ZEELAND Ook in 1977 geschotsverhoging waterschap Hulster Ambacht Café Fabie aan kop inrollenzesdaagse BARMEISJE scz Postbus 124MiddelburgTel.(01180) 15256* De PZC"UW'KRANT Bevin by failliet J. Bakker winnaar bij Oostburgse 'Snelvliegers' DE DUIVEL KENT GEEN GENADE Sneeuw witje DONDERDAG 14 OKTOBER 1976 GEMIDDELD 4,50 GULDEN PER HECTARE MOGELIJK BEHOUD HAVEN VAN PAAL HULST - Het waterschap Hulster Am bacht zal ook voor 1977 niet kunnen ontkomen aan een geschotsverhoging. Dat schrijft het dagelijks bestuur van het waterschap in de memorie van toe lichting bij de begroting voor 1977. Het waterschap komt voor grotere uitga ven te staan ten opzichte van 1976 als gevolg van grotere uitgaven die mede het gevolg zijn van loon- en prijsstij gingen. Hulster Ambacht. Ook voor wat betreft 1977 voor het grootste deel Hulster Ambacht", zo van toelichting. Baalhoek-Paal Met betrekking tot de dijkverzwaring gen. van het trace Baalhoek-Paal wordt meegedeeld dat het gewijzigde bestek Nadelig Saldo nog dit jaar zal worden ingediend ter goedkeuring. „Bij het opstellen van het gewijzigde bestek wordt rekening ge houden met de mogelijkheid een haven bij Paal in het kader van deze dijkver zwaring te behouden. Wij hopen dat het bestek spoedig zal worden goedgekeurd zodat begin 1977 tot aanbesteding kan J. Lauwereijs 50 jaar bestuurslid Clingse kruisvereniging CL INGE - Mejuffrouw J. Lauwereijs uit Clinge ontving woensdagavond in ver band met haar vijftig-jarig bestuurs lidmaatschap van de afdeling Clinge van de kruisvereniging het speldje van - en prijsstijgin- de waterbeheersing zullen de meerkos- vei"dienste van de Nationale Federatie van het wit-gele kruis uit Utrecht. Om dat voorzitter P. Lansu wegens ziekete verhinderd was, heette vice-voorzitster mevrouw M. Scholten-Mol de jubila- resse en haar zuster van harte welkom. Verder waren aanwezig alle leden van de Zeeuwse contactcomissie. pastoor J. der Heijden, dr. H. Brambers en zus- Het waterschap stelt dat voor volgend, worden overgegaan", zover het db van jaar een gemiddeld benodigd geschot geraamd is van 99 per hectare. Dat be- tekent ten opzichte van het gemiddeld geschot van vorig jaar een stijging van 4,50. „Het gemiddeld benodigd ge schot voor de gebouwde eigendommen bedraagt dan 33 procent", voegt het db daaraan toe. Het Hulster Ambacht is niet ontevreden over de mate waarmee het gemiddeld geschot moet stijgen: „De volgende fac toren zijn zodanig van invloed geweest dat wij de verhoging tot genoemd be drag hebben kunnen beperken. 1. de verkoop van dijken en bomen aan Staatsbosbeheer (rentevoordeel); 2. hetbeschïkken overeen gedeelte van de gevormde onderhoudsreserve voor quartaire wegen; 3. geen verdere toevoeging aan de re serve voor extra onderhoud en aanschaf machines'. Wat betreft de begrotingspositie van het waterschap blijkt dat de uitgaven ten opzichte van vorig jaar in 1977 zullen stijgen met 86.000. De inkomsten zul len, zo denkt het db. stijgen met 24.100. Als reden voor de verhoging van de uit gaven wordt onder meer een toename van de loonkosten genoemd. Waterkeringen Voor 1977 is een stijging van de uitgaven voor de waterkeringen berekend. Ook hier wordt de factor 'loon' aangevoerd.' benevens enige uitbreiding van het on-, derhoudswerk aan zeedijken. De verho gingen kunnen gedeeltelijk gedekt wor den door een te verwachten hogere bij drage in het onderhoud van zeewerin gen, In de memorie van toelichting wordt er op gewezen dat de uitvoering van de verbetering van het dijkvak Perkpolder-west, in beheer en onder houd bij de waterkering van het calami- teuze waterschap Walsoorden, nog dit jaar gereed komt. „In voorbereiding is de verhoging en verzwaring van het dijkvak Wllhelminus-Kruispolder. ge deeltelijk in beheer en onderhoud van het calamiteuze waterschap Walsoor den en gedeeltelijk bij het waterschap IJZENDIJKE - De rechtbank in Mid delburg heeft woensdagmorgen defini tief het faillissement uitgesproken over de drukkerij Bevin BV in IJzen- dijke. De veertien werknemers van dat bedrijf dat ook een vestiging heeft in Temeuzen staan daardoor op straat. Het stond er zo slecht voor met de drukkerij, dat men de mensen deze week al niet meer had kunnen betalen. Curator mr. H. de Mul was woensdag overigens hoopvol gestemd over de mo gelijkheid om het personeel op korte termijn weer aan de slag te helpen bij andere Zeeuws-vlaamse drukkerijen. Over die mogelijkheid maar ook over een goede afvloeiingsregeling heeft hij eind van de week contact met verte genwoordigersvan de grafische bonden. De drukkerij was de laatste tijd ,in moei lijkheden geraakt door een falend beleid van de te zware top, een vierkoppige di rectie, Dat viermanschap werd ander halve maand geleden aan de kant gezet door de heer P. de Lijser uit Cadzand. die een opüe nam op de aandelen en zelf de leiding over nam. De reorganisatie kwam echter te laat. Het bedrijf kreeg weliswaar vorige week nog surséancee van betaling, maar mr De Mul constateerde al gauw, dat er geen redden meer aan was. De schulden waren groter en de zaken liepen stroever dan iedereen kort geleden nog aannam. De bewindvoerder kon dan ook niets anders doen dan de rechtbank advise ren het failiisement uit te spreken. Dat was woensdag slechts nog een formali teit. De heer De Lijser, die zich vorige week al terug trok uit de directie kan uiteraard geen gebruik meer maken van de opüe op de aandelen. Uit de rekening van 1975 blijkt dat het waterschap wat betreft de kapitaals- ierTeroe^DehirrcrHa^SSMldde dienst een sluitende rekening heeft met ais vertegenwoordiger van de kruisver- een nadelig saldo van ƒ1.214.006,32. eniging Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen het kruis van verdienst bij mejuffrouw Het geraamde nadelig saldo voor 1975 Lauwereijs op. Hij wees hierna in zijn werd geraamd op 1.057.o83,-3. toespraak op grote inzet die mejuffrouw Lauwereij voor de kruisvereniging ge- Uit de cijfers voor de gewone dienst toond heeft. Hij dacht daarbij vooral blijkt dat de rekening over 1975 sluit aan de moeilijke beginpenode. Hij me meteen netto batig saldo van in totaal moreerde verder het feit dat mejuffrouw 101.473,37 (algemene taken ruim Lauwereijs gedurende haar vijftig-jang 80.000 en zuiveringstaak ruim 21.000). bestuurslidmaatschap 38 jaar pen- ningmeesteresse is geweest. Hierna Het algemeen bestuur van het water- bleef het gezelschap nog enige rijd bij schap vergadert maandag 25 oktober in een waarbij het lief en leed van de afge- Den Dullaert' te Hulst, aanvang 19 uur. lopen vijftig jaar werd besproken. TERNEUZEN - Langzaam maar zeker begint er tekening in de strijd tijdens de rollenzesdaagse van 'café La belle Vue' te komen. Hoewel het onderlinge krachtsverschil gering blijft zijn er in feite nog slechts zes koppels over voor de strijd om de ereplaatsen. Dat belooft in ieder geval nog enorm veel spanning en sensatie tijdens de komende dagen, want uiteindelijk kunnen slechts vier ploegen zich plaatsen voor de finale van zaterdagavond, de overige ploegen strijden dan voor de overige plaatsen. Na drie dagen is het de ploeg van café 'Fabie' uit Kapellebrug, met Harry van Tiel en Ko Vergouwe, die de leiding hebben genomen. Dit koppel het woensdagavond zien waartoe het in- staatis door tijdens de koppelkoers over vier ronden met een tijd van 1.06.2 de snelste tijd van de week te realiseren. Dagelijks worden de tijden opgenomen en de vijf besten krijgen punten voor het klassement van textielhuis Johnny Jansen uit Temeuzen. Op de derde dag kwam voor het eerst publiek in grote getale naar de boven zaal van café 'La Belle Vue'. Niet alleen om de zesdaagsecoureurs aan het werk te zien maar ook om te zien wat kracht patser Eddie Mangnus allemaal wel zou Na een moedig gedragen lijden werd van onze zijde weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en dochter ELSIENA MINA GEERTRUIDA UFKES echtgenote van Pieter Huisman, op de leeftijd van 41 jaar. Axel: p. Huisman Ronald Marcel Den Helder: C. E. Ufkes M. Ufkes-Ufkes De teraardebestelling waarbij u wordt uitgeno digd zal plaatshebben op vrijdag 15 oktober a.s. om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Axel. Gelegenheid tot condoleren in het Cultureel Centrum 'De Halle' na de teraardebestelling. Samenkomst voor de teraardebestelling vrijdag 15 oktober om 13.15 uur in het Cultureel Cen- trum 'De Halle'. Rooseveltlaan te AxeL Liever geen bezoek aan huis. In het Julianaziekenhuis te Temeuzen is onver wachts van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 41 jaar. Hoogvliet: S. S. Schildmeiyer-Ufkes en kinderen Krommenie: H. Ufkes L. Ufkes-Idsinga en kinderen Den Helder: L. Duivelshof, G. Duivelshof-Ufkes en kinderen Temeuzen: C. A. Huisman E. P. Huisman-de Bruijne en kinderen Kreta: L. A. Gartgers C. A. Gartgers-Huisman en kinderen Den Helder: A. Ufkes 13 oktober 1976 presteren. Telefoonboeken van 17&U pa gina's gingen in zijn handen vlot aan stukken en ook het ombuigen van sta ven ijzer met zijn tanden kostte hem geen moeite. Geen wonder dat Kees van Buijze i-an café 'Martinet' uit Philippine Eddie Mangnus nog dezelfde avond contrac teerde voor zijn rollenzesdaagse begin volgend jaar. Behalve het optreden kreeg het publiek nog een andere sensatie voorgescho teld. In zijn afvalreeks tegen Peter Kort van de Kledingbokser. Henk Maas van bloemenhandel Bakker en Rinus Beau fort van Piet Friet ging de voor Martinet rijdende Jo Hamelinck zo hard van start dat hij zijn stuur in tweeèn trok. Geluk kig liep het zonder verdere ongelukken af en kon de rit later worden overgere den. Voor Jo Hamelinck vielen er weinig punten te halen omdat Rinus Beaufort van Piet Frite deze serie won. Daarmee behield de ploeg van Piet Friet haar uit stekende kansen op een ereplaats. Meest opvallende verschijning van de •rollenzesdaagse is ongetwijfeld de voor de Flamingobar rijdende Belg Louis de Backer. Een echte rollenspecialist die er tot nu toe weinig van gebakken heeft. Deze Belg verdient normaal zijn kost met-het venten van broodjes worst op de Belgische koersen en ook bij Jan van Tiel heeft hij deze spullen bij zich. „Het gaat niet. ik ben totaal niet in vorm om dat ik bijna een jaar niet heb gefietst. Maar let op, ik haal hier de week nog wel uit", beloofde hij dinsdagavond. Giste renavond kwam dat er niet uit Gevolg is wel dat sponsor Gerard de Jonge in tussen bezig is aan zijn derde doos siga ren. Niet dat hij zoveel rookt, maar uit pure zenuwen eet hij ze op. Stand na de derde dag: 1 café Fabie, Kapelle brug (Harry van Tiel-Ko Vergouwe) 66: 2 De Crab/Mini Mono (Sam Rïemens-Jan Hel- mendaag) 65. 3 Piet Friet (Rinus Beau- iort-Jack Lijbaart) 63; 4 Bloemenhandel Bakker (Henic Maas-Wim van der Hooft) 60; 5 Philips'Promenade (Piet van "t Westein- de-Andre Dusarduijn) 60; 6 La Belle Vue 1 (Peter van de Velde-Francois Janssens) 59; 7 Reizen Jansens (Jurgen Stracke-Jan Haye- ma) 53; 8 trimclub 'Martinet (Theo Zwar- tele-Jo Hamelinck) 52; 9 Flamingobar (Jaap Geense-Louis de Backer) 46; 10 Rijschool Vlaanderen (Aector Dooms-Cees de Bree) 44; 11 café Centraal (Maarten en Cees de Vos) 41; 't Keldertje (Willy van der Kant-Adrie Wiersma) 41. 13 De Schelde/Van Dixhoom (Cees van Strate-Freddy Vermeersch) 39, 14 Wauters (Adriaan Mechielsen-Wim Jansen) 31; 15 De Kledingbokser (Peter Kort-Henk Grimm) 15 en La Belle Vue 2 (Godelieve Sa- mijn-Thea van TIEL) beiden 24 punten. PvdA West Zeeuwsch- Vlaanderen kritisch over verbindingen Westerschelde OOSTBURG - De afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Partij van de Arbeid wil dat de gewestelijke vergadering van deze partij zich in de cember uitspreekt over de meest ge wenste verbindingen over, dan wel on der de Westerschelde. Tijdens een le denvergadering dinsdagavond in Chez René trok de afdeling de wenselijkheid van dubbeldeksveerboten voor Bres- kens- Vlissingen in twijfel. Ook over de noodzaak van een vaste oeververbin ding werden kritische vragen gesteld. De vergadering besloot de hele kwestie voor te leggen aan de gewestelijke jaarvergadering van de PvdA. Tijdens de vergadering in Oostburg wees wethouder J. Vergouwe op het be lang van een regionale samenwerking binnen de streekjeugdcentrale. Een sa menwerking waar de participerende gemeenten Sluis en Aardenburg in mindere ma te voor zijn dan de gemeente Oostburg dat is. De heer L. Maas stelde voor om als zijn partij de omwonenden van het bedrijf van de firma Cruson in Breskens te helpen bij het opstellen van bezwaarschriften tegen de hinderwet vergunning die momenteel in aanvraag is. Hij had de indruk, dat er mensen zijn, die wel graag willen protesteren, maar die dat nalaten omdat ze moeite hebben met het opstellen van een bezwaar schrift. Wat de moeilijkheden rond de school- artsendienst aangaat in Westr Zeeuwsch-Vlaanderen bleek de verga dering van mening, dat er na de recente perspublikaties over de minder gewen ste behandelingen door tandartsen al een flinke verbetering is opgetreden. „Er komt een gezamenlijke verklaring van de schoolartsendienst en de ouder commissie van de Aardenburgse open bare basisschool", deelde de heer J. Keymel uit Aardenburg mee. Als kan didaten voor het lidmaatschap van de tweede kamer stelde men gisteravond in Oostburg de heren P. A, Roels, J. Stenvert en J. Vergouwe voor. Voor de eerste kamer zette men drs. M. Verburg op de Hjst. Op 9 december komt de heer W. Meijer, staatssecretaris van erm op bezoek in WestrZeeuwsch-Vlaanderen. 'Open bejaardemverk Hulst' hield gezellige middag SINT-JANSTEEN - Het open bejaar- denwerk van Sint-Jansteen en Heikant hield voor de bejaarden uit de parochies Sint-Jansteen en Heikant en voor de inwoners van 'De Blaauwe Hoeve' te Hulst die zich niet goed meer kunnen verplaatsen een gezellige middag. Deze begon met een lof-dienst, zoals men die vroeger kende en waarbij de gezangen in het Latijn werden uitgevoerd. Het lof werd in de kapel van O.L. Vrouw Ter Eecken te Kapellebrug opgedragen door pastoor H. van Leemput uit Hei kant. die ook de predicatie verzorgde. De gezangen werden uitgevoerd door het bejaardenkoor van de afdeling Sint-Jansteen onder leiding van de heer P. de Pundert, Daarna begaven de zestig bejaarden zich naar het. gemeenschapsgebouw te Sint-Jansteen waar vrijwilligsters van hetopen bejaardenwerk uit de beide pa rochies zorgden voor koffie met gebak. De heer Jo Allefc draaide voor de gasten een film over het 750-jarig bestaan van Sint-Jansteen en van het bloemencorso uil Zundert, Na afloop sloot de heer P. Polspoel de bijeenkomst. Particulieren zorgden voor het vervoer van en naar de kapel te Kapellebrug en het vereni gingsgebouw, OOSTBURG - Aan het eind van het vliegseizoen bij de postduivenhouder- svereniging 'De Snelvliegers' te Oost burg is de heer J. Bakker als grote overwinnaar uit de bus gekomen. Op vier fronten behaalde de heer Bakker een eerste plaats en dat betekende dat hij, mede door ook goed te spelen in de andere rubrieken, met overmacht ge neraal kampioen werd van zijn vereni ging- De totale uitslag is: Onaangeduid: Vitesse oude duiven: 1. J. Bakker 1747 pnt, 2. T. de Jonge 1604, 3. M. Buysse 1519, 4. J. de Smet 1495, 5. J. Verkeste 1452,6. A. Risseeuw Jz. 1365,7. J. d'Holl ander 1351,8. H. van Hee 1315,9. Bossche -v-St. 1299, 10. A. van Hijfte 1279. Fond oudeduiven: 1. J.Bakker891 pnt, 2. W. van Unen 801,3. G. Tas 787,4. L. Verheije 725, 5. R. Jansen 690, 6. A. van Hijfte 663, 7. A. Risseeuw Sr. 587, 8. A. Risseeuw jz. 535,9. J. Verkeste 465,10. M. Buysse 410. Jonge duiven: 1. J. Bak- ker2003 pnt., 2. L. Verstraeten 1795,3. J. Simpelaar 1737, 4. M. Buysse 1642, 5. L. Risseeuw 1631, 6. G. van Hee 1429, 7. J. Verkeste 1375,8. J. de Krijger 1266,9. B. Maes 1255, 10. T. de Jonge 1245. Na- vluchten: 1. A. van Hijfte346 pnt., 2. J. de Smet 308, 3. G. van Hee 284, 4. T. de Jonge 276, 5. J. Rieteco 258, 6. W. van Hee 245, 7. J. Bakker 237, 8. M. Buysse 188,9. L. Verstraeten 177,10. T. de Poor ter 167. Aangeduid: 1. T. de Jonge 1262 pnt., 2. J. Verkeste 1158, 3. J. Bakker 1135, 4. A. van Hijfte 1116,5. Bossche-St.b. 1086,6. J. d'Holl ander 1022.7. H. Krijger 1021,8. M. Buysse 1006, 9. J. de Smet 977,10. A Risseeuw Jr. 892. Fond oude duiven: 1, J. Bakker700pnt., 2. W. van Un<h 582,3, G. Tas 543, 4. A. van Hijfte 505, 5. L, Verheije 427, 6. M. Buysse 410, 7. T. de Jonge 393, 8. J. Verkeste 372, 9. J. Duste 335, 10. A. Risseeuw Sr. 263. Jonge dul- ven: 1. L. Risseeuw 1295, 2. L. Verstrae ten 1036, 3. J. Bakker 902, 4. J. de Smet 759, 5. T. de Jonge 757, 6. J. Simpelaar 729,7. G. van Hee 6818. J. Rieteco 672,9. M. Buysse 636,10. J. de Krijger 629. Na- vluchten; 1. A. van Hijfte 313 pnt, 2. G. van Hee 270, 3. T. de Jonge 208, 4. J. Bakker 187, 5. J. Rieteco 179, 6. L. Ver straeten 150,7. J. de Smet 148,8. J. Sim- pelaar 130, 9. C. Bron 111,10. L. Verheije 96. Generaal: 1. J. Bakker 7802 pnt., 2. T. de Jonge 6138, 3. M. Buysse 5896,4. A. van Hijfte 5694. 5. J. Verkeste 5569, 6. J. de Smet 4990,7. G. van Hee 4911,8. L. Ris seeuw 4643, 9. L. Verstraeten 4604,10. J. d'Hollander 4304. Prognostiekwedstriid CLINGE - Bij P. Boets waren de prijs- win naars van de prognostiekwedstrijd: L. van der Kelen, R. van der Gucht, A. B.orght, M. de Roeck en W. Buysse. Burgerlijke zaak tussen Combuta en gemeente Axel werd uitgesteld MIDDELBURG - De burgerlijke zaak tussen Combuta en de gemeente Axel die woensdagmorgen voor de arrondis- sementsrechtbsnk te Middelburg zou diennen is uitgesteld. Beide partijen hebben hiertoe besloten, zo zei burge meester A. de Kam woensdag. De burgemeester zei dat Combuta er wel voor voelt om rond de tafel te gaan zitten en zo tot oplossing van het geschil te komen. Dat geschil is ontstaan door dat Combuta de koopovereenkomst met Axel over een perceel bouwgrond aan het Kennedyplein wilde opzeggen. De gemeente voelde daar weinig voor, zeker toen bleek dat Combuta meer wilde dan alleen de som geld die het in dertijd heeft betaald. De ontwikke lingsmaatschappij uit Amsterdam (on derdeel van de Utrecht-Westland Hypo theekbank) wilde rente vanaf 1974 en een schadevergoeding. Dat werd neer gelegd in een dagvaarding. Burgemeester De Kam heeft er nooit een geheim van gemaakt helemaal niets voor zo'n transactie te voelen. „We voe len ons moreel zo sterk in deze zaak dat we er niet aan denken", zei de burge meester gisteren. „Combuta heeft on langs een voorstel gedaan om het bij anderhalf miljoen te houden. Ik denk er niet aan, geen kans. In de koopovereen komst staat dat Combuta twee jaar na verkoop moet gaan bouwen en dat is tot op heden niet gebeurd". De grond is indertijd verkocht voor ruim één miljoen gulden. De heer De Kam benadrukte nog eens dat Axel al tijd een minnelijke schikking heeft voorgestaan. „We hebben geen enkele vrees, we staan moreel sterk", zei de burgemeester nogmaals met nadruk. De zaak Combuta-Axel komt nu moge lijk 3 november aan de orde bij de recht bank te Middelburg. Gebr. De Bokx Terneuzen jubileert HOEK - Het aannemingsbedrijf Gebr. De Bokx b.v. uit Temeuzen viert vrijdag 29 oktober het 50-jarig bestaan. Dat ge beurt met een receptie bij restaurant 'De Braakman' tussen 15.30 en 19 uur. Leger des Heils Temeuzen viert 80-jarig bestaan TERNEUZEN - Het Leger des Heils in Temeuzen viert zaterdag 6 en zondag 7 november het 80-jarig bestaan. Zater dagavond is er in de gereformeerde kerk aan de Noordstraat een zang- en muziekfestival. Het begint om 19.30 uur en aan het evenement wordt deelgenomen door het Leger des Heils-zangkoor van Utrecht. Onder leiding van G. J. Ver- hage en hetLeger des Heilsmuzlekkorps Utrecht onder leiding van H. Siebels. Zondag Is er om 10.30 uur een wijdings- dienst in de gereformeerde kerk en 's- avonds om 17 uur een evangelisatie- dienst Het weekend staat onder leiding van brigadier en mevrouw C. Nieuw- land. Collecte SAS VAN GENT - De Zeeuwse collecte heeft in Sas van Gent 624,- opge bracht. Buurthuus in Temeuzen houdt 'speelgoedruilbeurs' TERNEUZEN - riet Ternenzense buurthuis 'De soete inval' wil een 'speelgoedruilbeurs' houden om sin terklaas en een aantal ouders aan- goed en goedkoop speelgoed te hel pen. Het idee is van de bezoeksters van het buurthuis, die van mening zijn dat kinderspeelgoed zoetjesaan 'onbetaalbaar" wordt. Het buurthuis houdt nu op 5 novem ber ('ruim voordat de sint gaat ko men') een ruil- en verkoopdag van speeltuig dat door anderen is ingele verd. Het materiaal kan vandaag (donder dag) en op 21 en 28 oktober aan het buurthuis worden bezorgd en er zijn' ook vrijwilligsters die het aannemen. Het moet volledig, stevig en niet vies zijn. Van de verkoopprijs wordt 25 pro cent afgehouden ten bate van 'De soete inval'. De resterende bedragen en eventueel niet verkochte spullen kunnen 11 november worden afge haald bij het buurtcentrums Op woensdag 20 oktober en grootouders P. HAMELINK £j en C. HAMELINK-DEELEMAN hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie van 16.30 - 18.00 uur in restaurant 'De S Kraag", Temeuzensestraat 89. Hun kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en bii het overlijden van onze geliefde moe der. behuwd-, gront- en overgrootmoeder CORNELIA VAN KERKVOORDE betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder aan H.H. doktoren en verplegend personeel van Ter Schorre voor de goede zorgen aan haar be steed. Uit aller naam, Kinderen, klein- en achterklein kinderen n Temt Temeuzen. oktober 1976. Voor de vele bhjken van belangstelling dij net overlijden van mijn geliefde man en onze zorg zame vader, behuwdvader en opa KAKEL OPPENEER betuigen wij onze oprechte dank. Het medeleven van zovelen heeft ons goed gedaan. A. Oppeneer-Meijer Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, oktober 1976 Donzevisserstraat 3. Voor ce vele blijken van belangstelling dij het rjijden van mijn geliefde man, broer, behuwd- broer, oom en oudoom JOOST MARINUS DE PUTTER betuig ik mijn oprechte dank. In het bij zonder aan dr. Vercou teren voor de goede zorgen aan hem besteed. P. M. de Putter-Wieland Temeuzen, oktober 1976 Prunusstraat 3. J. van der Burgh tandarts Gevraagd: INTIEM BAR Walstraat 4 TERNEUZEN Na 8 uur 's avonds Overdag bellen 01150-2835 KLEUREN- tv 66 cm 2000,- 78,- per maand (36 x p.l.) Ook zondags open van 14.00-18.00 uur SAS VAN GENT PROMENADE GENTSESTRAAT* 01158-1938 ZEEUWSCH-VLAANDEREN Cabaret, Lezingen, Muziek, Toneel 15 vrijdag 15 oktober 20.00 uur zvu Hotel Rotterdam Terneuzen LEZING doorH.F. Volkersz over "Weerzien met Indonesië" Toegang f 1,00; leden gratis FILMHUIS T KIEKKOT Toegang f 4,00; CJP en houders van een sei zoenkaart f 2,50. Aanvang 20.00 uur LA RöGLE DU JEU J. Renoir wo 13 okt. Chez Renez Oostburg do 14 okt. Zuidlandpodium-th. Terneuzen vr 15 okt. Den Dullaert Hulst za 16 okt. De Halle Axel In verband met huwelijksfeest is onze zaak op 20 oktober om 12.00 uur geslo ten. Spar-supermarkt Plein 19 Zaamslag THEATER OOSTBURG Vrijdag 15 okt. aan vang 8 uur; zondag 17 okt2 eo 8 uur. Zaterdae 16 okt. 7 Brengen wij 2 uren ""JS zondag 17 okt schaterlachen voor de uur- hele familie in een der grootste lachfilms ooit gemaakt.: De wedstrijd van de I eeuw in alles wat kon 1 vliegen, Wat men al- I lemaal uithaalde om [God lorgives Idon l) Een geweldige actie film zoals u zelden ziet waar harde vuisten en I vliegend te winnen flitsende kogels een-- i moet u met iedereen drachtig het kwaad 1 komen zien. Alle leeft, bezweren. 14 jaar. ij Zaterdag 16 okt. 9.15 uur- maandag 18 en dins- dag 19 okt. 8 uur. Protengereivwij voor de 3e 'Gejodel onder Tiroler rokjes' Het is lachen geblazen om de ontuchtige reisjes van wellustige meisjes. Strikt boven 18 jaar. LUXOR THEATER TERNEUZEN Donderdag 14 okt, 8 uur, vrijdag 15 okt., 8 uur; zondag 17 okt, 4.30 en 8 uur; maan dag 18 okt., 8 uur. Brengen wij de enorme verfilming v.e. groot mysterie: de laatste film van de maker van 'Een brug te ver*. Nachtvoorstelling op: vrijdag 15 okt. 22.30 uur; zaterdag 16 okt 21.15 uur; dinsdag 19 okt 8 uur. Brengen wij weer een kostelijk pikant ver haal uit het Tiroler- land. Op deberg of in de stal,inde Alpen doen ze't overal... George C. Scott "The Hindenburg" I De ondergang van 'De Hindenburg", 's We relds grootste lucht schip. Was het onge luk of sabotage? Een ongelofelijk spannend avontuur werd werke lijkheid. Alle leeftij den. Attenties .reeds donderdagavond voorstelling!!! De vurige meiden van Birkenhof ëën jongeman verdwaald raakt bij 3 jonge wellustige zus ters vliegen de 'kleren' er af. Een film als een grote schaterlach. Strikt 18 jaar. Zaterdagmiddag 16 okt, aanv. 3 uur; za terdagavond 16 okt, aanv. 7 uur; zondag middag 17 okt, aanv. 2 uur. Brengen wij: De reus onder dé meesterwerken van Walt Disney! Nederlands gesproken en gezongen met schitterende beroemde songs. en de 7 dwergen De beroemdste film die Walt Disney ooit gemaakt heeft. Atten- ook zaterdag middag 3 uur, voorst, alle leeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 28