Duurder leven en minder feestdagen in Italië bi jne gratis Prijs Nog geen oplossing voor vertrek van Marius Nieuwbu uit India In 1980 mogelijk 2000 huisartsen te veel NIEUWE THAISE PREMIER LAAT MILITAIREN REGEREN Spaanse nationale raad accepteert hervorming MOGELIJK REEKS A UTOLOZE DA GEN komvrreissr @p Versnippering zit bestuur NOS flink dwars Vervolging Baader-Meinhof advocaten Oktober blijft zacht Comité gaat bestuur hervormen Twee Britse staatsleningen LYDIA JANSSEN WORDT IN ISRAEL BERECHT ZATERDAG 9 OKTOBER 1976 (Van onze correspondent) Rome - De Italiaanse regering-Andreotti heeft vrijdagavond haar eerste grote doel bereikt. Precies een week nadat de premier van het door de oppositie voorzichtig toegelaten christen democratische kabinet had aangekondigd een urgentiepro gramma te zullen samenstellen, voornamelijk bestaande uit be zuinigingen, kwam de premier vrijdagavond om acht uur met het resultaat, dat blijkbaar in alle opzichten door de oppositie (voor namelijk de communisten) en door de vakbonden is goedgekeurd. De regeringsmaatregelen, die zonder komende drie maanden, van de tarieven enige twijfel volgende week door het parlement zullen worden goedgekeurd (anders waren de communisten de be hoedzame Andreotti wel eerder in de nek gesprongen) bevatten o.a.: 1Een verhoging van de prijs van de be nzine van 400 naar 500 lire (dat is ruim f 1.50). Deze verhoging is direct al inge gaan. Wellicht zal zij worden gevolgd door een autoloze zondag of zelfs een reeks autoloze dagen per week; 2. Een verhoging, door te voeren in de BELASTINGEN IN PORTUGAL OMHOOG LISSABON (ANP) - De Portugese rege ring heeft vrijdag besloten een heffing van zestig procent in te stellen op de invoer van tabak, wijn, parfum, luxe kleding, schaaldieren en juwelen en de bestaande belasting op een aantal ver bruikersgoederen te verhogen van twintig procent tot dertig procent. De twee maatregelen worden vandaag van kracht. De tarieven van het open baar vervoer gaan volgende maand om hoog met 25 procent. De toeslag op de invoer is noodzakelijk om een uitputting van de deviezenre serves te voorkomen. ADVERTENTIE De fabrikant zegt: vandaag 'n superstunt voor Dameslaars. model Arizona. Echt leer'in naturel, blauw, grijs, rood en zwart. Maten Winkelprijs "JjöÖ volop parkeerruimte DE FABRIKANT van post, telefoon, elektriciteit, gas en openbaar stedelijk vervoer; bij deze maatregel komt nog de verhoging.met 10 procent van de spoorwegtarieven per 1 december; 3 Een nog niet gepreciseerde verhoging van de prijzen van stookolie; 4 Afschaffing van vijf christelijke feest dagen. waarbij ook de bijbehorende po pulaire werkvrije overbruggingen met het naastliggende weekeinde automa tisch komen te vervallen. Het zijn: Sint Jozef. Hemelvaartsdag, Corpus Domini. Petrus en Paulus. en Allerheiligen. Deze maatregel is getroffen na ruggespraak met- het Vaticaan en is in feite de eerste wijziging in het concordaat van Latera- nen. dat in zijn volle omvang pas op 18 november aanstaande in het Italiaanse parlement aan de orde zal komen (Van onze correspondent) HILVERSUM - Het NOS-bestuur heeft voorlopig nog geen antwoord op de vraag hoe versnippering van de zend tijd moet worden voorkomen. Voorzit ter mr. Eric Jurgens zag evenwel vrij dagmiddag zijn excuses voor een ab usievelijk naar minister Van Doorn verzonden advies aan het bestuur over dit onderwerp geaccepteerd. Twee weken geleden veroorzaakte deze administratieve fout - een vergissing met catastrofale gevolgen zei TROS- direeteur Leeman toen —verbijstering in de bestuursgelederen. Vrijdag was van die verbijstering nauwelijk meer wat te rug te vinden. Het kostte de voorzitter weinig moeite het bestuur van zijn goede bedoelingen te overtuigen. De heer Leeman deed nog enige pogin gen zijn aanvallen op de voorzitter enig relif te geven, maar schoot tekort in overtuigingskracht Vooral de suggestie verkeerde adres stuurde, bleek op niets te stoelen. ..Voor de minister heeft de NOS geen geheime stukken. De rege ringscommissaris heeft het recht hem over alle stukken in te lichten", merkte de voorzitter ter meerdere informatie van het bestuur op. STUTTGART - Het parket van Stutt gart is een juridische procedure begon nen tegen een aantal vertrouwensad- vocaten van de Baadcr-Meinhof-groep, onder meer tegen Kurt Groenewold, Otto Schily, Klaus Croissant en Chris tian Stroebele. Een woordvoerder van het parket deelde vrijdag mee dat de stap is geno men naar aanleiding van klachten van de federale minister van justitie Hans- Jochen Vogel en het hoofd van de vei ligheidsdienst Horst Herold. De klachten betreffen verklaringen die de advocaten hebben afgelegd op pers conferentie of in artikelen met betrek king tot de dood van Holger Kleins in 1974 na verscheidene maanden honger staking in de gevangenis en de zelf moord van Ulrike Meinhofin mei van dit jaar en uitlatingen over marteling door isolering'. l Van onze weerkundige medewerker) Oktober blijft aangename temperaturen geven, al waren de maxima vrijdag a.s gevolg van de zware bewolking wat minder hoog dan donderdag toen Zuid-Limburg nog op 22 graden kwam. In Frankrijk bevindt zich nog wel een portie opvallend roarme lucht. In Zuidwest-Frankrijk meldde Biarritz vrij dagmiddag 29 graden. Een storing met' regen lag 'vrijdagavond boven Zuidoosl-Engeland en zal in de ochtend via een deel van ons land naar het Noordoosten trekken. Na deze storing zijn weer opklaringen te verwach ten. Zondag kan het overal droog blijven met nog steeds een voorde tijd van het jaar boven normale temperatuur. Een groot deel van de komende week zal ook warmer verlopen dan normaal. Dat is een heel ivat beter geluid dan verleden jaar toen op maandag 13 oktober op een voor ons land record vroege datum sneeuw werd waargenomen met temperaturen die overdag slechts vijf a zes graden bedroegen Vrij veel bewolking In het zuiden van het land zonnige pe rioden. overigens vrij veel bewolking en op demeesteplaatsendroog.Matige. in hoofdzaak zuidwestelijke wind. Maximumtemperaturen van 16graden in het noorden tot 22 graden in het zuidoosten van het land. Vooruitzichten voor zondag en maan dag. Overwegend droog met opklaringen Weinig verandering in temperatuur Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor zondag: aantal uren zon; 1 tol 7. min. temp., omstreeks 10 graden, max. temp.; omstreeks 17 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent, kans op een geheel droog etmaal: 70 procent. Voor maandag: aantal uren zon: 1 tot 7; min. temp., omstreeks 10 graden; max temp.: omstreeks 18 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur. 90 procent: kans op een geheel droog etmaal- 60 procent. N.B. Voor de temperaturen geldt voor zondag een marge van 2 graden en voor maandag een marge van 3 graden rond de opgegeven waarden. ZON ÈN MAAN 10 oktober Zon op 06.56 onder 17 57 Maan op 18.53 onder 09.12 ZON EN MAAN 11 oktober Zon op 06.58 onder 17 55 Maan op 19.26 onder 10.12 Bovendien zijn de twee nationale feestdagen op 2 juni en 4 november ver schoven naar de eerste zondagen van de respectievelijke maanden. OUD-SSER HANS L. IN NOVEMBER VOOR RECHTER (Van onze correspondent) ROERMOND - Het proces bij de arron dissementsrechtbank in Roermond tegen de oud SS'er Hans L. (58) uit het Limburgse Horn wordt gehouden in de week van 22 november. Hoewel de juiste zittingdagen nog niet zijn vastgesteld, bestaat er al grote be langstelling bij de pers voor dit straf proces ,,We gaan ervan uit dat er onge veer zestig journalisten naar Roermond komen", aldus woordvoerdster me vrouw T. Faber van het ministerie van justitie woensdag Met de ervaringen van recente grote processen in Amsterdam jSyrifs en Mo- lukkers i en Assen icveneens Molukkersi achter de hand is echter besloten het proces-L toch in het gerechtsge bouw te houden. In de grote zaal zullen, net als in Assep en Amsterdam, televi siecamera s worden opgesteld. Geluid en beeld worden naar drie monitoren overgebracht in een andere zaal, die speciaal voor journalisten zal worden ingericht. De kleine tribune in de grote zaal wordt voor het proces niet. uitgebreid- OMSTREDEN BURGEMEESTER VAN HAARLEM VERTREKT (Van onze correspondent) HAARLEM - Burgemeester mr. dr. Leonard de Gou van Haarlem gaal met vervroegd pensioen. Hij heeft om ge zondheidsredenen bij de Kroon ge vraagd te worden ontslagen. Het is nog niet bekend wanneer de heer De Gou weggaat., maar vermoedelijk vertrekt hij op 1 januari 1977. Dr. De Gou is 59 jaar oud. In 1946 werd hij burgemeester van Steenbergen In 1969 kwam dr. De Gou naar Haarlem. Hij is een omstreden figuur geweest in Haarlem Al bij zijn installatie in 1969 lag burge meester De Gou moeilijk in Haarlem. Vanuit de gemeenteraad kwam kritiek op het feit dat hij een onbekende was In het oog springende incidenten waren zijn weglopen bij het openingsconcert van het Noordhotlands Philharmonisch Orkest dat het Wilhelmus van het pro gramma had geschrapt. Ook zijn oor deel over abortus - hij is een fervent tegenstander- heeft dr. De Gou nimmer onder stoelen of banken gestoken. Recentelijk kwam burgemeester De Gou in het: nieuws door het hoge hek dat hij rond zijn woning liet oprichten. AMSTERDAM - In de Burgerzaal van het koninklijke paleis op de Dam te Amsterdam werd vrijdagmiddag de klok een paar eeuwen teruggezet, toen daar opnamen werden ge maakt voor de film 'RembrandtOp de voorgrond links Frans Stelling als de jonge Rembrandt in gesprek met een bedelaar die zijn hand ophoudt. Later in de film zal de bedelaar als model voor de schilder optreden. ADVERTENTIE* femina 1976 is weer één en al beweging internationale consumentenbeurs dagelijks geopend 10-17 en 19-22 30 uu s zondags 10-17 uur. nog t/m zo. 10 oktober ahoy'-zuidplein-rotterdam ALS OPLEIDING NIET BETER WORDT AFGESTEMD UTRECHT (ANP) - Als de huisartsenopleiding niet beter wordt afgestemd op de te verwachten werkgelegenheid hebben we in 1980 wellicht 2000 huisartsen teveel. Dat getal wordt bereikt wan neer de helft van de afstuderenden ook werkelijk huisarts wordt. Momenteel kiest maar circa veertig procent van de afstuderenden het huisartsenberoep, maar dan nog zouden we in 1980 met een overschot van 1400 tot 1500 huisartsen zitten (op een totaal aantal arbeidsplaatsen van circa 5400). Tot die conclusie komt een door de maatschappij geneeskunst (KNMG) in gestelde werkgroep artsenaanbod. Volgens de werkgroep is men op de verkeerde weg als men maar blijft pro beren aan de groeiende vraag naar op leidingsplaatsen te voldoen zonder naar de werkelijke praktijkbehoefte tc De zaak wordt des le klemmender als men bedenkt dal de huidige kloof tus sen aanbod van jonge huisartsen cn de vesligingsmogelijklie.den niet van tij delijke De zaak wordt des te klemmender als men bedenkt dat de huidige kloof tus sen aanbod van jonge huisartsen en de BANGKOK (UPI) - Koning Bhoemibol van Thailand heeft vrijdsafde tamelijk onbekende burger Thaninl Kraivitsjan aangewezen als premier. Thaninl volgt Senï Pramoj op die deze week door mi litairen terzijde werd geschoven na bloedige ongeregeldheden. Thaninl gaf onmiddellijk na zijn be noeming een verklaring uit waarin hij zei de macht tijdelijk in handen van de militairen le laten tot ik een regering kan vormen' De nieuwe premier noemde vijf gevaren die^ het land be dreigen Het zijn communisme, corrup-, tie. laksheid onder regeringsfunctiona rissen. arrrioecle van hét volk éft "ambi tieuze mensen", die heiland willen rege ren maar die de democratie verachten. De militaire junta onder leiding van admiraal Sa-Ngad Tsjarlylovoo had me teen na de machtsovername al beloofd het land zo spoedig mogelijk' burgerlijk bestuur te geven. De r militaire machthebbers in Thailand hebben vrijdag bet 24 man tellende bestuurs-hervormingscomité samen gesteld. dal het land regeert na de staatsgreep van woensdagavond. De le den ervan zijn allen hoge officieren. De drie onderdelen van de strijdmacht zijn De Surinaamse Luchtvaartmaat schappij (SLM) en «je.KLM hebben be sloten de vluchten A'dam-Parama- ribo en terug op dinsdag tot februari volgend jaar te handhaven. Deze derde wekelijkse vlucht was ingesteld wegéns de enorme drukte op de lijn voor de tijd van het zomerseizoen. Maar die drukte is geenszins afgenomen, aldus een woordvoerder van de SLM in Paramari bo NA ENKELE WIJZIGINGEN erin vertegenwoordigd Buitenlandse waarnemers menen, dat het bestuurs- hervormingscomité ibhc) bestaat uit beroepsmilitairen en niet zozeer uit po litiek geonénteerdc* mensen. Tsjalo- ryoo's rechterhand is opppermaar- schalk van de luchtstrijdkrachten Ka- mol Detsjatoenga. de luchtmachtbe velhebber die een week geleden het op perbevelhebberschap van de strijd krachten overnam van admiraal Sa- Ngad. Hij is belast met de nationale vei ligheid. Het BHC. dat de grondwet ongeldig heeft verklaard, heeft drie .adviescom missies van burgers gevormd. Het be wind heeft in een communiqué laten we ten dat het de betrekkingen met alle andere landen handhaaft, ook met die landen die een andere politieke, econo mische of sociaie structuur hebben. De regering in Bangkok had al iaten weten dat Thailand het handvest van de Ver enigde Naties blijft onderschrijven en met de organisatie te blijven samen werken. Bij de Thammasat universiteit in Bangkok, is in de nacht van donderdag op vrijdag een schietpartij uitgebro ken, zo heeft de politie meegedeeld. vestigingsmogelijkheden niet van tijde lijke aard is. Ook na 1980 is er nog een toevloed van nieuwe huisartsen te ver wachten die het aantal vestigingsmoge lijkheden verre zal overtreffen. Bij een keuzepercentage van de afstuderenden van veertig tot vijftig procent zal er al leen al in de periode van 1980 tot 1985 opnieuw een overschot van 1600 tot2300 huisartsen gaan on tstaan waarmee voor de jaren 1975 tot 1985 in totaal 3000 tot 4000 jonge huisartsen te veel zullen zijn. Ook al zou men er dan inmiddels in zijn geslaagd de gemiddelde praktijkom- vang terug te brengen van rond 2800 pa tiënten nu tot 2100 - wat voor circa 1400 huisartsen brood op de plank zou bete kenen - dan nog zouden er in 1980 1600 tot 2000 huisartsen te veel zijn. Dat aan tal zou volgens de werkgroep na 1985 nog in versneld tempo oplopen, aange zien de gemiddelde praktijkomvang dan waarschijnlijk niet veel verder meer teruggebracht zal kunnen worden. Specialisten Sombere geluiden laat de werkgroep ook horen over de specialistenopleidin gen en de opleidingen in de sociaal ge neeskundige sector. In de laatste sector bedraagt het aan tal gegadigden voor de basiscursus nu al het viervoudige van de' beschikbare opleidingscapaciteit. Dat aantal zal bij een gelijkblijvende capaci teit m de komende vier jaar naar ver wachting tot het achtvoudige oplopen waardoor wachttijden van zeven tot acht jaar tot de mogelijkheden gaan be horen. Het vervelende is. aldus de werkgroep, dat nu juist de werkgelegenheid in de sociaal-geneeskundige sector nog de gunstigste perspectieven biedt. Bij de specialistenopleidingen zal het capaciteitsgebrek absoluuthetgrootste blijven maar zullen gezien de omvang van het aantal opleidingsplaatsen dat jaarlijks beschikbaar komt extreme wachttijden naar alle waarschijnlijk heid uitzondering blijven. Dat neemt overigens niet weg dat zich ook hier lange wachttijden kunnen voordoen (van twee tot vijfjaar). clr. L. de Gou van MADRID (DPA. AFPi - De Spaanse nationale raad heeft vrijdag ingestemd met het wetsvoorstel van de regering, dat vrije verkiezingen voor een tweekamer-parlement mogelijk moet maken. Er waren 80 stemmen voor. 13 tegen en 6 onthoudingen. De instemming geldt slechts als een aanbeve ling omdat de nationale raad uitsluitend een adviserende be voegdheid heeft. Voor de stemming werden nog enkele wijzigingen aangebracht. Zo wordt de aanbeveling gedaan, dat een toekom stige raad van het koninkrijk uiteen ge lijk aantal leden van het congres en de senaat zou moeten worden samenges teld De koning zou voor het uitschrij ven van een referendum dit hoogste ad viserend college moeten raadplegen. De nationale raad is de bestuurlijke verte genwoordiging van het laatste Franco- bohverk. de 'beweging', die bestaat uit 110 leden. Premier Atiolfo Suarez Gonzalez heeft voor de nationale raad de vastbesloten heid van de regering onderstreept, de voorgenomen hervormingen met steun van de bevolking in te voeren. Hij zei zich niet van de wijs le laten brengen door terreuracties van de laatste tijd. LONDEN - De Britse staat is begonnen met de uitgifte van twee nieuwe lenin gen van tezamen een miljard pond ster ling, zo heeft de Bank of England vrij dagmiddag Iaat bekendgemaakt. Het gaat om vierhonderd miljoen pond aan drie procent obligaties 1982 tegen de koers var. zeventig procent en zes honderd miljoen pond aan 15.5 procent obligaties 1998 tegen de koers van 96 procent. In het laatste geval is de cou ponrente hoger dan ooit op een Britse staatsobligatie is gegeven. Van onze correspondent i BOMBAY-DEN HAAG - Het staat vast dal Marius Nieuwburg. de 31-jarige Nederlander die twee weken geleden in India werd aangehouden, omdat hij een vliegtuig wilde kapen. India wordt uit gezet. De consul-generaal van Neder land in Bombay. J. Kuipers, bevestigde ons dat vrijdagochtend. „Nieuwburg zit nu nog bij de vreemdelingendienst van de Indiase politie en gedraagt zich netjes. Voor de Indiase wet heeft hij geen strafbare feiten gepleegd, en hij wordt behandeld als ongewenste vreemdeling. Dus zal hij teruggaan naar Nederland", aldus de heer Kui pers. Op dit moment zijn onderhandelingen gaande tussen het ministerie van bui tenlandse zaken van India en de Neder landse ambassade in New Delhi, die voortdurend ruggespraak houdt met het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag. Volgens consul-generaal Kuipers is er geen sprake van. dat Nieuwburg moeilijkheden zou hebben veroorzaakt omdat hij met Air France terug zou moeten naar Nederland. Nieuwburg zou volgens deze berichten niet met Air France hebben willen vlie gen omdat cleze maatschappij op de lijn Bombay-Europa een tussenlanding zou maken in Tel Aviv. Du is niet juist, zo zei de heer Kuipers ons. Air France gaat rechtstreeks van Bombay naar Parijs en is daarmee een van de maatschappijen waarmee Nieuwburg naar West-Europa zou kun nen vliegen De andere maatschappijen die Nieuwburg mee zouden kunnen ne men zijn Garoeda uit Indonesië) en de Westduitse Lufthansa. Als Nieuwburg wordt overgebracht naar New Delhi (dat op een afstand van zo'n 1250 kilometer van Bombay ligt) kan hij ook met de KLM terug naar Nederland. Een moei lijkheid bij de transfer van Nieuwburg naar zijn vaderland is. dat geen van de vier in aanmerking komende lucht vaartmaatschappijen staat te springen om Nieuwburg-met-zijn-achtei grond als passagier mee te nemen. De Nederlandse justitie zal Nieuwburg, wanneer hij. weer op Nederlandse bo dem is teruggekeerd, weinig in de weg kunnen leggen. Israël zou om zijn uitle vering kunnen vragen. De kans dat Ne derland op een dergelijk verzoek ingaat is echter uiterst gering, omdat landen volgens een ongeschreven wet nimmer overgaan tot het uitleveren van eigen onderdanen. Dat zou. verluidt in justi tiële kringen, wel hei geval kunnen zijn met verwijzing naar het zgn. .universa liteitsbeginsel". op grond waarvan Duitse rechters bijvoorbeeld Harm Dost hebben veroordeeld wegens hasj-handel aan Duitsers in Nederland. Dit beginsel is echter moeilijk toepasbaar op het be ramen van vliegtuigkapingen of het volgen van een .terroristenopleiding'' omdat er nog geen internationaal ver drag is dat deze feiten strafbaar stelt. Lydia Janssen, de 23-jarige Nederlandse die 14 dagen geleden in Israël werd gear resteerd zal niet worden uitgewezen. Bet rouwbare bronnen in Israël weten te melden dat Lydia in Israël zal worden berecht De aanklacht zal luiden: po ging tot vliegtuigkaping. Het voorarrest van de Nederlandse zal dit weekeinde, wanneer de eerste periode afloopt, met een tweede termijn van 15 dagen wor den verlengd. In Israël bestaat de over tuiging dat de Nederlandse justitiële autoriteiten zeer in hun sas zijn met een strafzaak in Israël, omdat volgens de bepalingen van de Nederlandse wet Ly dia en haar ir. Bombay (India) gearres teerde vriend Marius Nieuwburg niet gesti afl kunnen wordenOfficieel is er in Israël nog geen beslissing genomen over berechting of uitwijzing van Lydia Janssen De Nederlandse strafwet voorziet, an ders dan de Israëlische niet in bestraf fing van mensen die niet een plan tot vliegtuigkaping rondlopen. De plannen moeten „een begin van uitvoering" hebben gekregen om tot vervolging van de beramers over te gaan. De huiszoe kingen eerder deze week bij de 13 andere i volgens justitiei in deze zaak betrokken Nederlanders vonden plaats op grond van de vuurwapenwet. Arrestaties zijn niet verricht, omdat geen vuurwapens werden gevonden. De Israëlische, vciligheidsautoriteiten zitten nu met de handen in het haar. Het is bij één arrestatie in Israël gebleven, terwijl het oprollen van een hele orga nisatie mogelijk w as geweest, zo meent men hier. De Israëli's vinden het onbe grijpelijk dat de Nederlandse wet geen bepalingen kent die het beramen van terreurdaden strafbaar stellen. Tijdens het debat in de Tweede Kamer na de Molukse gijzelingen in Wijster en Am sterdam. december vorig jaar, heeft het KVP-Twcede-Kamerlid Van Schaik aangedrongen op een wijziging van de strafwet in die zin. Minister Van Agt (justitie i verklaarde toen zich „nader te zullen beraden" over het opnemen van een „samenspanningsartïkel" in de Nederlandse strafwet. Een woordvoer der van het ministerie zei gisteravond dat dit beraad nog niet tot een concreet resultaat heeft geleid. Directie: F. van de Velde. K. Scherphuis en W. F. de Pagter. Hoofdredacteur: G. A. de Kok.' Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der BUREAUS: Vlissïngen: Walstraat 56-60. tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. tel. (01180) 27651. Grote Markt 2. tel. (01100) 16140. Nieuwstraat 22. tel. (01150) 4457. Hulst: 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144. Telefoonnummers buiten kan- Aavertentie-afdeling: (01186)1584. 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00-11.30 uur Redactie: 101184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur Expeditie: 101183) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144, Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal 37,75; franco per post 42,-; per maand 12,75; lósse nummers 0,5b (inclusief 4 pet. btw). Advertentietarieven: 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie 11,55; ingezon den mededelingen 2''?* tarief. Voor brieven bureau van dit blad 2,50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief A pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3