i v: SCHOUWBURG - MIDDELBURG iabolaiib Q Rabobank S UNIEKE Evro Technika Evro Technika Vandaag van 10.00— 18.00 uur M. DE DREU CO. B.V. GEZINSVERZORGSTER een assistent verkoper De Rabobank te Vlissingen administratief medewerk(st)er receptionist(e)/ telefonist(e) weekendtelefonist(e) administratieve kracht De Rabobank 'Wissenkerke' beheerder bijkantoor 24 hnuviiMtJiMLt Z.CCUvvOu CuunMuf Met a/s middelpunt de gloednieuwe Fiësta, maar waar tevens alle andere typen in alle uitvoeringen te zien zijn. De Escorts, de Taunussen, de Capri's, de Granada's, de Ghia's, sportuitvoeringen, beste/uitvoeringen enz., ze zijn er allemaal. Dit mag u beslist niet missen, want zo'n gelegenheid doet zich werkelijk maar zelden voor. Hartelijk welkom dus in de Middelburgse Schouwburg (Molenwater). OFFICIEEL FORDDEALER MIDDELBURG -ZUSTERSTRAAT 34 -TEL (01180) 12972 VLISSINGEN -INDUSTRIEWEG 1 -TEL. (01184) 14632 Trombosedienst Midden-Zeeland vraagt een part-time in bezit van een auto. Bij voorkeur wonende in Noord of Zuid-Beveland. Sollicitaties te richten aan Molstraat 2, Middelburg, tel. 01180-27111. de Stichting gezinsverznrging Walcheren te Vlissingen vraagt voor spoedige indiensttreding een full-time met als standplaats Vlissingen. Om deze functie goed te kunnen ver vullen achten wij het diploma voor gezinsverzorgster een vereiste. Aan deze functie is een salarisschaal verbonden met als maximum 1.702,74 per 4 weken. Nadere informatie omtrent deze functie wordt u gaarne verstrekt door Jan van der Zwaart, personeelsfunctionaris. Sollicitaties gaarne binnen 10 dagen te richten aan de directeur der Stichting, Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810. iedereen leest de krant altijd en overal, iederei PERSONEEL Wegens uitbreiding gevraagd: Vereist: - Middelbare schoolopleiding - Een goede teamgeest om naast onze verkoper het rayon verder uit te bouwen - Ervaring in de automobielbran che strekt tot aanbeveling. - Leeftijd: 25 jaar. vraagt voor spoedige indiensttreding een Deze zal worden belast met de dagelijkse leiding van een team van vijf personen, dat op de af deling administratie de inbreng van de door de computer te verwerken gegevens verzorgt Vereisten: - leeftijd 23 - 30 jaar - Mavo-opleiding - praktijkdiploma boekhouden - bankervaring op administratief gebied. De werkzaamheden worden uitgevoerd in het in maart 1976 in gebruik genomen nieuwe hoofdkantoor in het centrum van Vlissingen. Geboden worden een prettige werkkring en gunstige primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Sollicitaties met volledige ge gevens over opleiding en erva ring te richten aan de directie van de bank nostbus20teVli=- singen. geld en goede raad Per boot, bus of trein laat de PZC uw reisgenoot zijn Ter Valcke' te Goes verpleeghuis voor somatische zieken en psycho-geriatrische patiënten, heeft plaats voor een Automobielbedrijven DE GROENE B.V. ANJELIERSTRAAT 5-7-GOES De funktie, die o.a. bestaat uit het ontvangen en informeren van onze gasten en bezoekers en het bedienen van de tele fooncentrale, wordt in part-time dienstverband uitgevoerd. De werktijden strekken zich uit over enkele uren per dag en wel voornamelijk van 7.00 uur tot 9.00 uur. Bij eventualiteiten kunnen andere werktijden van toepassing zijn. Tevens hebben wij plaats voor een Hij/zij zal bij toerbeurt een volledige weekenddienst moeten verrichten t.w. 2 achtereenvolgende werkdagen van 8.00 uur. In het kader van deze funktïes. zoeken' wij representatieve kandidaten, in de leeftijd van 25 tot 35 jaar, die over een goede uitdrukkingsvaardigheid beschikken en een vooropleiding hebben op Havo-niveau. Daarnaast is het type-diploma ver eist. Beide funkties kunnen ook door één funktionaris worden uit gevoerd. Indien u meer wilt weten overgenoemde vakatures kunt u zich van 9.00 uur -11.00 uur en van 16.00 uur-17.00 uu r wenden tot het hoofd civiele dienst van 'Ter Valcke', de heer A. C. Schra- ven, telefoon (01100) 27140. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, voorzien van een recente pasfoto, onder vermelding van één der funkties of beide, zenden aan het hoofd personeelszaken van de EVRO is een door de over heid erkend Uitzendbureau met 35 filialen in Neder land. Wij zijn gelukkig vanaf he den een nieuwe vestiging in Terneuzen te hebben. EVRO kan u helpen aan tij delijk werk, voor vaklieden en industrieel personeel. Het EVRO kantoor Hobbema- straat 23 tel. 01150-5983 staat ondier leiding van G. J. Koevoets. Wij vragen regelmatig: Fotolassers G 6 Pijpfitters Bankwerkers en Konstructie- baokwerkers EVRO-kantoor Terneuzen G. J. Koevoets Hobbemastraat 23, tel.: 01150-5988 LEWEDORP Het bestuur van de prot. chr. kleuterschool te Lewedorp vraagt per 1-12-1S76 een leidster Sollicitaties binnen 10 dagen aan de secretaresse: A. P. Los-Groeneveld, Veersemeerstraat 10, Lewedorp. Inlichtingen tussen 12-13 uur. tel. nr. 01196-12584. Het Nederlandse Rode Kruis in de provincie Zeeland vraagt ter assisten tie van de kringsekretaris op het provin ciaal buro te Middelburg, een (tijdelijk met de mogelijkheid van vaste aanstelling) voor het verrichten van diverse admini stratieve werkzaamheden gedurende 5 dagdelen per week, morgens of middagen, een en ander in nader overleg te regelen. Vereist zijn: enige administratieve ervaring, type-diploma. Vergoedingen kondities nader overeen te komen. I erzneke uu snllicilalielschrifielijkl innr 19 nkinbera.s. Ie richten aun ilc Kringcommissaris ran hel \cdcrlandst Rode Kruis in Zeekind, pnstbus 3UU Ie Middelburg, iel 01180113608. Commissie Open School De Commissie Open School (C.O.S.) zoekt voor het proefproject voor (wer kende) volwassenen in de regio Midden-Zeeland (omvattende de gemeenten Borsele, Goes, Kapelle, Kortgene, Reimerswaal en Wissenkerke) een studieleid(st)er Dit proefproject is bedoeld voor mannen en vrouwen vanaf ongeveer 30 jaai en ouder, die over meer kennis en vaardigheden willen beschikken dan het geen ze vroeger door deelname aan het basisonderwijs en/of enige jaren voortgezet onderwijs hebben verworven. TAAK: Naast het werken met en het begeleiden van groepen deelnemers behoort tot zijn/haar taak: - het geven van methodische en didactische adviezen; - het in voorkomende gevallen zorgdragen voor de samenstelling van lesma teriaal, voorzover dat niet centraal is ontwikkeld; - zorgdragen voor mogelijke aanpassing van de leerstof aan de regionale situatie; - het adviseren van collega's bij de samenstelling van studiepakketten door deelnemers: - het bewaken van de kwaliteit van de counselingsfunctie; - het stimuleren van de integratie van vorming en onderwijs; - bijdragen aan de evaluatie van het onderwijs- en vormingsplan; - als vervanger kunnen optreden van de inmiddels benoemde teamleider. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met onderwijservaring. Daarnaast worden enkele, half-time groepsbegeleider^sters gezocht voor de meer directe begeleiding van de groepen deelnemers. De eisen die aan alle medewerkers/sters gesteld worden zijn: - ervaring hebben in het begeleiden van leer/werkgroepen, bij voorkeur met volwassenen uit de doelgroep: - in staatzijn doelgericht onderwijs te geven waarbij de opbouw en uitvoering van het leerprogramma samen met de deelnemers plaatsvindt; in dit leerprogramma dienen zowel cognitieve, emotionele als maatschappelijke aspecten gehonoreerd te worden; - in staat zijn de eigen ervaringen te systematiseren. RECHTSPOSITIE: Aanstelling geschiedt voor de duur van het proefproject (2,5 jaar). Bij voor keur worden de aan te stellen functionarissen door de huidige werkgever gedetacheerd. Het salaris e.d. wordt daarbij door de C.O.S. vergoed. Nadere telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de teamlei der de heer J. Roovers - tel. 01100-20547 (bureau), tel. 01102-2159 (privé). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de Commissie Open School, Dr. H. Colijnlaan 204, Rijswijk. roept sollicitanten op voor de functie van Deze medewerker zal in teamverband een bijkantoor, met volledig dienstenpakket en een bezetting van 2 per sonen, moeten beheren. Het kantoor is gevestigd te Wissenkerke in een overwe gend agrarische omgeving, maar tevens in een zich sterk uitbreidend recreatiegebied (Veerse Meer) met een aan trekkelijk woonklimaat. Van de beheerder wordt verwacht dat hij initiatieven ontplooit om het diensten pakket van de bank in een zo breed mogelijke kring te ver breiden. Voor de juiste uitoefening van de taak achten wij nood zakelijk: - Mavo-diploma - praktijkdiploma boekhou den - commerciële instelling en goede contactuele eigen schappen - leeftijd 22 jaar. Diploma's voor reisbemidde- lïng en assurantiën strekken tot aanbeveling. Geboden worden een pret tige werkkring en gunstige primaire en secundaire ar beidsvoorwaarden. Aan het verkrijgen van woongelegenheid zal zo no dig alle medewerking wor den verleend. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen bin nen 10 dagen na het ver schijnen van deze oproep te richten aan de directie van de bank, postbus 3 te Kamper land. geld en goede raad

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 24