15 Proces-operators bij DSM in Zuid-Limburg II II J Bruynzeel zoekt een vrouw met smaak. II Algemeen Dagblad I bejaardenverzorgster Cehave nv Veghel PERSONEEL de rijksoverheid vraagt financieel medewerker ervaren proces-operators DSM 1$ CORNELIASTICHTING WALCHERSE BOUW UNIE B.V. kabelmonteur II II II II II II II II II II II rayon vertegenwoordiger gediplomeerd CHV vertegenwoordiger 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 16 OKTOBER 19; Een jonge vrouw - zo tussen de 20 en 40 jaar - die onze relaties bij het zoeken naar een keuken, kastenwand of houten vloer met raad en daad ter zijde kan staan. Met veel gevoel voor kleur en stijl, maar ook voor prijs. Want vanzelfsprekend houdt ze bij het geven van haar adviezen rekening met het beschik bare budget. Goed met mensen om kunnen gaan is dus een vereiste. Daarnaast heeft de vrouw die wij zoeken voldoende niveau om ook de meest veeleisende cliënt van dienst te kunnen zijn. Ze is vriendelijk, representatief en kan zich in de moderne talen uitdrukken. Daarbij is ze niet bang voor wat administratie- en organisatiewerk. Wanneer u zichzelf in deze korte omschrijving herkent en belangstelling hebt voor deze echte 'service' funktie bij ons filiaal in Middelburg, schrijf dan naar Bruynzeel bv, Sociale Zaken, Postbus 140, Bergen op Zoom, t.a.v. de heer G. Bins. bruynzeel Bruynzeel bundelt de aktlviteiten van dan twintig ondernemingen in c kontinenten. Deze fabriceren: deuren - keukens - kasten - vloeren - plaatmateriaal - magazijnsystemen in hout en staal - scheidingswanden - potloden - kunststofelementen - aluminium bouwprodukten - prefab, bouwelementen - veredelde hout produkten. (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. het Provinciale Bureau Zeeland. Landelijk Contact, Afdeling Financieel Economische Zaken Taak: in het kader van controletaken m.b.t. subsidieregelingen van het Directoraat-Generaal voor Maatschappelijke Ontwikkeling en de uitvoering van de Algemene Bijstandswet o a. verrichten van regelingstechnische controles bij gemeenten; dit m.b.t. krachtens de Algemene Bijstandswet en Rijksgroepsregelingen bij het Ministerie gedeclareerde bedragen; verrichten van onderzoeken bij instellingen van het parti culier initiatief naar de besteding van subsidies; signaleren van ontwikkelingen; concipiëren van rapporten, brieven, adviezen en beschikkingen op grond van onderzoeken en besprekingen. Vereist; tenminste diploma HAVO of een hier mee vergelijkbare opleiding. Praktijkdiploma Boekhouden. Diploma MBA en kennis van de Algemene Bijstandswet alsmede van de sociale wetgeving strekken tot aanbeveling. Standplaats: Middelburg. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max, f 2952,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 6-5919/0111 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. lo DSM is een internationaal industrieel concern, met een groot aantal dochterondernemingen. De hoofdzetel van het concern is gelegen te Heerlen. Haar belangrijkste activiteit is chemie met als voornaamste producten stikstofmeststoffen, kunststoffen, grondstoffen voor garens en vezels en chemicaliën. De jaarlijkse omzet van het concern beweegt zich rond de 8 miljard gulden. In verband met verdere uitbouw van activiteiten bij de chemische bedrijven van ons concern in Zuid-Limburg (Geieen en Beek), alwaar ons personeelsbestand momenteel circa 12.500 medewerkers omvat, zoeken wij contact met Naast ervaring in het zelfstandig bedienen van installaties voor chemische en of fysische productieprocessen dienen gegadigden bij voorkeur in het bezit te zijn van een van de hieronder vermelde diploma's. M.T.S.-procestechniek, PBNA chemisch vakman, Vapro (chemicien), scheepsmachinist VD, landmachinist A B, of een daaraan gelijkwaardig diploma. Het bruto jaarinkomen inclusief de jaaruitkering (waarin tevens de vakantiebijslag is begrepen) en toeslagen - met inbegrip van de continudiensttoeslag - bedraagt voor 21 -jarigen en ouder tenminste 28.500 en kan afhankelijk van leeftijd, ervaring en functie variëren tot 37.500. Een verdere uitloop behoort tot de mogelijkheden. Tegemoetkoming in pensionkosten en herinrichtingskosteh; vergoeding van reiskosten voor gezinsbezoek en van de verhuiskosten; bemiddeling bij het verkrijgen van huisvesting; 22 vakantiedagen per jaar, welk aantal uiteindelijk, afhankelijk van de leeftijd, oploopt tot 32 dagen; een goede pensioenregeling met een waardevast ouderdomspensioen en een welvaartvast weduwen- en wezenpensioen; een bedrijfsspaarregeling met een spaarmogelijkheid tot 5% van het normale bruto maandinkomen waarbij de onderneming een premie verleent van 50% over het gespaarde bedrag; gratis bedrijfskleding: studie-en examenfaciliteiten; tegemoetkoming in de kosten woon- werkverkeer. Werktijd Volledige continudienst in 4 ploegendienst. Informatie Verdere informaties kunnen desgewenst telefonisch of schriftelijk worden verkregen bij de afdeling Personeelsvoorziening DSM, Mauritspark I Geleen, telef. (04494) 91111, toestel 237. Belangstellenden verzoeken wij contact op te nemen met de Chef afdeling Personeelsvoorziening DSM. adres en telef. zoals bovenvermeld, of onderstaande coupon naar het adres in te sturen onder vermelding van "Antwoordnummer 20" (geen postzegel). Sociale Voorzieningen Coupon Straat" Plaats: Geb.datum: Opleiding: heeft belangstelling voor de functie van Proces-operator bij DSM administrateur van een middelgrote machinefabriek in Zeeland Deze oproep plaatsen wij op verzoek van een moderne machinefabriek in een industrieel be drijvige gemeente in Zeeland, niet ver gelegen van West-Brabant en binnen een uur bereikbaar vanuit Rotterdam. Deze onderneming produceert en ex porteert speciaalmachines met toebehoren. Het be treft een Amerikaanse dochteronderneming met in de directie en staf uitsluitend Nederlanders De man naar wie wordt uitgezien (27-35 jaar) heeft enkele mensen onder zich met een algemeen coör dinator/controller als directe chef. In nauwe samen werking met hem zal hij de komende jaren veel gaan moderniseren en perfectioneren, vooral in de rich ting van het analyseren en efficiënter zichtbaar maken van velerlei gegevens vanuit de commercie en produktie. De diverse subadministraties maken deel uit van zijn verantwoordelijkheid. Budgettering en kostprijsberekening spelen daarin o.a. een be langrijke rol. Met het niveau SPD is de gewenste basisvorming aangegeven. Essentieel is dat op die post een door en door praktisch organisator komt met het initiatief en ambitie voor en liefst ervaring in het moderni seren van een industriële administratie. Bekendheid met computertoepassingen wordt op prijs gesteld. Extra welkom de man die al deze facetten in een middelgrote industrie heeft leren kennen. Aan zijn flexibiliteit en omgangssouplesse, teamsolidariteit en gangmakerskwaliteiten zullen hoge eisen worden gesteld. Hoewel hij kan en moet delegeren, zal hij voorlopig veel zelf moeten doen. Eigenhandig geschreven sollicitaties (op brief en envelop aangeven ZEELAND) met opgave van op leiding, arbeidsverleden, specifieke vaardigheden en motief tot solliciteren, worden verwacht en van alle discretie voorzien door het PERSONEELSKEUZEBUREAU VAN OVERVELD B.V. POSTBUS 40 - EINDHOVEN Havenpark 37 - Zierikzee vraagt een HOOFD HUISHOUDELIJKE DIEHST (VR.) die de organisatie en leiding van het totale huishoudelijke gebeuren in het huis op zich kan nemen. Voor een juiste uitoefening van deze functie wordt het noodzakelijk geacht, dat kandidaten beschikken over: - diploma huishoudkundige voor in richtingen; - organisatorische en leidingge vende kwaliteiten; - goede contactuele eigenschappen - ervaring in een soortgelijke functie. Aan belangstellenden kan worden geboden: - zelfstandige werkkring; - prettige werksfeer; - vijfdaagse werkweek; - goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direc trice. dB Voor montage- en werkplaatswerk zaamheden zoeken wij een vakbe kwaam MEDEWERKEND VOORMAN bekend met pijpwerk en staalkon- structies. Voor de juiste man, met vakkennis en zakelijk inzicht liggen hier zeer goede promotiemogelijkheden. Naast een goed salaris bieden wij uit stekende secundaire voorzieningen. Sollicitaties: Postbus 245, Vlissingen. Telefoni sche informaties 01184-196991 worden u graag verstrekt door onze heren Deelstra of Trapman. Wij zoeken een schoonmaakbedrijf weike wekelijks 5 tot 10 nieuw bouwwoningen kan schoonma ken, voordat deze aan de eigenaar worden opgeleverd. Molenstraat 4 Grijpskerke Tel. 01189 - 1786. Voor de dienst Transport en Distributie zoeken wij voor het rayon Beveland-Oost een met standplaats Goes. Taak Het aansluiten van percelen en lichtmasten, hel maken van huisaansluitingen en het assisteren bij montage van b.v. hoog- en laagspanningsverdeelkasten. transformator en schakelstations. Gevraagd wordt: LTS/E VEV/M&T Belangstellenden kunnen zich schriftelijk wenden tot de adjunkt- direkteur Personeelsbeheer en Organisatie, Postbus 48 te Middelburg. Dil is do PZEtJ.de N V. Provincial!) Zeouwse Energie-Maatschappij behoort lot de belangrijke elektriciteitsproducenten in Nederland Bovendien verzorgt de PZEM de distributie van aardgas in de gehete provincie Zoetend NV Provinciale Zeeuwse Energie- Maatschappij Postbus 48 Middelburg heeft een vacature voor een enthousiaste actieve in de leeftijd van 26 tot ca, 35 jaar, die o.a. tot taak zal krijgen om in het rayon Zeeland de losse verkoop van het Algemeen Dag blad te bevorderen door het bezoeken van de bestaande afne mers en het uitbreiden van het aantal verkooppunten. Ook het afhandelen van financiële zaken behoort tot zijn werk. Verkoopervaring in de consumentenmarkten goede contactuele eigenschappen zijn voor deze functie vereist. Men kan rekenen op een zelfstandige werkkring en een goede positie met uitste kende arbeidsvoorwaarden. De voorkeur gaat uit naar kandida ten die centraal in het rayon woonachtig zijn. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring zenden aan de afdeling personeelszaken, Westblaak 180, Rotterdam, telefoon 010-147211, toestel 3320. Ks- In de service-flat TER WALLE te Biervliet is door vertrek wegens huwelijk van de huidige bejaardenverzorgster een vakature ontstaan voor een Op de arbeidsovereenkomst zullen de bepalingen van de CAO-bejaardentehuizen toepasselijk zijn. Interne huisvesting is mogelijk. Indien wordt voldaan aan de daarvoor gestelde voorwaarden, vindt opname in de PGGM-pensioenregeling plaats. Sollicitaties met uitvoerige informatie dienen binnen veertien dagen na verschijningte worden gericht aan de direktie van Ter Walle te Biervliet, Braakmanlaan 10a. De Cehave nv. Europa's grootste mengvoederbedrijf, vraagt'een die vanuit het depot Steenbergen zal worden belast met de acquisitie van potentiële afnemers, alsmede met het onderhouden van contacten met bestaande relaties. Om deze functie goed te kunnen vervullen, dient men: in het bezit te zijn van een Middelbare Landbouw schooldiploma: over goede contactuele eigenschappen te beschikken. Enige jaren verkoopervaring in de mengvoederbranche strekt tot aanbeveling. Leeftijd 23 tot 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 1060 te richten aan het Depot Steenbergen, Burg. van Loonstraat 38.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 20