Grote moeilijkheden verwacht op komende Rhodesië-conferentie Lardinois wil schoolmelk voor 37,5 miljoen kinderen in EEG Terlouw (D'66) hekelt houding werkgevers LEVENSLANG GEEIST IN BAADER-MEINHOFZAAK WERKNEMERSLEVEN KOST 1,6 MILJOEN PLAN OM VAN OVERPRODUKTIE AF TE KOMEN Unie BLHP dreigt met harde acties Belasting hoogste post Anti-Castro- rebellen lieten vliegtuig neerstorten CROSSLAND: „ONDERHANDELINGEN ONVERMIJDELIJK VRIJDAG 8 OKTOBER (Van onze correspondent) 'rw'^ BRUSSEL - Met een schoolmelkprogramma voor 37.5 miljoen kinderen in de negen landen van de Europese Gemeenschap wil ir. Lardinois, de landbouwcommissaris van de EEG. de afzet van melk bevorderen. Het schoolmelkprogramma (..alleen volle melk", zei Lardinois) is een nieuw onderdeel van zijn al veel gekritiseerde zuivelplan waarmee Lardinois een eind wil maken aan de structu rele overproduktie (10 procent) van melk in de EEG. miljoen ton. De Europese landbouw commissaris noemde in dit verband maatregelen om de rechtstreekse afvoer van magere melk naar de boerderij te bevorderen. Andere onderdelen van Lardinois' plan, al eerder aangekondigd, maar nu in details uitgewerkt, zijn: Invoering van een heffing op melk van 2.5 procent van de richtprijs vanaf 1 april volgend jaar. te betalen door de boeren. Geschatte opbrengst in 1977 circa 830 miljoen gulden: Invoering van een heffing op plan taardige olie en vetten i behalve olijfoliei die een verhoging van de marganneprijs met 2.5 procent tot gevolg zal hebben: De commissie is van plan een heffing van minstens 10 procent te leggen op zulke oliën en vetten die van buiten de gemeenschap worden aangevoerd. Waarnemers in Brussel menen dat dit voornemen tot zulke grote bezwaren van de zijde van de Verenigde Staten zal leiden, dat er een regelrechte handel soorlog te verwachten is. Versnelling van de EEG- programma s tot bestrijding van de ziekten onder melkvee, die tot een snel lere gezondmaking maar ook tot snel lere reductie van de veestapel zal leiden (kosten circa 470 miljoen gulden in de komende drie jaar). Deze voorstellen zijn de belangrijkste die het zuivelplan van Lardinois com pleteren. De landbouwcommissaris kwam al vóór de zomer met voorstellen om premies te geven aan boeren die melk niet langer afleveren en die over schakelen van de melk- naar de rund- vleesproduktie. Nu de gevolgen van de droogte voor de landbouw becijferd zijn. besloot de Europese commissie tot completering van het zuivelplan, dat eind oktober door de landbouwminis ters van de negen wordt behandeld. Om de veehouders die de komende win ter veelal met een tekort aan ruwvoer kampen, tegemoet te komen wil ir. Lar dinois pas rond eind april overgaan tot invoering van de heffing op melk. die de boeren zouden moeten betalen ..uit me deverantwoordelijkheid voor het zui velbeleid". De heffing kan 2 tol 4 procent van de richtprijs van melk bedragen en moet jaarlijks worden vastgesteld. Het per centage kan ook variëren gedurende het jaar waarvoor de heffing is vastges teld, maar slechts 1 procent naar boven en naar beneden. Door het systeem van de heffingen wordt niet alleen de mar garine maar ook de boter duurder. Met de opbrengst van de heffing wil de Europese commissie maatregelen fi nancieren om de afeet van melk zowel binnen als buiten de gemeenschap te vergroten. Voor het schoolmelkpro gramma, dat volgens Lardinois ook de volksgezondheid ten goede komt, wil de landbouwcommissaris een subsidie ge ven van 50 procent van de richtprijs mits de lidstaten een zelfde subsidie voor 25 procent verstrekken. Een belangrijk deel van de extra midde len die ter beschikking komen wil Lar dinois besteden aan maatregelen om de produktie van magere melkpoeder te beperken. Zoals gemeld bedraagt de melkpoederberg in de EEG thans 1.4 Vervolg' kantlijn het huidige kabinet ondoenlijk om een fors nee tegen de vakbeweging te laten horen. De afgelopen weken heeft van bepaalde vakbewegingskant reeds de dreiging geklonken dat zo nodig een ne gatief stemadvies aan de leden zou wor den gegeven. En premier Den Uyl heeft verzekerd datde vakbeweging vlees van zijn vlees is: hij wil die niet van zich ver vreemden. Tegen deze achtergronden beschouwd is het optreden deze week van de FNV uiterst kundig geregisseerd Kok en de zijnen beschikken over een goed draaiboek UTRECHT (ANP» - ..Wij zijn op het punt gekomen dat wij onze bezwaren tegen betutteling en achterstelling door overheid, bepaalde politieke par tijen en organisaties niet meer moeten beperken lot liet schriftelijk verzet. W i.i Zijn aangeland op hel punt. dat de mid dengroepen en het hoger personeel zich samen sterk moeten maken naar de buitenwacht om elke actie legen i latei col gei /i.i zat". Verdeling De Europese commissie wil de op brengst van de heffing op plantaardige olie en vetten verdelen: een derde naar de gemeenschap en twee derde naar de lidstaten. Het geld zou middels gecoör dineerde programma's besteed kunnen worden voor extra hulp aan ontwikke lingslanden. aldus Lardinois. De kosten van het Europese schoolmelkpro gramma worden op 54 miljoen gulden voor het eerste jaar geschat, als de deel neming circa 25 procent zal bedragen van de kinderen die in aanmerking ko men. Dit. percentage kan hoger worden naarmate wordt geïnvesteerd in maxi male mechanisatie van de distributie (automaten, enz.). Lardinois wees erop dat in de Verenigde Staten jaarlijks 12 miljard dollar wordt uitgegeven voor schoolmelk, voedselhulp, schoolmaal tijden. enz. De Europese landbouwcommissaris verwacht dat de melkproduktie dit jaar. ondanks de droogte, die van vorig jaar met 1 procent za! overtreffen. In mei, vóór de droogte, werd op een ruim 4 procent hogere produktie gerekend. Over het „Europese melkjaar" (van 1 april tot 1 april 1977) gerekend zal de BRUSSEL - De Europese Commissie heefl donderdag in Brussel voorstellen be- melkproduktie 1 procent lager zijn dan kendgemaakl die er toe moeten leiden, dat de zg. schoolmelk. in de nabije toekomst het jaar daarvoor, aldus Lardinois. minstens de helft goedkoper moet worden Aldus de i nieuwe 'voorzitter van de Unie van Beambten. Leidinggevend en Ho ger Personeel, de heer L. J Serto. in een commentaar op de miljoenennota. Daaruit blijkt volgens hem. dat de rege ring opnieuw op de ongenuanceerde ni- velïeringstoer' gaal en dat mensen die meer verdienen dan de modale werk nemer weer vele extra veren zullen moe ten laten om 'de heilige koe van de mo dale werknemer wel in koopkracht te laten stijgen" Volgens de heer Serto is het punt be reikt waarop de kretologie over solida riteit een volstrekt eenrichtingsverkeer is". De positie van de laagstbetaalden gaat ook de Unie BLHP aan het harten - aldus de voorzitter - ze heeft getoond dat ze bereid is, daar wat aan te doen. De heer Serto concludeert, dat er har dere acties zullen moeten worden ge voerd. De middengroepen en het hoger personeel zitten volgens hem ni midden in de feitelijke erkenningsstrijd NIEUWBURG MOET INDIA VERLATEN DEN HAAG - Het is nagenoeg zeker dat de 31-jarige Marius Nieuwburg, die in het Indiase Bombay werd gearresteerd nadat bekend was geworden dat hij een vliegtuig wilde kapen. India wordt uit gezet. Dit heeft een woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag meegedeeld. ROTTERDAM (ANP) - Als iemand op het moment van zijn geboorte 1,6 miljoen in de wieg vindt, kan hij alles betaién wat zijn leven kost. Op grote voel leven is niet mogelijk, maar hij kan zich alles permitteren wat een gemiddelde werknemer doet. De hoogste post op zijn lijstje van uitgaven zal die van de belas tingen zijn De slaat slokt ƒ270.000.- op via de loonbelasting, btw. wegenbelasting en al die andere fiscale heffingen. De Spaarbank Rotterdam heeft uit gerekend. wat een doorsnee werk nemer in zijn leven zoal uitgeeft en waaraan. Het gaat om een man, die niet meer dan een gemiddeld inko men verdiend. Hij moet getrouwd zijn met een vrouw, die geen baan heeft. Aan twee kinderen ontkomt hij evenmin. Deze moeten echter op hun negentiende jaar zelf in hun onder houd voorzien Als hij 69 jaar is. gaat hij dood. Een dak boven het hoofd, een gezellig meubilair en in de winter een bran dend kacheltje kost de man 240.000.- wil hij in zijn leven lang een goed gevulde maag hebben, dan gaat er 220.000.- aan brood, vlees fruit enz. Een lekker bakje koffie, een biertje op zijn tijd. een wijntje aan tafel en wat rookgerei is onontbeerlijk voor een prettig leven, kosten 60.000.-. Wassen, tandenpoetsen, douchen enz. is een dafelijkse bezigheid, die ƒ37.000.- vergt.. Dan moet. de man zich nog kleden. Een bedrag van 90.000.- gaat naar de confectie- en schoenenindustrie. Iedereen heeft een televisie, radio, ijskast en lal van andere apparaten De gemiddelde werknemer kan niet achterblijven. Hij moet voor deze luxe 30.000.- neertellen C.ontact Wil hij contact met andere mensen, dan heeft hij de beschikking overeen telefoon. Een brief schrijven is ook mogelijk en dat kost postzegels. De enige aangewezene om deze en andere diensten te verlenen is de PTT die haar hand ophoudt- Hierin verdwijnt 25.000.- uit de zak van de gemiddelde werknemer. Gaat de man naar een feestje, dan staat er constant een auto voor de deur die hem het lieve sommetje van 120.000.- kost- Zonder cadeautje kan hij niet op een verjaardag niet aankomen. Hij vraagt de mensen ook weieens bij hem thuis. Kosten: 90.000.-. De man heeft er graag voor over. zoals hij ook met een gul gebaar ƒ20 000.- weg geeft voor liefdadige doeleinden. Een keer per jaar is het vakantie. Soms gaai de man naar het buiten land. waar hij in totaal 25.000.- in vreemde valuta achterlaat Een an dere keer blijft hij in Nederland en dat gaat ook niet voor niets: 19.000.-. ue gemiddelde werknemer laat het geld in zijn leven wel rollen, maar een gedeelte wordt opzij gelegd voor de oude dag- 160.000- waarvan 115.000.- via de sociale wetgeving. Als hij tenslotte op 69-jarige leeftijd in zijn kist naar de begraafplaats wordt gedragen, geeft hij zijn laat ste 4.500,- uit. De erfgenamen delen een bedrag van 10.000.- dat in zijn spaarvarken voor hen is achtergebleven. Tijdens zijn leven stopte hijer 72.000,-in en haalde dit bedrag er voor het groot ste gedeelte ook weer uit. ADVERTENTIEI iVan onze parlementaire redactie i DEN HAAG - Fractieleider Jan Ter louw van D'66 heeft donderdag kritiek geuit op de houding van de werkgevers. Hij zei „zich zorgen te maken over het onderhandelingsklimaat dat door de werkgevers wordt geschapen, onder meer door de onwelwillende reactie op het constructieve voorstel van de vak beweging om een deel van de prijscom pensatie te gebruiken voor arbeid stijdverkorting". Terlouw zei dit donderdag na een ge sprek dat hij had met de leiders van de Federatie Nederlandse Vakbeweging, voorzitter Wim Kok en vice-voorzitter Wim Spit. Volgens Terlouw heeft on derhandelen over de arbeidsvoorwaar den pas werkelijk zin ..als bij de onder handelingspartners de geneigdheid be staat om tot overeenstemming te ko men Daarom zijn de daden die het on derhandelingsklimaat bepalen even be langrijk als de onderhandelingen zelf De beide vakbondsleiders hebben giste ren de fractievoorzitters van D'66 en PPR geïnformeerd over hun standpun ten ten aanzien van het loonoverleg. De Federatie Nederlandse Vakbeweging wil dat de regering per 1 januari 1977 afeiet van een nieuwe loonmaatregel. Woensdag spraken Spit en Kok met de leiders van de andere regeringsgezinde partijen. PvdA en CDA. Evenals bij hen kregen zij ook bij de PPR en D'66 geen toezeggingen te horen over de houding die de partijen volgende week bij de al gemene beschouwingen in _de_TW£ede Kamer zullen innemen. Het valt niet te verwachten dat volgende week bij de •discussies over de rijksbegroting voor 1977 door de Kamer van de regering een afeien van een loonmaatregel geëist zal worden Gebleken is "intussen dat een krappe meerderheid van de leden van Indus triebond NKV wel wat voelt voor de suggestie van de Industriebonden NW en NKV. een deel van de gebruikelijke prijscompensatie op te offeren voor uit breiding van werkgelegenheid via werk tijdverkorting. Ongeveer 51 procent van de leden, die tot dusver de ledenverga deringen over dit onderwerp hebben ge volgd. stemde voor het plan. Ongeveer 43 procent was er tegen, terwijl de rest zich van stemming onthield Zoals ge meld sprak iets meer dan de helft van de leden van de Industriebond NVV zich uit tegen de suggestie. In totaal hebben ongeveer 1356 leden van de Industriebond NKV 11 procent van het totale ledenaantal van 135.0001 de 55 ledenvergaderingen bijgewoond, die nu achter de rug zijn. Vijf ledenver gaderingen staan nog op het program ma. Voor stemden 690 leden, tegen 584 en 82 leden onthielden zich van stem ming. Nederlander in Poolse gevangenis moet borgsom van 20.000 betalen KATOWICE - De 27-jarige Vlaardingse student aan de sociale academie. Walter de Ling zit al twee maanden vast in een gevangenis in hoï Poolse Katowice, na- dal hij eind juli een verkeersongeval veroorzaakte, waarbij een jong Pools meisje het leven verloor. Walter de Ling zou een berechting in Katowice kunnen ontlopen wanneer een borgsom dadige vereniging Zij hadden gemeen- van rond 20.000 gulden op tafel komt. schappelijk, geniepig en om lage be- De Ling, en ook zijn ouders, zijn niet in weegredenen in Frankfurt en Heidel- slaat het geld bijeen te brengen. berg vier mensen gedood. Bij vier an- Proces tegen 'harde kernanarchistische groepering STl'TTGART (DPAi - De Westduitse officier van justitie heeft donderdag in het proces tegen de harde kern van de Baader-Meinhoigroep in Stuttgart le venslang geëist voor de beklaagden Andreas Baader (33), Gudrun Ensslin <361 en Jan-Car! Raspe (32). In zijn laatste toespraak zei de officier. Heinnch Wundcr. dat de drie beklaag den de raddraaiers waren van een dere bomaanslagen in München, Augs- tivisten. maar slechts misdadigers, in burg, Hamburg en Karlsruhe hadden zij het gunstigste geval 'revolutiemakers', gepoogd nog eens 45 mensen te doden. Weliswaar kon voor bepaalde daden een aldus Wunder. politieke beweegreden niet worden uit- Het proces tegen de harde kem van de gesloten, aldus de officier van justitie anarchistische groepering was in mei vo- Bijzonder scherp richtte hij zich tegen rig jaar begonnen. De vierde beklaagde, Baader. Deze had zich als leider opge- Uirike Meinhoff. heeft zich op 9 mei van worpen en was met Ensslin de motor ditjaarinhaarcelvénhetlevenberoofd, van depseudo-politieke bende geweest. De officier eiste bovendien een geza- zei hij. Daarbij was hij zo laf dat hij zeil menlijke straf van 15 jaren voor verdere zoveel mogelijk op de achtergrond bleet delicten. en anderen erop uit stuurde Het enige Het vonnis wordt midden november waar hij naar streefde was het voorzet- verwacht. ten van zijn luxe leventje, aldus de offi- Na een pauze van ongeveer tien dagen STOCKHOLM - Gestoken in een eenvoudig grijs kostuum heeft koning Cart Gustaaf van Zweden maandag met koningin Sylvia de nieuwe zitting van het Zweedse parlement geopend. Het paar zal aan het einde van de maand een officieel bezoek aan ons land brengen - het eerste officiële optreden van koningin Sylvia in het buitenland. zullen de verdedigers van de beklaag den met hun pleidooien beginnen. Waanwereld De officier van justitie veroordeelde de politieke opvattingen van de beklaag den. Zij leefden in een 'waanwereld', ge speend van zin voor realiteit en logica. Hun beweegredenen voor hun dagen la gen 'op het laagste zedelijke vlak', hun houding was 'cynisch, leugenachtig, ra cistisch en fascistisch'. Tegen hun eigen opvatting in waren zij geen politieke ac- MIAMI (RTR) - Cubaanse ballingen hebben een bom geplaatst aan boord van de Cubaanse DC-8 die woensdag nabij Barbados in zee stortte, waarbij alle 78 inzittenden om het leven kwa men. Donderdag belde een onbekende de "Miami Herald' op met de medede ling dat het ongeluk het werk was van 'El Condor', een ballingengroep die ge kant is tegen het bewind van premier Fidel Castro. De opbeller zei dat er aan boord van het Cubaanse lijntoestel een magnetische bom geplaatst was. die kort na het ver trek van Bridgetown op Barbados ont plofte. Bijna terloops sprak hij over Ulrike Meinhof, die dood in haar cel was aange troffen in mei en deze donderdag 42 jaar geworden zou zijn. Mogelijk is het lange tijd niet tot haar doorgedrongen wat Baader in werkelijkheid van plan was. zei hij. 'ADVERTENTIE) n METZLER- bril ieders oogmerk Toenemende bewolking In de loop van de dag vanuit het zuid westen toenemende bewolking. In de loop van de dag van het zuidwes ten uit toenemende bewolking, plaat selijk gevolgd door regen. Tot matig of krachtig toenemende wind uit zuidelijke richtingen. Maxi mumtemperaturen ongeveer 17 gra den. Vooruitzichten voor zaterdag en zon dag. Overwegens droog met opklaringen en middagtemperaturen i omstreeks 17 graden. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor zaterdag Aantal uren zon 1 tot 8; min tempera tuur: omstreeks 9 graden: max tempe- raturun omstreeks 17 graden, kans op een droge periode van minstens 12 uui 90 procent: kans op een geheel droog etmaal 70 procent. Voor zondag Aantal uren zon. 0 tot 6, min temp: om streeks 11 graden; max. temp: om streeks 17 graden; kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 procent: kans op een geheel droog etmaal 60 pro cent. ZON EN MAAN 9 oktober Zon op 06.54 onder 17.59 Maan op 18.24 onder 08.09 JOHANNESBURG - LOE- SAKA - BAMAKO (RTR,DP A. AFP) - Aan de vooravond van de in Londen verwachte beslissing over de bijeenroeping van een conferen tie voor de vorming van een Rhodesische overgangsrege ring is donderdag in Maputo, de hoofdstad van Mozambique, opnieuw geprobeerd de elkaar beconcurrerende Rhodesische bevrijdingsbewegingen in een politiek-militaire coalitie te verenigen. Joshua Nkomo. leider van de binnen landse vleugel van de Afrikaanse Na tionale Raad. ANC. sprak met mil i (aire en politieke leiders van het 'Zimbabwe-volksleger' (zipa). Het door Robert Mugabe geleide Zipa draagt de grootste last van de guerilla-oorlog tegen het blanke bewind in Rhodesië. Mugabe wil de gewapende bevrij- dingsstrijd pas beëindigen als een zwarte regering de macht in Salisbury overgenomen hectl en daar een socia listische volksrepubliek is gevestigd. Nkomo's grootste rivaal om de macht bisschop Abel Moezorewa. die leider is van de buitenlandse vleugel van de ANC. hield zich in Salisbury bezig met desamenstelling van zijn delegatie naar de te houden conferentie. Pogingen beide nationalistische lei ders met elkaar te verzoenen waren in de afgelopen dagen mislukt. Moezore wa. die de overwegende meerderheid van de zwarte Rliodesiérs achter zich meent te weten, had 'in verband met tijdgebrek' ervan afgezien te proberen een gesprek met Nkomo te voeren. Niet bereid Waarnemers in zuidelijk Afrika voor spelden donderdag onoverkomelijke moeilijkheden voor de door de Britse regering aangekondigde conferentie over Rhodesië De leider van de blanke minderheidsregering. Ian Smith, is niet bereid nogmaals over de door hem aan vaarde Brits-Amerikaanse voorstellen om te komen tot een zwart meerder heidsbewind te onderhandelen Smith beriep zich hierbij op de vaste toezeggingen en garanties die de Ame rikaanse minister van buitenlandse za ken, Henry Kissinger zou hebben gege ven en die alleen het motief voor zijn instemming zouden zijn geweest- De bij de onderhandelingen over Rho desië ingeschakelde vijf zwarte fonlli- mestaten. Zambia. Tanzania, Mozam bique. Botswana en Angola, en de op dit punt met elkaar eens zijnde bevrij dingsbewegingen wezen daarentegen essentiële delen van het Kissinger- onderhandelings-apakket. als volledig onaanvaardbaar van de handen stelden tegenvoorstellen op. De Zwarte Afrikanen wensen dat in tegenstelling tot de voorstellen van Kis singer de sleutelministeries van defen sie en justitie met de controle over leger en politie in een interimregering on middellijk door zwarten worden overge nomen, Voorts verwerpen zij het voor stel een door een blanke voorzitter ge leide staatsraad in Salisbury als hoog ste instantie de opstelling van de onaf- hankelijkheidsgrondwei toe te ver trouwen De zwarte Afrikanen staan er volgens de beschikbare informaties op dat de blanken op een conferentie over de grondwet geen beslissende stem krij gen. De secretaris-generaal van de Organisa tie voor Afrikaanse Eenheid. OAE. Wil liam Eteki m'Boumoua. heeft in Ba mako in Mali verklaarddat de toepassing ^an de regel van de Afrikaanse meer derheid met zou moeten worden overge laten aan het initatief van het racisti sche bewind. Vermoedelijk zal een con ferentie over de vorming van een over gangsregering van zwarten en blanken in Rhodesie eind oktober in het VN- gebouw in Geneve worden gehouden. De Britse onder-minister van buiten landse zaken. Anthony Crosland. heeft donderdag in Washington verklaard dat over de verschillende punten van het re cente Rhodesie-akkoord 'onvermijde lijk' op de komende constitutionele con ferentie opnieuw zal moeten worden onderhandeld. Hieruit bleek dat hij het radicaal oneens is met Ian Smith. Een woordvoerder van de Rhodesische spoorwegen heeft donderdag meege deeld. dat Afrikaanse nationalistische guerillaslrijders woensdag een spoor brug hebben opgeblazen in het noord westen van Rhodesie. Hierdoor stort ten elf goederenwagen: Dïrecti®.— F - van de Velde. K. Scherphuis en W. F de Pagter, Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstras! 56-60. tel. (01184) 15144 Middelburg: Markt 51. tel (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22. tel. (01150) 4457. Hulst: Steenstraat 6. tel. 101140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vri|dag vanaf 19.00 uur: (011841 15144. Telefoonnummer» buiten kan- Advertentie-aldeling: (01186)1584. 's Zaterdags 101184» 15144 van 9.00-11.30 uur. Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op za terdag. de plaatselijke kantoren van 9 00-11 30 uur. Expeditie: (0ii83) 63533 Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20 00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwartaal 37.75: franco per post f 42.-; per maand f 12.75; losse nummers 0.55 (inclusief 4 pet. btw) Advertentietarieven 77 cent per mm; minimumprijs per advertentie 11.55: ingezon den mededelingen 2'ltx tarief. Voor brieven bureau van dit blad f 2.50 meer. Voiiedige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 3