Wisselende muziekkwaliteit, maar overstelpende drukte op muziekconcours te Hulst 1 rr-ijr SERVIES MAANDAG 8 NOVEMBER 1976 Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van. onze lieve zoon. pap pa. broer, zwager en oom WILLEM JACOB CIJVAT Zwaar valt ons dit verlies. De diepbedroefde familie. Vlissingen: J. S Cyvatrv. d. Putte J. van Kerkvoort OosUSouburg: Sandra Cijvat. WijsteriDr.i: J. van 't Wout-Cijvat G. van "t Wout Gerry en Rcmco Westkapelle: H. P. Cijvat G. L. CljvatrRoelse Jeannette en Monique Oost-Souburg: P Cijvat I. Cijvat^Bravenboer Dannij en Sasja Vlissingen. 5 november 1976 Spuistraat 96. Postbus 42. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het 'Bethesda-St.-Josephziekenhuis' aan de Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 10 november a.s om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats te Oost-Souburg. Vertrek van Spuistraat 96 om 14.10 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraaftilaats. Heden werd door een noodlottig ongeval van ons weggenomen onze geliefde zoon. broer, zwager en oom JACOBUS OP 't HOF op de leeftijd van 25 jaar. Kapelle: J. Op 't Hof P. Op 't Hof-Toorenaar Wemeldinge: C. Hamelink-Op 't Hof J. Hamelink Yerseke: A. A. Riedijk-Op "t Hof P. M. Riedijk Arnhem: J. Beumer-Op 't Hof J. J. L. Beumer Kapelle: C. A. Op 't Hof Kapelle: J- de Schipper-Op 't Hof J. H. de Schipper KapeUe: M. J. Op 't Hof Neefjes en nichtjes Kapelle. 6 november 1976 Oostgtraat 52 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 10 november a.s. om 14.30 uur vanuit de aula op de algemene begraafplaats te Kapelle. Gelegenheid tot condoleren in de aula na afloop van de begrafenis. Geen bloemen. Met diepe droefheid geven wij kennis dat door een noodlottig ongeval uit ons midden werd weggerukt onze liefhebbende neef en medewer ker COO OP 't HOF Zijn grote capaciteiten en zijn rechtvaardigheid in al zijn handelen zullen wij blijven gedenken. Kapelle. 6 november 1976 Enige en Algemene kennisgeving. Heden overleed in het ziekenhuis "De Bevelan- den" te Goes, na een kortstondig ziekbed, tot onze diepe droefheid onze lieve en zorgzame va der en grootvader HUIBRECHT JOHANNES V. D. VRIE weduwnaar van Dina Ganseman. op de leeftijd van 63 jaar. Kapelle: C. M. v. d. Vrie P J. v. d. Vrie C. P. v. d. Vrie-Saaman Dana Krimpen a/d Lek: J. A. v. d. Vrie A. J. v. d. Vrie-de Jonge Manon Kapelle: F. M. J. Kramer Kapelle. 7 november 1976 Dijkwelseweg 30 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag IC november 1976 om 11.30 uur op de algemene be graafplaats te Kapelle. Geen bezoek aan huis. Met grote verslagenheid geven wij hierbij kennis van het overlijden van de heer HUBRECHT J. v. d. VRIE op de leeftijd van 63 jaar. Ruim 50 jaar is hij aan ons bedrijf verbonden geweest. Als deskundige op het gebied van de graszaad teelt nam hij een belangrijke plaats in. In hem verliezen wij een zeer gewaardeerde me dewerker en een goed collega, die voor het be drijf veel heeft betekend. Directie en personeel Koninklijk Kweekbedrijf en Zaadhandel D J. van der Have B.V. Kapelle. 7 november 1976 Heden werd uit ons midden weggenomen onze beste zwager II. J. v. d. VRIE in de ouderdom van 63 jaar. A. Ganseman N. Schipper- Ganseman A. A. Ganseman Met leedwezen geven wij kennis dat op 6 no vember te Goes is overleden onze beste broer, zwager en oom ADRIAAN JACOBUS HENDERIKX Oost-Souburg. Oranjeplein 31 Op 6 november is te Goes tot onze diepe droel- heid overleden onze geliefde zwager en oom ADRIAAN JACOBUS HENDERIKX echtgenoot van Elisabeth P. Hoek. op dc leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: A. Hoek N. Hoek-Theune Rotterdam: D. Hoek J Hoek-Sandwijk Goes: P. J v Tooren-Hoek Neven en nichten Op 73-jarige leeftijd is van ons heengegaan, mijn lieve man. onze zorgzame vader ADRIAAN JACOBUS HENDERIKX echtgenoot van Elisabeth Hoek Goes: E P. Henderikx-Hoek Amsterdam- Peter Henderikx Heieen Hertzberger- Henderikx Bob Hertzberger Goes. 6 november 1976 Erasmusflat 805 De crematie zal plaatshebben donderdag 11 no vember a.s, om 10.30 uur in het crematorium aan de Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Geen toespraken. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed tot onze diepe droefheid onver wachts onze broer, zwager, oom en huisgenoot MARINUS WALRAVE op de leeftijd van 63 jaar. Terneuzen: Fam F. Walrave- Herrebout Biezelinge: Fam. J. de Schipper- Goes. 6 november 1976 's-Gravenpolderseweg 14 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 10 november 1976 om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Kloetinge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats Na een moedig en vol overgave gedragen lijden en na gesterkt te zijn door het Sacrament dei- Zieken is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma ULALIE NEELTJE VANDEPITTE-MEEUSEN weduwe van André Carolus Vandepilte. op de leeftijd van 66 jaar. West-Souburg: W. L. N. Brueren- Vandepitte W. H. M. Brueren Oost-Souburg: A. H. G. Vandepitte J. Vandepitte-Gabnëlse Vlissingen: H. A. L. Vandepitte L. M. Vandepitte-Geerse Middelburg: A. L. W. Vandepitte A. Vandepitte- van den Broeke en kleinkinderen Vlissingen, 6 november 1976 Koudekerkseweg 27 Correspondentie-adres: De Stoppelaarstraat 7. West-Souburg. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda.St Josephziekenhuis te Vlis singen. ingang Koudekerkseweg. Bezoekuur dagelijks van 18.30 - 19.30 uur. De gezongen uitvaartdienstzalplaatshebben op donderdag 11 november 1976 om 14.00 uur in de parochiekerk van St. Martinus. Kerklaan te West-Souburg, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam de Heer tot Zich Zijn kind. na een langdurig geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man en zorgzame vader en opa JOHANNIS GEERARD ROTTE echtgenoot van Cornelia Koole, op de leeftijd van 68 jaar. Romeinen 8 31-39 Gnjpskerke: C. Rotte-Koole Middelburg: A. P. Rotte N. Rotte-v/d Broeke Sint-Laurens: A. W. du Bois-Rotte N. P. du Bois Grijpskerke: J. J G. Rotte C. M. Rotte-Wouters Middelburg: W. A. Boogaard-Rotte A. B. J. Boogaard Souburg: J. C. Nooijens-Rotte J. H. Nooijens Sint-Laurens: M. M. Lorier-Rotte J. Lorier en kleinkinderen Grijpskerke. 6 november 1976 Kerkring 6 De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Ziekenhuis te Middelburg. Bezoek dage lijks van 17.30-18.30 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden in de Ge reformeerde Kerk te Grijpskerke voor familie en belangstellenden op woensdag 10 november om 11.15 uur en zal worden geleid door de weleer waarde heer ds F. P. van Stam. Aankomst op de algemene begraafplaats om - 12.00 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Gereformeerde Kerk. Liever geen bezoek aan huis. Heden is na een smartelijk lijden van ons heen gegaan tot de Eeuwige rust. in zijn Heer en Hei land. onze geliefde broer, zwager en oom JOHANNIS GEERARD ROTTE in de leeftijd van 68 jaar. Oostkapelle: A Rotte M. Rotte-Lampers M. M. Rotte-Groeneweg M. Groeneweg Apeldoorn: C. C. den Hollander-Rotte S. den Hollander Middelburg: P. A. Rotte G A. Rotte-Sukkel J. C. v.d. Kam-Rotte Breda: E. A. v. Weijckhuijse-Rotte J. B. v. Weijckhuijse en kinderen Oostkapelle. 6 november 1976 Heden overleed tot onze diepe droefheid zacht en kalm onze geliefde zwager en oom JOHANNIS GEERARD ROTTE echtgenote van Cornelia Koole. in de ouderdom van 68 jaar. Namens de familie Koole Sint-Laurens. 6 november 1976 SLUITSTUK JUBILEUMVIERING HARMONIE HULST OUD-AXELSE EERSTE MISS COLOUR IN NEDERLAND DEN BOSCH - In de stadsschouw burg Casino in 's-IIerfogenbosch werd zaterdag de allereerste Miss Colour-verkiezing gehouden. Ach tenveertig gekleurde dames uit heel Nederland hadden zich via het in sturen van foto's voor dit evenement opgegeven, en 15 daarvan werden uiteindelijk op dc foto's geselec teerd. Door er nog eens vijf te laten afvallen, kwam de eerste jury tot een aantal van tien jongedames die zich aan het publiek en een jury mochten presenteren. En uit dit tiental is uiteindelijk de eerste miss Colour 1976-'77 Nederland gekozen. Het is een dolle avond geworden, met muziek van Tony and his Sherman Brothers, zang van Sandra Reemer. en natuurlijk een zaal vol vrolijke, gezellige mensen, die werden aange praat door Willy Dobbe. De eerste miss Colour is een van oor sprong Surinaamse jongedame die in Axel werd geboren en in Winterswijk op een kantoor werkzaam is. Het is de charmante 18-jarige Diantha Sa- rianamual. Met tranen in haar ogen kreeg ze uit de handen van Willy Dobbe de koninginnekroon opgezet. ORGANISATIE VLEKKELOOS HULST-Een wisselende kwaliteit mu ziek, maar ook een overstelpende druk te, kenmerkten zondag het jaarlijks fe deratief concours van de r-k bond voor harmonie- en fanfaregezelschappen, bisdom Breda, in 'Den Dullaert' in Hulkst. Hoewel muzikale hoogte- en dieptepunten elkaar afwisselenden, bestond er voor organisatoren en be zoekers van het concours geen twijfel over de kwalificatie die het verdiende: geslaagd. De organisatie was toevertrouwd aan de Koninklijke Stedelijke Harmomie Hulst, die dit jaar 175-jarig bestaan viert. Het concours was de laatste in een serie festiviteiten, die de harmonie op zette in het kader van het jubileum. Een waardig sluitstuk, vond het bestuur, want men kwam toegangskaarten te kort Het gemeenschapscentrum 'Den Dul laert' bleek zich prima te lenenen voor een dergelijk evenement, maar er waren dan ook kosten noch moeite gespaard. Men had in de zaal speciale akoestische platen aangebracht en er was gezorgd voor een sfeervolle verlichting. Hetconcours was 's middags om één uur begonnen en pas 's avonds na negenen verklonken de laatste tonen. Er namen dan ook zo'n vijftien korpsen aan deel. waaronder vier uit Zeeuwsch- Vlaanderen (de overige harmonieën en fanfares kwamen uit Brabanti. Voor de couleur locale' tekende de fanfares Nooit Gedacht uit Graauw. Excelsior uit Terhole. Weldoen door Vermaak uit Clinge en de harmomie St-Cecilia uil Kloosterzande. De uitslag van het concours luidt: I-'anfare afdeling 4: Fanfare Nooit Gedacht uit Graauw onder leiding van dirigent R. de Neijs verplicht werk: 131.5 pnt: keuze werk 125.5 pnt; totaal 257 punten, tweede prijs, fan fare Exeelsior uit Terhole onder leiding van dirigent L. Geus. verplicht werk 132.5 pnt. keuze: 143 pnt. totaal 275.5 pnt. Eerste prijs. Harmonie afdeling 4: Harmomie Sint- Caecilia uit Huybergen onder leidingc van di rigent P. F. J. van Rooy: verplicht werk. 122.5 pnt. keuze werk 120 pnt; totaal 242,5 pnt, derde prijs. Fanfare afdeling 3: Fanfare Sinl-Caecilia uit Made onder leiding van dirigent A G. M. van Deursen: verplicht werk. 121 pnt; keuze werk; 117 pnt; totaal 243 pnt. derde prijs. Fanfare afdeling 2: Fanfare De Volharding uit Pulle onder leiding van dirigent W. Timmer mans: verplicht werk. 127 pnt-: keuze werk; 121 pnt; totaal 253 pnt. tweede prijs. Harmonie afdeling 2: Harmonie De Schelde- zoncn uit 1-Ioogerheide onderleiding van diri gent J Verbogt. verplicht werk 132.5 pnt: keuze werk: 126.5 pnt. totaal 257 pnt. tweede prijs Harmonie Oranje uit Wouw onder leiding van dirigent C Rombouts. verplicht werk: 126 pnt: keuze werk: 126 pnt; totaal 252 pnt, tweede prijs. Fanfare afdeling 1: Fanfare Door het Volk voor het Volk uit Sprundel onder leiding van dirigent A. van Meel: verplicht werk: 130.5 pnt; keuze werk: 139.5 pnt: totaal: 278 pnt. eerste prijs. Fanfare afdeling uitmuntendheid: Fanfare Helicon uit Berkel en Rodenrijs, onder leiding van dirigent J. de Jong: verplicht werk: 127 pnt: keuze werk: 129,5 pnt. totaal 256.5 pnt. tweede prijs; fanfare SinUCecilia uit Rijsber- gen onder leiding van dirigent P. de Weert., verplicht, werk: 126 pnt: keuze werk. 126 pnt.; totaal 252 pnt; tweede prijs. Harmonie afdeling uitmuntendheid: ZKo- ninklljke harmonie Slnt-Cecilia uit Klooster zande onder leiding van dirigent E. Meijers. verplicht werk: 137.5 pnt; keuze werk 138 pnt: totaal 275,4 pnt; tweede prijs. Harmonie Sint-Cecilia uit Zegge onder lei ding van dirigent W. Lazeroms: verplicht werk: 145.5 pnt; keuze werk. 150 pnt. totaal 295.5 pnt. eerste prijs. Fanfare ere afdeling: Fanfare De Hoop uit Ossendrechl onder leiding van dirigent G. Voorlichting over bouw Phiiipsdam VLISSINGEN - De afdeling water bouwkundige werken oost van de Del tadienst zal kinsdag in Sint-Philips- land en woensdag in Bruinisse voor lichting geven over de aanleg van de Phiiipsdam in die gemeenten. Dat ge beurt op verzoek van de gemeentebes turen, in de gemeentehuizen, 's avonds om half aeht. Ir. T. G van der Meer hoofd van de afde ling waterbouwkundige werken oost van de Deltadienst zal een inleiding houden over de organisatie van de Del tadienst in het geheel van de rijkswater staat en geeft op beide avonden een overzicht van het actuele deltaproble- matiek. Over de uitvoering van de Phi iipsdam geeft ir. J. C. Huis in 't Veld. hoofdprojectingenieur van de comple- teringswerken (Phiiipsdam en Oester- dam) een ujteenzetting. Na de vraagstel ling wordt nog een film vertoond over de sluiting van de Grevelingen. van Poel: verplichjt werk: 15'2pnt: keuze werk 148.5 pnt: totaal 300.5 pnt: eerste prijs. Fanre Weldoen door Vermaak uit Clinge on der leiding van dirigent G Pilaet; verplicht- werk; 144 pnt; keuze werk: 144.5 pnt: totaal 288,5 pnt. eerste prijs. De fanfare 'Excelsior' uit Terhole tij dens het muziekconcours m 'Den Dul laert' te Hulst. Met verslagenheid deelt de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Breskens mede dat in de nacht van 6 op 7 november is overleden DS W. J. MUSCH Geboren in het jaai 1911 te Amsterdam, welke in de jaren 1966 tot 1972 de Gereformeerde Kerk van Breskens heeft gediend. „Sterke de Heer der Kerk zijn vrouw en kinderen met dit verlies" Condoléance-adres: Fam. Musch, Annincksweg 102. Hengelo. Namens de Kerkeraad G. Gerkema. Praeses. F. L v Aken. Scriba Breskens. 7 november 1976 Heaen ontsliep zacht en kalm onze geliefde va der. behuwd-, groot- en overgrootvader MARINUS BOONE weduwnaar van Cathalina Adriana Duinkerke. op de leeftijd van 87 jaar en 10 maanden. Yerseke: J. P. Boone J A Boone-Franke Kruiningen: A. Boone J. J. Boone-Westrate J. Versluis-Boone J. G. Versluis P. Boone M. Boone-Geldof L. Boone M Boone-Boogaard A. Boone H. Boone-Sinke Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen. 7 november 1976 Schotwal 14 Dc overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Joanna te Goes. Bezoek uur van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 11 november a s om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Kruiningen. >et Verenig Bergwegje-Clèrcqshoeksti'aat te Kruiningen om 12.45 uur. Op dinsdag 9 novem ber a.s. hopen onze ge liefde ouders J. H. BUTIJN Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons ge- spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Ieder die hen wil felici- teren is van harte wel- kom a.s. vrijdag 12 no- vember in het wijk- centrum 'Open Hot'. Alexander Gogelwcg 59. Vlissingen. tussen 20,00 en 21.30 uur. Auto over de kop bij Kerkwerve: twee gewonden KERKWERVE - Zaterdagavond om streeks half negen zijn op de Heuvel- weg te Kerkwerve ter hoogte van de boerderij van de gebroeders B. twee in zittenden van een personenauto ge wond geraakt. De auto, bestuurd door A. S. H. uit Dordrecht, reed met zeer hog snelheid over de Heuvelweg toen de be stuurder werd verblind door een tegen ligger. De auto reed tegen een hooischudder. slipte en kwam ten slotte op zijn kop dwars over de sloot terecht die naast de Heuvelweg loopt. De twee inzittenden, zoons van de bestuurder, liepen respec tievelijk een shock en een gebroken pols op. De auto werd vernield. De rijspolitie heelt aanwijzingen, dat de auto met enorm hoge snelheid over de Heuvelweg moet hebben gereden. De bestuurder bleef ongedeerd. Auto en bromfiets bij botsing beschadigd HULST - Een personenauto en een bromfiets zijn zaterdagmiddag bescha digd bij een aanrijding op de kruising Koolstraat-Willem de Zwijgerlaafn te Hulst, De auto, bestuurd door De K., stopte voor de stopstreep voor de krui sing. Op dat moment naderde op het fietspad de bromfietser F. E. uit Hulst, die tegen de stilstaande auto aan reed. Er deden zich geen persoonlijke onge vallen voor. Veel belangstelling voor 'Gieren Op 't Veilige Nest' GOES - Voor een uitverkochte Prins van Oranje te Goes voerde de Goese to neelvereniging 'Kunstvrienden' zater dagavond de klucht 'Gieren op 't Veilig Nest' op. Deze klucht in drie bedrijven van Ha rold Mc Pherson speelde zich af in de ontvangsten zitkamer van 'Hotel 't Vei lig Nest' gelegen op een eiland in épn der meren in de staat Maine U.S.) De spe- TERNEUZEN - Inbrekers hebben in de Iers waren: Simon de Witte. Koos de nacht van vrijdag op zaterdag in de Le- Drie inwoners Sluiskil ernstig gewond bij ongeval in België SINT-NIKLAAS (B) - Bij een zeer ern stig verkeersongeval op de snelweg van Antwerpen naar de Belgische kust zijn zondagmiddag twee personen om het leven gekomen en zes personen er- stig gewond. Tot de ernstig gewonden behoren liet echtpaar J. Snoeys en me vrouw C. Snoeys, allen uit Sluiskil. Een tante van liet echtpaar, de 55-jarige mevrouw J. Eisema, die met vakantie uit Australië bij liet echtpaar in Sluis kil verbleef, werd gedood. De heer Snoeys. die richting Belgische kust reed, voerde een inhaalmanoeuvre uit. waarbij zijn auto te ver uitweek en frontaalm botsing kwam meteen tegen ligger. In de andere auto vielen één dode en drie gewonden, allen van Belgische nationaliteit. Zondagavond was nog niet bekend, hoe de toestand was van de ernstig gewonden, die in de Sint Hele- nakliniek te Sint Gillis Waas zijn opge nomen. GS: VOORSTELLEN VOOR BIJDRAGEN IN RESTAURATIES MIDDELBURG - Gedeputeerde staten van Zeeland komen in de vergadering van de provinciale staten van 19 de cember met een uitgebreide serie voor stellen voor het verlenen van bijdragen voor restauraties aan gebouwen. Als bijdrage in de kosten voor restaura tie van de korenmolen 'De Jager' in Oud-Vossemeer willen g.s. 14.859.- ge ven. voor restauratie van het kasteel Westhove in Oostkapelle 17.413,-, voor restauratie van de korenmolen 'Welte vreden' in Domburg 14.375.-, voor res tauratie van de landbouwschuur Noordweg 381 in Middelburg ƒ3.309,- voor restauratie van huize 'Duinbeek' in Oostkapelle 13.005.-. voor restauratie van de korenmolen 'De Graanhalm' in Haamstede 15.625.39. voor restauratie van de toren van de hervormde kerk in Yerseke 30.000,-. voor het pand Kerk straat 7 in Veere 23.811.-. voor de ko renmolen in Cadzand 14.400,- en voor de panden VUssingsestraat 21 en 23 in Middelburg 23.300.-. Het gaat in alle gevallen om maximale bedragen. De provinciale subsidies vormen in alle ge vallen een deel van de totale bijdrage die van overheidswege wordt gegeven voor restauraties. In een aantal gevallen werd al eerder een provinciaal subsidie verstrekt. Inbraak in Levensschool Kroon. Dien Aertsen, Jolanda Schipper. Sjef van Hese. Piet Kole. Sjaan Vente- vogewl. en Thomas Petiet Er was drie maanden voor deze klucht hard ge werkt. onder leiding van regisseur A. Aertsen. die de regie in handen had. Dit werd aan het einde van de voorstelling I beloond met een daverend applaus door Geslaagd i het in groten getalen opgekomen pu bliek Te Den Haag slaagde Na de voorstelling werd mevrouw A. Ventevogel-Schillc gehuldigd wegens het feit dat ze al 25 jaar lid was van de vereniging In een toespraak werd haar een geschenk aangeboden en een boe ket bloemen door de voorzitter A. Aert- §j Vlissingen. p Breitnerlaan 7 Voor de vele felicitaties, bloemen engeschenken die ik mocht ontvangen met mijn 100-ste verjaar dag zeg ik, in het bijzonder directie en personeel van bejaardentehuis 'Ter Reede', hartelijk dank. Mevr. M. ■ensschool aan de Leeuwenlaan in Terneuzen vernielingen aangericht en ccn geldbedrag van 45 gulden ont vreemd. Zc waren het pand binnenged rongen door een raam aan de Noordzij- het examen scheepswerktuigkundige (diploma B 2) de heer A. A. Kerkhof te Oost-Souburg. Aan de gemeentelijke universiteit, van Amsterdam slaagde voor het doctoraal examen geneeskunde de heer H. Geldol te Middelburg.- Voor de aan- of verkoop van uw huis in Middelburg of randgemeenten. Nu de heer J. JANSE Burg. Baaslaan 16 Middelburg RODELKO B.V., Veere .JrV tel. 01181-555 's avonds 01180-26029 LET OP HEROPENING 'DE DRIESPRONG' op dinsdag 9 november. Maasstraat 74. Middelburg. De gehele openingsdag 3 FRIKANDELLEN HALEN, 2 BETALEN en van 5 tot 7 bij elke portie friet GRATIS KROKET Onze openingstijden zijn maandag toten metzaterdag van 11.00 tot23.00 uui en 's zondags van 11.00 tot 20.00 uur. TOT ZIENS BIJ MIA EN JAN de krant helpt u op weg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4