SMITH kaas iPZC/e Kaderleden unaniem achter standpunten FNV-bestuur Zeeuwse ambtenaren hielden bondsdag C HINDERWET EMMENTHALER MAANDAG 25 OKTOBER 1976 PROViNCiALc ZEeÜvvóc Eben-Haézer Zo God wil en zij leven, hopen op 31 oktober 1976. onze geliefde ouders JOHANNES VAN BELZEN KRINA VAN BELZEN-DE NOOIJER hun 35-jarig huwelijk te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven voor elkaar en ons, is de wens van hun kinderen: jij: Jannie en Jo •jij Gerda en Piet jiji Suzan en Sam :i Wil en Peter p. Jan, Johan, Ellen. Johnny ijjj U kunt onze ouders geliciteren op zaterdag 30 ok- ijij tober 1976 van 19.00 uur tot 20.30 uur in het vere- nigingsgebouw 'De Ame'. i> Op dinsdag 26 oktober ijij jij zijn onze ouders P. MURRE :j:j 25 Jaar getrouwd. :jij Dat er nog vele jaren j:j: ■jij bij mogen komen, is jiji de wens van hun kin- ijij jiji deren. ijij ■jij Gerard jiji en jiji Fransien :jij jiji Zij houden receptie op g 29 oktober 's avonds Si van 7-8 uur in'Kasteel :S van Batavia' te West- ijij kapelle. Weskapelle, 1976 Dreefje 4 Plotseling is ons door de dood ontnomen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante MACHELINA DIJKSTRA- DE SCHIPPER oud 58 jaar „En niemand zal ze uit mijn hand rukken"' Joh. 10 28 Makkum, 23 oktober 1976 Correspondentie-adres: Eversdijkseweg 6. Biezelinge. Uit aller naam. Jan de Schipper Biezelinge Want ik ben er zeker van. dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heer lijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Na een langdurig doch moedig gedragen lijden, behaagde het de Heer tot Zich te nemen Zijn kind. mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma RE INT JE VAN OS-NELLESTIJN op de leeftijd van 50 jaar. Koudekerke: P. van Os Reindert en Alie P. van Os H. M. van Os-Koevoets Jolanda en Nicky OostrSouburg: G G. van Os C. M. van Os-Cijvat Marco en Johnny Kapelle: W. van Os A. D. van Os-Steyn Peter en Renee De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de verpleeginrichting 'Der Boede' te Kou dekerke. Bezoekuren van 15.00-16.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 28 oktober a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Daaraanvoorafgaande zal een rouwdienst ge houden worden in de Gereformeerde Kerk te Koudekerke, aanvang 13.00 uur. die zat worden geleid door ds F. P. van Stam. Na de teraardebestelling zal in de Ontmoetings ruimte van de Geref Kerk gelegenheid zijn de familie te condoleren. Geen bloemen. Geen toespraken. R. VAN OS-NELLESTIJN Zij is gedurende vele j aren een zeer gewaardeerd medewerkster geweest, gedragen door de ware Rode Kruis gedachte 'HULP AAN DE MEDEMENS' Bestuur en leden Ned. Rode Kruis Afd. Valkenisse Koudekerke. 24 oktober 1976 CORNELIS BAKKER op de leeftijd van 62 jaar. Oost'- en WestrSouburg, 23 oktober 1976 Vlissingsestraat 164 Heden overleed tot onze diepe droefheid na een geduldig gedragen lijden in het Bergzicht Zie kenhuis te Goes, voorzien van hetH. Sacrament der Zieken onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder ANTONIA GOENSE weduwe van Cornells Vermué, op de leeftijd van 79 jaar. Kruiningen: J. Vermué M. Vermué-David en kinderen Bergen J. Kuys-Vermuê J. Kuys en kinderen Nieuw-Namen: K. Burm-Vermuè J. Burm en kinderen De overledene ligt opgebaard in het Bergzicht Ziekenhuis te Goes.Bezoek van 15.00 tot 16.00 uur. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 oktober a.s. om 10.30 uur in de Pa rochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. waarna de begrafenis op het R-K Kerkhof al daar. Dinsdagavond om 19.00 uur avondmis in voor noemde Parochiekerk. Gelegenheid tot condoleren in 'De Stenge'. Stengeplein 1 te Heinkenszand Heden overleed op 68-jarige leeftijd in het Dijk- zigt Ziekenhuis te Rotterdam mijn lieve man en onze lieve vader, broer en oom JAN DE VRIES oud-notaris E J. de Vries-Eijke J. de Vries M. A. de Vries F de Vries-Pels J. W de Vries E de Vries A. de Vries-Zweede C A. Tasseron-de Vries P L Tasseron A. C, de Voogd-de Vries N. A J. de Voogd J. M. Eijke M. J. Tolhoek M. J. W. Tolhoek-van Kleef Neven en nichten De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Rotterdam op maandag 25 oktober 1976 om 09.00 uur. Dlrksland. 21 oktober 1976 Staakweg 51 Dirksland Gouda: Schiedam: Chalkhill USA: Apeldoorn: Ulvenhout: Goes: Apeldoorn: Heden overleed tot onze diepe droefheid zacht en kalm nog onverwachts, onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader JAN BAST1AAN BLOK echtgenoot van Elizabeth de Dreu, in de ouderdom van 80 jaar en 7 maanden. Wemeldinge: Biezelinge: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder. Haarlem: Kruiningen: E. Blok-de Dreu C. M. Blok C Blok-Fraser M. C Blok G Blok-van Stel M M C. Bruinooge-Blok M. Bruinooge J. A Blok M. S. Blok-Sinke E. Blok B. P. Blok-Tramper M. C. M. v d. Velde-Blok C. v d. Velde C. A. Visscher-Blok C. Visscher en kleinkinderen 's-Gravenpolder, 23 oktober 1976 Prov. weg 18 De begrafenis zal plaatshebben D.V. op woens dag 27 oktober a.s. des namiddags om 14.00 uur vanuit het Dorpshuis te 's-Gravenpolder. Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed onze broeder, zwager, en oom P1ETER VERBURG op de leeftijd van bijna 84 jaar. J. Verburg M. G. Verburg-Wolse Neven en nichten Colijnsplaat, 22 oktober 1976 Bejaardencentrum 'Rustoord'. Correspondentie-adres: Deltastraat 6, Colijnsplaat. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'De Bevelanden-Noord'. Be zoek dagelijks van 15.00 tot 15.30 uur De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 27 oktober om 14.00 uur te Colijnsplaat. Vertrek vanuit het bejaardencentrum 'Rustoord". Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bejaardencentrum 'Rustoord'. Heden overleed zacht en kalm onze innig ge liefde vader, groot- en overgrootvader Maria Wisse, in de ouderdom van 86 jaar. Moordrecht: F. Leeuwis- de Pagter A B. Leeuwis 's-Hr. Arendskerke: D. Deurwaarder- de Pagter M. C. Deurwaarder Kruiningen: N. de Jonge- de Pagter W. I. de Jonge Klein- en achterklein kinderen Correspondentie-adres: 's-Hr. Arendskerke. Vermetstraat 28. De rouwdienst zal worden gehouden op 28 oktober 1976 te 14.00 uur in het rustr huis 'Poelwijck' te 's-Heer Arendskerke, waarna te 14.45 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te 's-Heer Arendsker ke. Na afloop van de be grafenis gelegenheid tot condoleren in het rusthuis. Heden overleed na een kortstondig ziekbed, mijn geliefde moeder, behuwdmoeder en onze lieve oma MAATJE MOLHOEK weduwe van Jacob Huisson, op de leeftijd van 82 jaar. 's-Hr. Arendkerke: A. P. Huisson E. Huisson-Murre Jaap Jan Ad 's-Hr Arendskerke: 23 oktober 1976 Huize 'Poelwijck' Correspondentie-adres: Walstraat 7, 's-Hr. Arendskerke. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 27 oktober 1976 om 14.45 uur op de algemene begraaf plaats te 's-Heer Arendskerke. De begrafenis wordt vooraf gegaan door een rouwdienst, die gehouden wordt in Huize 'Poelwijck'. Aanvang van de Gelegenheid tot con doleren na afloop van de begrafenis in Huize 'Poelwijck'. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa PIETER JOZIASSE zeggen wij u hartelijk dank. Familie Joziasse Onze hartelijke dank aan familie en vrinden Er zijn geen woorden voor te vinden Voor felicitaties, geschenken en bloemen Het is te veel om op te noemen Ieder die dit leest mag het weten 14 oktober was een dag voor ons om nooit te vergeten. Fam. G. Dellebeke-Meyers provincie DEMONSTRA TIEVE BIJEENKOMST IN GOES 'WENSEN WORDEN ZONDER MEER VAN TAFEL GEVEEGD' GOES - „Kapitalisten zijn geen Neder landers. Ze hebben geen vaderland. Ze hebben alleen maar een brandkast Want als ze hier te weinig verdienen, dan gaan ze naar het buitenland". Deze opmerking maakte zaterdag een van de deelnemers aan de demonstratieve bij eenkomst van de Federatie Neder landse Vakbeweging (FNVi te Goes. Op acht plaatsen in Nederland werden za terdag dergelijke regionale vergader ingen gehouden met de bedoeling het kader van de aangesloten bonden te in formeren over de problemen waar de vakbeweging momenteel voor staat en over de manier waarop het federatie bestuur die problemen denkt aan te pakken. Op de bijeenkomst in Goes werd wel duidelijk dat de eis van het FNV om een extra prijscompensatie van veertig gul den per maand vanuit de achterban FNV dat de vakbeweging onderhande- lingsvnjheid moet blijven behouden. Hierover zal deregeringaan haar toezeg gingen worden gehouden evenals aan die over toegezegde hervormingen van de maatschappij. De grote lijnen van het FNV-plan voor het arbeidsvoorwaardenbeleid 1977 werden vlot onderschreven. Een aantal aanwezigen wilden eigenlijk wel wat dieper op dat plan in gaan, maar daar voor werden ze verwezen naar de be spreking van het plan in de verschil lende bonden eind oktober of begin no vember Aan het begin van de bijeenkomst legde mevrouw N. Tegelaar van het federatie bestuur nog eens duidelijk uit waar het om ging. „We zijn hier om een toelich ting te geven op het beleid van de FNV en om te discussléren over de dingen waar we gezamenlijk voor staan: het te rugdringen van de werkloosheid, het behoud van de sociale voorzieningen en het terugdringen van de inflatie", aldus mevr. Tegelaar. En sprekerd over het behoud van de onderhandelingsvrijheid van de vakbeweging: „We zijn niet van plan om ons te laten ringeloren door de politiek". Federatiebestuurder F. van Bakel be- prijscompensatie en verschillende as- sprak in een inleiding de zaken, die de pecten van het plan voor het arbeids- vakbeweging momenteel zo zeer bezig- voorwaardenbeleid, zoals bijvoor- houden. Hij vertelde de aanvankelijke beeld de werktijdverkorting, nog eens houding van het CNV len opzichte van onder de loep genomen. Sommige spre- de prijscompensatie 'diepbedroevend' kers benaderden de zaken uitsluitend te hebben gevonden, toen het CNV v van de materiële kant, waarvoor ze dan klaarde dat het allemaal zo n vaart niet weer op hun vingers werden getikt liep „We worden wel gevraagd om onze eisen wat- betreft de lonen te matigen omwille van het sociaal-economisch klimaat", aldus de heer Van Brakel. „Maar onze wensen, die in onze ogen een wezenlijke hervorming van de maat schappij in gunstige zin betekenen, zoals de vermogensaanwasdeling en de ondernemingsraad-nieuwe-stijl, wor den zonder meer van de tafel geveegd. Onder de huidige omstandigheden is een beleidsombuiging zonder meer on vermijdelijk En als we dat vinden, dan moeten we niet alles klakkeloos slikken wat de regering wil. We hebben een ei gen verantwoordelijkheid. We moeten de plannen van de regering toetsen op de maatschappelijke aanvaardbaar heid ervan, op de gevolgen voor de infla tie en op de gevolgen voor de werkgele genheid. En indien nodig dan moeten we een duidelijk onaanvaardbaar laten horen". De heer Van Bakel vond het werkgelegenheidsbeleid van de rege ring te afwachtend en te veel vertrou wend op het particulier initiatief Hij had wel wat positieve punten in de structuurnota van minister Lubbers ontdekt, maar hij vond de instrumenten om één.en ander te bereiken te kortschie ten. „Er is nog angst om ons econimi- sche stelsel te veranderen. Een stelsel, dat nog heel wat liberale tintjes ver toont- Voor ons is deze economische orde geen heilige koe" Indien-nodig moet de overheid zelf economische acti viteiten op gang brengen, stelde de heer Van Bakel: „Als de werkloosheid niet met de huidige in strumenten terug te dringén is. dan moet de overheid zelf een alternatief in vesteringsprogramma opvoeren". En over het arbeidsvoorwaardenbeleid: „Niet alleen de inhoud van ons loon zakje bevordert ons geluk. We moeten de collectieve voorzieningen niet inleve ren, maar beter verdelen" Materiële kant. Bij de discussie werden de gevraagde door anderen die betoogden dat de ternationale solidariteit niet uit het oog verloren mag raken en dat ideolo gische zaken, zoals de vermogensaan wasdeling en de nieuwe wet op de on dernemingsraden uiteindelijk mis schien van wezenlijker belang zijn dan liet gepraat over geld. Enkele sprekers wilden wat nader in gaan op de mogelijkheden, die ver vroegde pensionering kan bieden voor de werkgelegenheid, maar mevrouw Tegelaar zei dat het niet zinnig was om daar tijdens de bijeenkomst al te heftig op aan te dringen. Het FNV heeft deze mogelijkheden nog in studie. De ver schillende bedrijfstakken zullen zelf uit moeten maken of ze de loonsverhoging in centen dan wel half in centen en half in procenten uitgekeerd willen zien. Verdieping woonhuis in Goes uitgebrand GOES - Bij een brand zaterdagmiddag in een woning aan de Heernisseweg is de bovenverdieping van het pand door vuur, water en rook geheel vernield. Het vuur moet zijn ontstaan in een bed op de slaapkamer of in een muur tussen schoorsteen en bed. De bewoners waren niet aanwezig toen de brand uitbrak De Goese brandweer rukte twintig man sterk uit met twee wagens en de ledderwagen, maar die laatste hoefde niet in actie te komen. Het vuur werd met vier stralen bestre den. De bewoners zijn tegen brand ver zekerd De Goese recherche heeft de zaak in onderzoek. Pony gevonden te Koewacht AXEL - Bij de rijkspolitie te Axel werd zaterdag aangifte gedaan van vondst van een pony. Het dier was aan getroffen in de omgeving van de Mat- tijsstraat te Koewacht. De vinder heeft het dier in overleg met de poli tie ondergebracht in zijn weiland. Het is voor de politie een raadsel wie de eigenaar van het dier is. Die wordt ver zocht. zich in verbinding te stellen met de rijkspolitie te Axel of zich te melden bij de vinder in de Matthijsstraat 18 te Koewacht. ONTVANGST DOOR B. EN W. GOES OOK BEZOEK AAN HOECHST GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft zater dagmorgen de deelnemers aan de bondsdag van het district Zeeland van de bond van gemeente-ambtenaren ontvangen. Tijdens een bijeenkomst in het stadhuis aan de Grote Markt, sprak burgemeester mr. F. G. A. Huber van Goes zijn waardering uit voor de acti viteiten van de bond. Met name het or ganiseren van een bodsdag, waardoor de onderlinge contacten verstevigd worden, vond hij een goede zaak. Mr. Huber herinnerde kort aan 'de strijd Slagerij J. C. Brouwer MIDDELBURG Wegens huwelijk gesloten woensdag 27 oktober Burgemeester en wethouders van Middelburg: maken bekend, dat door R.S.V. Ijzergieterij Bod- daert B.V.. Stationsstraat 2, Middelburg bij gede puteerde staten van Zeeland een aanvraag is in gediend om een vergunning ingevolge de Hinder wet tot het wijzigen van een ijzergieterij door het vervangen van 2 koepelovens met bijbehorende voorzieningen door 3 draaitrommelovems met bijbehorende voorzieningen. De inrichting is gevestigd aan de Kleverskerkse- weg te Middelburg. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning, ontleend aan gevaar, schade of hin der. kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking indienen bij bovengenoemd gemeentebestuur. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zit ting. welke wordt gehouden ten gemeentehuize, Lange Noordstraat lv alhier op 10 november 1976 te 16.30 uur. De aandacht wordt erop gevestigd, dat inwoners van de gemeenten Middelburg en Amemuiden la ter slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovengenoemde openbare zitting zijn verschenen. Zij, die niet in deze gemeenten wonen, kunnen, teneinde van hun beroepsrecht gebruik te kunnen maken, volstaan met het tijdig indienen van een bezwaarschrift Bovenvermelde aanvraag met bijlagen, alsmede de eventueel ingekomen bezwaarschriften, liggen vanaf heden gedurende vier weken terinzage op de afdeling algemene zaken van de gemeentese cretarie. Lange Noordstraat 1 te Middelburg en ter gemeentesecretarie te Amemuiden. Middelburg. 25 oktober 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. J. Hooij. secretaris. Drs. P. A. Wolters. burgemees- 1/2 kilo originele va" 5.5° nu voor: J dat kan niet missenOp de Zeeuwse markten... onze crèmarie middelburg: langtviele 66 0n2e crêmene vlissingen walstraat 63. n.b-nu ook dinsdags cpdt markt te Sas van Gtnt yi en's woensdags op de markt teTtmeuzen.. -. - -iS GËMEENTE MIDDELBURG Bekendmaking wet inzake de luchtverontreiniging Burgemeester en wethouders van Middelburg brengen ter openbare kennis dat van heden af ter secretarie van hun gemeente, in de provinciale bibliotheek. Abdij 9 te Middelburg, m de open bare bibliotheek, Diepenbrockstraat 421 te Ter- neuzen en in de openbare bibliotheek, Spuistraat 22 te Vlissingen, ter inzage ligt de aanvraag d.d. 26 augustus 1976 van de R.S.V. Ijzergieterij Bod- daert B.V. tot het wijzigen van een ijzergieterij door het vervangen van 2 koepelovens met bijbe horende voorzieningen door 3 draaitrommel ovens met bijbehorende voorzieningen aan de Kleverskerkseweg te Middelburg op het perceel, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sektie M, no. 165 ged. Belanghebbenden worden in de gelegenheid ge steld bezwaren tegen de verlenging van de aange vraagde vergunning kenbaar te maken, hetzij schriftelijk bij bezwaarschrift - te richten aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland, doch in te dienen in tweevoud bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg - binnen een termijn van vier weken na dagteke ning van deze bekendmaking, hetzij mondeling in persoon of bij gemachtigde tijdens een openbare zitting ten gemeentehuize van Middelburg op woensdag 10 november 1976 om 16.30 uur. Gemachtigden die met zijn ingeschreven als ad vocaat of procureur, dienen te zijn voorzien van een schriftelijke lastgeving. Middelburg, 25 oktober 1976 de seer., Mr. J. Hooij, de burg., drs. P. A. Wolters. gemeente1 - 7 iasu uuuasa HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage liet een verzoek met bijlagen van Dow Chemical (Nederland) B.V., Herbert H. Dowweg, Temeuzen om vergunning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een che misch/petrochemisch fabnekscomplex met een stookolie opslagtank en distributiesysteem en al gemene utiliteitsvoorzienmgen, op het perceel plaatselijk bekend Herbert H. Dowweg ka dastraal bekend gemeente Temeuzen, sectie' A no. 365. Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Voorts zal op woensdag, 10 november 1976, des voormiddags 11.15 uur, in het stadhuis een open bare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belangstellenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tijdig indienen van schriftelijke bezwaren. Temeuzen, 25 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voor noemd, C. Ockeloen, burgemeester, A. J. van Pagee. secretaris. mm die gestreden wordt' rondom de even tuele inkrimping van de collectieve voorzieningen, waarbij ook gepoogd wordt om wat aan de salarissen van de ambtenaren te knibbelen. „Ik beschouw uw vereniging ook als een vakbond, die in deze veel kan doen", aldus burge meester Huber. „Er is veel over te zeg gen, maar op deze bondsdag moeten w dat maar niet doen". De burgemeester van Goes wees erop dat de gemeentebesturen de nodige zorgen hebben over de plannen voor de reorganisatie van het binnenlands be stuur. met onder andere de vorming van nieuwe provincies en een verschuiving van bevoegdheden van gemeenten naar provincies nieuwe stijl en van het rijk naar de provincies. „Je vraagt je als ge meentebestuur af of als gevolg van de plannen het aantal ambtenaren bij de gemeenten zal moeten afnemen en bij de provincies zal toenemen", stelde de heer Huber. Hij wenste de ambtenaren een geslaagde bondsdag toe. De voorzitter van het district Zeeland van de bond van ambtenaren, de heer H. E. S. Sinck uit Zierikzee. dankte voorde gastvrijheid van het Goese gemeente bestuur. Hij toonde zich er verheugd over dat de dtraditie van de bondsdag- J het was de eerste sinds 1972 - weer in ere hersteld is. In dit verband benadrukte 1 de heer Sinck dat een bond slechts ie- vensvatbaarheid kan hebben als de le den van hun belangstelling voor de ac- i tiviteiten blijk geven. Voorzitter Sinck haakte kort In de posi tie van Goes als centrumgemeente van Zeeland. „Een gemeente met vele as pecten en ongetwijfeld ook de naarmee samenhangende problemen", zei de heer Sinck. Hij onderstreepte dat Goes ook een knooppunt is in de communica tie, als gevolg van telefooncentrale en televisiezender, „onmisbare schakels in het maatschappelijke bestel", aldis de heer Sinck. Voorafgaande aan de officiële ontvangst hadden de ambtenaren en hun partners een wisselprogramma afgewerkt: een groep bezichtigde het stadhuis en een andere groep bekeek het museum voor Zuid- en Noord-Beveland aan de Singel straat. Na een maaltijd in 's- Heerenhoek, bezochten de deelnemers de fabnek van Hoechst in het Sloege- bied te Vlissingen-Oost. De bondsdag werd afgesloten met een bijeenkomst in het lunchcaf-e Stadhuis te Goes. en y mcl. btw direct leverbaar 'SORBER Kapa Stationssingel 16 Telefoon 01102-2193 CITY - MIDDEL BURG presenteert: woensdag 27 oktober aanvang 8 uur Hoe reageert een MAN vijand zich vergreep? Met tomeloos geweld nam hij wraak! PHILIPPE NOIRET ROMY SCHNEIDER lil: VERBORGEN ■HERÜ

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 4