BeppieNooy: „Ik wil niet meer toneelspelen" PANDA EN DE GOUDDORST NU MUSICAL: 'EEN VROUW ALS BEPPIE' radio televisie Betuwe Tweedrank 90 cent korting 'ASTERIX EN DE OLYMPISCHE SPELEN' EVEN PUZZELEN ataa aai aaa r r ktiii r* Li M F i m MR r V F E P L 2 1 WOENSDAG 20 OKTOBER 1976 HILVERSUM-1 „IK WIL ALLEEN NOG^REGISSEREN" AMSTERDAM - „Wat een vak! Wat een vak! Oh, jongens, wat zijn we toch begonnen. Maar dit is mijn leven en ik hou van jullie allemaal, lekker stel!" Thea traal rollen die woorden ge makkelijk over de lippen van Beppie Nooy jr., bezielend leid ster van het gezelschap waar traan en lach al jaren het volle pond krijgen: Het Amsterdams Volkstoneel. Beppie Nooy. een vrouw uit een ouderwets Am sterdams toneelnest, waar ar moe gein als herinnering over liet. Een vrouw boordevol ener gie. Nu staat ze in Carré en studeert een musical in die in november in Rotterdam in première moet gaan. Het zal een jubileumvoor stelling worden, want er is ont dekt dat Beppie 35 jaar toneel speelt. Er is ook ontdekt dat Het Amsterdams Volkstoneel een kwart eeuw bestaat, en dan zal er feest worden gevierd! "Een vrouw als Beppie' gaat die musi cal heten. Het is de Nederlandse versie van 'Gypsy Rose Lee' van Jule Styne en Arthur Laurents. De musical had suc ces in Amerika, maar ook in Londen. Daar zag Beppie er. in gezelschap van haar zoons, een voorstelling van. „Mijn kinderen zeiden, meteen toen ze de hoofdrolspeelster zagen: Mamma, dat ben jij. Dat is jouw leven, alleen heb jij het beter gedaan. Je moet weten, het stuk gaat over een vrouw die al haar talent, waarvan ze denkt dat ze het heeft, op haar dochter projecteert. Ze wil een grote ster van haar maken, maar zij wordt een stripteasedanseres. Nou, bij mij is het ook zo dat mijn hele leven theater is. Alleen heb ik een beetje meer geboft. Ik heb een goede tijd meege maakt, en mijn kinderen zeiden: Moe der, jij hebt het wél gehaald. Ik vind het heerlijk om die rol te spelen". „Weetje, wij hebben bij het Volkstoneel altijd Nederlands repertoire gehad. Maar toen ik die musical in Londen zag. dacht ik: dat moeten wij gaan brengen Dit stuk speelt in de jaren dertig. Ik heb die crisistijd ook bewust meegemaakt. Als kind moest ik altijd met mijn ouders meedoen, als Roodkapje, of met een sluiertje om als Sneeuwwitje. Oooh. het was armoe maar het was een prachtige tijd. De herinneringen zijn misschien wel veel mooier dan de werkelijkheid hoor. Het was altijd passen en meten Maar de hechtheid en de liefde bij de troep was veel groter dan nu. (Dan stra lend): En ik mag helemaal niet klagen, want ik heb hier één prachtig groot to neelgezin!" Zelf de hoofdrol Bijna 50 man. inclusief kleedsters, werkt mee aan 'Een vrouw als Beppie'. Beppie regisseert zelf en speelt de hoofdrol. Als ze hel wal zichzelf betreft op de repetitie niet meer helemaal weet, vraagt ze Mady Misset ('Mijn rechter- en mijn linkerhand...') even haar plaats in te nemen. Dan loopt ze wat naar achteren, neemt haar be faamde Rooie Sien-houding aan en oordeelt. Beppie: 'Rooie Sien'! Vijftienhonderd keer hebben wat dat opgevoerd Tien jaar lang hebben we er 150 voorstellin gen per seizoen van gespeeld. Telkens was het weer van het repertoire, en dan belden er schouwburgdirecteuren op: mevrouw Nooy. we hebben er zoveel aanvragen voor. kan het niet. nog een keertje. En dan zwichtte ik hé. dan gin gen we maar weer. Ook matinees, zelfs nachtvoorstellingen! Maar toen ik over de 40 was, vond ik het welletjes dit te spelen". Het Amsterdams Volkstoneel beschikt door de jaren heen over een vaste kern van 25 spelers. Voor deze gelegenheid moest er wat uitbreiding van het ta bleau de la troupe komen. In de musical zitten onder meer Leontien Ceulemans. Loeki Knol. Martin Brozius. Wim Wa- ma. Milly Scott en Mady Misset, „Ik weet helemaal niet hoe het komt, maar het is zo'n gezellige troep. Gewoon onge looflijk", roept Beppie weer vol geestd rift uit. ..Voor mij is het met toneel alle dagen feest. Lekker lachen samen, en toch se rieus en keihard werken. Omdat het voor mij zo'n groot feest is. heb ik het zolang vol kunnen houden. Maar dit wordt mijn laatste speelrol. Daarna speel ik niet meer. Het is genoeg ge weest Ik wil alleen nog maar regisseren. Toneelspelen is nooit een hobby voor me geweest, regisseren wel. De spelers moeten er wel eens aan wennen, aan mijn manier van regisseren Ik neem het nogal zwaar met de mensen. Als het moet, speel ik elke rol zelf Maar voor spelen, daar hebben ze niks aan". „Tegen Loeki Knol bijvoorbeeld zeg ik: Loek. luister meid. zó en zó zit hnt Be grijp je me? Ja? Nou. dan zie ik het mor- e Beppie Nooy in de hal van theater Carré bij de beeltenis van haar moeder. TELEAC 15.00 Sociale verzekeringen, les 5 (herh.) KRO 15.30 Wat heet oud. programma voor de oudere kijkers 15.50 KRO's wereldcircus 16.40 Dames en heren: programma voor kleuters VPRO 17.00-17.30 Laurel and Hardy-film TELEAC 18.15 Moderne elektronica, les 4 NOS 18.45 De Bereboot 18.55 Journaal NOS 19.05 Van gewest tot gewest P.P. 19.50 Zendtijd politieke partijen t.b.v. D'66 NOS 20.00 The glittering prizes, tv-serie 21.20 Sprekershoek 21.35 Journaal 21.50 Den Haag vandaag 22 05 Panoramiek 22.35 Studio Sport 23.25-23.30 Journaal NOS 18.45 Trekking staatsloterij 18.55 Journaal IKON 19.05 Duizend jaren als een dag, tv-serie met Nederlandse gedichten en teksten IKON-KRO-RKK 19.30 Kenmerk: informatierubriek over kerk en samenle ving NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.25 Filmpje van de Stichting Federatie Sociaal Peda gogische Zorg voor Zwakzinnigen VPRO 20.30 De televisiedebatten tussen Kennedy en Nixon NOS 23.00-23.05 Journaal 17.30 Tip-top 18.45 Michel Strogoff (slot) 19.40 Mededelingen; weeroverzicht 19.45 Journaal 20.15 Het meisje van de tv 20.40 De nachttrein naar Savannah. Georgia. 21.35 Fundamenten 22.25-22.45 Laatste n 13.30 De onderneming vandaag (3). 14.15 Schooltelevisie. 16.30 Feu vert: Chico en zijn vrienden: Jeux et vendettes; Le grand oncle (3). 18.10 Tempo. 18.40 Gédéon. 18.45 Le renard a l'anneau d'or. 19.00 Antenne-soir. 19.12 Consu mentenrubriek. 19.15 Journaal. 19.35 Consumentenru briek. 19.15 Journaal. 19.35 De Wrekers. 20.gce Télé- mémoires. 21.20 Gevarieerd programma. 21.45 Journaal. 21.55 Filosofie en lekenmoraal. 22.25 Journaal FRANKRIJK-RIJSSEL 12.15 Réponse a tout. 12 33 Midi première 12.67 JournaaL 13.37 Bezoekers op woensdag. 18.05 Op het goede uur 18.35 Kinderprogramma. 19.03 Anne jour apres jour. 19 20 Reg. act. 19.43 Voor de vrouw. 19.47 Vertel eens. 20.03 Journaal, 20.30 Celui qui ne te ressemble pas, spel van Georges Régnier. 22.05 De grote raadsels. 23.05-23.20 Nieuws. Gewesten NED. 1,19.05 UUR Van Gewest tot Gewest geeft van avond aandacht aan onder meer het recreatiegebied in wording in het Spaarnwouder Bos. 2800 hectare in geklemd tussen het westelijk haven gebied van Amsterdam, het Noord zeekanaal, de stad Haarlem en de spoorlijn Haarlem-Amsterdam. Voorts wordt vanavond informatie gegeven over een artistiek experi ment in het nieuwe provinciale dien stengebouw van Groningen, schil derstukken in de lagere tuinbouw school te Bleiswik. de restauratie van het uit de dertiende eeuw daterende kasteel Arcen bij Venlo en aan de herdenking van het feit, dat het dit jaar 350 jaar is geleden, dat Adriaan Valerius, notaris te Veere. overleed. Ter gelegenheid hiervan werden op namen gemaakt van het Belgisch knapenkoor 'In dulci jubilo', dat in de Grote Kerk van Veere zong. Glittering Prizes NED 20 00 UUR 'De maatschappij zal altijd glinste rende prijzen blijven uitreiken aan de stoutmoedigen en de scherpzinni- gen'. Dat zei Lord Birkenhead, een Brits conservatief politicus, in het jaar 1921. De auteur Frederic Rap hael ontleent aan deze uitspraak op nogal ironische wijze de titel van de televisieserie The Glittering Prizes', want in het midden van de twintigste eeuw hadden de prijzen veel van hun glans verloren. Het betreft hier een serie van zes op zichzelf staande, door de BBC ver vaardigde televisiespelen waarin het leven van een groep jonge mensen wordt gevolgd vanaf de jaren vijftig, als ze elkaar aan de Universiteit van Cambridge ontmoeten, tot het jaar 1976. De NOS-televisie start de serie vanavond. Wat de inhoud betreft het volgende: het is 1953. Adam Morris, zoon van een joodse advokaat. heeft een stu diebeurs gekregen om in Cambridge te gaan studeren. Hij deelt daar een kamer met Donald Davidson, zoon uit een aristocratische rooms- katholieke familie. Het samenwonen dreigt een catastrofe te worden Adam hoont Donald om zijn gods dienstig gedrag. Hun vriendschap overleeft een gevecht nauwelijks, maar Donalds geloof is aan het wan kelen gebracht. Als Adam tijdens een weekeinde op het buitengoed van Donalds ouders door een anti-joodse opmerking van Lady Francis diep beledigd het huis wil verlaten, wordt hij daarvan op het laatste ogenblik door de gastheer weerhouden. Voor het eerst van zijn leven voelt hij zich voor een ernstig moreel dilemma ge steld. Duizend jaren als een dag NED. 2.19.05 UUR 'De vroege middeleeuwen' is de eer ste aflevering van een zesdelige serie met religieuze poëzie vanaf het begin van de middeleeuwen tot in de twin tigste eeuw. Medewerkenden zijn onder anderen Andrea Domburg, Ronnie Bierman en Jules Croiset. Zij zingen en spelen onder meer 'Wie wil horen een goed nieuw lid'. 'Egidius' van Jan Moritoen. 'Zeer kommerlijk staat van mijn leven' van Brugman en gedichten en brieven van Hade- wïch. Nixon en Kennedy NED 2 20 30 UUR In 1960 zorgden John F. Kennedy en Richard M. Nixon. presidentskandi daten voor respectievelijk de Demo cratische en de Republikeinse Partij, voor een primeur met hun televisie debatten. Juist door die debatten zou Nixon zijn verkiezing hebben verspeeld. Vanavond zendt de VPRO een samenvatting van die inmiddels historisch geworden debatten uit Uiteraard doet deze omroep dat om een vergelijking te kunnen maken met de televisiedebatten die in dit verkiezingsjaar regelmatig te zien zijn tussen Gerald Ford en Jimmy Carter. gen van je. Punt. Niet doorzaniken. Dit hele vak is moeilijk met al z'n ups en downs. En als ik dan 's avonds moe ben en thuis een beetje voor me heen zit te denken, dan zie ik de flash-backs van de hele dag. Dan zie ik weer dat er eentje naar me toekomt cn zegt: oh. Beppie. I je als je klaar bent even bij me op kantoor komen? Toen ik bij hem kwam, vroeg Karei: wie regelt en verkoopt jouw voorstellingen? Ik zeg: ikzelf nat uurlijk. En Karei: dat is vanaf nu dan afgelopen, dat zal ik voortaan voor je doen. nee. ik wil er geen cent voor hebben Nu doet wat is het toch allemaal fijn. Nou. dan Fré Wunnik dat. de weduwe van KareL Ze heeft het gewoon overgenomen toen haar man overleed" ..Fijne mensen, hé Wat een geweldig weet ik dat ik zo'n dag niet voor niks geleefd heb' Beppie Nooy is een toneeldier. dat zich r zij mee bezig is. vastbijt Haar wijf. die Fré. Vier keer in de week gaatze met de spelersbus mee. Ze is de moeder •an de troep geworden. Dan heeft ze een koffertje bij zich en daar zit koffie in met biskwietjes. chocolaatjes, een pot met thee met een theemuts d'r omheem. En iedereen kan bij haar terecht Je moet ze grote passie kreeg zij van haar vader Jan Nooy. die ook een eigen gezelschap had, en wat zij aan talent bezit, komt van haar moeder. Beppie Nooy sr.. die in augustus van dit jaar overleed. Mijn moeder was al een tijd erg ziek. De eenzaamheid op het laatst heeft haar maar tegenkomen, zulke mensen, geen goed gedaan Maar zij heeft af scheid genomen van het toneel als een Prima Donna Wat ben ik blij dat ik daaraan heb kunnen meewerken. We hebben de laatste zeven jaar bewust stukken gekozen waarin mijn moeder zich helemaal kon geven. In Op hoop van Zegen speelde zij een schitterende Kniertje. Om te janken zo mooi Maar ze heeft alle eer gekregen die haar toe kwam. De Albert van Dalsumprijs. de eremedaille van de stad Amsterdam, ze was ere-burgeres. en ze had een ere geld". „Maar als ik je vertel hoe dat mensje vroeger moest sappelen. Alle kostuums van de hele troep 's avonds mee naar huis. vlug uitwassen, thuis drogen en dan weer mee de bus in voor de voorstel ling. Dat heb ik gelukkig nooit hoeven doen". Pakkende scène Tijdens de repetitie in Carré zijn er timmerlieden bezig met reparatie- werkzaamheden in enkele loges. Ook van achter het toneel klinken hamers lagen. geluiden van vallend gereed schap. Het deert Beppie niet. Zij repe teert onverstoorbaar door aan een pakkende seène met Loeki Knol en Martin Brozius. Opmerkelijk vitaal in haar regie-aanpak, nimmer een blad voor de mond nemend. Als de houding van een der actrices nog niet tot tevre denheid stemt, zegt zij in overvalst Amsterdams: „Kijk meid. altijd op je tenen cn peper in je kont". En weer staat daar Rooie Sien. kop op en bor sten vooruit. „Geen lallen en brallen, maar toch feest", zegt Beppie over haar repetities, die gedeeltelijk in De Speeldoos in Zaandam - waar ook het decor staat- - en in Carré plaatsvinden. „Ik hou van pret tige mensen om me heen Fijne figuren om mee samen te werken. Wat daar al lemaal niet uit voort kan komen! Toen we de Jantjes deden, kwam Carry Tef- sen bij ons spelen. Inmiddels is ze met mijn zoon getrouwd en heb ik twee schattige kleinkindertjes gekregen. Carry kon een móóie rol krijgen bij John Lanting (Theater van de Lach. red.). Daar moetje begrip voor hebben. Ze zit niet gebakken aan het Volkstoneel. Carry en m'n zoon zien elkaar nu alleen nog maar 's nachts in bed. De volgende ochtend gaat ieder weer z'n eigen weg". Onafscheidelijk is aan Beppie's liefde voor het toneel ook theater Carré ver bonden. Met warmte denkt zij terug aan Karei Wunnik. de vroegere Carré- directeur. Beppie: „Hij stond eens ach terin de zaal een repetitie van De Jan tjes te volgen, kwam naar me toe en zei: Over haar afscheid als actrice: „Ik wil het zelf niet meer. Kijk es, ik leid het gezelschap, doe de regie, de zakelijke leiding, de artistieke leiding, nou dan is spelen net iets te veel. Maar ja, wij zijn van die ouwe rotten in het vak. Als er eens een speler ziek was, nou, geen man over boord, dan speelde ik die rol er gewoon bij. Ik heb toch altijd alle rol len in m'n kop. We speelden De Jantjes, en m'n moeder werd ziek. Toen heb ik Na Druppel er ook bij gedaan. De man die de bedelaar in dat stuk speelde, werd ook eens ziek. Dat hoorden we vlak voor de voorstelling. Nou. ik plakte een snor aan, zette een pet op en maakte een mannenstem". Kijkt met een verzaligd gezicht liefdevol naar haar mensen, Spreidt plotseling de annen wijd uit en roept dan: „Weet je wat mij nou zo inspireert: dit theater! Carré staat altijd open voor iedereen die er moet optreden. Guus Oster (directeur van Carré, red.) zegt altijd: kom maar. zoek maar een plekje op om te repeteren en ga je gang. Zo is hij. Voor mij hele maal. Hij weet dat ik Carré als mijn ei gen theater voel. Dit is mijn theater, dit zijn mijn stoelen, dat is mijn leven!". „Als kind van zes heb ik hier met mijn vader Strassburger zien optreden. Toen rook ik het vak al. Van Guus Oster krijg ik voor alle voorstellingen een uitnodi ging Als ik dan de hal binnenkom en ik zie daar dat bronzen koppie van mijn moeder, dan aai ik daar altijd even zacht met m'n hand overheen. Dan kijk ik zo rondom me en denk: wat een eer hé. moeder, dat jij daar staat..." WOENSDAG 12.26 Mededelingen voor land- en tuin bouw. 12.30 Nws 12 41 Aktua-n 13.00 <SHoogtepunten uit musicals. 13 30 (S) Sport na sport 14 00 (S) Specialiteiten a la carte Muzikaal wensprogramma 15 001S) Als dat zou kunnen. 15.30 Nws.) 16.30 iS) Keerpunt, gesprek. OVER- Hindriks naar Antillen HILVERSUM - Qp verzoek van de rege ring der Nederlandse Antillen zal NOS-medewerker Klaas Jan Hindriks voor enige lijd naar de Antillen worden uitgezonden. De heer Hindriks zal met hulp van plaatselijke deskundigen een onderzoek verrichten naar de be slaande communicatiemogelijkheden, het gebruik dat hiervan wordt gemaakt en de mogelijkheid tot samenwerking en uitbreiding. Gezien de bekendheid van Hindriks met de verhoudingen op de Nederlandse An tillen zomede zijn internationale erva ringen wordt door de regering van dit land prijs gesteld op zijn oordeel over deze materie. De heer Hindriks, wiens uitzending geschiedt in het kader van het Nederlands technisch hulppor- gramma, blijft in functie bij de NOS. In verband met zijn adviseurschap, waarvan de kosten voor rekening ko men van de Nederlandse regering, zal hij gedurende een nader te bepalen termijn op de Nederlandse Antillen verbüjven. HEIDSVOORLICHTING: 17.20 Tekst en uitleg. TROS. 17.30 Nws. 17.32 <S) Aktua-magazine. 18.30 Nws. 18.41 De blauwe zaden. 19.00 (S) Muziektriptiek, van zeven toe tien, met om 19.00 (S) Jazz-sir. 20.00 Eight o'clock special. 21.00 (S) Kruis en mol. 22.00 (S) Een mondje Frans. 22.30 Nws. 22.40 Aktua- III 23.00 (S) Coulissen. 23,55 Nws. DONDERDAG NCRV: 7.00' Nws. 7 02 Het levende woord. 7.08 (S) Te Deum Laudamus. 7.30 Nws. 7.41 (Si Vandaag...donderdag. Ac tualiteiten consumenteninformatie, persoverzicht, weerbericht, verkeer en muziek. (7 41 iS) Hier en Nu. 8.24 Op de man af 8.30 Nws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst. 9.45 (S) Onder de hoogtezon. 10.30 Nws. 10.33 (S) In 't zilver. Programma voor ouderen. HILVERSUM-2 Begin herbouw windorgel VLISSINGEN - Vanaf vandaag - woensdag - gaat de Brusselse groep Mass and Individual Moving in Vlis- singen aan de slag om op het Nolle- punt het wereld-windorgel te her bouwen. Zoals bekend moest dit wereld- windorgel. dat door de toenmalige Mass Moving in het kader van het Sound-Stream-project in de Schel- destad werd geplaatst, het ontgelden tijdens de januaristormen van dit jaar. Het windorgel, dat nu wordt ge bouwd. wordt beter verankerd (in de betonmuur van de bunker op het Nollepunt) en de bamboes zijn stevi ger. De verwachting is. dat op 1 novem ber de officiële inhuldiging kan ge beuren. (ADVERTENTIE) Tot en met 27 oktober a.s, bij inlevering van uw cheque Toen de nacht was gevallen, sloop de opende het keetje, rommelde er een oude goudgraver MacMack naar het beetje rond en kwam toen weer naar keetje van notans J. Goudblut. Die lag bulten met een pakje, dat hij onhoor- tevreden naast zijn kantoor te slapen baar naar zijn kuil droeg. Daarna pakte met zijn hoofd op de zak met geld die hij hij zijn houten hamer en begon luid- verdiend had. Maar Bill MacMack had ruchtig de paaltjes in zijn grondgebied geen belangstelling voor dat geld. Hij te verzetten. Dat trok de aandacht van maar IN sfWKT/i Héa- SSN Wé TéN/VIINSTé •óééN ❖NBéSCHAUFPé EUKéN frlé ZKH fré Hé lé 7/1 <S VOLXTOrr-SN MéT LéKKéKé (7IN4éN! LAAT Llé- VéKNHéLé >S AANRUK' KéN.' WOENSDAG 12.00 Eijsden - Centraal: gesprekken. 13.00 Nws. 13.11 Dingen van de dag. 13.30 Een middagje Stoomradio: een programma vol goede jeugdherinnerin gen. lo.OO Nws 16.03 Een aanbod datje niet kunt afslaan. 17.00 (S) Metropole Orkest. RVU. 17.35 In de derde versnel ling. VARA: 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Dingen van de dag. P.P. 18.20 Gereformeerd Politiek Verbond. VARA. 18.30 (S) Tussen start en finish: sport en muziek. 19.30 (S) Brassband Magazine. 20.00 Nws. 20.05 (S) VARA-Klassiek: Staatskapelle Dresden met zangsolist. 21.40 (S) Een avond met A. den Dool aard. 22.10 (S) Muziek van Nederlan ders. NOS: 22.30 Gamme van Alpha en Beta. 23.00 (S) Met het oog op morgen. (23.05 Actualiteitenoverzicht radio-tv. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Eeven ontspannen voor het slapen gaan). 23.55 Nws. DONDERDAG AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Op blote voeten. (8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Zuid- Afrika. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Radio Lawaai- papa gaai. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws. 11.03 Radiojournaal). 11.30 Rondom twaalf. (11.55 Beursberichten). HILVERSUM-3 WOENSDAG 12.03 (S) Drie tussen de middag. 14.03 (S) Pop-kontakt. De Theo Stokkink show. In het 2e uur een special over Jimmy Hendrix. 16.03 (S) De Hitmeesters. 18.03 NOS De vacaturebank. 18.10 (S) NOS- maal. 19.30 <S) Langs de fijn: sport en muziek 19.38 Paardekoersen). 23.02 (S) NOS-Jazz. 0.02 (S) Metro's Midnight Music. 1.02 (S) Take it easy. 2.02 (S) Dat wordt weer nachtwerk. 4.02 (S) De ach ternacht. DONDERDAG Ieder heel uur nws. TROS: 7.02 S) Vaak 's ochtends. 9.03 S i Pep op drie. 11.03 S) Gerard de Vries draait op verzoek. H1LVERSUM-4 WOENSDAG 12.00 (S) Pianowerken uit de Roman tiek. 12.30 (S) Zangersportret. 13.00 (S) In de schaduw van de meesters. 14.00 Nws. 14.02 (S) Een uur natuur. 15.00 (S) Vertolkers beluisterd. 16.00 S) In kleine bezetting. 16.30 <S) Muziek van eigen tijd. DONDERDAG KRO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Badinerie. 9.00 Nws 9.02 (S) Aan woorden voorbij. 9.10 (S) Pianomuziek. 9.30 Ik sta hier niet voor de banken te praten. Programma over de vele aspecten van het onderwijs. 10.00 (S) Aubade: Radio Filharmonisch Orkest en Groot Omroepkoor. zijn buurman - een zekere Karei Muzer die ook een terreintje bij Joris in had laten schrijven en die nu een veront waardigd gelaat uit zijn slaapplaats stak. „Wat doe je daar?!" riep hij kwaad. „Weetje niet dat dit mijn grond is?! Ga weg met die paaltjes!" 15 IA ib m w ÏF mm 1 20 22 25 t c 25 ét 26 LM 2? i 23" 29 1 52 33 55 2 57 38 2 AO A'5 33= Horizontaal: 1 speelgoed: 4 onhielsgo- din; 6 twist; 9 bloedvat; 10 onbep. v.n.w.; 11 hoofddeksel: 12 lokspijs; 14 samen trekking van edel: 15 schoon: 17 teken: 20 muzieknoot: 21 natuurlijke logarit me: 24 voorzetsel: 25 zuidvrucht; 26 ri vier in Italië; 27 pers. v.n w.; 28 voeg woord; 30 boterton; 32 vrucht; 34 jonge stier; 35 meisjesnaam; 37 scheepsvloer; 39 hetzelfde; 40 plaats in Turkije; 41 vreemde munt; 42 indien; 43 opening. Vertikaal: 1 boedsel; 2 rivier in Duits land: 3 jongensnaam; 5 baan voor bal spel; 6 niet groot; 7 snellen; 8 hevig; 12 meisjesnaam; 13 vaartuig; 16 elk; 18 meisjesnaam; 19 gevuld; 21 groet; 23 onderaardse ruimte; 27 gesponnen draad; 29 van node; 30 oever, 31 achter; 32 vogel; 33 rivier in Duitsland; 34 knier; 36 vallei; 38 paardje. Uitslag vorige puzzel:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 14