de afdelings le klas heren moest Delta Sport toezien hoe de twee punten werden meegenomen door tegenstader EMM II, die deze strijd in zijn voordeel zag eindigen 12-11. Opnieuw zorgde Operatie '71 voor een opmerkelijk re sultaat, doo het op papiersterke GSC II met 18-15 te verslaan. Volharding be haalde in eigen huis de eerste punten binnen door Utopia met 23-19 te vers- Het thuis spelende EMM II heeft in de wedstrijd tegen Delta Sport bepaald niet te klagen gehad over de arbitrage. De ploeg ui tZierikzee zag een verdiende voorsprong door een aantal zeer aan vechtbare beslisingen van scheidsrech ter Koopman verloren gaan. Delta Sport, aangeslagen door deze gang van zaken, kon niet tijdig genoeg meer de bakens verzetten en zag EMM II winnen met het kleinst mogelijke verschil 12-11. In Oostburg kreeg GSC II hetgeen het verdiende, namelijk een nederlaag tegen een feller Operatie '71 18—15). De Goesenaren hadden de tegenstander onderschat, maar ze bleven desondanks ongedisciplineerd spelen waardoor Operatie '71 nog gemakkelijker kon te rugvechten. Toen GSC de kracht van dit Operatie '71 wilde intomen bleek de tijd daarvoor te kort te zijn en moesten de twee punten in Oostburg achterblij ven. Volharding II pakte in dé thuiswedstrijd tegen Utopia twee punten. In de Ter- neuzense ploeg trof vooral Wim Prins met schoten hoog uit de tweede lijn vele malen doel. J an Weber, de spelmaker op de cirkel bij Utopia, kreeg weinig kans om gevaarlijk te worden. Bij Volharding werden veel kansen onbenut gelaten MIDDELBURG - De équipe Tuiman-Tuinman uit Middelburg is er weer in ge slaagd om de overwinning te behalen in de sportklas van de 'Nacht van Schelde gouwen. Voor de derde achtereenvolgende maal ontvingen zij de enorme Schelde- gouwencup uit handen van voorzitter A. de Pree. In de 180 kilometerlange nachrit over de Zeeuwse binnenwegen liepen de heer en mevr. Tuinman 558 strafpunten op. Hun directe concurrenten, de Middelburgse combinatie Poelman-Schuitema, eindigde met slechts 3 strafpunten is 3 minuten) verschil op de tweede plaats, Een minimaal verschil in een rit met een tijdsduur van circa 8 uur. In de lourklas behaalde de Middel burgse combinatie B. Oostwal-T. Vis ser de ritzege met 381 strafpunten. Met een verschil van 70 strafpunten ein digde de équipe Van de Zande-Van de Zande op de tweede plaats. Tweeënnegentig automobilisten had den een slapeloze nacht over om de route af te leggen over de donkere bin nenwegen van Walcheren en Zuid- Beveland. Zesendertig sportklassers en 56 tourklassers hadden voor clit, nachte lijk rallyevenement ingeschreven. Vanaf half acht gingen de deelnemers zaterdagavond van start in de Schel- lachseweg bij de gemeentegrens van Middelburg. Omstreeks zes uur zon dagmorgen arriveerden de laatste équi pes aan de finish aan de Arnebrug te Arnemuiden. De route was voor de deelnemers in de sportklas verdeeld in 3 trajekten met een totale lengte van 180 kilometer. De tourklassers legden 2 tra jekten af met een totale lengte van 100 kilometer. Het eerste gedeelte voerde over de binnenwegen van Walcheren en het tweede gedeelte bracht de deelne- door overmoed Het was hier vooral Cor Dagevos die de meeste doelpunten scoorde. In de eerste helft bleef de strijd gelijk opgaan hetgeen een 9-8 ruststand opleverde, maar in de tweede helft bleek Volharding de betere ploeg. Eindstand 23-19. In de heren 2e klas moest Sluiskil de eer laten aan Olympus III dat de wedstrijd met 16-12 in haar voordeel besliste EMM III en Marathon hielden elkaar goed in evenwicht 14-14. mers via talloze Zuid-Bevelandse kron kelweggetjes naar Goes, waar in de kan tine van de AKF-fabriek een rustpauze van ruim een uur werd gehouden. Het laatste trajekt over 73 kilometer voerde terug naar Walcheren. Langs de route stonden in totaal wel honderd controleposten opgesteld, de meeste bemand door vrijwilligers die vaak urenlang op de meest afgelegen plaat sen in de polder op hun post bleven op de deelnemers van een routespempel le voorzien. Bij de uitslag bleek dat niet iedereen de foutcontroles had weten te ontwijken: De laatstgeklasseerde equipe in de sportklas liep maar liefst 2180 strafpunten op. In hotel Walcheren in Koudekerke wer den de prijzen uitgereikt. Piet de Ruy- ter. voorzitter van de sportcommissie. vertelde de deelnemers over diverse moeilijkheden die de organisatoren hadden moeten overwinnen. Door de regen waren de wegen erg modderig en glad geworden. Dit bracht vooral veel deelnemers in de tourklas in moeilijk- hedea Velen kwamen hierdoor in tijd nood. Een tijdcontroleur was met zijn auto weggezakt in de modder zodat hij niet op tijd op zijn post kon zijn Verdei had men enkele wegen uit de route moe ten halen omdat deze onbegaanbaar waren geworden. Tegenslag was er ook voor de équipe Beenhouwer uit Oost- Souburg: al in het eerste trajekt moes- Klopt. Ook in Brazilië. Dank zij onze belangen in de BEAL Banque Européenne pour l'Amérique Latine S.A.). Adres: Rua José Montauri 155. Nadere informatie: Amro kantoren of telefoon: 020-28 3684. ten ze de strijd staken wegens een de- fekte versnellingsbak. Voorzitter A- de Pree sprak zijn waar dering uit over alle medewerkers aan deze nachtrally. Zo'n 80 personen waren in de weer om de rit vlekketoos-te laten verlopen. De heer De Pree haakte nog even in op de afwijking van de ritver- gunnlng door de gemeente Middelburg. Deze week zal hierover een onderhoud zijn met de burgemeester. ,,Mel alle Zeeuwse autosportverenigingen moe ten we trachten onze sport hoog te hou den en voorkomen dat we overlast ver oorzaken. In het bijzonder zullen we er dan ook op wijzen dat in vele gemeenten nog zogenaamde 'zwarte' ritten verre den worden. Ritten, die niet door een autoclub worden georganiseerd en waarvoor nummer een vergunning aan de instanties wordt gevraagd." Nadat de uitslag door vice-voorzitter W. J. Bour was bekend gemaakt, overhan digde voorzitter De Pree de bekers aan de winnaars in beide klassen. Voor het merendeel der deelnemers was er een prijs. De uitslag: UitslagSportrklasse. 1 dhr. enmevr. Tuinman 558 strp.2 P. Poelman en J. Schuitema 561:3 dhr. en mevr Allemekinders 646: 5 dhr. en mevr. Vermeulen 719: J. van Nieuwenhuizen en C. Bode 668; dhr. en mevr. P. J. Westveer 755; 7 dhr en mevr. Deegens 781: 8 dhr. en mevr van Berendonk 912:9 dhr. en mevr. Hol- lestelle922; 10I.BogteenBenBogte957; 11C. de Vos en D Sinke 957: 12 dhr. en mevr de Nooyer985:13L. Woutersen W. van Teil 1001. 14 E. H. Kupersen mevr. Schuitema 1018; 15 dhr. en mevr Engelaan 1057: 16 dhr. Biese en dhr. van de Hagen 1060; 17 dhr én mevr. Din- gemansel069; 18dhr enmevr A. M. Westveer 1114; 19 dhr. en mevr. Bruggeman 1116; 20 mevr. Vos en dhr. Luyks 1166; 21 dhr. en mevr. Joziasse 1179; 22 M.Hubregtsen en J. de Klerk 1205.23 P. Jopse en W. Francois 1221; 24 dhr. Dekker en mevr Cornet 1267; 25 J. Janse en J. Schillemans 1283. Uitslag B-klasse 1 B. Oostwal-Visser381 pnt.; 2 hr en mevr. v. d. zande 451; 3 F. Moens-M. Coppens485; 4 hr. en mevr. Wijkhuis 539; 5 Th. Bruggeling-J Meyers 556: 6 C. de Bruyne- mevr. de Bruyne 557: 7 hr. en mevr. Dinge- manse 566:8 hr. en mevr. Miedema 578; 9 C. P Vergouwe -J. Minnaard 610:10 hr. en mevr. de Visser 611; 11 L. J. Vercouteren-A. Goedege- buure 619; 12 hr en mevr. Constant 689; 13 L. J. Wensveert-W. Hoek 692: 14 Hr. en mevr. Minderhoud 692; 15 J. E. Gerrits-P. H. Blaauw 710: 16 hr. en mevr. Oelrich 752; 17 M. v. Buuren-de Man 767; 18 hr en mevr. Zegers 773. 19 R. Rensen-J. C. Klap 774: 20 hr en mevr. Koelman 776. SOUBURG - ue vierde Kammeken- sprestatieloop, die de gymnastiekver eniging Astrow uit Souburg in samen werking met de atletiekafdeling van Zeeland Sport Vlissingen hield, trok dankzij het goede weer bijna 400 deel- HAIFA - Gennadi Sosonko heeft maandag, na een zeer zware strijd, zijn afgebroken partij tegen Ya- nofski in de ontmoeting Nederland - Canada gewonnen. Nederland heeft door dit resultaat in de twaalfde ronde een overwinning van 2,5 - 1,5 op de Canadezen behaald. Op de ranglijst delen Nederland en de Ver enigde Staten met nog één ronde tc spelen de eerste plaats met 33,5 pun ten. Engeland is derde en heeft 33 punten. In de laatste ronde komt Nederland vermoedelijk uit tegen Finland en ontmoet de Verenigde Staten Wales. De stand aan de kop van de ranglijst is twaalf ronden 1. Nederland en de Verenigde Staten 33.5 punten. 3 Engeland 33 punten, 4. Arg^i- nlë 31 punten. 5. West-Duitsland 28.5 „mi- ten. 6. Israël, Wales 27 punten. 8. Canada, Finland 26,5 punten. De uitslagen: Nederland - Canada 2,5 -1.5. Verenigde Staten - Columbia 3-1. ChiLi- Engeland 0.5 - 3.5, Argentime -Zweden 2.a - 1.5, West-DuiIsland - Zwitserland 1.5 - 2,5. Wales - IJsland 3-1Israël - Filippijnen 3-1. ■Australië - Spanje2,5 -1.5. Nieuw Zeeland - Finland 0.5-3.5. Denemarken - Noorwegen 2-2, België - Iran 2-2, Schotland - Italië 2-2. Oostenrijk - Costa Rica 4-O.Guatamala - Uraquay 1,5 - 2.5, Bolivia - Paraguay 0-4, Frankrijk - Thailand 4-0, Luxemburg - Venezuela 0,5 - 3,5, Monaco - Ierland 1-3. Honduras - Farour4-0, Dominicaanse re publiek - Andorra 2,5-1,5, Hongkong - VS Maagden eilanden 3-1, Britse maagdenei landen - Japan 0-2, 2 afgBermuda - Pa- poëa Nieuw-Guinea 2,5 - 1,5. Guernsey - Nederlandse Antillen 3,5 - 0.5. Bij de dameswedstrijd Nederland - Dene marken eindigde de afgebroken partij tus sen de Deense Haahr en Corrie Vreeken in remise, waardoor de ontmoeting uiteinde lijk in een,gelijk spel eindigde' 1,5 - 1,5. Nederland komt in de laatste ronde uil tegen Israël, dat de Olympiade bij de da mes reeds heeft gewonnen. De stand in de finalegroep van de dameso lympiade is; 1. Israël 14 punten (kam pioen), 2. Engeland 10 punten. 3 Neder land 9.5 punten, 4. Verenigde Staten 9 punten. DINSDAG 9 NOVEMBER 1976 HAIFA (ANP) - De Nederlandse schaker Gennadi Sosonko is door hel congres van de wereldschaak bond (FIDE) de titel van internatio naal grootmeester verleend. So sonko was door de Nederlandse schaakbond (KNSB) kandidaat ge steld voor deze titel, nadat hij twee maal een grootmeesterrcsullaat had behaald. De eerste maal gebeurde dat in het Hoogoventoernooi 1975 met een score van 8.5 uit 15. In het voorjaar van 1976 voldeed de uil de Sovjet- Unie stammende Sosonko in Vinko- vci (Joegoslavië) andermaal aan de grootmeesternorm' 9 uit 15 in een sterk bezet toernooi, dat werd ge wonnen door de Tsjech Hort en de Hongaar Sax, Gennadi Sosonko is na Euwe, Donner en Timman de vierde Nederlandse grootmeester. Door het congres van de FIDE werden in Haifa twintig nieuwe grootmeesters be noemd. Een beslissing om Gert Lig- terink, die zich op de olympiade met een score van 6 uit 7 tot nu toeuitste-. kend weert, tot internationaal mees-! ter te benoemen, werd aangehouden tot aan het einde van de olympiade. GOES - In de sporthal te Goes werden de huisvrouwenwedstrijden van de Zeeuws Brabantse Turnkring gehou den. De plaatselijke leiding was in handen van de gymnastiekvereniging Volharding uit Goes, die in samenwer king met de wedstrijdleider C. v. Weele uit Krabbendijke, voor een vlot ver loop zorgde. In beide wedstrijden, vierkampen, werd zeer goed geturnd en waren de verschillen uiterst gering. In wedstrijd A., met normale oefenstof, was het, evenals het vorige jaar. de gymnastiekvereniging U.D.I. uit Bergen op Zoom, die van de 19 deelnemende veremgingsgroepen als eerste eindigde met 34,46 punt De huisvrouwen van MTV'69 uit Middelburg legden met 34.48 punt beslag op de tweede. SV Koudekerke met 34,2 punt op de derde, volharding Goes met 33.66 punt op de vierde en WIK Wemeldinge met 33,34 punt op de vijfde plaats. Deze vereni gingen kwamen daardoor in aanmer king voor de ere-prijzen. In totaal kon den in wedstrijd A elf eerste, vijf tweede en twee derde prijzen worden toege kend. Een vereniging viel buiten de prij zen. Ook in wedstrijd B, met moeilijke oefe ningen. waren de verschillen gering. Hier kreeg Astrow uit Souburg de hoog ste jurywaardering: 35.49 punt. De tweede plaats van voor UDI uit Bergen op Zoom (34,64 pnt.) en de derde plaats voor volharding uit Goes (33,98 pnt.). Opmerkelijk was dat in wedstrijd B alle deelnemende ploegen een eerste prijs behaalden. Behalve de vierkampen was er nog een keuzewedstrijd ritmise gymnastiek. Hier was het UDI uit Bergen op Zoom dat met een prachtige knotsoefening, door de jury beloond met de zeer hoge score van 18 punten, onbetwist als eer ste eindigde en daardoor beslag wist te leggen op een derde ere-prijs. Sparta Krabbendijke behaalde met zijn fraaie baloefening 16 punten, goed voor de tweede plaats. Volharding uit Goes kwam met een ritmische oefening zon der gereedschap tot 15,6 punt en Astrouw Souburg met een knotsoefe ning tot 15 punten. Mede door tie zeer goede voorbereidin gen en het feit dat om iedere tiende punt werd geknokt, behoren deze huis vrouwenwedstrijden tot een der hoog tepunten van het Zebra werkprogramma. Volharding uit Goes verzorgde aan het eind van de wedstrijddag een demon stratie met. gynastiek 'voor moeder en kind' die bij de talrijke toeschouwers zeer in de smaak viel. Tot slot van het tumfeest. want zo kan deze wedstrijddag zeker genoemd wor den, turnden de meer dan 200 huisvrou wen nog eenmaal gezamenlijk de vrije oefening uit het wedstrijdprogramma. De uitslagen waren; wedstrijd A: Vol harding Goes eerste prijs 33.66 pnt.. tweede prijs 31,26 pnt., C. G. V. Clinge eerste prijs 32.78 pnt., tweede prijs 30,34 pnt., MTV'69 Middelburg 2 x eerste prijs 34.38 pnt. en 32,45 pntWIK Wemel dinge 2x eerste prijs 33,34 punt en 32,16 pnt.,-Sparta Krabbendijke tweede prijs 30.87 pnt.,1 Thor Sas van Gent tweede prijs 30,61 pnt.. WIK Rilland Bath eerste prijs 32,40 pnt., Udi Bergen op Zoom 2 x eerste prijs 34.46 pnt en 32,77 pnt., SVS Serooskerke eerste prijs 33,10 pntSV Koudekerke eerste prijs 34,20 pnt.. en derde prijs 29,23 pnt.. Astrow Souburg derde prijs 29,96 pnt.. Olympiade Ka- pelle tweede prijs 31.53 Wedstrijd B: Olympiade Tholen 33.73 pnt.. Astrow Souburg 35.49 put.. Sparta Krabbendijke 32,39 pnt,. Udi Bergën op Zoom 34,64 pnt. Thor Sas van Gent 33,34 pnt, Olympiade Kapelle 32.43 pnt,. Volharding Goes 33,98 pnt en Olympia Tholen II 32.05 pnt. Allen be haalden een eerste prijs. Ritmise gymnastiek; Udi Bergen op Zoom, 18 pnt. Volharding Gles 15,6 pnt, Sparta Krabbendijke 16 pnt,, en Astrouw Souburg 15 pnt,, ook hier be haalden allen een eerste prijs. Voor de kleine prestatieloop kwamen tweehonderd sportievelingen naar het sportveld van Atlas Ritthem, waar ge start werd. Eerst ging het richting zee dijk. waarna de route via de Schoone Waardin, de zeedijk en wat binnenwe gen verder voerde, Na een kwartier kwamen de eerste lopers van de 4 km al weer bij de finish aan. Daarna gingen de prestatielopers van start voor de 9 km. Hier stonden plus minus 180 deelnemers, onder wie be kende atleten te wachten op het start sein. Toen dit gegeven was trokken ze naar Fort Rammekens. verder over de zeedijk en enkele binnenwegen weer te rug naar het sportveld waar de finish was. Onder luide aanmoedigingen van de supporters werd er op het laatste stukje soms toch nog een sprintje uitge perst om toch maar een goede tijd od de kaart gestempeld te krijgen. Haal meteen een formulier bij uw club of winkelier. OOSTBURG - Avanti/Massee heeft de eerste winstpartij behaald in de eerste klas landelijk van het badminton. Slachtoffer werd Veglo I uit Leiden, dat thuis met 6-5 klop kreeg van de Middel burgse ploeg. Een winst, die twee competitiepunten oplevert voor de Zeeuwse ploeg. Pas bij een winst die 7-4 of hoger is, krijgt een club 3 competitiepunten. zet van Avanti/Massee bleek het- om draaien van de herendubbels te zijn. Nico Smolders en Ad Proos kregen geen kans tegen de gebroeders de Rooy (15- 12. 15-11, maar hun 'opoffering' resul teerde wel in winst van Coen Valckenier en Danny Mol in hun herendubbel. Aan de basis van de winst lag doodeen voudig het feit dat Danny Mol met Avanti/Massee mee kon doen. Wan.t dat betekende dat de herenafdeling van de ploeg aanzienlijk beter was bezet. Mol zorgde in een partij met een raar score verloop tegen Wim de Rooy voor een overwinning met 15-13.13-18 en 8-15 Een tweede punt sleepte hij m de wacht samen met Nel Ririhena in de mixed. In de partij tegen Sylvia Frederikse en De

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13