1 KOOPEREN MOOR SPECIALE KOOPJES UIT DE SCHATKAMER VAN DE SINT C C C ir PZC. Veel Oostburgers zijn tegen afsluiting 'Straatje van Raes5 voor 54.50 Dit alles en nog veel meer bij uw huishoudspeciaalzaak WESTSTRAAT 14 AXEL m D@QD2@(jD PZC krant van Zeeland afneembare vermogen van 250 grar verdeeld in 5 gram van I Rolveger Rotero Leïfheit. Uitgerust met roterende hoek- borstels voor reiniging langs plinten en schuif voor trappen- loos instellen van de hoogte voor elke tapijtdikte. Nr 1000 van 69,50 Onze speciale St. Nicolaasaktie vanaf vrijdag 5 november 1976 t/m vrijdag 5 dec. geven wij op uw St. Nicolaasaanko- pen 5% KORTING kontant of St. Nicolaas- loten. (Behoudens onze speciale aanbiedingen uit deze advertentie). Let op: NATUURLIJK blijft onze 10% kor ting bij aankoop van een servies cas sette of pannenset normaal gehand haafd. Mini Zaanseklok van 175,-nu 115,— Zaanseklok eiken middenmaat van 250- nu 195,- Reuzenzaan van 325 nu 215,— IIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIINIIIIIIIIIIIINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllin^ streek DINSDAG 2 NOVEMBER 1976 FRANS VERMEIRSSEN MARIJKE HAERS trouwen 3 november 1976 om 14.30 uur in hetstadhuiste Philippine. De kerkelijke inzegening is om 15.00 uur in de kerk van 0.1. Vrouw Hemelvaart te Philippine. Receptie van 18.00 tot20 00 uur in Restaurant 'De Oude Haven', Waterpoortstraat 1, Philippine Toekomstig adres Waterpoortstraat 1. Philippine Z(j die bij vergetelheid geen uitnodiging hebben ontvan gen. geheven deze advertentie als zodanig te beschou- gemeente De dienst openbare werken van de gemeente Ter- néuzen vraagt voor de afdeling civieltechnisch onderhoud EEN MEDEWERKER Hij zal onder leiding van de afdelingschef worden belast met het toezicht op alle door de afdeling te vemchten werkzaamheden alsmede met het ma ken van begrotingen en tekenwerk. Diploma mts weg- en waterbouwkunde is vereist. Aanstelling zal geschieden in de rang van opzich ter C (maximum salaris 2102,- per maand, exclu sief 30.- per maand toeslag). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een woning is op korte termijn be schikbaar. terwijl het verplaatsingskostenbesluit van toepassing is. Tot de selectieprocedure kan een psychologisch onderzoek behoren. Sollicitanten worden verzocht hun soffieitatie"- bnet binnen 14 dagen na het verschijnen van ait blad in te zenden aan burgemeester en wethou ders van Temeuzen onder vermelding van nr. 240 op de enveloppe iedereen leest de krant altijd en overal GEMEENTE HULST Burgemeester en wethouders van Hulst roepen sollicitanten op naar de betrek king van ZWEMINSTRUCTELR De te benoemen functionaris zal hoofd zakelijk worden belast met het geven van zwemlessen aan kinderen zowel als aan volwassenen. De gemeente Hulst exploiteert twee zwembaden t.w. een openluchtbad te Hulst en een verwarmd openluchtbad St. Jansteen. Tot zolang het overdekt zwembad nog niet is gerealiseerd zal betrokkene bui ten het seizoen op de gemeentesecreta rie worden tewerk gesteld. Vereisten: middelbare opleiding en het diploma zwemonderwijzer van de K.N.Z.B. Het salaris bedraagt minimaal 1781,- en maximaal 2132,-. Verder zijn de ge bruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester van Hulst. Inlichtingen omtrent deze betrekking- kunt u verkrijgen ter gemeentesecreta rie, bureau personeelszaken (W. Ever- aard). A rara gemeente Op het kantoor van de centrale kas ter secretarie van de gemeente Temeuzen kan worden ge plaatst een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Salmis, afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing, nader overeen te komen. GEMEENTE HULST AANVRAAG ONTGRONDINGSVER GUNNING DOOR E. Bekaert te Kortrijk (België) Burgemeester en wethouders van Hulst maken bekend dat, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3, tweede lid van de ontgrondingsverordening Zeeland, van 3 november t/m 2 december ter ge meentesecretarie voor een ieder ter in zage is nedergelegd een verzoek van B. Bekaert wonende te Kortrijk (België), St. Antoniusstraat 4 d.d. 18 augustus 1976 om vergunning tot het uitvoeren van uitgravings- of baggerwerken in bepaalde kreken, gelegen in de Riet- en Wulfsdijkpolder, kadastraal bekend Hulst, sectie M no. 57 t.w. op het Groot-Eiland. Binnen dertig dagen na dagtekening- van deze bekendmaking kan ieder schriftelijk bezwaren tegen de inwilli ging van deze aanvrage bij het college van gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg indienen. Hulst, 2 november 1976. Burgemeester en wethouders van Hulst, De secretaris, J. F. v. Denderen De burgemeester, P. Molthoff De burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt bekend, dat het bestemmingsplan 't Zwaantje en de partiële herziening van het be stemmingsplan Hoek. vastgesteld bij besluiten van de gemeenteraad d.d. 29januari 1976, nrs. 6 en 8. door gedeputeerde staten van Zeeland op 13 september 1976. onder nrs. 422/304.4e afd. r.o. en 423/305.4e afd. r.o. zijn goedgekeurd De besluiten van gedeputeerde staten, alsmede beide bestemmingsplannen liggen met ingang van 5 november 1976. gedurende een maand, op het. stadhuis, kamer 504, voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn van een maand kunnen zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, tegen de beslissing van gedeputeerde staten beroep instellen bij de kroon. De beroepschriften moeten worden gericht aan H M. deKoninginen kunnen worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Temeuzen, 2 november 1976. De burgemeester voornoemd. C. Ockeloen PETITIE MET 684 HANDTEKENINGEN OOSTBURG - Een groot aantal Oost burgers is tegen de afsluiting van het 'straatje van Raes', de kortste verbin dingsweg tussen de Kroonwijkbuurt en het centrum van Oostburg. Wethouder J. Barendregl van Oostburg kon maan dagavond tijdens een hoorzitting over deze kwestie een petitie met enkele honderden handtekeningen in ont vangst nemen. waarin men pleitte voor open houden van dit verbindingsweg- gelje. De handtekeningen vertegen woordigen. aldus de aanbieder van de petitie, de heer H. Enkelaar, 684 men- In zijn openingswoord had de heer Ba- rendregt erop gewezen dat het gemeen tebestuur talloze brieven heeft ontvan gen over de plannen tot afsluiting. „Er waren maar twee brieven voor afslui ting. de rest was tegen." aldus de we thouder. die niet verhulde zelf geen voorstander van afsluiting te zijn. Juist omdat het college van burgemeester en wethouders van Oostburg niet tot een eensluidend standpunt kon komen werd dehoorzitting gehouden, zodathet college van de wensen van de bevolking kennis kon nemen. De meningen die maandagavond in de Burgerzaal van het Oostburgse ge meentehuis te horen waren beperkten zich voornamelijk tot het verkeerstech nisch gebied en de isolatie van de inwo- Duitse herder uit Oostburg wint eerste prijs OOSTBURG-De Duitse herder'Heicke van Twentebloed', van de kringgroep Oostburg uit de kennel 'Anjors Home' te Oostburg. heeft zondag een eerste prijs behaald op de 'Vlaamse Winner 1976'. een tentoonstelling die werd ge houden in Oostende. De hond behaalde de eerste prijs in de open klasse peven. De heer Pieters uit Sas van Gent leidde de hond voor. De open klas was de zwaarste klas en be doeld voor honden van 24 maanden en ouder. In totaal waren er 180 Duitse herders op de tentoonstelling. De pnjs bestond voor de Oostburgse hond uit een grote beker, een plaquette van de stad Oostende en een lint met medaille. Gemeente Hontenisse Toepassing art. 19 van de wet op de ruimtelijke ordening. Burgemeester en wethouders van Hon tenisse maken bekend dat met ingang van 2 november 1976 gedurende 14 da gen voor een ieder op de gemeentese cretarie ter inzage ligt het door de heer G. J. A. Sponselee. Corellistraat 19, Temeuzen. ingediende plan tot ver bouwing van een loods tot woning op het perceel Poolsplein 9 te Klooster- zande. Gedurende genoemde termijn bestaat voor een ieder de mogelijkheid om be zwaren tegen dit bouwplan in te dienen bij hun college. Hontenisse. 28 oktober 1976. Burgemeester en wethouders s van Hontenisse, De secetaris, B. A. de Schepper De burgemeester, mr. M. So- mers BEL RADIO VISSER Reparaties aan Phi lips - Erres - Zanussi - Marijnen - Zoppas - Hilton - P.M.C - A.E.G. - Hoover - In- desit - Miele. ners van de Kroonwijkbuurt bij even tuele afsluiting. De heer D. Malipaard, hoofd van de openbare basisschool, sprak zich uit tegen de afsluiting, omdat hij ver moedde dat die afsluiting grotere ver keersdrukte op andere punten tot ge volg zou hebben. Deze grotere drukte leidt volgens hem tot gevaarlijke situa- Niks 1 aan kop in Huister OZO- HULST - Op hel OZO-tcrrein nabij Hulst werden vier wedstrijden in de eerste drie wedstrijden in de tweede kla§ gespeeld. De uitslagen in de eerste klas luiden: Niks I-Lampo 4-0. Ruststand 3-0. A Vermue. B Hoefijzer. E. de Nijs en G van Roeven maakten de doelpunten voor Niks Parochie Bar-Petit Paris 3-3. Ruststand 2-2. E de Keijzer. A de Wit en F Pau wels maakten voor Parochie Bar de doelpunten. Bij Petit Paris was het Th. de Wit, die alle drie de doelpunten maakte. Centrum I-Trim vereniging I: 2-2. RusU stand 2-1. T. Warnier en R. Pauwels maakten voor Centrum de doelpunten. F Seghers en L van de Lavoir maakten voor Trimverenigïr.g de doelpunten Van Waes/Verstraetcn - Monkey I 2-2. Ruststand 1-0. De uitslagen in de tweede klas luiden: Petit Paris II-Niks II4-5. De rust ging in meteen 3-3 stand E. Bogaerd. J. de Ko ning, M. Schuerman en E. Blommaert maakten voor Petit Paris de doelpun ten. R. Bracke (3) en J. de Bruyn (2) maakten voor Niks de doelpunten Monkey II-Wuytack-Tnmverenigmg II 3-0- Ruststand 1-0. De stand in de eerste klas is: Niks I 8 5 2 1 12 12- 9 Monkey I 8 3 3 2 9 8-7 Parochie Bar 7 3 2 2 8 13-10 Trimvereniging 1724 18 9-7 Petit Paris I 8 2 4 2 8 14-12 Lampo 8 2 2 4 6 11-13 Centrum I 8 1 4 3 6 10- 7 Van Waes/Verstr. 8 2 1 5 5 11-16 De stand in de tweede klas is. Stoffels/Wuytack 7 5 0 2 10 13- 5 Trimvereniging II7 4 1 2 9 11- 8 Noens 6 3 3 0 9 12- 4 Monkey 7 3 3 1 9 9-7 Niks II 7 2 2 3 6 9-15 Petit Paris II 7 1 2 4 4 11-19 Centrum II 7 0 16 11-9 Zondag beginnen de wedstrijden in de eerste klas om 9.00 uur. Parochie Bar speelt tegen FC Niks I. FC Monkey I tegen FC Petit Paris I. FC Lampo tegen Trimvereniging I en FC Centrum I tegen FC Van Waes/Verstraeten. De wedstrijden in de tweede klas begin nen om 10.30 uur FC Petit Paris II speelt tegen FC Centrum II. VV Stof fels/Wuytack tegen FC Niks II enTrirn- vereniging II tegen FC Noens. gemeente Bij de afdeling administratie van de dienst open bare werken wordt gevraagd een ervaren typiste Vereist is een mavo-diploma en typediploma. Diegenen die bovendien een stenodiploma heb ben genieten de voorkeur. Het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt voo.r 21-jarigen en ouder voor: typiste: min./ 1.286,-totmax. 1.502.-permaand; stenotypiste/schrijver: min. 1.330,- tol max. 1.640.-. Alle bedragen exclusief 30,- toeslag per maand. De gemeente Temeuzen biedt u allerlei voordelen van een overheidsfunctie o.a een aantrekkelijke spaarregeling, een goede studiekostenvergoeding en een uitstekende ziektekostenregeling. De vakantietoeslag bedraagt 7,8 7f Sollicitaties binnen 14 dagen in te zenden onder no. 350 aan burgemeester en wethouders van, Temeuzen. 3E3EE OVERGORDIJHSTOF EN VIIRAGE v.a. ƒ1,— per mtr KOOPT U WOENSDAG WEER OP DE MARKT IN TERNEUZEN «KLEUREN- tv 66 cm 2000- I 7S.- per maand SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1338 ties voor kinderen die de. dwars door Oostburg lopende rijksweg op andere plaatsen over moeten steken om bij de school te kunnen komen. Fel Ook in de Oostburgse winkeliersver eniging blijkt men het niet eens te zijn over de afsluiting. Enkele leden ver klaarden zich fel tegen het afsluiten van het slechts enkele tientallen me ters lange verbindingsweggetje voor het autoverkeer. Hel bestuur van de u inkeliersvcrcniging liet door een brief aan het gemeentebestuur echter weten voor de afsluiting te zijn. Deze controverse leidde maandag even tot een heilige discussie. De lieer J. Bogaert. voorzitter van de wi nke liers veren i ging, v.erk 1 aa rde maandagavond in de toekomst nog wel eens te zien dat er een rondweg komt. en dat de Burchslraat een voetganger spromenade wordt." Aan het eind van de ongeveer een uur durende hoorzitting sprak de heer Ba- rendregt de hoop uit dat b. en w. nu met een voorstel kunnen komen. „De men sen die tegen afsluiting zijn waren van avond duidelijk in de meerderheid," al dus de heer Barendregt. Grote belangstelling voor feestavond van FC Monkey KLOOSTERZANDE - In bar 'Monkey' te Kloosterzande hield, onder leiding van voorzitter Eddy de Kort, FC Mon key een feest- en ledenvergadering. Tijdens deze vergadering waren 200 personen met echtgenoten en genodig den aanwezig. De heer De Kort gaf een overzicht van datgene, wat in het afgelopen seizoen was verricht en wat er voor het winter seizoen op het programma staat. Daarop huldigde de exploitant van 'Monkey'. de heer A. van Damme, de le den die zich op een of andere manier voor FC Monkey verdienstelijk hebben gemaakt. Dit waren mevrouw T. de KorUde Koster, die zorgt voor thee tij dens t ramingsavonden en de kledij schoonhoudt. De leider van het eerste elftal, de heer R. Verstraeten, de leider van het tweede elftal, de heer J. van Kerckhoven, trainer C. Vossen, de op richter van FC Monkey, de heer Ad Kindt, de eerste voorzitter A. Pauwels en de heer J. de Vijlder als eerste secre taris van FC Monkey. De gehuldigden ontvingen als aanden ken voor hun werkzaamheden voor de vereniging de legpenning van FC Mon key. Daarna werd gezamenlijk een diner ge bruikt om tenslotte een gezellig samen zijn te vieren, afgewisseld meteen loterij ten bate van FC Monkey cn gevolgd door een dans, waarbij de boerenkapel 'Windkracht Negen' uit Kloosterzande voor het muzikale gedeelte zorgde. Vrijdag is er de kaartavond en vrijdag 19 november een bingoavond. Beide vaon- den beginnen om 19.30 uur en zijn in bar 'Monkey'. NKV-Terhole hield bijeenkomst over het huisinterieur TERHOLE - Onder voorzitterschap van mevrouw A. de Roos-Feijnaut kwamen de leden van de NKV-afdeling Terhole in het dorpshuis te Terhole bijeen. Tijdens deze bijeenkomst werd door een spreker een lezing met dia's gehouden over vloerbedekking, behang en huis- aankleding. Daarna was er een gezellig samenzijn. Dinsdag 16 november is de volgende bijeenkomst van de afdeling, eveneens in hetTerhoolse dorpscentrum. Tijdens' deze bijeenkomst, die begint om 19.30 uur. houdt een spreker een lezing over 'De Centrale Volksbank'. Bedrijfsvoetbal CLINGE - De pas opgerichte bedrijfs voetbalvereniging 'De Troubadour' uit Clinge speelde zaterdagmiddag een voetbalwedstrijd tegen de Axelse club 'Gernt de Jonge' op het OZO-terrein te Hulst, De wedstrijd eindigde in een ge lijk spel. 2-2. Op Slavakto in Utrecht Slager Jansen Hulst, behaalde gouden en bronzen medailles HULST - Slager Ko Jansen uit Hulst behaalde op de Slavakto (Slagersvak- tentoonstelling) in de Jaarbeurshallen te Utrecht een gouden en een bronzen medaille. De heer Jansen kreeg voor zijn inzen ding gekookte achterham, als enige Zeeuws-Vlaming, een gouden medaille. Z'n inzending gedroogde varkensworst leverde hem een bronzen medaille op. Bridge HULST - De bridgeclub 'Hulst.' hield in 'Den Dullaert' Ie Hulst haar competi- tiebridgewedstrijden. De uitslagen lui den: GROEP A:: howell: 10. paren: 10, spel len: 27 en maximum score 216: 1 me vrouw Biesbroeck en de heer Blom maert 134 pnt/62.04'72 echtpaar Wen- dels 121 piu/56.02Cr 3 echtpaar Van der Windt 118 pnt,'54,63Trr. 4 ex-aequo: de heren Snuvennk en Burggrave en het ..echtpaar Deltour 114/CEC.78: 6 mevrouw Nijenhuis en de heer Koopman 160/49,07: 7 de dames Aronson en Vroome 105/48,61; 8 de heren D'hondten Van der Jagt 93/43.06; 9 mevrouw Borm en de heer Bar 88/40.74.10 de dames Van Roosmalen en Beaart 87/40.28. GROEP B' howell: 10. spellen: 27 en maximum score: 216: 1 echtpaar Holla 128/59.26; 2 de dames Weemaes en Ver straeten i22/56.48: 3 de dames Van den Driesen Van den Bogaert 118/54,63:4 de heren Nijenhuis jr. en Atkins 114/52.78; 5 de heren Verbunten D'Hont 113/52.31, 6 de heren Nijenhuis sr. en Heijndrickx 109/50,46: 7 de dames Den Boer en De Kerf 102/47.23. 8 de heren Hermans en Kegels 96/44,44; 9 de dames De Booy en Van Esbroeck 90/41.67; 10 de dames Bosch en Bogaert 88/40.74. GROEP C: howell: 10. paren: 11, spelen: 24 en maximum score: 192 1 de heren Melchers en De Maagt 123/64,06; 2 de dames Sanders en Van den Hövell 122/63.54; 3 mevrouw Molenaers en de heer Plag 106/55.21; 4 liet echtpaar Van de Velde 102/53,13: 5 de dames Sonieus en Stolte 97/50,52; 6 ex-aequo: mevrouw Stallaert. en de heer Molenaers en het echrpaar Bakx 92/47,92: 8 ex-aequo: de dames Snuverink en Sarneel en de he ren Van Vlieten Eerbeek 89/46.35. 10 de heren De Vos en Bisch 81/45,83; 11 het echtpaar De Kort 80/41.67. Reünie chr. mavo De Welle Axel AXEL - Zaterdagmiddag waren er 200 oud-leerlingen en docenten bijeenge komen in de aula van de christelijke mavo De Welle, directeur J. T. H. Klein gaf de reünisten een uiteenzetting over de totstandkoming van het nieuwe schoolgebouw. Namens de oud- Iccrlingen bood mevrouw Decs uit Middelburg een digitaallclok aan. In haar toespraak merkte zij op dat sinds 1949 de eerste leerlingen eindexamen deden, er veel, zo'niet alles veranderd is. „Van mulo werd het mavo. het enige wat gebleven is. is het christelijk voor de naam. Laat het geen loos woord wor den." besloot mevrouw Dees haar toe omgeving om de veranderingen te zien die in de loop van de tijd plaatsvonden. Met een koud buffet, begeleid door een wijtje werd de succesvolle middag be sloten. Deze reünie was tevens het slot van de festiviteiten ter gelegenheid van de opening van het nieuwe schoolge bouw. De heer Klein en zijn staf kijken terug op wat hij noemt een fantastisch geslaagde feestweek. Plattelandsvrouwen waren bijeen SLUIS - In hotel De Korenbeurs' te Sluis vertoonde de heer II. Groenewe- gen uit Aardenburg tijdens een verga dering van de afdeling Sluis van de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrou wen een aantal dia's over Rusland. Hij was in de gelegenheid een aantal dia's te, maken, omdat hij vertoefde in een ge zelschap dat een astronomische studie reis naar de Sovjet Unie maakte. Een groot aantal dames gaf zich op voor de centrale plattelandsvrouwenavond op 9 november in hotel 'De Zwaan' te Zuid- zande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20