Zege Rompelberg anti-climax natte 'Nacht van Wemeldinge' Crisis schaakbond: drie leden bestuur leggen hun functies«neer. Zeeuwse atletiekploeg Olse en Tourcoing Plezier in natuur met een gemakkelijke orienteringstocht LOTING VOOR EUROPACUPS JONGE, AMBITIEUZE RENNERS KONDEN HET NIET VOORKOMEN ■IPZC/. 25 Bal kan weer lachen Straffen in het betaald Betty Stoeve won in Tokio VOLGENDE WEEK ZATERDAG TIJDENS DE 6E PZC-CR0SS cross voetbal KEES RIJVERS: PSV WIL REVANCHE OP ST ETIENNE Trainer Kaiserslautern: zwaarder kon het niet ZAiERDAG 2 OKTOBER 1976 WEMELDINGE - Wielerorganisator en soigneur Marius Weststrate uit We meldinge keek wezenloos uit zijn an ders zo vrolijke ogen. „Ik kan wel jan ken", stamelde hij en ontredders blikte hij naar de donkere hemel, waaruit de regen met bakken neerdaalde. De 'Nacht van Wemeldinge', het omnium dat de mooiste van de Zeeuwse prof- koersen van dit seizoen had kunnen en moeten worden., werd dat juist door die neergutsende regen niet. De over winning van de 31-jarige Fred Rompel berg maakte de stemming er niet beter op. wanteen grotere anticlimax had dit verwaterde festijn niet kunnen berei ken. Rompelberg mag dan op de baan tot de snellere fietsers behoren (hij verbeterde onlangs het wereldduurrecord achter grote motoren), op de weg behoort hij tot de minder sterken. Daarom was het voor he t handje vol toeschouwers, dat de regen trotseerde, een bittere teleurstel ling dat jonge, ambitieuze renners als Raas, Bal, Priem, Schipper en Van den Hoek de overwinning van de 31-jarige Maastrichtse aannemer niet konden voorkomen. Door zijn zege in het criterium echter vergaarde de Limburger twee punten meer in het eindklassement dan de We- meldingse coureur Cees Priem, die tweede werd. Tijdens het eerste onder deel van het omnium, de afvalwedstrijd (de jury had uit veiligheidoverwegingen DAX (ANP) - De Belg Jean-Luc van den Broucke heeft de zesde editie van de wielerronde 'De ster der beloften' opzijn naam gebracht. De vierde jen laatste etappe, met start en finish in Dax over een afstand van 175 kilometer, werd vrijdag gewonnen door de Fransman Bernard Bourreau. PERTH - De Amsterdamse tennisser Theo Gorter is vrijdag in de halve fina les van het internationale toernooi spe lers onder de 21 jaar in Perth Sch.) in de halve finales uitgeschakeld door de Brit Andrew Jarrett. Gorter verloor in twee sets met 6-7,3-6, Ook de Brit John White- ford bereikte de finale. Hij versloeg de Zweed Ulf Eriksson, eveneens met 7-6, 6-3. Bij de dames plaatsten zich Linda Mottram en Belinda Thompson - beiden uit Groot-Britannië - voor de. finale. de tijdrit geschrapt van het program ma). was Rompelberg op uitserst for tuinlijke wijze derde geworden. Toen er nog acht renners in koers waren ver dwenen hij en Jan van Katwijk ineens van het strijdtoneel. Rompelberg had pech gekregen en Van Katwijk had hem een wiel gegeven. Volgens de reglemen ten krijgt een renner et pech een ronde vergoeding en zodoende bleef de Lim burger in koers. Hij werd derde in de afvalrace achter Priem en Raas, die schitterend zegevierde. Na de afval-wedstrijd volgde het crite rium dat toch best het aanzien waard was. In de eerste ronde al demarreerden J an Raas, Aad van den Hoek en Nidi den Hertog, die echter na zeven van de 42 af te leggen kilometers werden terugge pakt Toen ging Jan van Katwijk aan de haal, gevolgd door een achtervolgende en er volgden pogingen van Hulzbosch met Kees Bal, bij wie Van Katwijk en Priem aansloten. Ook Jos Schipper toonde zich actief, maar de plaatselijke favoriet wiulde het alleen proberen. Dat leek ook te lukken tot hij echter een ronde later door het gladde wegdek uit de bocht vloog. Toen het peloton met nog zes ki lometer voor de boeg weer compleet was ging Tonv Houbrechts ploegmak- kcr van Felice Gimondi die onlangs Pa rijs-Brussel won, met Rompelberg aan de haal. Illuster duo Een illuster duo. Houbrechts bleek een knecht op afroep. Hij was best bereid voor Rompelberg te werken en sssamen reden ze naar de streep. Hoewel het pe- loton onder aanvoering van vooral Cees g^Pbestaanden int Cees van Dongen. priem en Jan Raas nog dif htbij kwam nna c 51 - (bjj de iaatste doorkomst was het ver- sport FRED ROMPELBERG VLISSINGEN - De Zeeuwse senioren- atletiekploeg komt morgen (zondag) in de Franse plaats Tourcoing in hel strijdperk tegen de plaatselijke club Saint Michel en de Belgische club Olse Merksem uit Antwerpen. De wedstrijd begint om twee uur in het Stade du Chêne Houplaine. Aanvankelijk was er voor dit weekeinde (namelijk vandaag) een wedstrijd gep land tussen de jeugdploegen van Zee land en Olse Merksem. de return van de wedstrijd vorig seizoen in Zeeland. Om dat Olse Merksem geen sintelbaan be schikbaar had - de Antwerpse baan wordt verbouwd tot een schitterende kunststofaccommodatie, die volgend jaar geopend wordt - kon de jeugdont- moeting in België geen doorgang vin den. Omdat de seniorenploeg van Olse Merksem een atletiekonmoeting had met Tourcoing werd ook Zeeland uitge nodigd om tegen de Franse ploege te strijden. De Zeeuwse ploeg, 40 man sterk, heeft ten opzichte van de eerste samenstel ling enkele wijzigingen ondergaan. Zo kon Zeeland-sporter Jan de Waard zich wegens studieredenen niet vrijmaken, evenals zijn clubgenoot Cees Nooijens, terwijl Leo Boucherie, ook van Zeeland Sport, geen vrij-af kreeg van militaire dienst. Zeeland-sporter Kortsmit zit op zee en Peter Molenaar van A V'56 Goes is met de atlet-ieksport gestopt. „We hebben de gaatjes kunnen vullen, maar het betekent wel een lichte ver zwakking van het Zeeuwse team", maakt ploegleider Wim Schot uit Zie- WILLEM NIET TEGEN DE WIJKAGENTEN ALKMAAR - Wim van Hanegem heeft afgezien van de hardloopwedstrijd tegen een aantal wijkagenten van de Rotterdamse politie, die het de oud- Feyenoorder kwalijk hadden genomen dat hij zijn conditie aan die van een Rot terdamse wijkagent ophing, na afloop van het duel tussen Sparta en AZ. Vo rige week vrijdag zou dat gevecht op een uitgezet parcours in het Kralingse Bos bij Rotterdam worden gehouden, maar toen Willem hoorde dat hij het moest opnemen tegen een sportinstructeur van de Rotterdamse politie, gaf hij geen thuis. „Ik heb een normale wijkagent uitge daagd en daar wil ik toel tegen lopen. Maar dan zoek ik hem zelf uit. Het is trouwens wel jammer, want hierdoor loop ik die gouden munt mis, die spe ciaal voor dit loopduelletje beschikbaar was gesteld. Maar ik vind het van de Rotterdamse politiejongens niet spor tief', aldus Willem van Hanegem. rikzee duidelijk. Van de meisjes heeft overigens niemand afgeschreven. De jeugd kan in Tourcoing niet aantre den, omdat die van de Franse ploeg moest deelnemen aan een belangrijke wedstrijd in eigen land. Het is de bedoeling, dat deze wedstrijd als een trialmeet een vervolg krijgt. Verder wil de Zeeuwse jeugdploeg (16 tot 20 jaar) volgend jaar in een wedstrijd tegen een ploeg van het Engelse Graaf schap Kent uitkomen. Ook staat op het programma een tegenbezoek van een atletiekvereniging uit Gent aan Zee land en tenslotte wordt ged acht aan een grote internationale wedstrijd met alle tegenstanders bij elkaar: Zeeland, Olse Merksem, Tourcoing, Genten Kent. Het is een stuk toekomstmuziek, dat even tueel uitgevoerd kan worden tijdens een 'zoveeljarig' bestaan van de afdeling Zeeland. Donald Allen, Jan Krekels en Arie Bak- ker. Ook die ontsnapp.ng gmg niet door s^,r0og geên höndè'rd mete"n was hét kennelijk toch te glad om in de laatste kilometer het kloofje te overbruggen. Dat de 31-jarige Rompelberg de door gewinterde prof Houbrechts versloeg was een mysterie, tevens goed voor de eindoverwinning. De uitslag luidt: Afvalling: 1 Jan Raas, 40 punten, 2 Cees Priem 38; 3 Fred Rompelberg36; 4 Kees Bal 34,5 Aad van' den Hoek 32; 6 Ko Blok 30; 7 Ane Bak ker 28; 8 Jan van Katwijk 26; 9 Wim de Ruiter 24; 10 Gerard Kamper 22. Criterium. 42 km: 1 Fred Rompelberg40 punten. 2 Tony Houbrechts 38; 3 Cees Priem 36; 4 Albert Huizebosch 34; 5 Jan Raas 32; 6 Aad van den Hoek 30: 7 Ger Harings 38; 8 Jan Krekels 26; 9 Ko Blok 24; 10 Arie Bakker 22. Einduitslag: 1 Fred Rompelberg 76; 2 Cees Priem 74; 3 Jan Raas 72; 4 Ko Blok 64, 5 Aad van den Hoek 62; 6 Kees Bal 54; 7 Arie Bakker 50; 8 Tony Houbrechts 44; 9 Gerard Kamper 40; 10 Albert Hui zebosch 38. WEMELDINGE - Breed glimla chend stond Kees Bal uit Kwaden- damme gisteravond in Wemeldinge aan de start van het omnium voor beroepswielrenners. Ondanks de barre omstandigheden had Bal alle reden tot lachen. Hij lijkt namelijk weer verzekerd van een ploeg vol gend jaar. Het zit er dik in dat de Molteni- renner volgend seizoen opnieuw in de ploeg van Eddy Merckx uit zal ko men. Al vlak na zijn rentree in de wie lersport vertelde de Belgische wie- lerkeizer Bal dat hij hem graag terug in de ploeg zou zien. Alleen ploeglei der Lelangue kon nog roet in het eten gooien. „Nu heb ik ook een mondelinge over eenkomst met Lelangue', verzekerde Bal. „Getekend heb ik nog niet. Dat moet gebeuren in de Ronde van Lombardije, maar het hangt er van af of Merckx daar rijdt. Hij heeft van daag in Knokke voor het eerst weer een koers gereden. Als hj in vorm is gaan we naar Lombardije en daar moet ik mijn contract tekenen", glunderde de duidelijk blije Kees Bal. TOKIO (REUTER) - Betty Stoeve heeft vrijdag in de finale het 50.000 dollar- toernooi van Tokio de meest lucratieve overwinning uit haar carrière behaald. De 31-jarige Nederlandse versloeg de drie jaar oudere, vroegere Wimbledon- kampioense Margaret Court met 1-6, 6-4, 6-3 en verdiende daarmee niet minder dan 15.000 dollar (ƒ30.000). Voor dekAustralische was de troostprijs: 12.000 dollar. Margaret Court leek op een gemakke lijke overwinning af te gaan, toen zij in de eerste set tot tweemaal toe de service van Betty Stoeve doorbrak. Maar de Nederlandse vocht goed terug en pakte de tweede set door een doorbraak in de tiende game. In de daardoor noodzkake- lijke geworden derde set bleef ze uitste kend retourneren, waardoor ze een 4-1 voorsprong nam en vier games later de partij uit serveerde. MIDDELBURG - Honderden presta tielopers en wedstrijdatleten in Zeeland (en ook daarbuiten) maken zich reeds op om volgende week za terdag massaal deel te nemen aan de zesde PZC-CROSS in het schitte rende natuurgebied bij Oranjezon tussen Vrouwenpolder en Oostka- pelle. Voor dit jaarlijkse trimgebeu- ren in de vrije natuur heeft het orga nisatiecomité ook iets nieuw voor Zeeland verzonnen: een oriënterings-trimevenement. Men hoeft er niet hard voor te lopen, niet sterk voor te zijn, iedereen kan er aan mee doen en de hond kan mee Vooral comitélid Dick Chardon (na mens de Middelburgse atletiekclub Dynamo'70 in de organiserende commissie) heeft zich druk bezigge houden met de voorbereidingen voor deze oriëntatietocht te voet door een fraai bosgebied in de Walcherse duinen. „Het is een gezellige wandel route geworden van iets meer dan drie kilometer met enkele behendig heidsgrapjes er in verwerkt", legt de heer Chardon uit. „Er komt geen precisie- of krachtwerk aan te pas, je kunt eenvoudig niet fout lopen. Het gehele gezin kan er aan meedoen. Ook moet men geen kaarsen of kur- ketrekkers, geen opgezette vlinders of levende visjes aan de finish inleve ren. Er word t evenmin een fors tempo van de deelnemers verwacht. Alleen moet men tussen twee uur en half drie bij de camping Oranjezon star ten". Bij de start krijgen de deelnemers een routebestrijving mee plus een kaartje met acht vakken, waarin ze op verschillende oriëntatiepunten iets moeten aantekenen. Het zijn zeer simpele opdrachten. Zo moeten de deelnemers uitzien te vinden, wat 'er achter de dikste boom staat' en verder moeten ze ontdekken 'tussen welke dieren ze in het bos doorlo pen' Ook is er nog een behendig heidsgrapje in de route verwerkt, maar daar is beslist geen compas of iets dergelijks voor nodig. De deelnemers wordt alleen verzocht om een potlood of balpoint mee te nemen. Comitélid Chardon verzekert: „Ie dereen krijgt na aankomst een her innering aan deze oriëntatietrim- tocht, voor verschillende deelnemers is er een verrassing: midden in het bos wordt men op aantrekkelijke wijze in de kijker gezet". Meer wil de lieer Chardon er uiteraard niet over vertellen, omdat het comité de adspirantrdeelnemers niet in de ge legenheid wil stellen om alvast te gaan oefenen Nogmaals: 'edereen kan de opdracht uitvoeren. Dus als u voor volgende week zaterdag nog geen plannen hebt, komt u dan eens kijken en vooral meedoen in Oranjezon. Voor de kosten behoeft u het beslist niet te laten: deelneming kost ƒ2,50 per persoon en dat is een erg lage in schrijvingsprijs voor een middagje plezier in de natuur. VLISSINGEN - De crisis in het bestuur van de Zeeuwse Schaakbond is deze week niet zonder ernstige gevolgen gebleven. Secretaris Cor Provoost uit Terneuzen, jeugdleider Walter Cardon uit Sas van Gent en competitieleider Van Gastel uit Kruiningen hebben inmiddels hun functies ter beschikking gesteld. Dat gebeurde tijdens een bestuursvergadering in Vlissingen, die vaak even emotioneel was als dechaotische jaarvergadering van de Zeeuwse Schaakbond vorige week zaterdag in een zaal van de Westerkerk in Goes. Kees Bal 13) lacht weer. Achter hem Jos Schipper. Directe aanleiding voor deze 'explosie' in het negen man sterke bestuur was een voorstel om in de Zeeuwse schaakcom petitie een hoofdklasse in te stellen, waarin zowel Zeeuws-Vlaamse clubs als '.tientallen uit midden en noord-Zeeland zouden uitkomen. Maar in feite waren er al veel eerder spanningen binnen het bestuur opgetreden. Zo was er nauwe lijks sprake van een harmonieuze sa menwerking tussen competitieleider Van Gastel en andere bestuursleden en secretaris Provoost had ernstige bezwa ren tegen de werkwijze van voorzitter Leen de Vlieger uit Breskens. Zoals reeds uitvoerig in de PZC- sportbijlage van maandag jongstleden werd vermeld, leidde het voorstel tot het instellen van een hoofdklas tot een chaotische vergadering. De laatste ja ren was de Zeeuwse schaakcompetitie gesplitst: er was een aparte competitie voor Zeeuwsch-Vlaanderen en een aparte competitie voor de rest van Zee land. Dat leidde echter tot een onhoud bare situatie in Zeeuwsch-Vlaanderen. Door de snelle groei van Het Witte Paard in Sas van Gent werd deze ver eniging zo sterk, dat HWP met drie tientallen in de eerste klas zuid uit kwam. Daardoor werd die klas een bijna onderlinge competitie voor Het Witte Paard. Het voorstel was nu een gezamenlijke hoofdklas in te stellen, waarin drie Zeeuws-Vlaamse clubs zouden uitko men (HWP I en II alsmede Terneuzen) en drie clubs uit de rest van Zeeland (Vlissingen. Middelburg en Koudeker- ke). Competitieleider Van Gastel en voorzitter De Vlieger achtten de zaak echter niet zo urgent om nu al een hoofdklas in te stellen, maar wilden wachten tot volgend jaar. Tijdens de jaarvergadering betoogde Goes, dathet bestuursvoorstel te laat was gekomen en dat het derhalve van de agenda moest worden afgevoerd. Goes kreeg de steun van de meerderheid (18 van de 34 stemmen). Chaos Daarmee was de kous echter niet af, want de vergadering van vorige week zaterdag eindigde in zo'n chaos, dat bijna de helft van de agendapunten niet kon worden afgewerkt. Daarom be sloot het bestuur deze week opnieuw een vergadering uit te schrijven. Die (voortgezette) vergadering zal worden gehouden op zaterdag 23 oktober, op nieuw in een zaal in de Westerkerk in Goes. Op die vergadering zal een dege lijk uitgewerkt voorstel ter tafel ko men voor een hoofdklas. Ditmaal zul len de verenigingen dit voorstel op tijd (aan het eind van volgende week) al ontvangen. Opmerkelijk is dat de vereniging Goes (die tijdens de vergadering van vorige week zaterdag er voor zorgde dat het voorstel van de agenda werd gehaald) nu nadrukkelijk heeft laten weten ook voor onmiddellijke invoering van de hoofdklas te ziin. Goes wil zelfs nog ver der gaan dan het bestuur: deze club wil alle klassen weer 'gezamenlijk' maken, dat wil dus zeggen dat in alle klassen zowel clubs van ten zuiden als ten noorden van de Westerschelde uitko men. Dat laatste voorstel lijkt overigens vrijwel onhaalbaar omdat de praktische bezwaren te groot zijn: te veel wedstrij den zouden dan uitsluitend op zater dagmiddag gespeeld moeten worden. Niettemin is Goes bereid met een tien tal aan de hoofdklas mee te doen, ter wijl Middelburg heeft laten weten met twee tientallen in de hoofdklas uit te komen. Het bestuur zal nu voorstellen de hoofdklas er als volgt te laten uit zien: Het Witte Paard I en II, Middel burg I en II, Goes II, Vlissingen, Ter neuzen en Koudekerke. Omdat het voorstel een hoofdklas in te stellen nu toch weer ter tafel komt, nam een geë motioneerde competitieleider Van Gastel het besluit zijn functie neer te leggen. Achter de schermen wordt met name een beroep gedaan op Walter Cardon om terug te komen op zijn besluit. Hij is van grote waarde voor de ontplooiing van het Zeeuwse jeugdschaak en heeft tot nu toe voor dit jeugdschaak tal van initiatieven ontwikkeld. Bij Walter Car don liggen momenteel 125 aanmeldin gen voor het Zeeuwse jeugdkampioen schap. Het zal moeilijk zijn op korte termijn een goede vervanger te vinden. De heer Cardon voelt zich echter vooral in zijn eer aangetast door de verwijten die hij van de schaakvereniging Goes kreeg. Deze jeugdleider zal de lopende zaken nog afwerken. Zo zal hij met een Zeeuwse jeugdploeg naar Engeland gaan, een evenement dat samenvalt met de nieuwe vergadering (23 oktober) zodat Walter Cardon in ieder geval niet op die vergadering zal zijn. ZEIST - De tuchtcommissie van de KNVB heeft donderdag de volgende straffen in het betaalde voetbal uitge sproken: Du Chatinler (FC Utrecht): twee wed strijden- onvoorwaardelijkk- -en een voorwaardelijk; Wijnberg (FC Utrecht): twee wedstrijden onvoorwaardelijk en een voorwaardelijk; Andre (Volendam): 100 gulden boete; Bouman (FC Vlaar- dingen): 1 wedstrijd onvoorwaardelijk en de mogelijkheid tot verweer tegen omzetting van een voorwaardelijke straf in een onvoorwaardelijke; Van der Munnik Excelsior): 1 wedstrijd on voorwaardelijk en een boete van 75 gul den; Titulair (FC Twente): 1 wedstrijd onvoorwaardelijk en een voorwaarde lijk; Muldeij (Vitesse): twee wedstrijden onvoorwaardelijk en een boete van 100 gulden en de mogelijkheid tot verweer tegen de omzetting van een voorwaar delijke straf in een onvoorwaardelijke; Koevoet (Vitesse): 1 wedstrijd onvoor waardelijk, Van Grinsven (FC Den Bosch): 1 wedstrijd onvoorwaardelijk en 75 gulden boete;' Van Melis (Helmond Sport): 1 wedstrijd onvoorwaardelijk en een boete van 100 gulden; Veeneberg (Heracles) en Duister (Excelsior) een be risping, vereniging Heracles: 300 gulden boete; Wijk (FC Vlaardingen): Wijk hangende de uitspraak voorlopig ge schorst (ingaande 30 september); EINDHOVEN - Net als vorig jaar is St. Elienne weer tegenstander van PSV in het toernooi om de Europa cup I. Het vorig seizoen troffen de Franse en Nederlandse kampioen elkaar in de halve finale, waarna St. Etienne de eindstreep haalde en ver loor, maar nu vindt de confrontatie al in de tweede ronde plaats. Kees Rijvers betreurt het dat St. Etienne en PSV elkaar zo vroeg treffen. „Het zou een leuk duel voor in een later stadium zijn geweest", zei hij, „maar dat neemt niet weg dat ik toch wel erg graag revanche wil nemen voor KEES RIJVERS onze uitschakeling van vorig jaar". Rijvers ziet voor zijn ploeg goede mogelijkheden ook al omdat St. Etienne - net als PSV trouwens - al lerminst goed draait in de nationale competitie. „Ik zal een keer van te voren naar Frankrijk gaan om die jongens te zien spelen. Ik hoop er wat wijzer van te worden". Bij de spelers overheerste de revanchegedachte want algemeen was men van oordeel dat PSV wel erg simpel vorig jaar de halve finale had verloren. Van der Kuylen die overigens best tevreden was met St. Etienne: „Liever tegen die Fransen dan tegen die twee Düitsê ploegen of tegen Real Madrid, maar we moeten maar niet zo defen sief spelen in die uitwedstrijd, van vorig seizoen. Volgens mij zijn we als gevolg daarvan de boot in gegaan". Ben van Gelder (manager van PSV): „Een interessante loting, waar ik veel van verwacht. We kennen Saint Etienne als een sportief team, dat echt voetbal wil spelen. De Fransen verkeren in ongeveer dezelfde om standigheden als wij. Ook zij draaien in de competitie niet zo goed. Voor ons een goede gelegenheid om re vanche te nemen voor de nederlaag in de halve finales van het vorig sei- Pierre Garonaire (technisch direc teur van St. Etienne): „Deze loting komt ons niet slecht uit. We kennen PSV zo'n beetje. Ik maak me geen zorgen, al hadden we natuurlijk lie ver eerst uit gespeeld, maar je hebt het nu eenmaal niet voor het kiezen". In tegenstelling tot PSV vertrouwt trainer Robert Herbin dit seizoen op dezelfde spelers als bij het vorige Eu- ropacupavontuur, ZURICH - De lijst van de vrijdag 1 oktober gehouden loting van de toer nooien om de Europese bekers in Znerich ziet er als volgt uit: Landskampioenen EDDY TREYTEL KAISERSLAUTERN (ANP) - „Veel zwaarder kon het niet." Dat was de eerste reactie van Kaiserslauternj-trainer Erich Ribbeek op het resultaat van de loting voor de UEFA-beker tegen Feyenoord. Ribbeek: „Feyenoord heeft enorm veel internationale ervaring. We moeten ons echter in ons lot schikken. Als je verder wilt komen, moet je iedereen verslaan. Je mag niet bang zijn. Ik betreur het meest, dat we eerste thuis spelen. Eddy Trey tel (Feyenoors): „Kaiserslautern' is voor ons een onbekende tegen stander. We kennen natuurlijk het Duitse voetbal in zijn algemeenheid. Hetis erg spectaculair. Men vblijft van de eerste tot de laatste minuut achter de man aanlopen en neemt veel minder over dan bij ons. Daar liggen volgens mij mogelijkheden". Real Madrid (SpahFC Brugge (Bel) Trabzonspor (Tur)-FC Liverpool (Eng) AS Saint Etienne (Fra)-PSV (Ned) Ferencvaros (Hon)-Dynamo Dresden Odl Banik Ostrava (Tsj)-Bayem Muenchen Wdl AC Torino (Ita)-Borussia Moenchengladbach (Wdl) Dynamo Kiev Scvj-PAOK Salcniki Gri) FC Zuerich (Zwi)-TPS Turku (Fin) Bekerwinnaars Winnaar Arts Bonneweg Lux)-Carrick Rangers(N.Ier) tegen FC Southampton (Eng) Alletico Madrid Spa)-Hajduk Split (Joe) MTK Boedapest (Hon)-Dynamo Tijlis Sov) Boavista Porto (Pom-Levski Spartak Sofia (Bul) Anderlecht (Bel)-Galatasaray Tur Hamburger SV (Wdl)-Heart of Midlotian Sch) Slask Wroclav (Pol)-Bohemians Dublin (Ier) Apoel Nicosia (Cyp)-AC Napoli Ita UEFA-beker Hotlved Boedapest (Hon)-Tsjachtor Donetzk (Sov) Grasshoppers (Zwi-1. FC Koeln (Wdl) Wisla Krakau (Pol)-RWD Molenbeek (Bel) Hibernian Sch)-Oesters Vaexjoe (Zwe) 1. FC Kaiserslautern (Wdlj-Feyenoord (Ned) AC Milan (Ita)-Akademik Sofia (Bul) Slovan Bratislava Tsj)-Queens Park Rangers (Eng) FC Basel (Zwi)-Athletic de Bilbao (Spa) 1. FC Magdeburg (Odl)-Dinamo Zagreb (Joe) AEK Athene (Gri)-Derby County (Eng) Eintracht Braunschweig (WdlhEspagnol Spa) Wacker Innsbruck (Oos)-Videoton Szekesfenervar (Hon) Austria Salzburg (Oosi-Rode Ster Belgrado (Joe) FC Barcelona Spa)-Lokeren (Bel) Manchester United (Eng)-Juventus (Ita) Sportul Boekarest (Roe)-FC Schalke 'P4 (Wdl)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 25