Kom eens praten in het kijkhuis LOUWERSE DE PRIESTER BV Zeeuwse Motoren Revisie b.v. Qiw mo/tg en 'Schoonheid' Schoonheidsinstituut Shiseido 12 Originele manieren om kamer ÏOO aan te kleden. Op een gratis affiche. Will van de Sande-Wolff Onze ervaring in revisie en reparatie van bezine- en dieselmotoren is uw garantie Depsitair Kanaalstraat 87 - O. en W.- Souburg Japans Schoonheidshuis yHIXEIDO BRflflT BOUWSTOFFEN nu STOEL VAN DE REE BRILMODE 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 8 OKTOBER 1976 Kijk, één van de tientallen keukens in het Kijkhuis. In het Kijkhuis vindt U buitengewoon mooie, maar vooral praktische keukens. Uitgekiend en ingericht door vakmensen, die gebruik maakten vari de ervaringen van huisvrouwen. Ruimte-scheppende en ruimte-sparende vondsten en... fijn te onderhouden Moderne keukens, eet- keukens, open keukens en gezellige barkeukens zoals U op deze afbeelding kunt zien. L P voor internationale keukentechniek met klinkende namen zoals Pogenpohl, Heidapal en Systema. Keukens met één kenmerk voor allemaal: kwaliteit. Warme wand- en vloertegels Tegels hebben hun oude kille karakter verloren. Gelukkig maar. Kom maar eens kijken naar die fantastische Internationale kollektie wand- en vloertegels in het Kijkhuis. Tegels uit Zweden, Engeland. Frankrijk en Italië. Werkelijk heel bijzonder zijn de natuurstenen vloeren uit Yoego- slavië Vloertegels met moeilijk uitspreek- bare namen zoals Kugkovo en Svilare. De namen hoeft U niet te onthouden, wij weten wat U bedoelt. De Sell briljant vloertegels (leisteen) komen uit Noor wegen. Artistiek in kleur en vorm. Verder nog een bijzondere kollektie keramische vloertegels met rustieke Nederlandse plavuizen, en zeer aparte decoratieve tegels. Kortom een smaakvolle internatio nale tegelkollektie met een warm karakter. L&P Fris en kleurig sanitair. Het sanitair zit gelükkig niet meer in het vergeethoekje. Het frisse moderne sanitair is in alle opzichten functioneler in kleur en vormgeving. De inrichting van Uw bad kamer verdient dan ook alle aandacht. Vergeet daarom even het "traditionele" sanitair en maak eens kennis met het moderne frisse en kleurige sanitair. In de badkamers van het Kijkhuis kijkt U Uw ogen uit. Ook de badkamer- accessoires zijn de moeite waard: fraaie spiegels, toiletsets, vast wastafels in bijpassende kleuren. Villeroy Boch, de wereldberoemde tegelporcelein en sanitairfabriek, introduceerde op sanitair gebied zojuist een heel nieuwe vorm geving. Deze Colanilijn van V B is exclusief in het Kijkhuis te bewonderen. Middelburg, Waldammeweg 2, Tel. 01180-25055 Breda, Crogtdijk 58, Tel. 01600-79239 Tilburg, Koestraat 168, Tel. 013-320236 Terneuzen, Mr. F. J. Haarmanweg 61, Tel. 01150-7051 Vuur brengt sfeer Lange winteravonden worden roman tischer en sfeervoller, met een goed glas wijn bij uw eigen open haard. Grillige schaduwen op de muur. De dansende vlammen, en het gezellige geknetter van de houtblokken zorgen voor een huiselijke sfeer, waar iedereen naar verlangt. U ook? Breng dan eens een bezoek aan het Kijkhuis. U kunt daar kennis maken met de vele mogelijkheden die 'n open haard U kan bieden. Exclusief in ons Kijkhuis zijn 'de Franse Pouyet open haarden. Let U vooral eens op de fraaie gietijzeren vuurplaten. Het afgebeelde model "Chausseneige" is één van de modellen uit de Pouyet kollektie. Frans vakmanschap op hoog niveau. Nu ook in het Kijkhuis te bewonderen. Kom eens kijken in 't Kijkhuis Vragen staat vrij. Kijken kost niets. En... onze goede raad is niet duur. Een team van bekwame adviseurs geeft graag hun visie op de inrichting van Uw woning. En in 't Kijkhuis ziet U meteen waarover U praat. Neem dus eerst eens 'n kijkje in 't Kijkhuis voor U gaat bouwen of verbouwen. Wij leveren u tevens: ruilmotoren alle motoronderdelen benzine- en dieselmotoren scheeps- en bootmotoren Speciaal ingericht voor - revisie van brandstofpompen en verstuivers - metaal spuiten - rondslijpen van assen en walsen Gortstraat 50 - Middelburg - Tel. 01180-12480. 1 12\hriaties opkamer ÏOO. Belt u (01183)64544 voor een afspraak Korte Geere 11-13 MIDDELBURG Telefoon (01180) 15860 Kom dat leuke affiche vlug bij ons halen.'t Is maar liefst 60 cm breed en 90 cm hoog. Met op de voor kant 12 kleurrijke ideeën om uw toilet aan te kleden. Met Mosa wand- tegels. De achterkant staat vol nuttige tegeltips. En bij uw gratis reuzen- affiche krijgt u bovendien 8 geinige stickers om uw toilet, badkamer en keuken mee op te vrolijken. Kom dus gauw 'ns langs. Goes, Industriestraat 13. Telefoon 01100 - 28520* Geopend van 9.00 - 17.00 uur. Donderdag ook van 19.00 - 21.00 uur. Zaterdag van 9.00 -13.00 uur. de krant helpt u op weg Hulp in de huishouding In de moderne keuken horen apparaten, die bij de tijd zijn. Tijdbesparende toestellen, van onschatbare waarde voor de drukbezette vrouw van vandaag. Afzuigkappen, vaatwasmachines, zelf reinigende inbouwovens, fornuizen, koelkasten... Zij krijgen ruimschoots de aandacht in het Kijkhuis. toonaangevend voor Zeeland Comfort zondtev pardon I Yes ..Sir" ual is'Je naam n BrumleOeren /nlel voor mannen oieop hun gemak nun ktanlie willen lezen 'n sigaar lie Fa. P. Damman &Zn. •Eén voorbeeld uit onze collectie meubelen; een stoel om behaaglijk de lange winter avonden in door te brengen. Maar we heb ben ook veel moois voor uw loer en voor uw ramen en .tegen betaalbare prijzen. Komt u zelf eens kijken bij Nieuwstraat 21 - Middelburg tel. 01180-13437

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 60