Wif drinken melk. Uook? Kom eens een dagje zitten. SI HG ET: 150 cadeaus om zelf te maken débé meubelen Huur 'n kleuren-TV vanaf f £5,80 per week (inclusief de service]. En haal een voetbalwedstrijd levensecht bij SINGER PRUSPRUMEUR SINGER Makkelijk en goedkoop te maken, leuk om te geven èn leuk om te krijgen Goed idee: bewaar die gids rElke week Libelle thuis? IDONDERDAG 28 OKTOBER 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Bolland en Bolland, zangersduo. O Melk moet. Melk doetje goed. Als u al onze meubels echt wilt beproeven, moet u maar een hele dag vrijmaken voor een ronde door onze showrooms. Want er staan nog meer meubels dan u in uw stoutste dromen zou verwachten. Zelfs een groot aantal keukens kunt u er bewonderen, naast de talloze stoelen, tafels, kasten, slaapkamers en andere meubels. Ook in de stijl die u het mooist vindt En óók in de prijs die u in gedachten hebt Wij zijn geopend op werkdagen van 9 tot 6. Op zaterdag van 9 tot 5. Ons adres: Teteringsedijk 89 bis, Breda, Postbus 3145, telefoon 076-13 45 52. Levering via uw woninginrichter. Volop parkeergelegenheid. Lees de PZC Zwart-wit kijkers missen veel. Ze missen het. groene gras, de kleurige hemden en ga zo maar door. Ze missen de kleurenrealiteit van sportprogramma's. Maar eigenlijk van alles wat in kleur wordt uitgezonden. Gelukkig hoeft u niets meer te missen. Huur kleur bij ons Vanaf/15.80 per week. Inclusief voorrijden, onderhoud, reparatie en onderdelen. De volledige: servicekosten zijn voor onze rekening. Het kleurplezier is voor u. Kom. kijk en kies uit. de bekendste merken. Of dat nu Philips, Grundig.Nordmende of Blaupunkt is U hebt en houdt het recht op koop. En na 6 maanden een vrij opzegbaar kontrakt. Dus zonder verdere verplichtingen. Onze betaalbare manier van kleur kijken heet-Teleleasing. KA GBüRjhl vraag dus naar Teleleasing. dan VlUf" geven wij u de zekerheid, dat u elke dag zorgeloos kleur kunt kijken. Huur kleur zonder gezeur. Met Teleleasing. Als je 125 jaar naaimachines hebt gemaakt is dat best reden om een beetje feest te vieren. Hoe kun je dat beter doen dan dooreen nieuwe machine te introduceren. De Singer Merritt (genoemd naar Isaac Merritt Singer, de oprichter van de Singerfabriek), een lichtgewicht zig-zagnaaimachine met veel extra's. Om te beginnen natuurlijk de vrije arm, waarmee u mouwen en broekspijpen veel mak kelijker kunt naaien. Door één hand beweging maakt u van deze vrije arm een vlakke en omgekeerd. Ingebouwde motor, snel terug transport en een doorzichtig spoel- klosje voor de naald zijn nog maar enkele van de vele extra's op deze machine Omdat Singer jubileert nu 499,-. Een handelsmerk van The Singer Company. Nieuwe Singer naaimachines met Singer service alleen verkrijgbaar bij de echte Singerwinkel. Middelburg: Segeerstraat 9a, tel. 12165. Vlissingen: St. Jacobstraat 12, tel.13832. Oostburg: Brouwerijstraat 59, tel. 2064. Zierikzee: Verre Nieuwstraat 7, tel. 2750 Terneuzen: Noordstraat 30, tel. 2661Goes: Wijngaardstraat 47, tel. 5172. Zo wordt Sinterklaas een echt surprise-festijn Vijf december, pakjesavond. Jong en oud vieren Sinterklaas in de gezellige warmte van de huiselijke kring. Elk pakje een nieuwe verrassing: zélfgemaakt! Goedkoper en attenter dan een "winkelcadeau". Gemaakt van spulletjes die u misschien toch al in huis had, en gekozen uit de nieuwe Libelle: vierentwintig bladzijden vol met honderd vijftig surprises om zelf te maken. Want ook na Sinterklaas kunt u nog vaak iemand een groot plezier doen met een zelf gemaakt cadeau. En als u deLibelle-cadeau- gids bewaart hebt u altijd voor elk cadeautje de werkbeschrijving bij de hand. Makkelijk! Thérèse Steinmetz, boordevol herinneringen Zelfs haar eerste verjaardag weet Thérèse zich nog te herinnerenEr kwam dan ook heel j wat los toen ze met f Libelle door het album van haar leven bladerde. De jeugd van een theaterkind, in woord en beeld. Weg met de moeheid Niet alle,moeheid is het gevolg van gezonde inspanning: soms spelen lichamelijke of geestelijke oorzaken ons parten. Maar we zijn al een stuk verder als we dat her kennen. Daarom gaat Libelle deze week met u naar die oorzaken kij ken. En daarom doet Libelle u ook tal van ideetjes aan de hand om lekker kwiek te worden. Susan Ford Lilian Carter President Ford, de vader van Susan, neemt het volgende week op tegen Jimmy Carter, de zoon van Lilian. Inzet: het president schap van de Verenigde Staten. Vraag van Libelle aan Susan én aan Lilian: wat betekent dat voor jou, een president in de familie? Da's een goed idee. Stuurt u mij elke week Libelle maar thuis. Als welkomstgeschenk krijg ik het "Creatief Handwerkboek" gratis. Stuur mij Libelle via de bladenman. Ik betaal hem f 1,20 per week of f 15,60 per kwartaal. Q Stuur mij Libelle per post. rk betaal f 15,60 per kwartaal. faaiikmistiical Kprdlgctcctist) Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar Libelle, Antwoordnummer 364, Haarlem. <4-£2 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 13