Zeeuwse tafeltennisto elkaar op GPTrico Nob p bestrijdt e-Reburo Effect revancheert zich op St Laurens DAMES TERNEUZEN HIELPEN MIDDELBURG AAN VOORSPRONG IN 4E KLAS HOCKEY Nieuw: Floxil de keelpijnstiller. PZC/s Geen succes Zeeuwse zwemploeg tegen Brabant en Limburg IN TEGENSTELLING TOT VORIG JAAR OPEN TOERNOOI IN DE SPORTHAL VAN HULST RDG II won van Den Burcht: 14-6 FRANSE PROFS ZETTEN BOND VOOR HET BLOK Noordieren tegen Belgen De toekomst is een gesloten gordijn Beroering onder arbiters Belgie DINSDAG 9 NOVEMBER 1976 sport 12 I ADVKKTlSNTli DICK JERAS WILFRIED DUMEZ ANDRÉ LOUWEN KOEN DE VRIES PAUL MATHIJSSEN Floxil zuigtabletten helpen snel. vóórdat uw keelpijn erger wordt. Twee krachtig werkende antiseptica bestrijden uitbreiding van keel- en mondholte-infecties. U kunt weer slikken en praten zonder pijn. Floxil. Aangenaam zacht van smaak. 24 Zuigtabletten in handige doordrukstrïps. f 3.95. Uitsluitend bij uw drogist en apotheek. GRAAUW - De tafeltennisvereniging St. Aloysius uit Graauw houdt zondag voor de tweede maal het internationale tafeltennis toernooi om de grote prijs Trico Noble-Reburo in de Hulsterse sporthal Den Dullaert. Het tweede toernooi om de grote prijs Trico Noble Reburo is zeer duidelijk op een andere leest geschoeid dan het eerste van vorig jaar. Toen waren topspelers als Bert van der Helm, Nico Slobbe, Hans Lingen en de Belgen Walter Dusarduyn en Norbert van der Walle geïnviteerd. St. Aloy heeft er dit jaar van afgezien topspelers uit te nodigen: de club heeft nu open inschrij vingen gehanteerd met het gevolg, dat de grote namen ontbreken maar dat het aan de top zeker niet minder spannend wordt. verse hoofdklassers moeten als de grote favorieten voor de eindzege wor den beschouwd met voorop natuurlijk Vivian Blanckaert. Zij krijgen zelfs tegenstand vanuit Luxemburg, dat met Lea Zeimet, Carla Risch en Nadia Del tour zal zijn vertegenwoordigd, terwijl vanuit Belgié een vijftal speelsters van Wenduine in de hoogste klas is inge deeld. Het heren toernooi Delooit in de hoogste klas zelfs bijzonder interressant te wor den, omdat daar vrijwel de gehele Zeeuwse top aanwezig is. Behalve Ro- PARIJS (AFP)- De Franse profwiel renners, die maandag in Parijs ver gaderden, hebben besloten de Franse wielerbond voor het blok te zetten, teneinde de problemen rond het gebruik van verboden stimule rende middelen tot een oplossing te brengen. De problemen hebben de Franse wielerwereld de afgelopen weken danig beziggehouden. Na afloop van de vergadering gaven de renners een communiqué uit, waarin werd vermeld dat 'alle aan wezige wielrenners unaniem hadden besloten de dopingcontroles van de bond te boycotten en bovendien zouden weigeren hun licentie voor 1977 te tekenen". mam Schalley, Wilfried Dumez en Paul Mathijssen van St Aloy hebben ook Dick Jeras van Wilno en Koen de Vries en André Louwen van MZ voor dit toer nooi ingeschreven. Zij krijgen de kans om zich weer eens te meten met de hoofdklassers van St. Aloy, die als alles normaal is op 27 no vember wellicht promoveren naar de promotie-ereklas, terwijl bijvoorbeeld MZ hard op weg is naar een plaats in de 'hoofdklas. Maar behalve het genoemde zestal spelen in de hoogste seniorenklas ook Dick de Waal en Peter van Wijk van NOAD uit Schiedam, dat in de andere hoofdklas aan de leiding staat en vooral voor de St. Aloy-spelers wordt het inte ressant om met die spelers eens de krachten te meten. Verder komen nog van buiten Zeeland in actie Peter Smit van Salamanders uit Den Haag en zijn clubmakker Luijcks. Van Zeeuwse zijde wordt de hoogste seniorenklas volge- maakt door Jan Willem Duinink van St. Laurens. Tom Slager van Wilno, Jo Bo- gaert van S.T Aloy. Cees Baumgarten van Wilno en Paul van Laere van St. Aloy. Bij de damestop is het een internatio naal gezelschap. Uiteraard komen Jeanne de Waal, Vivian Blanckaert en Sterre Blanckaert in actie. De kers- LONDEN (Reu ter) - Voor de kwalificatie wedstrijd om het wereldkampioenschap woensdag a.s. in Luik tegen België heeft de Noord- ierse manager Danny Blanchflowereen beroep gedaan op dezelfde spelers, die in Rotterdam op 13 oktober tegen Ne derland een gelijkspel (2-2) bewerk stelligden. Het elftal van Noord-Ierland zal bestaan uit: Doel' Pat- Jennings, achter Jimmy Nicholl, Allan Hunter (aanvoerder), Tommy Jackson en Pat Rice. Midden: Bryan Hamilton, Sammy Mcllroy en Chris McGrath. Voor: Trevor Anderson. David McCreery cn George Best. Reserves: David Piatt. Sammy Nelson. Tommy Cassidy, Peter Scott, Martin O' Neill en Derek Spence. De Belgische bondscoach Guy Thys heeft na de maandagmiddagtraining de Belgische ploeg bekend gemaakt. Hij aarzelt nog tussen Cools (Brugge) en Verheyen (Lokeren). Cools is in de Eu ropacupwedstrijd Brugge-Real gewond geraakt en het is nog met zeker of hij kan spelen. De ploeg ziet er als volgt uit: Piot, Gerets, Broos, Vandendaele en Renquin, Vanderelst, Coeck, Courant en Cools of Verheyen, Van Gooi en Lambert. Van Zeeuwse zijde komen Koos van Rooyen-Jakobsen van Big Smash en Betsie Stroo-Jakobsen van Veere in de hoogste klas in actie. Zowel bij de heren als bij de dames wordt er gespeeld in vijf poules van drie. waarvan de winnaars overgaan. Via een tussenronde wordt er beslist wie uitein delijk de halve finales zal spelen. Het toernooi om de grote prijs Trico No- ble/Reburo staat alleen open voor se nioren of voor jeugdspelers, die lande- lijkbij desenioren spelen. Verdeeld over 13 klassen zijn er meer dan tweehonderd inschrijvingen binnengekomen. Van wege het aantal dubbele inschrijvingen bedraagt het. aantal deelnemers ruim honderd. Zowel bij de heren als bij de dames wordt er gespeeld in de klassen A t/m H. Er wordt in de Hulsterse sporthal op twintig tafels gespeeld. Het aantal inschrijvingen voor dit toernooi is voor de organiserende be slist geen tegenvaller. Voorzitter Remy Mangnus: „Vorig jaar lag het iets an ders omdat we toen een aantal topspe lers hadden uitgenodigd en we ook nog met jeugd speelden. Daar zijn we dit jaar vanaf gestapt. We hebben er een open inschrijving van gemaakt. Ik ben voor de eerste keer op deze manier be slist niet ontevreden. We hebben bij de heren de complete Zeeuwse top en dat gië en Luxemburg. Zo iets nioet groeien". Remy Mangnus. zijn vrouw Henny en Toine Mens hebben er alles aan gedaan om het toernooi nog intemationaler op gezet. te krijgen. Men heeft invitaties ge stuurd naar een groot aantal buiten landse clubs. Op dat punt zijn ze er niet helemaal uitgekomen. Bij de heren bleek er in het buitenland totaal geen belangstelling, trouwens de belangstel ling van buiten Zeeland is ook niet overweldigend, alleen bij de dames kreeg de club uit Graauw reactie vanuit het buitenland. Het omvangrijke tafeltennistoemooi begint zondagmorgen om elf uur en naar alle waarschijnlijkheid zullen om streeks vier uur - half vijf de laatste fina les worden gespeeld. Ex-St. Aloyspeler René van Dijk is als bondsgedelegeerde m Graauw aanwezig om toe te zien dat de zaak werkelijk op rolletjes loopt. De ex-Aloyspeler speelt momenteel bij het Schiedamse NOAD dat net als St. Aloy op weg is naar een plaats in de promotie-ereklas. René van Dijk die eerst als speler had ingeschreven neemt zondag de plaats in van Sjaak Vermeu len uit Zierikzee die wegens drukke werkomstandigheden niet aanwezig kan zijn. VLISSINGEN - De belangrijke wed strijd in de regionale damhoofdklas tussen RDG II Den Haag en Dén Burcht Voorburg is in een 14-6 zege voor de Ha genaars geëindigd. Winst van een van beide teams was wellicht de beste op lossing voor het onderaanstaande Lammerenburg, dat slechts door winst op deze beide tegenstanders een beslis singswedstrijd om het behoud van een De uitslagen in deze klas: Dordrecht-, Damlust Gouda 11-9; Den Haag - DO: Delft 10-10; RDG n - Den Burcht 14-6; es Lammerenburg - Middelburg 6-14. De stand: 1 Dordrecht 14 punten uit' wedstrijden; 2 Charlois6-10; 3 Den Haai 6-8; 4 Damlust 7-8; 5 DOS Delft en Mid delburg, beiden 5 uit 6; 7 RDG II6-4; Den Burcht 6-2: 9 Lammerenburg 6-0. SITTARD - De Zeeuwse zwemploeg heeft in Sittard strijd gelverd tegen de ploegen van Brabant en Limburg. Veel succes was er echter voor de Zeeuwen tegen deze sterke tegenstanders niet weggelegd. Slechts één overwinning werd behaald en wel door de Middel burger Rob Geervliet. Hij won met ruim verschil de 100 meter rugslag bij de jongens onder de 16 jaar. Bovendien behaalde hij in deze leeftijdsgroep een derde plaats op de vlinderslag. Even leek het er op dat ook Jaap Key- mel uit Vlissingen een overwinning zou gaan behalen. Hij had op de 200 meter (ADVERTENTIE) MIDDELBURG - De spanning in de eerste klas van de Zeeuwse afdelings competitie tefeltennis is ook na de zesde wedstrijdweek onveranderd aanwezig gebleven. Opnieuw vielen er verrassingen te noteren. De return wedstrijd van de aanvankelijk als fa voriet gestartte teams van St Laurens 1 en Effect 1 eindigde uiteindelijk in een kleine 4-6 zege voor de Terneuzenaren, die hiermee volledig revanche namen voor de nederlaag, die zij bij de opening van de competitie in eigen huis tegen de Middelburgers moesten incasseren. De allerlaatste parij bleek de beslissing te moeten brengen: bij een 4-5 Effect- voorsprong won Frans van Waterschoot ook zijn derde partij tegen Albert de Vries met tweemaal 19. Ellect komt nu op gelijke hoogte met St Laurens 1 op een gedeelde vierde plaats. Leider Zand 1 ontving het in de compe titie eveneens goed meedraaiende St Laurens 2. De thuisclub nam in eerste instantie een 3-1 voorsprong die echter door het trio Den Engelsman. Van Veen en Vogel werd omgezet- in een 4-5 voor sprong Het was tenslotte weer Sloot- mans. die via Van Veen in twee games het gelijke spel redde, waarmee de lei ding bleef behouden. Tonnie Pieters (ONA) begon erg goed in de thuiswedstrijd tegen Big Smash 1 door Jan Meyer in de derde game te kloppen. Ook Koos van Rooijen werd door dejeugdigeDostburger nog aan de zegekar gebonden, maar dat bleken de enige wapenfeiten van de thuisclub, waardoor de bezoekers uiteindelijk met een verdiende 2-8 zege terugkeerden naar Walcheren en nu zelfs een tweede plaats innemen achter koploper Zand 1 In de 2e klas A zag Zand 2 kans voor een verrassing te zorgen door in Vlissingen leider Wilno 2 het eerste wedstrijdpunt te ontfutselen via een gelijkspel, dat mede werd veroorzaakt door het niet meespelen van Slager. MZ 3, dat vrij gemakkelijk van MZ 4 won (2-8). komt hierdoor weer een punt dichter bij de koplopers Goes 1 ondervond geen moei lijkheden bij Westerzicht 1 dat in Goes met 8-2 werd verslagen. In Zeeuwsch-Vlaanderen sloot Effect 2 de clubwedstrijd tegen Effect 3 af met een duidelijke 9-1 score en alleen Van Tiel redde hierbij de eer voor zijn team door Van de Sande te kloppen. Ook St Aloy 3 won voor de tweede maal van St Aloy 4. Het werd opnieuw 3-7. In 3 A moest jaap Houmesvoorzijn team MZ 7 alle zeilen bijzetten om tegen zijn club genoten van MZ 10 tenminste nog een gelijkspel uit het vuur te kunnen slepen. Laurens 3 en Zand 3 liepen daardoor nog wat verder uit want eerstgenoemd team klopte Goes 3 ruim met 9-1 en Zand 3 bleef, zij het met veel moeite, baas over een goes partij gevend Amemuiden 1 waarin Baarends niet tot scoren kon komen en alleen Leo Goormachtig met twee overwinningen voldeed. MZ 6 bleef in 3 B aan kop na een 2-8 zege op MZ 9 en in 3 C revancheerde MZ 5 zich voor de onlangs geleden nederlaag tegen MZ 8 via een onverwachts hoge 8-2 zege. MZ 8 blijft ondanks de nederlaag wél aan kop temeer daar MZ 5 in de inhaalwedstrijd tegen B.Smash 3 in Biggekerke op 5-5 bleef steken, vooral denkzij een succes volle wedstrijd van Henk Krijger. Ook de leider in 3 D Answest 1 moest een eerste verliespunt incasseren door bij Effect 4 slechts gelijk te spelen. De eer ste nederlaag van Ben van Damme, tegen Ad deBruijne. was hierbij een feit. Doordat SAR 1 kans zag rivaal AKF 1 met 3-7 te bedwingen, schoof het hele veld wat dichter bij elkaar. De verras sing in de 4e klas was de eerste neder laag van leider Zand 4 in groep C, dat met een invaller voor Marijke van de Voorde in Zierikzee na 6-4 de winst moest achterlaten. De volledige uitsla gen zijn: Senioren: le klas: ONA 1-B.Smash 12-8: Lau rens I-Effect 1 4-6; Zand 1-Laurens 2 5-5; 2e klas A: Goes 1-Westeracht 1 8-2; MZ 4-MZ 3 2-8; Wilno 2-Zand 2 5-5; 2e klas B: Effect 2-Effect 3 9-1; Aloy 4 Aloy 3 3-7; 3e klas A: MZ 10-MZ 7 5-5: Zand 3-Amemuiden 1 6-4; Lau rens 3-Goes 3 9-1; 3e klas B; MZ 9-MZ 6 2-8; B.Smash 2-Marathon 1 9-1. Amemuiden 2-Goes 2 1-9; 3e klas C: B.Smash 3-MZ5 5-5; Scaldina 1-B.Smash 3 2-8; MZ 8-MZ 5 2-8, PNL 1-Wilno3 8-2; 3e klasD: Effect4-Answest 15-5; Effect 5-Effect 4 1-9; AKF 1-SAR 13-7; 4e klas A' MZ 16-MZ 11 2-8; Marathon 2- Zand 6 7-3: Answest 2-NAPM 2-8; 4e klas B: MZ 17-MZ 12 0-10; Zand 5-Kapelle 3 9-1; 4e klas C: PNL 2-MZ 12 0-10: Zand 4-Kapelle 3 9-1; 4e klas C: PNL 2-MZ 13 8-2; KapUe 1-Zand 4 6-4; Veere 2-Scaldma 2 2-8; 4e klas D: KapeUe 2-PNL- 3 3-7; Amemuiden 3-Veere 11-9; MZ 14-Wilno 4 7-3, 4e klas E- Zand 7-Marathon 3 8-2: MZ 15- MZ 188-2; 4e klas F: Effect 7-Effect 6 1-9, SAR 2-AKF 2 10-0; Hunioren leklas: MZ 5-MZ 4 2-8; Alov 2-Effecl 13-7; 2e klas A: Westerzicht 1-MZ 810-0; Zand 2-MZ 6 8-2; 2e klasB: MZ 7-Amemuiden 10-10; Effect 2-Zand 3 9-1; 3e klas A; MZ 11-Laurens 3 0-10; Zand 4-Wilno 4 5-5; 3e klas B: MZ 10- Laurens 2 0-10: Wilno 3-Zand 5 5-5: 3e klas C: MZ 9-SAR 1 3-7; Zand 6-Kats 1 2-8; 4e klas A" Laurens 4-Westerz. 3 2-8; Amemuiden 3- Zand 8 8-2:4e klas C: Westerz. 2 Marath 2 6-4; Kats 2-Amem 2-1-9; MZ 14-3 Smash 3-7; 4e klas D; SAR 2-SAR 3 8-2: Zand 7-MZ 12 3-7. Laten we er even een tipje van oplichten. We zien dan, dat er door een ruit gemiddeld ruim drie keer zoveel warmte naar buiten ontsnapt als door een muur. Maar we zien niet of er in een wat verdere toekomst voldoende nieuwe energie zal zijn die het tegen aardgas kan opnemen. Hoe krijgen we wat meer zekerheid? Niet door 'n gordijn verder te openen. Maar juist door 't helemaal te sluiten, zodra de zon onder is. Want ramen zijn 's winters altijd koud. U voelt 't als u er te dicht bij zit. Worden ze 's avonds en 's nachts afge schermd door overgordijnen dan spaart dat heel wat gas. Zeker als dat 25 jaar lang in 4 miljoen huizen gebeurt. Dus voortaan gordijnen dicht als 't donker wordt. Dat maakt de toekomst wat lichter. Gezamenlijke publikatie van het Ministerie van Economische Zaken.de Vereniging van Exploitanten van Gasbedrijven in Nederland (Vegin) en N.V. Nederlandse Gasunie conespondenneadres posibus 19 Groningen wisselslag na de onderdelen vlinder-, rug-, en schoolslag een voorsprong van enkele lengten, doch hjij werd op de fi-, nish nog geklopt door zijn Brabantse tegenstander. Met zijn tijd van 2.28.3 vestigde hij wel een nieuw Zeeuws re-J cord. Rob evan de Velde - eveneens uil Vlissingen - bewees dat hijn finane- plaats op de Nederlandse kampioen schappen geen toeval is geweest. Hij j legde in dit sterke gezelschap belsag op de 2e plaats. Bij de jeugd onder de 10 jaar kwam Johnny de Vries (Zeelandia) tot een uit stekende verrichting door beslag te leg gen op de tweede plaats in de schitte rende tijd van 1.16.3. Bij de meisjes in deze leeftijdsgroep haalde ook Sandra Verdonck van Scheldestroom het ere-* podium. Zij werd op de 100 meter'' schoolslag 3e in de tijd van 1.40.1 Maijolein van de Neste uit Temeuzen kwam tot enkele fraaie prestaties. Eerst moest zij op de 200 meter wisselslag slechts weinig toegeven aan Carla Wil- lems (Vlissingen) maarlaterzwomzij op de 200 meter vrije slag bijna een Zeeuws record. Zij bleef op 0,1 seconde verwij derd van het record, dat nog op naam staat van Nel Bos. Paula Buijsse van Scheldestroom be wees dat zij met haar tijd van 1.10,1 momenteel in Zeeland de sterkste sprinster is. Met deze tijd behaalde zij de zesde plaats. De ploeg van Brabant won dce driekamp voor Limburg en Zeeland. verstandig mei energie MIDDELBURG - In de 4e klas dames van de hockycompetitie heeft Olympia Terneuzen in een spannend duel tegen Etten Leur voor eigen publiek een punt weten te bemachtigen. In de eerste helft was het over het algemeen een ge- lijkopgaande strijd. De aanvallen van Etten-Leur waren zo nu en dan zeer ge vaarlijk doch tot doelpunten kwamen de Brabanders niet. In die laatste mi nuut kreeg de thuisclub" een strafbal toegewezen doch deze werd niet benut In de 2e helft werd de thuisclub onder zware druk gezet. De Olympia- verdediging wist echter het hoofd koel te houden en al deze aanvallen af te slaan De Brabantse voorhoede wist op het juiste moment tot afronding te ko men waardoor de eindstand blanco bleef. De Middelburgse dames hebben in Zie rikzee een forse zege behaald: 11-0. Door deze overwinning hebben zij één punt voorsprong genomen op Etten-Leur. De ontmoeting ZwartrWit-Rapide eindigde in 3-3 terwijl Prinsenbeek door de 5-0 zege op Teteringen twee punten op de ranglijst steeg. Ook de Vlissingse dames wisten beide punten mee naar huis te nemea Zij versloegen in Roosendaal Pelikaan met 2-0. De stand is: Middelburg 8 7 1 0 15 46- 4 EttenLeur 8 6 2 0 14 48- 2 Olympia 8 4 4 0 12 28- 7 Vlissingen 8 5 1 2 11 25- 8 Pelikaan 8 4 1 3 9 23-12 Prinsenbeek Raplde Zwart Wit Teteringen HSD 7 0 0 7 6 10-23 5 17-22 4 7-12 2 3-65 0 0-52 Pelikaan in Tempo II Rapide XI Zwart Wit IV 2 14 5 12-18 1 2 4 4 10-16 115 3 11-20 1 0 6 2 9-23 Etten Leur 2 Vlissingen 2 Vlissingen 3 Pelikaan 4 5 0 14 5 10-14 5 9-13 3 4-6 1 7-17 Voor de heren die in de hoofdbond uit komen was een inhaalprogramma vast gesteld. Daar in de 3e. 4e en reserve 4e kias geen achterstand was hadden uitr gezonderd Olympia II en Zwart Wit IV die teams een vrije zondag. Olympia II versloeg op eigen veld het Bredase team Zwart-Wit IV met 6-2. De stand is: Push IV 7 7 0 0 14 25- 6 Breda VI 7 6 0 1 12 20-11 Olympian 7 4 0 3 8 18-13 Middelburg n 7 4 0 3 8 18-16 In de afdeling IH van het zuidelijk dis trict staat het derde team van Middel burg ongeslagen aan kop. Het ziet er naar uit dat dit elftal, dat uit jonge spe lers bestaat, goede kansen maakt voor de titel. Push 5 en Warande 5 delen met 9 punten de tweede plaats. De stand is: Middelburg 3 6 6 0 0 12 14- 2 Push 5 6 4 1 1 9 17-11 Warandes 7 4 1 2 9 13- 7 Olympia 3 7 3 2 2 8 16-15 Breda 8 8 3 0 5 6 14-19 Bij de heren veteranen staat het team van Vlissingen op de eerste plaats; Zo wel Zwart Wit B als Pelikaan delen met één duel minder gespeeld te hebben de tweede plaats. De stand is: 7 6 0 1 12 20- 9 6 5 0 1 10 15- 4 6 5 0 1 10 15- 7 7 3 1 3 7 10- 8 5 1 1 3 3 4-14 6 1 1 4 3 5-14 7 115 3 11-16 6 1 0 5 2 5-13 Pelikaan Zwart Wit B Tempo Prinsenbeek BRUSSEL - Er heerst onrust onder de voetbalscheidsrechters in België. Zij vinden de bescherming op en rond de velden niet toereikend en hebben hierover een mondje open gedaan. Dit laatste zeer tot onge noegen van de Belgische voetbal bond, die van mening is dat de arbi ters slechts mogen fluiten en niet moeten gaan praten. Onlangs organiseerden de scheid- rechters uit de hoogste afdeling een persconferentie, waarop zij meer be scherming vroegen niet alleen voor zichzelf, maar ook voor de spelers. Het rondgaan van de bal eist alle aandacht op en de arbiters vonden het een zeer kwalijke zaak als er dan ook nog allerlei projectielen van de tribunes a(suizen. Bovendien deden zij een rechtsstreeks verzoek aan de pers niet altijd de mannen in het zwart direct als zondebokken aan te wijzen. Er is echter een artikel in het regle ment van de bond dat dergelijke perscontacten verbiedt en de bonds- bestuurders zijn er dan ook niet erg blij mee. Zij riepen twee scheidsrech ters, die zij als de aanstichters be schouwden, op het matje, namelijk de heren Francis Rion (nummer één in België) en Jaak van Melkebeke, die beiden op de UEFA-lijst voorko men. Rion en Van Melkebeke wer den geschorst van 17 november tot 17 maart. Het is echter zeer de vraag of de Belgische topscheidsrechters het hierbij zullen laten. De kans bestaat dat de spelleiders de bond met duidelijkere demonstra ties zullen trachten te overreden meer aandacht aan hun problemen le schenken. Zeer waarschijnlijk wordt weer vergaderd, zij het dit keer wel op een geheime pl aats. Misschien kiezen de arbiters dan voor een zon- dagje bij moeder de vrouw en de kin deren om daarmee de bond hun on misbaarheid te tonen. De problemen, die dat voor de bond zou opleveren, moeten bij de bestuurders de ernst van de zaak aangeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 12