Club Brugge en Antwerp voeren nog steeds de ranglijst aan De motor is in opmars in Zeeuwsch- Vlaanderen V olgend jaar 20 toertochten door Zeeuwsch-Vlaanderen Prestatietocht om kas 'Neutraal' aan te vullen WOENSDAG 6 OKTOBER 1976 MOTORCLUB WIL MEER LEDEN WEEKEINDE NAAR ENGELAND TERNEUZEN- In eerste instantie lijkt een ledenaantal, dat rond de tachtig schommelt een groot aantal voor een club zoals dc Motor Club Zeeuwsch- Vlaanderen. Tachtig Zeeuws-V'laamse torrijders is nog al wat, maar volgens het bestuur van deze zeer actieve ver eniging zijn er in Zeeuwsch- Vlaanderen nog veel meer motorrij ders. Secretaris Nico Sprenkels- „Ik ben er van overtuigd dat er in Zeeuwsch- Vlaanderen nog delen zijn waar de mo torrijders niet van het bestaan van onze club afweten Daar moeten we iets aan gaan doen. Als verenigingen hebben we misschien op dit gebied te weinig ge daan. hebben we niet genoeg aan de weg getimmerd". Het bestuur van de MZV wil dan ook niets liever dan dat iedere motorlief hebber in Zeeuwsch-Vlaanderen lid wordt van hun vereniging. Voorzitter Luc van Vooren. als motorcoureur geen onbekende in het motorwereldje, zegt dan ook: „We willen alle motorliefheb bers oproepen om lid te worden. Daarbij wil ik wel voorop stellen dat we zeer be slist geen race-club zijn. maar een gezel ligheidsvereniging Iedere laatste vrij dag van de maand hebben we de leden iets te bieden in ons clublokaal café •Driewegen' bij Temeuzen. Uit eigen er varing weet ik dat een motorrijder niets liever doet dan over zijn motor praten. Waar kan hij dit dan beter doen dan in een vereniging die louter uit motore nenthousiasten bestaat?" Over wat de motorclub voor de leden doet zegt Luc van Vooren: „Zoals ge zegd is er iedere laatste vrijdag van de maand een vergadering. Daar worden dan wat algemene zaken besproken. Soms is het een filmavond, dia-avonden, we hebben dit jaar zelfs een Miss Motor verkiezing gehouden en verder trekken we als club veel meer naar motorraces en andere evenementen op motorge- bied. Daarnaast kan iedere motorrijder Stand WZA OOSTBURG - Na vijf ritten in 1976 is de stand van het clubkampioenschap van de W.Z.A. D-klasse: 1 en 2 T. van Tigge- len. Biervliet en J. Kolijn, Temeuzen beiden 147 punten. 3. J. Brugge, IJzen- dljke en W. van Berendonk, Vlissingen beiden 144,5. Joh. Aers, Oostburg 142,6. A. de Bart, Schoondijke 141. 7. P, de Bakker, Westdorpe, 138,8. A. v.d. Linde, Aardenburg 135,9 M. Meyers, Oostburg 133. 10. J. Peeters, Sas v. Gent 130. B-klasse: 1. W. Picavet, Sas van Gent 149,2. J. Bogte, Breskens en A. van En gelenburg, Groede beiden 145, 4. P. Huigh, Schoondijke 144, 5. R, den Dek ker, Breskens 143. /at spullen kopen bij ons voordeliger voor zijn motor". Sleeds populairder Het bestuur van de MZV is het er in zijn totaliteit over eens dat de populariteit van de motor sterk aan het toenemen is. „Ik heb", zo zegt secretaris Nico Spren kels, „eens bij de politie in Temeuzen nagevraagd hoeveel oefenvergunningen er het laatste jaar zijn afgegeven. Alleen al in Temeuzen bleken dat er ongeveer 250 te zijn. Dat betekent wel, dat dit al lemaal leden van ouze club zouden kun nen zijn. Maar het belangrijkste i gaat de MZV zelfs een weekeind naar Engeland om daar op het bekende cir cuit van Brands Hatchs de laatste race in Engeland te aanschouwen. Het is een van de vele activiteiten die de MZV op touw zetom het haarleden naar de zin te maken. Wie mee wil naar Brandts Hatch kan zich vervoegen bij Nico Sprenkels in Temeuzen. Maar voor het zover is heeft de MZV er al een geweldig feest, opzitten. Afgelopen zaterdag werd uitbundig het tweejarig bestaan gevierd. Dat gebeurde met een rondrit door Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. het draaien van de motor dat deze cijfers duidelijk aantonen dat film 'Hard Driving Man", een discotheek het motorrijden geweldig in opmars is" Luc van Vooren valt hem bij als hij zegt: „Ik schat dat er momenteel in Zeeuwsch-Vlaanderen rond de vijfhon derd motorrijders zullen zijn. Als enige motorclub in en voor Zeeuwsch- Vlaanderen hebben we tachtig leden, nog geen vijfde deel". en natuurlijk veel gepraatover motoren en dat onder het genot van een aantal "geestversterkende middelen'. Begrip vragen Discipl me Motorliefhebbers die lid willen worden van de MZV moeten zich echter wel realiseren dat er binnen de club ook nog een aantal spelregels worden ge hanteerd waaraan het bestuur zeer streng de hand wil houden. Nico Sprenkels: „Als we in clubverband er gens naar toe rijden verwachten we zonder meer dat iedereen zich fatsoen lijk gedraagt. Teamgeest en discipline zijn voor ons erg belangrijk. We willen ons als vereniging goed presenteren en bepaald niet als een los geslagen be nde". Naar Engeland Aan het eind van de maand oktober Vice-voorzitter Rinus Geense die aan het eind van het gesprek in café "Drie wegen" nog iets naar voren brengt dat vooral de automobilisten zal interesse ren. Veelvuldig komt men motorrijders tegen die met groot licht rijden. „Re gelmatig zie je de hand van de automo bilist in de richting van het voorhoofd gaan om duidelijk te maken dat we gek zijn", zegt Rinus Geense. „Het is puur voor onze veiligheid dat we dit doen. In Frankrijk en Amerika is het zelfs ver plicht gesteld voor een motorrijder om met licht te rijden". De MZV schrikt ook niet terug van wat acties om geld in de clubkas te krijgen. Ieder jaar komt men wel met iets op de markt Men kan T-shirts kopen, stickers en sedert kort ook fraaie glazen op een voet Het bestuur van MZV met vlnr Nico Sprenkels, Bram PijpeÜnk, Peter van Es, Luc. van Vooren en Rinus Geense. De start van een van de vele, steeds populairder wordende trimtochten. KALENDERVERGADERING NRTU TRIMTOCHTEN ZEER IN TREK TERNEUZEN - Als er tijdens de kalen- dervergadering voor Zeeuwsch- Vlaanderen van de NRTU één ding dui delijk is geworden, dan is het wel dat Zeeuwsch-Vlaanderen volgend jaar zal worden overspoeld met toertochten. In de periode van half maart tot half ok tober staan er voorlopig maar liefst 20 op de agenda, een ongekend aantal dat tevens duidelijk maakt dat het fietsen in een rustig tempo over bepaalde af standen steeds populairder aan het worden is in de streek. Vooral in België, maar ook in Brabant en Limburg zijn deze trimtochten enorm in trek. Vandaar dat secretaris Dick Rood van het hoofdbestuur van de NRTU tijdens de kalendervergadering in café 'Neu traal' in Temeuzen fel pleitte voor de medewerking van de aangesloten clubs om het georganiseerd fietsen in onze streek netzo populair te maken als bij voorbeeld in België. De landelijke secretaris praatte tijdens deze bijeenkomst in ieder geval niet tegen dovemansoren. Daarbij moet worden gezegd dat de NRTU in Dick Rood geen betere 'verkoper* van dit soort evenementen kan hebben. Hij praatte die maandagavond in ieder ge val vrijwel iedereen onder de tafel en in alles wat hij vroeg werd hij nauwelijks teleurgesteld door de aanwezige trim- clubs. Van de bij de NRTU aangesloten Zeeuws-Vlaamse clubs ontbraken die maandagavond alleen tnmelub 'De Schelde" uit Temeuzen en de 'Wielertoe rist' uit Sluis. Hoog bezoek TRIMCLUB NEUTRAAL REKENT ZATERDAG OP DE ZEEUWSCH- VLAAMSE TRIMMERS KAS GEROOFD BIJ INBRAAK zelfsprekend", aldus Toon Branden burg. TERNEUZEN - Een inbraak in cal'é 'Neutraal' te Temeuzen heeft er toe ge leid, datdefietslrimclub van café 'Neu traal' momenteel nog bestaat, zonder één eent in kas te hebben. Want behalve wat sieraden nam de inbreker ook de kas van de trimclub mee. In die kas zat een bedrag van ongeveer vijftienhon derd gulden. „Het spreekt natuurlijk voor zich, dat we hierdoor zwaar zijn gedupeerd", zegt secretaris Toon Brandenberg, „vijftienhonderd gulden is voor een clubje als ons een kapitaal. Zeker na afloop van het seizoen". De altijd actieve Toon Brandenburg zit overigens niet bij de pakken neer en om de kas weer wat meer inhoud te geven heeft hij voor zaterdag 9 oktober een prestatietocht georganiseerd waaraan iedereen kan deelnemen. Het inschrijf geld bedraagt vijf gulden voor volwas senen en een rijksdaalder voor kinderen tot 14 jaar. Voor diegenen die zaterdag de prestatietocht volbrengen ligt er een herinneringsvaantje te wachten Toon Brandenburg hoopt dat de vele trimclubs in de regio en de ploegen die deelnamen aan de 'Tour du Flic' zater dag Neutraal niet in haar hemd zal laten staan. Toon Brandenburg: „Iedereen kan za terdag meedoen. Men kan het per ver eniging doen. alleen of met het gehele gezin. Dat maakt allemaal niets uit Men kan tussen negen uur 's morgens en een uur 's middags in café 'Neutraal' een deelnemerskaart afhalen. Iedereen krijgt een routebeschrijving mee en moet in café 'De Groene Molen' in Kloosterzande/Groenendijk zijn kaart laten afstempelen. Wie geen stempel heeft krijgt geen vaantje. Ik verwacht toch wel wat belangstelling. Zeker als het het goed weer is". De deelnemers aan de prestatietocht tussen Temeuzen en Groenendijk krij gen zaterdag alle tijd om de gepllande zestig kilometer af te leggen. Wie bij voorbeeld om één uur als laatste van start gaat. kan tot drie uur in Groenen dijk terecht om te laten afstempelen en tot vijf uur kan hij in café Neutraal, het eindpunt, terecht om zijn herinnerings vaantje in ontvangst te nemen. „Voor die mensen, die het nog te lang vinden kan het ook nog anders. Wat ons betreft mag men gecust rechtstreeks naar café 'De Groene Molen' rijden, daar de kaart laten afstempelen en terug rij den. Men heeft dan wel niet de voorge schreven route afgelegd. Maar men heeft wel het controlestempel. Dat is, voor ons het belangrijkste. Voor de rest laten we de mensen vrij in hun doen en laten Wel moeten ze natuurlijk de ver keersregels in acht nemen. Dat is van- Collegialiteit met zoveel zelfwerkzaamheid hebben vergaard in één keer kwijt zijn. Ook al vinden ze de dader, die centen zien ze nooit meer". Voor de trimclubs in de regio is deze prestatietocht een unieke kans om te laten zien wat men voor elkaar over heeft. Vonge week was de opkomst voor de kalendervergadering van de NRTU overweldigend. Tijdens die avond heeft Toon Brandenburg zijn plannen al mm of meer bekend gemaakt en daarnaast heeft hij alle clubs een schrijven ge stuurd. Toon Brandenburg: „Alles hangt natuurlijk af van het weer. Re gent het zaterdag dan zal het niet druk zijn. Maar bij goed weer verwacht ik een record aantal deelnemers. Dat is dan rond de 250. Als alle aangesloten clubs reageren plus de ploegen of renners uit de Tour du Flic zijn we al een heel eind. Het gaat zaterdag echt om de gezellig heid. Het is een tocht voor het hele ge zin". Overal aanwezig De trimclub 'Neutraal' heeft zelf aan alle trimevenementen in Zeeuwsch- Vlaanderen deelgenomen. De 24-uur van Oostburg, de Tour du Flic, de Nacht van Sluis en de vijf uur van Hulst: overal was Toon Brandenberg met zijn blauwe brigade aanwezig. Het is ook een beetje daarop dat Toon Brandenburg zijn op timisme baseert: „We hebben ook nog-, niemand laten verrekken, hopelijk doen de anderen dat zaterdag ook niet". Tot slot plaatst Toon Brandenburg nog een kanttekening bij het trimgebeuren zoals dat zich heeft ontwikkeld. „Het is jammer", zo zegt hij, „dat het trimmen, vooral in de buurt van Temeuzen, is gegroeid naar keiharde wedstrijd sport. Dat betreur ik. Daarom ben ik bang dat er zaterdag toch weer velen zullen schitteren door afwezigheid. Het is geen koers en er is alleen maar een herinneringsvaantje te verdienen". De kalendervergadering van de NRTU werd gekenmerkt door het 'hoge' lan delijke bezoek. Behalve NRTU- secretaris Dick Rood uit Zoetermeer, was ook het hoofdbestuurslid Harmsen uit Den Haag naar Temeuzen afgereisd. De kalendervergadering zelf werd ge leid door de heer Martens uit Roosen daal, voorzitter van de afdeling Zuid- West van de NRTU. De samenstelling van de kalender kende weinig proble men en was dan ook binnen de kortste keren samengesteld. Daarna kwamen er nog wat algemene zaken aan de orde. Opnieuw Dick Rood die daarbij het meest aan het woord was. Hij pleitte on der meer voor een vietsvierdaagse in Zeeuwsch-Vlaanderen. „Ik vind", zo zei hij. „het gewoon een gebrek, dat hier geen fietsvierdaagse is. Ik heb daar in Hulst al eens eerder over gepraat. Uit contacten met de Zeeuwse VW en de Zeeuwse Sportraad weet ik dat deze ons willen steunen. Maar ik wil wel zeggen dat het voor ons nu of nooit is. Doen wij hetniet, dan doet misschien de VWhet zelf weL Als dit zou gebeuren dan zou dat voor onze NRTU een betreurens waardige zaak zijn. Dan zijn we te laat geweest. Daarom wordt het tijd dat er afvaardigingen van de clubs rond de ta fel gaan zitten. We willen een fietsvier daagse in Zeeuwsch-Vlaanderen. Laten we daarom hier wel zeggen, we gaan het doen. De rest zien we dan weL De NRTU is te allen tijde bereid om met raad en daad te helpen. Maar let wel: wij organi seren het niet, dat doet de betrokken club. Ik weet dat het kan. Ik heb zelfs in Zeeland een aantal wandeldriedaagsen meegelopen. Vanuit die ervaring durf ik te stellen dat de sfeer nergens zo goed is als in Zeeland. Overal waar ik heb gelo pen als snelwandelaar kreeg ik allerlei opmerkingen naar het hoofd geslingerd, behalve in Zeeland". Positieve reacties Op het gloedvolle pleidooi voor een fietsvierdaagse kwamen opnieuw een aantal positieve reacties. Ondanks dat hij Hulst als een gehucht betitelde, hij zou dat later herroepen door er stad van te maken, toonde Hulst en Sas van Gent interesse voor deze fietsvierdaag- Dat was Öok het geval na zijn verzoek om in Zeeuwsch-Vlaanderen ook een Eurodax-rit te gaan houden. De Euro- daxritten worden in geheel Europa ge houden en variëren in afstand van 200 tot 1200 km en wie binnen een jaar alle afstanden rijdt ontvangt de 'Gouden Adelaar'. De trimclub TIO uit Oostburg en de toerclub Hulst dienden zich uiteindelijk aan als kandidaten voor de organisatie van een 200 km tocht. Samenwerking KNWU „De NRTU zal voorlopig niet opgaan in de KNWU. Wel is er een verregaande vorm van samenwerking. De NRTU is de laatste jaren zo onwijs hard gegroeid dat het voor de bestuursleden ondoen lijk is om alles in de vrije tijd te doen. Daarom zijn we blij met het samenwer kingsverband. De administratieve toe standen gaat allemaal via het Unie bureau. Dat spaart ons het realiseren van een eigen kantoorruimte. Maar we voelen er als NRTU voorlopig helemaal niets voor om in de KNWU op te gaan. We willen ons eigen gezicht houden en als we ooit samen zouden gaan dan zal er een nieuwe naam moeten komen, nieuwe statuten en huishoudelijke reg lementen. Vooral omdat het stemrecht binnen de KNWU allerbelabberst is ge regeld. Bij ons zijn alle leden stemge rechtigd", antwoordde Dick Rood op de vraag van Gerrit Malkus van TIO of de NRTU zou opgaan binnen de KNWU. Kalender De voorlopige kalender voor de toer tochten en andere aktiviteiten van de NRTU ziet er als volgt uit: 12 of 13 maart Openingsrit, plaats nog onbekend, 27 maart: Sas van Gent, 9 aprilOostburg, 1 mei: Philippine, 8 mei: Hoofdplaat, 14 mei: NSM, Sluiskil, 15 mei: Temeuzen, 22 mei: Oostburg, 5 ju ni: Koewacht, 6 juni tlm 9 juni: Avond vierdaagse in diverse plaatsen, 12 juni: Temeuzen, 19juni< Sas van Gent, 26 ju ni: Vogelwaarde, 3 juli: Sluiskil, Daüin- ga, 30 juli: Oostburg, 14 aug.: Hulst, 4 sept.: Temeuzen, 10 sept.: Biervliet, 17 sept.: Philippine, 15 of 16 oktober: slui- tingsrit, plaats nog onbekend. VOETBAL IN BELGIE Een heerlijk soepele schoen met een nonchalant uiterlijk. Sterke crèpe-zool. Meer pi annen Behalve de prestatietocht staan er nog meer plannen op stapel om de kas vol gend jaar voorjaar weer enigszins op peil te hebben. Binnenkort wil men starten met een grote verloting en daarnaast zal men de wintermaanden gebruiken om middels bingo- en kaar tavonden geld binnen te krijgen. „We moeten wel. willen we de kas weer watop peil krijgen. Gelukkig hebben we voor de verloting al een aantal prijzen gekregen van de biljartclub, dat scheelt natuurlijk weer al een slok op een bor rel", aldus Toon Brandenburg. Dat de kas het komende voorjaar weer op peil zal zijn kan als vaststaand wor den aangenomen. Cafébaas Frans Oele: „Als dat niet het geval is dan zorg ik wel dat die op peil komt Het is een trieste zaak dat die jongens hun centjes die ze T. Brandenburg ANDERLECHT WEER MATIG TERNEUZEN - Beerschot is sederT zondag geen leider meer van de Belgi sche competitie. De Antwerpenaars verloren bij RWD Molenbeek na een vooral na rust schitterende partij voetbal. Maar niemand twijfelde er na dit duel nog aan of de formatie van Rik Coppens dit jaar een hoofdrol zal gaan vertolken. Want zondr het incident tus sen Jan Boskamp en Juan Lozano had de uitslag er wel eens heel anders uit kunnen zien. Beerschot etaleerde tot aandiebewuste fase zoveel meer klasse dan RWDM dat er bijna niets kon mis lopen. Molenbeek had weliswaar door een doelpunt van Koens de leiding ge nomen maar een weer erg ijverige en vaak ongrijpbare Sanon bracht Beer schot een tiental minuten later, dat was op een kwartier voor het einde, op ge lijke voet. Toen moest Lozano naar de kleedkamer en was Beerschot voor de nog resterende minuten onherkenbaar. RWDM heeft wel genoeg ervaring om dat af te straffen en dat gebeurde met doelpunten van Koens en Martens. RWD Molenbeek dus op weg naar de kopgroep, evenals Anderlecht trou wens. Maar ook deze Brusselse formatie straalde weinig overtuiging uit Hekkes- luiter Winterslag hield de cuphouder zelfs tot in de slotminuten op 1-1. Erger nog: Winterslag was gedurende de hele wedstrijd veel meer in de aanval, maar Anderlecht kon een winnende treffer met veel kunst en vliegwerk voorko men. In de fatale slotminuut werd Rob Rensenbrink gelanceerd, terwijl McKenzie terugkeerde uit buitenspel- positie. De grensrechter had dit opge merkt hij stak z'n vlag omhoog maar scheidsrechter Goyvaarts liet doorspe len. Rensenbrink werd in het straf- schopgebiied neergelegd en onder een regen van bierblikjes benutte hij zelf de penaly met een bewonderenswaardige kalmte. Voor scheidsrechter Goyvaarts begon toen pas de trammelant Hij had uren na de wedstrijd nog politiebe scherming nodig om uit het kokende stadion van Winterslae te eeraken. Meesterschap Het meesterschap waarmee Club Brugge z'n wedstrijden blijft winnen spreekt heel wat meer tot de verbeel ding. De blauw-zwarten wonnen bij FC Luik met 4-1, nadat de eerste helft was afgesloten met een 1-0 achterstand. Antwerp had het iets moeilijker tegen Sporting Charleroi. Anderson gaf derson gaf Antwerp na een half uur spe len een 1-0 voorsprong maar daarna hield Charleroi de deur dicht. Opvallend" is verder ook de sterke in druk die Lierse maakt AS Oostende, dat vorige week tegen Standard op ei gen veld nog een uitstekende wedstrijd had gespeeld, moest tegen Lierse bul gen voor ccn pleog die vooral technisch heel wat meer in z'n mars had. Door Peel nam Oostende een 1-0 voorsprong, Lierse antwoordde met treffers van Ceu- lemans, Soons en Veee. Harold Nickel kwam bij KV Mechelen - Kortrijk pas in actie toen zijn club hem hard nodig had. Want toen de eerste helft al bijna ten einde was schoot Rits de Mechelaars naar een 2-0 voorsprong. Net na rust wist Vaneste tegen te scoren en kreeg Kortrijk weer hoop. En toen kreeg het Mechelse publiek ook een Ha rold Nickel op z'n allerbest te zien. Met twee schitterende doelpunten schonk hij Kortrijk alsnog de overwinning. Cercle Brugge-Standard eindigde in een .-1 eindstand evenals Beveren - Lo keren. Waregem nam afstand van de laatste plaatsen door met 1-0 van Berin gen te winnen. Stand eerste klas: Club Brugge 5 4 1 0 9 10- 3 Antwerp 5 4 1 0 9 9-4 Beerschot 5 3 1 1 7 13- 8 Lierse 5 3 1 1 7 8-8 Anderlecht 5 2 3 0 7 11- 5 Lokeren 5 2 2 1 6 5-3 RWD Molenbeek 5 2 2 1 6 5-3 KV Kortrijk 5 2 2 1 6 6-6 Standard Cercle Brugge Sp.Charleroi FC Luik Waregem KV Mechelen Beveren AS Oostende Beringen Winterslag 5 2 2 1 6 5 2 2 1 6 6-8 5 2 0 3 4 5-8 5 1 2 2 4 5-8 5 1 1 3 3 4-8 5 1 1 3 3 4-9 5 0 3 2 3 3-7 5 1 0 4 2 8-9 5 1 0 4 2 5-7 5 0 0 5 0 3-8 door 2-1 winst van een toppositie af hield. AA Gent schoot zondag eindelijk ook eens goed uit zijn slof De thuiswed strijd tegen Eupen werd met 6-2 afgeslo ten. Bene scoorde een hattrick. De overige uitslagen: LaLouvrière - Wa terschei 0-0; Olympic Montignies - R AC Mechelen 2-2; St-Truiden - Berchem 2-1 en Diest- Union 4-0. De stand: Turnhout Boom Tongeren Patro Eisden Sint Niklaas RAC Mechelen Olmmonügnies AA Gent Union Waterschei VG Oostende Diest St Truiden La Louvrière Berchem Eupen 5 3 1 1 7 10- 6 5 3 1 1 7 6-5 5 3 0 2 6 7-6 5 3 0 2 6 6-7 5 2 2 1 6 9-8 5 14 16 7-4 5 1 4 0 6 5-4 5 2 1 2 5 11- 7 5 2 1 2 5 5-8 5 0 5 0 5 4-4 5 2 0 3 4 7-6 5 2 3 0 4 7-7 5 1 Tweede klas In de tweede klas bedwong Sint Niklaas Leider Turnhout op eigen veld .Na een al erg vlug opgelopen 1-0 achterstand maakte Veyt gelijk voor de Oostvla mingen en na rust werd hetzelfs2-l door Van Raamdonck. Turnhout kon net voor tijd nog gelijkmaken. Turnhout blijft hierdoor aan de leiding maar Boom kwam door een weliswaar moei zame 2-1 winst op VG Oostende op ge lijke hoogte. Daaronder komen een vijf tal ploegen ploegen met 6 punten uit 5 wedstrijden. Hierbij zijn behalve Sint Niklaas ook Tongeren, dat Patro Eisden Het programma in de eerste klas voor van avond (woensdag): Antwerp-Cercle Brugge: KV Mechelen-Beveren; KortriJk-FC Luik; Sporting Charleroi-RWD Molenbeek; AnderlechtrAS Oostende; Standard- Waregem; Lokeren-Lierse; Club Brugge- Beerschot; Beringen-Winterslag. Progrramma voor zondag; le klas: Waregem-AS Oostende; Standard-Wlnterslag; Lokeren- Cercle Brugge: Club Brugge-Beveren; Beringen-Kortrijk; Beerschot-FC Lui; Lierse-RWD Molendeek; Sporting Charlerol-KV Mecheleti; Anderlecht- Antwerp. 2 e Klas; Berchem-Tumhout; Rac.Mechelen- St Truiden; VG Oostende-AA Gent; Union- Boom; Wsterschel-Eupen; La Louvrlère- Montignies; Tongeren-Dies^ St Nlklaas- Patro Eisden. Deze elegante laars van soepel nappa-leder is ook met "extra wijde" schacht verkrijgbaar Deze sublieme laars heeft een "super young" optiek. Favoriete kleur: cognac. Past geweldig bij jeans. Super fashion. Top-mode van nu. Moet gedragen worden met opgerolde broekspijp of de broekspijp Lederwaren specialisten Lederen tassen Portemonnees Rijbewijsetuis Koffers Reisart. Parapluus Wandelstokken Handschoenen ZSBZO. 1KHEB WEERA 3048. kRANTBV BE2.DJ2GD. Weer ibb wee»? wat ee. /n te WeKetD TB KOOP IS DE BEZORGSK. 4.3

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 28