'Musichall op niveau9 op collegedag Willibrordcollege Turnproeven Yerseke VZOS weer geslaagd Raad Goes beslist binnenkort over plannen bejaardensoos Faasse- schoenservice PRIJS-SLAG caissières - leerling caissières Dinsdag 9 november 1976 bij Woensdag 10 november 1976 bij: Donderdag 11 november 1976 bij; ZATERDAG 6 NOVEMBER 1976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN GOES-Zo'n tweehonderd leerlingen van de brugklas van liet Sint-Willibrordcollege in Goes hebben vrijdag tijdens de jaarlijkse collegedag van de school de musical 'Musichall op niveau' opgevoerd voor leerlingen en ouders. Vrijdag morgen en vrijdagmiddag traden de brugklasleerlingen voor het voetlicht voor hun medescholieren. Vrijdagavond traden zij op voor de ouders. De musical werd in het schoolgebouw aan de Fruitlaan op de planken gezet onder leiding van Evert Heijblok. Heijblok schreef ook de muziek bij de teksten van Annie M. G. Schmidt. Arta de Kruijff, die deel uitmaakt van het docentenkorps van het Sint-Willibrordcollege. tekende voorde verbindende teksten. De musical is een mengeling van allelei zangspelletjes, waarin tal van leraren en leraressen op de hak ivorden genomen. Dat was dus lachen geblazen. De musical zal ook vanavond-zaterdag - voor de ouders worden uitgevoerd. Na afloop is er een bal. De muziek wordt verzorgd door The Lazy River Jazzband. Vrijdag traden ook nog het toneelgezelschap van Pim Peeters en Robert en Anja van Lint (met volksliedjesl voor de leerlingen op. Prijskaarting YERSEKE - Niet minder dan 42 turn sters van de gymnastiekvereniging •V.Z.O.S.', uit Yerseke hebben de exa mens afgelegd voor de KNGV- diploma's. Het bleek dat de voorberei ding weer goed was geweest, want zo wel deafwerkingalsdeprestatiewarenover het algemeen zeer goed. De juryleden waren de heren Hogesteger en De Bel uit Kloetinge. De organisatie onder leiding van de directeur de heer Van Boven liep voortreffelijk. Corrie Minnaard ontving de medaille voor de 20e keer geslaagd. Tanny Min naard (30x geslaagd) en D. Bom <27x geslaagd) ontvingen uit handen van mevrouw Zuidwegt. penningmeeste res van de Zebra een bondsonder- scheiding, namelijk de speld van ver dienste van het KNGV. De wethouder van sportzaken in Reimerswaal de heer J. A. Nieuwenhuijze reikte namens de vereniging aan Tanny Minnaard een herinneringsbeker uit. Vrijdag 12 november is het de beurt aan de meisjes en jongens. Ook zij verwerken voorgeschreven oefeningen aan alle toesteilen plus langemat en paardspringen. De bij deze groepen in omloop zijnde wisselbekers worden bij de meisjes A groep verdedigd door Co- rine Rentmeester, bij de meisjes B groep door Marianne Harinck en bij de jon gens A groep is er geen verdediger. De concurrentie is echter in alle groepen enorm groot en het is dan ook een vol komen open vraag wie de bekers zullen winnen evenals de medailles die be schikbaar zijn gesteld en waarvoor dus ook een groot aantal kanshebbers zijn. Uitslag Turnproeven: turnsters 2e klas se, 3e klasse A en 4e klasse A. gehouden op woensdag 3 november 1976. Turnsters pnt. (13x): 2 De Koeyer, J.J.A. 48.4 <22x); 3 Ridderhof, A.C.A. 48.2 (5x); 4 Van Zweden, A. 47.8 (llx); 5 Pols. A. M. E. 47.6 (lOx): 6 De Bel. J. C. 47 4 <3x): 7 Van de Plasse, J. A. 45.4 <7x): 8 Minnaard, M. J. 44.6 (5xi. Turnsters 3e klasse A: 1 Van Anrooy, J. H 47.4 <5x); 2 Alleweijn. J.J. 47.2 <lx.i; 3 Kole, M. M. 46.8 (lx); 4 Ilout, H M. 46.4 (lx): 4 Pekaar. C. A. 46.4 (llxi; 4 De Kunder, H. J. 46.4 (4xi: 4 Scheele, C. C. P. 46.4 (9x): 8 De Leeuw. M. P 46.1 (lx): 9 Verschuure, J. 46.0 <14x); lONieu- wenhuize, M. M. 45.6 (lxi; 11 Griep, C. M. 45.5 (lx); 12 De Leeuw, G. M. 45.0 (lx): 13 Hout,J C.44.6(lx); 14Snoep,J.H.J.43.8 (lx); 15 De Feyter, J. A. 40.8 (lx). Turn sters 4e klasse A: 1 Minnaard, T. C. 42.0 p. (30x), 2 Zoeteweij, C. J. 41.8 (21x); 3 Goeree, J. J. 41.6 (9x); 3 Snoep. M J. 41.6 (7x); 5 Minnaard, C. T. 41.4 (20x); 6 Bom, D 41.2 (27x); 6 Danker. L 41.2 (6x): 6 Zoeteweij. J. A. H. 41.2 (16x); 6 De Koeyer. H. W. 41.2 (6x); 10 Visser. L. 41.0 (16x); 11 Verschuure, A. C. 40.8 (7x); 12 Van Stee, E. A. 40.4 (7x); 13 Van Ast, J. E 40.2 <12x), 14 Van de Plasse, M. J. 40.0 (17x): 15 Zoeteweij. A. 39.8 (6x); 16 Hol- lebrandse. C. A. 39.6 <4x); 17 De Wild, E. G. 38 8 (2x); 18 Hoogstraate, P. M. 38.4 (lx): 19 Van Stee, -J. M. 38.0 (14x). Opbrengst verkoping BIEZELINGE - De opbrengst van de verkoping van de vrouwenverenigingen van de gereformeerde gemeenten uit Biezelinge bedroeg 2064,06. De verko ping werd gehouden in de Juliana van Stolbergschool te Biezelinge. GROEDE - De VV Groede houdt van daag (vrijdag) een prijskaarting. Dit ge beurt in 'De drie koningen' aan de Markt te Groede. Deze kaarting is de eerste van het seizoen. Ook voor de jongeren zijn er kaartwedstnjden. De kaarting begint om 20.00 uur. Installatie van burgemeester kost Terneuzen 14.000,- TERNEUZEN - De installatie vai> burgemeester C. Ockeloen van Ter- neuzen kost de gemeente 14.000,-. Dat is aanzienlijk minder dan de circa 20.000,- die aanvankelijk werd geraamd. De installatie van de nieuwe hoofdinspecteur-korpschef van gemeentepolitie O. Hendriks vergt een bedrag van 3200,-. Beide posten zijn opgenomen in een begro tingswijziging die volgende week donderdag wordt behandeld door de raadscommissie voor financiën. De commissieleden moeten zich ver der uitspreken over het optrekken van de grondprijzen in de diverse be stemmingsplannen. B. en w. willen de gronden in Hof Zeldenrust per 1 oktober 1.72 procenten per 1 januari volgend jaar resp. 8 en 3,5 procent duurder maken en m de overige plannen 1, 15, 8 en 3,5 procent. Op 1 januari dit jaar werd de grond al 5,55 procent duurder. Dat percentage bleek voldoende om de prijsstijgin gen op te vangen en de kosten te compenseren. De commissieverga dering begint om 19.30 uur. Tentoonstelling van Don Maris officieel geopend GOES - Museumdirecteur L. J. Abel- man van het museaum voor Zuid- en Noord-Beveland aan de Singelstraat in Goes heeft vrijdagavond een tentoon stelling van Don Maris officieel geopend. Maris exposeert in het mu seum een aantal van z'n potloodteke ningen (in kleur en zwart-wit) tot en met 27 november. In een zeer kort openingstoespraakje noemde de heer Abelman het een 'groot pluspunt van de kunstenaar en de ten toonstelling. dat het werk van Maris zeer simpel van opzet is, maar dat elke vierkante centimeter van zijn tekenin gen volledig is doorleefd." De heer Ab elman vertelde de genodigden, dat het museumbestuur bijzonder blij is met deze tentoonstelling. De officiële ope ningsbijeenkomst werd gisteravond opgeluisterd door het kwintet 'jazzter- day'. De Goese wethouder van culturele za ken, de heer J. P. Lindenbergh, liet zich verontschuldigen. Hij had andere be zigheden. De wethouder van cultuur moest een konijnententoonstelling openen... Toerclub ZRTC Middelkamp won van renners WEMELDINGE - De toerclub van de ZRTC Theo Middelkamp heeft een voetbalwedstrijd tegen de renners met 6-3 gewonnen. In de eerste helft werd doelman Ko Tol* hoek driemaal gepasseerd en scoorden de renners slechts één keer. Na rust keepte Kees Bal, maar moest driemaal vissen. De renners scoorden nog twee keer. Scheidsrechter was Jan Raas. Hij werd geassisteerd door de grensrechters Cees Priem en Jos Schipper. Jo Ivens uit Hulst dirigeert grote concerten HULST - Hulstenaar Jo Ivens zal In de komende weken twee grote concerten dirigeren in Scheveningen en Breda. Het eerste vindt plaats volgende week dinsdag - 9 november - in het Circus theater in Scheveningen (20.15 uur). Het gaat om de jubileumviering van het Residentiekoor, dat veertig jaar be staat en waarvan Ivens sinds 1969 diri gent is. Hij leidt bij die gelegenheid ook het Re sidentieorkest dat meewerkt aan het jubileumconcert. Op het programma staan: Stabat Mater van Rossini, Veni Creator van Hendrik Andriessen en Te Deum van Anton Bruckner. Solisten zijn: Christine Harvey (sopraan), Silvia Sebruter (alt), Paul Bouts (tenor), John Bröcheler (bas). Dezelfde solisten tre den op dinsdag 16 november op in het Turfschip in Breda, waar Ivens het toonkunstkoor uit Breda en het Bra bants Orkest dirigeert in de jaarlijkse grote uitvoering. Het programma voor die avond (20.15 uur) wijkt slechts op een punt af van dat in Scheveningen. In plaats van het werk van Andriessen wordt het Schickzahlied van Brahms uitgevoerd. VOORSTEL KOMT 18 NOVEMBER AAN DE ORDE MEERDERHEID VAN B. EN W. VOOR NIEUWBOUWPLAN GOES - De Goese gemeenteraad zal zich donderdagavond 18 november uit spreken over de plannen voor de bouw van een nieuwe bejaardensoos op de plaats van de huidige gemeentekweke rij aan de Westwal. De meerderheid van het college van b. en w. wil daar een heel nieuw gebouw neerzetten. De minderheid van het college (burge meester mr. F. G. A. Huber en PvdA- wethouder L. H. de Leeuw) pleit voor een verbouwing van het bestaande kwekerijgebouw. Momenteel is de bejaardensoos onder gebracht in de voormalige school aan de Dam en in een aangrenzende houten ba rak. In verband met de uitbreidings plannen van het Gemeenschappelijk Administratie Kantoor (GAK) moet de sociëteit echter op korte termijn verhui zen. Door de verplaatsing van de kweke rij naar de Goese Polder komt aan de Westwal ruimte vrij. zowel voor nieuw bouw als voor verbouw zijn plannen gemaakt. Verbouwing gaat 479.082 gul den kosten. Met nieuwbouw is een be drag van 474.361 gulden gemoeid. Beide plannen zijn voorgelegd aan vertegen woordigers van de bejaardensoos. Zij hebben hun voorkeur uitgesproken voor nieuwbouw. Voor de meerderheid van het college is dit aanleiding geweest te kiezen voor een heel nieuw gebouw. Burgemeester Huber en wethouder De Leeuw bepleiten echter verbouwing. Het verbouwplan heeft ook de instem ming van de welstandscommissie. Deze commissie heeft afwijzend geadviseerd over de nieuwbouwplannen. Bij de standpuntbepaling van de minderheid van het college speelt ook een rol, dat het verbouwplan meer ruimte voor de bejaardensoos zal opleveren. Bij de be spreking van het voorstel in de raads commissies bleek duidelijk, dat de raadsleden zeer verschillend over de plannen denken. Wel gaf een meerder heid van de raadsleden te kennen voor stander te zijn van het verbouwings plan. Tijdens de raadsvergadering zullen ook de renovatieplannen voor 35 woningen aan de Schengestraat en de Zwake- straat aan de orde komen. De raad Mevr. Goedegebure neemt afscheid van 'De twee torentjes' 's-HEER-ARENDSKERKE - Maanda gavond 15 november zal mevrouw C. Goedegebure-Smit afscheid nemen van de christelijke kleuterschool 'De twee torentjes' in 's-Heer-Arendskerke. Me vrouw Goedegebure is meer dan twintig jaar aan de school verbonden geweest. De afscheidsbijeenkomst wordt gehou den in het Trefpunt' en begint om acht uur. wordt gevraagd in principe met de plannen akkoord te gaan. De woningen waar het om gaat liggen in het gebied 'De Grenadier'. Deze buurt is aangewe zen als rehabilit-aitegebied. Een rapport dat door een werkgroep is samengesteld wijst uit, dat de plannen om dit stads deel te vernieuwen volledig worden on- Grote belangstelling voor ZVU-lezing over Brugge OOSTBURG-Een groot aantal mensen heeft donderdag geluisterd naar een le zing van de heer L. Beuckels over de stad Brugge. De bijeenkomst werd georganiseerd door de ZVU in de bur gerzaal van het Oostburgse gemeente huis. De belangstelling voor de bijeenkomst was zo groot, ongeveer 100 mensen, dat er ijlings van diverse plaatsen uit het gemeentehuis stoelen moesten worden aangesleept. De heer Beuckels, werk- derschreven door de bewoners. Een be stemmingsplan voor dit gebied is bijna klaar. De 35 woningen in de Schenge straat en de Zwakestraat zijn er het meest slecht aan toe. Oorspronkelijk was het de bedoeling deze planden te saneren. In het verleden is er namelijk vanuit gegaan, dat de westelijke stand stangent dwars door dit gebied zou worden aangelegd. Inmiddels is men van dit idee teruggekomen en is beslo ten deze wijk als woongebied te hand haven. Een werkgroep met vertegen woordigers van de bewoners en van de gemeente is tot de conclusie gekomen, dat er na de verbetering zeer accepta bele woningen kunnen ontstaan. Hoe wel het om een vrij forse ingreep gaat, ziet het er naar uit dat deze verbetering financieel haalbaar is. Dat staat echter pas helemaal vast. wanneer er een defi nitief plan is. Woonwagencentrum De raad wordt donderdag over een week ook gevraagd akkoord te gaan met de plaats voor een nieuw woonwa gencentrum en om met het woonwa- dan 50 mensen geven. zaam bij het onderwijs in Brugge en ook genschap hiervoor een grondtransactie optredend als gids in die stad, vernjkte aan te gaan. Het ministerie van erm zijn voordracht met zo'n 150 dia's. heeft inmiiddels zijn goedkeuring ge- Hij vertelde iets over de geschiedenis en hecht aan de grondprijsaanbiedingen, het ontstaan van Brugge. Aan de hand die door b. en w. aan het woonwagen van dia's 'wandelde' hij met de toehoor- schap zijn gedaan, ders door de stad. In zijn diaserie had hij zowel plaatjes van het oude BruEse als Oo,t ,s c™ het er m,ee eens' d?' ""Be- van het minder bekende oosMljke 8"™ van een teïrem met een oe- stadsdeel opgenomen. pervlakte van ongeveer twee hectare. Het meuwe woonwagencentrum komt Namens de ZVU sprak drs. A. G. U. Hil- 0p ongeveer 200 meter ten westen van debrandt uit Aardenburg een wel- de Deltaweg te liggen in de hoek. die komstwoord tot de aanwezigen en een wordt gevormd door de Nieuweweg en woord van dank aan het adres van de de Qude Zeedijk. Voor de inrichting er- heer Beuckels. De lezing krijgt een ver- van zorgt het W00nwagenschap. Wel volg in de vorm van een excursie naar m0et de gemeente een bestemmings- Brugge. In totaal hebben zich al meer plan opstellen. Indien de raad met de 016 excursie opge- pjaats van het centrum akkoord is, kan met de procedure voor dit bestem mingsplan begonnen worden. Gedepu teerde staten en het waterschap staan positief tegenover de situering. De plaatselijke commissie voor de ruilver kaveling 'De Poel-Heinkenszand' heeft haar medewerking toegezegd voor de toewijzing van de benodigde grond in ruilverkavelingsverband. Er wordt naar gestreefd binnenkort met de beplan- tingswerken te beginnen. B. en w. heb ben goede hoop, dat op zeer korte ter mijn de verder te verrichten werkzaam heden zullen kunnen volgen. B. en w. vragen de raad een bedrag van 5.000 gulden beschikbaar te stellen voor de half september gehouden ontvangst van afvaardigingen van de Belgische zustergemeente Kessel-Lo. Het minis terie van erm zal ook een bijdrage van 5.000 gulden geven. B. en w. willen de subsidie aan de Zeeuwse stichting voor revalidatie verhogen tot 11 cent per in woner. B. en w. komen verder met een voorstel aan 5 jeugdwerkgroeperingen in dorpskernen maandelijks een eenma lige bijdrage te geven van 75 gulden per groep. Dat geldt voor de periode van no vember tot en met juni 1977. Het gaat dus om een totaal bedrag van 3.000 gul den. Raadscommissie houdt hearing over plan Buitengebied van Terneuzen TERNEUZEN - Niet-officiele instel lingen en particulieren kunnen hun bezwaren tegen het ontwerp- bestemmingsplan 'buitengebied' van Terneuzen donderdagmorgen mondeling toelichten op een spe ciale hoorzitting van de raadscom missie voor openbare werken. Het is de eerste keer dat er een derge lijke bijeenkomst wordt gehouden. Zoals bekend, zijn er tegen het plan 47 bezwaren ingediend. Een deel daarvan is echter afkomstig van offi ciële instanties. De bijeenkomst van de raadscommissie begint 's och tends om 10 uur en is in kamer 406 van het stadhuis. Schaken HULST - In Den Dullaert werden de eerste ronden va schaakwedstrijden tussen de schaakclub 'Hulst' en de schaakclub 'Het Witte Paard' uit Sas van Gent gespeeld. 'Het Witte Paard won met 7,5-0,5. De uitslagen luiden: J. Groenesteijn-H Cardon 0-1: R. Curran-J. Maes 0-1; A. Lauwereijs-C. Maas 0,5-0,5; C. Doolaard-A. van Heelst 0-1: D. Pascuzzo-J. Verbruggen 0-1: W. Kentie-W. Cardon 0-1; P de Rijck-A Meeuwse 0-1: en C. van Gassen- H. van der Horst 0-1. De uitslagen van de re creatieschakers luiden: P. de Maat-G de Schepper 0-1; P. d'Hondt-A. Smits 1-0, B. Bracke-E. de Nijs 1-0; J. van Rie- W. Dumont 0-1; en H. Spitters-E. Ge rings 0-1. B. en w. Terneuzen werken aan voorstel medewerking RPCZ TERNEUZEN - B. en w. van Terneuzen werken nog aan een voorstel ten aan zien van de gemeentelijke medewer king aan het Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland. Deze zaak komt op korte termijn in de collegevergadering. B. en w. streven ernaar, de kwestie te behandelen in de novembervergade- ring van de gemeenteraad. Ook de raadscommissie voor onderwijs en sport zou zich er aanstaande donder dag over moeten uitspreken. Tot dusver heeft Terneuzen steeds op het stand punt gestaan dat er geen bijdrage aan het R.P.C.Z. moest worden verleend omdat de schoolbegeleidingsdiensten een zaak van het rijk zouden zijn. Het is niet uitgesloten dat b. en w. in hun nieuwe voorstel deze mening geheel ol gedeeltelijk herzien. De vergadering van de raadscommissie voor onderwijs en sport begint om 19.30 uur. BEKENDMAKING GEMEENTE REIMERSWAAL Onteigening ten behoeve van de uitvoering van een bestemmingsplan De burgemeester van Reimerswaal maakt op grond van artikel 84 van de onteigeningswetbekend.datmetingang van 8 november 1976 tot en met 29 no vember 1976 voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 26 oktober 1976, nr. 13, tot onteigening ten name van de ge meente en ter uitvoering van het be stemmingsplan 'Begraafplaats Waarde' te Waarde, van het perceel kadastraal bekend gemeente Waarde, sectie E nr. 541, gedeeltelijk, gelegen aan de Meze- weg bij de begraafplaats, eigendom van J. Karelse, Haaimeet 5 te Schore en be stemd voor uitbreiding van de begraaf plaats met bijbehorende voorzieningen. Het te verwerven perceelsgedeelte ligt binnen een gebied dat bij de vaststelling van eerdergenoemd bestemmingsplan op grond van artikel 13 van de wet op de ruimtelijke ordening is aangewezen als gebied ten aa nzien waarvan de verwerke lijking van het plan in de naaste toe komst nodig wordt geacht. De onteige ning vindt in verband daarmee plaats op grond van artikel 85 van de onteige ningswet. De belanghebbenden kunnen gedu rende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging hun bezwaren schriftelijk bij het gemeentebestuur opgeven. Kminingen. 2 november 1976. De burgemeester voornoemd, C. Slabbekoorn, wnd. KADO rr de krant helpt u op weg WEEJUANBIEDING! Meisjes Band schoen Geheel met voet- bed en oersterke p.u. zool kleuren: zwart en Bordeaux maten 28 T/m 35 Nu slechts 35,— sinds 1895 Korte Vorststraat 12 GOES •JAC. HERMANS In onze konsumenten-markten werken wij met aktieve jonge mensen, die de bedrijfs leiders terzijde staan bij het ontvangen en afhelpen van de groeiende klanten- stroom. De werksfeer is prettig, en de werk zaamheden afwisselend en interessant. Door de toenemendedrukte willen wij een aantal winkelteams uitbreiden. Belang stellenden voorzo'n werkkring kunnen bij voorbeeld in ons filiaal te GOES geplaatst worden als; (in ons snelgroeiend bedrijf zijn goede vooruitzichten duidelijk aanwezig). Onze arbeidsvoorwaarden zijn royaal en up-to-date. Belangstellenden kunnen een afspraak maken bij onze bedrijfsleider te: GOES adres GANZEPOORTSTRAAT 12-14 of rechtstreeks bij deafd. personeelszaken teGILZEadresGROTEAALSTRAAT2, tele foon 01615-2056 van maandag t/m vrijdag tussen 8.30-17.00 uur. Voor zuiver wollen dekens, breiwol, breigoederen 'DE NEDERLANDSE WOLFEDERATIE G.A.' De winkelauto komt op: M. Minnaars, Sinoutsk. Zandweg 3, 's-HeerAbtskerke van 8.30 - 9.- uur Dorpsplein, Nisse D. J. Dees, 's-Gravenpolder Bij de Muziektent, Baarland Dorpsplein, Oudelande P. M. C. van Nieuwenhuyzen, Oudelande H. Koster, Waarde Mevr. I. Smallegange, Krabbendijke Veilingsterrein, Krabbendijke 'Bathpolders', Rilland-Bath J. de Jager, Biezelinge van 9.30-10.- uur van 10.15 - 10.30 uur van 10.40 - 11.- uur van 11.15 - 11.45 uur van 12.- - 12.15 uur van 11.30 uur van 1.45- 2.- uur van 2.15- 2.45 uur van 3.- - 3.30 uur van 4.- - 4.30 uur Bij de Muziektent, Kattendijke Fam. de Bourgraaf, Wemeldinge A. Wisse-Nijsse, Kapelle J. D. Lindenberg, Kerkplein 15a, Schore Kay Munk, Hansweert C. Wisse, Kruiningen Parkeerterrein, Oude Torenstraat, Yerseke van 8.30 - 9.— uur van 9.30-10.- uur van 10.30 - 11.- uur van 11.30 uur van 2.-- 2.15 uur van 2.45- 3.15 uur van 3.45- 4.15 uur Ring, Oud-Sabbinge Parkeerterrein, Wolfaartsdijk J. D. Lindenbergh, 's-Heer Arendskerke J. van Damme, Heinkenszand Marktplein, 's-Heerenhoek J. Krijger, Paulushoekseweg 5, Driewegen Plein, Borssele Dorpsplein, Nieuwdorp M. W. Rouw, 's-H. Hendrikskinderen van 8.30 - 8.45 uur van 9.-- 9.15 uur van 9.30-10.- uur van 10.15 - 10.45 uur van 11.15 - 11.45 uur van 1.-- 1.30 uur van 1.45- 2.15 uur van 2.30 - 3.— uur van 3.30 - 3.45 uur PROFITEERT VAN ONZE AANBIEDINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 38