Israël houdt Nederlandse hulpverlener Dassen vast Britten moeten de buikriem aanhalen PZC/h Federatiegesprek in België bemoeilijkt door stemresultaten Prins Bernhard blijft commissaris Jaarbeurs LID PALESTINA COMITE AANGEHOUDEN AAN BOORD VAN EEN VISSERSBOOT HEAL Y: GEEN ALTERNATIEF Herfst 1974, Herfst 1975. te nat te droog Hartoperaties in Eindhoven weer toegestaan Ondanks molestatie van leidsters na bijeenkomst IERSE VREDESBEWEGING GAAT DOOR DINSDAG 12 OKTOBER 1976 'ADVERTENT IE binnen-buitenland DEN HAAG (ANP) - De Israëlische autoriteiten zouden op dit moment een Nederlander, lid van het Palestina Comité vasthou den. Volgens het Nederlandse Palestina Comité betreft het Ger Kamal Djoemblatt en de Paecemaker. In een maandag uitgegeven communi que zegt het Nederlandse Palestina Comité dat het opbrengen van'de 'Niazi' 'in strijd is met alle re chtsnormen'. Dassen, die in Libanon was om zorg te dragen voor het vervoer en Ludwina (Lydiai 'Jansen' de as-jarige de juiste bestemming van medische hulpgoederen, welke in Ne- Nede^gdse die derland waren ingezameld. Een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken verklaarde desgevraagd nog niet op de hoogte te zijn van de zaak, maar dat men een onderzoek gaat instellen. Ger Dassen volgde in Libanon het transport van de medische hulpgoede ren, welke door het Nederlandse Pales- tiuacomité ten bate van de Palestijnse Roae Halve Maan waren ingezameld- Hij had tevens tot taak een inventarisa tie op te maken van de meest urgente noden ter plaatse met het oog op een eventuele schenking door het bureau voedselhulp van het Nederlandse mi nisterie van buitenlandse zaken aan Pa lestijnse en Libanese slachtoffers, aldus het Palestina-Comité. Een woordvoerder van het ministerie verklaarde echter dat hij ditniet deed in opdracht van het ministerie. Volgens het Palestina-Comité is Dassen afgelopen donderdag 7 oktober met nog dertig andere (Arabische) passagiers aan boord van een Libanese vissersboot 'Niazi' vanuit Sidon (Saida) naar Cyprus vertrokken. Volgens de lezing van het Palestina-Comité is dit schip vlak na het vertrek en nog binnen de Libanese territoriale wateren door de Israëlische marine gekaapt en naar Haifa opge bracht. De heer Hendriks van het Palestina- Comité verduidelijkte dat dit schip wel degelijk door de Israëlische marine is opgebracht en niet door schepen van christelijke Libanezen. De dertig Arabi sche opvarenden zijn namelijk wel vrij gelaten en zondagavond alsnog in Cy prus aangekomen. Zondag werd bekend dat tenminste twee schepen de afgelopen weken zijn opgebracht door Libanese christelijke conservatieven en met door de Israëli sche marine zoalws aanvankelijk werd ordt verdacht oorbereidingen 'tot een aanslagop liet Israëlische luchtverkeer, blijft in Is rael nog veertien dagen in voorarrest. Dat is maandag besloten door de recht bank in Ramleh. Tot de verlenging van het voorarrest is besloten om de politie gelegenheid te geven het onderzoek tegen mevrouw Jansen af te ronden. De politie meent hel dossier Jansen in on- FDF WINT IN BRUSSEL Vervolg kantlijn iSlol van pag. 1) namelijk aan hun eigen belangen den- An ieder geval heeft dit onderzoek van de VARA de verkiezingsstrijd ingeluid. Deze enquête heeft immers ruim een half jaar voor de verkiezingen aange toond hoe de Nederlandse kiezers op dit ogenblik zouden stemmen. Geen poli tieke leider kan daar omheen: het zal zijnoord eel beïnvloeden of hij wilofniet. Een Amerikaans opinie-onderzoeker ci teerde in dit verband eens een opval lende uitspraak van een landbouwer, ergens in Kentucky: „Als ik verstandig oordeel dan is dat mogelijk omdat ik ervaring heb. En ervaring Die kreeg ik omdat ik in het verleden nogal eens ver keerd oordeelde". Opinie-onderzoeken kunnen verhinderen dat politici zich een slecht oordeel vormen over de situa tie waarin zijzelf en hun partij zich be vinden. Als zodanig speelt deze enquête van de VARA zonder twijfel een belang rijke rol. rgi (Van onze correspondent) BRUSSEL - Premier Leo Tindemans nodigt de leiders van de grote Belgi sche politieke partijen over veertien dagen uit voor een eerste gedachten- wisseling over de reeds veelbesproken herziening van de Belgische staats structuur. De start van de dialoog tus sen de Vlaamse en de Franstalige cul tuurgemeenschap wordt aanzienlijk bemoeilijkt - daarover zijn alle Belgi sche commentatoren het eens - door de uitslagen van de zondag gehouden ge meenteraadsverkiezingen. Wat bij het gesprek tussen Vlamingen. Walen eri Brusselaars - als het er kom t - op het spel staat, is niet gering: het gaat om de opdeling van België in een feder atie. waarin deze drie gemeenschappen hun eigen weg gaan. De vraag die daar bij direct naar voren komt. is: hoe en waai' worden de grenzen tussen deze gemeenschappen getrokken. En dan stuit men direct op het probleem- Brussel: de 'overwegend Franstalige hoofdstad, die aan alle zijden door Vlaams land wordt omgeven. In de negentien gemeenten die de agg lomeratie Brussel vormen, alsmede in enkele direct daaraan grenzende ge meenten, was de partij van de Fransta lige Brusselaars, het FDF (Front des Francophones) zondag de grote over winnaar. In vijf gemeenten behaalde het FDF de absolute meerderheid, overal elders werd belangrijke stemmenwinst geboekt. Imperialisme Het FDF vindt dat de agglomeratie Brussel niet beperkt mag blijven tot de negentien gemeenten. Elke buurge meente die zich bij de regio Brussel wil aansluiten, moet daartoe de vrijheid hebben, zo vinden de Franstaligen. De Vlamingen kanten zich hevig tegen dit 'imperialisme' van de Franssprekende Brusselaars, dat zich als een olievlek rond de eigenlijke agglomeratie uit breidt. Het FDF heeft nu in twee kleine ge meenten. Linkebeek en Kraainem, die nog niet zo heel lang geleden volkomen Vlaams waren, de absolute meerderheid in de gemeenteraad veroverd. En dus kunnen de FDF-bestuurders in deze gemeenten nu de daad bij het woord voegen: zich aansluiten bij de Brusselse agglomeratie, En dat zou verlies van een stukje Vlaanderen betekenen, iets waarbij geen enkele Vlaamse partij zich zomaar zou kunnen neerleggen. De proef op de som, die het FDF zich nu althans getalsmatig kan veroorloven, zou precies de bittere smaak kunnen veroorzaken die de dialoog van het be gin af aan tot een mislukking zou doe men. Wat de gevolgen daarvan zouden kunnen zijn. is een vraag waaraan nie mand zich nu durft te wagen. geveer twee weken te kunnen afwer ken. Daarna zal het worden overgedra gen aan het openbaar ministerie, dal een akte van beschuldiging zal opstel- g dat lil onderzoek kan worden gezegd, of me vrouw Jansen voor de burgerrechter, dan wel voor een militair tribunaal zal moeten verschijnen. Lydïa Jansen ontkende tegenover de rechter iets te maken te hebben met plannen om een Air France-vliegtuig te kapen. Lydia vertelde dal haar beloofd was dat ze zou worden vrijgelaten als ze met het onderzoek zou meewerken, hetgeen niet is gebeurd. Dat is een belofte die de Is raëlische politie bij vrijwel iedere zaak als deze doel: een oude true Lydla wilde niet zeggen of zij tegenover de politie namen heeft genoemd. Wel ontkende zij dat Wadi Hadad. de man die aan hel. hoofd staat van de afdeling kapingen van het Volksfront voor de Bevrijding van Palestina, zou hebben geprobeerd haar aan te randen bij haar training op een basis van het front in Aden. De politie zal Lydia ten laste leggen dat zij gewerkt heeft voor een vijandige or ganisatie. het Volksfront voor de Be vrijding van Palestina. ..teneinde een daad te plegen tegen de veiligheid van de staat", zoals dat wordt omschreven. De dagvaarding zal waarschijnlijk bin nen de komende twee weken worden uitgebracht. Lydia. die aanvankelijk erg zwijgzaam was, heeft nog geen advo caat. Marïus Nieuwburg zal waarschijnlijk deze week op het vliegtuig met als di recte bestemming Nederland worden gezet. Dat is de veronderstelling van de Nederlandse consul in Bombay, J. Kui pers, die zich dagelijks in verbinding stelt met de vreemdelingenpolitie van Bombay omtrent het lot van Nieuw burg. die ervan wordt verdacht van plan te zijn geweest een vliegtuig te kapen. In verband daarmee is in Israël de Bredase Lydia Jansen gearresteerd. DINSDAG EN WOENSDAG BIJ ALBERT HEIJN Twee gemaskerde gangsters hebben in de nacht van zaterdag op zondag het casino in Hittfeld bij Hamburg overval len en zijn er met 200 000 mark vandoor gegaan. MAASTRICHT- Prins Bernha rd lieeft maandag de opening bijgewoond van hel 15e wereldcongres van The World Veteran Federationde fedratie van nationale organisaties van oud-strijders en militaire oorlogsslachtoffers Foto: na de opening wandelde de pnns over het Vrijthof om elders de lunch te gebruiken. Naast hem de heer Van Lanschot. president van de fedrat ie. VOORZITTER ONTVING TELEFOONTJE: SOESTDIJK - Prins Bernhard heeft de Jaarbeurs, via een telefoontje aan voorzit ter Boellaard. laten weten dat hij aanblijft als commissaris. Zijn andere commis sariaten (bij de KLM. Hoogovens en Fokker) heeft de prins neergelegd, zoals hij aan de regering had toegezegd. De achter ons liggende twee okto bermaanden van 1974 en 1975 heb ben nogal vreemde bokkesprongen gemaakt wat het atmosferische ge drag betreft. Velen zullen zich nog wel de extreem natte herfst van 1974, herinneren die in Zeeland zelfs re cord nat verliep en waaraan oktober met in Vlissingen 231 mm regen en belangrijk aandeel had. Zo nat in 1974. zo droog verleden jaar met gemiddeld over het hele land 24 mm regen Legen normaal 72 mm met als minimum 6 mm in Zuid-Limburg. Ook kwamen wij verleden jaar na 10 oktober plotseling in een onaange name koude noordoostelijke stro ming te liggen waarbij in de ochtend van maandag 13 oktober sneeuw viel in het zuidwesten van het land l a 2 cm. Het KNMI meldde dat aldaar zo vroeg in de herfst voordien nooit sneeuw was waargenomen. Nu maar afwachten wat de wijn maand ditjaarmetons voor heeft. Na een zonnig begin begonnen deze week al vrij actieve depressies aan de voordeur van West-Europa aan te kloppen. September gaf in Noord- en Zuid- Holland en zeeland met lUl) tot 136 mm de meeste regen. Daarbij een doorlopend aangename tempera tuur. Ik zelf moest in september va ker met de grasmachine de tuin in dan in het grootste deel van de afge lopen zomer noodzakelijk was. Toch gafseplembernietbar veel zon. in De Bilt 123 uren tegen normaal 146 uren. Het waren voornamelijk buien van de Noordzee vergezeld van on weer die de neerslag gaven. Er werd op 16 tegen normaal 11 dagen onweer in ons land gehoord. Dat is meer dan de zomermaanden aan onweer te zien en te horen gaven want die kwamen met hun drieen op totaal 24 onweersriagen tegen normaal 47. Opvallend warme dagen leverde sep tember met op. in De Bilt geen enkele zomerse dag boven 25 graden, nor maal twee Hier volgen de neerslagopgaven uit. onze regio. Vermeld dient dat er ge middeld over het hele land 70 mm regen viel tegen normaal 72 mm. Zie- rikzee 116, Oostburg 115, Middelburg 113, Goes 101. Serooskerke en Kats 97. Aagtekerke 92. Kapelle 88. Axel 84, Westkapelle 82. Borssele en Ka pelle 80. Vlissingen 79 mm. Van onze correspondent) LONDEN-Denis Healy. de Britse minister van financiën, heeft gistermiddag voor een stampvol Lagerhuis aangekondigd dat een verdere daling van de Britse le vensstandaard onvermijdeljk is. Er waren geen alternatieve oplossingen, aldus Healy. Niettemin zou de regering geen importrestricties uitvaardigen om de Britse industrie te beschermen. Hij kondigde verder een plan aan om klei opdook. Maar Hcalv was optimistisch- ne spaarders te stimuleren, zijn voorstel hij dacht da t de huidigC crisis Van korte was spaarbrieven van 25 gulden uit te dUur zou zijn, dat verdere beperkende geven, die na zeven jaar verkocht zou- regeringsmaatregelen niet nodig zou den kunnen worden tegen 35 gulden. De den zijn, en dat Engeland in feite al be- vvïnst (ongeveer 9 procent) zou belas- zig was aan economisch herstel. Lingvrïj zijn. Een conservatief Lager- Daar dachten de Conservatieven anders huislid had als reactie, dat het een uit- over. 'Kunstgrepen', zei een hunner, stekend plan leek voor welgestelden. die 'Wat- Engeland nodig heeft, is een fun- hun dividenden op die manier belas- tingvrij konden beleggen. De gemoederen van beide partijen wa ren verhit. Healy's toespraak werd her haaldelijk onderbroken door kreten om af te treden. Niettemin zag het ernaar uit dat hij. en premier Callaghan die la ter op de avond een rede hield ln het parlement, erin waren geslaagd de rege ring althans voorlopig op de been te houden. De conservatieven waren naar de ope ningszitting van het parlement getogen met het idee dat er niet veel meer nodig zou zijn om Callaghan ten val te bren gen. of om ten minste een coalitierege ring af te dwingen. De kansen daarop lijken voorlopig gering. De leider van de zetelloze liberalen, David Steel, ver klaarde dat een coalitieregering in het buitenland alleen maar de onzekerheid over het bewind in Engeland zou kun nen vergroten damenlele verandering, geen stap- voor-stap-maatregelen die weer net niet genoeg blijken te zijn'. In ieder geval kon premier Callaghan zich wel verheugen in de steun van de Duitse bondskanselier Helmut Schmidt, die na een avondje in Londen en een diner op Downing Street ver klaarde dat het Britse pond naar zijn mening ondergewaardeerd was, en dat de oorzaken ervan meer psychologisch dan economisch van aard waren. Het pond zakte inmiddels gisteren niet ruim een cent. Conservatief Minister Healy klonk in zijn rede. in feite, meer als een conservatief dan als een Labour-minister. Soms leek het alsof hij een echo was van de conserva tieve ex-premier Edward Heath, die op het conservatieve partijcongres verle den week een 'lange, moeilijke weg' in hel vooruitzicht had gesteld. Ilc-t was een term die in Healy's toespraak ook NOORDZEE - De Goereese kotter Maria heeft maandagmiddag tijdens het vissen voor de kust van Scheveningen een Duitse vliegtuigbom uit 1944. geladen met 750 kg kg springstof, in de netten gekregen. Op de foto wordt liet monster aan boord van de kotter door leden van de duik-en demonteergroep van de marine uit Den Helder onschadelijk gemaakt De Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs liet maandag weten 'verheugd' te zijn over het aanblijven van de prins „Hij is zeer gezien bij onze deelnemers", aldus woordvoerder Van Mauxik De prins neemt actief deel aan de commissaris- senvergadering van de Jaarbeurs, hoe wel hij ook vaak zijn secretaris Vernede stuurt. Premier Den Uyl zei op 26 augustus in de tweede kamer „dat de handelwijze van de prins (in de Locklieed-zaak - red.) het belang van de staat heeft ge schaad. Daaraan dient het gevolg te worden verbonden dat de prins terug treedt uit al zijn posities die tot een verwarring van functies en belangen hebben geleid of zouden kunnen lei den". De prins, aldns Den Uyl, zal ai zijn banden met de krijgsmacht verbreken. „Voorts heeft de prins verklaard zijn functies in het bedrijfsleven te zullen neerleggen". Volgens de rijksvoorlichtingsdienst laat deze zinsnede van Den Uyl echter de mogelijkheid open, dat de prins betrek kingen met het bedrijfsleven waarbij geen 'verwarring van functies en belan gen' kan optreden, niet behoeft op te zeggen. De woordvoerder liet blijken dat het aanblijven van de prins bij de Jaarbeurs, gezien de ministeriële ver antwoordelijkheid. met voorkennis van het kabinet gebeurt Prins Bernhard opende maandagmid dag de vijftiende algemene vergader ing van de Wereldfederatie van Vete- LEIDSCHENDAM (ANP) - Staatssecre taris Hendriks van volksgezondheid en milieuhygiëne heeft maandag toe stemming gegeven aan het Calharina- ziekenhuis in Eindhoven de hart operaties voort te zetten. Een woordvoerder van zijn ministerie heeft dat maandag meegedeeld. Aan de toestemming zijn een aantal voorwaar den verbonden: er moet worden voor wen in de vakature van de tweede hart- cliirurg op de wijze zoals het bestuur en de directie van het ziekenhuis zich dat voorstellen en er moet tijdig een derde hartchirurg worden aangetrokken. Ook moeten door het bestuur, directie en medische en para-medische staf van andere afdelingen gemaakte afspraken en toezeggingen ten aanzien van de hartchirurgie worden nagekomen In het Catharinaziekenhuis in Eindho ven zullen volgens de planning jaarlijks 250 hartoperaties plaatsvinden. ranen in hel Slaargebouw te Maas tricht. Hij zei diep onder de indruk te zijn van het credo van de wereldfeder atie waarin de veteranen belijden dat niemand zo welsprekend voor de vrede kan getuigen dan hj die daarvoor in een oorlog gevochten heeft. De prins noemde het werk van de we reldfederatie van grote betekenis omdat zij ijvert voor een betere verstandhou ding onder de volkeren met- begrip voor de bestaande verschillen. Zelfs in een klein land als Nederland komen ver schillen voor. „Dal zult u wel tijdens uw verblijf in Limburg ervaren". De weg naar internationale samenwerking is al lerminst gemakkelijk, zo vervolgde prins Bernhard, maar de federatie kan een grote bijdrage leveren bij de slech ting van de nog bestaande scheidsmu ren en het doen verdwijnen van vrees, vooroordelen en onbegrip. Tijdens de openïngszitting reikte de staatssecretaris van buitenlandse za ken, Kooymans, aan de Amerikaan Wil liam Cooper op grond van zijn verdien sten voor de internationale samenwer king, de koninklijke onderscheiding of ficier in de orde van Oranje Nassau uit. William Cooper is reeds negen jaar secretaris-generaal van de Wereldfed- ratie. De Italiaan prof. dr. Francesco de Francesco uit Rome kreeg de zoge naamde revalïdatieprijs, vanwege zijn werk voor de gehandicapte mensen. Nu en dan regen (Van onze weerkundige medewer ker) In het algemeen veel bewolking met nu en dan regen. Matige, aan de kust nu en dan krachtige wind uit Zuidoost tot zuid. Maximumtemperaturen om streeks 18 graden. Vooruitzichten voor woensdag en don derdag. Af en toe regen en verdere daling van temperatuur. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor woensdag: aantal uren zon: 0 tol, 5, min.temp.. omstreeks 11 graden; max.temp. omstreeks 16 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 procent: kans op een geheel droog etmaal 50 procent- Voor donderdag aantal uren zon; 0 tot 5: min.temp. omstreeks 10 graden, max. temp, omstreeks 15 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 procent; kans op een geheel droog et maal 40 procent. N.B. Voor de temperaturen geldt voor woensdag een marge van 2 graden en voor donderdag een marge van 3 gra den rond de opgegeven waarden. ZON EN MAAN 13 oktober Zon op' 07,01 onder 17.50 Maan op '20.49 oncler 12,02 iVan onze correspondent) LONDEN - „Het was een spontane, emotionele uitbarsting van frustraties die niets met mij te maken had", aldus Betty Williams, een van de leidsters van de Ierse vrouwenvredesbeweging. Zij werd zondagavond door een me nigte aangevallen en kon ternauwer nood in een kerk ontsnappen. „Ik koes ter geen kwade gevoelens. Integendeel, ik begrijp hun emoties maar al te goed". Mevrouw Williams en haar medewerk ster Mairead Corrigan waren op een bij eenkomst waar inwoners van de arme lijke wijk Turf Lodge van Belfast een protestdemonstratie hielden naar aan leiding van de dood van een 13-jarige jongen, die een week geleden getroffen werd door een plastic kogel van het Britse leger en eraan was bezweken. De twee vrouwen, die onlangs naar de Ver enigde Staten reisden om er een plei dooi te houden om geen geia meer te sturen voor wapens voor de IRA. wilden op de bijeenkomst het woord voeren. Ze werden echter van het podium af ge schreeuwd en bevonden zich even latei- in een tierende menigte, die hen schop te. aan de haren trok en de kleren van het lijf probeerde te rukken. Demonstraties De vredesbeweging laat zich tot nu toe echter, evenmin als mevrouw Wil liams. intimideren. De dag, na hel inci dent was zij. zoals gewoonlijk, weer in het kantoor van de beweging. Demon straties staan op stapel in Engeland. Mevrouw Williams zal aan een mars deelnemen in Manchester, haar man aan een demonstratie in Cardiff. Ze was van mening dat de uitbarsting in Turf Lodge niet met een actie van de IRA had te maken. „Het was de frustra tie van de mensen die ineens naar bui ten kwam. en wij werden er het slach toffer van, misschien door onze Ameri kaanse reis. misschien omdat we door bezigheden al een paar weken niet naar Turf Lodge hadden kunnen gaan". Betty Williams gelooft dat de werkelijke reacties op haar Amerikaanse reis nog moeten komen (in de VS zou zij met me vrouw Corrigan een tv-uitzending laten opnemen in het overwegend Ierse Noordoosten, maar tenslotte werd aan een studio in New Orleans de voorkeur gegeven, omdat gedreigd werd met re presailles op liet tv-statiom. ..We kunnen niet meer terug", zei ze. -We zijn niet bang. Met mijn kinderen is tot nog toe niets gebeurd en mijn man en ik weigeren om ze bang te maken, of welke voorzorgsmaatregelen dan ook te treffen". In de Noordierse hoofdstad Belfast is maandagochtend een 66-jarige groot moeder doodgeschoten door een jeu- dige schutter. De vrouw stond in haar deuropening in Hillvïewstreet en grens tussen een rooms-katholieke en een protestantse wijk toen zij werd neerge schoten. De vrouw is het zesde dode lijke slachtoffer van het afgelopen weekeinde in Noord-lërland. Queen Elisabeth De openbare aanklager in een maandag in het Engelse Winchester geopend pro ces heeft verklaard, dat leden van de voorlopige IRA (het Ierse Repubikeinse Legen een plan hebben gehad om het. Engelse passagiersschip Queen Elisa beth II' in de lucht te laten vliegen. In het proces staan zes inwoners van Sou thampton terecht, die ervan beschul digd worden ontplofbare stoffen in hun bezit gehad te hebben. Om hun plan te volvoeren, aldus de openbare aankla ger. had de IRA in een depot in Sou thampton 175 kilo springstoffen opge- lsagen. Deze waren bestemd voor het opblazen van de Queen Elisabeth II. Directie: F. van de Velde. K. Scherphuis en W. F. de Pagter. Hoofdredacteur: G, A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60, tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51, tel. (01180) 27651. Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Nieuwstraat 22, tel. (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6, tel, (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144. Telefoonnummer* buiten kBn- Advertentie-afdeling: (0118611584. 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur. Expeditie: (01183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal f 37,75; franco per post 42,-; per maand 12,75; losse nummers 0,55 (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie f 11,55; ingezon den mededelingen 2'/2X tarief. Voor brieven bureau van dit blad 2,50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3