c KANS OP SERVICE-FLAT IN OOSTBURG STIJGT School 'De Stelle', Terneuzen viert het 10-jarig jubileum SCHEEPVAART SCHELDE-RIJN GEDEELTELIJK HERSTELD Hulster Ambacht in beroep over rekening waterkering «MOD Heemkundige Kring geeft boekje uit over tweede wereldoorlog NV SLAVENBURG'S BANK administrateur Voor ruim ton aan tapijten gestolen bij firma Morres dinsdag 26 oktober 1976 Wissel Zeeuws-Vlaanderen streek Stichtingsbestuur wacht op definitieve begroting Wachtende schepen in het Schelde-Rijnkanaal (Slot van pag. 1) leerd. Die inspectie werd uitgevoerd, omdat er berichten waren gekomen dat in de sluizen bij Zandvliet olie gezien zou zijn. Gezien die berichten vond een aantal binnenvaartschippers dat rijks waterstaat te laat maatregelen geno men heeft. Dat verwijt wordt door een woordvoerder van rijkswaterstaat zeer beslist van de hand gewezen. „Vrijdag middag was er niets te zien We werden pas zaterdagmiddag met de olie gecon fronteerd. En toen hebben we de nood zakelijke maatregelen genomen. „Za terdagavond om half negen werden de sluizen gesloten. Zondag zijn er nog ne gen schepen door gekomen maar toen bleek er te veel olie mee te komen in de Oosterschelde. waarna de sluis opnieuw gesloten werd. „We moesten die maat- regel wel nemen ter bescherming van het milieu van de Oosterschelde. de be langen van de mossel- en oesterhandel vormden daarbij ook een aspect", aldus de woordvoerder van rijkswaterstaat. De binnenvaartschippers waren na tuurlijk niet bijster gelukkig met de maatregel, hoewel ze er ergens toch ook wel begrip voor op konden brengen. Volgens hun zeggen loopt de schade van één dag stilliggen uiteen van vijfhon derd tot een kleine duizend gulden. De schippers waren er ook niet erg te spreken dat bij de Krcekraksluizen nog steeds geen mogelijkheid bestaat om proviand in te slaan. Ze vertelden dat op sommige schepen de levensmid delen maandagmiddag bijna op waren en ze vroegen rijkswaterstaat moge lijkheden te scheppen om in de be hoefte aan levensmiddelen te voorzien. „De functionaris van rijkswaterstaat over die klachten: „De meeste schippers wisten dat de sluizen gestremd waren. Erwaren dus twee mogelijkheden: ofwel omvaren ofwel wachten. Ik kan me niet voorstellen dat ze besloten hebben te wachten zonder bij moeder de vrouw te informeren of er wel voldoende eten aan boord was". Overigens lag het in de be doeling van rijkswaterstaat om, als er maandagavond nog niet gevaren had kunnen worden, te trachten een SRV- wagen of iets dergelijks naar de sluizen te krijgen. Vandaag (dinsdag) zal het schoonma ken van het westelijk deel van het slui- zencomplex doorgaan. Overigens zou den de problemen ln één keer opgelost zijn als de wind naar het noorden zou draaien, maar er wordt ook voor van daag zuid-oostelijke wind verwacht Over de vraag wie hetschoonmaken van de sluizen moet betalen zal tussen Bel gië en Nederland nog wel wat gebakke leid worden. Rijkswaterstaat is er vrij wel zeker van dat de verontreinigin van Belgisch grondgebied af komt. De Bel gen ontkennen dit nog steeds en hebben intussen al laten weten aan Nederland de rekening te zullen presenteren vooi hert gebruik van hetoliereinigingsvaar- tuig en het bedienend personeel ervan Rijkswaterstaat vermoedt dat er onge veer veertig ton olie in het Schelde- Rijnkanaal terecht is gekomen. Daar van is uiteindelijk maar een deel bij de Kreekraksluizen beland, omdat de enigszins poreuze bekleding van de ta luds van het kanaal nogal wat olie heb ben opgezogen. Die olie is door de golfs lag van de schepen aan de kant afgezet en zal geen verdere, verontreiniging meer kunnen veroorzaken, OOSTBl'RG - De kans is groot dat de bouw van een service-llat in Oostburg niet al te 'ang meer op zich zal laten wachten. Hoewel ze zich nog niet wil "vastpinnen* op een termijn, ziet de voorzitster van de stichting, die de Hal van de grond wil krijgen, mevrouw M. J. van Cruyningen-Erasinus, de toe komst optimistisch in: „Natuurlijk, «lie service-Rat komt er. We hopen zo gauw mogelijk". Het bestuur wacht op het ogen lik een definitieve begroting van de bouwkosten en de daaruit voort vloeiende huur af. „Ik kan nog geen zinnig woord zeggen over de bedragen die eruit zullen rollen", meldt me vrouw Van Cruyningen. Wel staan de bouwplannen al vrij gede tailleerd op papier. Het Oostburgse ge meentebestuur heelt er ruimte voor ge reserveerd in deTragelwijk. Er is een nu nog braakliggend terreintje aan de Lan- gestraat beschikbaar. Toekomstige be woners weten zich daardoor verzekerd van een fraai uitzicht op het natuurge bied 'het grote gaf. Het terrein is. zo meldt mevrouw Van Cruyningen. aan de kleine kant. De stichting moest daarom Toni Boltini gaf voorstelling in Hulst Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig gedragen lijden, zacht en kalm. onze lieve broer, zwager en oom. de heer ABRAHAM VAN DEN BROECKE op de leeftijd van 67 jaar. Breskens: J. E. van den Broecke- de Jonge Oostburg: J. van den Broecke Breskens. P van den Broecke T. van den Broecke- van Houte P. van den Broecke-Jansen M. A. Haartsen- van den Broecke A. P. Haartsen Oostburg, 23 oktober 1976 Langestraat 47 Correspondentie-adres: Boulevard 7. Breskens De begrafenis zal plaatshebben heden. 26 okto ber. om 15 00 uur op de algemene begraafplaats te Breskens. na voorafgaande rouwdienst in dienstencentrum 'Goedertijt' te Breskens. welke aanvangt om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in 'Goedertijt' na de begrafenis. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. gemeentel Burgemeester en wethouders van Terneuzen. maken bekend, dat van de heer F. de Feyter te Terneuzen. een veizoek is ingekomen om een ver gunning voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Griete 2 te Zaamslag. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het vigerende bestemmingsplan 'Zaamslag' in hoofdzaak. Op 22 september j.l. is voor de kom 'de Griete' een nieuw bestemmingsplan ter visie gelegd. Het in gediende bouwplan is daarmede in overeen stemming Aangezien ons college tegen de uitvoering van het bouwplan geen bezwaren heeft en uitstel tot na vaststelling en goedkeuring van het ter visie ge legde bestemmingsplan ongewenst wordt geacht, zijn wij voornemens hiervoor nu al bouwvergun ning te verlenen. Alvorens hiertoe over te gaan stellen wij u in de gelegenheid vanaf 28 oktober 1976 tot uiterlijk veeitien dagen daarna ter gemeente-secretarie lafdeling algemene zaken) van het bouwplan ken nis te nemen en uw eventuele bezwaren daar tegen kenbaar te maken. Terneuzen. 26 oktober 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd; C. Ockeloen burgemeester A. J. van Pagee seerctaris. 3E252E33EZI ADVERTEREN DOET VERKOPEN KLEUREN- tv 66 cm 2000,- f 78,- per maand (36 x Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT 4 01158-1938 'De Putters' hielden feestavond SINT-JANSTEEN - De leden van de Steense carnavalsvereniging 'De Put ters' hielden in café-restaurant 'De Ou den Arend' te Sint- Jansteen hun tradi tionele feestavond. De leden zaten met hun dames aan een fondue-avond. Daarna brachten ze in een gezellig sa menzijn, afgewisseld met gezelschaps spelen. de rest van de avond door. HULST- Maandaggaf circus Boltini op- hel terrein aan de Poortcrslaan te Hulst een middag en een avondvoorstelling. Tijdens deze voorstellingen traden on- derandere op een leeuwendompteur en de clowns Enrico en Bezv die een per sprijs van het clownfestival te Blan kenberg!: (België) hebben gewonnen. Het publiek kon ook genieten van de staaltjes trapezewerk en van pen prach tige paardendressuur van Alberto Al- thoff. die met 13 paarden optrad. En dat hetpaard ook naarde maten van de mu ziek kan luisteren toonde de dochter van de directeur Antoinette Boltini met haar paard. Morgen - dinsdag- slaat het circus zijn tenten op aan het John F F Kennedy plein te Axel. met ambitieuze plan laten varen om in de flat 72 wooneenheden onder te bren gen. Het worden er nu 36 verdeeld in A- unet 1 slaapkameri en B-appartementen unet2 slaapkamersi. De llals worden ruim opgezet- ongeveer van 8 bij 8 tol 8 bij 10 meter waarbij ook een groot lerras is ingetekend Een keuken in iedere woorieenheid en be rgingen. beneden in het gebouw, horen er uiteraard ook bij. Het gebouw gaat niet voor mets service-flat heten. Dat betekent om te beginnen dat een forse ruimte (op de beneden-verdieping) is ge reserveerd voor gemeenschappelijke activiteiten: er komen een recreatie-, hobby- en vergaderzaal, een magazijn en een kantoor Volgens mevrouw Van Cruyningen zullen de toekomstige be woners zelf een bestuurmoeten vormen, dat verantwoordelijk is voor de dage lijkse gang van zaken en voor gemeen schappelijke activiteiten. Wat de dage lijkse gang van zaken betreft denkt men bijvoorbeeld aan de maaltijdvoorzie ning. De voorzitster veronderstelt dat heel wat bejaarde bewoners geen zin meer zullen hebben om iedere dag een warme hap te koken. „Het bewoners- bestuur zal moeten bekijken wat de mensen op dit punt willen", zegt zij. Ze is er overigens van overtuigd dat de 36 appartementen binnen de kortste ke ren bewoond zullen zijn. Bij het stich tingsbestuurzijn nu al 70 aanmeldingen binnengekomen. „Wat dat betreit had den we best het plan voor die 72 eenhe den kunnen doorzetten, maar ja. er was gewoon geen ruimte voor". Voor de Oostburgse service-flat bestaat zelfs ver builen Zeeland belangstelling, vooral. stelt mevrouw Van Cruyningen vast, van oud-Zeeuwen die graag willen te rugkeren naar hun geboortegrond. Niettemin is ook de interesse in West- Zeeuwsch-Vlaanderen zelf. groot en dat verwondert het stichtingsbestuur niets. „In deze streek wonen relatief ontzet- tend veel bejaarden. Alle bejaardencen tra hebben lange wachtlijsten. Dat is ook de reden dat wij enkele jaren gele den het initiatief hebben genomen lot de service-flat Het leek ons namelijk niet dienstig om in Oostburg te gaan streven naar een tweede bejaardente huis. Naast 'De Burcht'. Het verschil tussen service-flat en bejaardentehuis is voor haar trouwens duidelijk. Een te huis biedt volledige verzorging, in een service-flat woont en leeft men nog zelf standiger. maar wel in een zekere ge borgenheid. „Wie in zijn eigen huis kan blijven wonen, doet dat natuurlijk, maar voor sommigen zijn de omstan digheden nu eenmaal zo dat het niet meer helemaal alleen kunnen rooien. Daarom en omdat deze streek zoveel be jaarden telt. hebben wij dit initiatief ge nomen". Wordt de huurprijs betaalbaar? Me vrouw Van Cruyningen kan nog geen bedragen noemen, maar onoverkomen- lijke problemen ziet ze niet. Mocht voor een alleenstaande de prijs te hoog uit vallen. dan, zo benadrukt zij, bestaat bijvoorbeeld de mogelijkheid dat twee bejaarden samen in een appartement hun intrek nemen. „Bovendien hebben we niet, zoals de tehuizen wel moeten doen, een scherpe leeftijdsgrens gesteld. Dat maakt het allemaal wat gemakke lijker". Doorgereden na ongeval Axel AXEL - Maandagmorgen omstreeks kwart over zeven werd mejuffrouw A. H. (24) tamelijk ernstig gewoild toen zij op de Eikenlaan in haar woonplaats werd geschept door een vrij grote b<s stelwagen. Het slachtoffer dat aan de rechterkant van de weg liep, werd met hoofdletsel en arm- en beenfracturen overgebracht naar het Liduinazieken- buis in Hulst. De bestuurder van de bestelwagen reed na het ongeval door. De auto was vanat de onderkant crèmekleurig en van bo ven hard-groen. met waarschijnlijk daartussen een rode streep. De voorruit is bij het- ongeval versplinterd. Voor de ramen hingen gordijntjes, de bestuur der was 1.75 tot 1.85 meterlang, zijn leef tijd wordt geschat op 18 tot 30 jaar. Hij droeg een blauwe jas met capuchon. De rijkspolitie te Axel verzoekt ledereen die inlichtingen kan verschaffen om trent het ongeval of de daarbij betrok ken bestelwagen en bestuurder zich ln verbinding te stellen met de rijkspolitie te Axel, Lelefoon 01155-1444 of met de politie in zijn woon- ol' verblijfplaats. Bedrijfsvoetbal CLINGE - De pas opgerichte bedrijfs voetbalvereniging 'F. C. Troubadour' uit Clinge speelde een voetbaledstrijd tegen de voetbalvereniging 'I.Z.V.' (Iso latie Zeeuwsch-Vlaanderen) op het OZO-terrein nabij Hulst De wedstrijd eindigde met een gelijke 1-1 stand. Eddy Ivens maakte het doelpunt voor F.C. Troubadour. Ondenvijsbenoeming St-JANSTEEN - In verband met de ziekte van mevrouw M. L. Planken- Lambert uit Hulst werd als tijdelijk on derwijzer aan de basisschool 'Sint- Aloysius' te Sint-Jansteen benoemd de heer J. Kroes uit Kapellebrug. GROOT AANTAL EVENEMENTEN VOOR LEERLINGEN EN OUDERS ALS GS WIJZIGING IN REKENING WALSOORDEN DOORVOERT: ALS WET 1870 WORDT AFGESCHAFT HULST - De algemene vergadering van het waterschap Hulster Ambacht heeft maandagavond het besluit genomen om beroep aan te tekenen bij de kroon als gedeputeerde staten wijzigingen in rekeningen gaan doorvoeren van de waterkering van het calamiteuze wa terschap Walsoorden. Die gewijzigde vaststelling van reke ningen van de waterkering komen aan de orde als de wet van 1870 per 1 januari afgeschaft wordt. Die wet maakt het nu nog mogelijk dat de waterkering bij voorbeeld renteverlies van het rijk ver goed krijgt, als gelden enkele maanden gemeente De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op donderdag 28 oktober 1976 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden. Terneuzen. 26 oktober 1976. De burgemeester voornoemd: D Oolrplnpn Daar ik nooit gestolen ol verraden heb en ook nooit met, het gerecht in aanra king ben geweest, wens ik verschoond te blijven van dergelijke aantijgingen, anders zullen wij andere maatregelen nemen. Mevr. Kasteleyn-dc- Quellerij Beatrixstraat 17. Ter neuzen WASMACHINE STUK BEL RADIO VISSER Reparaties aanPhi lips - Erres - Zanussi - Marijnen - Zoppas - Hilton - P.M.C. - A.E.G. - Hoover - In- desit - Miele. Wij zoeken voor ons kantoor te Sluis voor spoedige indiensttreding een De gezochte functionaris zal worden belast met het dagelijks toe zicht op de administratieve afhandeling. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - dynamisch en flexibel zijn en gewend zijn leiding te geven - een theoretische achtergrond hebben op het niveau van ten minste MBA en bereid zijn verder te studeren. - bij voorkeur ervaring hebben in het bankwezen. U gelieve uw sollicitatiebrief te zenden aan: De directie NV Slavenburg's Bank, postbus 23 te Sluis, tel. 01178- 1740 op zich laten wachten. Alle langs de Westerschelde gelegen waterkeringen zijn het met met gs. eens. Het in te stel len beroep leggen alle dijksbesturen de dijkraden voor. De vergadering van het waterschap Hulster Ambacht nam gisteravond een uurm beslag. De algemene vergadering kreeg onder meer de begroting voor 1977 aangeboden. Ing. K. J J. Brand, hoofd van de techni sche dienst van hei waterschap, maakte nog bekend dat als gevolg van de droge zomer wat wegdelen zijn verzakt. Hij noemde m dat verband onder meer de Koedamstraat en de Groot Moeder- sdijk. Met de gebruikelijke onder houdswerkzaamheden en deze speciale is een bedrag gemoeid van 18.000 gul den, vertelde de heer Brand. Hoofdingeland J- B. A. M. Rottier merkte naar aanleiding van de afgelo pen zomer nog op. dat de droogte een voordeel heeft gehad: waterleidingen die anders moeilijk schoon te maken zijn. konden nu als gevolg van de lage waterstand aangepakt worden. Uit woorden van de dijkgraaf en ing. Brand bleek dat die lage waterstand in som mige gevallen inderdaad was aangegre pen om reinigingswerken uit te voeren. De financiën zo werd vanachter de dage lijks bestuurtafel meegedeeld, zijn er echter de oorzaak van geweest dat niet alle knelpunten onder handen konden worden genomen. TEKENWEDSTRIJD INMIDDELS BEGONNEN TERNEUZEN- 'De Stelle: 10 jaar jong' is het motto waaronder de hervormde lagere school 'De Stelle' aan het Wag- nerhof de komende maanden het tien jarig bestaan gaat vieren. Officieel valt dat jubileum 18 januari pas, nu al mer ken de leerlingen dat er een feest! je) op til is. Ze mogen nog tot eind deze maand hun visie op hun school kwijt in tekenin gen, een wedstrijd waarvoor overigens oök dé ouders zijn uitgenodigd. Schoolhoofd O. P C. van der Maas her innert zich nog, dat 'De Stelle' ln "67 be gon met 37 leerlingen. Inmiddels zijn het er 200, verspreid over 7 klassen. 'We hebben zojuist een aderlating on dergaan door de komst van de school 'De Hifle' naar Hof Zeldenrust. 'n Rib-uit ons lijf. heb ik tegen de mensen van ons bestuur het CVO gezegd. 'De Hille' is vanuit deze school ontstaan. Er heeft nog een groep kinderen bij ons in de hal gezeten. Uit een oogpunt van spreiding is het beter dat Hof Zeldenrust nu ook een CVO-school heeft gekregen. Over igens wordt ons handenarbeidlokaal nog steeds door een klas bezet. Hande narbeid en t.v. zijn nu in de hal'. De school aan het Wagnerhof heeft de afgelopen penode de leermethoden in grijpend vernieuwd, een 'revolutie' die zich overigens in alle stilte voltrok. 'We zijn nu los van die interne vemieu- welng. Een hele verademing en een goede gelegenheid om de klemtoon te leggen op de dingen die het voor de kin deren aangenaam maken om hier te zijn'. Opstellen Wanneer straks de tekeningen voor de wedstrijd binnen zijn begint er een op- Op de foto: Schoolhoofd Van der Maas. stelcompetitie. Thema: 'Schrijf o school'. Leerlingen van alle klassen kunnen er aan meedoen. Het jubileum zal verder nog worden gemarkeerd door het uitreiken van een 'blijvende herinnering' (wat dat is moet nog een verrassing blijven), een officiële bij eenkomst voor het CVO-bestuur en on derwijskrachten (omstreeks november-december), een rommel markt op het plein (mogelijk in maart of april) en een speurtocht door de wijk (eventueel in april). Hoogtepunt wordt echter de officiële jubileumdag. 18 januari. Er zal dan een spel- en opdrachtendag worden georga niseerd. waarbij het hele schoolgebouw wordt betrokken, en verder is er een broodmaaltijd, 'aangericht' door perso neel en leden van de oudercommissie. En clat allemaal om - zoals Van der Maas het omschrijft - om duidelijk te maken hoe jong "De Stelle' in die tien jaar is gebleven. 'Als ie als school eenmaal draait val je niet meer zo op. Wij willen ons jubileum vieren om voor een leuke sfeer te zorgen onder de leerlingen die onze school bezoeken'. SAMENSTELLER G. A. C. VAN VOOREN OORLOGSUITGA VE NIET IN DE BOEKHANDEL VERKRIJGBAAR - Binnenkort geeft de AARDENBURG Heemkundige Kring West-Zeei Vlaanderen een boekje uit, waarin een zevental los van elkaar staande artike len opgenomen, die allen handelen over de laatste wereldoorlog. Samensteller van de oorlogsuitgave is de secretaris van de Heemkundige Kring, de heer G. A. C. van Vooren uit Aardenburg. Naast bijdragen van hemzelf treft men in de uitgave ook drie bijdragen van de heer J. L. Platteeuw uit Terneuzen aan. Het openingsartikel is getiteld 'De bele venissen van het I-H-XL regiment in fanterie'. Er wordt op dramatische wijze was belast met de kustbewaking, een fatale zeereis maakt. In allerijl werden in rnei'40 de in Groede gelegerde troepen naar IJmuiden gedi rigeerd. Tijdens de reis wordt het schip, dat de troepen vervoerd bij Hoek van Holland ontdekt door Duitse jagers. Wonder boven wonder brengen de meesten er het levend af. Tussen de oudgedienden van het I-II-XL regiment inbeschreven hoe in mei '40 het I-II-XL en de inwoners van Groede bestaat e regiment infanterie, dat sinds de mobi lisatie in Groede was ge' DE HEER VAN VOOREN nog steeds een hechte band. Enkele jaren geleden werd er, als bewijs hiervan, in de Nederlandse Hervormde Kerk te Groede een gedenksteen ont huld. Een interessant gedeelte van het boekje is zonder twijfel het verhaal over de geslaagde overval op het bonnendis tributiekantoor te Oostburg. De algehele leiding van de operatie was in handen van de Oostburgse muziekle raar de heer C. Schijve. Via een list wis ten de overvallers in de nacht van 4 op 5 augustus 1944 in het distributiekantoor binnen te komen. Om de politie op een dwaalspoor te zetten werd er door de overvallers Frans gesproken. En liet men na afloop een aantal Franse kran ten achter. Men wilde namelijk suggere ren, dat de overval door een Belgische verzetsorganisatie was gepleegd. De kluis, die werd opengemaakt met een valse sleutel bevatte een groot aantal bonnen en de overval was d an ook zeker geslaagd. De oorlogsuitgave van de Heemkundige Kring is niet in de boek handel verkrijgbaar. Belangstellenden kunnen het boekwerkje in hun bezit krijgen door het af te halen bij één van de bestuursleden van de Heemkundige Kring. HULST - Uiteen onderzoek is gebleken dat verleden weck bij het meubelbed rijf Morres BV te Hulst voor meer dan' honderdduizend gulden aan oosterse tapijten is gestolen. Dat werd maan-, dagmiddag van de zijde van de directie van Morres meegedeeld. De tapijten zijn niet tegen diefstal verzekerd en het bedrijf moet de schadepost zelf dragen. De inbraak in de grote meubelzaak ge beurde afgelopen donderdagnacht. Een deuren een raam van het bedrijf werden getorceerd. De daders verdwenen met de buit in een oude bestelwagen van Mor res. Er was voorts nog geprobeerd vier vrachtauto's open te breken. De waarde van de tapijten ligt tussen de 110 en 120.000 gulden. Vrijdagmorgen is de bestelwagen te ruggevonden in het Belgische Eeklo. Zaterdagmorgen hebben enkele werk nemers van Morres de gestolen wagen naar Hulst teruggebracht. „Er was geen pluisje meer in te vinden", zo werd maandag gezegd. De rijkspolitie en de Belgische politie hebben de zaak in onderzoek. Dat onderzoek heeft tot nu toe nog geen resultaat opgeleverd. Zo'n anderhalfjaar geleden zijn bij Mor res te Hulst ook tapijten gestolen. De beveiliging in het bedrijf is toen aange past, maar dat heeft verleden week niet gebaat. De tapijten waren niet verzekerd omdat de verzekeringspremie erg hoog is, zover de verklaring van Morres BV. ABOP-voorzitter spreekt in Oostburg OOSTBURG - Algemeen voorzitter J. van den Bosch van de Algemene Bond van Onderwijzend Personeel lABOPI zal dinsdag 2 november 's avonds om halfacht het woord voeren in de in hotel 'De Eenhoorn' te Oostburg te houden algemene vergadering vanhet district Zeeland van de ABOP. Met name zal de heer Van den Bosch een discussie aan gaan over de beleidsvoornemens van het ABOP-hoofdbestuur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 22