J Raad Middenschouwen stelt het plan Buitengebied vast 5Kansarme groepen9 buitenspel bij sportieve recreatie Werkgroep heeft nota jeugdbeleid in Borsele klaar Zuivering Brabants afvalwater op schorren bij brug Bath agqolia ^4 vaders klok is i duur Bespaar uw kantoor geld met 'n schrijvende rekenmachine. VRIJDAG 5 NOVEMBER 1976 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN IN VERBAND MET BEZWAARSCHRIFTEN COMMISSIE VOOR RECREATIE EN TOERISME öUHARENDIJKE - B. en w. van Mid- denschouwen stellen de raad voor om tijdens de vergadering van dinsdag 9 november het bestemmingsplan Bui tengebied vast te stellen. Dat plan komt niet helemaal overeen met het ontwerp dat ter inzage heeft gelegen, omdat er wat bezwaren daarentegen waren binnengekomen. Een aantal van die bezwaren wil b. en w. honoreren en dat betekent onder meer dat het college voorlopig alleen vergunningen voor bouwaanvragen kan verlenen, die niet in strijd zijn met het nieuwe plan en wanneer g.s. daar geen bezwaar tegen hebben. Bezwaarschriften kwamen van de con sulent voor openlucht recreatie, de heer J. W. Ringelberg in Scharendijke, de Nederlandse Vereniging tot bescher ming van vogels, de stichting Zeeuws Coördinatieorgaan en de stichting Na tuur en Milieu te 's-Gravenland. Over het algemeen zijn de bezwaren gericht tegen bebouwing die afbreuk zou doen aan het open gebied, tegen dijkverzwa ringen en werkzaamheden in natuurge bieden en de onvoldoende bescherming van een aantal ornitologisch waarde volle gebieden. De heer Ringelberg maakt bezwaren tegen de bestemming voor bos of beplanting van een terrein dat nu in gebruik is als kampeerterrein. B. en w. vinden het redelijk dat de kam- peerbestemming gehandhaafd blijft en stellen verder voor om een gebied ten noorden van de Weversinlaag en ten zuiden van de Langendijk ter bescher ming de bestemming agrarisch gebied A te verlenen. Op de agenda staat verder een voorstel om het bestemmingsplan Groenewijk in Kerkwerve vast te stel len. Hiertegen diende de vereniging 'Stad en Lande' een bezwaarschrift in. omdat deze vereniging het niet eens is met de in de voorschriften vermelde groothoogte van zes meter. Om prakti sche redenen en omdat de woningen Auto reed door na botsing met fietsend meisje ZIERIKZEE - Een meisje uit Zierikzee is woensdagmorgen gewond geraakt, toen zij op de kruising van de Grevelin- genstraat en de Haringvlietstraat in haar woonplaats werd aangereden door een personenauto. Zonder zich om het meisje te bekommeren, reed de au tomobilist door over de Zuidwelle- brug. Het ongeluk gebeurde woensdagmor gen omstreeks 7.40 uur. Het meisje, dat op haar fiets uit de Grevelingenstraat kwam, heeft op de kruising vermoede lijk geen voorrang verleend aan de per sonenauto. Bij de aanrijding kwam het meisje te vallen en moest met een her senschudding worden overgebracht naai- het Rode Kruisziekenhuis te Zie rikzee. De fiets werd aan de achterzijde beschadigd. Sporen van de aanrijding moeten zichtbaar zijn op de rechter voorzijde van de auto, een rode Ford Escort. Uitbreiding garage in Ouwerkerk voor raad van state Van onze Haagse redacteur DEN HAAG - De heer P. A. Remeeus uit Ouwerkerk heeft donderdag bij de Raad van State toegelicht, dat hij in dc gelegenheid wil worden gesteld zijn garagebedrijf aan de Achterweg uit te breiden als hij dat wil. Het bestem mingsplan „Ouwerkerk", dat is vast gesteld door de gemeenteraad van Dui- veland en dat inmiddels de goedkeu ring heeft van Gedeputeerde Staten, maakt een dergelijke uitbreiding niet mogelijk. Daartegen is hij bij de Kroon in beroep gegaan. De heer D. F. Vos, hoofd van het bureau ruimtelijke ordening van de provinciale griffie, zette tijdens de zitting uiteen, dat de provincie niet de noodzaak ziet om de bestemming „tuingrond" te wijzigen. Destijds is de heer Remeeus wel in de gelegenheid gesteld op deze tuingrond te bouwen, maai' dat was bij wijze van uitzondering. Het hart van het garage bedrijfvan de heer Remeeus staat over igens aan de Julianastraat. Het bedrijf aan de Achterweg is bij hem in gebruik als opslagplaats en stalling van auto's. Ouderavond 't Staepel'of Renesse binnen een hoog opgaande beplanting gebouwd zullen worden stelt het college voor dit bezwaarschrift ongegrond te verklaren. Commissie B. en w. leggen de raad verder voor het verzoek van raadslid C. J. van Burg om een commissie van advies en bijstand voor recreatie en toerisme in te stellen. B. en w. delen deraad hunmening, over het functioneren en de samenstelling- van deze commissie mee, waarin naast Minister Pronk op 15 november voor PvdA Zierikzee ZIERIKZEE - De PvdA afdeling Zie rikzee houdt vandaag - vrijdag - om achtuur de jaarvergadering in het Huis van Nassau te Zierikzee. Aan de orde twee raadsleden iemand uit de hore- komen ontler meer de kandidaatstel- eawereld, iemand van het WV en ie- iineen mand van rijkswaterstaat zitting zou- deu moeten hebben. leden van de eerste CONCLUSIE IN NOTA OVER EXPERIMENT IN GOES Sinterklaasprogramma middenstand Renesse RENESSE - De mïddenstandsvereni- ging Renesse heeft voor de sinterklaas tijd een uitgebreid programma samen gesteld. Zaterdag 20 november gaat men met de intocht van de goed heilig man van start en op dinsdag 14 decem ber wordt de winkelweek besloten met een grote show avond in De Ark. Men heeft 'De Vader Abraham Show' aange trokken waarin Vader Abraham, Mie- ke, De Kermisklanten en het groot Va der 'Abraham showorkest. Aanvang 20.00 uur. tussen het start en slot evenement in is er enveloppewedstrijd een feestmarkt en verder een advertentieleeswedstrijd, een letterwedstrijd en een fotowed strijd. Tijdens de winkelweek, die loopt van 20 november tot en met 4 december, krijgt men bij de deelnemende winkels bij ie dere bestede gulden een winkelweek bon die kans geeft op een van de vele fraaie prijzen in de loterij. Tevens geven 100 winkelweekbonnen recht op een gratis toegangsbewijs voor de grote showavond in de Ark. Zaterdag 20 no vember 1976 komt Sinterklaas te paard in Renesse aan. Met het fanfarekorps Luctor et Emergo voorop maakt hij een rondgang door het dorp. Deze rondgang begint om 14.00 uur. Na de rondgang zal de sint in het dorpshuis de kinderen ontvangen. Eveneens op 20 november wordt de gehele dag een enveloppe wed strijd gehouden. Zaterdag 27 november wordt door de deelnemende winkeliers op de Lange Reke een feest markt gehouden. Bur gemeester H. P. Everwijn van Wester- schouwen opent om twee uur de markt. En bij alle deelnemende winkeliers zal een foto in de etalage hangen. Deelne mers moeten uitzoeken in Renesse de foto genomen is of wat het is. Op maan dag 6 december vindt om 5 uur in hotel Het Wapen van .Zeeland te Renesse de officiële trekking van de winkelweek lo terij plaats. Algemene vergadering Rabobank 'Schouwen'" RENESSE - De Coöperatieve Rabö- Bank 'Schouwen' WA houdt vrijdag 12 november een algemene vergadering in hotel 'Het Wapen van Zeeland'. Op de agenda staan de gebruikelijke huishou delijke punten waaronder de ver kiezing van een nieuw bestuurslid om dat het aftredende lid, de heer J. P. C. Boot niet herkiesbaar is. Kandidaat is de heer M. P. Moelker. De voorzitter, de heer K. J. K. van der Slikke is eveneens aftredend, doch deze stelt zich herkies baar. Eveneens herkiesbaar in de raad van toezicht is mr. A. Gast. Indien de heerM. P. Moelker in het bestuur wordt gekozen zullen als kandidaat in de Raad van Toezicht, de heren G. A, Moel ker en N. M. van der Stolpe worden gesteld. Verder zal men twee afgevaardigden De heer Van Burg stejde deze vraag om- voor de gewestelijke vergadering aan- datliij 'n gedwongen passiviteit van de wijzen. Op de agenda staat voorts de raad had gesignaleerd m het samenspel bestuursverkiezing, waarbij vooral de tussen college en raad. B. en w. willen benoeming van een secretaris en voor- graag meewerken aan een verbetering zitter belangrijk is. Op het ogenblik daarvan, maar wijzen de raadsleden worden beide functies waargenomen erop dat zij zich ook uit eigen beweging door de heer G. Brand, op tijd over allerlei zaken kunnen in- Op 17 november houdt de PvdA een formeren. Wanneer de raad het eens is openbare fractievergadering over de met het instellen van deze commissie gemeentebegroting, eveneens in het zal hetcollege in een volgende vergader- Huis van Nassau. Deze vergadering be ing een verordening hiervoor ter vast- gintom vijf uur. Op 15 november komen stelling aanbieden. Het college vraagt de raad verder een krediet van 20.000 ter beschikking te stellen voor de aanleg van de riolering in de Inlaag te Scharendijke. om de ver- de leden ook bij elkaar om acht uur in 'De Graanbeurs'. Deze vergadering wordt gehouden in het kader van de verkiezingstoemee en daar zullen dan ook enkele leden van de statenfractie bindingsweg tussen Langendijke en El- spreken. Op het programma staat de toespraak door minister drs. J. P. Pronk. 'Con Amore' treedt op in Bergen op Zoom OUD-VOSSEMEER- Hetjongerenkoor van de Oud-Vossemeerse Sint- Willibrordusparochie Con Amore treedt zondag op tijdens een eucharistievie ring in het Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom. Deze dienst begint om 10.30 uur. Het koor staat onder lei ding van Leo Hermans. kerzeeseweg de 'Den Boutlaan' te noe men en om de verordening voor het in gebruik nemen van het gemeentelijk verenigingsgebouw in Kerkwerve vast te stellen. Voorts stelt het college op verzoek van de raad voor om te besluiten het ge- meentepersoneel, voorzover dit aan de raad toekomt, opnieuw weer door de raad te laten benoemen. Aan het slot van deze vergadering zal de gemeente begroting 1977 en de gemeenterekening 1974. worden aangeboden. De vergader ing begint om half acht AANBEVELINGEN AAN B. EN W. ONDER ANDERE INSTELLEN VAN JEUGDRAAD HEINKENSZAND - De werkgroep jeugdbeleid van de gemeente Borsele heeft een tussentijdse nota over een toekomstig jeugdbeleid afgerond. Dat gebeurde donderdagavond tijdens een vergadering in het gemeentehuis te Hcinkenszand. De tussentijdse nota zal nu aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele worden aan geboden. In de nota worden een serie aanbevelingen gedaan met betrekking tot de toekomstige opzet van het jeugd- en jongerenwerk. Eén van de belangrijkste aanbevelingen die de werkgroep iri de tussennota doet, is het instellen van een gemeentelijke jeugdraad. Deze jeugdraad zal zich. vol gens de werkgroep, onder meer bezig moeten houden met het opstellen van een subsidieverordening, het maken van een accommodatieplan, het opstel len van een kadervormingsplan en het opnemen van jeugdvoorzieningen in de bestemmingsplannen. „Ik hoop wel dat een eventuele jeugd raad op een democratische wijze tot stand zal komen", zei werkgroeplid Ph. Pontenagel, die de situatie in de ge meente Reimerswaal aanhaalde als voorbeeld van hoe het niet moet. De heer J. Geldof wees erop dat in de tus- RENESSE - De openbare basisschool 't Staepel óf te Renesse hield in de school een ouderavond. Er waren onge veer 75 aanwezigen. Voor de pauze werd het zakelijk gedeelte afgehandeld. In plaats van mevrouw Mol werd in de ka- scommissie mevrouw Wijers benoemd. Tijdens de bestuursverkiezing werden bij acclamatie herkozen de heren A. D. Friemis en M, Koopman, Na de pauze discussieerde men. verdeeld in viji groepen, over onderwerpen als huis werk, zitten blijven en straffen. Als af wisseling vertoonde de heer Blom met episcoop enkele beelden uit het herin neringsboek van de school. De avond werd besloten door de heer Janse. UIT HET ZAKENLEVEN Hotel Bom Haamstede in andere handen HAAMSTEDE - Hotel 'Bom' te Haam stede, voorheen eigendom van de heer F. Teeuw. heeft een nieuwe eigenaar. Nieuwe eigenaar is de heer P. Evertsen, reeds een bekende figuur in de horeca- wereld van Haamstede. Het restaurant zal voorlopig niet geopend zijn. Wel kunnen in hotel Bom weer vergaderin gen worden gehouden. Het 'Tavenu' en de auton- tiek blijven in handen van de heef Teeuw Slot van pag. 1) projecteerd." stelt. ir. Adnaansens. „We hebbengezegdilatenwedangezamenlijk nog maar eens kijken wat de mogelijk heden zijn. Voor ons was wel duidelijk dat een plaats ten westen van het Sehelde-Rijnkanaal niet denkbaar zou zijn." Als redenen daarvoor noemt de PPD-directeur onder meer de aanwe zigheid van verschillende kernen, het feit dat er in dat gebied al veel beroering is waardoor een installatie van 10 hec tare niet past en het punt dat men geen kostbare landbouwgrond onnodig wilde opofferen. Ir. Adriaansens: „Eigenlijk was er maar één mogelijkheid: ten oos ten van het Sehelde-Rijnkanaal, even ten zuiden van de Bathse brug. Er leken in eerste instantie wat Brabantse pro blemen te zijn, omdat het punt niet vlak bij de afvalwaterleiding ligt, maar op ongeveer twee kilometer afstand. Die problemen zijn opgeruimd." Schorren Een tweede probleem dat rond de plaatsaanduiding opdoemde was de be stemming van de schorren. Ir. Adriaan sens zegt dat rijkswaterstaat de schor ren eigenlijk had gereserveerd voor spe ciebergplaats, onder andere voor de afsnijding van het Nauw van Bath. „Daar hebben we uitvoerig met rijkswa terstaat over gesproken. Het aantal ku bieke meters specie was nog niet vasL gesteld en je zit dus met een claim bij voorbaat. Uiteindelijk was rijkswater staat niet tegen het beschikbaar stellen van een hoek van het terrein." aldus de heer Adriaansens. „Dat probleem is dus Bazaar voor orgel kerk Krabbendijke KRABBENDIJKE - Vandaag - vrijdag en morgen zaterdag - is er in het her vormd kerkcentrum 'De Ranekc' Ie Krabbendijke een bazaar ten bate van de restauratie van het orgel in de nh- kerk. Er zijn diverse attracties, waaronder voor kinderen grabbelton en lollytrek- ken en voor ouderen prijsschieten, bal len gooien en sjoelen. Tevens is er een raad van avontuur. Vrijdag is er een ruime sortering levensmiddelen te koop alsmede handwerk, boeken en planten. De bazaar is vrijdag geopend vanaf twee uur 's middags, en zaterdag van af tien uur 's morgens, in principe uit de weg, ook al moet het nog wel formeel geregeld worden." De PPD-directeur vertelt dat ook als de nieuwe zuivering er staat, het lozings- punt bij Waarde gehandhaafd blijft, In de omgeving waar de zuivering inoet komen is namelijk geen geschikt lo- zingspunt te maken. De leidingen tus sen het Sehelde-Rijnkanaal en Waarde zullen dan gebruikt worden voor het transport van het gezuiverde water. Ir. Adriaansens hoopt wel dat er eerder dan 1982 wat gedaan kan worden aan de stankoverlast die de lozing met zich meebrengt, Hij erkent dat dit geen een- voucugezaaKziü Aijn. „Hetkomtdoorde chemische stoffen van SheD-Moerdijk, die tijdens het transport in d(e buis tot ontwikkeling' komen. De vraag is of je die stoffen in een zuivering neer kunt slaan, maar .daar zal wel alles aan ge daan moeten worden." De heer Adriaansens verwacht- dat het niet gemakkelijk zal zijn om het Rei- merswaalse afvalwater naar de zuiver ingbij de Bathse brug te voeren. „Ik heb persoonlijk de indruk dat het er niet zo gauw uit zal komen," meent hij. Volgens hem zitten er nogal wat technische pro blemen aan. zoals het hoogteverschil tussen de Brabantse wal en het huidige lozingspunt bij Waarde. OPBOUWORGAAN KOMT MET ENKELE AANBEVELINGEN GOES - Met het experiment 'sportieve recreatie' in de gemeente Goes worden de zogenaamde 'kansarme groepen' nauwelijks bereikt. Dat concludeert het provinciaal opbouworgaan stich ting Zeeland in een rapport over liet experiment, dat in Goes is opgezet. Volgens het rapport zal er naar wegen gezocht moeten worden om de 'kan sarme groepen' alsnog te betrekken bij de activiteiten, die in het kader van de JEUGDRAAD VAN REIMERSWAAL VERGADERDE YERSEKE - De jeugdraad van Rei merswaal die donderdagavond in het voormalig gemeentehuis te Yersekc vergaderde, kon deze keer met 7 van de 14 leden de agenda van de 14 oktober verdaagde vergadering wegens onvol doende belangstelling wel afwerken. De voorzitter, de heer Van de Borgt, sprak de wens uit dat de nieuw be noemde leden van de raad, die binnen kort worden gekozen, gemotiveerder hun taak zullen opvatten. Wel was er deze keer van alle afwezige leden be richt van verhindering binnengeko- De jeugdraad besloot om in samenwer king met alle verenigingen eenmaal per seizoen een gezamenlijke evenemen tenkalender op te stellen. Het voorstel van de jeugdcommissie in Hansweert om het besluit van de vorige vergader ing tot het instellen van een commissie ad hoe wederom in te trekken, omdat deze commissie de slagvaardigheid zal missen voor zó'n zwaar en moeilijk pro bleemals de accomodatieproblematiek, werd aangehouden. Voor wat betreft het verzoek van b. en w. om advies inzake subsidieverlening uit het jeugd- en jon- gerenfonds van de Nederlands her vormde jeugdraad te Krabbendijke, werd besloten b. en w. te adviseren deze subsidie te verlenen volgens artikel 43 van de gemeentelijke subsidieverorde ning. Er zal ook een beheerscommissie worden benoemd uit de jeugdraad, die het jeugdwerk gaat coördineren en sti muleren. Deze commissie zal tevens on derzoeken welke behoeften er binnen de verenigingen bestaan betreffende de aanschaf van apparatuur. Voor de aan schaf van die apparatuur zal b. en w. worden verzocht gelden beschikbaar te stellen uit het jeugd- en jongerenfonds. Voor bet organiseren van de kadercur sussen binnen de gemeente Reimers waal zal eerst aan de verschillende ver enigingen een brief worden geschreven met het verzoek binnen die vereniging te inventariseren aan welke cursussen er behoefte bestaat. Hievoor zal dan een speciale vergadering worden belegd. 'Muziek van renaissance tot barok' in Nieuwerkerk ouder het rnotio tot barok' wordt zaterdag 13 november in de her vormde kerk te Nieuwerkerk een muziek- en zangavond gehouden. Aan deze avond verlenen medewerking de christelijk gemengde zangvereniging 'Een naam is onze hope' uit Middelhar- nis onder leiding van de heer P. H. Wes- sels en het kinderkoor 'Zingt nu de Heer' uit Middelharnis, eveneens onder lei- Ir. Adriaansens benadrukt dat het ding van de heer Wesseis, Solo-zang is er sentijdse nota nauwelijks aandacht be steed wordt aan de niet-georganiseerde jeugd. Het ontbreken van gegevens en aanbevelingen voor deze jeugd, vond de heer Geldof erg jammer. Hij pleitte er voor om een toekomstige beroeps- krachtnaar deze jeugd een onderzoek te laten instellen.' De heer Geldof werd daarin bij gevallen door wethouder A. M. Jansen, die eraan herinnerde dat het benaderen van de ongeorganiseerde jeugd een bijzonder moeilijk punt. is. De werkgroepleden Pontenagel en Geldof waren overigens niet bijzonder enthousiast over de tussentijdse nota. Zij benadrukten dat het stuk op vele punten nog nader uitgewerkt moet worden. „Ik hoop dat het een uitdaging is om met hetjeugdbeleid verder te gaan en er iets zinnigs van te maken", stelde de heer Geldof. En de heer Pontenagel achtte het noodzakelijk dat een aan te stellen jeugdambtenaar de zaken die in de nota aangeroerd worden, verder uit werkt Wethouder P. L. Peters vertelde dat het gemeentebestuur overweegt om een tij delijke kracht nog eens een inventarisa tie te laten maken van voorzieningen m de verschillende dorpen. Hij zagzo'n op somming als een aanvulling op de nota. De heer Peeters sprak de hoop uit dat de nota bij de gemeenteraaad een gunstige ontvangst zal krijgen. Hij bedankte de leden van de werkgroep voor hun werk zaamheden en inzet sportieve recreatie georganiseerd worden. Het rapport levert werden weinig schokkende.zaken op. „Hoewel een grote hoeveelheid werk voor het uitbrengen van dit rapport werd ver richt, moet toch wel worden geconclu deerd, dat hieruit niet of nauwelijks saillante gegevens zijn voortgeko men", zo staat in de nota te lezen. Het rapport is het resultaat van een on derzoek. dat is ingesteld ten behoeve van het ministerie van erm, dat het ex periment in Goes subsidieert. Het on derzoek is op verzoek van de Goese sportraad uitgevoerd door de afdeling sociale planning en samenlevingsop bouw van het provinciaal opbouwor gaan stichting Zeeland in samenwer king met de Zeeuwse sportraad. In het kader van het experiment 'spor tieve recreatie' (waarbij niet de presta tie maar het plezier in het spel voorop staat) worden de volgende activiteiten georganiseerd: trimmen, zwemmen voor huisvrouwen, sport voor gehandi capten, volleybal en voetbal. Om gege vens voor het rapport te verzamelen, werd onder meer een enquête onder de deelnemers aan de diverse activiteiten gehouden. In het rapport komt de stichting Zee land tot een aantal aanbevelingen. O Gezien het grote .aantal deelnemers, dat met de auto naar de accommodatie Vergadering van fotoclub l'Espérance SINT-ANNALAND - Fotoclub l'Espé rance te Sint Annaland hield haar maandelijkse vergadering. Besloten werd om het volgend najaar twee ten toonstellingen te houden. Op koningin nedag houdt men in het Dorpshuis een 'kunsttentoonstelling'. In het najaar van 1977 wil de fotoclub een expositie houden in he t S treekmuseum 'De Mees- toof van foto's van bet eiland Tholen. komt, waar de activiteiten worden ge houden, moet er voldoende parkeerge legenheid zijn. Ruime aandacht moet er besteed worden aan het beschikbaar komen van 'kader' voor de sportieve recreatie. Ge dacht wordt aan de opleiding recrea tiesportleider. Er zal nog meer propaganda gevoerd moeten worden voor het experiment. Het 'activiteitenpakket' zal zo uitge breid mogelijk moeten zijn. Het accent moet worden gelegd op teamsporten en op sportbeoefening in groepsverband. Ouderavond kleuterschool OOSTERLAND - Onder voorzitter schap van de heer A. G. Hollander hield de oudercommissie van de openbare kleuterschool te Oosterland een ouder avond in de gemeenschapsruimte van de openbare basisschool aan de Van den Abeelestraat. Nadat het financieel jaarverslag was goedgekeurd werd een bestuursverkie zing gehouden waarbij in plaats van de heer J. Bolle en de dames Geelhoed- Quist, en Van der Have-van Oeveren werden gekozen de heer Bolle en de da mes Fluijt en Schoof. Na de pauze hield de heer Verzijl van de firma Vermande uit IJmuiden een lezing over speel- en leermiddelen voor het kleuteronderwijs. Hierna konden de aanwezigen door de kleuters vervaardigd materiaal bekij ken. Internationaal zeehengelconcours BORSSELE - Zondag wordt aan de zeedijk te Borssele door de hengelsport- vereniging de 'Leeglopers' een interna tionale zeehengelwedstrijd gehouden." Deze wedstrijd telt mee in het Delta kampioenschap. Er zijn diverse prijzen beschikbaar. De wedstrijd is van 13.00 - tot 16.00 uur. iverleghierover nog niet is afgerond ei 3. Both-Verolme uit Mid- flat het waterschap de brede watering delharnis. Paul Kievit zorgt tie zaak bestudeert. Lukt het comb: ren niet. dan zal er waarschiojnlijk in de Westveerpolder een aparte zuiver ing voor Reimerswaal komen, die ech ter veel kleiner van omvang is d£ 'Brabantse' zuivering en ook veel der stankoverlast met zich mei brengen. de koorbegeleiding. Verder zal een speel- groep uit Rotterdam en Capelle aan de IJssel, bestaande uit Wil Huppes en Hannie van Dorp, beiden dwarsfluit, de Nellie Leppink, altblokfluit en Tine van in- Hees, klavecimbel, werken uitvoeren zal van onder andere Sweelinck, Purcell, Bach en Telemann. GEMEENTE REIMERSWAAL BEKENDMAKING De burgemeester van Reimerswaal maakt bekend, dat het besluit van ge deputeerde staten van Zeeland van 6 september 1976, waarbij goedkeuring is verleend aan het raadsbesluit van 30 maart 1976. tot vaststelling van het be stemmingsplan 'Begraafplaats Waarde' te Waarde inmiddels onherroepelijk is geworden. Het plan ligt ter gemeente-secretarie (afdeling algemene zaken) voor ieder een ter inzage. Kruiningen, 5 november 1976 De burgemeester voornoemd, C. Slabbekoom, wnd. ■*y uw tuincentrum i. a. de ruyterlaanyoes tel.01100-15640 Het is weer planttijdü Nieuwe voorraad BOMEN EN HEESTERS BLOEMBOLLED WINTERVSBOLTIES VIJVERS in diverse maten en vormen. TIP: Het wordt weer tijd voor HERFSTBEMESTIKSÜ Reductiekaart voor iedere klant. het enige tuincentrum i in het hartje van goes - nieuw in oud model - zijn bij ons best betaalbaar ge bleven. Een vlotte en veilige weg naar elk rijbewijs Westsingel 18-20 GOES Telefoon 01100-16808 Rijopleiding sinds 1947 Een Logos rekenmachine van Olivetti. Zó veelzijdig, snel en zeker dat hij z'n aanschafkosten binnen de kortste keren terug verdient. Foutloze precisie tot 7 deci malen. Gegevens blijvend contro leerbaar aoor notering op schrijf- strook. Capaciteit 16 of 23 cijfers. Met "buffer" en "mterlock" voor snelle correcte bediening. Lintverwisseling met handige casset te. Keus uit 4 typen met verschillen de mogelijkheden. Wij demonstreren ze u graag. ollvettl logos 55,5a saes Voor deskundig advies en vrij blijvende demonstratie: volkeri tÏoTiCms zierikzee boek-en kantoorboekhandel kantoorinstallaties

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 30