Blok '73 won rommelige wedstrijd tegen Herstaco/EVVC II met 3-0... MZ won topper tegen Dennenberg met 6-4 0ND0 blijft winnen en All Ready goed volgen IN DE BASKETBALCOMPETITIE WON MATADOR MET 43-39 VAN VOLHARDING Combinatie Poeiman-Schuitema prolongeert oriëntatietitel Johan Verhage derde in motorcross in Eksaarde veldkorfbal Nieuw: Floxil debeelpijnstiUer. DRIE LEIDERS IN DE EERSTE KLAS HEREN VOLLEYBAL DINSDAG 12 OKTOBER 1976 KOUDEKERKE - De afgelopen zater dag is in de Zeeuwse volleybalafdeling aan alle kanten een dag van de waar heid geweest: in Middelburg werd de zegereeks van de IJVC-hercn door De Lange/Dynamo wreed afgebroken, terwijl Herstaco/EVVC 2 in Heinkens- zand door Blok '73 hard met de neus op de feiten werd gedrukt: drie-nul voor Blok. Hierdoor kent de eerste klas heren nu drie koplopers, te weten De Lan ge/Dynamo 1, Blok '73 1 en IJVC! De ontmoeting tussen Blok en Herstaco is een rommelige wedstrijd geworden, waarvan eigenlijk alleen de eerste set het aankijken waard was. Beide partijen hielden elkaar toen aardig in evenwicht en het was tenslotte Herstaco dat de be ste papieren in handen kreeg: veertien twaalf. Maar toen verzuimde men aan Vlissingse zijde het blok afdoende te sluiten, waarvan Blok knap profiteerde en de set met zestien-veertien naar zich toe trok en daarmee, naar zou blijken, de hele wedstrijd. Want in de tweede set klopte er bij Herstaco plotseling niets meer de achterspelers kwamen te vroeg in. zodat het rechterveld een gemakke lijke prooi werd van de Blok-aanvallers; de pass lag de meeste keren fout, waar door de penetratie weinig zin meer had en tenslotte zorgde een niet sluitend blok voor de totale ineenstorting van het systeem. Steeds weer wisten de netspelers van Blok (met sterk, wel zeer regelmatig) onder aanvoering van De Witt, rond wie dit team nog steeds draait, de gaten in de Vlissingse verdediging te vinden en ook deze set moest Herstaco, zij het nu met ruimer verschil, aan Blok '73 laten. De derde set bracht uiteindelijk, in plaats van de climax (Herstaco kreeg immers zijn laatste kans), het trieste dieptepunt van deze 'topper'. Tegen een serie scheidsrechterlijke fou ten werd terecht protest aangetekend door Herstaco-aanvocrder Johan Taze- laar; de eerste scheidsrechter wist hierop echter niet op de juiste maniet te reageren, waardoor de concentratie bij de Vlissingers definitief plaats maakte voor irritatie. Een en ander had van zelfsprekend ook zijn weerslag op het spel van de Vlissingers, waardoor Blok met het hoofd koel de laatste punten kon scoren die nodig waren om de volle buit binnen te halen. Reclame Een heel wat positiever geluid valt te melden vanuit Middelburg, waar De Lange in een aantrekkelijk duel. dat door scheidsrechter Laport uitstekend geleid werd (dat mag ook wel eens ge zegd worden!), IJVC de eerste nederlaag m deze competitie heeft toegebracht. Laport liet beide teams spelen en dat bleek het spel zeer ten goede te komen, want aan beide kanten van het-net deed men alle mogelijke moeite er iets van te maken. Wat vooral opviel was dat zowel De Lange als IJVC erg bekeken speelde: geen dom volleybal, maar eerst kijken en dan pas doen. Vooral de tweede set was een regelrechte reclame voor het vollevbalsnel. Nadat IJVC een elf-acht voorsprong had genomen wist de coach van de Lange door enkele wissels een sterk blok tegenover de sterkste IJzen- dijkse aanvaller te krijgen, waardoor deze set begon IJVC kennelijk al aan de thuisreis te denken, want binnen de kortste keren stond de Lange met zeven-twee voor. Toen was er echter een wizzel nodig in verband met een bles sure van een van de Middelburgse spe lers en prompt was de concentratie bij het team van De Lange zoek. waardoor IJVC toch weer langszij kon komen. Heel lang heeft het toen dertien-tien ge staan in het voordeel van de Middel burgers. tot zij uiteindelijk zelf de ban braken en met vijftien-elf de strijd in hun voorbeeld beslisten: drie nul. In Goes heeft Ovisa de eerste overwin ning van dit seizoen mogen vieren, wat ten koste ging van Verdegem/Oostburg, dat met drie-een terruggewezen werd. te set bewezen dat Ovi>.< langzaam maar zeker op de weg terug naar herstel is. In de eerste set ging het echter ineens weer allemaal mis en na dat Verdegem deze set op zijn naam ge schreven had zag het er in de vierde set zelfs enige lijd naar uit dat Ovisa voorde derde maal in successie op negatieve manier aan een sensatie zou meewer ken Toen Verdegem zelfs tot zes-twaalf was uitgelopen stelden de Goesenaren ech ter orde op zaken en het punt na punt dichterbij komen van Ovisa bleek een te grote geestelijke belasting voor het Oostburgse team. zodat alle drie de punten dan loch in Goes bleven. MIDDELBURG - De Middelburgse combinatie P. Poelman-J. Schuitema prolongeerde de clubtitel bij de motor en autoclub Scheldegouwen. Hoewel er in de clubcompetitie nog één rit op het programma staat - de 'Nacht van Scheldegouwen' - zijn de kampioenen nu al zeker van hun titel omdat ze het maximale aantal rijderspunten van 150 hebben gehaald. De beslissing viel in de Herfstrit, een oriëntatierit over 55 kilometer, waarin de Middelburgse combinatie met 108 strafpunten de ritzege behaalde. In de B-klasse behaalde A. Nagelkerke metmej. N. Nagelkerke metruime voor sprong de eerste plaats. De als tweede geklasseerde combinatie, de heer en mevrouw T. Miedema, liep 170 strafpun ten op; 65 méér dan de winnaars. De M.A.C. Scheldegouwen. die het me rendeel van zijn ritten in de gemeente Middelburg hield, had met de Herfstrit deze traditie doorbroken en was uitge weken naar Borsele. In deze gemeente had de heer A. Vermeulen een traject uitgezet waarin circa 40 controleposten stonden opgesteld. Vanaf twee uur gingen de deelnemers van start bij 'De Jeugdhoeve' te 's- Heerenhoek. waar zij enkele uren later weer zouden finishen. In totaal namen 38 équipes - verdeeld over een A- en B-klasse - aan deze orièntatierit volgens het KNMV-reglement deel. De uitslag werd na afloop van de rit in 'De Jeugdhoeve' bekend gemaakt waarna secretaris W. G. Vos de prijzen uitreikte aan de bestrgeklasseerden. De volgende rit van de M. A. C Schelde gouwen is de "Nacht van Scheldegou wen', die in de nacht van 6 op 7 novem ber verreden wordt. De uitslag, van de Herfstrit was: A-klasse: 1. P. Poelman-J. Schuitema 10? strafpunten (Scheldegouwen): 2 A. Westveer-Mevr. Woestveer 159 (Scheldegou wen): 3. C. Bode-mej. J Bom 184 (De Zeeu wen); 4. J. van Nieuwenhuyzen-mevr. Van Nieuwenhuyzen 193 (De Zeeuwen); 5. A Deegens-mevr Deegens 222 (De Zeeuwen). 6 ADVERTENTIEl een f leurop bloemencheque dé moderne manier van groeten voor ver weg en dichtbij. Haal er één bij uw Fleurop-bloemist. Fleurop Interflora garandeert uw bestelling Koninginnegracht135, Den Haag. L Wouters-J Jansen van Roosendaal 23C (Scheldegouwen: 7 S. Dingemanse-mevr Dingemanse 237 (Scheldegouwen): 8. G Bruggeman-M. Bruggeman 249 (Schelde gouwen). 9. J Hamelink-mevr. Hamelink 25C (De Zeeuwen): 10. J v. d. Hagen-mevr v d Hagen 256 (De Zeeuwem. B-klasse- 1. A. M. Nagelkerke-mej. N Nagelkerke 10E strafpunten (De Zeeuwen): 2. T. Miedema- mevr Miedema 170 (De Bcvelandcni; 3. D Ritsema-mevr Ritsema 181 (De Bevelandem. 4 M van de Zande-mevr. van de Zande 233 (de Bevelandem: 5.1. Bogte-mevr. Bogte 245 (WZAi; 6 F. Moens-M. Coppens255 (Schelde gouwen), 7 C. Dingemanse-mevr. Dinge manse 286 (Seheldegouwenl, 8. P Joosen mevr Joosen 302 (De Zeeuwen), 9. A. van Maldegem-mej. Hengst 302 (De ZeeuwenI; 10 L. Vercouteren-A. Goedegebuure 303 (Schel degouwen). Stand clubkampioenschap na 4 ritten. A-klasse (Bestuurders): 1. P. Poelman 150 punten (kampioen), 2. G. Bruggeman 143; 3. L Wouters 142; 4 A. Westveer 125; 5 S Dinge manse 125. 6 D. van Sandijck 117. A-klasse (kaartlezers): 1. J. Schuitema 150 punten (kampioen), 2. M. Bruggeman 144; 3 Mevr Westveer 142. B-klasse (bestuurders): 1. C Dingemanse 147: 2. F. Moens 98; 3. L Vercou- teren 97. B-klasse (kaarllezersi. 1 Mevr C Dingemanse 147punten;2 J Minnaar97;3. A Goedegebuure 96. Ook bij de dames werden er enkele din gen rechtgezet, onder meer in Temeu- zen, waar mede-koploper Roe- lofs/Scheldesport 1 niet meer dan één punt overhield aan de ontmoeting met Herstaco/EVVC 1 In deze goedgeleide wedstrijd bood vooral de tweede set (de eerste won Herstaco met vijftien-zeven) volop spektakel, want nadat Roelofs een elf-zes voorsprong had genomen, wist Herstaco met veertien-veertien langszij te komen. Toen drukte het technisch iets betere Roelofs toch door en won deze set met zestien-veertien. In de derde set hadden de Vlissingse da mes deze teleurstelling kennelijk nog niet verwerkt, want ze lieten het plotse ling helemaal zitten en Roelofs. dat za terdag helemaal dreef op het talent van Loes Schenkels, won vrij gemakkelijk met vijftien-zes. Even gemakkelijk ech ter won Herstaco de laatste twee sets (twee maal vijftien-vijf). "Ik een beetje meer dan jij!", twee-drie. De stand in de eerste klas dames en he- Dames 1: Morres Roelofs Marathon 2 Blok '73 Herstaco PZEM Wiska Even K. Ovisa Heren 1: Blok '73 De Lange IJVC Even K Ovisa Kikkers Herstaco 2 Morres Verdegem Herstaco 3 Ardito 3 21 6 2 20 5 3 12 4 1 10 3 12 3 3 12 2 11 f 1-b 2-9 Johan Verhage in actie op zijn KTM 250-cc archief-foto AXEL-Johan Verhage van de m.e. Axel is met een uitstekende 3e plaats terug gekomen van de motorcross in Eksaar de. De talentvolle crosser uit Cadzand 2 02 1 3-6 stapte pas enige weken geleden over 2 02 0 2-6 naar de junioren, had slechts een paar (ADVERTENTIE) Standenveldkorfbal, West 1 C; SMS 6-8 Pernis 5-7 Tjoba 5-6 Alt! us 6-6 OWO 5-5 TOP 5-5 VES 5-5 Swlft 6-4 Kinderdijk 5-2 2 C: In de promotie-hoofdklas van de tafel- tenniscompetitie was in Middelburg voor MZ 1 de topper tegen Dennenberg belangrijk en een grote schare suppor ters was er getuige van, dat de Braban ders het hoofdzakelijk moesten hebben van ex-ereklasser Jan Suiskens, die echter in zijn duels tegen de jeugdige Middelburgse ploeg alle zeilen moest bijzetten om ongeslagen te blijven. Dat lukte André Louwen bijna, bij een 5-2 stand, toen hij in de derde game met 20-18 voorkwam. Toch wist routenier Suiskens uiteindelijk met 24-22 te ze gevieren, waardoor Dennenberg zijn theoretische kans op punten behield. Peter Kersten moest daarna de vlag strijken voor anti-topspinspelers Hand- graaf, waarna tenslotte Koen de Vries voor de volle winst zorgde door de zwaarlijvige Bergma n volkomen kansloos te laten (6-4). MZ 1 blijft de beide leiders Steeds Hoger 1 en Polec 1 totop één punt volgen, want deze teams wonnen hun respectievelijke duels tegen Oldra en Swift met 7-3 en 2-8 Om degradatie te voorkomen moést Wilno de thuiswedstrijd tegen concurrent Ons Vermaak winnen. Jeras zorgde er voor opnieuw op 100% te blijven en Baumgarte bewees zijn waarde door tweemaal te winnen. Ook het dubbel spel was voor de Vlissingers waardoor een kleine verdiende 6-4 zege werd be werkstelligd. Irene 1 sloot de eerste competitiehelft af met een 1-9 score tegen Belcrum 1 en Avanti 1 bleef in de running doornummer twee Delta Lloyd 2 een 6-4 nederlaag voor te schotelen. Minder goed verging het St. Aloysius 2 in de Overgangsklas In Leiden werd met 6-4 van Scylla4 verloren en dat betekent dat de Graauwse reserves op de 5e plaats belandden met drie punten ach terstand op nummer vier. Vrienden schaar 1 bleef kansnjk door 7-3 te laten noteren tegen Diveko en Korenbeurs 2 bleef leider na 10-0 tegen hekkesluiter Phoenix 3. In de Promotie-Overgangs klas zit MZ 2 in hetzelfde degradatie ge vaar want de Middelburgers konden het in Den Haag tegen Steeds Hoger 2 niet redden (8-2). Irene 4 lijkt hier op weg naar de titel want het klopte TCS met 2-8 terwijl Wibats 4 met 9-1 Twenty One Up overmeesterde. Een gelijkwaardige wedstrijd was in de hoofdklas dames MZ Itegen NMB/VDO. waarbij uiteindelijk de gasten met 4-6 aan het langste eind trokken. Megacles en Scylla 1 speelden remise en Gispen hield met 6-4 Avanti 1 op afstand. In de overgangsklas is St. Aloysius na a fsluiting van de eerste helft nu reeds tot vier punten uitgelopen want in Delft werd DHC 1 royaal op 1-9 gezet terwijl VVV en Play Fair de winst deelden. De uitslagen van de lan delijke jeugdcompetitie zijn: jongens A-klas: Wilno-VVV 6-4: MZ 1-NOAD 5-5. B-klas: MZ 2-Zand 1 8-2. Hotak-St, Lau rens 9-1: St Aloysius 1-Alblasserdam 6-4. Meisjes: MZ 1-TOV 4-6. 3 A: De Bermen DKV Juliana De Zwervers HPV Phoenix Actief Zuidw. 3D: Res 2 B: PKC 3 DKC 2 Tjoba 2 Kinderd 2 Ons Huis 2 Ons Eibem. 4 ELKV 2 De Regenb. 2 Rozenb, 3 5-1 Standen afdeling Zuid-West. 1 A. 4-8 Blauw/W. 1 6-8 All Ready 1 4-7 Animo 2 3-6 Togo 1 4-5 Tjoba 3 6-4 Luctor 1 3-1 5-1 Swift 5-0 2 A" Volharding 1 5-10 TOP 1 3-6 Togo 2 5-6 Animo 3 2-4 Swift 3 3-2 Atlas 1 4-2 Olympia 1 2-1 BKC 4-1 Zuidw. 4-0 3 A: Zaamslag 1 4-8 MOAD 1 4-6 Stormv. 2 3-4 Blauw W 2 4-4 Togo 3 4-4 Tjoba 4 4-3 Animo 4 4-2 Seolto 2 4-2 All Ready 2 3-1 4 A- Ondo 2 3-6 Zaamsl. 2 Luctor 2 2-2 Stormv. 2 2-2 TOP 2 2-1 Atalas 2 2-0 4 B: Emereo 5-10 Olympia 2 3-4 Blauw W 3 4-4 Volharding 2 4-2 NOAD 2 1-0 Togo 4 3-0 Floxil zuigtabletten helpen snel. vóórdat uw keelpijn erger wordt. Twee krachtig werkende antiseptica bestrijden uitbreiding van keel- en mondholte-infecties. U kunt weer slikken en praten zonder pijn. Floxil. Aangenaam zacht van smaak. 24 Zuigtabletten in handige doordrukstrips. f3.95. Uitsluitend bij m drogist en apotheek. crossen nodig om te acclimatiseren en draait nu al aardig mee in de top. Verhage finishte in de eerste manche alsi 4e, vertrok in de tweede reeks als eerste,; maar eindigde tenslotte op een fraaie 3ei plaats. Bij diezelfde junioren moest; Cees Hamehnk de strijd staken met eenj defecte motor en kwam de Hulstersej crosser Heinveg niet verder dan een 20e; plaats. Pech was er deze keer ook voor Fransi Lensen. Hij moest in beide reeksen de strijd staken. Evenals Wim van Bruggen i trouwens die van start was gegaan met een 12e plaats in de eerste manche. In de' tweede reeks kwam Van Bruggen niet meer aan de start omdat ook zijn motor met in optimale staat was. Walhout: werd lie in de totaalstand nadat hij in de tweede reeks op de 9e plaats was geëindigd. Kant werd 21e en Schelle-, man behaalde in de eindstand een 14é Bij de nieuwlingen 250 cc streden Roger Vink en Rein Dieleman opnieuw in de voorste gelederen, Roger Vink was de 6e in de eerste reeks en vierde in de tweede reeks. Dat leverde hem een 4e plaats op j in de eindrangschikking. Rein Diele man legde in de eerste manche met een j schitterende 3e plaats de basis voor z'n; latere'5e plaats in de eindstand. Diele-J man was 7e in de tweede manche. In de klasse 125 cc werd Vaal 20e en Dop- pegieter 14e. Van Meerschaart en De 'Wale werden winnaars bij de nieuwelin-1 gen. SOUBURG - In de Zeeuwse korfbal- afdelingscompetitie gaat ONDO voort op het pad der overwinning. Het onges lagen aan de kop van de eerste klasse nadat Blauw Wit met de regelmaat van klok werd verslagen. Al! Ready blijft goed volgen: de Zierikzeeenaars won nen met 4-10 van de Swift-reserves. Tjoba 3behaaldezijn tweede overwin ning en laat daarmee Luctor op de voorlaatste plaats staan (9-7) en Animo 2 blijft ook nog steeds zonder verlies- punten door Togo 1 met 2-6 op eigen terrein te verslaan. TJOBA 3-LUCTOR I Al na tien minuten keek Luctor 1 tegen SOUBURG - In de basketball competitie was de topper tussen Mata dor en Volharding een leuke en span nende wedstrijd, die met klein verschil door de Vlissingers werd gewonnen, waardoor ze nu alleen op kop staan in de eerste klas bij de heren. Matador 2 blijft ook winnen en Smith Dynamo herstelde zich door een gemakkelijke overwinning op ZOF. Bij de dames had Marathon verrassend weinig moeite met BC Valkenisse en bleef ook Matador ongeslagen door een kleine overwinning op Smith Dvnamo '70. In de tweede klas heren zijn Valkenisse en Matador 3 na drie wedstrijden nog ongeslagen. In de dames tweede klas zijn er waarschijnlijk meer ploegen, die de dienst gaan uitmaken. Marathon 2 won met één punt verschil van ZOF 2 en Volharding won in Goes met vier pun ten van HTS Ook Scheldemond speelt in deze klas een voorname rol. MATADOR - VOLHARDING Beide ploegen waren zich bewust dat de onderling te spelen wedstrijden waar schijnlijk beslissend zijn voor een even tueel kampioenschap. Na een zenu wachtig begin liep Matador een kleine achterstand snel in en nam een voor sprong die langzaam werd vergroot De afstandsschutters van Volharding werden door agressieve zone van Mata dor goed afgedekt, zodat de Goesenaren het onder het bord moesten proberen. Ook Han de Jongh - ex-Matador - kreeg weinig kans om doeltreffend uit te ha len. Na de veertiende minuut bij de stand 16-7 in het voordeel van Matador kreeg Hans Hoogeboom door het benut ten van vrije worpen drie pogingen om twee keer te scoren, de kans de achter stand te verkleinen. Ruststand: 18-13. In de tweede helft had Volharding door goed schieten de achterstand snel inge lopen. maar Rob van Hiele hielp Mata dor weer aan een kleine voorsprong. Hierna stokte de aanval van Volhar ding- Matador rook zijn kans en nam 15 pun ten voorsprong en de zege leek binnen, maar Volharding gaf zich niet gewonnen en kwam door doelpunten van Koen van Houten terug tot 38-37. In de zeer spannende slotfase kroop Matador en kele malen door het oog van de naald, maar het won toch met 43-39. VAN BELLE MARATHON - MATA DOR 2 Deze wedstrijd was meer spannend dan goed. want er werd erg slecht geschoten en veel te rommelig en te gehaast ge speeld. Dat er slecht geschoten is blijkt wel uit het feit, dat Marathon van de twintig vnje worpen er slechts vijf be nutte. Matador 2 nam een 4-6 voor sprong na tien minuten spel en behield deze minieme voorsprong tot de rust: 9-11. Na de rust kwam Marathon snel op voorsprong, maar na de zesde minuut scoorde Matador 2 weer en nam een kleine voorsprong, die halverwege de tweede helft vierpunten bedroeg 16-20). Piet Oosthoek maakte door drie doel punten in twee minuten te scoren aan alle Marathon illusies een einde. Eind-'' stand: 21-26. ZOF - SMITH DYNAMO '70 ZOF had zich verdedigend ingesteld op René Blom en deze speler kreeg dan ook weinig kansen. De kansen, die hij kreeg, miste hij overigens meestal. De verdedi-. ging van Smith Dynamo sloot echter ook uitstekend zodat de score aan beide kanten laag bleef. Na een 3-5 tussen stand na tien minuten liep Smith Dy namo echter langzaam uit. De ruststand was 10-20. maar de tweede helft gaf een totaal ander spelbeeld te zien. Dynamo scoorde gemakkelijk en uit alle standen. ZOF stelde hier aanval lend weinig tegenover. Er zat geen ver band in het team. zodat Dynamo een rustige tweede helft had Bart Aarts werd vrijgelaten op de kop van de buc ket en scoorde in totaal 24 punten. Eindstand: 35-68. Bij de dames werden er drie wedstrijden gespeeld: MARATHON-VALKENISSE Beide ploegen waren tot dusver onges lagen. zodat de verliezer voorlopig zou moeten afhaken in de titelrace. In de eerste helft waren de ploegen volkomen aan elkaar gewaagd. De verdedigingen zaten goed in elkaar en ook aanvullend deden de ploegen niet voor elkaar on der. Ruststand: 16-15. In de tweede helft slaagde Valkenisse enn een kleine voorsprong te nemen 116-19). maar hierna was het kruit ver schoten. Marathon had de beste condi tie en besliste de wedstrijd voorde derde achtereenvolgende keer in de tweede helft. Door doelpunten van Jopie Platr schorre en Akke Boogaarts werd Valke nisse overspeeld Na de twaalfde minuut slaagde Valkenisse er niet meer in om te scoren Eindstand: 41-43 en Marathon de beste papieren voor de Zeeuwse titel. MATADOR - SMITH DYNAMO Aanvallend speelden deze ploegen to taal verschillend. Matador trachtte door korte combinaties een speelster vrij te krijgen onder hpt bord en Smith Dynamo speelde bal ver van de basket rond op zoek naar een vrije schutster. Verdedigend werd er in deze wedstrijd veel te haard gespeeld, maar ei werd ook veel toegelaten. Hierdoor bleef de score erg laag. Ruststand: 13-8 in het voordeel van Matador. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Matador benutte de kansen beter en vergrootte de voorsprong langzamerhand. Het was opvallend dat ook in deze wedstrijd erg veel vrije worpen gemist werden. Mata dor won verdiend met 28-16 en is ook nog steeds zonder verlies, maar als ze zo blijven spelen zal dat niet lang meer du- BV SOUBURG - ZOF ZOF begon de wedstrijd voorspoedig met een snelle 0-5 voorsprong. BV Sou burg kwam door doelpunten van Erica Weintrëe wel terug, maar ZOF hield de voorsprong goed vast. Ruststand: 8-11. In de tweede helft klopte er aanvallend niets meer bij de ZOF-dames en BV Souburg profiteerde van de desorgani satie in de verdediging van de ZOF- sters. Na tien minuten stonden de Sou- burgse dames al verdiend op voor sprong en zij vergrootten deze verdiend en wonnen met 25-17. een 3-0 achterstand aan, die het de ge- hele wedstrijd niet meer te boven is ge-1 komen, hoewel de oranjehemden er al les aan gedaan hebben. Nadat het tot 3-2 ingelopen was, bleef het steeds een a twee punten achter bij Tjoba, dat hier mee de zo broodnodige punten in de wacht sleepte. De ruststand was 4-3 en in de tweede helft domineerde Tjoba, zodat het in deze redelijk gespeelde wedstrijd vrij regelmatig met 9-7 zege vierde. ONDO 1-BLAUW WIT 1 Al bij de rust had ONDO een riante 6-2 voorsprong,.die eigenlijk geen moment in gevaar is geweest. Hiermee drukte het zijn veldoverwicht duidelijk uit In de tweede helft wist Blauw Wit. altijd een sterke terugvechter, de stand een j redelijker aanzien te geven. Eerst bleven beideploegen gelijk, wathetmaken van doelpunten betreft, maar met nog tien minuten te spelen, toen de stand 10-6 j was, kwamen de Blauw-witten terug tot 10-8 waarmee zij naar de tweede plaats verwezen werden. SWIFT 2-ALL READY 1 De Swift-reserves hebben het in deze klasse niet gemakkelijk. Op eigen ver- zoek zijn zij naar de afdeling terugge- gaan en niet ten onrechte. Met duidelijk verschil versloeg All Ready 1 de oranje- zwarten (4-10), zodat de Zierikzeeenaars goed blijven meedraaien aan de top van de ranglijst. All Ready startte met een offensief, waartegen Swift geen verweer had en binnen een halfuur stond het 0-4, waarna het tempo wat aftwak te. Via een 2-6 ruststand werd het uiteindelijk in een enerverende wedstrijd 4-10. TOGO 1-ANIMO 2 Ammo 2 blijft in de eerste klasse nog steeds goed volgen. Nu werd het toch niet zwak te noemen Togo met 2-6 ver- j slagen, via een 0-3 ruststand. Het was een goede en sportieve wedstrijd, i waarin de Animo-reserves Togo op alle j punten de baas waren. Togo verloor hierdoor de aansluiting bij de top, maai j er kan nog van alles gebeuren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10